czwartek, 18 lipca 2019
Najnowsze: Czy bet at home jest legalny w Polsce?

Co to jest bonus na start?

Promocja powitalna, bonus startowy czy premia rejestracyjna - to bonusy bukmacherskiej dla nowych grających. Zobacz jak działa bonus na start.

Odbierz kod promocyjny Totolotek Oferta na bonus Totolotek VIP ważna do 31 lipca 2019
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus powitalny u bukmachera: co to jest
 2. Zalety bonusu powitalnego
 3. Jak wybrać bonus powitalny u bukmachera
 4. Bonusy na start w ofercie legalnych bukmacherów
 5. Najlepsze bonusy bukmacherskie na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT
 6. Jak odebrać bonus na start u legalnego bukmachera?
Klawiatura z napisem online bonus do tekstu co to jest bonus na start
Co to jest bukmacherski bonus powitalny na start?

Pierwszym, co przyciąga nasz wzrok zaraz po odpaleniu strony internetowej każdego legalnego bukmachera jest propozycja bonusu startowego. Zwykle reklama takiej promocji wyświetlana jest na stronie głównej bukmachera i ma zachęcić nas do założenia konta gracza właśnie u tego buka. Wiesz, którzy operatorzy bukmacherscy działają w naszym kraju zgodnie z prawem? Tu dostępna jest lista legalnych bukmacherów w Polsce).

  Bonusy na start u legalnych bukmacherów  
  Zobacz ofertę powitalną z kodem >  

A ponieważ dla początkującego gracza wybór odpowiedniego operatora zakładów wzajemnych bywa niełatwym zadaniem, wymagającym analizy wielu czynników, nierzadko skupiamy się właśnie na tym, co najbardziej widoczne, czyli na bonusie powitalnym.

Jest to rozsądne podejście, ponieważ bonus na start u bukmachera umożliwia nam zdobycie pokaźnej dodatkowej kwoty na typowanie zakładów wzajemnych u danego buka, a więc - na testowanie strategii gry, sprawdzanie swoich umiejętności i intuicji. Warto dodać, że oferowane przez legalnych bukmacherów bonusy na start są naprawdę atrakcyjne, dlatego na konto nowego gracza bez trudu może trafić nawet 1 000 zł czy 1500 zł extra kasy. A ponieważ konkurencja na legalnym rynku bukmacherskim rośnie, coraz bardziej zacięta staje się też walka o nowych graczy i rosną bonusy. Typerzy tylko na tym zyskują, bo walka w dużej mierze toczy się właśnie na bukmacherskie bonusy powitalne.

Bonus powitalny u bukmachera: co to jest

Bonus na start, nazywany też ofertą na start, bonusem powitalnym lub bonusem dla nowych graczy (wszystkie te terminy stosowane są zamiennie), to promocja bukmacherska, która jest skierowana do nowych typerów - czyli takich, którzy nie powiadają jeszcze konta online u danego buka. Nie ma oczywiście znaczenia stopień zaawansowania danego typera - oferta na start skierowana jest bowiem do nowych każdej osoby która która zakłada konto pierwszy raz u danego bukmachera. Niekoniecznie dotyczy to graczy początkujących, ponieważ sporo odbierających bonusy to klienci innych bukmacherów - grali już wcześniej, a teraz chcą odebrać kolejny bonus. Bonus powitalny można odebrać tyle razy ilu jest bukmacherów, nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt razy.

Bukmacherski bonus powitalny może składać się z jednego lub z kilku elementów. Najczęściej bonusy na start u legalnych bukmacherów stanowią kombinację poniższych elementów:

 • bonus od depozytu - nazywany też bonusem od wpłaty, to promocja dotycząca pierwszego depozytu gracza na konto bukmachera. Najczęściej taki bonus przyznawany jest od pierwszego depozytu (chociaż niektórzy bukmacherzy premiują również drugą, a czasem i trzecią wpłatę) i stanowi jego określony procent - najczęściej bukmacherzy przyznają graczom bonus 100% od pierwszej wpłaty i niższe procentowo bonusy od kolejnych depozytów;
 • zakład bez ryzyka - bonus bukmacherski, który do pewnej wysokości "ubezpiecza" zakład (najczęściej pierwszy), zawarty przez gracza. Zakład bez ryzyka 100 zł oznacza, że bukmacher zwróci graczowi stawkę za nietrafiony kupon do kwoty 100 zł, postawiony w ramach tej promocji;
 • bonus bez depozytu - inaczej darmowy zakład czy też freebet bez wpłaty, to najbardziej pożądana przez typerów promocja bukmacherska. Bonus bez depozytu jako jedyny umożliwia postawienie pierwszego zakładu wzajemnego u danego bukmachera całkiem za darmo, bez żadnego wpłacania kasy na konto gracza - wszystkie pozostałe rodzaje bonusów, by mogły zostać przyznane, wymagają wcześniejszego dokonania depozytu. Jeśli idea takiej promocji nie jest dla Ciebie jasna, tu przeczytasz szczegółowe objaśnienie co to jest bonus bez depozytu.
Zakłady bukmacherskie LV BET

Bonus powitalny u legalnego bukmachera LV BET to jeden z najlepszych na rynku!
Odbierz bonus aż od dwóch pierwszych depozytów, w sumie nawet 1 500 zł
Tylko z kodem bonusowym LEGALSPORT dodatkowo extra freebet 20 zł!

Odbieram z kodem bonusowym

Każdy bukmacher indywidualnie ustala swoją strategię i decyduje, z czego będzie składać się promocja powitalna – tym sposobem mamy do czynienia z „walką” o gracza, a legalni bukmacherzy prześcigają się wzajemnie, ulepszając swoją ofertę na start w taki sposób, by była dla typerów jak najbardziej atrakcyjna. A ponieważ liczba legalnych bukmacherów, oferujących obstawianie wydarzeń sportowych w naszym kraju sukcesywnie wzrasta, gracze mają w czym wybierać i mogą zdecydować się na taką ofertę powitalną, która najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Warto dodać, że bonusy powitalne oferują nowym graczom wszyscy legalnie działający w naszym kraju organizatorzy gier sportowych. Z analizy wypowiedzi na forach bukmacherskich wynika, iż bukmacherski bonus na start to najbardziej popularna metoda promocji i to właśnie od wysokości bonusu na start gracze uzależniają często wybór konkretnego buka.

Zalety bonusu powitalnego

Ponieważ większość graczy stawia zakłady bukmacherskie nie tylko dla sportowych emocji, ale również w celu zyskania dodatkowych pieniędzy, bonusy powitalne u legalnych bukmacherów są przez nich wysoko cenione. Trudno się temu dziwić: bukmacherski bonus na start to dodatkowy kapitał oraz szansa na otrzymanie dodatkowych pieniędzy (również zupełnie za darmo, jak ma to miejsce w przypadku zakładu bez depozytu) od bukmachera na obstawienie zakładów sportowych. I właśnie to należy do najważniejszych korzyści z bonusu powitalnego u bukmachera.

Bonus na start to doskonała szansa na sprawdzenie swoich umiejętności dla początkujących graczy, którzy nie znają jeszcze dobrze realiów, jakie panują w świecie bukmacherów i zakładów wzajemnych. Bonus pieniężny uzyskany na samym początku przygody z zakładami daje większy komfort i poczucie bezpieczeństwa, a także margines błędu. Zwłaszcza, że gratisowa kwota, otrzymana od bukmachera, może nawet przekraczać 1 000 zł. To normalne, że nowicjusz będzie popełniał błędy, a co za tym idzie, jego kupony częściej będą przegrane niż ma to miejsce w przypadku doświadczonego typera. W takim przypadku strata nie swoich pieniędzy (uzyskanych z promocji) nie będzie aż tak bolesna.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna oferta powitalna z kodem bonusowym LEGALPORT to aż trzy atrakcyjne bonusy!
- podwojenie pierwszej wpłaty do 1000 zł
- zakład bez ryzyka 120 zł
- freebet bez depozytu 20 zł

Zaletą bonusu powitalnego jest również fakt, że tego typu promocje na ogół mają dość łatwe do spełnienia warunki. Oczywiście, każda promocja powitalna posiada swój regulamin, którego należy przestrzegać, a który dostępny jest na stronie internetowej buka, i to właśnie tam znajdziemy wszystkie warunki, które musimy spełnić, by wykorzystać dany bonus. Dlatego każdego gracza zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji przed postawieniem pierwszego bonusowego zakładu. 

Jak wybrać bonus powitalny u bukmachera

Jak już wspomnieliśmy, każdy bonus powitalny posiada regulamin, który warunkuje zasady przyznawania, wykorzystania i wypłaty danego bonusu. Warto bowiem wiedzieć, że bonus na start przyznawany jest tylko i wyłącznie na typowanie zakładów wzajemnych u danego bukmachera - nie możemy od razu po jego otrzymaniu przelać bonusowej kwoty na nasze konto bankowe. Najczęściej warunki bonusu na start obejmują określony obrót, kurs minimalny zakładów czy minimalną liczbę spotkań, które muszą się znaleźć na kuponie, postawionym za bonus bukmacherski.

Bonusy na start u legalnych bukmacherów - infografika
Najlepsze bonusy powitalne u legalnych bukmacherów

A ponieważ dwie pozornie bardzo podobne promocje powitalne po dokładnym wczytaniu się w regulamin mogą się okazać zupełnie odmienne, warto wiedzieć, na co zwracać uwagę, wybierając najlepszy dla siebie bonus na start. Z tego względu, porównując bukmacherskie bonusy na start, przeanalizuj:

 • kwotę i procent bonusu - sprawdź, ile procent bonusu od wpłaty otrzymasz i do jakiej kwoty ten procent obowiązuje. Może to być np. 100% od pierwszego depozytu do kwoty 500 zł, co oznacza, że wpłacając 300 zł otrzymasz od buka drugie 300 zł, ale już wpłacając 700 zł otrzymasz tylko 500 zł, bo taka jest maksymalna kwota bonusu;
 • czy wymagany jest obrót i ile on wynosi - najczęściej przyznanym bonusem powitalnym trzeba dokonać określonej liczby obrotów, by móc go wypłacić, czyli trzeba postawić zakłady za określoną kwotę. Przykładowo, warunek czterokrotnego obrotu oznacza, że wpłacając 200 zł i otrzymując drugie 200 zł musimy postawić zakłady wzajemne na kwotę 800 zł (4*200 zł). Zwróć uwagę, że czasami obrotowi podlega sama kwota bonusu, zaś w innych przypadkach może to być kwota i wpłaty, i bonusu;
 • kursy minimalne na kuponie - w większości przypadków kupony bukmacherskie, które mogą być zaliczanie do obrotu bonusem, muszą posiadać określony kurs całkowity, często określone są też minimalne kursy pojedynczych zdarzeń (lub np. pojawia się informacja, że co najmniej jedno zdarzenie na kuponie musi mieć kurs nie mniejszy ni 1.25)
 • liczba spotkań na kuponie - w przypadku niektórych bonusów powitalnych do obrotu zaliczają się zarówno kupony pojedyncze, jak i kupony AKO, ale nie zawsze tak jest - sprawdź, czy w przypadku wybranego przez Ciebie bonusu do obrotu nie wchodzą np. tylko kupony wielokrotne z co najmniej trzema zdarzeniami;
 • czas na spełnienie postanowień regulaminu - większość bukmacherów określa, ile typer ma czasu na zrealizowanie warunków obrotu bonusem - w zależności od operatora jest to np. 30, 60 czy nawet 180 dni. Warto zwracać na to uwagę w przypadku bonusów wymagających wielokrotnego obrotu - jeśli mamy ograniczony budżet, zagranie czterokrotności bonusu w wysokości 1000 zł w 30 dni może być trudne.
 • ewentualne limity i wykluczenia - może to być np. dzienny limit kuponów, które zaliczane są do obrotu lub brak możliwości obstawienia zakładu LIVE na bonusowym kuponie. Kupon za bonus powitalny często nie może też zawierać zakładów na sporty wirtualne.
Zakłady bukmacherskie PZBUK

Czy wiesz że PZBuk oferuje nowym graczom darmowy zakład 50 zł bez obrotu?
Wygraną z takiego zakładu możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe!

PZBuk oferta powitalna z kodem bonusowym

To jeszcze nie wszystkie informacje na temat bukmacherskiego bonusu powitalnego, jakie dla Was przygotowaliśmy. W drugiej części tekstu przeczytacie, w jaki sposób odbiera się bonus bukmacherski i jakie bonusy powitalne u legalnych bukmacherów znajdziecie na polskim rynku zakładów wzajemnych. Dowiecie się też, co to jest kod bonusowy LEGALSPORT i dlaczego warto wykorzystać go przy zakładaniu konta u bukmachera. Zapraszamy do lektury!

Bonusy na start w ofercie legalnych bukmacherów

Jak wspomnieliśmy, ofertę powitalną dla nowych graczy przygotował każdy działający na polskim rynku legalny bukmacher internetowy. Poniżej zebraliśmy je dla Was wszystkie - są ułożone alfabetycznie, bo ocenę ich atrakcyjności pozostawiamy Wam. Co więc na start mają do zaoferowania legalni polscy bukmacherzy? Przekonajmy się!

Pamiętajcie, że poniżej prezentujemy Wam standardowe bonusy powitalne - każdy z nich może być jeszcze wyższy, jeśli podczas zakładania konta gracza wykorzystacie nasz specjalny kod bonusowy LEGALSPORT. Co konkretnie możecie zyskać, zakładając konto bukmacherskie online z kodem promocyjnym LEGALSPORT? Te informacje znajdziecie w dalszej części tekstu.

 • eToto bonus na start - u tego legalnego bukmachera bonus powitalny składa się z dwóch etapów. Najpierw otrzymujemy bonus 200% od pierwszego depozytu, maksymalnie do kwoty 100 zł (wpłata 50 zł a do dyspozycji mamy 150 zł. Po dokonaniu drugiej wpłaty depozytu zgarniamy jego podwojenie (bonus 100%), które maksymalnie może objąć aż 900 zł. W sumie mamy więc dodatkowe 1 000 zł na zakłady wzajemne u legalnego bukmachera eToto.
Zakłady bukmacherskie eToto

Bonus powitalny u legalnego bukmachera eToto obejmuje aż dwie wpłaty!

Do wzięcia jest 200% od pierwszej wpłaty
i 100% od drugiej wpłaty .

 • forBET oferta powitalna - w forBET Zakłady Bukmacherskie na start otrzymamy bonus 1250 zł (z kodem dodatkowe 50 zł) od pierwszych trzech wpłat, maksymalnie do kwoty 400 zł każdy depozyt (3 x 400 zł = 1200 zł_. Od pierwszego depozytu otrzymujemy bonus 100% (by otrzymać maksymalny bonus na start forBET musimy wpłacić kwotę 400 zł), od drugiej wpłaty bonus wynosi 75% (a więc wpłata na maksymalny bonus to 535 zł), a od trzeciej 50%, co oznacza, że aby zgarnąć maksymalne 400 zł musimy wpłacić w ramach trzeciego depozytu 800 zł. Jeśli wpiszes kod LEGALSPORT przy rejestracji gratis otrzymasz dodatkowe 50 zł w bonusie.
 • Fortuna bonus dla nowych graczy - w Fortuna Zakłady Bukmacherskie możecie otrzymać bonus powitalny, składający się z dwóch elementów. Pierwszy z nich to podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 1000 zł, a drugi to zakład bez ryzyka 100 zł - jeśli Wasz pierwszy kupon w Fortuna okaże się nietrafiony, buk zwróci Wam za niego stawkę właśnie do 100 zł. Trzeci element to darmowy freebet bez depozytu 20 zł - tylko z kodem LEGALSPORT (z innymi kodami otrzymujesz mniej - tylko 10 zł lub 15 zł, więc zapamiętaj kod LEGALSPORT)
Fortuna Zakłady Bukmacherskie - rekomendacje
Fortuna - rekomendacje dla graczy Dlaczego warto stawiać zakłady wzajemne w Fortuna
 • LVBET bonus powitalny - ten legalny bukmacher przygotował dla swoich nowych graczy unikalny rodzaj bonusu powitalnego - jest to tzw. bonus z mnożnikiem. Premiowane są dwa pierwsze depozyty: od pierwszego gracz otrzymuje 1% oraz mnożnik kursowy x100. By go aktywować, typer musi postawić zakład bukmacherski za bonus, a wygrana z takiego kuponu to właśnie premia od pierwszego depozytu, która może wynieść nawet 1 000 zł. Bonus od drugiej wpłaty działa na tych samych zasadach, z tym że gracz otrzymuje mnożnik kursowy x50, a wygrana z kuponu może wynieść nawet 500 zł. Dodatkowo na start jest Freebet LVBET 20 zł i jeszcze 50 zł dla kibiców z karnetem.
 • Milenium oferta dla nowych graczy - w Milenium na start otrzymamy dwa bonusy: podwojenie pierwszej wpłaty maksymalnie do kwoty 760 złotych oraz zakład bez ryzyka w wysokości 10 zł + zakład specjalny za 20 zł (także tylko z kodem LEGALSPORT)
 • PZBuk bonus na start - u tego legalnego bukmachera bonus powitalny obejmuje darmowy zakład 50 zł, a wygrana z takiego kuponu nie podlega warunkom obrotu (typowy bonus bez obrotu) - oznacza to, że możemy od razu wypłacić kwotę 50 zł na nasze konto bankowe (albo przeznaczyć na dalszą grę - decyzja należy do nas).

  Bonus na start od PZBuk, 50 zł dla nowych - baner informacyjny
  Bonus 50 zł PZBuk
 • STS oferta powitalna - w Star-Typ Sport bonus na start  to 100% od pierwszej wpłaty po rejestracji do kwoty 1 000 zł, a także voucher na bonus bez depozytu w wysokości 25 zł (z kodem LEGALSPORT).
 • TOTALbet bonus za rejestrację - u bukmachera TOTALbet oferta powitalna również składa się z dwóch elementów i obejmuje podwojenie pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 500 zł oraz 25 złotych jako freebet na zakłady sportowe.
 • Totolotek voucher powitalny - Totolotek również postawił na dwuelementowy bonus na start: u tego buka każdy nowy gracz dostanie bonus 100% od pierwszej wpłaty maksymalnie do kwoty 1000 zł i bonus bez depozytu 20 zł - to w standardzie (z kodem LEGALSPORT jest o wiele więcej - 1050 zł + 25 zł - razem 1075 zł) .

Jak widzimy, oferty poszczególnych bukmacherów są bardzo różnorodne i atrakcyjne. Z tego względu nawet najbardziej wymagający typer nie będzie miał problemu z wyborem odpowiedniego bonusu na start do wykorzystania online. 

Najlepsze bonusy bukmacherskie na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT

W powyższym akapicie zaprezentowaliśmy Wam standardową ofertę powitalną u legalnych polskich bukmacherów. Warto jednak wiedzieć, że bonusy na start u legalnych bukmacherów mogą być jeszcze bardziej atrakcyjne! Wszystko, co musicie zrobić, by zwiększyć ich wysokość, to wykorzystać przy zakładaniu konta nasz specjalny kod bonusowy LEGALSPORT. Jego wpisanie lub wklejenie w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym (najczęściej jest ono podpisane jako "Kod bonusowy" lub "Kod promocyjny") będzie sygnałem dla bukmachera, że jesteście czytelnikami naszego portalu, a więc należycie do grona typerów, którym przysługuje atrakcyjniejszy bonus powitalny.

Dlaczego warto skorzystać z kodu bonusowego LEGALSPORT przy zakładaniu konta gracza u bukmachera? Bo możecie całkiem za darmo zyskać więcej niż to, co ma dla Was bukmacher w ofercie standardowej! Potrzebujecie przykładów? Proszę bardzo! U legalnego bukmachera LV BET standardowa oferta na start to bonusy od dwóch pierwszych wpłat: do 1 000 zł od pierwszego depozytu i do 500 zł od drugiego. Wykorzystując w LV BET kod bonusowy LEGALSPORT do tego otrzymujecie dodatkowo darmowy zakład o wartości 20 zł, którego w standardowej ofercie nie znajdziecie (tu można odebrać ten bonus z LVBET z kodem)!

Z kolei u legalnego buka forBET bonus na start w ofercie standardowej obejmuje bonusy od trzech pierwszych depozytów, które w sumie mogą zapewnić graczowi dodatkowe 1 200 zł. Tymczasem z kodem bonusowym maksymalny bonus powitalny forBET rośnie o 50 zł dodatkowej i darmowej kasy, co w sumie daje 1 250 zł na typowanie zakładów piłkarskich i sportowych u tego legalnego bukmachera (extra bonus forBET z kodem).

Zakłady bukmacherskie LV BET
Bonus powitalny LV BET z kodem bonusowym LEGALSPORT:
- bonusy od dwóch pierwszych depozytów: maksymalnie 1 000 zł od pierwszej wpłaty
i nawet 500 zł od drugiej wpłaty
- unikalny freebet 20 zł,  niedostępny w standardowej ofercie na start
Obieram bonus powitalny z kodem

Jeszcze ciekawiej bonus powitalny z kodem promocyjnym prezentuje się u legalnego bukmachera Fortuna. Standardowa oferta na start tego buka obejmuje podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 400 zł i zakład bez ryzyka 100 zł. Jeśli jednak wykorzystacie podczas rejestracji konta w Fortunie (tutaj link do promocji: Fortuna konto + kod bonusowy LEGALSPORT), możecie podnieść swój zakład bez ryzyka do kwoty 120 zł! Taki rodzaj bonusu minimalizuje ryzyko, do tego dodatkowo otrzymujecie freebet 20 zł (bonus bez wpłaty, za darmo w punktach FKP).

Wydaje Wam się, że zamiana 120 zł na 20 zł to kiepski interes? Nic z tych rzeczy! Freebet to inaczej darmowy zakład, a więc jedyny bonus, który otrzymujecie od bukmachera całkiem za darmo, bez żadnej wpłaty - to darmowe pieniądze, które buk dopisze do Waszego konta tuż po jego aktywacji. Taki właśnie freebet 20 PLN Fortuna możecie zdobyć, jeśli podczas zakładania konta użyjecie kodu bonusowego (kod Legalsport w formularzu Fortuna pojawia się automatycznie).

Podwyższone bonusy na start z kodem promocyjnym - infografika
Bonusy na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Jak widać, kod bonusowy LEGALSPORT to jeszcze wyższe bonusy powitalne u legalnych bukmacherów. Tu omówiliśmy tylko niektóre z nich - wszystkich korzyści z kodu bonusowego LEGALSPORT u legalnych bukmacherów jest znacznie więcej! Kliknij w poniższy baner i przekonaj się sam - sprawdź najlepsze oferty powitalne u legalnych bukmacherów z kodem bonusowym LEGALSPORT i zgarniaj podwyższone bonusy na start!

Jak odebrać bonus na start u legalnego bukmachera?

Niezależnie od tego, na ofertę którego legalnego bukmachera się zdecydujecie, odbiór bonusu powitalnego będzie wyglądał podobnie. Oczywiście, kwestia jego obrotu i wypłaty, jak już wspominaliśmy, jest wysoce indywidualna i zależy od regulaminu danej promocji powitalnej, ale sam odbiór bonusu na start wygląda na ogół podobnie i składa się trzech lub z czterech kroków, zależnie od oferty:

 • KROK 1 - zakładasz darmowe konto internetowe u wybranego legalnego bukmachera. Pamiętaj, by podczas rejestracji wykorzystać specjalny kod bonusowy LEGALSPORT, który zapewni Ci lepsze warunki bonusu powitalnego. Kod możesz wpisać z pamięci lub wkleić że schowka, u niektórych bukmacherów z najlepszymi systemami i aplikacjami kod wkleja sie automatycznie (np Fortuna). Wszystkie wymagane dane wypełnij uważnie i dokładnie, ponieważ błędne uzupełnienie pól lub przesłanie niewyraźnego skanu dokumentu tożsamości wydłuża proces weryfikacji.
 • KROK 2 - poczekaj na weryfikację poprawności Twoich danych przez konsultanta Call Center bukmachera - zgodnie z regulaminem może to trwać nawet 72 godziny, na ogół jednak weryfikacja konta gracza zajmuje nie więcej niż pół godziny (tu sprawdzisz, ile trwa weryfikacja konta gracza u bukmachera - przetestowaliśmy pod tym względem legalnych operatorów zakładów wzajemnych w Polsce). Jeśli proces się przedłuża, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta na stronie bukmachera (zakładka Pomoc lub Kontakt).
 • KROK 3 - jeśli oferta powitalna zawierała darmowy zakład, to pojawi się on na Twoim koncie po jego pozytywnej weryfikacji. W takim przypadku możesz już zawrzeć swój pierwszy kupon bukmacherski - nie musisz dokonywać żadnej wpłaty
 • KROK 4 - jeśli w wybranym bonusie powitalnym nie było freebetu, dokonaj pierwszego depozytu na konto bukmachera. Sprawdź, jaka wysokość wpłaty jest dla Ciebie najbardziej opłacalna, pamiętając o maksymalnej kwocie bonusu od depozytu u danego buka. U bukmachera LV BET bonus jest przydzielany po wysłaniu maila z prośba o jego aktywację.
Zakłady bukmacherskie PZBUK

U legalnego bukmachera PZBuk bonus powitalny nie wymaga obrotu!
Odbierz darmowy zakład 50 zł w PZBuk - wygraną z takiego kuponu możesz od razu
wypłacić na swoje konto bankowe

Odbieram bonus z kodem

Kolejne kroki zależą już od wybranego bonusu na start i regulaminu promocji bukmachera, generalnie jednak sprowadzają się do wypełnienia warunków obrotu bonusem (od 2x do 4x). Gdy już wykonamy wymagany obrót, możemy zdecydować, czy uzyskane z bonusu pieniądze chcemy wypłacić na nasze konto bankowe, czy przeznaczyć na dalsze typowanie wyników sportowych.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (4)

Co to jest bonus na start?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
IronBet
21.02.2019, godz. 12:55
wziąłem bonus w fortunie, sts i Totolotku, czekam teraz na wypłatę i idę jeszcze do etoto
FutbolKorner
25.02.2019, godz. 07:09
Mogliby coś lepszego wymyślić :D Tyle opcji jest, a oni od samego początku tylko te bonusy na start walą xD
Alexa
08.05.2019, godz. 12:48
czy ta kasa jest faktycznie za darmo, czy muszę coś dodatkowo zapłacić, żeby ją otrzymać? może to głupie pytanie, ale jestem totalnie zielony. boję się że mi nałożą coś do zapłaty i nie będę mógł obstawiać
Wapniuk
10.05.2019, godz. 11:21
Alexa - tak, kasa jest za darmo w 100% do zgarnięcia. Ty nie ponosisz żadnych kosztów :)
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.