wtorek, 24 listopada 2020
Najnowsze: Inter - Real Madryt: typy, kursy, zakłady za freebet

Fortuna zakład bez ryzyka

Bezpieczny bonus Fortuna online z kodem promocyjnym VIP. Bonus z ubezpieczeniem 200 zł + 10 zł ekstra za kod afiliacyjny LEGALSPORT.

Cashback 210 zł w Fortuna Promocja dostępna po rejestracji z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakład bez ryzyka - co to jest?
  1. Cashback u polskich i zagranicznych bukmacherów
 2. Zakład bez ryzyka Fortuna na start: 200 zł + 10 zł za kod
 3. Zasady bonusu powitalnego Fortuna z kodem bonusowym VIP
 4. Zakład bez ryzyka eFortuna - warunki regulaminowe bonusu
 5. Jak odebrać zakład bez ryzyka w Fortuna?
 6. Jak wykorzystać eFortuna kupon bez ryzyka
 7. Opinie na temat zakładu bez ryzyka w Fortunie
 8. FAQ - zakład bez ryzyka 210 zł Fortuna w pytaniach i odpowiedziach
 9. Warto wiedzieć o cashbacku Fortuna z kodem promocyjnym
Ponadstandardowy cashback 210 zł z kodem bonusowym w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika
Zakład bez ryzyka 210 zł Fortuna z kodem

Pakiet bonusów powitalnych Fortuna z kodem promocyjnym VIP (hasło kodu to "LEGALSPORT") jest naprawdę atrakcyjny. Aż trzy różne propozycje bonusowe w pakiecie sprawiają, że każdy gracz znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, jaką strategię typowania preferuje.

cashback fortuna 210 pln z kodem vip
Aktywny kod do promocji na listopad 2020: LEGALSPORT

Bardzo silnym punktem oferty powitalnej eFortuna jest zakład bez ryzyka, który w standardowej wersji wynosi 200 zł. Warto jednak wiedzieć, że jeśli podczas rejestracji konta typerskiego u tego buka wykorzystamy nasz unikalny kod do legalnego buka Fortuna online [ LEGALSPORT ], możemy zgarnąć ponadstandardowy zakład bez ryzyka - podwyższony cashback Fortuna to aż 210 zł, co pozwala nam zagrać bez ryzyka za wyższą stawkę bukmacherską!

Zakład bez ryzyka - co to jest?

Zakład bez ryzyka (z ang. bet without risk) jest to nic innego, jak specjalny kupon bukmacherski, który jest ubezpieczony przed ewentualną przegraną i stratą kasy. Jeżeli zdecydujecie się zawrzeć taki zakład sportowy i go przegracie, to wówczas legalny bukmacher zwróci Wam pełną stawkę na Wasze konto bukmacherskie online – o ile regulamin promocji nie precyzuje zwrotu stawki inaczej (rekomendujemy, abyście zwrócili na to szczególną uwagę).

Cashback u polskich i zagranicznych bukmacherów

W Polsce najczęściej można zgarnąć zakłady bez ryzyka o wartości oscylującej w granicach 150 zł: np. w iFortunie mamy do zgarnięcia 210 zł a w eWinner 155 zł. Jeżeli wykorzystaliście już zakład bez ryzyka w Fortunie, to możecie zgarnąć podobny kupon bukmacherski także u innych buków. Obserwujcie również oferty LVBET Zakłady Bukmacherskie oraz Totolotka, gdyż u tych buków również zdarzają się takie zakłady bez ryzyka w wysokości nawet 50 zł - 100 zł. A ponieważ cashback to bardzo popularna wśród typerów promocja bukmacherska, niewykluczone że kolejni legalni operatorzy dołączą zakład bez ryzyka do swojej oferty bonusów powitalnych.

CASHBACK 210 PLN ZA REJESTRACJĘBonus dostępny po aktywacji kodu LEGALSPORTPromocja łączy się z freebetem oraz bonusem 100%

CASHBACK 210 PLN ZA REJESTRACJĘ
Bonus dostępny po aktywacji kodu LEGALSPORT
Promocja łączy się z freebetem oraz bonusem 100%

ODBIERAM w

A to oznacza, że legalni operatorzy zakładów wzajemnych z licencją Ministerstwa Finansów oferują swoim klientom zdecydowanie lepsze oferty bez ryzyka niż zagraniczni bukmacherzy, tacy jak bet-at-home, bwin, czy też bet365. Najwięksi zagraniczni gracze niestety bardzo rzadko proponują swoim klientom tego typu akcje promocyjne, chociaż oczywiście od każdej reguły można znaleźć wyjątki.

I tak Unibet oferuje swoim graczom cashback w wysokości 50% do 123 zł, natomiast Sportingbet proponuje zwrot 50% wartości kuponu do 40 złotych, więc jak widać, jakość zakładów bez ryzyka na polskim rynki jest zdecydowanie wyższa. A co za tym idzie, można zgarnąć zdecydowanie więcej darmowej kasy na grę.

Zakład bez ryzyka Fortuna na start: 200 zł + 10 zł za kod

Standardowa propozycja powitalna bukmachera eFortuna online sama w sobie jest atrakcyjna dla nowego gracza. Jednak buk zrobił krok w przód, powiększając swój bonus na start dla użytkowników portalu LegalSport.pl. Tylko nasi czytelnicy po wprowadzeniu specjalnego kodu promocyjnego do Fortuny (przypominamy, że hasło rejestracyjne brzmi "LEGALSPORT") podczas zakładania nowego konta internetowego u legalnego bukmachera Fortuna otrzymają zupełnie za darmo ulepszony zakład bez ryzyka.

Baner do promocji z zakładem bez ryzyka za 210 zł w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Warto z niego skorzystać, ponieważ możemy zagrać za zdecydowanie więcej, nie ponosząc ryzyka straty postawionych pieniędzy. Z tego powodu gracze bardzo cenią sobie tego typu promocje bukmacherskie, które są proste oraz bardzo korzystne, a dodatkowo działają nie tylko na stronie www bukmachera, ale też w aplikacji mobilnej, na tablecie oraz na iPhone z iOS.

W standardzie z pierwszego przegranego zakładu dostaniemy od Fortuny zwrot do 200 zł - taki cashback otrzyma od legalnego bukmachera online Fortuna Zakłady Bukmacherskie każdy typer, który założy u niego konto typerskie. Jednak jeśli przy rejestracji wykorzystamy nasz kod polecający VIP, bukmacher zwróci nam aż 210 zł w przypadku niepowodzenia (10 zł ponad standard). A w razie wygranej możemy zgarnąć dodatkowo nawet i 600 zł czy 1000 zł (wszystko zależy od puszczonych kuponów).

Zasady bonusu powitalnego Fortuna z kodem bonusowym VIP

Warto pamiętać, że zakład bez ryzyka 210 zł to tylko część bonusu powitalnego w Fortunie. Druga cześć to podwojenie pierwszego depozytu nawet do kwoty 2000 zł, a trzecia - darmowy bonus bez depozytu 20 zł (freebet, czyli darmowy zakład Fortuna za 20 PLN), czyli darmowe pieniądze Fortuna, które możemy wykorzystać na dowolny zakład bukmacherski. W sumie więc mamy do wykorzystania aż 2230 zł na zakłady bukmacherskie u tego operatora.

Równie korzystnej oferty bonusowej nie uzyskacie z żadnym innym kodem promocyjnym! W części promocji, którą jest podwojenie pierwszej wpłaty do 2000 zł, gracz musi spełnić kilka warunków, by zyskać dodatkową i darmową kasę. Na samym początku sugerujemy, aby pierwszy przelew na konto bukmachera wykonać na kwotę 2000 zł – wtedy otrzymamy maksymalny bonus powitalny iFortuna. Depozyt musi być zrealizowany w ciągu 3 dni od rejestracji konta.

Jeżeli chcemy, żeby pieniądze przeszły z konta bonusowego na konto do wypłaty, należy czterokrotnie obrócić pierwszą wpłatą (zakłady internetowe Fortuna na łączną kwotę 8000 zł, jeśli nasza pierwsza wpłata wyniosła 2000 zł). Ponadto na każdym kuponie AKO objętym promocją muszą znaleźć się minimum trzy dowolne mecze z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.60. Na obrót mamy 30 dni.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bonus na start eFortuna z kodem rejestracyjnym VIP:
+ bonus 100% od wpłaty do 2000 zł
+ freebet 20 zł
+ podwyższony cashback 210 zł (tylko z kodem promo)

Przejście d eFortuna

2000 zł bonusu od depozytu (100% więcej), 20 zł freebet bez depozytu i zakład bez ryzyka 210 zł to naprawdę korzystna oferta. Pamiętajcie jednak, że tylko z naszym kodem rejestracyjnym Fortuna, który brzmi LEGALSPORT, oferta bonusu powitalnego w jest najlepsza na rynku bukmacherskim!

Kod do tej specjalnej promocji należy wpisać na formularzu podczas rejestracji iKonta w polu "kod promocyjny" - jeśli nie jesteście pewni, jak się zarejestrować w eFortuna z kodem polecającym VIP, by odebrać podwyższony bonus powitalny, wszystkie informacje znajdziecie w tym tekście ==>Jak założyć konto gracza Fortuna. A ponieważ legalny buk online Fortuna umożliwia tzw. szybką rejestrację bez dowodu, dostęp do bonusu powitalnego Fortuna dla nowych klientów zyskacie już w 1-2 minuty!

Zakład bez ryzyka eFortuna - warunki regulaminowe bonusu

Jakie są zasady zakładu bez ryzyka 210 zł, który dla naszych czytelników ma legalny bukmacher Fortuna? Przede wszystkim do promocji zaliczony zostanie tylko pierwszy zakład (przedmeczowy lub LIVE), który postawimy po aktywacji bonusu. Warto przy tym wiedzieć, że na naszym kuponie bez ryzyka możemy typować dowolne sporty, a ponieważ oferta bukmacherska Fortuna zawiera niemal 30 dyscyplin, każdy gracz bez trudu znajdzie coś dla siebie.

Aby Fortuna zwróciła nam postawione pieniądze, pierwszy kupon musi okazać się nietrafiony. Jeżeli będzie inaczej i poprawnie obstawimy nasz pierwszy zakład, bonus się nie aktywuje - ale my nic nie tracimy, bo zgarniamy wygraną u bukmachera. Dlatego warto trochę zaryzykować, wybierając mecze do zakładu bez ryzyka.

Dużym plusem tego bonusu jest to, że bukmacher Fortuna nie wprowadził żadnych wymagań dotyczących kuponu (np. minimalny kurs, liczba zdarzeń) – to zdecydowanie zwiększa szansę na końcowy sukces. Jedyne, o czym trzeba pamiętać to fakt, że Fortuna zwróci kwotę wkładu, a nie stawkę za kupon. Dlatego, aby otrzymać na przykład zwrot 200 zł, pierwszy zakład musimy zagrać za 227 zł. Różnica wynika z podatku 12% jaki jest odprowadzany do budżetu Państwa od każdego zrealizowanego kuponu.

Fragment regulaminu promocji Fortuna Cashback 210 zł:

(...) 2. Wysokość bonusu wynosi równowartość stawki kuponu objętego bonusem (np. w przypadku kuponu za 100zł, stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc 88zł), jednak nie więcej niż Maksymalny bonus. Stawka może zostać uiszczona ze środków pieniężnych lub punktów Fortuna Klub Plus zgromadzonych na iKoncie Klienta.
3. Aby otrzymać bonus, Uczestnik musi zawrzeć pierwszy od rejestracji kupon w okresie wskazanym przez Organizatora (Czas na Grę), który to zakład okaże się przegrany.
4. Kupon może być zawarty przez Internet jak i w punkcie stacjonarnym.
5. Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta Uczestnika w terminie 3 dni, licząc od momentu rozstrzygnięcia się kuponu objętego bonusem.
6. Każdy Klient może skorzystać jeden raz z niniejszej Promocji. (...)

Jak odebrać zakład bez ryzyka w Fortuna?

Odbiór pełnego zakładu bez ryzyka przegranej o wartości 210 zł w Fortunie Zakłady Bukmacherskie jest niezwykle prosty i intuicyjny, albowiem jest on częścią bonusu na start, który składa się dodatkowo z podwojenia pierwszej wpłaty do 2000 zł + 20 zł bez depozytu (w punktach FKP) - tu znajdziesz dokładną instrukcję ==>Jak odebrać bonus powitalny Fortuna.

Żeby zgarnąć kompletny bonus bez ryzyka, trzeba podczas zakładania nowego i darmowego konta internetowego na stronie internetowej Fortuny wpisać na formularzu rejestracyjnym w polu "Kod promocyjny" specjalny kod rabatowy do Fortuny: kod ten brzmi LEGALSPORT. Jeżeli skorzystacie z poniższego przekierowania, to wówczas kod bonusowy online powinien uzupełnić się automatycznie.

Rekomendacja na zakład bez ryzyka i konto w Fortuna Bukmacher Online

Rekomendujemy jednak, abyście sprawdzili, czy komputer dobrze dodał hasło promocyjne, ponieważ do raz przeoczonego pola "kod promocyjny" nie można już później wrócić - a to oznacza, że przepadnie Wam świetny bonus startowy bez ryzyka dla nowych graczy!

Jak wykorzystać eFortuna kupon bez ryzyka

Kupon bez ryzyka przegranej w Fortunie Zakłady Bukmacherskie, ze względu na bardzo dobre warunki regulaminowe: brak minimalnego kursu bukmacherskiego na zakładzie oraz brak minimalnej liczby zdarzeń/selekcji, można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Dlatego też przygotowaliśmy przykładowy kupon sportowy online, który nie tylko spełnia wszystkie warunki regulaminowe promocji "Zakład bez ryzyka" u bukmachera Fortuna, ale także gwarantuje całkiem pokaźną potencjalną wygraną. W przypadku pozytywnego rozliczenia zdecydowanie podniesie Wasz bankroll i pozwoli zawierać kolejne kupony bukmacherskie.

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Jak zagrać zakład bez ryzyka za 210 zł:
 
1.Korona Kielce vs Legia Warszawa, Puchar Polski, typ 2 – kurs 1.50
2. Burnley FC vs Liverpool FC, Premier League, typ 2 – kurs 1.55
3. Sampdoria vs Spal, Serie A, typ 1 – kurs 1.79
4. Arka Gdynia vs Jagiellonia Białystok, Lotto Ekstraklasa, typ 2 – kurs 2.43
5. New York Islanders vs Winnipeg Jets, NHL, typ 2 – kurs 2.25
------------------------------------------------
  Kurs ogólny – 22.75 | Stawka zakładu – 210 PLN | Ewentualna wygrana: 4204.20 zł 
Przechodzę na stronę bukmachera

Pamiętajcie, że jeśli Wasz pierwszy postawiony zakład sportowy na stronie efortuna(.pl) nie został przez Was trafiony, to wówczas bukmacher Fortuna Online zwróci Wam pełną stawkę pomniejszoną o podatek obowiązujący na terenie Polski (12%).

By przekonać się, że zakład bez ryzyka 210 zł Fortuna z kodem promocyjnym VIP warto wykorzystać, zebraliśmy dla Was informacje o tym, ile średnio wygrywali gracze Fortuny, stawiając kupon bez ryzyka w podwyższonej stawce. Jak widać, dodatkowe 10 zł cashbacku może się przełożyć na naprawdę solidne wygrane bukmacherskie, a więc nasz unikalny vipowski kod promocyjny na Fortunę z pewnością warto wykorzystać, zakładając konto typerskie Fortuna online.

Średnie wygrane z cashbacku Fortuna 210 zł z kodem promocyjnym VIP
Miesiąc odbioru bonusu Średnia kwota wygranych
Styczeń 2019 r. 690 zł
Luty 2019 r. 585 zł
Marzec 2019 r. 600 zł
Kwiecień 2019 r. 490 zł
Maj 2019 r. 400 zł
Czerwiec 2019 r. 650 zł
Lipiec 2019 r. 690 zł
Sierpień 2019 r. 440 zł
Wrzesień 2019 r. 610 zł
Październik 2019 r. 490 zł
Listopad 2019 r. 800 zł
Grudzień 2019 r. 590 zł

Opinie na temat zakładu bez ryzyka w Fortunie

Zakład bez ryzyka w Fortunie Online cieszy się wśród graczy bardzo dobrymi opiniami. Typerzy, w tym początkujący obstawiający, cenią sobie przede wszystkim jego wysokość, gdyż gwarantuje ona wysoką ewentualną wygraną, którą można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić na swoje konto bankowe. To m.in. właśnie z uwagi na bardzo dobry cashback, będący częścią równie wysoko ocenianego bonusu powitalnego Fortuna dla nowych klientów, ten legalny bukmacher systematycznie zajmuje wysokie lokaty w rankingu TOP bukmacherów online w Polsce.

Większość typujących chwali sobie również brak minimalnego kursu na kuponie sportowym online oraz brak minimalnej liczby zdarzeń na zakładzie. Dzięki temu wszyscy gracze mają ogromną swobodę przy tworzeniu swojego idealnego kuponu bukmacherskiego, a to nie ukrywajmy jest niezwykle ważne w bukmacherce. Przytaczamy niektóre opinie graczy o zakładzie bez ryzyka eFortuna, byście mogli sprawdzić, na co typerzy szczególnie zwracają uwagę.

#1 opinia o cashbacku Fortuna: Puściłem swój zakład bez ryzyka i nie oczekiwałem cudów, a okazał się on przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Wszystko zrobiłem na własnych zasadach i dzięki temu zgarnąłem ogromną wygraną. Co prawda, nie musiałem korzystać ze zwrotu, ale i tak cieszę się, że miałem takie zabezpieczenie. Dało mi to ogromy luz przy typowaniu kolejnych meczów. A i pamiętajcie. Bonus najpierw trzeba sobie aktywować!

#2 opinia o cashbacku Fortuna: Na szczęście nie musiałem sprawdzać tego zakładu bez ryzyka, bo trafiłem swój kupon, ale muszę przyznać, że warunki są naprawdę świetne. Ja sobie zagrałem kupon z trzema meczami i trafiłem ponad 500 złotych, więc jest dobrze. Zobaczymy jednak, jak je sobie dalej spożytkuję.

#3 opinia o cashbacku Fortuna: Ja niestety źle rozpocząłem swoją przygodę z bukiem Fortuna, bo nie udało mi się trafić pierwszego zakładu. Dlatego też dziękuję Fortunie, że dotrzymała słowa i bez problemów zwróciła mi kasę z mojego kuponu, bo jak to mówią: stówka piechotą nie chodzi.

FAQ - zakład bez ryzyka 210 zł Fortuna w pytaniach i odpowiedziach

Cashback, czyli zakład bez ryzyka, to bardzo lubiana przez graczy promocja bukmacherska. Sprawdziliśmy, jakie pytania o cashback Fortuna 210 zł pojawiają się najczęściej, i przygotowaliśmy na nie odpowiedzi.

1. Czy zakład bez ryzyka to jest promocja powitalna?

Tak, zakład bez ryzyka na 210 zł w Fortunie jest częścią oferty na start, która jest dostępna tylko dla nowych graczy. Oprócz kuponu bez możliwości porażki, bonus powitalny Fortuna dla nowych klientów z kodem promocyjnym VIP obejmuje również podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 2000 zł (np. wpłacasz 500 zł, gratis otrzymujesz od bukmachera drugie 500 zł) oraz  20 zł freebet bez depozytu, czyli darmowe pieniądze Fortuna, które możemy wykorzystać na dowolny zakład bukmacherski. Pamiętajcie, że ponadstandardowy pakiet na start Fortuna VIP otrzymacie tylko i wyłącznie z akceptowanym przez buka Fortuna kodem rabatowym, który brzmi LEGALSPORT – musicie wpisać go lub wkleić na formularzu rejestracyjnym w polu "Kod promocyjny".

2. Czy 210 zł to najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce?

Obecnie zakład bez ryzyka 210 zł w Fortunie jest jednym z najwyższych cashbacków na polskim rynku zakładów sportowych online. Zakład bez ryzyka na start ma też dla nowych graczy legalny bukmacher internetowy Betclic (tzw. Betclic cashback) - u tego buka zakład bez ryzyka wynosi aż 550 zł z kodem LEGALSPORTPL, ale jest to całość jego oferty powitalnej, podczas gdy w Fortuna Zakłady Bukmacherskie otrzymacie dodatkowo jeszcze dwa inne bonusy. Dlatego rekomendujemy, abyście skorzystali z mega bonusu na start Fortuna online, gdyż jest to oferta przygotowana tylko na czas określony – oznacza to, że w każdej chwili Fortuna Zakłady Bukmacherskie może ją zdjąć ze swojej strony internetowej i zamienić na inną promocję powitalną.

3. Czy zakład bez ryzyka oferują inni bukmacherzy?

Inni legalni bukmacherzy internetowi w Polsce oferują zakłady bez ryzyka. Występują one jako element bonusu na start, np. zakład bez ryzyka 34 zł STS z kodem promocyjnym - u tego buka online cashback nie jest dostępny w standardowej ofercie powitalnej, mogą z niego skorzystać tylko gracze, którzy podczas rejestracji zastosowali nasz kod promocyjny STS [ LEGALSPORT ]. W ofercie powitalnej dostępny jest też zakład bez ryzyka forBET, gdzie na start można zgarnąć cashback 50 zł, a do tego 2000 zł w bonusach od trzech pierwszych wpłat, freebet 10 zł oraz extra bonus 50 zł za kod promocyjny VIP. Również Betfan oferuje cashback na start z kodem rejestracyjnym - u tego bukmachera po zastosowaniu Betfan kodu promocyjnego VIP można zgarnąć zakład bez ryzyka 100 zł.

4. Zakład bez ryzyka do 200 zł?

Zakład bez ryzyka na kwotę 200 zł oferowany jest przez legalnego buka online Fortuna Zakłady Bukmacherskie w standardzie. W efekcie każdy gracz może skorzystać z tej propozycji. Jeżeli chcecie aktywować u siebie podwyższony zakład bez ryzyka, to musicie na formularzu rejestracyjnym Fortuna (podczas rejestracji nowego iKonta) w polu kod promocyjny wpisać hasło LEGALSPORT – wówczas Wasz zakład bez ryzyka urośnie do 210 zł i tym samym stanie się opcją VIP.

5. Czy promocja na zakład bez ryzyka za 130 lub 150 zł działa?

Obecnie Fortuna Zakłady Bukmacherskie nie posiada w swojej ofercie zakładów bez ryzyka za 115 zł, 130 zł lub 150 zł. Takie kwoty aktywowane są przede wszystkim w ofercie przedświątecznej, dlatego też polecamy, abyście na bieżąco śledzili naszą stronę internetową. Jeżeli Fortuna podniesie swój bonus na start, to od razu Was o tym poinformujemy!

Warto wiedzieć o cashbacku Fortuna z kodem promocyjnym

 • Legalny bukmacher Fortuna online ma dla nowych graczy w pakiecie powitalnym zakład bez ryzyka 200 zł
 • Zakładając konto typerskie eFortuna z naszym kodem promocyjnym VIP można odebrać podwyższony cashback aż 210 zł
 • Warunki odbioru bonusu bez ryzyka w Fortuna online są bardzo proste i przejrzyste, dlatego cashback Fortuna bez trudu odbierze nawet początkujący typer
Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Fortuna zakład bez ryzyka
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
GH
skomentowano ponad miesiąc temu
ten kupon bez ryzyka całkiem fajny, mi akurat weszło i kamień z serca - pierwszy kupon na plusie
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.