wtorek, 20 sierpnia 2019
Najnowsze: Promocja Betclic na mecze polskich siatkarzy

Fortuna – zakład bez ryzyka za 120 złotych

Powiększony bonus na zakład bez ryzyka przegranej - 100 zł + 20 zł ekstra.

Odbierz kod promocyjny Fortuna Oferta na bonus Fortuna VIP ważna do 31 sierpnia 2019
Spis treści
Rozwiń
  1. Powiększony zakład bez ryzyka 100 zł + 20 zł
  2. Zakład bez ryzyka - co to jest?
  3. Zasady promocji w Fortunie z kodem LEGALSPORT
  4. Zakład bez ryzyka - warunki
  5. Jak odebrać zakład bez ryzyka?
  6. Opinie na temat zakładu bez ryzyka w Fortunie
  7. Jak wykorzystać zakład kupon bez ryzyka
  8. Pytania i odpowiedzi o promocję związaną z zakładem bez ryzyka
Pokazany laptop, tablet i komórka z ofertą bonusów powitalnych bukmachera Fortuna
Fortuna zakład bez ryzykaZakład bez ryzyka przegranej odbierzesz po rejestracji konta z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Dzięki współpracy z portalem LegalSport.pl, jeden z najlepszych bukmacherów - Fortuna przygotował specjalnie dla naszych czytelników wyjątkową ofertę bonusową na start.

  Zakład bez ryzyka 120 zł FORTUNA  
  +20 zł ekstra  

Odbieram kod na zakład bez ryzyka
Promocja na sierpień 2019

Internetowy zakład bez ryzyka składa się z dwóch elementów i jest to promocja bezkonkurencyjna na polskim rynku. Co to za promocja specjalna z kodem promocyjnym LEGALSPORT?

Powiększony zakład bez ryzyka 100 zł + 20 zł

Standardowa propozycja powitalna bukmachera Fortuna sama w sobie jest atrakcyjna dla nowego gracza. Jednak buk zrobił krok w przód, powiększając swój bonus na start dla użytkowników portalu LegalSport.pl

Tylko nasi czytelnicy po wprowadzeniu kodu bonusowego na Fortuna podczas zakładania nowego konta internetowego u legalnego bukmachera Fortuna otrzymają zupełnie za darmo ulepszony zakład bez ryzyka.

Warto z niego skorzystać, ponieważ możemy zagrać za zdecydowanie więcej, nie ponosząc w ogóle ryzyka straty postawionych pieniędzy - gracze bardzo cenią sobie tego typu promocje bukmacherskie: są proste oraz niezwykle korzystne. Działąją w aplikacji mobilnej, na tablecie oraz na Iphone z IOS.

W standardzie z pierwszego przegranego zakładu dostaniemy od Fortuny zwrot  do 100 zł, a po wykorzystaniu kodu bonusowego Fortuna,  bukmacher zwróci nam aż 120 zł w przypadku niepowodzenia (20 zł ponad standard). Możemy zgarnąć dodatkowo nawet i 600 zł czy 1000 złotych (wszystko zależy od puszczonych kuponów).

Zakład bez ryzyka - co to jest?

Zakład bez ryzyka (z ang. bet without risk) jest to nic innego, jak specjalny kupon bukmacherski, który jest ubezpieczony przed ewentualną przegraną i stratą kasy. Jeżeli zdecydujecie się zawrzeć taki zakład sportowy i go w ostatecznym rozrachunku przegracie, to wówczas legalny bukmacher zwróci Wam pełną stawkę na Wasze konto bukmacherskie online – o ile regulamin promocji nie precyzuje zwrotu stawki inaczej: rekomendujemy, abyście zwrócili na to szczególną uwagę.

Internetowa promocja na zakład bez ryzyka do 100 zł + 20 zł gratis
Promocja na start - bez ryzyka 120 zł

W Polsce najczęściej można zgarnąć zakłady bez ryzyka o wartości oscylującej w granicach 150 zł: np. w Fortunie mamy do zgarnięcia 120 zł. Jeżeli wykorzystaliście już zakład bez ryzyka w Fortunie, to możecie zgarnąć podobny kupon bukmacherski także u bukmachera Milenium, który oferuje 10 zł bez ryzyka. Obserwujcie również oferty LV BET Zakłady Bukmacherskie oraz Totolotka, gdyż u tych buków również zdarzają się takie zakłady bez ryzyka w wysokości nawet 50 zł - 100 zł.

A to oznacza, że legalni operatorzy zakładów wzajemnych z licencją Ministerstwa Finansów oferują swoim klientom zdecydowanie lepsze oferty bez ryzyka, aniżeli inni zagraniczni bukmacherzy, tacy jak bet-at-home, bwin, czy też bet365. Najwięksi zagraniczni gracze niestety bardzo rzadko proponują swoim klientom tego typu akcje promocyjne, chociaż oczywiście od każdej reguły można znaleźć wyjątki.

I tak. Unibet oferuje swoim graczom cashback w wysokości 50% do 123 zł, natomiast Sportingbet proponuje zwrot 50% wartości kuponu do 40 złotych, więc jak widać, jakość zakładów bez ryzyka na polskim rynki jest zdecydowanie wyższa. A co za tym idzie, można zgarnąć zdecydowanie więcej darmowej kasy na grę.

Zasady promocji w Fortunie z kodem LEGALSPORT

Warto jednak pamiętać, że zakład bez ryzyka 120 zł to tylko połowa bonusu powitalnego w Fortunie. Druga cześć to podwojenie pierwszego depozytu nawet do kwoty 1000 złotych i darmowy bonus bez depozytu 20 zł (freebet). W sumie więc mamy do wykorzystania aż 1140 złotych na zakłady bukmacherskie u tego operatora. Równie korzystnej oferty bonusowej nie uzyskacie z żadnym innym kodem promocyjnym!

Zakład bez ryzyka za 120 zł - promocja Fortuna Zakłady Bukmacherskie
120 zł zakład bez ryzyka przegranej

W drugiej część promocji, którą jest podwojenie pierwszej wpłaty do 1000 zł gracz musi spełnić kilka warunków, by zyskać dodatkową i darmową kasę. Na samym początku sugerujemy, aby pierwszy przelew na konto bukmachera wykonać na kwotę 1000 złotych – wtedy otrzymamy maksymalny bonus. Depozyt musi być zrealizowany w ciągu 10 dni od rejestracji konta. Jeżeli chcemy, żeby pieniądze przeszły z konta bonusowego na konto do wypłaty, należy czterokrotnie obrócić pierwszą wpłatą (4000 złotych, kiedy pierwsza wpłata wyniosła 1000 zł). Ponadto na każdym kuponie AKO objętym promocją muszą znaleźć się minimum trzy dowolne mecze z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.90. Każdego dnia typer będzie ograniczony limitem obrotu, który wynosi 10%. Oznacza to, że cały obrót będzie można wypełnić nie wcześniej jak 10 dniach. To nie powinno stanowić problemu, ponieważ na wypracowanie obrotu gracz ma 60 dni od wpłaty depozytu.

1000 zł bonusu od depozytu (100% więcej), 20 zł freebet bez depozytu i zakład bez ryzyka 120 zł to naprawdę korzystna oferta, z której warto skorzystać. Pamiętajcie jednak, że tylko z kodem promocyjny Fortuna jakim jest LEGALSPORT oferta bonusu powitalnego w jest najlepsza na rynku bukmacherskim!

Rekomendacja na zakład bez ryzyka i konto w Fortuna Bukmacher Online
Dlaczego warto wybrać Fortuna - rekomendacje

Kod do tej specjalnej promocji należy wpisać na formularzu podczas rejestracji iKonta w polu "kod promocyjny". Z całą pewnością poradzicie sobie z odbiorem ulepszonego bonusu na start, gdyż pole "kod promocyjny" znajduje się w sekcji "inne dane", która jest wyróżniona na żółto. W razie problemów polecamy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Zakład bez ryzyka - warunki

Jakie są zasady obu części bonusu powitalnego, jaki dla naszych czytelników ma legalny bukmacher Fortuna? W przypadku zakładu bez ryzyka do promocji zaliczony zostanie tylko pierwszy postawiony zakład (przedmeczowy lub LIVE) po aktywacji bonusu, czyli w momencie wpłaty środków na konto gracza.

Aby Fortuna zwróciła nam postawione pieniądze, pierwszy kupon musi okazać się nietrafiony. Jeżeli będzie inaczej i poprawnie obstawimy nasz pierwszy zakład, bonus przepada (ale my nic nie tracimy, bo zgarniamy wygraną u bukmachera). Dlatego warto trochę zaryzykować, wybierając mecze do zakładu bez ryzyka.

Dużym plusem tego bonusu jest to, że bukmacher Fortuna nie wprowadził żadnych wymagań dotyczących kuponu (np. minimalny kurs, liczba zdarzeń) – to zdecydowanie zwiększa szansę na końcowy sukces. Jedyne, o czym trzeba pamiętać to fakt, że Fortuna zwróci kwotę wkładu, a nie stawkę za kupon. Dlatego, aby otrzymać maksymalny zwrot 120 zł, pierwszy zakład musimy zagrać za 135 zł. Różnica wynika z podatku 12% jaki jest odprowadzany do budżetu Państwa od każdego zrealizowanego kuponu.

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

FORTUNA - jak

Odbiór pełnego zakładu bez ryzyka przegranej o wartości 120 zł w Fortunie Zakłady Bukmacherskie jest niezwykle prosty i intuicyjny, albowiem jest on częścią bonusu na start, który składa się dodatkowo z podwojenia pierwszej wpłaty do 1000 zł + 20 zł bez depozytu (w punktach FKP). 

Żeby zgarnąć świetny kompletny bonus bez ryzyka trzeba podczas zakładania nowego i darmowego onta internetowego na stronie internetowej Fortuny wpisać na formularzu rejestracyjnym w polu "kod promocyjny" specjalny kod rabatowy do Fortuny: LEGALSPORT.

Jeżeli skorzystacie z poniższego przekierowania, to wówczas kod bonusowy online powinien uzupełnić się automatycznie.

   Przejście do Fortuna >>> 
   Kod promocyjny wpisuje się automatycznie  

Rekomendujemy, abyście sprawdzili bardzo dokładnie, czy komputer dobrze dodał hasło promocyjne, ponieważ do raz przeoczonego pola "kod promocyjny" nie można już później wrócić - a to oznacza, że przepadnie Wam świetny bonus startowy bez ryzyka dla nowych graczy!

Opinie na temat zakładu bez ryzyka w Fortunie

Zakład bez ryzyka w Fortunie Online cieszy się wśród graczy bardzo dobrymi opiniami. Typerzy, w tym początkujący obstawiający, cenią sobie przede wszystkim jego wysokość, gdyż potencjalnie gwarantuje ona wysoką ewentualną wygraną, którą można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić na swoje konto bankowe.

Większość typujących chwali sobie również brak minimalnego kursu na kuponie sportowym online oraz brak minimalnej liczby zdarzeń na zakładzie. Dzięki temu wszyscy gracze mają ogromną swobodę przy tworzeniu swojego idealnego kuponu bukmacherskiego, a to nie ukrywajmy jest niezwykle ważne w bukmacherce.

- Puściłem swój zakład bez ryzyka i nie oczekiwałem cudów, a okazał się on przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Wszystko zrobiłem na własnych zasadach i dzięki temu zgarnąłem ogromną wygraną. Co prawda, nie musiałem korzystać ze zwrotu, ale i tak cieszę się, że miałem takie zabezpieczenie. Dało mi to ogromy luz przy typowaniu kolejnych meczów – napisał nam Pan Andrzej.

- Na szczęście nie musiałem sprawdzać tego zakładu bez ryzyka, bo trafiłem swój kupon, ale muszę przyznać, że warunki są naprawdę świetne. Ja sobie zagrałem kupon z trzema meczami i trafiłem ponad 500 złotych, więc jest dobrze. Zobaczymy jednak, jak je sobie dalej spożytkuję – stwierdził z kolei Pan Mateusz.

  Najnowszą listę bukmacherów
z zakładami bez ryzyka znajdziecie w sekcji:  
  Kody bonusowe bez ryzyka  

- Ja niestety źle rozpocząłem swoją przygodę z bukiem Fortuna, bo nie udało mi się trafić pierwszego zakładu. Dlatego też dziękuję Fortunie, że dotrzymała słowa i bez problemów zwróciła mi kasę z mojego kuponu, bo jak to mówią: stówka piechotą nie chodzi – przyznał zadowolony Pan Patryk.

Jak wykorzystać zakład kupon bez ryzyka

Kupon bez ryzyka przegranej w Fortunie Zakłady Bukmacherskie, ze względu na bardzo dobre warunki regulaminowe: brak minimalnego kursu bukmacherskiego na zakładzie oraz brak minimalnej liczby zdarzeń/selekcji, można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Dlatego też przygotowaliśmy przykładowy kupon sportowy online, który nie tylko spełnia wszystkie warunki regulaminowe promocji "Zakład bez ryzyka" u bukmachera Fortuna, ale także gwarantuje całkiem pokaźną potencjalną wygraną.

W przypadku pozytywnego rozliczenia zdecydowanie podniesie Wasz bankroll i pozwoli zawierać kolejne niezwykle korzystne kupony bukmacherskie.

Jak zagrać zakład bez ryzyka za 120 zł:

1.Korona Kielce vs Legia Warszawa, Puchar Polski, typ 2 – kurs 1.50
2. Burnley FC vs Liverpool FC, Premier League, typ 2 – kurs 1.55
3. Sampdoria vs Spal, Serie A, typ 1 – kurs 1.79
4. Arka Gdynia vs Jagiellonia Białystok, Lotto Ekstraklasa, typ 2 – kurs 2.43
5. New York Islanders vs Winnipeg Jets, NHL, typ 2 – kurs 2.25
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Kurs ogólny – 22.75 | Stawka zakładu – 120 PLN | Ewentualna wygrana: 2402.4 zł* 

>>> Załóż konto  i postaw podobny kupon bez ryzyka <<<

Pamiętajcie, że jeśli Wasz pierwszy postawiony zakład sportowy na stronie efortuna pl nie został przez Was trafiony, to wówczas bukmacher Fortuna Online zwróci Wam pełną stawkę pomniejszoną o podatek obowiązujący na terenie Polski (12%).

Pytania i odpowiedzi o promocję związaną z zakładem bez ryzyka

1. Czy zakład bez ryzyka to jest promocja powitalna?

Tak, zakład bez ryzyka na 120 zł w Fortunie jest częścią oferty na start, która jest dostępna tylko dla nowych graczy. Oprócz wspomnianego kuponu bez możliwości porażki, pochodzący z Czech bukmacher oferuje także podwojenie pierwszej wpłaty do 1000 złotych + 20 zł freebet bez depozytu. Pamiętajcie, że wymienione kwoty działają tylko i wyłącznie z kodem rabatowym LEGALSPORT – musicie wpisać go na formularzu rejestracyjnym w polu kod promocyjny.

2. Czy 120 zł to najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce?

Obecnie zakład bez ryzyka 120 zł w Fortunie jest najwyższy na rynku. Dlatego też rekomendujemy, abyście w pierwszej wolnej chwili z niego skorzystali, albowiem jest to oferta przygotowana tylko na czas nieokreślony – oznacza to, że w każdej chwili Fortuna Zakłady Bukmacherskie może ją zdjąć ze swojej strony internetowej >>> Odbieram zakład bez depozytu + bonus od pierwszej wpłaty 100% z kodem LEGALSPORT.

Baner do promocji z zakładem bez ryzyka za 120 zł w Fortuna Zakłady Bukmacherskie
Zastosuj kod LEGALSPORT - odbierzesz 120 zł na kupon bez ryzyka przegranej


3. Czy zakład bez ryzyka oferują inni bukmacherzy?

Inni legalni bukmacherzy oferują swoje własne zakłady bez ryzyka, jednak propozycja Fortuny jest obecnie najlepszym rozwiązaniem. Rekomendujemy ten zakład bez ryzyka, albowiem charakteryzuje się on nie tylko ponadprzeciętną wysokością, ale także fantastycznymi warunkami regulaminowymi, z których warto skorzystać: np. brak minimalnego kursu na kuponie. Statystycznie, co drugi gracz Fortuna zgarnia z tego zakładu online dodatkową kasę na grę!

4. Zakład bez ryzyka do 100 zł?

Zakład bez ryzyka opiewający na kwotę 100 złotych oferowany jest przez Fortunę Online w standardzie. W efekcie każdy gracz może skorzystać z tej propozycji. Jeżeli chcecie aktywować u siebie podwyższony zakład bez ryzyka, to musicie na formularzu rejestracyjnym Fortuna (podczas rejestracji nowego iKonta) w polu kod promocyjny wpisać hasło LEGALSPORT – wówczas Wasz zakład bez ryzyka urośnie do 120 zł i tym samym stanie się opcją VIP.

5. Czy promocja na zakład bez ryzyka za 130 lub 150 zł działa?

Obecnie Fortuna Zakłady Bukmacherskie nie posiada w swojej ofercie zakładów bez ryzyka za 115 zł, 130 zł lub 150 zł. Takie kwoty aktywowane są przede wszystkim w ofercie przedświątecznej, dlatego też polecamy, abyście na bieżąco śledzili naszą stronę internetową. Jeżeli Fortuna podniesie swój bonus na start, to od razu Was o tym poinformujemy!  

 

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Fortuna – zakład bez ryzyka za 120 złotych
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
GH
05.05.2019, godz. 13:35
ten kupon bez ryzyka całkiem fajny, mi akurat weszło i kamień z serca - pierwszy kupon na plusie
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.