wtorek, 20 sierpnia 2019
Najnowsze: Betfan – legalny polski bukmacher

PZBuk bonus z kodem promocyjnym | sierpień 2019

Oferta powitalna dla nowych graczy w PZBuk z kodem promocyjnym - oferta na sierpień 2019

Odbierz kod promocyjny PZBuk Oferta na bonus PZBuk VIP ważna do 31 sierpnia 2019
Spis treści
Rozwiń
  1. Bonus na start PZBuk z kodem promocyjnym
  2. Jak założyć konto online z kodem na bonus powitalny PZBuk
  3. Bonus na start PZBuk z kodem rejestracyjnym - jak odebrać?
  4. Gdzie wpisać PZBuk kod promocyjny na bonus powitalny
  5. Ile trwa rejestracja nowego konta i odbiór bonusu na start PZBuk?
  6. Rozkład promocji bukmacherskich w PZBuk na 2019
  7. Bonus powitalny PZBuk - najczęstsze pytania i odpowiedzi
Oferta powitalna z kodem bonusowym w Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk - zdjęcie do tekstu
Bonus na start VIP z kodem promocyjnym PZBuk

Legalny bukmacher PZBuk, który ze swoją ofertą bukmacherską i promocyjną wystartował w 2018 roku, szybko dołączył do czołówki operatorów na polskim rynku zakładów sportowych. Na jego silną pozycję wpływa między innymi bardzo atrakcyjny bonus powitalny.

   Bonus 150% na start w PZBuk   
   Odbieram z kodem >   
Promocja na sierpień 2019

Każdy nowy gracz, który podczas rejestracji konta PZBuk online wykorzysta kod promocyjny PZBuk (hasło kodu to "LEGALSPORT"), może zgarnąć w PZBuk ekskluzywny bonus 150%, dzięki któremu przy wpłacie 200 zł można grać za kwotę aż 500 zł, co znacznie zwiększa nasze szanse na trafione kupony. A to niejedyna promocja bukmacherska PZBuk, którą dla swoich graczy przygotował ten legalny polski bukmacher.

Bonus na start PZBuk z kodem promocyjnym

Bonus od depozytu to jedna z najpopularniejszych promocji powitalnych u legalnych polskich bukmacherów. Taki bonus pozwala szybko i prosto powiększyć swój bukmacherski bankroll na start, często nawet o 100%. Legalny bukmacher PZBuk poszedł jednak o krok dalej, oferując nowym graczom bonus powitalny PZBuk w wersji VIP, który umożliwia otrzymanie extra aż 150% od wpłaconej kwoty. Dzięki temu, wpłacając w ramach pierwszego depozytu kwotę 200 zł, otrzymamy maksymalny bonus na start PZBuk, czyli 500 zł na zakłady bukmacherskie z oferty sportowej tego legalnego polskiego operatora.

Zakłady bukmacherskie PZBUK

Extra bonus powitalny VIP PZBuk z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Wpłać 200 zł, stawiaj zakłady sportowe w PZBuk aż za 500 zł!

Zdecydowaną zaletą ekskluzywnej oferty powitalnej PZBuk dla nowych graczy są również bardzo korzystne warunki regulaminowe i zasady obrotu bonusem, dzięki czemu bonus na start PZBuk bez trudu odbiorą również mało doświadczeni gracze bukmacherscy. Warto również dodać, że ten legalny bukmacher z licencją MF nie narzuca nam żadnych ograniczeń odnośnie sportów, które możemy obstawiać w ramach bonusu powitalnego. To bardzo ważne, ponieważ na naszych kuponach bukmacherskich możemy umieścić praktycznie każdą dyscyplinę, którą zawiera oferta sportowa PZBuk, a jest ich ponad 20. Dzięki temu możemy skupić się na typowaniu tych sportów, w których czujemy się mocni, co z kolei zwiększa nasze szanse na trafione kupony bukmacherskie. Musimy jedynie pamiętać o tym, że każdy kupon, zawarty w ramach bonusu powitalnego PZBuk, musi być kuponem wielokrotnym z minimalnym kursem całkowitym 2.0.

Podczas rejestracji konta typerskiego PZBuk warto natomiast wykorzystać unikalny kod promocyjny PZBuk, który brzmi LEGALSPORT - by rozpocząć proces zakładania konta, po prostu kliknij w poniższy baner. Rejestrując konto online z kodem promocji PZBuk otrzymacie nie tylko najlepszy bonus PZBuk VIP z kodem bonusowym, ale również dostęp do wszystkich akcji bonusowych i promocyjnych PZBuk, które pozwalają zgarnąć dodatkowe środki na grę, stawiać zakłady z podwyższonym kursem czy otrzymywać darmowe zakłady bukmacherskie PZBuk.

Jak założyć konto online z kodem na bonus powitalny PZBuk

By móc skorzystać z ekskluzywnej oferty powitalnej PZBuk z kodem promocyjnym, trzeba przede wszystkim otworzyć konto bukmacherskie PZBuk online. Jest to bardzo proste i intuicyjne oraz wymaga podania tylko kilku danych, dzięki czemu cały proces zajmie nam nie więcej niż kilka minut.

Jeśli chcesz założyć w pełni darmowe konto typerskie u cieszącego się pozytywnymi opiniami typerów bukmachera PZBuk online z kodem promocyjnym, kliknij w poniższy baner, który przekieruje Cię do strony powitalnej panelu rejestracyjnego, skąd już tylko krok dzieli Cię od rozpoczęcia procesu rejestracji. W pierwszym kroku musisz podać nazwę użytkownika (czyli Twój indywidualny login do konta PZbuk online), e-mail (na ten adres zostanie do Ciebie wysłany link aktywacyjny, za pomocą którego uruchomisz swoje konto) oraz ustalić swoje hasło do konta (przy jego pomocy będziesz się logować).

   Odbieram extra bonus 150% w PZBuk   
   500 zł za depozyt 200 zł z kodem >   

W drugim kroku należy uzupełnić swoje dane osobowe: imię i nazwisko, serię i numer dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport), dane teleadresowe (ulica i numer domu, kod pocztowy, miasto i numer telefonu), a także podać datę urodzenia i numer PESEL. W tym kroku znajduje się również pole "Kod bonusowy", w które należy wpisać / wkleić nasz zyskowny kod promocyjny PZBuk, który brzmi LEGALSPORT.

Krok trzeci to limity bukmacherskie PZBuk na czas spędzony na stronie oraz środki przeznaczone na zakłady bukmacherskie - ich wprowadzenie pozwala typerom kontrolować swoją aktywność bukmacherską i jest formą zabezpieczenia przed uzależnieniem, wynikającym z regulaminu odpowiedzialnej gry PZBuk. Możemy ustawić limit czasu gry oraz obrotu na koncie, a jeśli je przekroczymy, bukmacher może czasowo zablokować nasze konto.

Po uzupełnieniu wszystkich danych i ustawieniu limitów musimy jeszcze tylko zalogować się na swoje konto mailowe, podane podczas rejestracji, i kliknąć w przesłany przez PZBuk link aktywacyjny. Następnie konto zostanie zweryfikowane przez pracownika bukmachera. I to wszystko - po weryfikacji konta możemy już wpłacić swój pierwszy depozyt, który otwiera nam drogę do ekskluzywnego bonusu powitalnego PZBuk.

Bonus na start PZBuk z kodem rejestracyjnym - jak odebrać?

Odbiór bonusu 150% na start w PZBuk jest bardzo proste - podobnie jak rejestracja darmowego konta typerskiego PZBuk online, która jest pierwszym krokiem do odbioru pakietu powitalnego PZBuk. Jeśli jednak nie jesteście do końca pewni, jak odebrać bonus na start VIP PZBuk krok po kroku, przedstawiamy Wam krótką instrukcję, która z pewnością rozwieje Wasze wątpliwości. Informacje o tym, jak odebrać w PZBuk bonus powitalny z kodem, znajdziecie również na poniższej infografice.

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk - jak odebrać bonus powitalny z kodem rejestracyjnym
Odbiór bonusu powitalnego PZBuk z kodem Jak odebrać w PZBuk bonus VIP z kodem promocyjnym
  • Krok 1. Załóż konto bukmacherskie PZBuk online - proces rejestracyjny rozpoczniesz, klikając w ten link aktywacyjny ===>   ODBIERAM BONUS 150% PZBUK Z KODEM   <===. Uzupełnij poprawnie wszystkie dane i nie zapomnij, by w pole zatytułowane "Kod bonusowy" (drugi krok formularza) wpisać lub wkleić nasz specjalny, akceptowany przez PZBuk kod promocyjny, który brzmi 'LEGALSPORT".
  • Kok 2. Wpłać pierwszy depozyt na swoje konto bukmacherskie PZBuk - możesz to zrobić, korzystając z różnych metod szybkich płatności, m.in. Dotpay, BLIK czy Przelewy24. Twój bonus zależny będzie od kwoty przelewu i wynosi 150% zdeponowanej kwoty: jeśli przelejesz w ramach pierwszego depozytu 100 zł, otrzymasz bonus 150 zł. Oczywiście najbardziej opłaca się przelać kwotę 200 zł, bo wówczas otrzymamy od PZBuk maksymalny bonus powitalny, czyli 300 zł, co łącznie da nam aż 500 zł na zakłady bukmacherskie z oferty PZBuk.
  • Krok 3. By przelać środki bonusowe na swoje konto bankowe, należy dokonać czterokrotnego obrotu sumą wpłaty i depozytu: jeśli więc wpłaciliśmy 200 zł i otrzymaliśmy 300 zł, to suma wynosi 500 zł, a my musimy zawrzeć zakłady bukmacherskie w PZBuk na kwotę co najmniej 2000 zł. Mamy na to aż 60 dni, a każdy kupon bukmacherski za bonus musi być zakładem AKO z kursem minimalnym 2.0.

To wszystko - po spełnieniu powyższych warunków ekskluzywny bonus 150% PZBuk pojawi się n Waszym saldzie głównym, skąd będziecie mogli przelać je na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę w PZBuk. Równie proste warunki odbioru bonusu ma legalny bukmacher Betclic, jeśli więc potrzebujecie więcej środków na zakłady bukmacherskie, możecie skorzystać również z oferty powitalnej Betclic.

Gdzie wpisać PZBuk kod promocyjny na bonus powitalny

Jak u każdego innego legalnego bukmachera w Polsce, w Polskich Zakładach Bukmacherskich PZBuk kod promocyjny należy użyć podczas zakładania konta typerskiego online. To ważne, by pamiętać o kodzie podczas rejestracji - jeśli zapomnimy wpisać lub wkleić w panelu rejestracyjnym akceptowany przez PZBuk kod bonusowy VIP, który brzmi LEGALSPORT, nie będziemy już mieli możliwości wrócić do tego kroku!

U legalnego polskiego bukmachera PZBuk kod za rejestrację należy wpisać w drugim kroku rejestracji PZBuk, w pole zatytułowane "Kod bonusowy" - znajduje się ono  dolnej części formularza rejestracyjnego, tuż nad zgodami i oświadczeniami. Jeśli nie jesteście pewni, które to pole, zerknijcie na poniższą infografikę - pole, w które należy wprowadzić unikalny kod promocyjny PZBuk, obwiedziony jest zieloną ramką, dzięki czemu bez trudu je znajdziecie.

Jak założyć konto bukmacherskie PZBuk online z kodem rejestracyjnym - infografika
PZBuk kod do bonusu powitalnego - gdzie go wpisać Gdzie wpisać PZBuk kod promocyjny

Specjalny kod promocyjny PZBuk (przypominamy, że hasło kodu to "LEGALSPORT" można wpisać ręcznie podczas rejestracji (wielkość liter nie ma znaczenia, dlatego akceptowany jest zarówno zapis legalsport, jak LEGALSPORT czy LegalSport), ale można go też skopiować i wkleić w odpowiednie miejsce - polecamy właśnie takie rozwiązanie, gdyż dzięki temu będziecie mieli pewność, że zyskowny kod rejestracyjny PZBuk został wprowadzony poprawnie, a Wasz ekskluzywny bonus powitalny PZBuk zostanie dopisany do Waszego konta typerskiego.

Ile trwa rejestracja nowego konta i odbiór bonusu na start PZBuk?

Proces zakładania konta gracza w PZBuk online trwa zazwyczaj około kilku minut - wymaga to przejścia przez dwa kroki formularza rejestracyjnego i aktywacji konta poprzez kliknięcie w link, który ten legalny bukmacher prześle nam na podany podczas rejestracji adres e-mail. Rejestracja konta PZBuk z kodem promocyjnym niczym nie różni się od rejestracji bez kodu, nie zajmuje więcej czasu i nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych warunków regulaminowych. Musimy jedynie pamiętać, by w drugim kroku formularza rejestracyjnego wpisać lub wkleić zyskowny kod promocyjny PZBuk, który brzmi LEGALSPORT. Kod należy wpisać / wkleić w pole zatytułowane "Kod bonusowy", znajdujące się w dolnej części formularza.

Warto przy tym pamiętać, że każde konto bukmacherskie PZBuk online musi zostać zweryfikowane przez pracownika bukmachera, który sprawdzi, czy nasze dane są zgodne z prawdą oraz czy wpisaliśmy je poprawnie. Weryfikacja konta gracza w PZBuk może trwać około pół godziny, jednak zazwyczaj pełen dostęp do naszego konta zyskujemy znacznie szybciej.

500 zł za depozyt 200 zł z kodem bonusowym w PZBuk Polskie Zakłady Bukamcherskie
Bonus 150% w PZBuk na start

Podsumowując, sam proces zakładania konta typerskiego w PZBuk online trwa na ogół zaledwie kilka minut, a łącznie z jego weryfikacją jest to około pół godziny.

Jeśli natomiast chodzi o to, ile trwa odbiór bonusu na start PZBuk z kodem promocyjnym, to odpowiedź na to pytanie jest mniej jednoznaczna, ponieważ tutaj wszystko zależy od typera. By otrzymać dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie PZBuk, musimy dokonać czterokrotnego obrotu sumą wpłaty i bonusu, a więc przy wpłacie 200 zł i bonusie 300 zł (suma 500 zł) musimy postawić kupony na łączną kwotę co najmniej 2000 zł. Mamy na to 60 dni od daty aktywacji bonusu, a więc nie musimy się spieszyć. Jeśli jednak chcemy wypłacić bonusowe pieniądze szybciej, nic nie stoi na przeszkodzie by wykonać wymagany obrót nawet w ciągu kilku dni.

Rozkład promocji bukmacherskich w PZBuk na 2019

Legalny bukmacher PZBuk przygotował dla swoich graczy nie tylko atrakcyjny pakiet powitalny z kodem promocyjnym, ale również szereg bonusów i promocji, skierowanych do typerów regularnie puszczających kupony bukmacherskie u tego operatora. Oprócz stałych bonusów bukmacherskich PZBuk, takich jak Kombodoładowanie czy rozbudowany program lojalnościowy (umożliwia wymianę punktów m.in. na freebety), Polskie Zakłady Bukmacherskie systematycznie przygotowują tzw. promocje tymczasowe, najczęściej związane z najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu.

Bonusy i promocje bukmacherskie dla graczy PZBuk 
Roczny rozkład bonusów i promocji Czego dotyczy bonus?
Bonus na styczeń 2019 Mega bonus bukmacherski na skoki narciarskie
Bonus na luty 2019 Promocja na sporty zimowe
Bonus na marzec 2019 Bonus na rozgrywki e-sportowe
Bonus na kwieciń 2019 Dodatkowa kasa na piłkarskie rozgrywki ligowe
Bonus na maj 2019 Promocja bukmacherska na finały LM i LE
Bonus na czerwiec 2019 Wakacyjna promocja na sporty walki
Bonus na lipiec 2019 Bonus bukmacherski na Wimbledon
Bonus na sierpień 2019 Tenisowy bonus na US Open
Bonus na wrzesień 2019 Piłkarski bonus na europejskie ligi
Bonus na paźdzernik 2019 Promocja na Puchar Świata siatkrzy
Bonus na listopad 2019 Dodatkowa kasa na rozgrywki NBA
Bonus na grudzień 2019 Extra bonus na sporty zimowe

Jeśli chcecie być na bieżąco z aktualnymi bonusami PZBuk, znajdziecie je w zakładce ==> PZBuk bonusy i promocje. Warto również dodać, że solidną i rozbudowaną ofertę promocyjną dla graczy posiada również kilku innych legalnych bukmacherów z licencją MF - atrakcyjne bonusy okazjonalne, wyższe kursy i darmowe zakłady znajdziemy również w Fortuna Zakłady Bukmacherskie oraz w ofercie bonusowej Betclic, który dla typerów przygotował m.in. real cashback.

Bonus powitalny PZBuk - najczęstsze pytania i odpowiedzi

1. Czy warto odebrać bonus na start w PZBuk?

Tak, jesteśmy przekonani że z oferty powitalnej PZBuk warto skorzystać. Bonus 150% od wpłaty w PZbuk powala uzyskać extra nawet 300 zł na start, dzięki czemu, wpłacając w ramach pierwszego depozytu tylko 200 zł, możemy dysponować bankrollem aż 500 zł na zakłady bukmacherskie PZBuk. To bardzo atrakcyjna oferta, obok której trudno przejść obojętnie.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że warunki i zasady regulaminowe bonusu powitalnego PZBuk są bardzo proste i przejrzyste. Dzięki temu extra pakiet powitalny PZBuk VIP bez większego problemu może odebrać każdy typer, niezależnie od poziomu zaawansowania. Nie musimy przejmować się skomplikowanym regulaminem czy trudnymi do trafienia kuponami - do obrotu bonusem zalicza się każdy kupon AKo z kursem co najmniej 2.0.

2. Na czym polega u legalnego buka PZBuk Kombodoładowanie?

Promocja bukmacherska Kombodoładowanie w PZbuk to akcja bonusowa, w ramach której możliwe jest podniesienie wygranych z kuponów bukmacherskich PZbuk nawet o 15%! Wysokość bonusu zależna jest od ilości zdarzeń na kuponie wielokrotnym: przy dwóch zdarzeniach otrzymujemy bonus 1% od wygranej, a przy zwycięskim kuponie zawierającym 7 zdarzeń możemy liczyć aż na 10% więcej!

Oferta promocyjna dla graczy w PZbuk Polskie Zakłady Bukmacherskie - infografika
Bonusy PZBuk z kodem promocyjnym

3. Bonus mobilny PZBuk - jak działa?

Ponieważ obecnie PZBuk aplikacja mobilna nie została jeszcze uruchomiona, legalny bukmacher PZBuk nie udostępnił również graczom bonusu, dedykowanego dla aplikacji bukmacherskiej. Jesteśmy jednak pewni, że z momentem oddania aplikacji mobilnej PZBuk, specjalne bonusy mobilne również pojawią się w jego ofercie.

Tymczasem typerzy, którzy preferują zakłady bukmacherskie na tableie czy smartfonie, mogą korzystać z mobilnej wersji strony www PZBuk, która jest również intuicyjna i prosta w obsłudze co wersja na desktopy i laptopy.

4. Czy w PZBuk dostępny jest bonus za przyjaciela?

Aktualnie legalny polski bukmacher PZBuk nie zdecydował się jeszcze na wprowadzenie bonusu lojalnościowego za polecenie przyjaciela. Jeśli taki bonus zostanie wprowadzony do oferty promocyjnej PZBuk, z pewnością Was o tym poinformujemy. Tymczasem bonusy lojalnościowe dostępne są u innych legalnych polskich bukmacherów - jest to np. akcja "Poleć przyjaciela" w Totolotku czy przygotowany przez buka STS "Zaproś kumpla".

5. PZBuk darmowy zakład - czy jest w ofercie?

 W standardowej ofercie bonusowej dla typerów PZBuk nie posiada darmowego zakładu. Nie oznacza to jednak, że freebet PZbuk jest całkowicie niedostępny - darmowe zakłady bukmacherskie można odbierać za punkty w ramach bardzo atrakcyjnego i rozbudowanego programu lojalnościowego PZBuk. Bardzo prawdopodobne jest również, że freebet pojawi się w PZbuk w ramach czasowej oferty promocyjnej, np. na Ligę Mistrzów czy rozgrywki NBA.

6. PZBuk rejestracja - czy poradzi sobie z nią początkujący typer?

Tak, proces rejestracji w PZBuk jest prosty i intuicyjny oraz wymaga od nas podania tylko podstawowych danych (imię i nazwisko, numer PESEL, dane adresowe itd.). Dzięki temu z zakładaniem konta typerskiego w PZBuk online bez trudu poradzi sobie każdy typer, nawet taki który nigdy w przeszłości nie rejestrował konta gracza u bukmachera.

   PZBUk pakiet powitalny   
   Bonus 150% z kodem promocyjnym >   

Warto dodać, że rejestracja PZBuk z kodem promocyjnym trwa zaledwie kilka minut - tyle czasu potrzeba, by zyskać dostęp do pełnej oferty bukmacherskiej i promocyjnej, przygotowanej dla typerów przez tego legalnego polskiego bukmachera.

7. PZBuk rejestracja online - czy potrzebna jest fotokopia dowodu?

Podczas zakładania konta bukmacherskiego PZBuk online musimy podać numer i serię dowodu osobistego, nie musimy jednak przesyłać zdjęć ani skanów dokumentu. Z konta bukmacherskiego PZBuk bez dowodu możemy korzystać do momentu zlecenia pierwszej wpłaty wygranych na nasze konto bankowe - wtedy właśnie musimy przesłać skan lub czytelne zdjęcia naszego dokumentu tożsamości oraz podać numer rachunku bankowego, na który przelewane będą nasze wygrane bukmacherskie PZBuk.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

PZBuk bonus z kodem promocyjnym | sierpień 2019
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.