poniedziałek, 20 września 2021
Najnowsze: Typy na mecz Chicago Fire - New England Revolution

Kod promocyjny w zakładach bukmacherskich

Jak działa i co to jest za określenie "promocyjny kod bonusowy" w zakładach bukmacherskich. Lista kodów bukmacherskich w Polsce na 2021

Odbierz kod promocyjny STS Oferta na bonus STS VIP ważna do 30 września 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. Kod bonusowy do bukmachera
 2. Czy kod promocyjny i kod bonusowy to jest to samo?
 3. Jak odebrać kod bonusowy?
 4. Jak wpisać kod bonusowy?
 5. Gdzie wpisać kod bonusowy u bukmachera
 6. STS kod bonusowy
 7. PZBuk kod bonusowy
 8. Kod promocyjny Fortuna
 9. Kod za rejestrację eToto
 10. forBET kod promocyjny
 11. LV BET kod bonusowy
 12. Totalbet kod promocyjny
 13. Betclic kod bonusowy
 14. Milenium kod promocyjny
 15. Ile możemy zyskać z kodem bonusowym
 16. Najnowsza lista bonusów z kodem
Wszyscy legalni bukmacherzy i jeden kod bonusowy LEGALSPORT
Kod bonusowy w zakładach bukmacherskich

Warto jednak wiedzieć, że z bonusu na start u bukmachera można „wyciągnąć” jeszcze więcej – umożliwiają to specjalne kody bonusowe, zapewniające dodatkowe ekstra korzyści przy zakładaniu darmowego konta online u bukmachera.

   Najnowsza lista bonusów z kodem  

Legalni polscy bukmacherzy - bezpieczna gra

W tym tekście dowiecie się, co to jest ekskluzywny kod promocyjny do legalnego bukmachera online, a także jakie mega korzyści niedostępne w standardowych ofertach płyną z użycia takich extra kodów bonusowych w wersji VIP. W teorii kod bonusowy online do buka to specjalny układ znaków lub cyfr, który należy wprowadzić w odpowiednie miejsce podczas rejestracji darmowego konta internetowego u bukmachera. Więcej informacji na temat kodów promocyjnych/bonusowych/rejestracyjnych znajdziesz w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.

Kod bonusowy do bukmachera

Gracze często zadają pytanie : Czym jest kod bonusowy do bukmachera? Jakie daje korzyści? Jak działa? Dlatego też spieszymy Wam teraz z odpowiedzią na te wszystkie pytania. Dzięki temu będziecie mogli zoptymalizować swoje kupony AKO i tym samym otworzycie sobie drogę do regularnego zysku z zakładów bukmacherskich online.

Kod bonusowy może składać się liter i cyfr, samych liter lub samych cyfr - kombinacja jest dowolna, chodzi przede wszystkim przekaz marketingowy i łatwość zapamiętania kodu dla osoby, która go może zastosować. Kombinacja kodu ma na celu skojarzenie z promocją (np 25 do promocji bonusowej 25 zł ) lub firmą który zarządza kodem.

Kod bonusowy w Polskich Zakładach Bukmacherskich

Najczęściej wyszukiwanym kodem w sieci jest taki, który działa u wszystkich legalnych bukmacherów online w Polsce (np LEGALSPORT), inne wstawki słowne w kodach promocyjnych to MAX, EXTRA, BET czy VIP w połączeniu z kwotami bonusów lub dodatkowymi profitami 20, 1000 czy 1500 (przykładowo EXTRA20). Czasem spotykamy też słowo "BONUS" lub "PROMO", natomiast z doświadczenia i praktyki wiemy, że najłatwiej i najszybciej zapamiętać jedno słowo LEGALSPORT, tym bardziej że gwarantuje maksimum korzyści i najwyższe bonusy powitalne w najlepszych zakładach bukmacherskich.

Warto dodać, że czasem i to nie jest wymagane, ponieważ zakładając konto przez specjalny link aktywujący, kod promocyjny wprowadzony na stronie bukmachera (tak jest np w Fortunie) wpisany zostaje automatycznie i gracz nie musi o nim pamiętać. Zastosowanie kodu sprawi, że odblokowana zostanie specjalna oferta bonusów promocyjnych dla danego operatora. Na co konkretnie może liczyć gracz?

Kod bonusowy w zakładach bukmacherskich służy przede wszystkim do zwiększenia bonusu powitalnego – korzystając z kodu promocyjnego, gracz może otrzymać lepsze warunki bonusu na start online niż w standardowej ofercie bukmachera. Przykładem takiego kodu promocyjnego jest hasło rejestracyjne LEGALSPORT, które jako jedyne jest honorowane u wszystkich legalnych bukmacherów online i zapewnia graczom najbardziej korzystne na rynku  zakładów sportowych warunki bonusów na start u wiarygodnych i bezpiecznych bukmacherów internetowych.

Kod bonusowy online na stronach internetowych bukmacherów działa także pod różnymi określaniami. Najczęściej spotykana definicją jest "kod promocyjny" (czasami występuje "Kod bonusowy") jako opis do jednego z pól formularza rejestracyjnego online, wpisywany w trakcie zakładania nowego konta.

Kod bonusowy + vouchery = darmowe zakłady 
Aktualny kod promocyjny do wszystkich legalnych bukmacherów: LEGALSPORT

Lista freebetów z kodem bonusowym

Inne nazwy internetowego kodu bonusowego, charakterystyczne dla rynku bukmacherskiego, częściej stosowane przez typerów na forach i listach dyskusyjnych to "kod rejestracyjny" oraz "kod startowy". Nowi gracze w zapytaniach kierowanych do infolinii i konsultantów używają definicji "kod powitalny" oraz "kod bukmacherski". Warto także zauważyć, że praktycznie za każdym razem pytanie mniej doświadczonego gracza zawiera kwestię: "Gdzie wpisać kod promocyjny u bukamchera?"

Czy kod promocyjny i kod bonusowy to jest to samo?

Określenie "kod promocyjny" jest stosowane zamiennie z "kodem bonusowym". W powszechnym rozumieniu kod bonusowy kojarzy się z bonusami bukmacherskimi online i tak rozumują gracze, całkiem słusznie zresztą, bo to oni są beneficjentami internetowych promocji z kodem bonusowym.

Natomiast w działach marketingu u bukmacherów funkcjonuje pojęcie kod promocyjny - tam myśli się w kategoriach promocji, jakie są realizowane w ramach akcji wspierających napływ graczy. W jednym i drugim wypadku, bez względu na to jak byśmy to nazwali, bezpośrednią korzyścią finansową dla grającego jest dodatkowy bonus, a więc darmowa kasa na zakłady online. I to oczywiście do dowolnego spożytkowania.

Kod promocyjny na swoim formularzu rejestracyjnym online stosuje około 80% firm bukmacherskich, jeden bukmacher używa nazwy "kod rejestracyjny" , kolejny "kod powitalny" . Spotkaliśmy także wyrażenie "kod startowy" przy bonusie powitalnym, aczkolwiek jest to najrzadziej wykorzystywane sformułowanie. Uogólniając, jak tylko zobaczycie na prostym i schematycznym wniosku online pole z napisem "Kod....", to wówczas automatycznie wpisujcie hasło LEGALSPORT. Taki ruch zapewni Wam mnóstwo darmowej kasy i jednocześnie pomoże ograć bukmachera.

Jak odebrać kod bonusowy?

Korzystny kod bonusowy do legalnego i wiarygodnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów, który gwarantuje mega dodatkowe korzyści dla każdego nowego gracza, można odebrać za pomocą jednego prostego ruchu. Wystarczy, że podczas zakładania bezpłatnego konta bukmacherskiego, u operatora z koncesją MF, wpiszecie bądź wkleicie na internetowym formularzu rejestracyjnym online specjalny kod startowy w polu „kod promocyjny”. I to wszystko!

Po wykonaniu tej czynności automatycznie jesteście przenoszeni przez legalnego bukmachera online do grona typerów VIP. A to oznacza, że nie musicie już wykonywać żadnych dodatkowych ruchów zabierających Wasz cenny czas. Zaoszczędzone minuty w stu procentach możecie przeznaczyć na analizę na przykład surebetów i valuebetów, które wrzucicie sobie na pierwszy kupon bukmacherski AKO lub SOLO z mega potencjalną wygraną online.

Rysunek z kodem bonusowym do bukmachera Totolotek
Kod bonusowy do bukmachera Totolotek

Jaki kod promocyjny do buka przynosi najwięcej korzyści?

Rekomendujemy, abyście podczas darmowej rejestracji przez internet u legalnego polskiego bukmachera aktywowali ekskluzywny kod bonusowy LEGALSPORT, albowiem w dłuższej perspektywie zapewnia on maksymalne korzyści dla graczy, które nie są dostępne w standardowej ofercie bukmacherskiej na start.

Dzięki kodowi promocyjnemu, który brzmi LEGALSPORT, można zgarnąć na przykład za friko ekstra zakłady bez ryzyka przegranej, mega bezpłatne freebety o różnych wartościach: 20 zł, 25 zł a nawet 50 zł, a także korzystne podwojenia czy nawet potrojenia depozytów na specjalnych warunkach i zasadach regulaminowych! – na przykład wpłacając 500 złotych, drugie 500 złotych można dostać za darmo na dowolne zakłady bukmacherskie przez internet.

Aktywacja kodu bonusowego LEGALSPORT jest bezpłatna
  Kod promocyjny LEGALSPORT – darmowy zakład 29 zł w STS  

W przypadku promocji 200% potrojony zostanie pierwszy depozyt w wysokości 50 zł - za darmo otrzymuje się wtedy 100 zł dysponując łącznym budżetem bukmacherskim w wysokości 150 zł. Zakładając nowego użytkownika na stronie internetowej legalnego bukmachera nie ponosisz dodatkowych kosztów, wszystkie vouchery o nominałach 25 zł są dostępne zupełnie za darmo.

Jak wpisać kod bonusowy?

Obecnie aktywować specjalny kod bonusowy LEGALSPORT do bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów można na trzy różne sposoby. Przedstawimy Wam teraz wszystkie dostępne możliwości, które automatycznie odblokowują komplet dodatkowych korzyści z bonusu powitalnego – w tym między innymi darmową kasę na kupony bukmacherskie czy mega zakłady bez ryzyka przegranej. Przypominamy - pakiety nagród za kod promocyjny są w 100% darmowe!

Sposób na aktywację kodu promocyjnego nr 1: Ręczne uzupełnienie pola "kod promocyjny".

Ekskluzywny i zawsze działający internetowy kod bonusowy LEGALSPORT, który działa u wszystkich legalnych polskich bukmacherów, można wpisać ręcznie na formularzu rejestracyjnym online w pole "kod promocyjny": można to zrobić zarówno za pomocą klawiatury komputera, jak i ekranu dotykowego. Ten sposób działa oczywiście zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i przenośnych, takich jak tablet, telefon czy laptop.

Sposób na aktywację kodu bonusowego nr 2: Wklejenie kodu bonusowego na wniosek online.

Drugim sposobem na skuteczną aktywację wyjątkowego kodu promocyjnego jest wklejenie hasła rabatowego LEGALSPORT na wniosek rejestracyjny online. Jeżeli chcecie skorzystać z tej metody na telefonie komórkowym, bądź urządzeniu z ekranem dotykowym, to w pierwszej kolejności musicie przytrzymać przez kilka sekund kciuk lub inny palec na kodzie rabatowym LEGALSPORT. Następnie zaznaczacie całe hasło za pomocą suwaków po obu stronach i wciskacie przycisk "kopiuj". I to wszystko! Właśnie skopiowaliście kod bonusowy LEGALSPORT do schowka.

 

Kod przy bonusie Fortuna - do zapamiętania
Kod bonusowy do promocji Fortuna - bonusu i freebetu

Po tej czynności zyskowny i aktywny kod bonusowy LEGALSPORT możecie bez problemów wkleić na prosty oraz intuicyjny formularz rejestracyjny online w polu "kod promocyjny". Jak to zrobić? Wystarczy przytrzymać przez kilka sekund palec na polu "kod promocyjny". Po kilku chwilach, przeważnie trwa to kilka sekund, wyświetli Wam się na ekranie przycisk "wklej", który należy nacisnąć. I gotowe, właśnie aktywowaliście specjalny kod rabatowy LEGALSPORT, który zapewnia maksymalne korzyści i pomaga ograć bukmachera!

Sposób na aktywację kodu nr 3: Automatyczne uzupełnienie pola z kodem promocyjnym.

Ostatni sposób na wpisanie najlepszego kodu startowego jest w pełni automatyczny i polega na tym, że wyjątkowy kod bonusowy wpisuje się na internetowym formularzu rejestracyjnym z automatu. Warto w tym momencie zwrócić jednak uwagę na to, że tylko nieliczni bukmacherzy z licencją Ministerstwa Finansów udostępniają taki system odbioru bonusów na start z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT.

Dlatego też rekomendujemy, abyście bardzo uważnie sprawdzali, czy pole "kod promocyjny" na Waszym formularzu rejestracyjnym do legalnego bukmachera zostało uzupełnione. Jeżeli nie, to natychmiast musicie nadrobić zaległości i możecie to zrobić na dwa sposoby zaprezentowane powyżej. Która metoda na aktywację kodu rabatowego jest najlepsza?

Internetowy kod promocyjny LEGALSPORT, tak jak już wspomnieliśmy przed momentem, należy wpisać bądź wkleić na formularzu rejestracyjnym online w specjalnym polu "kod promocyjny". Możecie bez problemu skorzystać z obu zaprezentowanych powyżej opcji, jednak my rekomendujemy w pierwszej kolejności wariant numer dwa – wklejenie kodu startowego na formularz online - skopiować kod promocyjny możecie na przykład ze wstawki poniżej (polecamy korzystać za każdym razem z naszych wstawek tekstowych, gdyż z nich zawsze możecie "pobrać" kod bonusowy LEGALSPORT - na przykład banery nie zawsze dają taką możliwość, więc pamiętajcie o tym). Dlaczego polecamy skopiowanie i przeklejenie kodu bonusowego?

 Skopiuj kod promocyjny >>>> LEGALSPORT <<< 

Faworyzujemy bardzo dobrze znaną metodę „kopiuj i wklej”, ponieważ takich ruch z Waszej strony automatycznie wyeliminuje wszystkie potencjalnie literówki czy błędy, które mogą powstać podczas przepisywania kodu promocyjnego LEGALSPORT. A jest to o tyle ważne, że do raz pominiętego lub źle wypełnionego pola „kod promocyjny” nie można już później wrócić.

Innymi słowy pisząc, jak nie aktywujecie poprawnego kodu rejestracyjnego LEGALSPORT za pierwszym razem na wniosku internetowym, to wówczas nie będziecie mogli skorzystać z dodatkowych korzyści. A zyskać można między innymi dodatkową i w pełni darmową kasę na zakłady bukmacherskie online, która idealnie uzupełni Wasz bukmacherski budżet, zwany bankrollem, oraz internetowe zakłady bez ryzyka przegranej.

Gdzie wpisać kod bonusowy u bukmachera

Procedura odbioru zyskownych bonusów powitalnych na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT u każdego legalnego operatora zakładów sportowych online wygląda niemal tak samo. Aby aktywować hasło bonusowe LEGALSPORT, na internetowym formularzu rejestracyjnym przy zakładaniu konta u bukmachera, trzeba je wpisać bądź wkleić w polu oznaczonym jako „kod promocyjny”. I to wszystko. Jeżeli wykonacie tę czynność prawidłowo, to wówczas każdy wiarygodny internetowy bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów automatycznie dołączy Was do tak zwanego grona typerów VIP, którzy uzyskali dostęp do maksymalnej oferty promocyjnej na start.

Oczywiście formularze rejestracyjne bukmacherów różnią się od siebie wyglądem, kolorystyką, czy też układem poszczególnych kroków rejestracyjnych, ale zawsze znajdziecie na nich miejsce do wpisania kodu bonusowego. Poniżej pokażemy Wam, rejestrować się z kodem promocyjnym LEGALSPORT u kilku bukmacherów z najlepszymi bonusami dla nowych klientów.

STS kod bonusowy

Kod promocyjny STS, w postaci hasła LEGALSPORT, należy wpisać już w pierwszym kroku rejestracyjnym na formularzu konta tymczasowego i stałego STS Zakłady Bukmacherskie. Ekstra kod bonusowy STS uprawnia do odbioru ulepszonego i wyższego bonusu na start online, który nie jest dostępny w standardowej ofercie powitalnej STS Polska. Zyskuje się między innymi freebet 29 zł na zakłady internetowe. A do tego oczywiście jeszcze na konto bukmacherskie zostanie dodany bonus 100% od pierwszego depozytu - max 1000 zł.

Warunki bonusu bukmacherskiego w STS należą do najlepszych na rynku i są niezwykle proste. Żeby wypłacić otrzymane środki z salda depozytowego, należy wykonać 3-krotny obrót przyznaną sumą (otrzymujemy od STS maksymalny bonus 1 000 zł - musimy postawić w sumie za 3 000 zł) >>> Formularz rejestracyjny do max bonusów STS. Pamiętajcie, że aby kupon sportowy mógł liczyć się do obrotu, to musi zostać rozliczony jako wygrany i mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91. I to wszystko!

PZBuk kod bonusowy

Specjalny kod promocyjny PZBuk, jakim jest hasło LEGALSPORT, do legalnego i technologicznie najlepszego operatora zakładów sportowych Polskie Zakłady Bukmacherskie trzeba wpisać bądź wkleić w drugim kroku rejestracyjnym na formularzu online, kiedy pojawi się pole „Kod promocyjny” - znajduje się ono pomiędzy polami "kraj" i "waluta".

Poniżej będziecie mieć wszystkie internetowe zgody marketingowe do przeczytania i zaakceptowania, więc z całą pewnością specjalne pole "Kod promocyjny” znajdziecie bez problemów. Dzięki korzystnemu kodowi startowemu PZ Buk będziecie mogli zyskać dodatkowe środki pieniężne na zakłady bukmacherskie online i ekstra bonus bez obrotu do wypłaty.

Formularz rejestracyjny PZBuk i miejsce gdzie należy wpisać kod promocyjny
Zobacz, gdzie wpisać kod promocyjny w PZBuk

Po wpisaniu kodu bonusowego PZBuk macie 100% gwarancji, że bonus online zostanie Wam przyznany i pojawi się na saldzie bonusowym prywatnego konta w PZBuk >>> Rozpoczyna przygodę z Polskie Zakłady Bukmacherskie. Legalny i w pełni bezpieczny bukmacher PZBuk do wypłaty bonusu nie wymaga dużego obrotu, natomiast potrzebny jest minimalny depozyt o wartości 100 zł. Maksymalna kwota bonusu 150% w Polskie Zakłady Sportowe to 300 zł: wpłacacie na saldo depozytowe 200 zł, 300 złotych otrzymujecie za free i dzięki temu macie aż 500 zł do dowolnego rozdysponowania.

Kod promocyjny Fortuna

Zobaczcie, gdzie musicie wpisać specjalny Fortuna kod promocyjny, aby zgarnąć ulepszony i maksymalny bonus powitalny dla nowych klientów. Specjalne pole „kod promocyjny”, na którym trzeba wpisać bądź wkleić hasło bonusowe LEGALSPORT, w eFortuna znajduje się w pierwszym kroku rejestracyjnym w sekcji „Inne dane” (druga kolumna od lewej strony).

Pole na formularzu Fortuna Zakłady Bukmacherskie w które wpisujemy kod promocyjny
Gdzie wpisać kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Dzięki internetowemu kodowi rejestracyjnemu LEGALSPORT zyskujecie dostęp do oferty specjalnej VIP, która zapewnia między innymi zakład bez ryzyka 120 zł oraz freebet bez warunków na 20 zł – nie ma w regulaminie iFortuna zapisanego między innymi minimalnego kursu bukmacherskiego oraz minimalnej liczby zdarzeń na kuponie na ten bonus. W efekcie obstawiacie internetowe zakłady bukmacherskie na platformie Fortuna według własnych reguł i zasad. A to oznacza, że bezwarunkowo darmową kasę na zakłady z promocji możecie wykorzystać na najlepsze typy z piłki nożnej, typy z koszykówki czy też typy z futbolu amerykańskiego.

Kod za rejestrację eToto

Wspaniały i reprezentatywny eToto kod promocyjny trzeba wpisać online lub przekopiować na wniosek rejestracyjny podczas otwierania nowego bukmacherskiego konta. Specjalne pole „Kod promocyjny” u bukmachera eToto znajduje się w trzecim, ostatnim kroku rejestracyjnym.

Aktywacja kodu promocyjnego LEGALSPORT zapewnia wiele dodatkowych korzyści, w tym na przykład darmową kasę na zakłady sportowe. eToto Zakłady Bukmacherskie gwarantuje między innymi dwa świetne freebety bez wpłaty o wartości 20 złotych każdy – w sumie mamy 40 złotych dodatkowej (i darmowej) kasy na grę.bonusowy 

Na formularzu eToto zaznaczone pole gdzie wpisać kod promocyjny
Gdzie wpisać kod promocyjny na stronie eToto

Wspomniane 40 zł we freebetach można wykorzystać na dowolne, internetowe zakłady bukmacherskie znajdujące się w ofercie sportowej eToto Polska – trzeba postawić zakład wielokrotny z minimum trzema zdarzeniami z kursem całkowitym zakładu min. 2.20 oraz kursem min. 1.30 każdego wydarzenia >>> Rejestracja konta online z kodem promo. W pierwszej kolejności rekomendujemy typy na piłkę nożną, typy na siatkówkę oraz typy na koszykówkę i hokej na lodzie, gdyż opatrzone są one wysokimi kursami bukmacherskimi.

forBET kod promocyjny

Kod bonusowy za rejestrację do forBET Zakłady Bukmacherskie musicie wkleić lub wpisać na internetowym formularzu rejestracyjnym online w kroku numer trzy. Tuż pod specjalnym polem "kod promocyjny" zobaczycie wytłuszczoną adnotację "Wpisz jeśli posiadasz kod promocyjny uprawniający do dodatkowych bonusów", więc z całą pewnością nie będziecie mieć żadnych problemów z odnalezieniem tego pola.

W którym miejscu na stronie forBET wpisać kod promocyjny
Gdzie wpisać kod promocyjny forBET

Założenie nowego użytkownika na stronie internetowej iforbet z kodem promocyjnym LEGALSPORT zapewnia dostęp do wyjątkowego bonusu powitalnego na start oraz umożliwia skorzystanie z mega promocji bukmacherskich - ekstra promocje są przez forBET dodawane cyklicznie. Dzięki nim można zgarnąć dodatkowe freebety lub grać bez podatku. Bukmacher forBET jest świetną opcją dla graczy ceniących sobie wysokie ewentualne wygrane.

LV BET kod bonusowy

Procedura pełnej aktywacji zyskownego kodu rabatowego w LVBET jest bardzo szybka i prosta. Wystarczy tylko, że w drugim kroku rejestracyjnym w polu "Kod promocyjny" wpiszecie lub wkleicie unikalne hasło vipowskie LEGALSPORT. Korzystny kod bonusowy pozwoli Wam zgarnąć ulepszony pakiet bonusów na start, niedostępny w normalnej i standardowej ofercie bukmachera LVBET. Zaznaczamy, że skorzystanie z lvbet kodu promocyjnego LEGALSPORT jest w 100% darmowe.

Formularz rejestracyjny LVBET z polem na kod promocyjny - dzięki kodowi LEGALSPORT zyskujesz więcej
Gdzie wpisać kod promocyjny w LVBET?

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że mega ekskluzywną promocję za rejestrację w LV BET Zakłady Bukmacherskie, która zapewnia dodatkową gotówkę na saldo depozytowe oraz bonusowe, możecie odebrać bez względu na to, z jakiej rejestracji online skorzystanie - LV BET Polska przygotował dla typerów dwie opcje: szybka rejestracja online oraz pełna rejestracja nowego użytkownika. Czym różni się szybka rejestracja od pełnej aktywacji nowego konta? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Podczas szybkiej rejestracji LVBET nie podaje się szczegółowych danych o sobie, a także nie trzeba podsyłać skanów dowodu osobistego. W efekcie nowe konto bukmacherskie do gry można otworzyć w 60 sekund.

Totalbet kod promocyjny

Technologiczne najlepszy bukmacher internetowy TOTALbet bardzo dba o swoim klientów. Dlatego też Totalbet Zakłady Bukmacherskie wypuścił na rynek ulepszony bonus na start dla nowych graczy z kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT. W efekcie każdy typer może zgarnąć darmową kasę na zakłady sportowe bardzo szybko. Wystarczy tylko wbić legalne hasło bonusowe Totalbet w pole "Kod promocyjny". W razie trudności możecie wspomóc się poniższą infografiką, która na pewno rozwieje wszelkie możliwości.

Instrukcja aktywacji unikatowego kodu bonusowego TOTALBET - specjalne hasło promocyjne LEGALSPORT - Zakłady Bukmacherskie Totalbet
Jak wpisać kod promocyjny w Totalbet?

Specjalny bonus z Totalbet kodem promocyjnym, jakim jest słowo LEGALSPORT, zapewnia nie tylko podwojenie pierwszego depozytu do aż 500 złotych, ale również wyśmienity freebet 15 zł, który jest nagrodą VIP w tej promocji. Co ciekawe, warunki oraz zasady regulaminowe bonusu 100% należą do najlepszych na rynku. Aby w 100% aktywować internetowy bonus Totalbet od pierwszego depozytu, należy dokonać obrotu całym depozytem. Po rozliczeniu elektronicznych kuponów online z wymaganym obrotem depozytem, możecie obstawiać kolejne zakłady internetowe z konta bonusowego.

Betclic kod bonusowy

Legalny i sprawdzony przez graczy bukmacher Betclic oferuje swoim klientom mega internetowy bonus na start z tak zwanym "Betclic kodem promocyjnym". Procedura aktywacji promocji z działającym hasłem bonusowym sprowadza się u tego wiarygodnego operatora zakładów bukmacherskich do jednego bardzo prostego kroku. Wystarczy tylko, że podczas zakładania bezpłatnego użytkownika na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej (w wersji na Androida lub iOS) wpiszecie lub wkleicie darmowy Betclic kod bonusowy LEGALSPORT w pole "Kod promocyjny".

I to wszystko. Po aktywacji wyjątkowego i sprawdzonego kodu promocyjnego Betclic będziecie mogli skorzystać z maksymalnego bonusu powitalnego VIP, a także z ekskluzywnych promocji tymczasowych oraz okazjonalnych, które ułatwiają obstawianie kuponów AKO, SOLO oraz systemowych >>>  Zakładam nowego użytkownika na stronie internetowej Betclic z kodem . Za darmową kasę od polskiego bukmachera Betclic można stawiać dowolne typy sportowe z oferty bukmacherskiej online. Obecnie rekomendujemy selekcje na piłkę nożną, siatkówkę oraz hokej na lodzie.

Milenium kod promocyjny

Ekskluzywny bonus online dla wyjątkowych typerów VIP przygotował również legalny polski bukmacher Milenium. Procedura odbioru mega pakietu bonusów jest taka sama, jak u innych operatorów zakładów sportowych - unikatowy kod rabatowy Milenium, jakim jest słowo promocyjne LEGALSPORT, trzeba wpisać na internetowym formularzu rejestracyjnym w polu "Kod promocyjny". Pamiętajcie, że wielkość liter nie ma znaczenia, tak więc najnowsze i aktualne hasło bonusowe można wpisać również jako LegalSport czy legalsport.

Przez całą procedurę odbioru nagród z bonusów w Milenium Zakłady Bukmacherskie można przejść w trzech prostych krokach: pierwszy - rejestracja nowego konta online z Milenium kodem promocyjnym LEGALSPORT, drugi - wpłata gotówki na saldo depozytowe, trzeci - odbiór bonusów i rozpoczęcie gry >>> Załóż bezpłatne konto online i dołącz do Ligi Mistrzów Milenium. Program lojalnościowy "Liga Mistrzów Milenium" zapewnia darmowe zakłady (freebety), a także wiele nagród rzeczowych i udział u promocjach dla najbardziej aktywnych graczy.

Ile możemy zyskać z kodem bonusowym

Tylko z ekskluzywnym kodem bonusowym LEGALSPORT otrzymacie najlepsze oferty promocyjne u wszystkich organizatorów gier sportowych na polskim rynku. Dlaczego warto? Bo czas, jaki musimy poświęcić, aby użyć kodu, jest niewspółmiernie niski w stosunku do korzyści jakie możemy w ten sposób uzyskać. Wpisanie naszego kodu trwa kilka sekund – to wszystko, nic więcej nie musimy robić, ponieważ automatycznie zostajemy dopisani do ekskluzywnej grupy osób, otrzymujących najlepsze warunki bonusów na start u każdego legalnego bukmachera.

W części przypadków nawet ten krótki czas podczas zakładania konta gracza nie jest wymagany, ponieważ kod wpisuje się sam. Ze swojej strony angażujemy więc zaledwie kilka dodatkowych sekund (albo i nie), a większe bonusy w połączeniu z umiejętną grą mogą zapewnić nam naprawdę duże wygrane.

 Darmowy zakład 120 zł z Fortuna kodem promocyjnym 
  Aktualny kod promocji na 2021 to: LEGALSPORT  

W standardowych ofertach legalnych polskich bukmacherów znajdziemy ciekawe propozycje bonusu na start, jednak z naszym kodem ta oferta jest jeszcze bardziej korzystna. Co konkretnie możemy zyskać? Przykładowo, w Totolotku bonus powitalny z kodem LEGALSPORT wynosi aż 1111 zł w ramach podwojenia pierwszej wpłaty, a nie jak w standardzie 1000 zł. Dodatkowo otrzymamy ekskluzywny freebet 25 zł bez depozytu własnych środków (20 zł standard + 5 zł ekstra), który można przeznaczyć na przykład na dowolne elektroniczne kupony bukmacherskie online typu AKO.

Łatwo policzyć, że Totolotek kod promocyjny, jakim jest hasło LEGALSPORT, zapewnia dodatkowo aż 136 złotych! Mega dodatkowe pieniądze można zgarnąć również w forBET Zakłady Bukmacherskie, gdzie można uzyskać na przykład ekskluzywny zakład bez ryzyka utraty własnych środków o wartości 50 zł czy specjalny zakład bez wpłaty w wysokości 50 zł. Ponadstandardowe korzyści można zgarnąć ponadto w STS Zakłady Bukmacherskie, gdzie bonus 1000 zł od pierwszej wpłaty opatrzony jest dodatkowo freebetem 29 zł. Nie dziwi nas więc fakt, że STS jest najbardziej popularnym bukmacherem w Polsce. A to tylko niektóre przykłady – kod promocji LEGALSPORT, jako jedyny na rynku, działa u każdego legalnego bukmachera!

Chcesz już teraz dołączyć do grupy zadowolonych graczy, którzy zyskali najwięcej z naszym kodem? Załóż darmowe konto u jednego z podanych wyżej bukmacherów (jeśli jest to wymagane, nie zapomnij wpisać kodu rabatowego LEGALSPORT podczas bezpłatnej rejestracji) i korzystaj z naszej wyjątkowej promocji!

Najnowsza lista bonusów z kodem

Przygotowaliśmy 3 najlepsze bonusy bukmacherskie online z ekskluzywnym kodem promocyjnym LEGALSPORT na najbliższy rok 2021, które cieszą się największym zainteresowaniem ze strony typerów:

1. Bonus Fortuna na start z kodem promocyjnym  - ekstra 1140 zł, czyli bonus 100% do 1 000 zł, bonus na zakład bez ryzyka za 120 zł oraz bonus bez depozytu za 20 zł [ kod bonusowy Fortuna ]

2. Bonus STS na powitanie z kodem bonusowym  - maxbonus 1025 zł - 100% od depozytu i voucher na freebet 25 zł, podwyższony bonus powitalny z maksymalnym budżetem na start 2025 zł  [ kod bonusowy STS ]

3. Bonus forBET dla nowych typerów z kodem promocyjnym - 1250 zł aż od 3 wpłat (100% od pierwszej wpłaty, 75% od drugiej wpłaty i 50% od trzeciej wpłaty depozytu) - z kodem promocyjnym forbet dodatkowe 50 zł + freebet 50 zł [ kod bonusowy forBET ]

Najbardziej praktycznie jest zapisać kod bonusowy LEGALSPORT na kartce, skopiować do pamięci podręcznej komputera lub telefonu lub po prostu zapamiętać (najłatwiej bo jest taki sam kod bonusowy u wszystkich bukmacherów) i potem użyć kod w odpowiednim momencie rejestracji.

 

Inni czytali również

Komentarze i opinie (3)

Kod promocyjny w zakładach bukmacherskich
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
BAHBET
skomentowano ponad miesiąc temu
a ten kod działa do bah albo bet356? choc w sumie jak jest 2000 zł bonusów u e-toto to jest to wiecej niz u zagranicznych buków
Duda.Janek
skomentowano ponad miesiąc temu
Nie! Ten kod działa tylko u legalnych bukmacherów 🙂 No i może nawet lepiej, że tak jest, bo gra na BAH-u jest nielegalna, więc po co ryzykować? Masz w Polsce tyle firm, że na pewno coś wybierzesz dla siebie. Obczaj sobie np. LVbet albo Fortunę…
BabyTyper
skomentowano ponad miesiąc temu
u mnie działa kod bonusowy jeszcze z dzieciństwa, nawet nie trzeba go zapisywać a jedynie trzeba wypowiedzieć a kasa sama wpadnie, ten kod to: Sezamie otwórz się ;)
Gil.Makowski
skomentowano ponad miesiąc temu
etoto podobno szykuje kolejne promocje z fribetami na jakieś 50 zł , tak czytałem an forum, czekamy pany, czekamy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.