poniedziałek, 8 sierpnia 2022
Najnowsze: KSW 73: typy bukmacherskie

Korzyści stosowania kodu promocyjnego

Kod promocyjny powiększa x2 bonus powitalny. Premia dodatkowa za kod to zakład bez ryzyka i bonus bez depozytu (freebet).

Odbierz kod promocyjny TOTALbet
Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 31 sierpnia 2022
Spis treści
Rozwiń
  1. Same korzyści - jeden kod, wiele możliwości
    1. Linki promocyjne z zaszyfrowanym kodem do bukmachera
  2. Kod promocyjny - korzyści dla stałych graczy
  3. Na co przeznaczyć dodatkową kasę z bonusu na start z kodem promocyjnem?
Prezentacja pokazująca listę legalnych bukmacherów z bonusami powitalnymi z kodem
Legalni bukmacherzy z bonusami powitalnymi po zastosowaniu kodu

Korzysta na tym każdy: legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów, ponieważ więcej bukmacherskich graczy korzysta z jego usług i stawia zakłady bukmacherskie.

  KOD PROMOCYJNY nr 1  
 Najlepszy w Polsce 
 Jedyny który działa u każdego bukmachera 
 Zobacz więcej 

Korzyści odnosi także sam gracz, który z pomocą kodu bonusowego zwiększa swój budżet bukmacherski (bankroll) na zakłady sportowe przez internet.

Jedni i drudzy mogą zatem liczyć na korzyści płynące ze stosowania internetowego kodu bonusowego. Co dokładnie mogą zyskać gracze za rejestrację z kodem promocyjnym?

Kwestię zysków najlepiej można zobrazować na przykładzie kodu promocyjnego LEGALSPORT, który jako jedyny działa u wszystkich legalnych operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce (z pozwoleniem Ministerstwa Finansów). To bardzo ważne, ponieważ każdy nowy bukmacherski gracz będzie mógł wybrać najlepszego dla siebie legalnego bukmachera, wykorzystując przy tym wyjątkowy kod rejestracyjny LEGALSPORT – albo założyć konto u każdego z nich, zyskując jeszcze więcej środków na grę i testowanie oferty zakładów LIVE i przedmeczowych. Główną korzyścią dla typera są najlepsze na polskim rynku bukmacherskim warunki bonusu powitalnego

   Nowa lista bukmacherów z bonusem powitalnym   
Porównaj wszystkie bonusy i wybierz ofertę dla siebie

Jakie konkretnie? Przekonajcie się sami - poniżej przygotowaliśmy aktualne zestawienie bonusów powitalnych wraz z porównaniem dodatkowych kwot jakie się dostaje z użyciem kodu i bez kodu promocyjnego (tu przykład jak działa kod do STS).

Same korzyści - jeden kod, wiele możliwości

Wielu typerów za szansę szansę na otrzymanie lepszego bonusu na start od buka jest w stanie zrobić wiele. Jednak zastosowanie kodu rejestracyjnego LEGALSPORT w żaden sposób nie angażuje gracza i nie wymaga od niego dodatkowych działań. Można z czystym sumieniem napisać, że rejestracja u bukmachera z kodem promocyjnym trwa niemal dokładnie tyle samo, co standardowa rejestracja bez kodu gwarantującego ekstra korzyści.

Wystarczy tylko, że podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego online, użytkownik w odpowiednie pole (najczęściej oznaczone jako "kod promocyjny" lub "bonusowy kod") wpisze specjalny kod promocyjny LEGALSPORT.  Czasem nawet to nie jest wymagane, bo np aktywny kod promocji w Fortuna: LEGALSPORT wpisuje lub wkleja się automatycznie. Zalecamy jednak ostrożność w tej kwestii, albowiem do raz pominiętego pola "kod promocyjny" nie można już wrócić. Jeżeli chcecie mieć 100% pewność, że odbierzecie bonus na start z kodem bonusowym LEGALSPORT, to po prostu w pierwszej kolejności przekopiujcie go na formularz rejestracyjny sprawdzoną metodą "Ctrl+C i Ctrl+V".

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna Zakłady Bukmacherskie i mega bonus na start dla nowych klientów:
Bonus 100% do 1000 zł +  bez ryzyka 120 zł  + 20 zł freebet

Przejście do eFortuna Online

Łącznie u wszystkich legalnych organizatorów zakładów wzajemnych do zgarnięcia są dodatkowe pieniądze w kwocie ponad 200 złotych. Warto zapamiętać, że typerzy, którzy nie wpiszą kodu bonusowego LEGALSPORT podczas rejestracji online, nie mają możliwości na zyskanie tej promocyjnej kasy! Ekstra pieniądze można u wszystkich legalnych buków przeznaczyć na dowolne zakłady sportowe z oferty bukmacherskiej.

W poniższej tabeli przedstawiamy Wam kompletną ofertę bonusową polskich bukmacherów, dostępna po zastosowaniu kodu bonusowego. Z jednej strony możecie zobaczyć bonusy na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT, natomiast z drugiej, dla porównania, standardowe propozycje powitalne dla wszystkich bez specjalnego kodu rabatowego.

Jak widzicie, z kodem rejestracyjnym można zyskać sporo dodatkowych pieniędzy, dlatego też zachęcamy Was do zgarniania dodatkowej extra kasy na typowanie handicapów, goli i innych typów związanych ze sportami. Powodzenia!

  Z kodem "LEGALSPORT" Bez kodu/standard  
Totolotek 1 049 zł od pierwszego depozytu 1 000 zł od pierwszego depozytu  
forBET 2100 zł od trzech pierwszych wpłat  + 100 zł EKSTRA 2000 zł od trzech pierwszych wpłat  
STS 1200 zł od depozytu +34 zł bez ryzyka + 45 zł SPECJALNY bonus bez depozytu 1200 zł od pierwszego depozytu  
Milenium 1500 zł od pierwszej wpłaty + 20 zł darmowy zakład + 150 zł bez ryzyka 1650 zł od depozytu  
Fortuna 1000 zł od pierwszego depozytu + 120 zł MEGA darmowy zakład
+ bonus bz depozytu 20 zł

1000 zł od pierwszego depozytu + 100 zł zakład bez wpłaty

 

 

LVBet 1500 zł z pierwszego wygranego kuponu +  20 zł EXTRA bonus bez depozytu + promocja dla kibiców 50 zł + 20 zł na sport wirtualny 1500 zł z pierwszego wygranego kuponu   

 

Wybór kodu promocyjnego LEGALSPORT to najlepsza decyzja nowego gracza w momencie rejestracji konta bukmacherskiego u któregokolwiek legalnego bukmachera z oficjalną koncesją Ministerstwa Finansów.

Linki promocyjne z zaszyfrowanym kodem do bukmachera

U każdego z legalnych operatorów zakładów sportowych otrzymamy bowiem najlepszy na rynku bonus powitalny, który zdecydowanie ułatwi ogrywanie bukmachera. Dzięki temu szansa na duże wygrane znacznie wzrasta.

W tabeli znajdziesz linki rekomendujące z zaszyfrowanym kodem promocji do internetowych bukmacherów - najlepszych w Polsce.
Po przejściu do strony powitalnej bukmachera i formularza rejestracji otrzymasz maksymalny bonus na start.

Bukmacherzy na start dla nowego klienta
Nazwa firmy (w nawiasie nr licencji) Przejście z kodem
STS ( SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 )
Link z kodem do bonusu 1279 zł TUTAJ
LVBET ( PS4.6831.9.2016.EQK ) Link z kodem do bonusu 1590 zł TUTAJ
BetFan ( PS4.6831.3.2018 )
Link z kodem do bonusu 3100 zł TUTAJ 
Fortuna (SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565) Link z kodem do bonusu 1140 zł TUTAJ
Totolotek (AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485) Link z kodem do bonusu 1049 zł TUTAJ
eToto ( AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 ) Link z kodem do bonusu 300 zł   TUTAJ
Milenium ( SC/12/7251/BMB/2011/BMI9-10599 ) Link z kodem do bonusu 1670 zł TUTAJ
forBET  ( PS4.6831.10.2016 ) Link z kodem do bonusu 2100 zł TUTAJ 
TOTALbet ( PS4.6831.12.2017 ) Link z kodem do bonusu 5020 zł TUTAJ 
PZBuk ( PS4.6831.26.2017 ) Link z kodem do bonusu 50 zł     TUTAJ
Betclic ( PS4.6831.11.2017 ) Link z kodem do bonusu 550 zł   TUTAJ
eWinner ( PS4.6831.29.2017 ) Link z kodem do bonusu 1170 zł  TUTAJ

Nie zastanawiaj się – graj legalnie z kodem LEGALSPORT i ogrywaj bukmacherów!

Kod promocyjny - korzyści dla stałych graczy

Jeżeli zdecydujecie się na internetową rejestrację nowego użytkownika u polskiego legalnego bukmachera z kodu promocyjnego LEGALSPORT, to oprócz bonusu powitalnego na start, czeka na Was również szereg niezwykle atrakcyjnych i specjalnych promocji bukmacherskich dla stałych i regularnych typerów.

Promocje cyklicznie pozwalają sięgać po darmowe freebety 20 zł czy 25 zł, zakłady bez ryzyka za 100 zł czy 150 zł, lub też bezpłatne bonusy powiększające ewentualną wygraną na internetowym kuponie sportowym (Typuj Naszą, Bonus Fame MMA czy NHL NBA Night Live)..

Kod bonusowy który działa u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce
Kod bonusowy LEGALSPORT to wyższe bonusy dla nowych graczy u legalnych bukmacherów

Bardzo często spotkać można również stałe promocje bukmacherskie zapewniające grę bez 12% podatku od postawionej stawki bukmacherskiej, więc z całą pewnością warto się tym tematem zająć w pierwszej kolejności, gdyż w bardzo prosty sposób można zwiększyć swój indywidualny budżet bukmacherski zwany bankrollem.

Do najkorzystniejszych, stałych promocji należy między innymi akcja "Happy Hours" w Fortuna Zakłady Bukmacherskie, która gwarantuje regularną grę bez podatku. Na spore wyróżnienie zasługuje także "kombodoładowanie" w PZBuk Online. Dzięki tej promocji można dodatkowo zarobić na kuponach bukmacherskich typu AKO - w najkorzystniejszym, najlepszym wariancie można zyskać +14% do ostatecznej wygranej.

Korzystna z perspektywy regularnego obstawiającego, który lubi stawiać na co dzień typy na piłkę nożną przez internet, jest także stała promocja u bukmachera eToto Zakłady Bukmacherskie online o nazwie "kornery". Promocja eToto na rzuty rożne zapewnia regularne, cotygodniowe freebety o wartości aż 25 zł w przypadku nietrafienia kuponu sportowego składającego się z selekcji na "cornery".

Na co przeznaczyć dodatkową kasę z bonusu na start z kodem promocyjnem?

Legalni polscy bukmacherzy z licencjami Ministerstwa Finansów obecnie oferują bardzo bogate internetowe oferty bukmacherskie, w których można znaleźć nawet takie egzotyczne dyscypliny jak krykiet, piłka wodna, czy też dart. My ze swojej strony rekomendujemy jednak, abyście swoje kupony bukmacherskie w ramach ekstra bonusów powitalnych z kodem LEGALSPORT wykorzystywali w pierwszej kolejności na dyscypliny sportowe, na których się znacie. Typerzy w Polsce najczęściej obstawiają piłkę nożną, siatkówkę, ping pong, hokej na lodzie oraz koszykówkę.

Dzięki temu będziecie mogli wyszukiwać konkurencyjne kursy bukmacherskie, valuebety i surebety oraz selekcje o zwiększonym prawdopodobieństwie poprawnego wytypowania. A to, uwierzcie nam na słowo, zdecydowanie podniesie Waszą średnią trafionych typów i pozwoli w dłuższej perspektywie osiągnąć mega zysk z zakładów sportowych zawieranych przez internet.

Darmowe freebetey za 20 zł lub 25 zł 

Zobacz listę na 2022

Zdajemy sobie sprawę z tego, że egzotyczne sporty przyciągają typerów i kuszą ich swoją niepowtarzalnością, ale musicie zadać sobie w tym momencie bardzo poważne pytacie, czy dla Waszego budżetu bukmacherskiego wytypowanie dyscypliny sportowej, której nie widzieliście nigdy, albo prawie nigdy, na oczy będzie dobrym rozwiązaniem. Na marginesie możemy dodać, że co drugi typer przegrywa swój internetowy kupon sportowy ze względu na dołożone selekcje ze sportów egzotycznych.

15.06.2018, 12:22
Aktualizacja: 15.06.2018, 12:22
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

Korzyści stosowania kodu promocyjnego
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
dei opus
skomentowano ponad miesiąc temu
Skorzystałem z tego kodu w LVbet. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Wszystko fajnie się zapowiada, ale zobaczymy, jak to wszystko wyjdzie 🙂 Liczę na wysokie wygrane hehe Na początek przetestuję darmowe dwie dychy xd
Upha1992
skomentowano ponad miesiąc temu
szkoda ze ten kod promocyjny nie działa też w zalando tak że jak kupisz spodnie to drugie dostajesz gratis ;)
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.