sobota, 10 kwietnia 2021
Najnowsze: Weekend w forBET: hity na kuponie AKO

Promocje z kodem bonusowym | kwiecień 2021

Bonusy, pakiety powitalne, darmowe freebety po rejestracji z kodem promocyjnym. Aktualne promocje i bonusy dla nowych i stałych graczy na 2021 r.

Odbierz kod promocyjny LVBET Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 30 kwietnia 2021

Legalni bukmacherzy, ekskluzywne promocje i aktywny kod promocyjny to super zestaw powitalny dla nowych grających. Najciekawsze oferty renomowanych bukmacherów internetowych - Fortuna, STS, Betclic, LVBET i wielu innych.

Czytaj więcej
Spis treści
Rozwiń
  1. Promocje bukmacherskie na start
  2. Promocje dla stałych graczy
  3. Bonus z kodem promocyjnym
  4. Aktualne promocje i bonusy specjalne

Promocje bukmacherskie na start

Stawiasz pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich? Sprawdź promocje powitalne i kody promocyjne dla nowych klientów. Spośród kilkunastu pakietów m.in. LVBET, Fortuny czy Betfan zawsze możesz wybrać przekrojowy zestaw 3-4 bonusów i otworzyć konto u kilku bukmacherów. Taka dywersyfikacja pozwala zwiększyć kasę na start od 1000 do 3000 zł, a przede wszystkim daje możliwość poszerzenia zakresu wydarzeń, kombinacji kursowych i ewentualnego obejścia limitów, jeśli lubisz grać na wysokie stawki.

Promocje dla stałych graczy

Po szybkiej rejestracji ze specjalnym kodem promocyjnym, na każdego typera czeka nagroda powitalna dla miłośnika zakładów bukmacherskich oraz extra bonusy i promocje dla stałych grających. Każdy z legalnych polskich bukmacherów internetowych organizuje promocje lojalnościowe i okazjonalne dla regularnych typerów stawiających zakłady AKO, SOLO, SYSTEM (inaczej MAXIKOMBI) z wysokim lub regulaminowym kursem online.

I tak STS Zakłady Bukmacherskie swoje promocje "Polubisz poniedziałki", "Twoja gra, Pewna Kasa" oraz "Zaproś kumpla" łączy m.in. z meczami reprezentacji Polski w piłce nożnej i voucherem Pewne25. eFortuna Online Zakłady Bukmacherskie promuje Mistrzostwa Typerów z pulą nagród rzeczowych (hulajnogi, laptopy, karty podarunkowe) i finansowych w postaci darmowych zakładów sportowych za 150 zł lub 200 zł. Inne promocje Fortuny znajdziesz w sklepie bukmacherskim - eShop Fortuna, gdzie nagrody odbierasz za punkty FKP. Te nagrody to bonusy od wkładu 100% i zakłady bez ryzyka za 10 zł, 15 zł , 50 zł aż do 100 zł.

Podobnie jak STS, Fortuna daje bonus rekomendacyjny w promocji "Zaproś przyjaciela". Niezależnie od innych legalnych bukmacherów, w promocji Happy Hours daje możliwość gry bez podatku w aplikacji mobilnej i na stronie www. Inne pojawiające się reklamy Fortuny dotyczą akcji wyróżnionych pod tytułem Expert+, Bonus LIVE +10% oraz weekendowych promocyjnych bonusów na piłkarskie ligi europejskie z TOP5 oraz Ligę Mistrzów UEFA.

Zakłady bukmacherskie LVBET, jak zarejestrowałeś się z lvbet kodem promocyjnym, udostępnia ekskluzywną promocję na zwiększenie wygranych "Gruby Kupon". Wartość podwyższonych wygranych to 20% doliczanych do każdego kuponu w ramach tej specjalnej kampanii. Inne postępowania marketingowe to "VARYFIKACJA", "Tenisowy LVBET Tour" oraz "MULTIKOZAK" - promocja nagradza typerów obstawiających okazałe internetowe kupony bukmacherskie online AKO. Swoją uwagę warto zwrócić również na atrakcyjny bonus "BEZPIECZNY KUPON 5+", dzięki któremu można zgarnąć świetny cashback lvbet do 50 zł za jeden nietrafiony typ sportowy na specjalnym zakładzie promocyjnym.

Co ciekawe, LVBET Polska oferuje w swojej bogatej ofercie bonusowej także świetną promocję "Dwie dychy na sporty wirtualne". Oferta promocyjna LVBET skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników strony internetowej lub aplikacji mobilnej na telefon czy tablet, którzy obstawiają regularnie zakłady wirtualne. Korzystając z tego bonusu online lvbet można zgarnąć za darmo freebet 20 zł lvbet na dowolne typy z oferty bukmacherskiej.

Bardzo dobrze pod względem pięciogwiazdkowych bonusów wygląda także legalny polski bukmacher internetowy Betfan, który oferuje nie tylko regularną grę bez 12% podatku (dla bogatych w typy kuponów sportowych przewidziany jest wzrost wygranej na poziomie aż +20%), atrakcyjny cashout, ale również promocje w ramach RADAR365. Godna pozazdroszczenia akcja online RADAR365 zapewnia najlepszy bonus max. na każdy dzień tygodnia - można zgarnąć na przykład bonus "live bez ryzyka". Nie brakuje także promocji związanych z extra zakładami bez depozytu.

Ciekawe bonusy dla stałych klientów oferuje również bukmacher Polskie Zakłady Bukmacherskie. U legalnego operatora zakładów sportowych PZBuk, po szybkiej rejestracji online przez internet, można korzystać z kilku świetnych promocji, które mają realny wpływ między innymi na wysokość wygranych. Do najlepszych zabiegów marketingowych PZBuk należą: "Kombodoładowanie", "Zakłady Kardio", "Komborakieta" oraz "Cash-out" - według rankingów bukmacherskich, zwrot gotówki za kupon bukmacherski w PZBuk należy do najlepszych na polskim rynku zakładów sportowych: bardzo często jest ustawiany w gronie TOP3.

Regularne i cieszące się sporą popularnością wśród typerów promocje internetowe można odnaleźć w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Legalny polski bukmacher Betclic proponuje między innymi promocje "Multi+", "CashOut" oraz akcje promocyjną "Boost". Największym hitem bonusowym są jednak promocje z serii "Promocja piłkarska", dzięki którym można powiększyć sobie wygraną na pojedynczym kuponie bukmacherskim typu AKO o aż 50%! Na przykład ostatnio można było aktywować następujący bonus "Postaw kupony wielokrotne na polską piłkę nożną w ten weekend i otrzymaj dodatkową wygraną aż do 50% więcej!

Operator zakładów sportowych forbet znany z poprzednich zestawów promocyjnych "Olimpijski Start" i oraz "Mistrzowski Start forbet", rozbudował wariant powitalny o promocję #forBET2000. Do kompletu nagród dostępnych po rejestracji z forbet kodem promocyjnym jest specjalna promocję dla Graczy forBET. Organizator tej akcji za 4000 zł w pakiecie promocyjnym BeActive forBET premiuje aktywnych graczy, stawiających zakłady w aplikacji na telefon z systemem Android, iOS oraz z przeglądarki www. Inne promocje zakładów bukmacherskich forBET jak TyperJanusz oraz szybki kupon.

Promocje forBET - rekomendacje
Dlaczego warto wybrać promocje forBET

Bukmacher forbet słynie także z promocji "Super Tydzień", dodatkowych profitów na każdy dzień tygodnia, najczęściej gra bez podatku, freebety Forbet za grę i extra bonusy od wkładu finansowego (w poniedziałek lub w środę wpłać kasę np 50 zł lub 200 zł, a forBET podwoi stawkę o kolejne 50 zł czy 200 zł lub o 50%). Forbet dba o swoich lojalnych klientów, przyznając w dniu urodzin darmowy voucher na bezpłatny bonus bez depozytu 20 zł, inaczej Urodzinowy freebet forBET. Warto dodać, że inny mega atrakcyjny freebet za darmo jest przyznawany graczom po szybkiej i darmowej rejestracji z kodem promocyjnym i depozycie 50 zł (pełna kwota depozytu od razu podlega specjalnemu ubezpieczeniu na wypadek przegranej w ramach bezpiecznego zakładu bez ryzyka forBET) - tym razem jest to darmowy bonus 10 zł.

Dodatkowe atrakcje bonusowe swoim graczom zapewnia oczywiście również bukmacher Milenium Zakłady Bukmacherskie. Godne wyróżnienia są między innymi promocje związane z grą bez podatku: "Happy Hour Prematch" - zakłady przedmeczowe, "Happy Hour Live" - zakłady na żywo oraz "Happy Hour Wirtual" - zakłady wirtualne online: wszystkie trzy wersje zapewniają +14% do potencjalnej wygranej. W Milenium Polska warto wyróżnić dodatkowo łączenie typów (można stawiać kilka selekcji z jednego meczu) oraz zakłady TURBO, które zapewniają wysokie kursy na najpopularniejsze zdarzenia - nawet o 30% wyższe niż w regularnej ofercie, i "Bonus 5-10-15".

Naturalnie w Milenium Online można typować również na luzie i bez ryzyka, dzięki Milenium zakładowi bezpiecznemu - przy jednym błędzie na elektronicznym kuponie bukmacherskim online zgarnia się 10-krotność stawki. Wszystkie promocje tymczasowe oraz okazjonalne łączą się oczywiście z ekstra bonusem na start, który składa się z pakietu 3 mega nagród: bonus od wpłaty 760 zł, freebet 10 zł, bonus specjalny 20 zł.

Bukmacher Totalbet Zakłady Sportowe proponuje swoim klientom super promocje tymczasowe o wysokich kwotach bonusowych. Na przykład bardzo korzystnie wygląda bonus "Kasa za losowanie" - wystarczy regularnie logować się na swój profil gracza online, aby dołączyć do losowania nagród pieniężnych: łączna wartość puli nagród wynosi 23000 zł. Ponadto typerzy w Totalbet chętnie aktywują bezpieczny zakład online, "TotalBoost" oraz cashback na ekstraklasę, w ramach którego można otrzymać nawet 50% stawki do 200 zł.

No i nie można zapominać o promocji marketingowej "Totalbonus". Bonus Totalbet aktywuje się automatycznie po zamieszczeniu przynajmniej 5 zdarzeń na kuponie online AKO - dzięki bonusowi "TotalBonus" można wygrać do nawet 30% więcej. Co warte zaznaczenia, wszystkie bonusy tymczasowe oraz okazjonalne Totalbet działają na wyśmienitych warunkach regulaminowych. W efekcie nie trzeba obawiać się o obrót bukmacherski czy minimalną liczbę zdarzeń na zakładzie bukmacherskim. Dla przykładu: bonus "cashback na ekstraklasę" nie podlega dodatkowym warunkom obrotu, a to oznacza, że wygrana ze specjalnego zakładu bukmacherskiego doliczana jest do salda głównego

Totolotek po standardowej promocji powitalnej z kodem promocyjnym, uzupełnia pakiet motywacyjny dla nowych graczy o sprawdzone promocje regularne: TotoMix, TotoLiga i TotoGol dla typerów piłkarskich. Interdyscplinarni grający mogą korzystać z Bonus Extreme +30%, specjalnej kombinacji na kuponie promocyjnym zwiększającej wygrane aż do 30% więcej niż w standardzie. Inna znana też z STS, Betfan, Betclic czy PZBuk promocja pozwala na wcześniejsze zamknięcie kuponu (CashOut Totolotek). Dla mega lojalnych i najwierniejszych kibiców włączona jest promocja BetClub z możliwością zbierania punktów za grę. Uczestnicy akcji Totolotka w 3 kategoriach Silver, Gold, Platinum zbierają promocyjne punkt za wpłaty nie mniejsze niż 20 zł i mają opcję na kolejne bonusy o ponad 50% większe niż podstawowe.

Internetowy bukmacher eToto jest bardzo aktywny w trakcie weekendów, ale też przyznaje specjalne bonusy w promocjach indywidualnych. Rejestracja konta eToto z kodem promocyjnym otwiera dostęp nie tylko do bonusu startowego, ale także do promocji typu Bonus Return na mecze tenisowe. Co tydzień można otrzymać 100 zł extra kasy na grę. Zgodnie z regulaminem tej promocji, wystarczy że postawisz minimum 50 zł na dowolne tenisowe wydarzenia, a jeśli szczęście nie dopisze, otrzymasz od eToto zwrot 25% stawki do max. 100 zł jako środki na saldo bonusowe! WeekendoGranie to kolejne 40 zł w środkach bonusowych za typowanie w piątek, sobotę lub niedzielę. Bonusem promocyjnym eToto należy obrócić sześciokrotnie na zakładach pojedynczych z kursem min. 2.20 i wielokrotnych z kursem min. 2.20 (min. 1.30 każde wydarzenie na kuponie - wyciąg z regulaminu promocji eToto). Kolejna promocja eToto to akcja "Typuj naszą", w której bukmacher premiuje zakład akumulowany zawierający zdarzenia którejkolwiek z polskich lig (od Ekstraklasy do 4. ligi). Jeśli nie trafisz, dostaniesz freebet eToto 50 zł! W pakiecie na rzutu rożne i specjalnej kampanii "Kornery", wystarczy, że postawisz pojedynczy zakład za minimum 50 zł na rzuty rożne, a jeśli nie wejdzie i kupon będzie przegrany dostaniesz w promocji freebet eToto 25 zł. Promocja eTtoto Mniej/Więcej ma proste zasady: zakład za minimum 50 zł na sumę goli, a w razie niepowodzenia odbierasz od Etoto specjalny freebet o wartości 25 zł! Jeszcze inna impreza eToto pod nazwą Nocne Granie wymaga kuponu na zakłady LIVE za minimum 100 zł na - NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA. Taki zakład z ubezpieczeniem od eToto, premiowany jest bonusem 50 zł jak kupon okaże się przegrany.

Superbet Zakłady Bukmacherskie promocje organizuje cyklicznie, ucząc się od pozostałych legalnych bukmacherów. Kwoty bonusów są podobne od 10 zł do 50 zł, aczkolwiek częstotliwość losowanych nagród jest mniejsza. Gracze bardzo cenią sobie promocje Superbet, ponieważ można je za każdym razem łączyć z mega wysokimi kursami, które porozrzucane są po całej internetowej ofercie bukmacherskiej.

Bonus z kodem promocyjnym

Kod promocyjny jest nieodzownym elementem każdej akcji promocyjnej dla nowego typera. Nie ma promocji powitalnej bez kodu, o czym wszyscy zorientowani gracze wiedzą zanim przystąpią do rejestracji. Kody promocyjne są przedmiotem dyskusji na forum, elementem handlu (niektórzy próbują kody sprzedawać), o kodach czytają klienci weryfikujący aktualny ranking bukmacherów. Kod promocyjny wpływa na wysokość bonusu lub ilość składowych pakietu na start.

Promocje bukmacherskie z kodem bonusowym przy rejestracji na 2021 r.
Miesiąc promocji  Średnia ilość           Bukmacherzy z największą ilością promocji i bonusów 

Styczeń 2021

25- 50 LVBET, Betclic, Fortuna > zobacz bonus

Luty 2021

22-35 eToto, Totalbet, Fortuna, Betfan > zobacz bonus

Marzec 2021

24-40 STS, forBET, Betclic, PZBuk > zobacz bonus

Kwiecień 2021

25-42 forBET, STS, Betclic > zobacz bonus

Maj 2021

24-45 Totolotek, Betclic, STS, Milenium > zobacz bonus

Czerwiec 2021

do 45 STS, LVBET, Betclic, eToto > zobacz bonus

Lipiec 2021

20-40 Betfan, Betclic, Totolotek > zobacz bonus

Sierpień 2021

22-38 STS, forBET, Betclic, Totalbet > zobacz bonus

Wrzesień 2021

30-50 Fortuna, Betfan, Betclic, Superbet > zobacz bonus

Październik 2021

28-50 Betclic, forBET, LVBET, STS > zobacz bonus

Listopad 2021

26-45 Fortuna, Betclic, Totolotek > zobacz bonus

Grudzień 2021

ok 40 Betfan, Betclic, LVBET > zobacz bonus

Kod promocyjny honoruje każdy poważny polski operator internetowy obecny w rankingu bukmacherów na 2021 r, zachęcając tym samym nowych kibiców do rejestracji i korzystania z jego oferty na zakłady LIVE lub przedmeczowe długoterminowe (prematch).

Aktualne promocje i bonusy specjalne

Mecze na szczycie, najważniejsze wydarzenia sportowe to okazja do wypromowania bonusów okolicznościowych, specjalnych czy powitalnych. Wszyscy legalni bukmacherzy internetowi mają na rozkładzie tenisowe turnieje wielkoszlemowe, walki MMA (w szczególności LVBET Fame MMA), mecze finałowe Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy, Mistrzostwa Europy lub Świata w piłce nożnej, siatkówce i koszykówce. Listę medialnych wydarzeń, dostępnych także w legalnym streamingu na serwisach bukmacherów uzupełniają najważniejsze turnieje w skokach narciarskich (w tym Turniej Czterech Skoczni), Zimowe i Letnie Igrzyska Olimpijskie, mecze finałowe NHL, Super Bowl i Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce. Święto każdego kibica to mecze Reprezentacji Polski i każdy bukmacher z tej okazji przygotowuje niezwykle atrakcyjne promocje z bonusami za 20 zł, 50 zł czy nawet 100 zł.

Najbardziej aktywni bukmacherzy proponują bonusy przede wszystkim w dyscyplinach które sponsorują. Fortuna promuje bonusy na skoki narciarski i piłkę nożną, PZBuk organizuje promocje hokejowe i narciarskie, Totolotek promocje z okazji Pucharu Polski a Betclic wspierając siatkarzy ma dla kibiców promocyjne bonusy na kupony siatkarskie i piłkarskie (sponsoruje Lechię Gdańsk). LVBET promocjami z kodem obstawia Wimledon i Australian Open, a eToto w promocji ma okazyjne bonusy na mecze NBA.

W przypadku promocji specjalnych, trzeba przeczytać regulamin i zasady odbioru i wypłaty bonusu, bowiem zdarza się że warunki obrotu i minimalnego kursu zmieniają się na konkretne wydarzenia lub mecze.

Warto nadmienić także, że w promocji mogą brać udział kibice posiadający konto u danego buka, tacy którzy przeszli rejestrację i pełną aktywację konta - najlepiej z kodem promocyjny. Kod zawsze wpływa na dodatkowe korzyści, więc warto pamiętać, że jedyny kod promocyjny który działa u każdego polskiego bukmachera internetowego to LEGALSPORT. 

Przeczytaj artykuły z kategorii "Promocje bukmacherskie"

Luksusowe AKO+ w NobleBET

Luksusowe AKO+ w NobleBET

Luksusowe AKO+ to oferowana przez NobleBET promocja, w ramach której bukmacher powiększa kurs całkowity kuponu akumulowanego w zależności od tego, ile zdarzeń się na nim znajdzie.... przeczytaj
BetArchitekt - zakłady kombinowane w forBET

BetArchitekt - zakłady kombinowane w forBET

Licencjonowany operator sportowy forBET Online jako jeden z pierwszych na rynku bukmacherskim wprowadził innowacyjne narzędzie, pozwalające graczom na tworzenie własnych zakładów... przeczytaj
Betclic
★★★★★
★★★★★
Ocena: 4.6
Fortuna
★★★★★
★★★★★
Ocena: 4.5
Wygrana reprezentacji Polski z kursem 100.00

Wygrana reprezentacji Polski z kursem 100.00

Mega okazja typerska na zakłady reprezentacyjne. Tego jeszcze nie było - kurs 100.00 u bukmachera NobleBET. Każdy nowy klient po rejestracji z kodem ma szansę na wygraną 88 zł za postawienie... przeczytaj
Mecz dnia - promocja dla graczy w forBET

Mecz dnia - promocja dla graczy w forBET

Legalny polski operator internetowy forBET organizuje dla swoich typerów cykliczne konkursy piłkarskie, w których do wygrania są darmowe bonusy finansowe. Bukmacher w... przeczytaj
Luksusowy Cash-out w NobleBET

Luksusowy Cash-out w NobleBET

W niektórych przypadkach zdarza się, że opłacalne jest zamknięcie kuponu przed zakończeniem wszystkich znajdujących się na nim zdarzeń i zgarnięcie nieco niższej wygranej. Umożliwia... przeczytaj
Liga Mistrzów i Liga Europy - zakłady bez podatku

Liga Mistrzów i Liga Europy - zakłady bez podatku

Tylko 3 zdarzenia na kuponie uprawniają do gry u bukmachera bez podatku jakim jest BETFAN. Połącz dobre kursy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy i graj o wyższe wygrane finansowe... przeczytaj
Freebet Totalbet na Ligę Mistrzów

Freebet Totalbet na Ligę Mistrzów

Liga Mistrzów to okazja na zwiększenie puli pieniężnej do typowania najlepszych europejskich drużyn piłkarskich. Totalbet pakiet promocji dla typerów powiększył o freebet... przeczytaj
Ranking bukmacherów - wykorzystaj kod, odbierz bonusy powitalne oraz bonusy bez depozytu
Single LIVE bez podatku w Totalbet

Single LIVE bez podatku w Totalbet

Więcej możliwości na wyższe wygrane w Totalbet. Całodobowe zakłady bez podatku można uzupełnić o kupony solo na zdarzenia LIVE. Dodatkowe 14% podnosi wygrane do wypłaty - zamiast 100... przeczytaj
Freebet w Totalbet na topowe ligi

Freebet w Totalbet na topowe ligi

Najlepsze europejskie rozgrywki ligowe z premią bukmacherską na kolejne obstawianie. Ekstra freebet na TOPowe ligi europejskie - 25 zł od Totalbet. Stawiaj zakłady wzajemne i odbieraj... przeczytaj
Totalbet - Jackpot Ekstraklasa z nagrodą 12 000 zł

Totalbet - Jackpot Ekstraklasa z nagrodą 12 000 zł

Bukmacher znany z oferty na TotalBoosta i najwyższego Freebetu 50 zł podjął wyzwanie LVBET i wprowadził do swojej oferty zakładów specjalną premię za prawidłowe typowanie meczów... przeczytaj

Komentarze i opinie (1)

Promocje z kodem bonusowym | kwiecień 2021
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
John
skomentowano ponad miesiąc temu
ejże, te promocje to nie działają w USA , ja tu siedzę i nie mogę sie zarejestrować u polskiego buka, szkoda...
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.