piątek, 3 grudnia 2021
Najnowsze: Freebety na wszystko 7 x 25 zł

Bonus na Europejskie Puchary w eWinner

Promocja w eWinner online - 100 000 PLN do podziału na fazę pucharową, półfinały i finał Ligi Mistrzów.

Darmowe bonusy na piłkę nożną Premie na Europejskie Puchary + Futbol Totalny u buków bez depozytu
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus na Ligę Mistrzów w eWinner - co warto wiedzieć
  1. Jak dołączyć do promocji?
  2. Co można wygrać w promocji eWinner? 
  3. Jak obrócić pucharowy bonus od eWinner?
  4. "Europejskie Puchary" - przykładowy kupon online
 2. Promocja "Europejskie Puchary" - regulamin
 3. Futbolowe promocje dla typerów
  1. Futbol Totalny
  2. Pakiet 610 zł na nowe konto
  3. Kod do najlepszych bonusów na piłkę nożną
 4. FAQ - pytania graczy o bonus na Europejskie Puchary w eWinner
eWinner Zakłady Bukmacherskie
 • Cashback bez ryzyka 110 zł
 • Premia 50% za drugi depozyt 500 zł
 • Wirtualne poniedziałki - gra bez podatku

610 zł

Bonus powitalny
Odbieram
eWinner kod promo: LEGALSPORT

Europejskie Puchary na każdym etapie rozgrywek budzą ogromne emocje nie tylko wśród fanów piłki nożnej, ale również wśród graczy bukmacherskich, którzy chętnie obstawiają typy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy.

Freebety 100 000 zł na europejskie puchary w eWinner

Dzięki mega zyskownej promocji typowanie europejskich pucharów w zakładach wzajemnych eWinner jest jeszcze bardziej opłacalne. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków, by w każdy dzień meczowy mieć szansę na darmowy zakład bukmacherski! Ten koncesjonowany operator przygotował dla graczy pulę aż 100 000 zł do podziału, która aktywowana będzie w fazie pucharowej, na czas półfinałów i w wielkim finale.

Warto przy tym dodać, że eWinner przygotował też dla typerów naprawdę atrakcyjne kursy na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Dzięki super ofercie z wysokimi kursami ten operator zakładów sportowych zyskał kilka punktów w rankingu legalnych bukmacherów online (TU zestawienie najlepszych buków na 2021), może więc śmiało konkurować z BETFAN, TOTALbet czy Superbet, a nawet z największymi polskimi bukami, a więc STS i Fortuną.

Wysokie kursy na europejskie pucharyFreebety na LM i LE - 100 000 PLN do podziałuPromocje dla nowych i stałych graczy

Wysokie kursy na europejskie puchary
Freebety na LM i LE - 100 000 PLN do podziału
Promocje dla nowych i stałych graczy

GRAJ w

Bonus na Ligę Mistrzów w eWinner - co warto wiedzieć

Atrakcyjna oferta bonusowa eWinner na europejskie puchary skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywny profil typerski u tego buka. Jeśli nie masz jeszcze konta do obstawiania, możesz je założyć w dwie minuty bez żadnych formalności - przeczytaj o rejestracji w eWinner lub załóż od razu szybkie konto bez dowodu TUTAJ.

Darmowe zakłady w każdy dzień meczowy LM i LEDo podziału aż 100 000 PLN

Darmowe zakłady w każdy dzień meczowy LM i LE
Do podziału aż 100 000 PLN

ODBIERZ w

Z akcji możesz korzystać zarówno na witrynie internetowej eWinner, jak i w intuicyjnej aplikacji mobilnej na telefon i tablet. Nie ma więc znaczenia, czy wolisz stawiać zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów i Ligę Europy stacjonarnie, na desktopie lub laptopie, czy preferujesz typowanie ze smartfona w dowolnym miejscu i czasie - w obu przypadkach super freebety na europejskie puchary są dla Ciebie dostępne do zdobycia.

Jak dołączyć do promocji?

By skorzystać z zyskownej oferty promocyjnej eWinner, wystarczy zalogować się na swój profil typerski, a następnie w czasie trwania akcji przygotować kupon bukmacherski, spełniający warunki regulaminowe. Promocja jest aktywna w następujących terminach:

 • I FAZA PUCHAROWA - kiedy nie będzie rozgrywany żaden mecz Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy
 • II FINAL FOUR
 • III WIELKIE FINAŁY 

By zyskać darmowe zakłady bukmacherskie od eWinner, należy w trakcie promocji stawiać zakłady bukmacherskie, zawierające wyłącznie selekcje dotyczące rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. 

Darmowe zakłady na LM i LE - jak wziąć udział w akcji bonusowej eWinner
Jak wziąć udział w promocji na europejskie puchary w eWinner?

Co ważne, do odebrania freebetu kwalifikują tylko kupony internetowe postawione dokładnie za 49 zł (nie będą brane pod uwagę zakłady np. za 50 zł czy jakąkolwiek inną kwotę), a pieniądze muszą pochodzić z salda głównego gracza. Minimalny kurs całkowity kuponu to 2.20, bukmacher nie stawia jednak żadnych wytycznych dotyczących kursu poszczególnych selekcji.

Nie ma też znaczenia, ile selekcji znajdzie się na Waszym kuponie bukmacherskim online - możecie więc grać zarówno zakłady SOLO, jak i AKO. Co równie istotne, do promocji zaliczają się kupony z selekcjami z oferty przedmeczowej oraz te stawiane na LIVE. 

Pamiętajcie jedynie, że do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej buka, np. Combo Dnia. Freebet nie jest należny również za zakłady systemowe oraz kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout.

Co można wygrać w promocji eWinner? 

Łączna pula nagród do podziału w całej promocji na europejskie puchary w eWinner to aż 100 000 zł. To nie pomyłka bukmachera, ten koncesjonowany operator zakładów sportowych przeznaczył na nagrody dla typerów aż sto tysięcy złotych! Ta pula podzielona jest na trzy mniejsze, które będą aktywowane w poszczególnych etapach akcji bonusowej.

 • Faza pucharowa - w każdy dzień meczowy ⅛ i ¼ finału Ligi Mistrzów i Ligi Europy eWinner oferuje aż 5 000 PLN dziennie do podziału między wszystkich graczy, którzy spełnili warunki akcji. W sumie na tym etapie buk rozda typerom aż 50 000 PLN!
 • Faza półfinałowa - w każdy dzień meczowy ½ finału Ligi Mistrzów i Ligi Europy w puli znajduje się aż 7 500 PLN dziennie do podziału między wszystkich graczy, którzy spełnili warunki akcji - łącznie na tym etapie promocji do rozdysponowania między typerów jest aż 30 000 PLN. WAŻNE: w tej fazie akcji do podziału zaliczają się również kupony, na których znajdą się zdarzenia z I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.
  Freebet na Ligę Mistrzów i Ligę Europy
  90 zł w bonusach od eWinner
 • Faza finałowa - w każdy dzień z finałem Ligi Mistrzów i Ligi Europy w puli jest aż 10 000 PLN,  więc łączna kwota nagród w tym etapie wynosi 20 000 zł.

Każdego dnia promocji dostępna w danym etapie pula nagród będzie równo podzielona pomiędzy wszystkich graczy, którzy spełnili wszystkie warunki promocji.  Przykładowo, jeśli w jednym dniu internetowy kupon spełniający warunki promocji zagra 50 graczy, to każdy z nich otrzyma freebet o wartości 100 PLN (5000 PLN / 50 graczy). Freebety za dzień poprzedni będą przyznawane codziennie do godziny 14:00.

Pamiętajcie, że bet na europejskie puchary od eWinner możecie odebrać każdego dnia promocji. Warto więc w każdy dzień meczowy grać kupon za 49 zł, zwłaszcza, że darmowy zakład bukmacherski otrzymacie niezależnie od tego, czy Wasz kupon został rozliczony jako wygrany czy przegrany.

Jak obrócić pucharowy bonus od eWinner?

Jedną z najlepszych zasad promocji na europejskie puchary w eWinner jest fakt, że bonusy na każdym etapie akcji przyznawane są graczom w postaci freebetów (darmowych betów). Darmowe zakłady od bukmachera eWinner zasilają saldo główne gracza, a więc nie są obarczone warunkami obrotu. Każdy typer może sam zadecydować, czy otrzymany freebet bez wpłaty chce przeznaczyć na dalszą grę, czy chce wypłacić je na indywidualny rachunek bankowy.

"Europejskie Puchary" - przykładowy kupon online

Zastanawiacie się, jaki kupon internetowy na europejskie puchary postawić, by wziąć udział w podziale puli darmowych zakładów? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przykładowy kupon, spełniający warunki tej promocji eWinner.

Zakłady bukmacherskie eWinner
Przykładowy kupon w promocji na LM i LE:
FC Barcelona vs Bayern Monachium, LM, typ 2, kurs - 1.95
Manchester City vs Olympique Lyon, LM, typ 1, kurs - 1.25
Inter Mediolan vs Szachtar Donieck, LE, typ 1, kurs - 1.73
-------------------------------
Kurs kuponu: 4.22 | Stawka kuponu: 49 PLN
Ewentualna wygrana: 181.84 PLN
Rejestracja online z kodem

Jak widzicie, na nasz kupon online wrzuciliśmy tylko trzy typy bukmacherskie na Ligę Mistrzów i Ligi Europy. Wyszukiwaliśmy też selekcje z niskimi kursami bukmacherskimi - głównie typowaliśmy faworytów w swoich meczach, by zminimalizować ryzyko nietrafionego typu. Mimo to nasz kupon bez problemu spełnił wymóg minimalnego kursu całkowitego - nawet mimo niskich kursów osiągnęliśmy całkowity współczynnik 4.22. 

Jeśli nasz kupon okaże się trafiony, wygramy prawie 182 zł. A niezależnie od wyniku kuponu, do naszego salda głównego dodany zostanie darmowy zakład w ramach promocji bukmachera internetowego eWinner.

Promocja "Europejskie Puchary" - regulamin

Warunki i zasady regulaminowe sprzedaży premiowej "Europejskie Puchary" w eWinner są bardzo proste, dzięki czemu bez trudu mogą wziąć w niej udział nawet początkujący gracze. Jeśli jednak macie jakiekolwiek wątpliwości, najlepiej zajrzeć do zapisów regulaminu - zamieszczamy go dla Was poniżej.

1. Promocja "Europejskie Puchary" obowiązuje w dniach rozgrywkowych określonych przez bukmachera.
2. Promocja składa się z trzech etapów:

 • Etap Pucharowy - w tym etapie pula nagród wynosić będzie 5,000 PLN (freebety) dziennie.
 • Etap Final Four - w tym etapie pula nagród wynosić będzie 7,500 PLN (freebety) dziennie.
 • Etap Finałowy – w tym etapie pula nagród wynosić będzie 10,000 PLN(freebety)  dziennie.
Jak odebrać bonus na LM i LE w eWinner?
Bonus na europejskie puchary w eWinner - warunki promocji

3. Dzienna pula nagród zostanie rozdysponowana równo na wszystkich graczy, którzy spełnili wszystkie warunki promocji.  Przykład: w dniu 5 sierpnia br. kupon spełniający warunki promocji zagrało 50 graczy. Wówczas każdy z graczy otrzyma freebet o wartości 100 PLN (5000 PLN / 50 graczy).
4. Aby otrzymać Freebet, należy postawić dowolny zakład  WYŁĄCZNIE z oferty Liga Europy / Liga Mistrzów / El. Ligi Mistrzów.
5. Minimalny kurs zakładu (kuponu) to 2.20.
6.  Do promocji wliczają się wyłącznie kupony zagrane DOKŁADNIE za kwotę 49 PLN.
7. Klienci, którzy spełnią powyższe warunki, otrzymają freebet, którego wartość zależna będzie od łącznej ilości uczestników oraz puli w danym dniu promocyjnym, zgodnie z zasadą określoną w punkcie 3.  Freebety za dzień poprzedni będą przyznawane codziennie do godziny 14:00.
8. Przyznane freebety należy wykorzystać w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania ich na koncie graczy.
9. Każdy gracz może skorzystać z Promocji i otrzymać Freebet RAZ dziennie podczas okresu promocyjnego
10. Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).
11. Do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej np. Combo Dnia, zakłady systemowe oraz kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout.
12. Wygrana z freebetu nie podlega obrotowi, a na saldo główne zostanie przypisana kwota wygranej pomniejszona o kwotę otrzymanego freebetu.
13. Promocja nie łączy się z promocją „Zwrot za pierwszy zakład do 150zł! Wypłać lub graj dalej!”
14. W pozostałym zakresie, obowiązuje ogólny regulamin promocji.
15. Niniejsze warunki promocji opublikowane w Aplikacji Ewinner, stanowią oficjalny komunikat w rozumieniu Regulaminu zakładów wzajemnych - bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet.

Futbolowe promocje dla typerów

Pula z darmowymi zakładami dla graczy w eWinner to niejedyna promocja eWinner dla miłośników piłki nożnej. Typerzy mogą też korzystać z wielu bonusów okazjonalnych, organizowanych z okazji najważniejszych futbolowych rozgrywek, takich jak mecze Ekstraklasy czy rozgrywki najważniejszych europejskich lig (np. typy na finały Premier League, zakłady na Bundesligę).

Futbol Totalny

Extra promocja, z której z pewnością warto skorzystać, to piłkarski bonus "Futbol Totalny" w eWinner. W ramach tej premii finansowej typerzy w każdy weekend mogą odbierać darmowe zakłady, przyznawane za kupony na piłkę nożną, spełniające proste warunki regulaminowe akcji. Co weekend można odebrać freebet bez depozytu w wysokości 50% stawki, maksymalnie do 50 zł.

Pakiet 610 zł na nowe konto

Na piłkarskie zakłady można też wykorzystać bonus powitalny na nowe konto od eWinner, który łącznie może wynieść 610 zł. W skład tej kwoty wchodzi zakład bez ryzyka przegranej do 110 zł, który działa jak freebet (taką ofertę ma jeszcze tylko BETFAN), a także bonus 50% stawki od drugiego depozytu, maksymalnie do 500 zł. To bardzo dobra oferta, porównywalna np. do bonusu powitalnego w Fortunie, forBET czy eToto.

Benefity finansowe na piłkę nożną w eWinner z kodem LEGALSPORT
Kod do najlepszych piłkarskich premii finansowych w eWinner

Te dodatkowe środki można wykorzystać na typowanie rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy, ale też mecze europejskich lig czy nawet niższych klas rozgrywkowych bądź piłkarskich spotkań w egzotycznych krajach (TU więcej o piłce nożnej u bukmacherów).

Kod do najlepszych bonusów na piłkę nożną

Jak aktywować dostęp do wszystkich piłkarskich bonusów w eWinner? Wystarczy założyć profil typerski, wykorzystując przy tym najlepszy kod promocyjny LEGALSPORT (działa też u innych legalnych bukmacherów online, np. w Totolotku czy PZBuk). Z naszym kodem otrzymacie ponadstandardowy pakiet powitalnych benefitów finansowych (przeczytaj o korzyściach z kodu do eWinner) - bez kodu cashback na start jest standardowo niższy, natomiast z kodem 110 zł.

FAQ - pytania graczy o bonus na Europejskie Puchary w eWinner

Piłkarski bonus eWinner na LM i LE okazał się strzałem w dziesiątkę, zbierając bardzo pozytywne opinie od typerów. Gracze chętnie korzystają z promocji, odbierając futbolowe darmowy zakłady. Jakie pytania na temat tej akcji bonusowej typerzy zadają najczęściej?

1. Jak działa premia na LM i LE w eWinner?

Bonus na europejskie puchary w eWinner to mega zyskowna promocja, w ramach której można każdego dnia meczowego odebrać bonus bukmacherski. Bonus przyznawany jest w ramach freebetu bez obrotu i możemy go otrzymać za internetowy kupon bukmacherski, postawiony z czasie trwania promocji i zgodny z jej regulaminem.

2. Jak odebrać darmowe zakłady piłkarskie?

By otrzymywać freebety od eWinner, wystarczy w każdy dzień meczowy stawiać kupony tylko na mecze LM i LE za dokładnie 49 zł każdy. Kupony muszą mieć minimalny kurs 2.20 i być postawione za środki z salda głównego (nie za bonus). Po spełnieniu tych warunków każdego dnia możemy odbierać frebety - ich wysokość zależy od liczby graczy, którzy danego dnia spełnią zasady regulaminowe.

3. Czy bonus trzeba obracać?

Nie, bonus piłkarski od eWinner jest zwolniony z warunków obrotowych. Darmowe zakłady w ramach promocji otrzymamy bezpośrednio na nasze saldo główne, z możliwością dalszej gry lub wypłaty.

4. Czy eWinner ma dobrą ofertę na europejskie puchary?

Tak, oferta kursowa eWinner na spotkania Ligi Mistrzów i Ligi Europy jest bardzo korzystna, dzięki czemu pod względem współczynników eWinner może śmiało konkurować z STSem, forbetem czy PZBuk. Warto również dodać, że w eWinner znajdziemy super kursy nie tylko na piłkę nożną - u tego operatora możecie stawiać mega zyskowne kupony SOLO i AKO również na esport sporty wirtualne, koszykówkę czy hokej.

5. Czy inni bukmacherzy też mają promocje na LM i LE?

Tak, specjalne dedykowane bonusy i benefity pieniężne na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy znajdziemy praktycznie u każdego koncesjonowanego operatora zakładów sportowych. Zależnie od bukmachera i oferty, mogą to być darmowe zakłady bukmacherskie, bonusy bez ryzyka czy podwyższone kursy na wybrane mecze w ramach europejskich pucharów. Najlepszych promocji na LM i LE szukajcie m.in. w TOTALbet, STS i Betclic.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Bonus na Europejskie Puchary w eWinner
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.