niedziela, 9 maja 2021
Najnowsze: Zakłady z mega kursami na mecz LA Galaxy - LAFC

Bonus na każdy dzień tygodnia w Superbet

Premie finansowe i promocje w Superbet - codziennie nowy bonus! Jak odebrać promocje na każdy dzień tygodnia?

Na start bonus bez ryzyka 500 zł Mega cashback w pakiecie powitalnym z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus na poniedziałek w Superbet
  1. Jak obrócić poniedziałkowy bonus w Superbet?
 2. Superbet: bonus na wtorek
  1. Wtorkowy bonus w Superbet: jak obrócić
 3. Promocja na środę i czwartek
  1. Obrót bonusem w Superbet
 4. Weekendowy bonus w Superbet
  1. Obrót weekendowym bonusem w Superbet
 5. Inne premie dla graczy
  1. Pakiet bonusów na start z kodem
 6. FAQ - pytania typerów o bonusy na każdy dzień w Superbet
Bonusy na każdy dzień tygodnia w Superbet

Superbet nie bez powodu systematycznie zajmuje wysokie likaty w rankingach najlepszych bukmacherów online, z powodzeniem konkurując nawet z STS, Fortuną czy BETFAN.

freebet od depozytu 34 zł
bonus tylko za kod promocyjny LEGALSPORT

Powodem, dla którego Supperbet zbiera świetne opinie graczy i jest wysoko oceniany przez ekspertów bukmacherskich jest nie tylko doskonale rozbudowana oferta typów i podtypów opatrzonych naprawdę atrakcyjnymi kursami, ale również świetnie dopracowany system bonusowy. W jego skład wchodzi szereg stałych promocji podnoszących wygrane dla kuponów AKO czy obniżających marże na wybrane zdarzenia, a do tego bardzo zyskowny pakiet powitalny w kwocie nawet 584 zł.

By uatrakcyjnić swoim  graczom typowanie zakładów sportowych online, ten zaufany operator przygotował dla nich również nie lada atrakcję - bonusy na każdy dzień tygodnia w Superbet. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie premie finansowe na zgarnąć w ramach tego programu i jak to zrobić, to zapraszamy Was do lektury!

Bonus na poniedziałek w Superbet

Każdy tydzień w Superbet online można rozpocząć z bonusem 100% od depozytu w wysokości 50 zł. By go otrzymać, wystarczy tylko spełnić kilka prostych warunków, a mianowicie:

 • Wpłacić na swoje konto 50 PLN
 • Postawić za tę kwotę zakład pojedynczy z minimalnym kursem 1.60 lub kupon AKO z minimum 2 zdarzeniami (kurs minimalny selekcji to 1.60)
Superbet online - promocja na poniedziałek
Poniedziałkowy bonus 100% od depozytu w Superbet

Pamiętaj, że środki na kupon muszą pochodzić z salda depozytowego (innymi słowy, nie można postawić tego kuponu za bonus bukmacherski), a wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do końca dnia, w którym obowiązuje promocja, a więc do do poniedziałku do godziny 23:59. Dodatkowo kupony zawierające mecze z oferty promocyjnej „Super Kursy” oraz z zakładki „Specjalne” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w promocji.

Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione, to Superbet dopisze do Waszego salda bonusowego premię finansową w wysokości 50 zł. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na Waszym koncie poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które otrzymacie podczas logowania do konta (wyskakujące okienko, tzw. popup). Jeśli tego nie zrobicie, bonus wygaśnie automatycznie. Zaakceptowany bonus jest ważny przez 7 dni i w tym czasie musicie dokonać wymaganego obrotu przyznaną kwotą.

Jak obrócić poniedziałkowy bonus w Superbet?

Przyznany bonus podlega trzykrotnemu obrotowi, aby możliwa była jego wypłata na saldo główne. Pamiętajcie jednak, że Superbet objął swój poniedziałkowy bonus kilkoma ograniczeniami. Przed tworzeniem kuponów zaliczających się do obrotu upewnijcie się więc, że na pewno je spełniacie:

 • Jeżeli gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu Bonusem za Aktywność, środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 • Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 • Do obrotu wliczane są tylko postawione i rozliczone zakłady w okresie ważności promocji.
 • Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 • Kupony, które zostały zamknięte przy użyciu opcji cashout, nie kwalifikują się do promocji.
odbieram bonus 100%
Korzystam z poniedziałkowej promocji w Superbet online

Jeśli chodzi o warunki obrotu bonusem na poniedziałek, to do obrotu poniedziałkowym bonusem w Superbet wliczają się:

 • zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.8.
 • zakłady AKO z minimalnym łącznym kursem 1.8 oraz z minimalnym kursem selekcji 1.4.
 • zakłady systemowe z łącznym kursem na najmniejszą kombinacje wynoszącą co najmniej 1.8.

Nie wliczają się natomiast do obrotu kupony zawierające mecze z oferty „Super Mecz” i wydarzenia z wirtualnych sportów.

W ramach obrotu bonusem możecie obstawiać dowolne wydarzenia z oferty przedmeczowej i LIVE bukmachera, a więc nie ma znaczenia, jakie sporty będziecie typować - czy będzie to futbol i siatkówka, czy sporty bardziej niszowe. Po spełnieniu warunków obrotowych środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na Wasze saldo depozytowe, skąd będziecie mogli przenieść je na Wasz rachunek bankowy lub wykorzystać na dalszą grę.

Superbet: bonus na wtorek

W ramach wtorkowej promocji Superbet przyznaje typerom nawet do 30% więcej z kuponów AKO - a do zdobycia jest nawet do 200 zł każdego tygodnia! Warunki kuponów akumulowanych, zaliczających się do promocji są bardzo proste - każdy kupon musi mieć kurs minimalny 2.5 i minimalny kurs selekcji 1.6. Nie ma natomiast znaczenia liczba zdarzeń - możecie grać zarówno AKO z dwóch, jak i z pięciu typów.

Wtorek w Superbet - bonus od kuponów AKO
Wtorkowy bonus do 30% na kupony AKO w Superbet

A ile bonusu możecie otrzymać? To zależy od kwoty, przeznaczonej na kupony AKO postawione we wtorek.

 • zakłady AKO ze stawką łączną 50 – 199 PLN = 15% bonusu
 • zakłady AKO ze stawką łączną 200 – 299 PLN = 20% bonusu
 • złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 300 – 499 PLN= = 25% bonusu
 • zakłady AKO ze stawką łączną powyżej 500 PLN = 30% bonusu, aż do 200 PLN

Bonusy przyznawane są od stawki netto wszystkich zakładów, postawionych w dniu promocji. Przykładowo, jeśli danego dnia postawiliście spełniające warunki promocji kupony akumulowane na kwotę 250 zł (220 zł netto), to Wasz bonus wyniesie 20%, a więc otrzymacie w gratisie 44 zł.

Pamiętajcie przy tym, że tylko kupony postawione i rozliczone podczas trwania promocji biorą w niej udział, nie kwalifikują się też te zamknięte przed czasem z użyciem opcji cashout, zawierające mecze z oferty „Super Kursy” oraz z zakładki „Specjalne”.

Wtorkowy bonus w Superbet: jak obrócić

Po spełnieniu warunków promocji otrzymacie odpowiedni bonus, który do Waszego konta zostanie dopisany w ciągu 48 godzin. Podobnie jak w przypadku poniedziałkowej premii, bonus musicie zaakceptować w ciągu trzech dni, a wykorzystać go możecie na dowolne typy prematch i na żywo z całej oferty bukmachera.

gram kupony ako w superbet
Odbieram extra bonus w każdy wtorek

Obrót bonusem jest trzykrotny, a na dokonanie go macie 7 dni. Możecie stawiać w ramach obrotu zarówno kupony, SOLI, jak i AKO i SYSTEM, według poniższych kryteriów:

 • W przypadku zakładów pojedynczych kurs wynosi: 1.8.
 • W przypadku zakładów multi, kurs wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 oraz z minimalnym kursem dla każdego zdarzenia na kuponie w wysokości 1.4.
 • Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.8 dla najniższej kombinacji.

Standardowo, po dokonaniu wymaganego obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną wypłacone na Wasze saldo główne.

Promocja na środę i czwartek

W ramach akcji promocyjnej na środę i czwartek buk przygotował dla typerów premię "NBA bez ryzyka w Superbet", w ramach której do zdobycia są aż dwa bonusy o wartości 22 zł każdy, zabezpieczający kupony postawione na mecze najlepszej koszykarskiej ligi świata. By skorzystać z bonusu, wystarczy tylko:

 • Wpłacić na swoje konto gracza Superbet 25 zł
 • Postawić za tę kwotę zakład prematch (co najmniej dwie selekcje, kurs minimalny zdarzenia 1.60) na czwartkowe (w środę) lub piątkowe (w czwartek) spotkanie NBA
Zakłady bez ryzyka na NBA w promocji Superbet
NBA bez ryzyka - promocja na środę i czwartek w Superbet

Jeśli którykolwiek kupon okaże się nietrafiony, operator przyzna nam za niego cashback 22 zł. Oczywiście, jeśli oba kupony "nie wejdą", na naszym saldzie bonusowym wyląduje bonus bukmacherski od Superbet w wysokości 44 zł. Pamiętajcie, że promocją środową objęte są tylko zakłady przedmeczowe postawione na mecze rozgrywane w nocy z środy na czwartek, podobna zasada dotyczy promocji na czwartek - by zabezpieczyć swój kupon, muszą się na nim znaleźć tylko typy na mecze rozgrywane w nocy z czwartku na piątek. Standardowo bonus musimy zaakceptować w ciągu trzech dni, a na jego wykorzystanie mamy tydzień.

Obrót bonusem w Superbet

Co bardzo ważne, bonus na środę i czwartek w Superbet wymaga tylko jednokrotnego obrotu, co oznacza, że przed wypłatą tych środków na saldo główne musimy postawić kupony tylko na kwotę równą kwocie bonusu - a więc za 22 lub 44 zł. Możecie za te pieniądze stawiać dowolne selekcje z całej oferty przedmeczowej i na żywo bukmachera, z wyłączeniem selekcji z oferty „Super Mecz” oraz wydarzeń z oferty wirtualnych sportów.

Dokonując obrotu możecie stawiać zarówno kupony pojedyncze (minimalny kurs takiego kuponu to 1.80), jak i akumulowane (z kursem całkowitym 1.8- i minimalnym kursem selekcji 1.40 - nie ma znaczenia liczba typów na kuponie) oraz systemowe (łączny kurs na najmniejszą kombinację 1.8). Po spełnieniu tych warunków wszystkie środki, jakie zgromadziliście na saldzie bonusowym, zostaną przepisane na saldo główne.

Weekendowy bonus w Superbet

Przez cały weekend na graczy, stawiających swoje internetowe kupony bukmacherskie przez stronę internetową lub aplikację mobilną Superbet, czeka cashback 10%, w ramach którego można zgarnąć nawet 150 zł extra. Jak to zrobić? Wystarczy grać przez weekend kupony AKO na dowolne sporty z minimalnym kursem całkowitym 2.50 i minimalnym kursem selekcji 1.60. Oczywiście, tylko kupony rozliczone podczas trwania promocji biorą w niej udział.

Jeśli łączna kwota przegranych kuponów, spełniających warunki promocji, będzie wyższa niż 100 PLN, Superbet w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji przyzna nam cashback 10% od kwoty netto tych kuponów. Przykładowo, jeśli przez wszystkie dni weekendu (piątek, sobota, niedziela) postawimy kupony AKO na 250 zł i przegramy je, to otrzymamy bonus 10% od kwoty 220 zł (kwota netto naszych kuponów - 250 zł x 0,88), czyli 22 zł.

Nawet 150% w ramach weekendowego cashbacku w Superbet
Weekendowy cashback 10% do 150 zł w Superbet

Jakie są ograniczenia tej promocji? Nie kwalifikują się do niej kupony zagrane za środki z salda bonusowego (musimy obstawiać tylko za pieniądze z konta głównego), wykluczone są też kupony anulowane, zamknięte przy użyciu opcji cashout oraz kupony zawierające mecze z sekcji „Super Mecz” lub z zakładki „Specjalne”. Warto też pamiętać, że wygrane weekendowe kupony, spełniające kryteria promocji, zmniejszają kwotę wygranych. Bonus oczywiście trzeba zaakceptować w ciągu trzech dni i wykorzystać w ciągu siedmiu dni.

Obrót weekendowym bonusem w Superbet

By wypłacić zgromadzone na saldzie bonusowym środki na saldo główne, musimy dokonać trzykrotnego obrotu przyznanym bonusem. Jeśli więc otrzymaliśmy 22 zł, to musimy postawić w ciągu siedmiu dni kupony na kwotę 66 zł. Jak przyzwyczaiły nas promocje Superbet na pozostałe dni tygodnia, tu również warunki kuponów, wliczających się do obrotu, nie są skomplikowane. 

 • Dla kuponów SOLO - minimalny kurs 1.80
 • Dla kuponów AKO - minimalny kurs selekcji 1.40 i minimalny kurs całkowity 1.80, dowolna liczba zdarzeń na kuponie
 • Dla kuponów SYSTEM - łączny kurs na najmniejszą kombinację 1.80.

Standardowo też na naszych kuponach możemy umieszczać selekcje z dowolnych sportów, dostępnych w ramach standardowej oferty tego zaufanego buka online.

Inne premie dla graczy

Oczywiście bonusy na każdy dzień tygodnia w Superbet to tylko jedna z licznych premii, przygotowanych dla typerów przez tego koncesjonowanego bukmachera internetowego. Każdy typer może też korzystać z całego wachlarza innych premii finansowych - to np. promocja Super Mecz w Superbet, czyli zakłady bez marży bukmacherskiej, a także Super Kursy, czyli boost kursowy na najciekawsze wydarzenia danego dnia. A to tylko kilka przykładów z naprawdę bogatej oferty bonusowej Superbet!

Pakiet bonusów na start z kodem

Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również pakiet premii powitalnych w Superbet, który wynosi aż 584 zł. Pamiętajcie, że najlepszy bonus na start w Superbet dostępny jest tylko z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT - rejestrując się bez kodu otrzymacie gorsze warunki powitalnych nagród.

Bonus powitalny Superbet - najlepszy z kodem LEGALSPORT
LEGALSPORT - kod do najlepszego bonusu na start w Superbet

W skład kwoty najlepszego bonusu na start w Superbet wchodzi bonus bez ryzyka 500 zł, a także bonus za depozyt 50 zł i freebet od depozytu 34 zł. By zgarnąć te nagrody i wykorzystać je na typowanie ulubionych sportów, wystarczy tylko przejść proces rejestracji (pamiętając o naszym kodzie) - to wystarczy, by zyskać dostęp do pełnej oferty sportowej i bonusowej Superbet.

FAQ - pytania typerów o bonusy na każdy dzień w Superbet

1️⃣ Jak działają bonusy na każdy dzień w Superbet?

Jest to promocja, w ramach której każdego dnia typerzy mogą odbierać inne bonusy, powiększające ich bukmacherski bankroll i ułatwiające typowanie online. >> Sprawdź ofertę bonusów na każdy dzień w Superbet

2️⃣ Jakie bonusy można odebrać?

W ramach promocji do odbioru są na przykład bonusy 100% od depozytu do 50 zł, zakłady bez ryzyka czy bonusy procentowe od kwoty kuponów AKO. >> Wszystkie promocje na tydzień w Superbet

3️⃣ Czy do korzystania z promocji potrzebny jest kod?

Do korzystania z codziennych promocji nie potrzebujecie kodu, jest on jednak potrzebny, by założyć konto gracza. Konto natomiast jest niezbędne, by mieć dostęp do oferty bonusowej Superbet - rejestrując je, pamiętajcie więc o najlepszym kodzie LEGALSPORT.

4️⃣ Czy bonusy można odebrać w aplikacji?

Tak, bonusy na każdy dzień tygodnia w Superbet są dostępne zarówno z poziomu strony www bukmachera, jak i intuicyjnej aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

5️⃣ Czy Superbet ma inne bonusy dla graczy?

Tak, oferta promocyjna Superbet jest bardzo rozbudowana i obejmuje wiele premii stałych i czasowych, a także mega korzystany pakiet powitalny, który z kodem LEGALSPORT wynosi aż 584 zł. >> Sprawdź bonusy dla graczy w Superbet

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Bonus na każdy dzień tygodnia w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.