poniedziałek, 8 sierpnia 2022
Najnowsze: Real Madryt - Eintracht Frankfurt: typy

Combo promocje w forBET

Specjalne typy bukmacherskie z wysokimi kursami w forBET. Zakłady łączone na wydarzenia sportowe w ofercie forBET online.

Combo promocje dostępne z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Combo promocje w forBET - jak to działa?
  1.  Combo Pewniak
  2.  Combo Expert
  3.  Combo Fart
 2. ForBET - bonusy finansowe dla graczy
  1. Kod do najlepszej promocji na start
 3. FAQ: pytania graczy o COMBO promocję w forBET
Graj typy z mega kursami za bonus powitalny forBET
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% od wpłaty 2080 zł
 • zakład bez ryzyka na start 1200 zł
 • bonus od depozytu 30 zł
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

forBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT

Bonusy kombinacyjne przeznaczone są dla wszystkich użytkowników, zawierających swoje internetowe kupony bukmacherskie w forBET.

Combo promocje w forBET: Combo Pewniak, Combo Expert, Combo Fart

Oznacza to, że mogą z nich korzystać nie tylko nowi gracze, którzy dopiero co założyli swoje konta typerskie z naszym kodem rejestracyjnym LEGALSPORT, ale i również doświadczeni typerzy, mający swój profil do obstawiania u tego buka od dłuższego już czasu.

1200 zł bez ryzyka
Powitalny cashback od forBET tylko z kodem LEGALSPORT

Koncesjonowany bukmacher forBET, który wspiera finansowo m.in. piłkarskie drużyny Rakowa Częstochowa i Arki Gdynia, prowadzi swoją internetową działalność całkowicie legalnie, dzięki licencji numer PS4.6831.10.2016 wydawanej przez Ministra Finansów. Co więcej, forBET jako jedna z kilku spółek bukmacherskich posiada również pozwolenie na organizowanie zakładów w punktach stacjonarnych. Dla porównania takie podmioty jak np. TOTALbet, PzBuk, NobleBet czy Betclic nie wystawiają swoich zakładów w lokalach naziemnych.

Dzięki temu obstawianie ulubionych wydarzeń sportowych czy korzystanie z extra promocji w forBET jest funkcjonalne i bardzo wygodne, bo mamy do wyboru kilka różnych opcji. Oprócz dopracowanej strony internetowej www.iforbet.pl w wersji na komputer i notebook oraz sieci punktów stacjonarnych, możemy też puszczać kupony za pomocą nowoczesnej i intuicyjnej aplikacji mobilnej, działającej na smartfonach i tabletach z systemem operacyjnym Android i iOS.

forBET - innowacyjny bukmacher z mega promocjamiGra bez podatku + COMBO PromocjeZyskowne typy na wysokie kursy każdego dnia

forBET - innowacyjny bukmacher z mega promocjami
Gra bez podatku + COMBO Promocje
Zyskowne typy na wysokie kursy każdego dnia

GRAJ w

Bardzo mocną stroną oferty forBET są bonusy i promocje, które są dobrze przemyślane i mają proste warunki, z którymi poradzą sobie nawet początkujący gracze bukmacherscy. Ważne miejsce wśród nich zajmują tzw. KOMBO Promocje od forBET, czyli premie kursowe, w ramach których każdego dnia można stawiać wybrane selekcje z podwyższonymi współczynnikami. Jak działają Combo promocje w forBET online i jak z nich korzystać? Zapraszamy do lektury!

Combo promocje w forBET - jak to działa?

Promocje COMBO w forBET to - najprościej mówiąc - specjalnie typy łączone, wyselekcjonowane przez analityków bukmachera. Znajdziemy je w ofercie bukmachera na różne sporty (najwięcej oczywiście na piłkę nożną, ale również na koszykówkę, tenis czy hokej, a od czasu do czasu również na bardziej niszowe sporty, jak np. golf, kolarstwo czy unihokej), a ich cechą charakterystyczną są wysokie kursy - znacznie wyższe niż w standardowej ofercie.

Aby wziąć udział akcjach promocyjnych z serii Combo, wystarczy posiadać aktywny profil gracza (sprawdź jak się zarejestrować w forBET) i środki pieniężne na zakłady sportowe. Najważniejszy jest przy tym fakt, że bonusy podwyższające współczynniki kursowe są odnawialne, co oznacza że forBET każdego dnia przygotowuje dla swoich graczy inny zestaw zakładów łączonych. Tak jak pisaliśmy powyżej, forBET wystawia combo kursy na rożne dyscypliny sportowe - wszystko zależy co w danej chwili jest na tzw. topie. Na czym więc w praktyce polega ta wyjątkowa promocja online?

Combo promocje w forBET OnlineCodziennie nowy zestaw zakładów łączonychMega wysokie współczynniki kursoweWygodne typowanie na stronie i w aplikacji mobilnej

Combo promocje w forBET Online
Codziennie nowy zestaw zakładów łączonych
Mega wysokie współczynniki kursowe
Wygodne typowanie na stronie i w aplikacji mobilnej

TYPUJ w

Oferta promocyjna Combo została stworzona z myślą o graczach, którym znudziły się tradycyjne rynki i chciałyby obstawiać niecodzienne zakłady. Właśnie dla nich w forBET powstała zakładka, gdzie można uzyskać dostęp do specjalnych typów łączonych, generujących mega wysokie kursy.

Idea promocji polega na tym, że kurs całkowity połączonych zakładów jest znacznie wyższy od tego, jaki uzyskalibyśmy z tych samych selekcji wrzuconych na standardowym kuponie AKO. Dlatego też, w porównaniu z tradycyjnym typowaniem, nasze promocyjne kupony pozwolą na zgarnięcie dużo wyższych wygranych z tych samych wydarzeń sportowych. W praktyce korzystanie z COMBO Promocji w forBET pozwala na osiąganie dużo wyższych wygranych nawet na kuponach SOLO, choć typy łączone możemy też wrzucać na internetowe kupony AKO.

Do dyspozycji graczy zostały oddane trzy rożne wersje zakładów, które można swobodnie łączyć z innymi typami online. To Combo Pewniak, Combo Expert oraz Combo Fart. Każda z nich obejmuje naprawdę zyskowne propozycje, które można łatwo przełożyć na dodatkowe środki na naszym bukmacherskim bankrollu.

 Combo Pewniak

Pierwszym z zakładów specjalnych wystawianych w forBET jest Combo Pewniak, czyli połączenie typów obejmujących dwie drużyny (lub dwóch zawodników), które są uznawane przez bukmacherów jako faworyci w swoich pojedynkach. Szczegółowe wymagania zakładu można znaleźć w rozwinięciu, gdzie bukmacher dokładnie opisuje co musi się wydarzyć, aby typ był wygrany. W tym przypadku najczęściej chodzi o wskazanie zwycięzcy meczu w tradycyjnym zakładzie trzy-drogowym 1X2. Łączenie kilku rynków z wykorzystaniem tej opcji pozwoli Wam uzyskać współczynniki zazwyczaj powyżej 3.00.

Typy kombinacyjne z wysokimi kursami online

Przykładowo, w czwartek 4. lutego do oferty promocyjnej z pewniakami trafiły Chelsea Londyn i FC Porto. Warunkiem koniecznym do zgarnięcia gotówki były zwycięstwa obu drużyn w swoich meczach ligowych. Kurs łączny na te zdarzenia oszacowano na poziomie 3.33. Dla porównania, w standardowej propozycji wygrana Chelsea nad Tottenhamem została wyceniona na 2.03, zaś zwycięstwo Porto w meczu z Belenenses  na 1.39. Jak łatwo policzyć, kupon AKO składający się z tych dwóch pozycji miał kurs całkowity 2.82, a więc różnica jest naprawdę spora.

Stawiając dwa kupony, każdy za 100 zł - jeden kupon SOLO na propozycję Combo Pewniak, a drugi AKO, składający się z pojedynczych, analogicznych typów - zauważymy różnicę wygranej w wysokości aż 50 zł na korzyść oferty z Combo Pewniaka.

 Combo Expert

W kolejnej części promocji od forBET stopień trudności wzrasta, ponieważ w Combo Expert do wytypowania są bardziej szczegółowe i wyszukane selekcje łączone jak np. liczba bramek w meczu, obie drużyny strzelą gola, wynik do przerwy czy drużyny zachowają czyste konto w meczu. Możliwość pomyłki jest zdecydowanie wyższa niż przy okazji propozycji w ramach Combo Pewniaków, ale co za tym idzie, tutaj możemy wyłapać zdecydowanie lepszy kurs całkowity. Z naszych obserwacji wynika, że kursy łączne w Expercie wahają się średnio w granicach 6.00 - 8.00, lecz od czasu do czasu można wyłapać także perełki o kursach sięgających nawet 10.00.

Tutaj mamy dla Was dwa przykłady pokazujące, że oferta w ramach Combo Expert jest bardzo różnorodna. Pierwszy dotyczy zakładu łączonego na wynik do przerwy trzech drużyn z francuskiej Ligue 1. Kupon specjalny będzie wygrany jeżeli Rennes, Monaco i Ol. Lyon w meczach zmagań ligowych będą wygrywać do przerwy ze swoim rywalem. Propozycja od forBET na takim kuponie łączonym to aż 9.00. Przechodząc do podstawowej oferty, osobne kursy prezentowały się następująco: 2.27, 2.00 i 1.75, co dało nam kurs całkowity 7.94 - to o ponad złotówkę mniej!

Zakład łączony w ramach Combo Expert

Drugi przykład pochodzi z ligi duńskiej, gdzie w meczach Midtjylland vs Sonderjyske i Nordsjaelland vs Broendby powinny paść przynajmniej cztery bramki (over 3.5). Dla takiej propozycji bukmacher w Combo Expert ustalił kurs 7.77. W zwykłej ofercie bez bonusów trafiliśmy na dwa takie same kursy: po 2.55, czyli kurs ogólny to 6.50. Kolejny raz różnica między ofertami przekracza wartość 1.00. co w zakładach bukmacherskich jest mega zyskiem - przy stawce 100 zł wygrana z takiego kuponu będzie o około 120 zł większa.

 Combo Fart

Jak sama nazwa wskazuje, do zwycięstwa w Combo Farcie potrzebne będzie przede wszystkim szczęście, ponieważ w tym przypadku typ specjalny zawiera raczej niespodziewane rozstrzygnięcia, niespodzianki czy kursy na drużyny, które nie są faworytem do wygranej w danym meczu. Oczywiście ryzyko w wersji Combo Fart niesie ze sobą extra profity finansowe, nawet przy niskim wkładzie własnym (np. 5-10 zł), ponieważ forBET wystawia tutaj bardzo dochodowe współczynniki kursowe, które bardzo często przekraczają wartość 20.00.

Zakład specjalny w Combo Fart

Jednym z przykładów takiej kombinacji Fart jest zakład specjalny na "Dwie sensacje w Pucharze Niemiec", czyli awans dwóch zdecydowanie niżej notowanych drużyn do ćwierćfinału rozgrywek za naszą zachodnią granicą. W ofercie warszawskiego buka był wystawiony awans ekipy Paderborn w meczu z Borussią Dortmund i Furth z Werderem Brema. Całkowity kurs na te dwa zdarzenia był bardzo atrakcyjny, bo aż 23.00. Grając na awans obu zespołów z 2 Bundesligi jako dwa osobne typy na kuponie AKO, uzyskalibyśmy kurs łączny na poziomie 19.25 (7.70 i 2.50). Jak widzimy, kolejny raz zdecydowana przewaga jest po stronie akcji promocyjnej.

Chcecie więcej? Kolejny przykład na zakład łączony Combo Fart w forBET online to typ zakładający, że Robert Lewandowski strzeli przynajmniej trzy bramki w meczu z Herthą Berlin, a Kamil Stoch będzie w TOP3 prologu w Klingenthal. Wydarzenia może nieszczególnie prawdopodobne, ale za to kurs takiej selekcji wynosi aż 37.00! Jak widać, jest o co powalczyć.

ForBET - bonusy finansowe dla graczy

Pakiet trzech bonusów w ramach combo promocji to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie przygotował dla Was koncesjonowany bukmacher forBET. Warto pamiętać również o tym, że w dniu swoich urodzin możecie odebrać od tego operatora extra bonus finansowy w wysokości 20 zł na dowolne zakłady. Aby otrzymać taką nagrodę wystarczy być aktywnym graczem przez trzy ostatnie miesiące i postawić kupony online za łączną kwotę 100 zł.

Kolejnym ciekawych sposobem na zgarnięcie dodatkowej gotówki na typowanie w forBET jest zakładka Strefa Gracza, w której bukmacher cyklicznie organizuje konkursy z darmowymi bonusami. Naszym zadaniem będzie wskazanie dokładnego wyniku meczu wraz z minutą strzelenia pierwszej bramki w podanym przez forBET meczu. Do wygrania są freebety w wysokości 25 zł w akcji "Mecz dnia" oraz 50 zł w akcji "Mecz weekendu". Typowanie w dziale forSport cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy, ponieważ aby wziąć udział w konkursie, nie trzeba inwestować własnych pieniędzy.

Kod do najlepszej promocji na start

Promocja powitalna w forBET Zakłady Bukmacherskie stoi na naprawdę wysokim poziomie. Przekonać się można o tym już na samym początku, czyli przy rejestracji nowego konta. Każdy nowy gracz, który zdecyduje się założyć swój profil w forBET wykorzystując nasz unikalny kod afiliacyjny LEGALSPORT, będzie mógł przez pierwsze dwa tygodnie obstawiać ulubione dyscypliny sportowe bez podatku. Oznacza to, że przez pierwsze 14 dni od momentu aktywacji konta, wszystkie wygrane z kuponów 3 AKO (pojedynczy kurs 1.30) zostaną powiększone aż o 14 procent!

LEGALSPORT - kod do najlepszego bonusu na start w forBET

Kolejny ekstra bonus będzie do zgarnięcia przy pierwszej wpłacie na konto bukmachera. W standardzie maksymalny bonus 100% od wpłaty wynosi 2080 zł, ale działanie kodu LEGALSPORT sprawi, że bonus startowy zostanie powiększony o kolejne 80 zł extra, a do tego zgarniemy powitalny cashback 1200 zł od forBET za użycie kodu.

Ale to jeszcze nie wszystko - jeżeli spełnicie jeden prosty warunek (min. zagrany depozyt 50 zł), Wasz pakiet powitalny zostanie powiększony o kolejne 30 zł w jako bonus od depozytu. Na zakończenie do uzyskania jest jeszcze MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł. Łącznie z najlepszym na rynku kodem LEGALSPORT możecie zdobyć aż 3310 zł jako promocja na start od forBET.

FAQ: pytania graczy o COMBO promocję w forBET

Temat promocji zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy, co ma odzwierciedlenie na forach bukmacherskich. W tym dziale zebraliśmy dla Was najczęściej powtarzające się pytania, które dotyczą Combo promocji w forBET, a nasi eksperci przygotowali na nie szczegółowe odpowiedzi.

1️⃣ Kto może skorzystać z COMBO promocji?

Akcja bonusowa w forBET, składająca się w sumie z trzech promocji skierowana jest do wszystkich typujących, którzy posiadają aktywne konto u tego operatora zakładów wzajemnych. Jeżeli nie masz jeszcze swojego internetowego konta gracza, załóż je z naszym najlepszym kodem polecającym LEGALSPORT. Profil typerski można założyć za pośrednictwem strony www i aplikacji mobilnej forBET, a cały proces rejestracyjny trwa maksymalnie 3-4 minuty.

2️⃣ Czy warto wziąć udział w Kombo Promocjach od forBET?

Tak, zdecydowanie warto dołączyć do potrójnej promocji warszawskiego bukmachera, która już teraz jest bardzo popularna wśród typerów. Combo bonusy od forBET umożliwiają obstawianie zakładów łączonych po najlepszych współczynnikach kursowych - zdecydowanie wyższych niż te które znajdują się standardowej ofercie online. W Combo Expert czy w Combo Fart kursy oscylują w granicach 7.00 do nawet 30.00 co ma bezpośrednie przełożenie na wysokość wygranych i zyski finansowe graczy.

3️⃣ Czy selekcje z COMBO promocji można łączyć z innymi zakładami?

Tak, zakłady specjalne w ramach Combo Pewniak, Combo Expert czy Combo Fart można dowolnie łączyć z ofertą zakładów przedmeczowych i LIVE na kuponach akumulowanych. Musicie jednak pamiętać, że typy promocyjne już same w sobie są połączeniem kilku selekcji bukmacherskich.

4️⃣ Czy inni bukmacherzy mają podobne promocje?

Promocyjne zakłady łączone z extra kursami są dość mało popularne wśród legalnych bukmacherów w naszym kraju. Oprócz sponsora piłkarzy ŁKS-u podobną ofertą bonusową na typy specjalne mogą pochwalić jeszcze np. TOTALbet (z funkcją TOTALboost), eToto (eToto Plus) oraz LV BET (Gruby Kupon).

5️⃣ Czy wygraną z Combo kuponu trzeba obracać?

Nie, wszystkie wygrane z kuponów łączonych (Combo Expert, Pewniak, Fart) trafiają bezpośrednio na konto główne, dlatego też można nimi dowolnie zarządzać. To od Was zależy co zrobicie ze swoim bankrollem bukmacherskim - możecie postawić kolejne typy w forBET lub od razu wypłacić go na własny rachunek bankowy.

05.02.2021, 13:28
Aktualizacja: 21.12.2021, 19:34
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Combo promocje w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.