piątek, 3 grudnia 2021
Najnowsze: Freebety na wszystko 7 x 25 zł

Ekstra forsa w forBET - nawet 1500 PLN cashbacku co miesiąc

Zyskowna promocja w forBET online - cashback za aktywność. Zwrot środków na grę nawet do 1500 zł co miesiąc.

100 zł na nowe konto tylko z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Cashback za aktywność w forBET – jak skorzystać?
  1. Ile zwrotu można odebrać?
  2. Jak obrócić bonus?
  3. Cashback 1500 zł w forBET – czy warto?
 2. Inne promocje bukmachera forBET
  1. Prakiet powitalnych bonusów z kodem
 3. FAQ: Pytania o bonus za aktywność w forBET
Cashback za aktywność - promocja bukmacherska w forBET online

Bonusy dla graczy w forBET nie bez powodu cieszą się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem wśród typerów.

cashback za aktywność
Do odbioru nawet 1500 PLN co miesiąc

Wysoko oceniany jest już sam fakt, że forBET nie osiada na laurach i systematycznie przygotowuje nowe akcje promocyjne, dzięki którym obstawianie internetowych kuponów SOLO i AKO u tego renomowanego buka staje się jeszcze bardziej zyskowne. Wystarczy wspomnieć chociażby mega dopracowany, składający się z kilku elementów bonus powitalny forBET, który z kodem LEGALSPORT może wynieść nawet 2410 zł!

Pakiet na start w forBET dla nowych graczy
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • 100% więcej za wpłatę + Maxi Zysk 2280 zł
 • Zakład bez ryzyka 100 zł
 • Freebet 30 zł za kod LEGALSPORT + depozyt
 • 14 dni gry bez podatku 12%

2410 zł

Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT

Kolejną premią, która już od startu zdobyła mnóstwo pozytywnych recenzji, jest cashback za aktywność forBET - w ramach tej wyjątkowej akcji każdy gracz może odbierać premie za regularne puszczanie zakładów bukmacherskich u tego koncesjonowanego operatora. Chcesz dołączyć do promocji i odbierać nawet 1500 PLN zwrotu co miesiąc? Zapraszamy do lektury naszego tekstu, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące promocji forBET.

 

Cashback za aktywność w forBET – jak skorzystać?

Nagrody za aktywność w forBET zgarniać może każdy typer, który posiada aktywny profil do obstawiania zakładów bukmacherskich u tego legalnego bukmachera. Nie masz jeszcze konta gracza, a chciałbyś dołączyć do promocji? Możesz je założyć w ciągu dwóch minut, klikając w poniższy baner, a jeśli nie wiesz, jak przejść przez proces rejestracji, pod linkiem dostępna jest instrukcja, jak założyć konto gracza w forBET krok po kroku.

Następnie, po zalogowaniu się na swoje konto, wystarczy wejść na podstronę dedykowaną promocji i się do niej zapisać. Co istotne, do promocji wystarczy zapisać się raz - nie musimy zapisywać się do kolejnych okresów rozliczeniowych, ponieważ jednorazowe wyrażenie chęci uczestnictwa w promocji automatycznie zakwalifikuje nas do niej w każdym kolejnym, dwutygodniowym okresie.

forBET cashback za aktywność - baner promocji

Promocja dostępna jest dla wszystkich graczy niezależnie od tego, czy swoje internetowe kupony puszczają przez stronę www bukmachera, czy korzystają z intuicyjnej aplikacji mobilnej forBET. Każda aktywność na koncie jest zliczana, nawet jeśli gramy z różnych urządzeń.

Akcja forBET podzielona jest na dwutygodniowe okresy rozliczeniowe. Jest to o tyle ważne, że podstawowym warunkiem przyznania zwrotu jest wspomniana już aktywność – minimum przez 10 dni w danym okresie. Aktywność oznacza zagranie co najmniej jednego, dowolnego kuponu SOLO lub AKO danego dnia - nie ma znaczenia kurs kuponu ani jego stawka, ważny jest sam fakt puszczenia zakładu online.

Co bardzo ważne, do promocji kwalifikują się zarówno kupony przedmeczowe, jak i na żywo, zagrane na dowolne sporty w oferty forBET, ale też zakłady na sporty wirtualne oraz typy z oferty na gry karciane. Trzeba jednak pamiętać, że suma stawek za kupony w danym okresie rozliczeniowym jest liczona tylko w przypadku zakładów zagranych za środki z salda depozytowego (stawki kuponów postawionych za środki bonusowe nie wliczają się do promocji). 

Ile zwrotu można odebrać?

Zgodnie z regulaminem promocji, każdemu zarejestrowanemu w promocji graczowi przysługuje zwrot 3% sumy stawek wszystkich zagranych w danym okresie rozliczeniowym kuponów, pomniejszonej o kwoty wygranych z kuponów z tego samego okresu rozliczeniowego. Minimalna kwota zwrotu to 10 zł, a maksymalnie w każdym dwutygodniowym okresie można odebrać nawet 750 zł cashbacku, co w skali miesiąca pozwala uzyskać nawet 1500 zł extra. Bonus zostanie nam przyznany w ciągu 48 godzin po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego.

Zasady promocji Cashback za aktywność w forBET

Wyliczona kwota zwrotu zostanie przed wypłatą zaokrąglona do 10 zł według poniższej zasady:

 • zwrot 124 zł – zaokrąglony będzie do 120 zł
 • zwrot 126 zł – zaokrąglony będzie do 130 zł

Jak to wygląda w praktyce? Jeśli w ciągu dwóch tygodni zagramy łącznie 20 kuponów, każdy po 100 zł, a wygrane z tych kuponów wyniosą 900 zł, to kwota kwalifikująca się do cashbacku wyniesie 1100 zł (2000 zł łącznej stawki za kupony minus 900 zł wygranych). Z tej kwoty wyliczamy 3% i zaokrąglamy, a więc za dany okres rozliczeniowy otrzymamy od bukmachera 30 zł bonusu. Im więcej kuponów puścimy oraz im wyższe będą ich stawki, tym więcej otrzymamy zwrotu. Widać więc, że aktywność w forBET zdecydowanie się opłaca - im więcej gramy, tym większy będzie nasz bonus.

Jak obrócić bonus?

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego forBET przyzna nam należny cashback na nasze saldo bonusowe. Ta premia podlega trzykrotnemu obrotowi z kursem całkowitym na każdym kuponie minimum 2.00. Do obrotu bonusem zaliczane są wyłącznie zakłady z kuponów z co najmniej dwoma zdarzeniami, gdzie mnożnik pojedynczej selekcji wynosi nie mniej niż 1.20. Jeśli w chwili przyznania nam cashbacku mamy już inny aktywny bonus od forBET, to musimy najpierw wykorzystać tamten bonus, a cashback aktywność ląduje w tzw. kolejce bonusowej, gdzie oczekuje przez 14 dni. Czas na obrót bonusem, liczony od chwili jego aktywowania, również wynosi 14 dni.

zapisuję się do promocji forbet
Odbieram nawet 1500 PLN cashbacku co miesiąc

Pamiętajcie, że do obrotu bonusem zaliczają się tylko kupony zawierające selekcje z tradycyjnej oferty sportowej forBET - wykluczone są natomiast kupony zagrane na sporty wirtualne i gry karciane, a także zakłady systemowe. Dodatkowo zlecenie wypłaty środków z konta głównego przed zakończeniem wymaganego obrotu skutkuje anulowaniem bonusu oraz wszystkich zakładów zawartych za środki bonusowe.

Cashback 1500 zł w forBET – czy warto?

Jeśli zastanawiacie się, czy promocja Cashback 1500 zł od forBET jest warta polecenia, to nasza odpowiedź brzmi – oczywiście, że tak! Dlaczego? Po pierwsze, każda promocja bukmacherska umożliwia nam zdobycie dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie, i nie inaczej jest w przypadku cashbacku za aktywność. Po drugie, promocja cashback 1500 w forBET jest wyjątkowo prosta i cechuje się bardzo przejrzystymi warunkami regulaminowymi.

forBET cashback 1500 - promocja w forBET

Naszym zdaniem to wystarczy, aby zwrócić na nią uwagę i po prostu wziąć w niej udział. Samo zapisanie się do zabawy nic na Was nie wymusza, a za to daje możliwość odzyskania części pieniędzy.

Inne promocje bukmachera forBET

Jak już wiecie, forBET znany jest z niezwykle rozbudowanego systemu promocji bukmacherskich, a akcja Cashback 1500 zł stanowi tylko jeden z jej licznych elementów. U tego cieszącego się doskonałymi opiniami bukmachera możecie liczyć też na całą gamę ekstra doładowanych współczynników, które oferowane są w ramach promocji kursowych (np. Combo Pewniak, Combo Ekspert). Sporo dobrego napisać można także o bonusie urodzinowym forBET, który umożliwia solenizantom zgarnięcie 20 zł całkiem za free.

Z pewnością w forBET nie sposób przejść obojętnie obok akcji tymczasowych, tym bardziej, że dzięki nim powiększyć możecie wiele swoich wygranych. Dlaczego? Bo forBET często umożliwia typerom okazjonalną grę bez podatku i przygotowuje boosty wygranych - przykładem takiej akcji jest chociażby Booster na piłkarskie ligi w forBET.

Prakiet powitalnych bonusów z kodem

forBET może się też pochwalić jednym z najbardziej opłacalnych bonusów na powitanie. Aby móc cieszyć się preferencyjnymi warunkami promocji na start, pamiętajcie o rejestracji konta typerskiego forBETz naszym kodem premiowym LEGALSPORT - wówczas na start możecie odebrać nawet 2410 zł!

Kod premiowy w forBET do 2410 zł na start

W skład tej niesłychanie intratnej premii wchodzi kilka różnych promocji - bonus 100% od pierwszej wpłaty do 2000 zł i dodatkowe 80 zł za kod LEGALSPORT, zakład bez ryzyka 100 zł, freebet 30 zł i mnożnik wygranej MaxiZysk 200 zł od drugiego depozytu i 14 dni gry bez podatku. Pamiętajcie też, że niektóre z tych elementów dostępne są tylko po rejestracji z kodem, nie zapomnijcie więc o nim podczas aktywowania profilu typerskiego w forBET.

FAQ: Pytania o bonus za aktywność w forBET

1. Na czym polega promocja Cashback w forBET?

Akcja Cashback w forBET umożliwia odzyskanie części środków za grę u tego legalnego bukmachera, nawet do 1500 zł miesięcznie.

2. Jakie są zasady uczestnictwa w promocji w forBET?
Warunki promocji Cashback w forBET są bardzo proste - aby wziąć w niej udział wystarczy posiadać aktywne konto gracza, zapisać się do promocji i być aktywnym, czyli regularnie grać.

3. Czy warto skorzystać z promocji Cashback w forBET?

Tak, u sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa warto korzystać z każdej promocji bukmacherskiej, w tym z akcji pozwalającej na zgarnięcie 1500 zł każdego miesiąca.

4. Czy forBET posiada inne promocje bukmacherskie?

Tak, ten warszawski buk oferuje swoim graczom wiele intratnych akcji, w tym m.in. promocje kursowe oraz cały wachlarz akcji tymczasowych.

5. Czy do skorzystania z promocji Cashback w forBET konieczny jest kod?

Udział w promocji Cashback w forBET wziąć może każdy posiadacz profilu gracza i nie potrzebuje do tego kodu. Jeśli jednak nie macie jeszcze konta typerskiego w forBET, to załóżcie je z kodem afiliacyjnym LEGALSPORT - wówczas otrzymacie najwyższy bonus na start do 2410 zł.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Ekstra forsa w forBET - nawet 1500 PLN cashbacku co miesiąc
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.