środa, 5 sierpnia 2020
Najnowsze: Zakłady specjalne na Ekstraklasę

eWinner freebet 100 PLN na futbol co weekend

eWinner Futbol Totalny - promocja na piłkarskie ligi. Freebety 2x50 PLN - darmowe zakłady 100 zł na piłkę nożną do odbioru co weekend.

Freebety 4x25 zł eWinner na mecze piłki nożnej Połącz promocję z bonusem 150 zł za promo kod LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Futbolowy freebet w eWinner
  1. Jakie kupony biorą udział w promocji?
  2. Jak odebrać bonus
 2. eWinner freebet Futbol Totalny - regulamin promocji
 3. Extra premie za wpisanie kodu promocyjnego
  1. Stawiaj własne typy na piłkę nożną
 4. FAQ - eWinner Futbol Totalny w pytaniach i odpowiedziach
eWinner Futbol Totalny - promocja na piłkarskie kupony bukmacherskie

Bukmacher internetowy eWinner zawsze dużą wagę przywiązywał do swojego systemu bonusowego. Teraz oprócz pakietu powitalnego, czyli bonusu 50% od depozytu do 500 zł oraz cashbacku 155 zł ze zwrotem na konto główne, do odbioru jest extra paczka freebetów co weekend.

655 pln na zakłady piłkarskie
Pakiet na start 155 zł bez ryzyka + 500 zł

Z okazji powrotu wszystkich najważniejszych piłkarskich lig w eWinner można co tydzień zgarniać dodatkowe premie na typowanie futbolu, a promocja jest aktywna zarówno na stronie internetowej bukmachera www.ewinner.pl, jak i w intuicyjnej apce mobilnej.

Futbolowy freebet w eWinner

Zasady promocji bukmachera eWinner są bardzo proste, dzięki czemu z odbiorem freebetów bez depozytu poradzą sobie nawet początkujący typerzy. Weekendowa akcja bonusowa skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywny profil typerski u tego buka, i obstawiają kupony na piłkę nożną na desktopie, laptopie lub na smartfonie.

Extra promocje na piłkę nożną i inne sportyWysokie kursy + szeroka oferta typów

Extra promocje na piłkę nożną i inne sporty
Wysokie kursy + szeroka oferta typów

TYPUJ w

Nie posiadasz konta na eWinner, ale chciałbyś odbierać darmowe zakłady na piłkę nożną? Z kodem LEGALSPORT możesz aktywować swój profil w kilka minut, wystarczy tylko podać kilka podstawowych danych (TU poradnik jak zarejestrować się w eWinner). Do akcji Futbol Totalny w eWinner nie trzeba się zapisywać, nie potrzebujesz też kodu bonusowego innego niż LEGALSPORT, użyty podczas rejestracji (pamiętaj, że kod działa też u innych buków i daje dostęp do promocji m.in., w STS, Fortunie, TOTALbet czy BETFAN).

Jakie kupony biorą udział w promocji?

By wziąć udział w promocji, wystarczy każdego tygodnia w piątek i sobotę stawiać kupony bukmacherskie za co najmniej 20 zł, zawierające minimum dwie selekcje na piłkę nożną. Nie ma znaczenia, ile będzie wszystkich wydarzeń na kuponie - istotne jest, by dotyczyły właśnie futbolu, oraz by kurs minimalny całego kuponu wynosił 2.50 lub więcej.

Możecie więc stworzyć AKO2 lub nawet AKO7 z selekcjami na Wasze ulubione ligi piłkarskie, np. na La Ligę, Premier League czy Bundesligę -  jeśli tylko osiągniecie wymagany kurs całkowity i puścicie kupon za co najmniej dwie dyszki, kwalifikuje się on do promocji.

Jak odebrać freebet bez depozytu 2x50 zł co tydzień w eWinner
Futbol Totalny w eWinner - zasady promocji

Pamiętajcie też, że kupony zaliczające się do promocji mogą być postawione tylko za środki własne - za kupon, puszczony z salda bonusowego, nie otrzymacie freebetu. Każdego dnia promocji premiowany jest tylko Wasz pierwszy kupon, niezależnie od tego, ile ich postawicie. Dodatkowo promocją nie są objęte kupony postawione w ramach z oferty specjalnej np. Custom Bet lub Combo Dnia, a także zakłady systemowe oraz kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout.

Jak odebrać bonus

Stawiając kupon spełniający warunki promocji w sobotę, tego samego dnia otrzymacie na swoje konto bonusowe freebet bez depozytu w wysokości 50% stawki, maksymalnie do 50 zł. Oznacza to, że jeśli puścicie swój kupon AKO za 20 zł, zgarniecie freebet 10 zł. Oczywiście najbardziej opłaca się wyłożyć na wybrane selekcje 100 zł, bo wówczas otrzymacie maksymalny bonus od eWinner, czyli 50 zł.

Przyznany freebet należy wykorzystać w dniu jego otrzymania, stawiając w Aplikacji Mobilnej eWinner dowolny kupon na żywo - kurs minimalny takiego kuponu to 1.50, a maksymalny 10.00. Co ważne, za freebet od eWinner możecie obstawiać dowolne sporty, możecie też puścić kupon SOLO lub AKO - wszystko zależy od Was.

Co ważne, wygrana z darmowego zakładu, przyznanego w ramach promocji Futbol Totalny, nie podlega warunkom obrotu. Wygranea zostanie dopisana do naszego salda głównego i będzie tylko pomniejszona o kwotę otrzymanego freebetu.

odbieram freebety co weekend
Aktywuję profil typerski w eWinner i odbieram premie

Po spełnieniu tych warunków w niedzielę możecie powtórzyć całą operację, zgarniając kolejny freebet 50 zł. Łącznie możesz więc odebrać 100 zł za darmo, a co najlepsze - promocja jest aktywna co weekend!

To jeszcze nie wszystko - obstawiając w dany weekend tylko określoną ligę, powiększysz swój freebet do 55 zł. Kiedy obstawiać jakie ligi piłkarskie, by zyskać wyższy darmowy zakład?

 • 13-14 czerwca  - Piłkarski Weekend La Liga
 • 20-21 czerwca  - Piłkarski Weekend Premier League
 • 27-28 czerwca  - Piłkarski Weekend Serie A

Jak widzicie, eWinner rozbudował swoją futbolową promocję o naprawdę najlepsze ligi europejskie, nie będziecie więc mieć żadnych problemów, by na swoich kuponach AKO grać tylko określone rozgrywki.

eWinner freebet Futbol Totalny - regulamin promocji

Promocja premiowa "Futbol Totalny" w eWinner ma bardzo proste reguły, jeśli jednak macie jakieś wątpliwości, najlepiej zajrzeć do regulaminu. Poniżej przedstawiamy Wam pełen regulamin futbolowej akcji bonusowej, który obowiązuje w czasie jej trwania.

1. Promocja „Futbol Totalny” (dalej: Freebet) obowiązuje od godziny 00:01 w dniu 20.06.2020  do godziny 23:59 w dniu 21.06.2020.
2. Aby otrzymać Freebet, należy postawić zakład AKO składający się z minimum 2 wydarzeń, WYŁĄCZNIE z oferty PIŁKA NOŻNA z minimalnym kursem 2.50
3. Minimalna stawka zakładu to 20 PLN.
4. Klienci, którzy spełnią powyższe warunki, otrzymają Freebet w wysokości 50 % postawionego zakładu, maksymalnie do 50 PLN.
5. Dodatkowo klienci, którzy spełnią warunki promocji zawierając zakłady wyłącznie z oferty PREMIER LEAGUE, otrzymają dodatkowy freebet w wysokości 5 PLN.
6. Przyznany/e Freebet/y należy wykorzystać za pośrednictwem Aplikacji Mobilnej eWinner na dowolny zakład LIVE z kursem minimalnym 1.50 oraz maksymalnym 10.0,  w dniu ich przyznania.

eWinner Futbol Totalny - co weekend do zdobycia freebety bez depozytu na 100 zł
Futbol Totalny - freebety na piłkę nożną w eWinner

7. Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).
8. Do oferty  wlicza się WYŁĄCZNIE pierwszy zakład postawiony każdego dnia promocji.
9. Do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej np. Custom Bet, Combo Dnia, zakłady systemowe oraz kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout.
10. Wygrana z Freebetu nie podlega obrotowi, a na saldo główne zostanie przypisana kwota wygranej pomniejszona o kwotę otrzymanego freebetu.
11. Promocjami nadrzędnymi są „Zwrot za pierwszy zakład do 150zł”  oraz „Bonus od Drugiego Depozytu”. Gracze, którzy nie skorzystali kolejno z tych promocji, w pierwszej kolejności otrzymają bonus z ich tytułu.
12. FreeBet zostanie dodany do konta graczy automatycznie po spełnieniu warunków promocji.
13. W pozostałym zakresie, obowiązuje ogólny regulamin promocji.
14. Opublikowanie niniejszego Regulaminu w Aplikacji Ewinner , to oficjalny komunikat w rozumieniu Regulaminu zakładów wzajemnych – bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet

Extra premie za wpisanie kodu promocyjnego

Futbol Totalny to oczywiście tylko jedna z wielu akcji z bogatego portfolio bonusowego eWinner. Warto na bieżąco śledzić nasz serwis oraz witrynę internetową buka, by  korzystać ze wszystkich benefitów finansowych, jakie buk przygotowuje dla swoich lojalnych graczy.

Z aktywnym na sierpień 2020 kodem premiowym LEGALSPORT możecie w eWinner odebrać również świetny pakiet nagród pieniężnych na start. To cashback 155 zł ze zwrotem na konto główne (działa jak freebet, czyli bez warunków obrotu, inaczej niż np. w Betclic czy forBET) oraz bonus 50% od drugiej wpłaty - w ten sposób możecie zyskać dodatkowo nawet 500 zł! 

Pakiet na start z kodem afiliacyjnym eWinner
Kod do najlepszych bonusów w eWinner

Promocje łączną się ze sobą, więc rejestrując się teraz, możecie więc zyskać maksymalnie 765 zł: 155 zł zwrotu na konto główne, 500 zł bonusu od drugiej wpłaty oraz maksymalnie 110 zł freebetów w ramach akcji eWinner Futbol Totalny. I do tego następną paczkę darmowych zakładów na piłkę nożną w kolejny weekend!

Stawiaj własne typy na piłkę nożną

Liczne promocje i bonusy to niejedyny powód, dla którego warto obstawiać zakłady bukmacherskie na futbol w eWinner, czyli jednego z TOP bukmacherów w rankingu. Pamiętajcie też o super opcji Custom BET, w ramach której każdy gracz może zaproponować własne typy, które chciałby widzieć w ofercie sportowej buka. Oczywiście, zakłady graczy nie muszą dotyczyć piłki nożnej, ale najwięcej z nich skupia się właśnie na futbolu.

FAQ - eWinner Futbol Totalny w pytaniach i odpowiedziach

Darmowe zakłady bukmacherskie to bez wątpienia ulubiona promocja typerów. Nie dziwi więc, że futbolowa promocja bez depozytu w eWinner wzbudziła od startu ogromne zainteresowanie wśród graczy. Zebraliśmy dla Was najczęściej powtarzające się pytania o bonus Futbol Totalny, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Czy warto dołączyć do promocji Futbol Totalny w eWinner?

Tak, z całą pewnością warto wziąć udział w akcji bonusowej i odbierać co tydzień freebety bez wpłaty na piłkę nożną. Nie tylko dlatego, że darmowy zakład to najlepsza z promocji bukmacherskich, ale również dlatego, że piłka nożna jest najczęściej obstawianą dyscypliną sportową - nie tylko w eWinner, ale też u innych bukmacherów. Z tego względu każda promocja, która dotyczy piłki nożnej, jest warta uwagi.

2. Jak odebrać futbolowy freebet?

By otrzymać darmowy zakład bukmacherski w eWinner, wystarczy w sobotę postawić kupon AKO za 20 zł lub więcej, z co najmniej dwiema selekcjami na piłkę nożną i kursem minimalnym 2.50. Tego samego dnia otrzymamy freebet w wysokości 50% stawki (max. 50 zł) do wykorzystania tego samego dnia na zakład LIVE (SOLO lub AKO) w aplikacji mobilnej (min. kurs zakładu 1.50). Taki sam schemat możemy zastosować w niedzielę - wówczas otrzymamy drugi freebet do 50 zł do wykorzystania w aplikacji.

3. Kiedy jest aktywna promocja eWinner?

Akcja Futbol Totalny jest aktywna w każdy weekend aż do odwołania. To oznacza, że w każdą sobotę i niedzielę możemy odbierać po freebecie 50 zł.

4. Czy eWinner ma dobrą ofertę na piłkę nożną?

Tak, w eWinner znajdziemy naprawdę szeroką bazę typów i podtypów na spotkania piłkarskie rozgrywane zarówno w ramach najpopularniejszych lig, jak i tych bardziej egzotycznych. U tego buka możemy obstawiać zakłady na futbol w opcji przedmeczowej i na żywo, wybierając pomiędzy naprawdę solidną liczbą selekcji, wśród których znajdziemy m.in. zakłady handicapowe, typy under/over, selekcje na kartki i RR czy zakłady drużynowe.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

eWinner freebet 100 PLN na futbol co weekend
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.