niedziela, 24 stycznia 2021
Najnowsze: Weekendowe typy na NBA

forBET - promocja MaxiZysk

MaxiZysk na wybrane rozgrywki u internetowego buka forBET. Mnożnik MaxiZysk pomnaża wygrane.

Freebet 20 PLN na start Powitalny zakład bez depozytu w forBET tylko z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Promocja MaxiZysk w forBET
  1. Przykładowe edycje MaxiZysku w forBET:
 2. Mnożnik MaxiZysk - jak to działa?
  1. Jak aktywować MaxiZysk?
  2. Czy do promocji potrzebny jest kod?
  3. Jakie zakłady można postawić z MaxiZyskiem?
  4. Czy kupon z mnożnikiem MaxiZysk można postawić za bonus?
  5. Jak obrócić bonus?
  6. Jak obstawić kupon z mnożnikiem MaxiZysk?
 3. MaxiZysk w pakiecie bonusowym od forBET
  1. Extra korzyści dla nowych graczy
  2. Bonus VIP za kod promocji
 4. FAQ - pytania o promocję MaxiZysk
Promocja forBET MaxiZysk - mnożnik wygranych dla trafionych kuponów bukmacherskich online

Internetowy operator bukmacherski forBET przywiązuje dużą wagę do swojej oferty promocyjnej. Akcje bonusowe tego buka charakteryzują się prostymi warunkami odbioru i obrotu, co dla graczy ma duże znaczenie.

sprawdź maxizysk
Odbierz extra mnożnik do wygranej w forBET

Nie inaczej jest w przypadku odnawialnej promocji MaxiZysk, która pozwala czerpać zwielokrotnione korzyści z trafionych kuponów bukmacherskich. Buk aktywuje ten mnożnik z okazji wybranych wydarzeń sportowych, np. na Australian Open, PŚ w skokach narciarskich, rozgrywki NBA na dzień Martina Luthera Kinga czy wznowienie rozgrywek Ekstraklasy. Mnożnik Maxi Zysk pojawia się w ofercie forBET regularnie, warto więc na bieżąco śledzić nasz portal, gdzie informujemy o aktywnych promocjach tego buka, oraz stronę www.iforbet.pl.

Promocja MaxiZysk w forBET

Specjalnie dla Was regularnie aktualizujemy nasz tekst o najnowsze promocje MaxiZysk w forBET. Znajdziecie tu informacje zarówno o aktywnych edycjach akcji MaxiZysk, jak i archiwalnych promocjach z tej serii.

Aktualny MaxiZysk na styczeń 2021Skorzystaj z promocji i odbierz mnożnik do wygranej

Aktualny MaxiZysk na styczeń 2021
Skorzystaj z promocji i odbierz mnożnik do wygranej

TYPUJ w

Jeśli chcesz aktywować promocję Maxi Zysk w forBET, wystarczy że posiadasz konto typerskie u tego koncesjonowanego buka. Nie potrzebujesz żadnego kodu by uruchomić mnożnik od wygranej - potrzebujesz tylko w trakcie trwania promocji postawić zakład bukmacherski online, który spełnia warunki promocji, i aktywować mnożnik, który otrzymałeś po wpłacie depozytu. Taki kupon zostanie automatycznie zakwalifikowany do akcji.

extra mnożnik do wygranej
Aktywuj MaxiZysk w forBET online

Jeśli nie masz jeszcze konta typerskiego w forBET online, możesz je w prosty sposób założyć - wystarczy że klikniesz w TEN link, który przeniesie cię do panelu rejestracyjnego. Zajmie ci to tylko 2-3 minuty i od razu zyskasz dostęp do wszystkich promocji, w tym mnożnika do wygranej MaxiZysk. Pamiętaj, by wykorzystać nasz kod LEGALSPORT - odbierzesz z nim wyższy bonus powitalny!

Przykładowe edycje MaxiZysku w forBET:

Mnożnik zysku forBET na piłkę nożną i żużel

MaxiZysk na piłkę nożną i żużel - forBET online znowu podwaja wygrane - tym razem mnożnik zysku MaxiZysk można wykorzystać na zdarzenia z oferty na rozgrywki Piłki Nożnej i/lub Żużla - Ekstraliga (kupony przedmeczowej lub na żywo). Wystarczy w czasie trwania akcji bonusowej forBET online wpłacić depozyt na saldo główne forBET (min. 20 zł, maksymalnie mnożnik przyznawany jest do kwoty 100 zł), by skorzystać z promocji Maksi Zysk i odebrać dwukrotność wygranej z kuponu.

Promocja MaxiZysk na mecze Ekstraklasy w forBET

MaxiZysk na Ekstraklasę - forBET podwaja wygrane z kuponów na polską ligę piłkarską! Do pierwszej wpłaty, dokonanej w czasie trwania promocji buk dodaje dwukrotny mnożnik zysku. MaxiZysk można wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz na żywo z oferty Ekstraklasy (kupon AKO z min. 3 zdarzeniami - kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie min. 1.40). Minimalna stawka depozytu premiowana mnożnikiem wygranej to 20 zł, a maksymalnie w ramach promocji można zagrać za 100 zł.

Mnożnik wygranej MaxiZysk do kuponów na piłkę nożną w forBET

MaxiZysk na piłkę nożną - tym razem mnożnik wygranej w forBET aktywuje się na piłkę nożną! Do pierwszej wpłaty, dokonanej w trakcie trwania promocji buk internetowy forBET doda Wam dwukrotny mnożnik zysku. Kupon z mnożnikiem możesz postawić na następujące ligi piłkarskie: Ekstraklasa, Polska 1. Liga, Bundesliga, 2. Bundesliga, Portugalia 1. Liga, Chorwacja 1. Liga, Austria 1. Liga, Czechy 1. Liga, Dania 1. Liga, Grecja 1. Liga, Serbia 1. Liga, Ukraina 1. Liga i/lub Węgry 1. Liga.

MaxiZysk na e-sport - mnożnik do wygranej w forBET online

MaxiZysk na e-sport- x-kom AGO jest najlepszą drużyną CS:GO w Polsce - mhL i spółka potwierdzili to, wygrywając w finale ESL Mistrzostw Polski z AVEZ Esport. Z okazji zwycięstwa Jastrzębi forBET przygotował dla miłośników sportów komputerowych promocję, w której do pierwszej wpłaty w terminie promocji dodawany jest MaxiZysk do wykorzystania na zdarzenia z oferty ESPORT. Minimalna kwota wpłaty objęta promocją to 10 zł, maksymalnie mnożnik przyznawany jest do kwoty 50 zł.

forBET - specjalny trzykrotny MaxiZysk na dowolne zdarzenia z oferty

Trzykrotny MaxiZysk na dowolne zdarzenie - z okazji powrotu coraz większej liczby rozgrywek forBET przygotował dla graczy specjalny MaxiZysk, który można odebrać nawet trzy razy! W dniach trwania promocji do każdej pierwszej wpłaty przypisany zostanie dwukrotny mnożnik wygranej, który należy aktywować w ciągu 12 godzin. MaxiZysk można wykorzystać na dowolny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub na żywo (bez zdarzeń na sporty wirtualne) - kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40.

MaxiZysk na Bundesligę w forBET online

MaxiZysk na Bundesligę - legalny bukmacher forBET online tym razem przygotował mnożnik wygranej MaxiZysk z okazji rozgrywek Bundesligi. Jedyne co należy zrobić aby otrzymać dwukrotny mnożnik zysku, to wpłacić depozyt (min. 20 zł) w trakcie trwania promocji, a MaxiZysk automatycznie zostanie dodany do konta gracza. Promocyjny kupon AKO musi posiadać co najmniej trzy selekcje (wszystkie na rozgrywki Bundesligi i/lub 2. Bundesligi - prematch lub na żywo) - kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40.

MaxiZysk na dowolne zdarzenie w forBET online

MaxiZysk na dowolne zdarzenie - tym razem forBET podwaja wygrane z kuponów na dowolne zdarzenie! Wystarczy podczas trwania promocji wpłacić 20-100 zł i postawić dowolny kupon AKO z co najmniej trzema selekcjami, dotyczącymi dowolnych wydarzeń z oferty pre-match lub LIVE (na każdą z dyscyplin sportowych, dostępnych w ofercie bukmachera). Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie, wymagany do aktywacji mnożnika wygranej w forBET, to 1.40.

forBET MaxiZysk - bonus z mnożnikiem wygranej na Ekstraklasę

MaxiZysk na Ekstraklasę - dokonaj wpłaty i postaw dowolny kupon AKO z co najmniej trzema selekcjami, dotyczącymi rozgrywek polskiej Ekstraklasy, za co najmniej 20 PLN. Kurs minimalny każdego zdarzenia na kuponie to 1.40. Selekcje mogą dotyczyć oferty prematch oraz LIVE. Jeśli kupon okaże się trafiony, Twoja wygrana zostanie podwojona.

Mnożnik MaxiZysk na Australian Open - promocja bukmacherska w forBET online

MaxiZysk na Australian Open - kolejna edycja akcji MaxiZysk w forBET dotyczy turnieju Australian Open. Po dokonaniu depozytu co najmniej 20 PLN możesz postawić zakład, dla którego aktywujesz mnożnik wygranej 2x. Kupon musi się składać z co najmniej trzech zdarzeń, każde dotyczące AO (oferta prematch i LIVE), każde z minimalnym kursem 1.40.

MaxiZysk na PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem - bonus mnożnikowy od forBET

MaxiZysk na PŚ w Zakopanem - aktywuj dwukrotny mnożnik wygranej dla kuponu, składającego się z co najmniej trzech selekcji przedmeczowych na zdarzenia, dotyczące oferty na PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem. Minimalny kurs każdej selekcji to 1.40, minimalny depozyt dla aktywacji mnożnika to 20 zł (depozytu należy dokonać w trakcie trwania promocji).

 

MaxiZysk na NBA - mnożnik wygranej 2x dla kuponów na ligę NBA w forBET

MaxiZysk na NBA - wpłać depozyt co najmniej 20 zł i postaw kupon AKO na najlepszą ligę koszykarską świata NBA. Kupon musi składać się z co najmniej trzech wydarzeń, każde dotyczące rozgrywek NBA (oferta przedmeczowa i na żywo). Kurs minimalny każdego wydarzenia na kuponie to 1.40. W przypadku wygranej zostanie ona podwojona.

Mnożnik MaxiZysk - jak to działa?

Promocja MaxiZysk w forBET online charakteryzuje się bardzo prostymi warunkami, dzięki czemu jest atrakcyjna zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących typerów. Najważniejszy jest fakt, że MaxiZysk w forBET to akcja odnawialna, co oznacza, że ten koncesjonowany bukmacher systematycznie uruchamia dla graczy kolejne odsłony akcji. Dotyczą one różnych rozgrywek.

Na czym polega? To po prostu mnożnik wygranej, aktywowany dla określonego regulaminem promocji kuponu. By wziąć udział w akcji MaxiZysk, należy podczas trwania promocji postawić kupon, spełniający określone warunki. Jeśli kupon okaże się trafiony, to wygrana będzie przez forBET pomnożona - najczęstszy mnożnik wygranej to 2x, jednak czasami zdarzają się edycje, w których wygrana z promocyjnego kuponu bukmacherskiego przemnożona jest aż trzykrotnie.

Warto przy tym pamiętać, że maksymalna wygrana z kuponu objętego mnożnikiem wygranej MaxiZysk jest ograniczona - maksymalnie może ona wynieść 2279 PLN.

Jak aktywować MaxiZysk?

By aktywować prezent MaxiZysk, należy w czasie trwania promocji dokonać depozytu na kwotę, określoną regulaminem. Zazwyczaj minimalna kwota, uprawniająca nas do odbioru mnożnika wygranej MaxiZysk, to 20 zł, a maksymalnie możemy wpłacić 100 zł, choć w niektórych edycjach promocji górny limit był ustawiony na 200 zł.

Kupon z mnożnikiem MaxiZysk należy postawić za kwotę równą kwocie depozytu

Po dokonaniu wpłaty za taką samą kwotę musimy postawić kupon bukmacherski, spełniający warunki promocji. Mamy na to 48 godzin od momentu aktywacji mnożnika wygranej, czyli od chwili dokonania przez nas wpłaty depozytu. To ważne, ponieważ po upływie tego czasu nasz mnożnik zostanie dezaktywowany i nie będziemy mogli już z niego skorzystać.

Warto pamiętać, że mnożnik przyznawany jest tylko do pierwszego depozytu, dokonanego w czasie trwania promocji. Jeśli więc podczas promocji dokonamy najpierw wpłaty 40 zł, a następnie 100 zł, to promocyjny kupon możemy postawić za 40 zł, gdyż właśnie dla tej kwoty zostanie nam przyznany mnożnik wygranej od forBET online.

Zazwyczaj warunki promocji spełnia kupon AKO z co najmniej trzema selekcjami, dotyczącymi wybranych rozgrywek - są one uzależnione od danej edycji promocji forBET online. Przykładowo, jeśli edycja akcji dotyczy La Liga, to na kuponie mogą się znaleźć tylko zakłady dotyczące ligi włoskiej. Jeśli MaksiZysk dotyczy NBA, to możemy na naszym kuponie bukmacherskim umieścić tylko wydarzenia na mecze tej ligi koszykarskiej. Bukmacher określa też minimalny kurs każdego wydarzenia na kuponie - na ogół jest to 1.40, przy czym warto pamiętać, że szczegółowe regulacje każdorazowo należy sprawdzić w regulaminie konkretnej promocji.

Stawiając promocyjny kupon bukmacherski, należy aktywować dla niego mnożnik wygranej - na poniższej infografice sprawdzicie, gdzie go znaleźć. Pamiętajcie, by aktywować ten mnożnik - jeśli tego nie zrobicie, nie otrzymacie podwyższonej wygranej!

Jak aktywować mnożnik wygranej w promocji MaxiZysk forBET

Co ważne, środki na promocyjny kupon bukmacherski pochodzą z naszego salda głównego, a nie z salda bonusowego. Oznacza to, że po postawieniu kuponu wpłacone wcześniej środki znikną z salda głównego. Typerzy, będący w trakcie obrotu bukmacherskiego środkami bonusowymi, przyznanymi w ramach promocji powitalnej forBET online, musza też pamiętać, że kupony postawione z mnożnikiem wygranej MaxiZysk nie zaliczają się do obrotu bonusem powitalnym. Dodatkowo, zlecenie wypłaty z salda głównego przed zawarciem zakładu z mnożnikiem wygranej, skutkuje utratą MaxiZysku.

Czy do promocji potrzebny jest kod?

Jeśli posiadasz już konto typerskie w forBET online, to do skorzystania z promocji MaxiZysk nie potrzebujesz specjalnego kodu. Promocja jest aktywna dla każdego typera, który spełni jej warunki, i nie jest uruchamiana przy pomocy żadnego kodu.

Jeśli jednak nie posiadasz jeszcze konta gracza na forBET online, to do jego założenia wykorzystaj nasz specjalny kod LEGALSPORT - należy wpisać go lub wkleić w odpowiednie miejsce w formularzu rejestracyjnym (TU więcej informacji o kodzie do forBET). Dzięki temu, oprócz dostępu do promocji Maxi Zysk, otrzymasz również ponadstandardowy bonus na start od forBET - nawet 2120 zł!

Jakie zakłady można postawić z MaxiZyskiem?

MaxiZysk to promocja, którą forBET online wznawia regularnie, przy czym dla każdej edycji tej akcji bonusowej są inne warunki, dotyczące zakładów, jakie możemy umieścić na naszym kuponie bukmacherskim. Przykładowo, dla edycji dotyczącej Ekstraklasy na kuponie bukmacherskim, do którego mógł być aktywowany MaxiZysk, mogły się znaleźć tylko selekcje, dotyczące rozgrywek polskiej najwyższej rozgrywkowej grupy piłkarskiej. Podobnie było przy edycji dotyczącej Bundesligi - wówczas nasz kupon bukmacherski mógł się składać wyłącznie z zakładów na ligę niemiecką.

Zakłady bukmacherskie forBET
Przykładowy kupon spełniający warunki promocji MaxiZysk na Ekstraklasę
Arka Gdynia vs Cracovia, Ekstraklasa, typ 2, kurs - 2.33
Korona Kielce vs Górnik Zabrze, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.38
Wisła Płock vs Pogoń Szczecin, Ekstraklasa, typ 2, kurs - 2.50
------------------------------------
Całkowity kurs kuponu: 13.86 | Stawka kuponu: 50 PLN
Ewentualna wygrana: 610 PLN | Wygrana z MaxiZyskiem: 1220 PLN
forBET rejestracja online

Co ważne, kupon z mnożnikiem wygranej MaxiZysk może najczęściej zawierać dowolne zdarzenia dotyczące danej ligi, a nie tylko np. określonych spotkań. Mogą to być zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej, jak i LIVE, przy czym z promocji wyłączone są zakłady długoterminowe, specjalne oraz Combo Expert. Na ogół jest to też kupon AKO, składający się z co najmniej trzech selekcji, i posiadający określony kurs minimalny każdego zdarzenia. Powyżej prezentujemy przykładowy kupon, spełniający warunki promocji dla edycji MaxiZysku na Ekstraklasę (kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, minimalny kurs selekcji 1.40) - jak widać, nie trzeba było specjalnie kombinować, by go złożyć!

Czy kupon z mnożnikiem MaxiZysk można postawić za bonus?

Ze względu na to, jak skonstruowana jest promocja MaxiZysk, kuponu z mnożnikiem nie można postawić za bonus bukmacherski. Mnożnik wygranej MaxiZysk przyznawany jest przez forBET do konkretnego depozytu, a więc by skorzystać z promocji, musimy najpierw dokonać wpłaty, spełniającej warunki promocji. Najczęściej minimalna kwota wpłat, uprawniająca nas do odbioru mnożnika wygranej, to 20 zł, a maksymalnie możemy wpłacić 100 zł, przy czym pamiętajmy, że górną i dolną granicę depozytu każdorazowo określa regulamin danej edycji MaxiZysku. Następnie, za dokładnie taką samą kwotę, jaką wpłaciliśmy, możemy postawić kupon bukmacherski - właśnie dla tego kuponu aktywować możemy mnożnik wygranej Maxi Zysk.

Oznacza to, że środki na kupon z mnożnikiem MxiZysk pobierane są z naszego salda głównego. Co ważne, mnożnik przyznawany jest tylko dla wpłaty, dokonanej w czasie trwania promocji. Nieważne więc, ile środków mamy na naszym saldzie głównym na dzień przed promocją - bonus MaxiZysk zostanie nam przyznany tylko wówczas, jeśli depozytu dokonamy w okresie promocji (TU więcej informacji o tym jak wpłacić pieniądze do forBET).

Jak obrócić bonus?

Promocja MaxiZysk w forBET online jest tak atrakcyjna dl graczy m.in. z tego powodu, że nie wymaga obrotu bukmacherskiego na żadnym etapie. Mnożnik MaxiZysk po przyznaniu go nam przez buka wykorzystujemy na dowolny kupon spełniający warunki promocji, a wygraną od razu możemy wypłacić na konto bankowe. Wynika to z faktu, że zarówno środki na bonusowy zakład z mnożnikiem MaxiZysk są pobierane z naszego salda głównego, jak i na tym samym saldzie ląduje nasza pomnożona wygrana. Z tego względu MaxiZysk to naprawdę korzystna promocja, z której zdecydowanie warto skorzystać.

Zalety mnożnika wygranej MaxiZysk u legalnego buka forBET online

Jak obstawić kupon z mnożnikiem MaxiZysk?

Kupon z extra mnożnikiem MaxiZysk w forBET stawia się dokładnie tak samo, jak każdy inny kupon bukmacherski. Jedyna różnica polega na tym, że przed jego puszczeniem musimy aktywować przyznany nam przez forBET mnożnik - dzięki temu nasza wygrana będzie odpowiednio przemnożona. Co ważne, z mnożnika wygranej w forBET online możemy korzystać zarówno na stronie www bukmachera, jak i w apce mobilnej, możemy więc stawiać bonusowe zakłady w najwygodniejszy dla nas sposób.

MaxiZysk w pakiecie bonusowym od forBET

MaxiZysk to bardzo atrakcyjna promocja bukmacherska od forBET online, przy czym warto pamiętać, że to tylko jeden z wielu bonusów, jakie ten koncesjonowany operator przygotował dla typerów. W pakiecie premii finansowych tego buka znajduje się też bonus urodzinowy, czyli freebet 20 PLN, który można przeznaczyć na typowanie dowolnych sportów z oferty forBET. forBET systematycznie organizuje też dla graczy promocje okazjonalne i tymczasowe na najważniejsze wydarzenia ze świata sportu, np. rozgrywki Ekstraklasy, mecze Ligi Mistrzów czy Bundesligi, spotkania NBA czy skoki narciarskie.

W ramach bonusów okazjonalnych od forBET online można zgarnąć nie tylko podwyższone wygrane dzięki wyższym kursom na poszczególne wydarzenia, ale też korzystać z innych promocji. Są to najczęściej zakłady bez ryzyka oraz bonusy procentowe od wpłaty (50% czy 100% od depozytu, np. wpłacasz 50 zł a drugie 50 zł otrzymujesz gratis), ale też szczególnie lubiane przez polskich graczy darmowe zakłady bukmacherskie, czyli tzw. freebety. Kwoty bonusów są różne zależnie od promocji, najczęściej jednak można zdobyć średnio 50-100 zł extra kasy.

Extra korzyści dla nowych graczy

By skorzystać z akcji bonusowych i promocyjnych w forBET online, należy posiadać aktywne konto typerskie u tego koncesjonowanego operatora. Zdecydowanie więc warto je założyć, tym bardziej, że rejestracja jest bardzo prosta i intuicyjna (TU poradnik jak założyć konto gracza w forBET) i zajmuje nie więcej niż 2-3 minuty. Można ją przeprowadzić zarówno na witrynie internetowej bukmachera, jak i w intuicyjnej aplikacji mobilnej na telefon i tablet (aplikacja bukmacherska iforBET działa na IOS oraz Android).

Dlaczego wato założyć konto gracza forBET online z kodem promocyjnym

Dodatkową korzyścią z rejestracji w forBET online - oprócz możliwości korzystania z mnożnika MaxiZysk i innych akcji bonusowych - jest też wyjątkowo atrakcyjny pakiet powitalnych korzyści finansowych, jakie forBET ma dla każdego nowego gracza. Są to trzy bonusy procentowe od trzech pierwszych wpłat, odpowiednio 100% od pierwszej, 75% od drugiej i 50% od trzeciej wpłaty. Łącznie do zdobycia jest nawet 2000 zł, co jest naprawdę imponującą kwotą!

Bonus VIP za kod promocji

To jednak nie wszystko! Jeśli chcesz zostać klientem VIP i zgarnąć ponadstandardowy pakiet premii finansowych na start, wykorzystaj podczas rejestracji nasz specjalny kod promocyjny LEGALSPORT. Z tym kodem otrzymasz aż trzy dodatkowe bonusy na łączną kwotę 120 zł (przeczytaj więcej o korzyściach z kodu do forBET). Jest to zakład bez ryzyka 50 zł, extra bonus za kod 50 zł oraz freebet 20 zł, który otrzymasz jeśli twój pierwszy depozyt wyniesie co najmniej 50 zł. Łącznie możesz więc odebrać na start nawet 2120 PLN, a do tego zyskać pełen i nieograniczony dostęp do wszystkich akcji bonusowych forBET online, w tym wyjątkowo korzystnego mnożnika MaxiZysk.

FAQ - pytania o promocję MaxiZysk

Ponieważ akcje bonusowa MaxiZysk w forBET pozwala znacznie powiększyć wygrane z kuponów bukmacherskich, od początku budzi wśród typerów duże zainteresowanie, co przejawia się znaczną ilością pytań na forach bukmacherskich. Specjalnie dla Was zebraliśmy te najczęściej powtarzające się, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Kto może wziąć udział w promocji MaxiZysk?

Z akcji promocyjnej podnoszącej wygrane w forBET online może skorzystać każdy gracz, który posiada konto typerskie z kodem LEGALSPORT u tego legalnego operatora zakładów sportowych. Konto można założyć zarówno na stronie www.iforbet.pl, jak i w intuicyjnej aplikacji mobilnej, a sama rejestracja trwa zaledwie 2-3 minuty. 

2. Czy MaxiZysk to dobra promocja?

Tak, premia MaxiZysk w  forBET online to zdecydowanie bardzo korzystna promocja bukmacherska. Dzięki udziałowi w tej akcji bonusowej możecie zdobyć dwukrotność, a nawet trzykrotność wygranej z Waszego zwycięskiego kuponu bukmacherskiego. Co ważne, wygraną możecie od razu wypłacić na swoje konto bankowe, nie wymaga ona żadnego obrotu bukmacherskiego, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych akcji bonusowych!

3. Jak wziąć udział w akcji bonusowej?

By skorzystać z mnożnika MaxiZysk w forBET wystarczy w trakcie trwania promocji dokonać depozytu w kwocie, określonej regulaminem danej edycji akcji bonusowej. Następnie za kwotę równą wpłacie należy postawić zakład bukmacherski na określone zdarzenia (np. na ligę niemiecką, Bundesligę, mecze NBA itd.) i aktywować dla tego kuponu mnożnik. Jeśli kupon okaże się trafiony, nasza wygrana zostanie powiększona zgodnie z aktualnym mnożnikiem - najczęściej dwukrotnie lub trzykrotnie.

4. Jak wypłacić pieniądze z bonusu?

By pieniądze z kuponu postawionego z mnożnikiem MaxiZysk wypłacić na swoje konto bankowe, wystarczy tylko... zlecić wypłatę. To naprawdę ogromny plus tej promocji, ponieważ wygrane środki lądują od razu na naszym koncie głównym, nie musimy więc dokonywać żadnego obrotu bukmacherskiego, by je odblokować i wypłacić.

5. Czy inni bukmacherzy mają podobne promocje?

U żadnego z legalnych bukmacherów internetowych (TU aktualna lista operatorów z polską licencją MF) nie znaleźliśmy promocji działającej na takich samych zasadach jak MaxiZysk w forBET. Wielu operatorów bukmacherskich posiada jednak podobne akcje bonusowe, które również podnoszą wygrane z kuponów bukmacherskich. Przykładowo, u legalnego buka LVBET funkcjonuje Gruby Kupon, w ramach którego zakład zawarty na określone przez bukmachera wydarzenia posiada łączny kurs ogólny podwyższony aż o 20%. Inni legalni bukmacherzy od czasu do czasu organizują też akcje podnoszące wygrane na kuponach, warto więc systematycznie śledzić ich strony.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

forBET - promocja MaxiZysk
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.