sobota, 10 kwietnia 2021
Najnowsze: Luksusowe AKO+ w NobleBET

Freebet w Totalbet na topowe ligi

Dodatkowy bonus dla typerów obstawiających najlepsze piłkarskie ligi europejskie: Serie A, La Liga, Bundesliga, Premier League.

Odbieram freebet 50 zł + freebet 25 zł Premie dla nowych typerów nawet 5075 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak odebrać freebet 25 zł
 2. Premia kumuluje się z bonusem powitalnym
  1. Kasa na start
 3. Regulamin promocji "Freebet na topowe ligi"
  1. § 1 Postanowienia Ogólne
  2. § 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET TOPOWE LIGI
  3. § 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET TOPOWE LIGI
  4. § 4 Reklamacje związane z freebetem
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 4. Jeszcze więcej freebetów w Totalbet
 5. FAQ - pytania o freebety piłkarskie
Topowe ligi w Totalbet - nowy freebet piłkarski (do bonus warto użyć kod)

Czy bukmacher Totalbet do topowych lig zalicza także polską Ekstraklasę, która jest najczęściej obstawianą u bukmacherów klasą rozgrywkową w naszym kraju.

rejestracja w totalbet
Darmowe konto w 30 sekund - po aktywacji bonus 50 zł za free

Topowe ligi na które możesz stawiać wzajemne zakłady to Premier League. Do promocji wliczają się również zakłady na hiszpańską La Ligę, Bundesligę, włoską Serie A i francuską Ligue 1.

Co ważne, akcja z dodatkowym freebetem łączy się z innymi promocjami na start. Po rejestracji konta ze zgodami marketingowymi masz do dyspozycji 50 zł na wybrane zakłady sportowe oraz 5000 zł za finansowy depozyt. Wpłata 100 zł i postawienie pierwszego zakładu, powoduje, masz na kolejne zakłady (wraz z bonusem za TOP Ligi) łączny budżet w wysokości 275 zł.

Wysokie kursy na mecze Ekstraklasy+ gra bez podatku + pakiet powitalny 5050 zł

Wysokie kursy na mecze Ekstraklasy
+ gra bez podatku + pakiet powitalny 5050 zł

OBSTAWIAM w

Warto wykorzystać okazję! Kod promocyjny jaki w Totalbet aktywuje promocje typerskie to LEGALSPORT. Zapamiętaj i wpisz ten kod na formularzu rejestracji. Działa on nie tylko u tego internetowego bukmachera, ale i u innych najlepszych z rankingu na rok 2021, czyli w STS, Betfan czy Fortuna (w komplecie jeszcze jeden freebet za 20 zł).

Jak odebrać freebet 25 zł

Promocja została tak przygotowana, aby każdy typer, zarówno nowy jak i stary mógł wziąć w niej udział. Nowi obstawiający zakłady przez internet na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej Totalbet powinni najpierw zarejestrować konto do typowania, aby móc postawić pierwszy zakład (zobacz jak przebiega rejestracja oraz jak wpłacić pieniądze do Totalbet). Starzy graczy promocję aktywują każdorazowo po puszczeniu kuponu za 100 zł w okresie jej obowiązywania. 

Freebet odbiera się automatycznie, 25 zł jest przydzielane na saldo bonusowe po spełnieniu warunków regulaminowych.

Chcę wziąć udział w promocji
Odbieram wszystkie bonusy i premie - zakładam konto
Bonus Totalbet - krótki instruktaż jak się go odbiera (bez kodu)
Jak wziąć udział i odebrać bonus

Jaki kupon postawić, aby zgarnąć nagrodę? Wymagane są przynajmniej 4 zdarzenia z kursem każdego minimum 1.20. Dwadzieścia pięć złotych w formie freebetu jest przyznawane na piłkarskie zakłady LIVE.

Premia kumuluje się z bonusem powitalnym

Specjalna nagroda na piłkę nożną może być łączona z innymi promocjami bukmachera. Przede wszystkim na start otrzymujesz najważniejszy, główny freebet od Totalbet za 50 zł (prezent za założenie konta, nie wymagany jest depozyt). 

Kasa na start

Wspomniana kasa na powitanie nowego uczestnika i zakładów w postaci darmowych kuponów do wartości 50 zł to nie cały pakiet. Za depozyt otrzymujesz 100% więcej, do maksymalnego limitu 5000 zł. Oprócz tego masz do dyspozycji cały mega zestaw kolejnych topowych bonusów: bez ryzyka, zakłady bez podatku, gwarantowane najwyższe kursy i Totalboos (bardzo wysoki kurs na najciekawsze wydarzenia sportowe).

Po zakończeniu rozgrywek można obstawiać wirtualne sporty oraz zakładać się kto wygra w karcianą wojnę. Dla klientów specjalnych jest program lojalnościowy VIP i zakłady esportowe wraz z bonusami na CSGO i Dota.

Z kodem masz więcej promocyjnej kasy na start w Totalbet
Aktywny promocyjny kod do kasy na start

O tym, że warto grać w Totalbet przekonasz się czytając artykuł jak wygrywali inni z przeglądem trafionych kuponów Totalbet Zakłady Bukmacherskie. Wygrane powinny być tak samo wysokie jak w Fortuna czy STS, mamy nadzieję że wkrótce Totalbet pochwali się wygranym kuponem za milion.

Regulamin promocji "Freebet na topowe ligi"

Poniżej znajdziecie szczegółowy regulamin premiowej sprzedaży Totalbet pt. "Freebet na topowe ligi", w którym znajdziecie informacje jak odebrać freebet w Totalbet, jak obrócić przed wypłatą.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki udziału i organizacji sprzedaży premiowej pod nazwą „FREEBET TOPOWE LIGI”.
2. Organizatorem FREEBET TOPOWE LIGI jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 zł, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).

Bonus Totalbet na ligi TOP5 odbierzesz korzystając z kodu promocyjnego
Freebet 25 zł na TOP ligi piłkarskie


3. FREEBET TOPOWE LIGI jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. FREEBET TOPOWE LIGI obowiązuje od godz. 15:00 do godz. 22:00 w weekend promocji.
5. FREEBET TOPOWE LIGI objęta jest oferta zakładów bukmacherskich organizowanych na internetowej stronie www.totalbet.pl

§ 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET TOPOWE LIGI

1. W FREEBET TOPOWE LIGI nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. FREEBET TOPOWE LIGI przeznaczony jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na stronie www Totalbet(zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie www.totalbet.pl (zwane „Klientami”).
3. FREEBET TOPOWE LIGI mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania FREEBET TOPOWE LIGI dokonają zawarcia zakładu z Salda spełniającego poniższe warunki:
- zakład AKO z minimum czterema zdarzeniami za stawkę min. 100 zł, z minimalnym kursem każdego pojedynczego zdarzenia 1,20;
- zakład zawierać będzie wyłącznie wydarzenia przedmeczowe na mecze lig piłki nożnej: w Polsce (Ekstraklasa), Anglii (Premier League), Hiszpanii (Primera Division), Niemczech (Bundesliga), Włoszech (Serie A) i Francji (Ligue 1), rozgrywane w dniach promocji od godziny 18:00 do do godziny 22:00;
- do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe oraz z oferty specjalnej, np. oferta Totalboost, lub inne oferty specjalne oraz długoterminowe.
4. Promocją FREEBET TOPOWE LIGI  objęty może zostać tylko jeden, pierwszy zakład danego użytkownika spełniający warunki promocji.
5. Uczestnictwo w FREEBET TOPOWE LIGI  jest dobrowolne (zobacz poradnik obstawiać piłkę nożną i najlepsze ligi u bukmacherów).

§ 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET TOPOWE LIGI

1. Klienci z tytułu udziału w FREEBET TOPOWE LIGI są uprawnieni do otrzymania bonusu freebet na zawarcie zakładu o wartości 25 zł (zwanego dalej „FREEBET 25 ZŁ”).
2. Klient może uczestniczyć w FREEBET TOPOWE LIGI wyłącznie jeden raz.
3. Kwota przyznanego Bonusu FREEBET 25 ZŁ widoczna jest w zakładce Freebety w Moje Konto po zalogowaniu do Konta Klienta i nie jest wliczona do salda głównego oraz salda bonus.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusu FREEBET 25 ZŁ na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusu FREEBET 25 ZŁ na jego równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusu FREEBET 25 ZŁ, należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Bonusu FREEBET 25 ZŁ zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Freebet Topowe Ligi,
co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET 25 ZŁ na warunkach określonych w Regulaminie.
6. Bonus FREEBET 25 ZŁ może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu live SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), za jednorazową stawkę 25 zł z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
7. Bonus FREEBET 25 ZŁ nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET 25 ZŁ doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET 25 ZŁ zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET 25 ZŁ zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
11. Bonus FREEBET 25 ZŁ przysługuje wyłącznie jeden raz.
12. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych za Bonus FREEBET 25 ZŁ.
13. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za FREEBET 25 ZŁ lub gdy minął termin ważności Bonus FREEBET 25 ZŁ.
14. Bonus FREEBET 25 ZŁ ważny jest przez 48 h od momentu jego przyznania.

§ 4 Reklamacje związane z freebetem

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych
Klientów z uczestnictwa w FREEBET TOPOWE LIGI lub dopuszczających do udziału w FREEBET TOPOWE LIGI.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w FREEBET TOPOWE LIGI oraz anulowania Bonusu w następujących przypadkach:
a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w FREEBET TOPOWE LIGI lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
4. FREEBET TOPOWE LIGI przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto FREEBET TOPOWE LIGI, nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku ze sprzedażą premiową FREEBET TOPOWE LIGI na stronie internetowej Organizatora mają charakter wyłącznie informacyjny. 

Poza topowymi ligami masz też oddzielny freebet na La Liga i Premier League. Jeśli wypłaciłeś już gotówkę z wygranych i szukasz kolejnej okazji do gry za freebet, polecamy ten darmowy bonus w Totolotku lub Superbet.

Jeszcze więcej freebetów w Totalbet

Specjalne oferty na darmowe obstawianie zdarzeń LIVE czy przedmeczowo to już rutyna. Poza powitalnym betem za 50 zł do wyboru masz jeszcze premię na darmowy Totalb bet na urodziny ( w dniu Twoich urodzin i na kolejne urodziny bukmachera - to data rozpoczęcia działalności) oraz specjalną nagrodę dla regularnie stawiających zakłady jedno i dwudrogowe na Ekstraklasę (freebet piłkarski).

FAQ - pytania o freebety piłkarskie

1. Jakie jeszcze freebety oferuje Totalbet?

Poza bonusem na najlepsze ligi europejskie z listy TOP5, masz do dyspozycji free bet na ligę hiszpańską i angielską, odrębny freebet na typowanie Ekstraklasy i klasyczny, darmowy free-bet za rejestrację

2. Czy do freebetów obowiązuje ten sam kod?

Tak, każdy nowy klient bukmachera może użyć ten sam kod promocyjny - dla Totalbet jest to kod LEGALSPORT.

3. Czy otrzymam darmowy bonus bez rejestracji?

Promocyjny freebet dla nowych klientów jest za założenie konta w zakładach bukmacherskich Totalbet, natomiast stali typerzy posiadający już konto u bukmachera mogą liczyć na freebety weekendowe, okazjonalne, rankingowe czy urodzinowe.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Freebet w Totalbet na topowe ligi
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.