środa, 30 września 2020
Najnowsze: Borussia Dortmund vs Bayern Monachium - typy na Superpuchar Niemiec

Freebety od Totalbet - Typer Liga Europy

Promocja Typer i ekstra bonusy na darmowe obstawianie za poprawne wskazanie wyników w meczach Europa League.

Odbieram 50 zł + freebet Liga Europy Premia na nowe konto u bukmachera online
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak odebrać freebet
 2. Przykładowe komentarze biorące udział w promocji
 3. Regulamin promocji Freebet Liga Europy
  1. § 1 Postanowienia Ogólne
  2. § 2 Warunki uczestnictwa w TYPER UNITED - LINZ
  3. § 3 Zasady uczestnictwa w TYPER UNITED - LINZ
  4. § 4 Reklamacje
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 4. FAQ - pytania o zakłady z bonusami od Totalbet
Freebet 5 zł i 20 zł za dobre obstawianie + 50 zł za kod promocyjny
Liga Europy w Totalbet - freebety za dobre typy

Liga Europy poza Ligą Mistrzów przyciąga najwięcej typujących do bukmacherów. Spośród grona najlepszych firm (w tym STS, Fortuna, BETFAN) wyróżnia się pomysłowością premia od Totalbet specjalnie na mecze LE.

Totalbet - rejestracja w 30 sek.
Konto z ofertą zakładów LIVE, freebetów i gry bez podatku

Bukmacher uprościł maksymalnie zasady, przyznając freebet na nawet bez zakładu. Wystarczy komentarz z dobrym wynikiem a bonus bukmacherski bez wpłacania depozytu pojawi się na Twoim koncie.

Poza nagrodą na mecz Manchester United możesz też otrzymać 14% więcej na kupony (Totalbet jest legalnym bukiem bez podatku), grając jak u najbardziej renomowanych i najlepszych buków zagranicznych (Unibet, Betsson). Poza  wspomnianymi profitami jest dostępna bukmacherska Gwarancja Najwyższych Kursów e-sportowych oraz program VIP dla najbardziej aktywnych graczy.

Jak odebrać freebet

Zasady promocji Totalbet są bardzo proste: w komentarzu pod tym newsem wpisz dokładny wynik. Treść komentarza może wyglądać na przykład tak: Manchester United - LASK Linz 2:0.

Wysokie kursy na mecze Ligi Europejskiej+ bonusy 75 zł + gra bez podatku

Wysokie kursy na mecze Ligi Europejskiej
+ bonusy 75 zł + gra bez podatku

4.56
ZAGRAJ w

Każdy gracz może dodać wyłącznie jeden komentarz. Osoby wpisujące wiele komentarzy (także z różnych kont ale z tego samego IP) nie otrzymają Freebeta.

Freebet 5 zł trafi do każdej osoby, która poprawnie wytypowała dokładny wynik meczu w komentarzu pod postem. Natomiast osoby, które w komentarzu trafią dokładny wynik, a dodatkowo w czasie trwania promocji zawarły kupon za min. 10 PLN, zawierający typowanie meczu United - Linz z oferty prematch, otrzymają freebet 20 zł.

Typy można wpisywać do momentu rozpoczęcia, w dniu meczu do godz. 21:00.

Komentarze mogą dodawać tylko typerzy zalogowani (trzeba posiadać konto - zobacz jak wygląda rejestracja z użyciem kodu do Totalbet). Na liście komentarzy nie widać pełnych loginów / nicków - system informatyczny z uwagi na RODO pokazuje jedynie pierwszą i ostatnią literę (przykładowo zamiast Typer99, widać T*****9).

Bukmacher nie ustalił limitu na ilość przyznanych freebetów na Ligę Europy, zakładamy że może je otrzymać każdy piłkarski typer posiadający profil na stronie internetowej buka.

Przykładowe komentarze biorące udział w promocji

Akcja bukmachera cieszy się sporym zainteresowaniem o czym świadczą setki komentarzy. Poniżej prezentujemy kilka propozycji wyniku na mecz Manchester United - LASK Linz. Najczęściej typowanym wynikiem jest 2:0 dla Manchesteru.

Zakładam konto w Totalbet
Freebet 5zł jest tylko dla zalogowanych użytkowników
Komentarze biorące udział w akcji promocyjnej do freebetu (bonus Totalbet za 5 - 20 zł)
Freebet za dobry wynik w komentarzu

Zobacz jak wysokie kursy ma bukmacher na to spotkanie (możesz je zweryfikować także w aplikacji mobilnej Totalbet do stawiania zakładów internetowych).

Regulamin promocji Freebet Liga Europy

Poniżej prezentujemy fragmenty regulaminu sprzedaży premiowej na Typer United - Linz.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki udziału i organizacji sprzedaży premiowej pod nazwą „TYPER UNITED - LINZ”.
2. Organizatorem TYPER UNITED - LINZ jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 zł, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).
3. TYPER UNITED - LINZ jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. TYPER UNITED - LINZ obowiązuje w dniach meczowych do godz. 21:00.
5. TYPER UNITED - LINZ objęta jest oferta zakładów bukmacherskich organizowanych na stronie Totalbet.

§ 2 Warunki uczestnictwa w TYPER UNITED - LINZ

1. W TYPER UNITED - LINZ nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. TYPER UNITED - LINZ przeznaczony jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na internetowej stronie www.totalbet.pl (zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie www.totalbet.pl (zwanych „Klientami”).

Freebet Liga Europy

3. W TYPER UNITED - LINZ mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności
prawnych, które:
- dla nagrody w postaci freebeta w wysokości 5 zł, w trakcie trwania TYPER UNITED - LINZ w wyznaczonym do tego miejscu wytypują dokładny wynik meczu Manchester United – LASK Linz (tylko regulaminowy czas gry), odbywający się o godzinie 21:00
- dla nagrody w postaci freebeta w wysokości 20 zł, w trakcie trwania TYPER UNITED - LINZ w wyznaczonym do tego miejscu wytypują dokładny wynik meczu Manchester United – LASK Linz (tylko regulaminowy czas gry), odbywający się o godzinie 21:00, a także w trakcie trwania promocji zawarły kupon zawierający dowolne typowanie meczu Manchester United – LASK Linz z oferty przedmeczowej za stawkę minimum 10 PLN.
4. Uczestnictwo w TYPER UNITED - LINZ jest dobrowolne.

§ 3 Zasady uczestnictwa w TYPER UNITED - LINZ

1. Klienci z tytułu udziału w TYPER UNITED - LINZ, w przypadku poprawnego wytypowania dokładnego wyniku
meczu Manchester United – LASK Linz, są uprawnieni do otrzymania bonusu freebet na zawarcie zakładu o wartości 5 zł.
2. Osoby, które w wyznaczonym do tego miejscu poprawnie wytypują wyniku meczu Manchester United – LASK Linz, a także w trakcie trwania promocji zawarły kupon zawierający dowolne typowanie meczu Manchester United – LASK Linz z oferty przedmeczowej za stawkę minimum 10 PLN, są uprawnione do otrzymania bonusu freebet na zawarcie zakładu o wartości 20 zł.
3. Każdy gracz może dodać wyłącznie jeden komentarz. Osoby wpisujące wiele komentarzy (także z różnych kont ale z tego samego IP) nie otrzymają Freebeta.
4. Bonus FREEBET zostanie przyznany w ciągu 48 h od zakończenia promocji.
5. Kwota przyznanego Bonusu FREEBET widoczna jest w zakładce Freebety w Moje Konto po zalogowaniu do Konta Klienta i nie jest wliczona do salda głównego oraz salda bonus.
6. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusu FREEBET na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusu FREEBET na jego równowartość w gotówce.
7. By skorzystać z Bonusu FREEBET należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Bonusu FREEBET zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Bonus FREEBET jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET na warunkach określonych w Regulaminie.
8. Bonus FREEBET może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 5 zł lub 20 zł z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
9. Bonus FREEBET nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
10. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
11. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
12. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
13. Bonus FREEBET przysługuje wyłącznie jeden raz.
14.Usługa Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych za Bonus FREEBET.
15. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za FREEBET lub gdy minął termin ważności Bonus FREEBET.
16. Bonus FREEBET ważny jest przez 48 h od momentu jego przyznania.

§ 4 Reklamacje

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i
powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w TYPER UNITED - LINZ lub dopuszczających do udziału w TYPER UNITED - LINZ.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w TYPER UNITED - LINZ oraz anulowania Bonusu w następujących przypadkach:
a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w TYPER UNITED - LINZ lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
4. TYPER UNITED - LINZ przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto TYPER UNITED - LINZ, nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku ze sprzedażą premiową TYPER UNITED - LINZ na stronie internetowej Organizatora mają charakter wyłącznie informacyjny

FAQ - pytania o zakłady z bonusami od Totalbet

1. Ile można odebrać freebetów?

Łącząc promocję na mecze ligi europejskiej z promocją powitalną, możesz odebrać 3 freebety. Największy za 50 zł po użyciu promocyjnego kodu, 20 zł za kupon z zakładem za 10 zł i 5 zł za właściwy rezultat meczu w komentarzu na stronie internetowej Totalbet opisującej promocję.

2. Czy Ligę Europy można obstawiać w trakcie promocji za depozyt?

Tak, można stawiać zakłady wzajemne online nie tylko za freebet ale i za pieniądze wpłacone na konto depozytowe. Nowy klient bukmachera ma 100% więcej kasy za wpisanie kodu promocyjno-bonusowego w czasie rejestracji (wpłacając 100 zł, otrzymujesz drugie 100 zł + 50 zł na powitanie + 5 - 20 zł w promocji po spełnieniu warunków).

3. Ile czasu trzeba poświęcić na rejestrację, żeby odebrać nagrodę?

U internetowego bukmachera jest aktywna tzw szybka rejestracja bez dowodu. Wypełnienie uproszczonego formularza zajmuje ok 30 sekund (TU możesz aktywować formularz z miejscem na wpisanie rejestracyjnego kodu LEGALSPORT) , potem wystarczy aktywować konto poprzez link i już można cieszyć się prezentami na bezpłatne stawianie kuponów ramach rozgrywek europejskiej ligi.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Freebety od Totalbet - Typer Liga Europy
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.