niedziela, 28 listopada 2021
Najnowsze: Typy na mecz New England Revolution - New York City

Futbol: Reaktywacja w Betclic

Bonus nawet 10 000 PLN na piłkę nożną LIVE i prematch w Betclic online. Punkty rankingowe za każdy internetowy kupon SOLO i AKO na futbol.

Odbierz kod promocyjny Betclic Oferta na bonus Betclic VIP ważna do 30 listopada 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. Promocja na piłkę nożną w Betclic - jak skorzystać
  1. Jakie kupony biorą udział w akcji Futbol: Reaktywacja?
  2. Piłkarska promocja Betclic - co do wygrania?
  3. Ranking graczy w Betclic
  4. Futbol: Reaktywacja - przykładowy kupon
  5. Jak obrócić bonus na piłkę nożną?
 2. Premie na futbol w Betclic
  1. Kod do najlepszych bonusów
 3. FAQ - Futbol: Reaktywacja w pytaniach i odpowiedziach
Futbol: Reakltywacja - promocja na piłkę nożną w Betclic Polska

Bardzo atrakcyjną akcję bonusową na piłkę nożną przygotował dla swoich graczy bukmacher internetowy Betclic. W ramach akcji Futbol: Reaktywacja stu typerów zostanie nagrodzonych premiami finansowymi z puli wynoszącej aż 20 000 zł.

piłka nożna bez ryzyka
Powitalny cashback 50 zł bez obrotu z kodem na listopad 2021

Promocja umożliwia gromadzenie punktów rankingowych za wszystkie kupony online, postawione na futbol, a każdy punkt przybliża nas do nagród, czyli bonusów bukmacherskich, z których najwyższy wynosi 10 000 zł! Chcecie również wziąć udział w akcji i odbierać kasę na zakłady bukmacherskie w Betclic? Zapraszamy do lektury!

Promocja na piłkę nożną w Betclic - jak skorzystać

Akcja bonusowa Betclic Polska skierowana jest do wszystkich typerów, posiadających aktywny profil do obstawiania u tego buka. Nie ma znaczenia, czy lubisz puszczać swoje kupony bukmacherskie SOLO i AKO w Betclic na komputerze stacjonarnym czy na komórce - promocja jest dostępna zarówno na stronie www.betclic.pl, jak i w intuicyjnej aplikacji mobilnej.

By wziąć udział w promocji, wystarczy zalogować się na swoje konto gracza, a następnie dołączyć do akcji - w tym celu należy kliknąć czerwony button "Dołącz tutaj". Button znajdziecie na specjalnej podstronie, dedykowanej promocji. To wszystko - od tej chwili wszystkie kupony bukmacherskie na piłkę nożną w Betclic, spełniające warunki regulaminowe promocji i puszczone podczas jej trwania (22-31.05), będą owocowały dopisaniem kolejnych punktów rankingowych do Waszego profilu gracza.

Jakie kupony biorą udział w akcji Futbol: Reaktywacja?

Do promocji piłkarskiej w Betclic kwalifikują się wszystkie kupony internetowe, postawione na rozgrywki piłki nożnej, dostępne w ofercie tego buka. Możecie więc obstawiać mecze Bundesligi czy Ekstraklasy, 1. ligi czeskiej czy nawet Premier League Wysp Owczych. Różne ligi możecie łączyć na swoich kuponach, lub - jeśli tak wolicie - możecie też puszczać zakłady na których typujecie tylko jedną ligę. Każdy z nich będzie kwalifikował się do promocji.

Jak dołączyć do rankingu graczy w Betclic
Futbol Reaktywacja w Betclic - zasady promocji

Co ważne, Betclic nie stawia żadnych ograniczeń jeśli chodzi o sposób typowania. Punkty rankingowe przyznawane są zarówno za kupony pojedyncze, jak i kombi. Można grać przedemczowo i LIVE, ale tylko za środki własne - zakłady postawione za pomocą środków bonusowych nie generują punktów. Ważny jest też minimalny kurs kuponu - 1.50 dla SOLO i AKO - a także minimalna stawka kuponu, którą buk ustalił na niskim poziomie zaledwie 5 zł.

Kolejna świetna wiadomość dla typerów - Betclic przyznaje punkty rankingowe za każdy kupon, niezależnie od tego, czy jest on trafiony czy nie. Jeśli wszystkie zdarzenia wytypowaliśmy poprawnie, to oprócz wygranej z kuponu otrzymamy też punkty równe pięciokrotności stawki, którą na ten kupon wydaliśmy. A jeśli zakład nie wszedł, to punkty też zostaną dopisane do naszego konta - będzie ich dwa razy więcej niż złotówek, postawionych na wybrane selekcje. Przykładowo, wygrany kupon za 100 zł zapewni nam 500 punktów rankingowych, a przegrany 200 punktów.

Przy obstawianiu pamiętajcie, że z promocji wyłączone są zakłady powtarzające się, kupony wypłacone za pomocą Cashout oraz kupony zawierające zakłady na "podwójną szansę" (1x lub 2x),  a także kupony zawierające typy z podwyższonymi współczynnikami, czyli te pochodzące z oferty "Super Kursy" i "Boost".

Piłkarska promocja Betclic - co do wygrania?

Nagrody, jakie Betclic Polska przewidział dla najlepszych graczy, są naprawdę imponujące. To zestaw bonusów bukmacherskich, których łączna wartość wynosi aż 20 000 zł! Pierwsza nagroda to połowa tej kwoty, a więc najlepszy typer otrzyma bonus bukmacherski 10 000 zł od Betclic. Za drugie miejsce typer otrzyma bonus 3000 zł, za trzecie - 1000 zł, a czwarta lokata nagrodzona będzie premią 600 zł.

Piąte miejsce to ostatnie z bonusem w indywidualnej wysokości (400 zł), kolejni gracze będą otrzymywali taki sam bonus dla zestawu lokat. Typerzy z miejsc 6-25 zgarną po 100 zł bonusu, miejsca 26-50 będą nagrodzone premią 50 zł, typerom z lokat 51-75 buk przyzna po 40 zł, a graczom z miejsc od 76 do 100 dopisze do konta po 30 zł.

Futbol Reaktywacja w Betclic - jakie są nagrody dla najlepszych typerów?
Nagrody dla graczy w akcji Futbol: Reaktywacja w Betclic online

Jak widać na poniższej infografice, naprawdę jest o co powalczyć, bo nagrody pieniężne dla najlepszych typerów są całkiem solidne - zwłaszcza dla tych, którzy zmieszczą się na podium!

Ranking graczy w Betclic

Punkty, które dotychczas udało nam się zgromadzić, będą widoczne na naszym profilu gracza. Natomiast naszą pozycję w rankingu będziemy mogli podejrzeć na stronie promocji - znajduje się tam wykaz najlepszych graczy (podane są fragmenty ich nicków) wraz z liczbą ich punktów. Dzięki temu możemy sprawdzić, jak daleko znajdujemy się od finałowej setki, lub - jeśli kwalifikujemy się do tego grona - jaka jest różnica punktowa pomiędzy nami a typerem poniżej i powyżej. Pamiętajcie, że ranking aktualizowany jest automatycznie raz dziennie.

Futbol: Reaktywacja - przykładowy kupon

Jeśli nie jesteście pewni, jak przygotować kupon, który kwalifikuje się do promocji, rzućcie okiem na nasz przykładowy zestaw typów. Taki kupon, jeśli okaże się trafiony, przyniesie nam wygraną w wysokości prawie 180 zł przy stawce zaledwie 25 zł, a dodatkowo - niezależnie od wyniku zdobędziemy za niego punkty. Dla trafionego kuponu otrzymamy aż 125 punktów rankingowych, a dla przegranego - 50.

Zakłady bukmacherskie Betclic
Przykładowy kupon na piłkę nożną w Betclic:
Freiburg vs B. Leverkusen, Bundesliga, typ 2, kurs - 1.77
Wolfsburg vs Eintracht Fr. , Bundesliga, typ 1, kurs 2.02
Mainz vs Hoffenheim, Bundes.liga, typ 2, kurs - 2.28
---------------------------------
Kurs całkowity kuponu: 8.15 | Stawka kuponu: 25 PLN
Ewentualna wygrana: 179,30 PLN
Punkty za wygraną: 125 | Punkty za przegraną: 50
Betclic rejestracja z kodem

Oczywiście, gdybyśmy na naszym kuponie zdecydowali się umieścić tylko jedno z wybranych spotkań, również zgarnęlibyśmy za niego taką samą liczbę punktów, choć wtedy nasza nagroda w przypadku trafionego typu byłaby mniejsza. Podobnie przy dwóch selekcjach, ale też przy pięciu czy dziesięciu - każdy kupon to kolejne punkty w piłkarskim rankingu Betclic. Jak widzicie, bardzo łatwo można w Betclic przygotować kupon online na piłkę nożną, który zapewni Wam sporo punktów rankingowych i pozwoli wspinać się coraz wyżej w zestawieniu najlepszych graczy!

Jak obrócić bonus na piłkę nożną?

Jeśli znajdziemy się w gronie stu najlepszych typerów z największą zgromadzoną liczbą punków, to bonus bukmacherski od Betclic zostanie dopisany do naszego salda bonusowego. Jeśli chcemy te pieniądze wpłacić na nasz rachunek bankowy, to musimy najpierw obrócić bonusem. Zgodnie z regulaminem promocji, wymagany jest sześciokrotny obrót kwotą premii finansowej - jeśli więc otrzymaliśmy nagrodę 100 zł, to przed wypłatą musimy zawrzeć zakłady bukmacherskie w Betclic na kwotę co najmniej 600 zł.

Za bonus możemy obstawiać dowolne dyscypliny - nie tylko piłkę nożną, ale też e-sport, koszykówkę czy sporty wirtualne. Nie ma też znaczenia, czy kupony zaliczające się do obrotu gramy AKO czy SOLO - ważny jest tylko minimalny kurs, który musi wynosić co najmniej 2.0. Pamiętajmy też, że na wykonanie całego wymaganego obrotu mamy 7 dni od daty przyznania bonusu.

Futbol: Reaktywacja w Betclic - fragment regulaminu

(...) 8. Nagrody zostaną przyznane zgodnie z tabelą przedstawioną w opisie promocji. Bonusy nie kumulują się - po rozliczeniu akcji Klient może otrzymać maksymalnie 10 000 zł bonusu

9. Nagrody zostaną wypłacone 01.06.2020 r. do 23:59 CEST.

10. Bonusy muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2.00 w ciągu 7 dni od daty przyznania.

11. W przypadku zajęcia tej samej pozycji w rankingu gracz, który postawił większą liczbę kwalifikujących się kuponów podczas wyzwania, zostanie sklasyfikowany na wyższej pozycji.

12. Biorąc udział w konkursie, zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich imion i zdjęć w materiałach promocyjnych.

13. Decyzja Betclic.pl jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich stron.

Premie na futbol w Betclic

Bukmacher Betclic znany jest graczom z tego, że regularnie organizuje dla nich promocje i bonusy bukmacherskie na najważniejsze rozgrywki sportowe, a wiele z tych akcji dotyczy właśnie piłki nożnej. W bonusowym portfolio Betclic Polska znajduje się nie tylko "Futbol: Reaktywacja", ale też regularnie odnawiany Piłkarski Jackpot z pulą nagród, która każdorazowo wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych, a także Liga Betclic z bonusami za regularne typowanie oraz liczne promocje okazjonalne.

Dlaczego warto stawiać internetowe kupony bukmacherskie w Betclic
Betclic Zakłady Bukmacherskie - rekomendacje dla operatora online

To właśnie z powodu rozbudowanego systemu bonusów i promocji Betclic regularnie zajmuje wysokie lokaty w zestawieniach najlepszych bukmacherów internetowych (aktualny ranking na listopad 2021 znajdziesz TU - w rankingu również m.in. STS, eToto i forBET) i cieszy się świetnymi opiniami graczy, którzy chętnie zakładają profile typerskie właśnie u tego buka.

Kod do najlepszych bonusów

Rejestracja konta do obstawiania w Betclic (przeczytaj jak założyć konto Betclic) jest bardzo opłacalne również z powodu atrakcyjnego bonusu na start, w ramach którego każdy nowy typer może otrzymać zakład bez ryzyka przegranej na kwotę 50 zł. Wydaje się to Wam niewiele? Nic bardziej mylnego! Cashback na start w Betclic nie jest bowiem obciążony warunkami obrotu - oznacza to, że w przypadku przegranego kuponu Wasz bonus zostaje dopisany od razu do salda głównego. Nie musicie go obracać, możecie od razu wypłacić pieniądze na Wasz rachunek bankowy.

By zgarnąć ten ekskluzywny zakład powitalny z ubezpieczeniem stawki musicie tylko użyć przy rejestracji nasz darmowy kod LEGALSPORT - wystarczy wpisać go lub wkleić w formularzu. Promocja powitalna jest dostępna tylko z naszym najlepszym kodem - pamiętajcie, że hasło LEGALSPORT działa też u innych bukmacherów internetowych, u których możecie równolegle założyć konta do typowania piłki nożnej i innych sportów.

FAQ - Futbol: Reaktywacja w pytaniach i odpowiedziach

Jak wszystkie promocje bukmacherskie, dotyczące piłki nożnej, również "Futbol: Reaktywacja" w Betclic online budzi ogromne zainteresowanie wśród typerów. Sprawdziliśmy, jakie pytania na temat promocji piłkarskiej Betclic najczęściej się powtarzają na forach bukmacherskich, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Futbol: Reaktywacja w Betclic - czy warto?

Tak, z całą pewnością warto wziąć udział w tej promocji legalnego bukmachera internetowego Betclic Polska. Przede wszystkim dlatego, że zasady udziału w rankingu są bardzo proste, dzięki czemu poradzi sobie z nimi nawet początkujący typer. Drugą zaletą promocji są bardzo okazałe bonusy bukmacherskie, a szansę na ich zdobycie ma każdy - wystarczy stawiać kupony bukmacherskie w Betclic i gromadzić punkty rankingowe.

2. Co jest do wygrania w piłkarskiej promocji Betclic?

W ramach akcji bonusowej w Betclic "Futbol Reaktywacja" możecie wygrać atrakcyjne bonusy bukmacherskie, którymi nagrodzonych zostanie aż stu najlepszych typerów. Pula nagród wynosi aż 20 000 zł, z czego połowę zgarnia gracz z pierwszej lokaty - Betclic przygotował dla niego bonus bukmacherski 10 000 zł. Drugie miejsce nagrodzone zostanie bonusem, w kwocie 3000 zł, trzecia lokata to premia 1000 zł, a gacze z miejsc 4-5 otrzymają odpowiednio 600 i 400 zł bonusu. Następne miejsca w rankingu będą premiowane kwotami 100 zł (6-25), 50 zł (26-50), 40 zł (51-75) i 30 zł (76-100).

3. Jak wziąć udział w akcji bonusowej na piłkę nożną?

By wziąć udział w promocyjnym rankingu na piłkę nożną w Betclic, musicie tylko posiadać aktywny profil typerski u tego buka (TU link aktywacyjny do rejestracji w Betclic - pamiętajcie o wpisaniu / wklejeniu kodu afiliacyjnego LEGALSPORT). Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy dołączyć do promocji , klikając button "Dołącz tutaj" na podstronie dedykowanej tej akcji bonusowej. Od tej chwili każdy kupon internetowy, postawiony na piłkę nożną za co najmniej 5 zł i z minimalnym kursem 1.50, dopisuje do Waszego konta kolejne punkty rankingowe, które pozwolą Wam rywalizować z innymi typerami o atrakcyjne premie finansowe.

4. Czy Betclic ma dobre kursy na piłkę nożną?

Tak, oferta kursowa Betclic na futbol jest naprawdę atrakcyjna, dzięki czemu zakłady bukmacherskie na futbol można stawiać z korzystnymi współczynnikami zarówno na kuponach pojedynczych, jak i kombi. Dodatkowo Betclic Polska regularnie aktywuje dla graczy promocję kursową Boost, gdzie współczynniki na wybrane wydarzenia - na ogół dotyczące najbardziej medialnych wydarzeń piłkarskich, jak derby Berlina czy mecz BVB - Bayern są znacznie podniesione, nierzadko nawet o 40%.

5. Czy inni bukmacherzy mają promocje na futbol?

Tak, akcje bonusowe i promocyjne dotyczące piłki nożnej - najpopularniejszej dyscypliny sportowej do typowania na internetowych kuponach SOLO, AKO i systemowych - znajdziecie u wszystkich legalnych bukmacherów online. Zarówno tych z TOP rankingu bukmacherów (sprawdź zestawienie najlepszych buków internetowych na listopad 2021), jak STS, Fortuna, forBET czy BETFAN, jak i w ofercie Totolotka, eWinnera, TOTALbetu czy PZBuk.

Przykłady? W forBET regularnie odnawiana jest promocja MaxiZysk, w ramach której najczęściej można obstawiać właśnie mecze piłkarskie, a wygrana z kuponów jest podwajana (TU więcej o MaxiZysku w forbecie). Z kolei TOTALbet każdego dnia podnosi kursy na wybrane zdarzenia z oferty w ramach promocji TOTAL Boost i TOTAL Hit, a większość z nich również dotyczy najpopularniejszych lig piłkarskich. W Fortunie cyklicznie pojawia się Piłkarski Pewniak ze zwrotem za nietrafione kupony, a STS organizuje dedykowane akcje bonusowe na najważniejsze rozgrywki piłkarskie.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Futbol: Reaktywacja w Betclic
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.