wtorek, 2 czerwca 2020
Najnowsze: Wielki futbol w czerwcu - La Liga, Premier League i Serie A

Majówka z forBET - bonusy dla graczy

Akcja promocyjna na majówkę w forBET online. Bonusy i promocje bukmacherskie dla typerów, premie za kupony internetowe w forBET.

Odbierz kod promocyjny forBET Oferta na bonus forBET VIP ważna do 30 czerwca 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Majówkowe promocje dla graczy w forBET
  1. Aktualna promocja: Majówka z forBET#6 - Polska
  2. Majówka z forBET#5 - USA
  3. Majówka z forBET#4 - Chiny
  4. Majówka z forBET#3 - Anglia
  5. Majówka z forBET#2 - Hiszpania
  6. Majówka z forBET #1 - Korea Południowa
 2. Majówka z forBET - co warto wiedzieć
  1. Jak obrócić bonus?
 3. Premie dla graczy w forBET online
  1. Kod do najlepszego bonusu
 4. FAQ - pytania o promocję "Majówka z forBET"
Majówka z forBET - akcja promocyjna dla typerów online

"Majówka z forBET" to akcja bonusowa internetowego legalnego bukmachera, w ramach której operator nagradza typerów za regularną grę. Promocja umożliwia zdobycie atrakcyjnych bonusów do wykorzystania na typowanie ulubionych sportów.

freebet 20 pln na start w forbet
Darmowy zakład z kodem LEGALSPORT za depozyt min. 50 PLN

Jak wszystkie bonusy od forBET online, również akcja "Majówka 2020" charakteryzuje się prostymi warunkami odbioru, dzięki czemu z promocji mogą skorzystać zarówno doświadczeni gracze, jak i początkujący typerzy. Sprawdziliśmy, co warto wiedzieć o akcji Majówka z forBET i jakie nagrody są do zdobycia.

Majówkowe promocje dla graczy w forBET

Poniżej przygotowaliśmy dla Was informacje o aktualnej promocji forBET, przygotowanej dla typerów w ramach akcji "Majówka 2020". Znajdziecie tu też zakończone etapy akcji bonusowej forBET, które przyniosły typerom sporo dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie online!

Aktualna promocja: Majówka z forBET#6 - Polska

Ostatnim etapem forBETowej majówki jest Polska, gdzie od 12.05 do 17.05 będzie można grać bez podatku! Nie ma znaczenia, czy lubicie puszczać kupony przedmeczowe czy LIVE, czy najchętniej obstawiacie zakłady bukmacherskie na piłkę nożną, e-sport czy sporty wirtualne - wszystkie Wasze kupony, spełniające warunki promocji, będziecie mogli grać za pełną stawkę!

Jak wziąć udział w promocji
Zasady promocji "gra bez podatku" w ramach akcji "Majówka z forBET#6 - Polska"

Od 12 do 14 maja promocja obowiązuje na komputerach, a w dniach 15-17 przenosi się na mobile. Oznacza to, że z gry bez podatku będą mogli skorzystać zarówno typerzy, którzy preferują stawianie zakładów bukmacherskich na komputerze czy laptopie, jak i gracze korzystający z apki mobilnej na telefonach i tabletach.

Zasady promocji przez cały czas pozostają takie same, zmienia się jedynie kanał, za pośrednictwem którego będzie można obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku w forBET. By wziąć udział w akcji, wystarczy podczas jej trwania stawiać kupony online za pomocą odpowiedniego kanału - przez pierwsze dwa dni jest to witryna www.iforbet.pl, a w trakcie kolejnych trzech dni - mobilna wersja strony lub aplikacja bukmacherska.

Do promocji kwalifikują się wszystkie kupony AKO z co najmniej trzema zdarzeniami - wszystkie z kursem min. 1.30. Bukmacher nie stawia natomiast żadnych ograniczeń odnośnie dyscypliny, jaką chcemy obstawiać, oraz formy typowania - do promocji zaliczają się zarówno kupony pre-match, jak i te obstawiane na żywo w trakcie trwania wydarzenia sportowego, a także selekcje z oferty WIRTUALNE I.

Bonus dla graczy w ramach promocji

Dla każdego kuponu, który spełnia warunki regulaminowe akcji bonusowej forBET, współczynnik zostanie podwyższony automatycznie z 0.88 na 1.0. Dzięki temu wygrane z kuponów w całości trafią do Waszej kieszeni - forBET bierze na siebie podatek 12%! 

Majówka z forBET#6: Polska - fragment regulaminu

(...) 6. Do promocji zaliczają się zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz wirtualne l.

7. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli kupon zostanie zagrany zgodnie z zasadami promocji.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane przez stronę mobilną oraz aplikację forBET.

9. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

10. Do promocji nie kwalifikują się zakłady specjalne (np. Combo Expert) oraz zakłady długoterminowe.

11. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

12.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Majówka z forBET#5 - USA

Następny etap podróży, aktywny dla typerów w dniach 9-11.05, to Ameryka Północna, a konkretnie do USA. To tutaj w XIX wieku miała miejsce Gorączka Złota. W zasadzie było ich kilka na przestrzeni 50 lat. Miejsca w których odkrywano złoto gromadziły tysiące ludzi, chcących się szybko wzbogacić. 

Jak wziąć udział w promocji internetowej
Zasady bonusu 50% od wpłaty w ramach akcji "Majówka z forBET#45 - USA"

Obecnie kolejnym miejscem, gdzie prawdopodobnie wybuchnie następna gorączka złota, będzie serwis iforbet.pl. W ciągu trzech dni, dedykowanych na wirtualne zwiedzanie USA, typerzy mogą skorzystać z aż dwóch promocji, przygotowanych przez forBET. Będzie to MaxiZysk oraz bonus od depozytu - 50% aż do kwoty 1000 zł. Jak widać, naprawdę jest o co grać!

Znana promocja MaxiZysk w forBET aktywna jest 9-10.05 i wymaga dokonania depozytu. Gracze, którzy wpłacą środki od 09.05.2020 od godziny 00:00 do 10.05.2020, do godz. 23:59, otrzymają od forBET online mnożnik MaxiZysk dla kwoty do 100 PLN. Następnie wystarczy postawić kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami za kwotę równą kwocie wpłaty, i aktywować mnożnik dla kuponu. Termin ważności MaxiZysku to 48h – w tym czasie należy postawić zakład, dla którego wygrana zostanie pomnożona dwukrotnie!

Z kolei bonus 50% od depozytu do 1000 PLN jest aktywny 11.05. Gracze, którzy wpłacą środki na saldo depozytowe forBET dnia 11.05.2020 w godz. 00:00 - 23:59, otrzymają bonus 50% od przelanej kwoty. Minimalna kwota depozytu 20 PLN - od takiej wpłaty otrzymacie bonus 10 zł. Z kolei maksymalna kwota bonusu 1000 PLN przyznana Wam zostanie za depozyt w kwocie co najmniej 2000 PLN.

Bonus dla graczy w ramach promocji

Pamiętajcie, że przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozytem. By to zrobić, należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie min. 2.0. Do obrotu depozytem oraz bonusem nie zaliczają się kupony systemowe oraz zakłady WIRTUALNE I i II.

Majówka z forBET#5 - USA: fragment regulaminu

(...) 13. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszego depozytu wpłaconego dnia 11.05.2020 w godz. 00:00 - 23:59.

 14. Promocją nadrzędną jest promocja forBET2000. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tej promocji w pełni w pierwszej kolejności otrzymają bonus z jej tytułu. Obrót z depozytów pod promocję forBET2000 nie będzie liczony do promocji Ekstra bonus.

 15. Promocja bonusu od depozytu nie łączy się z indywidualnymi promocjami otrzymywanymi drogą mailową i/lub SMS.

 16. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem. (...)

Majówka z forBET#4 - Chiny

8.05 majówkowa wycieczka forBET online ląduje w Chinach, gdzie będziemy mogli wybrać się na bardzo widowiskową i emocjonującą dyscyplinę jaką niewątpliwie jest tenis stołowy. Zwłaszcza, że w tym kraju tenis stołowy to dyscyplina nr 1. W popularnego "ping-ponga" gra się tam w szkołach, przedszkolach, więzieniach, a nawet w zakładach pracy. Zawodnicy z tego kraju są absolutną potęgą na arenie międzynarodowej.

Jak wziąć udział w promocji internetowej
Zasady promocji "Majówka z forBET#4 - Chiny"

Na tę okazję forBET przygotował dla Was szybką promocję. W dniu 08.05 można skorzystać z mnożnika wygranej MaxiZysk na tenis stołowy. W ramach akcji bonusowej forBET podwoi Waszą wygraną!

By wziąć udział w promocji, wystarczy w czasie jej trwania dokonać wpłaty, dla której aktywowany zostanie mnożnik. Minimalna kwota depozytu, od której przysługuje MaxiZysk, to 20 PLN. Pamiętajcie, że mnożnik przysługuje dla kwoty do maksymalnie 100 PLN, czyli za depozyt powyżej 100 PLN gracz otrzyma MaxiZysk dla kwoty 100 PLN. Po wybraniu MaxiZysku z listy należy nim zagrać JEDNOKROTNIE - CAŁĄ KWOTĄ (jeden kupon). Musi to być kupon AKO z co najmniej trzema selekcjami, przy czym kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty Tenis stołowy – przedmeczowej lub na żywo.

Majówka z forBET - promocja dla graczy bukmachera internetowego

Majówka z forBET#4 - Chiny: fragment regulaminu

(...) 11.  Stawka kuponu z MaxiZyskiem musi być równa kwocie depozytu, do którego został przyznany mnożnik MaxiZysk.

12. Aby zagrać kupon z mnożnikiem MaxiZysk należy posiadać środki na saldzie głównym. Po zagraniu kuponu środki zostaną pobrane z salda głównego. 

13. Termin ważności MaxiZysku to 48h – w tym czasie należy postawić zakład.

14. Mnożnik MaxiZysk zostanie przyznany tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej w trakcie trwania promocji. (...) 

Majówka z forBET#3 - Anglia

Majówka z forBET tym razem przenosi się do Anglii, gdzie już w 1776 roku w Swaffham odbył się pierwszy oficjalny wyścig chartów. Mimo, że pierwszy profesjonalny tor do wyścigów powstał w USA, to jednak z Anglią kojarzą się najbardziej. Tutaj dyscyplina ta w pewnym momencie była sportem narodowym. W 1929 roku frekwencja na stadionach wyścigowych w całym sezonie sięgnęła aż 16 milionów.

Jak wziąć udział w promocji internetowej
Zasady promocji "Majówka z forBET#3 - Anglia"

Bukmacher forBET również daje graczom możliwość oglądania i typowania wyścigów psów w ramach Sportów Wirtualnych. Oprócz tego na stronie www i w aplikacji mobilnej bukmachera można obstawiać też inne wirtualne dyscypliny sportowe, w tym piłkę nożną, koszykówkę, tenis czy wyścigi koni. Warto skorzystać z takiej opcji, zwłaszcza że w trakcie promocji wszystkie zakłady na Sporty WIRTUALNE I oraz Sporty WIRTUALNE II można grać BEZ PODATKU!

Jak wziąć udział w promocji? Wystarczy w trakcie jej trwania (04-07.05) stawiać kupony AKO z co najmniej trzema selekcjami na sporty wirtualne I (minimalny kurs selekcji 1.30) lub dowolne kupony (pojedyncze lub akumulowane, z dowolnym kursem i liczbą zdarzeń) na sporty wirtualne II. Stawiając takie zakłady za środki własne (czyli nie za bonus), powiększamy wygraną aż o 14%.

Majówka z forBET - promocja dla graczy bukmachera internetowego

Majówka z forBET#3 - Anglia: fragment regulaminu

(...)4. Promocja dotyczy TYLKO kuponów zawartych na WIRTUALNE l oraz WIRTUALNE II.

5. Na kuponie ze zdarzeniami z oferty WIRTUALNE l muszą znajdować się min. 3 zdarzenia - wszystkie z kursem min. 1.30. 

6. Każdy kupon ze zdarzeniami z oferty WIRTUALNE ll zalicza się do promocji – bez względu na liczbę zdarzeń oraz kurs minimalny.

7. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli kupon zostanie zagrany zgodnie z zasadami promocji.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

9. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

10.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Majówka z forBET#2 - Hiszpania

Kolejnym przystankiem podczas majówki z forBET jest Półwysep Iberyjski, gdzie na co dzień toczą się rozgrywki w  La Liga – jednej z najmocniejszych i najbardziej popularnych piłkarskich lig świata. To tutaj kilka razy w roku odbywa się najbardziej emocjonujące piłkarskie pojedynki pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt. Chwilowo, jak w większości krajów, liga hiszpańska jest zawieszona, ale to nam nie przeszkodzi spędzić ten weekend z hiszpańską piłką nożną. 

Jak wziąć udział w akcji Majówka z forBET
Zasady promocji "Majówka z forBET#2 - Hiszpania"

W  majówkowej ofercie forBET online znajdziecie Symulator Ligi, czyli rozgrywki ligowe generowane w oparciu o prawdziwą historię wyników i statystyk drużyn oraz ich zawodników. Spotkania w ramach tych rozgrywek trwają pełne 90 minut, więc można grać również kupony LIVE. Dodatkowo podczas przystanku w Hiszpanii zakłady bukmacherskie na Symulator Ligi można obstawiać w ramach promocji MaxiZysk (TU więcej o mnożniku wygranej w forBET). Co ważne, z bonusu można skorzystać nie tylko na rozgrywki La Liga, ale również na wszystkie pozostałe ligi w ramach symulatora. Będziecie mogli zatem powiększyć swój zysk z wygranego kuponu i to aż dwukrotnie!

By wziąć udział w promocji wystarczy podczas jej trwania dokonać depozytu na kwotę co najmniej 20 zł, aktywować promocję MaxiZysk i przygotować kupon za stawkę równą kwocie depozytu. Pamiętajcie, że musi to być kupon AKO z co najmniej trzema selekcjami (kurs minimalny zdarzenia 1.40) z oferty przedmeczowej lub na żywo na Symulator Ligi. Jeśli kupon okaże się trafiony, to wygrana zostanie pomnożona dwukrotnie!

Promocja Majówka z forBET - Hiszpania

Pamiętajcie że:

 • Minimalna kwota depozytu, od której przysługuje MaxiZysk to 20 PLN.
 • Mnożnik przysługuje dla kwoty do maksymalnie 100 PLN, czyli za depozyt powyżej 100 PLN gracz otrzyma MaxiZysk dla kwoty 100 PLN.
 • Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 PLN.

Majówka z forBET#2 - Hiszpania: fragment regulaminu

(...)13. Termin ważności MaxiZysku to 48h – w tym czasie należy postawić zakład.

14. Mnożnik MaxiZysk zostanie przyznany tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej w trakcie trwania promocji.

15. Z promocji wyłączone są zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert.

16. Kupony z mnożnikiem MaxiZysk nie zaliczają się do obrotu depozytem w promocjach od depozytu tj. Extra Bonus, forBET 2000.

17. Promocją nadrzędną jest promocja forBET2000. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tej promocji w pełni otrzymają tylko bonus z jej tytułu.

18. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

19. Kupony, na których przynajmniej jedno zdarzenie zostało rozliczone po kursie 1.0 zostają wyłączone z promocji oraz powodują utratę MaxiZysku.

20. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed zawarciem zakładu za MaxiZysk skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą MaxiZysku. (...)

Majówka z forBET #1 - Korea Południowa

Naszą przygodę rozpoczynamy w Południowej Korei. Kraj ten miał spory udział w rozwoju znanego dziś na całym świecie e-sportu. To tutaj w 2000 roku swój początek miał World Cyber Games (WCG) – międzynarodowy festiwal gier komputerowych. Z tego kraju również wywodzi się Global StarCraft 2 League (GSL). Obecnie najbardziej prestiżowe rozgrywki w tej grze, które przyciągają przed ekran miliony widzów. 

Jak wziąć udział w akcji bonusowej
Zasady promocji "Majówka z forBET#1 - Korea Południowa"

Podczas tego przystanku będziecie mieli okazję poznać bliżej e-sporty ofertę forBET na cyber-rozgrywki z najbardziej popularne gry (TU więcej o e-sportowej ofercie forBET). W Korei Południowej zostajemy aż do 1 maja - tyle potrwa pierwszy etap promocji legalnego bukmachera internetowego, a budżet przeznaczony do podziału to aż 10 000 zł. Waszym zadaniem jest codzienna gra od dzisiaj do piątku włącznie. Każdy kto spełni warunki weźmie udział w podziale tej puli!

Jak wziąć udział w promocji? Wystarczy codziennie podczas trwania akcji stawiać kupony AKO na e-sport - na każdym kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia, a kurs minimalny pojedynczej selekcji to 1.30. Dodatkowo minimum dwa zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty na e-sport lub Ligi Elektroniczne (piłka nożna, koszykówka, tenis). Stawka każdego kuponu to dokładnie 22 zł.

Majówka z forBET - akcja bonusowa dla graczy online

Jeżeli więcej niż jeden kupon gracza będzie rozliczony jako wygrany, to otrzyma on większą część z podziału puli.

Przykład:

 • W promocji wygranych było łącznie 100 kuponów.
 • Gracz, który wygrany miał jeden kupon i spełnił warunki promocji otrzyma bonus w kwocie 100 PLN.
 • Gracz, który wygrane miał 3 kupony i spełnił warunki promocji otrzyma bonus w kwocie 300 PLN.

Pamiętajcie przy tym, że każdy typer może uzyskać maksymalnie 20 udziałów (wygranych kuponów) do podziału puli - oznacza to, że Wasz maksymalny bonus od forBET w tym etapie promocji może wynieść 2000 zł.

Majówka z forBET#1 - Korea Południowa: fragment regulaminu

(...) 8. Aby wziąć udział w podziale puli 10 000 PLN należy:

- CODZIENNIE w trakcie trwania promocji grać min. jeden kupon, który spełnia warunki promocji.

- posiadać przynajmniej jeden z kuponów zawartych do promocji rozliczony jako wygrany.

9. Do promocji nie zaliczają się zakłady Wirtualne I i II, kupony zagrane za bonus oraz kupony systemowe.

10. Do promocji nie zliczają się kupony postawione wielokrotnie na te same zdarzenia np. 3 identyczne. Każdy kupon gracza musi różnić się od poprzedniego przynajmniej 1 zdarzeniem.

11. Pula zostanie podzielona pomiędzy wszystkie kupony, które spełnią warunki zasad promocji.

12. Jeżeli wszystkie zagrane przez Gracza kupony będą przegrane, to Gracz nie bierze udziału w podziale puli. (...)

Majówka z forBET - co warto wiedzieć

Akcja "Majówka z forBET" to nie jedna promocja, ale seria akcji bonusowych, które będą aktywowane systematycznie przez cały czas trwania promocji (od 27.04 do 17.05). Każda z akcji bonusowych ma określony czas trwania i warunki, które są konieczne, by otrzymać bonus.

Szeroka oferta sportowa i wysokie kursyRegularne promocje dla typerów

Szeroka oferta sportowa i wysokie kursy
Regularne promocje dla typerów

GRAJ w

Warto pamiętać, że w promocji mogą uczestniczyć zarówno gracze, którzy swoje kupony bukmacherskie SOLO i AKO w forBET stawiają przez stronę internetową bukmachera (znajdziecie ją pod adresem www.iforbet.pl) oraz jej mobilną wersję m.iforbet.pl, jak i typerzy, którzy preferują zakłady sportowe przez telefon i tablet i korzystają z intuicyjnej aplikacji mobilnej forBET.

Nie potrzebujesz kodu promocyjnego by dołączyć do akcji Majówka z forBET - kod potrzebny jest jedynie typerom, którzy nie posiadają jeszcze konta gracza w forBET, a chcieliby skorzystać z promocji. Kod LEGALSPORT wykorzystywany jest tylko przy rejestracji konta (przeczytaj jak założyć darmowe konto w forBET online), natomiast przy dołączaniu do promocji już go nie potrzebujesz. Do akcjo bonusowej forBET nie trzeba się też zapisywać - wystarczy spełnić warunki uczestnictwa w danym etapie, by zakwalifikować się do niego automatycznie.

Jak obrócić bonus?

Premie finansowe przyznawane graczom podczas akcji Majówka z forBET podlegają warunkom obrotu. Zasady dokonywania obrotu bonusem mogą różnić się dla poszczególnych etapów promocji, dlatego pamiętajcie, by każdorazowo sprawdzić regulamin konkretnego bonusu.

Rekomendacje dla bukmachera internetowego forBET
forBET online - dlaczego warto stawiać kupony bukmacherskie

Przykładowo, dla pierwszego etapu akcji - Korea Południowa - przyznanym bonusem musicie obrócić czterokrotnie, stawiając dowolne kupony AKO z co najmniej dwiema selekcjami. Kurs całkowity każdego kuponu musi być nie mniejszy niż 2.0, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO to 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni, a czas na obrót również wynosi 14 dni (oznacza to, że w tym czasie musicie spełnić warunki obrotowe, a więc postawić zakłady na określoną kwotę, zależną od wysokości Waszej premii finansowej od forBET). 

Premie dla graczy w forBET online

Bukmacher internetowy forBET systematycznie przygotowuje dla graczy atrakcyjne premie bonusowe - "Majówka z forBET" to tylko jedna z nich. Zależnie od aktualnego portfolio bonusowego, premie od forBET możecie wykorzystywać na kupony pre-match i LIVE, na różne dyscypliny sportowe - w ofercie znajdziecie bonusy na sporty wirtualne, na e-sport, na koszykówkę czy tenis, a także na piłkę nożną.

Kod do najlepszego bonusu

Pamiętajcie, że najlepszy pakiet powitalnych premii finansowych dla graczy otrzymacie, jeśli przy rejestracji konta wykorzystacie nasz darmowy kod bonusowy LEGALSPORT (kod należy wpisać / wkleić w formularzu rejestracyjnym - przeczytaj więcej o korzyściach z kodu w forBET).

forBET Zakłady Bukmacherskie - bonus powitalny 2120 zł z kodem
Kod do bonusu forBET 2120 PLN na start

Kod do nagród powitalnych w forBET to trzy bonusy od wpłaty, a także 120 zł w dodatkowych bonusach, dostępnych tylko z hasłem LEGALSPORT - to darmowy zakład 20 zł przy depozycie min. 50 zł, cashback 50 zł i extra bonus 50 zł za kod.

Zastanawiacie się, dlaczego kod LEGALSPORT jest najlepszy? Ponieważ działa u wszystkich bukmacherów online (TU ranking najlepszych operatorów internetowych w Polsce)  pozwala odebrać ponadstandardowe bonusy z kodem. W poniżej tabeli znajdziecie informacje o premiach powitalnych u poszczególnych bukmacherów.

Bukmacherzy - bonusy na start z kodem
Nazwa firmy Bonus  Kod do bonusu
STS Zakłady Bukmacherskie
 1279 zł
odkryj KOD  
LVBET Zakłady Bukmacherskie  1590 zł  odkryj KOD 
Betclic Zakłady Bukmacherskie
 550 zł
odkryj KOD 
PZBuk Zakłady bukmacherskie
 200 zł
odkryj KOD 
BetFan Zakłady Bukmacherskie
 3100 zł 
odkryj KOD  
Fortuna Zakłady Bukmacherskie  1140 zł  odkryj KOD 
forBET Zakłady Bukmacherskie
 2110 zł 
odkryj KOD 
Totolotek Zakłady Bukmacherskie  1049 zł  odkryj KOD 
eToto Zakłady Bukmacherskie  300 zł  odkryj KOD 
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie  5050 zł  odkryj KOD 
eWinner Zakłady Bukmacherskie  1170 zł  odkryj KOD 

Zależnie od bukmachera online, w pakiecie powitalnym z kodem znajdziecie wyższe bonusy od depozytu, extra freebety czy zakłady bez ryzyka przegranej.

FAQ - pytania o promocję "Majówka z forBET"

Typerzy bardzo lubią promocje i bonusy bukmacherskie i chętnie z nich korzystają. Nie inaczej jest z akcją "Majówka z forBET" - typerzy przejawiają duże zainteresowanie tą promocją i przesyłają do nas sporo pytań związanych z akcją forBET. Poniżej zebraliśmy dla Was najczęściej powtarzające się, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Czy warto wziąć udział w promocji "Majówka z forBET"?

Tak, zdecydowanie warto dołączyć do promocyjnej akcji bukmachera internetowego forBET, który cieszy się świetnymi opiniami typerów (TU znajdziesz opinie). Przede wszystkim dlatego, że bonusy forBET umożliwiają zdobycie dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie, a pula nagród w całej akcji jest bardzo wysoka (tylko dla pierwszego etapu pula do podziału to aż 10 000 PLN). Dodatkowo Majówka z forBET składa się z kilku różnych etapów, co gwarantuje dużą różnorodność i sprawia, że każdy typer bez trudu znajdzie coś dla siebie.

2. Co można wygrać?

Do wygrania są bonusy bukmacherskie od forBET w różnej wysokości - wszystko zależy od budżetu danego etapu akcji i jej wyników. Przykładowo, w pierwszym etapie promocji do podziału jest 10 000 zł - na zdobycie części z tych pieniędzy ma szansę każdy gracz, który stawia określone regulaminem kupony. Jeśli jeden z kuponów jest wygrany, typer otrzyma bonus w określonej wysokości (zależnej od ilości wszystkich trafionych kuponów w akcji). Im więcej wygranych kuponów, tym większy udział w podziale puli.

3. Kto może skorzystać z promocji?

Promocja koncesjonowanego buka forBET online skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto gracza u tego operatora. Nieważne, czy swoje kupony bukmacherskie w forBET stawiasz na komórce przez aplikację mobilną, czy na komputerze stacjonarnym - każdy może wziąć udział w akcji "Majówka z forBET".

4. Czy inni bukmacherzy mają podobne akcje?

Majówkowe promocje są dość popularne wśród bukmacherów internetowych (TU aktualna lista operatorów na czerwiec 2020), spodziewamy się więc, że śladami forBET wkrótce pójdą inni bukmacherzy online. Bonusów tego typu wato szukać też w STS, Fortunie, BETFAN i LVBET - ci bukmacherzy są znani z regularnie organizowanych akcji promocyjnych, więc podejrzewamy, że właśnie u nich znajdziecie analogiczne akcje.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Majówka z forBET - bonusy dla graczy
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.