poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: Barcelona - Real Madryt kursy, typy

Mecz Polska - Szwecja: podwójna wygrana w Betcris

Podwojenie wygranej z kuponu SOLO na mecz Polska - Szwecja w Betcris. Do odbioru do 400 PLN w formie bonusu.

Po rejestracji do odbioru premia Betcris + frebet + 1400 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak wziąć udział w promocji na mecz Polska - Szwecja?
  1. Co można zagrać na promocyjnym kuponie?
  2. Ile można wygrać w promocji ?
  3. Jak obrócić freebet na mecz Polska-Szwecja?
 2. Podwójna wygrana na mecz Polska - Szwecja: regulamin promocji
 3. Kody do bonusów na baraże
 4. FAQ
Pakiet powitalny na mecze Mistrzostw Świata w Betcris
Zakłady Bukmacherskie
 •  Bonus za depozyty
 • Freebet na start 100 zł
 • HIT! Promocje kursowe - boost

1400 zł

Suma bonusów Betcris kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Betcris kod promo: LEGALSPORT

Spotkanie Polski ze Szwecją w finale baraży o awans do Mistrzostw Świata rozgrzewa nie tylko fanów piłki nożnej, ale też graczy bukmacherskich, którzy zakłady na ten mecz chętnie wrzucają na swoje internetowe kupony sportowe. W Betcris obstawianie tego spotkania może się okazać podwójnie opłacalne - ten koncesjonowany buk za trafiony kupon SOLO podwoi Waszą wygraną!

Podwójna wygrana na mecz Polska-Szwecja w Betcris - promocja online

Co ważne, promocja bukmacherska Betcris posiada bardzo proste warunki regulaminowe i umożliwia odbiór darmowego zakładu - freebetu o wartości nawet 400 zł! A jeśli nie jesteście pewni, jakie rozstrzygnięcie obstawiać w tym spotkaniu, sprawdźcie nasze typy na mecz Polska - Szwecja.

Jak wziąć udział w promocji na mecz Polska - Szwecja?

Podwojenie wygranej na mecz Polska - Szwecja w Betcris dostępne jest dla wszystkich typerów, którzy posiadają aktywny profil typerski u tego koncesjonowanego bukmachera online. Pamiętajcie, że należy dokonać pełnej rejestracji konta stałego - profil tymczasowy nie wystarczy, by wziąć udział w promocji.

Jeśli nie masz jeszcze konta do betowania, możesz założyć je teraz, klikając ten link aktywacyjny do konta Betcris, a jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, przeczytaj nasz poradnik jak się zarejestrować w Betcris. Nie zapomnij o wykorzystaniu kodu promocyjnego LEGALSPORT, z którym możesz zgarnąć premię powitalną w wysokości nawet 1400 zł - to ważne, ponieważ promocja na mecz Polska - Szwecja łączy się z premią na start.

Podwójna wygrana na mecz Polska - Szwecja w Betcris:+ Na kupon SOLO z ofercie przedmeczowej+ Zagraj za co najmniej 50 PLN+ Do odbioru freebet aż do 400 PLN
Podwójna wygrana na mecz Polska - Szwecja w Betcris:
+ Na kupon SOLO z ofercie przedmeczowej
+ Zagraj za co najmniej 50 PLN
+ Do odbioru freebet aż do 400 PLN
Zagraj

Jeżeli masz już konto do obstawiania zakładów online, wystarczy się na nie zalogować, a następnie postawić kupon SOLO na mecz Polska - Szwecja za dokładnie 50 PLN. Gdy Twój kupon okaże się trafiony, bukmacher dopisze do Twojego konta darmowy zakład o równowartości wygranej - maksymalnie można zyskać nawet 400 zł extra!

Warto pamiętać, że do promocji zalicza się tylko pierwszy zagrany kupon, spełniający jej warunki regulaminowe. Jeśli zagramy takich kuponów więcej, buk i tak weźmie pod uwagę tylko pierwszy z nich.

Co można zagrać na promocyjnym kuponie?

Betcris aktywował swoją promocję dla przedmeczowych kuponów pojedynczych, zakładających awans Polski w rozgrywkach Mistrzostw Świata w piłce nożnej. To oznacza, że w promocji możemy postawić kupon SOLO z tylko jednym rozstrzygnięciem - Polska wygra mecz (zakład dwudrogowy na awans w finale baraży o awans do Mistrzostw Świata w Katarze).

odbieram podwójną wygraną
Korzystam z zyskownej promocji Betcris online

Kwota zakładu to dokładnie 50 PLN - za tyle musimy zagrać nasz kupon, a środki muszą pochodzić z salda głównego gracza, a więc do promocji nie kwalifikują się kupony zagrane za środki bonusowe.

Ile można wygrać w promocji ?

Wygrana w wyjątkowo zyskownej promocji Betcris to podwojenie wygranej z kuponu zagranego na mecz Polska-Szwecja. Maksymalnie możemy zgarnąć 400 zł. Jeśli więc nasz kupon będzie trafiony, a wygrana wyniesie 385 zł, to drugie tyle otrzymamy na saldo bonusowe w formie freebetu. Jeśli zagraliśmy za wysoką stawkę i nasza wygrana to 720 zł, zgarniemy maksymalny bonus 400 zł.

Jak obrócić freebet na mecz Polska-Szwecja?

Darmowy zakład za poprawne wytypowanie meczu Polska vs Szwecja zostanie dopisany do naszego salda bonusowego. By go wypłacić, musimy spełnić bardzo proste warunki obrotowe. Bonusem należy obrócić trzykrotnie, stawiając kupiony AKO z co najmniej trzeba selekcjami i minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30. Mamy na to 7 dni.

Podwójna wygrana na mecz Polska - Szwecja w Betcris

Jak to wygląda w praktyce? Jeśli zgarnęliśmy darmowy zakład o wartości 250 PLN, to przed wypłaceniem pieniędzy musimy postawić kupony bukmacherskie prematch lub LIVE na 750 zł, obstawiając dowolne spoirty z oferty tego koncesjonowanego buka. Z obrotu wyłączone są zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out i zakłady systemowe.

Podwójna wygrana na mecz Polska - Szwecja: regulamin promocji

1. Organizatorem promocji „Podwójna wygrana - awans Polski” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „Podwójna wygrana - awans Polski” obowiązuje w czasie określonym przez bukmachera na podstronie dedykowanej promocji.
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:

 • prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl (maksymalnie do 14 dni od dnia zawarcia zakładu promocyjnego)
 • depozytu na kwotę min. 50 PLN oraz zawarcie zakładu SOLO (przedmeczowy) ze stawką DOKŁADNIE 50 PLN z salda głównego (depozytowego) na awans Polski (zakład dwudrogowy na awans) w finale baraży o awans do Mistrzostw Świata w Katarze.

4. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego bonusu w wysokości równej kwocie wygranego kuponu, ale nie więcej niż 400 PLN WYŁĄCZNIE w przypadku, gdy pierwszy kupon spełniający warunki promocji okaże się wygrany.
5. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus.
6. Bonusy zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do dwóch dni od zakończenia promocji.
7. Wartość środków bonusowych należy obrócić trzykrotnie poprzez przeznaczenie ich na zawarcie zakładów AKO (przedmeczowy lub live), składającego się z minimum 3 zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.
8. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu jego aktywacji. Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem środki zostaną uwolnione i będą dostępne do wypłaty. W przypadku, jeśli uczestnik nie zakończy pełnego wymagane obrotu w czasie na to przeznaczonym, środki bonusowe zostaną usunięte z salda wraz z wygenerowanymi przez nie wygranymi.
9. Zakłady AKO, zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.
10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.
11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.
13. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali rejestracji konta w czasie jej trwania. Promocja łączy się z ofertą powitalną.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.
15. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu.

Kody do bonusów na baraże

Jeśli lubisz grać zakłady bukmacherskie za freebety, to możesz również skorzystać z powitalnych premii bez depozytu u innych legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej możesz obstawiać za darmowe zakłady m.in. w STS czy Fortunie, a podstawowym warunkiem do aktywacji freebetów jest rejestracja z naszym kodem LEGALSPORT.

Powitalne freebety na MŚ w piłce nożnej
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Paczka freebetów 30 zł + 9 zł za kod
 • Bardzo dobre warunki obrotu
 • Nagroda na zweryfikowane konto typerskie

39 zł

Bonus bez wpłaty TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet 34 zł od depozytu 50 zł
 • +20 zł ekstra bez depozytu - za apkę
 • Obrót bonusem: nie wymagany
 • Czas na obrót: 7 dni

54 zł

Bonus za depozyt SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • brak obrotu
 • nie ma czasu na obrót
 • brak minimalnej liczby zdarzeń
 • w tym freebet 10 zł za depozyt min. 1 zł

30 zł

Bonus bez depozytu Fortuna kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Fortuna kod promo: LEGALSPORT

To oczywiście tylko TOP 4 najlepszych darmowych zakładów - jeśli chcesz ich więcej, to powitalne freebety znajdziesz też w ofercie koncesjonowanego buka Superbet (freebet od depozytu 34 zł), który również jest jednym z czołowych operatorów bukmacherskich na polskim rynku.

FAQ

1️⃣ Jak wziąć udział w promocji na mecz Polska vs Szwecja w Betcris?

By skorzystać z promocji wystarczy zalogować się na swoje konto typerskie i postawić za środki z salda głównego zakład SOLO na wygraną Polaków w barażowym meczu ze Szwecją.

2️⃣ Jakie zdarzenia mogę wrzucić na kupon?

Zgodnie z regulaminem promocji, kupon promocyjny dający możliwość zgarnięcia podwójnej wygranej musi być kuponem pojedynczym z jedną selekcją - typ na awans Polski (zakład dwudrogowy na awans) w finale baraży o awans do Mistrzostw Świata.

3️⃣ Ile może wynieść maksymalny freebet?

Maksymalny bonus, jaki możemy zgarnąć w ramach promocji, to 400 zł.

4️⃣ Czy do udziału w promocji potrzebny jest kod promocyjny?

Kod promocyjny LEGALSPORT będzie potrzebny do aktywacji darmowego profilu typerskiego w Betcris. Natomiast posiadanie konta do betowania jest warunkiem wzięcia udziału w promocji. Z kodem możemy odebrać najlepszy pakiet powitalny 1400 zł, który możemy wykorzystać na typowanie innych selekcji na Mistrzostwa Świata w Katarze.

29.03.2022, 17:03
Aktualizacja: 29.03.2022, 11:58
Autor: W. Borecki
Komentarze (0)
Mecz Polska - Szwecja: podwójna wygrana w Betcris
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Bonus powitalny Totolotek - marzec 2023
Bonus powitalny Totolotek - marzec 2023
2176
54
Jeżeli szukacie solidnego bonusu powitalnego, który pozwoli Wam stawiać za zdecydowanie wyższe stawki, to z całą pewnością powinniście swoją uwagę skupić na internetowej ofercie sportowej bukmachera Totolotek. Legalnie działający polski bukmacher przygotował dla graczy bardzo interesującą propozycję bonusów na start.
Promocja w LVbet: 500 zł na mecze LM i LE
Promocja w LVbet: 500 zł na mecze LM i LE
1298
51
Ponownie wracają mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy, więc pojawiają się również związane z tym promocje u bukmacherów. Jedną z nich przygotował operator internetowy LV BET. Warto zwrócić na nią uwagę, bo do wygrania jest nawet 500 złotych dodatkowej kasy.
Weekendowy bonus 200 PLN w Noblebet
Weekendowy bonus 200 PLN w Noblebet
1159
31
Weekendowy bonus 200 PLN w Noblebet to aktywna od piątku do niedzieli promocja bukmacherska. Gracze mogą podbić kurs swojego kuponu x10 i dzięki temu znacznie zwiększyć kwotę wygranej w Noble Bet. Bonus na piątek, sobotę i niedzielę to doskonała opcja dla wszystkich typerów, którzy najchętniej stawiają swoje internetowe kupony właśnie w weekendy.
Najwyższe kursy na esport w Noblebet
Najwyższe kursy na esport w Noblebet
541
26
Esport zajmuje coraz ważniejsze miejsce w ofercie internetowych bukmacherów. Ogromna popularność rozgrywek w CS:GO, League of Legends czy Dota 2 to zasługa między innymi wysokich kursów, które pozwalają zgarniać imponujące wygrane bukmacherskie. Teraz współczynniki na mecze Polskiej Ligi Esportowej w Noblebet są najwyższe na rynku!
Tenis bez podatku w forBET
Tenis bez podatku w forBET
587
18
Minimum 3 zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live na mecze tenisowe, każdy z kursem minimalnym 1,30 i... bukmacher opłaca zamiast gracza 12% podatku, zmieniając na kuponie współczynnik na 1,00 - tak w wielkim skrócie prezentują się zasady promocji na tenis bez podatku, którą przygotowała dla graczy firma forBET.
TOTAL Boost w TOTALbet
TOTAL Boost w TOTALbet
2640
51
Wysokie kursy bukmacherskie to wyższa potencjalna wygrana, dlatego gracze szczególnie chętnie wrzucają takie typy na swoje kupony internetowe. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom TOTALbet online przygotował super promocję TOTAL Boost, czyli codzienny zakład specjalny z podwyższonym kursem.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.