wtorek, 19 października 2021
Najnowsze: SSC Napoli - Legia Warszawa: typy, zakłady, kursy

Postaw na swoich - ranking forBET z bonusami

Bonusy za typowanie polskich klubów sportowych w forBET. Jak wziąć udział w rankingu z miesięczną pulą nagród 20 000 zł?

Darmowe 30 zł na polską piłkę Freebet powitalny forBET do odbioru z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Ranking forBET z nagrodami - jak wziąć udział
  1. Jakie kupony biorą udział w promocji?
  2. Jak przyznawane są punkty w rankingu?
  3. Co można wygrać w rankingu forBET?
  4. Jak obrócić bonus rankingowy?
  5. Ranking forBET - przykładowy kupon
 2. Postaw na swoich - regulamin promocji
 3. forBET sponsorem polskiego sportu
 4. Bonusy forBET dla kibiców
 5. FAQ - pytania graczy o ranking Postaw na swoich
Postaw na swoich - promocja forBET na mecze polskich klubów piłkarskich

Cieszący się świetnymi opiniami typerów bukmacher forBET online mocno angażuje się we wspieranie polskiego sportu.

Bonus 2410 zł na nowe konto
Pakiet powitalny dostępny po szybkiej rejestracji konta

Operator zakładów sportowych jest sponsorem tytularnym, głównym lub strategicznym wielu uznanych polskich klubów piłkarskich, m.in. Rakowa Częstochowa, ŁKS Łódź, Arki Gdynia czy Motoru Lublin. I właśnie typowanie spotkań tych czterech klubów może graczom bukmachera przynieść wyjątkowe korzyści - bonusy bukmacherskie i sportowe gadżety. Wystarczy tylko wrzucać na internetowe kupony zakłady na mecze tych klubów i zbierać punkty rankingowe.

Jest to o tyle proste, że forBET posiada bardzo rozbudowaną ofertę sportową na polską piłkę - u tego wiarygodnego buka możecie obstawiać nie tylko mecze Ekstraklasy, ale też mecze I, II, III i IV ligi piłkarskiej oraz mecze Pucharu Polski. Dodatkowo buk udostępnia zakłady H2H na mecze Ekstraklasy i typy długoterminowe na klasyfikację końcową. Do tego dochodzą zyskowne bonusy, aktywowane na najbardziej medialne mecze, a nowi gracze na typowanie sportu w forBET mogą wykorzystać imponujący bonus powitalny (pamiętajcie, że kupony postawione za bonusy nie kwalifikują się do promocji).

Bonus powitalny dla nowych graczy forBET
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • 100% więcej za wpłatę + Maxi Zysk 2280 zł
 • Zakład bez ryzyka 100 zł
 • Freebet 30 zł za kod LEGALSPORT + depozyt
 • 14 dni gry bez podatku 12%

2410 zł

Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT

Jakie nagrody można zdobyć w rankingu forBET i w jaki sposób gromadzić punkty? Jeśli jesteście ciekawi, jak dfziała rankingowa promocja forBET, to zapraszamy Was do lektury!

Ranking forBET z nagrodami - jak wziąć udział

Ranking "Postaw na swoich" dostępny jest dla wszystkich typerów, posiadających aktywny profil do obstawiania u tego legalnego bukmachera internetowego. Jeśli nie masz jeszcze konta, a chcesz dołączyć do rankingu, założysz je w dwie minuty - TU instrukcja jak się zarejestrować w forBET. Jeśli chcesz od razu przejść do rejestracji, kliknij w poniższy baner.

Dlaczego warto grać w forBET online - infografika z rekomendacjami dla bukmachera

By wziąć udział w promocji i automatycznie zakwalifikować się do rankingu forBET, wystarczy postawić kupon, spełniający kilka prostych warunków.

 • Stawka kuponu musi wynosić co najmniej 10 zł
 • Na kuponie musi się znaleźć zakład na mecz ligowy lub pucharowy klubów: Raków Częstochowa, ŁKS Łódź, Arka Gdynia lub Motor Lublin.

Do promocji nie musicie się zapisywać - postawienie kuponu internetowego, spełniającego powyższe warunki, sprawi że automatycznie zostaniecie włączeni do rankingu, a każdy kolejny kupon z meczami wspomnianych klubów będzie dla Was zdobywał kolejne punkty.

biorę udział w rankingu
Gram o bonusy z puli 20 000 PLN co miesiąc

Co ważne, rankingowe punkty możecie gromadzić zarówno grając przez stronę internetową bukmachera, jak i korzystając z wygodnej, dopracowanej aplikacji mobilnej forBET. Nie ma znaczenia, jak lubicie obstawiać swoje internetowe kupony bukmacherskie - w każdym przypadku możecie gromadzić za nie punkty w rankingu forBET.

Ranking forBET podzielony jest na trzy miesięczne etapy:

 • I etap do 30 września
 • II etap do 31 października
 • III etap do 30 listopada

Jeśli chcecie, by Wasz kupon został zakwalifikowany np. do październikowej edycji rankingu, to wszystkie zagrane na nim zdarzenia muszą zostać rozliczone do końca października. Aktualizacja rankingu w każdym z etapów odbywać się będzie w poniedziałki do godz. 16:00.

Jakie kupony biorą udział w promocji?

Jak wspomnieliśmy, do rankingu w sposób automatyczny kwalifikuje się każdy kupon, zagrany za co najmniej 10 zł i zawierający typ na dowolny mecz Rakowa, Arki, ŁKSu czy Morotu. Poza tym nie ma znaczenia, czy będzie to kupon SOLO czy AKO, a w przypadku kuponów akumulowanych - jakie inne zdarzenia na nich umieścicie. Mogą to być selekcje na inne mecze piłkarskie (np. rozgrywane w ramach angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi czy hiszpańskiej La Ligi), ale też na zupełnie inne dyscypliny sportowe - hokej, tenis, MMA czy nawet e-sport. Nie ma też limitu postawionych kuponów - możecie zagrać dowolną ilość, a każdy spełniający kupon to dla Was dodatkowe punkty rankingowe.

Postaw na swoich - baner promocji forBET

Na swoich kuponach możecie zawierać dowolne selekcje bukmacherskie, a więc mogą to być klasyczne typy na zwycięstwo w meczu, ale też zakłady handicapowe, under/over, na liczbę bramek czy żółtych kartek w meczu - wszystko zależy od tego, jakie zakłady lubicie obstawiać. Do promocji kwalifikują się zarówno kupony przedmeczowe, jak i LIVE, z dowolnym kursem łącznym i z dowolnym kursem pojedynczego zdarzenia - bukmacher pozostawia tu graczom pełną dowolność.

Pamiętajcie przy tym, że do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe, a dodatkowo Wasze kupony nie mogą być identyczne (zduplikowane). Oznacza to, że każdy zagrany kupon w promocji musi różnić się od poprzedniego minimum jednym zdarzeniem. 

Jak przyznawane są punkty w rankingu?

W rankingu otrzymujecie punkty za każdy postawiony kupon, spełniający warunki regulaminowe. Nie ma znaczenia, czy kupon jest wygrany czy przegrany - w każdym wypadku do Waszego konta przypisywane są kolejne punkty. Są one naliczane według schematu:

 • za przegrany kupon: 1 PLN stawki = 1 pkt
 • za wygrany kupon: stawka kuponu + kurs całkowity kuponu = liczba zdobytych punktów
 • Jak to działa w praktyce? Załóżmy, że postawiliśmy kupon AKO z całkowitym kursem 3.75 za 50 zł. Jeśli taki kupon okaże się przegrany, to zgarniemy za niego 50 punktów rankingowych. Jeśli trafimy, to oprócz wygranej do naszego konta zostanie dopisanych 53.75 punktów.

Co można wygrać w rankingu forBET?

W każdym etapie rankingu do wygrania są nagrody rzeczowe - koszulki meczowe z podpisami zawodników i gadżety sponsorowanych klubów piłkarskich - oraz bonusy bukmacherskie. Łączna pula bonusów bukmacherskich w każdym etapie wynosi 20 000 PLN, więc zdecydowanie jest o co powalczyć!

Nagrody dla najlepszych graczy w rankingu forBET

Nagrody dzielone są pomiędzy czterdziestu najlepszych graczy danego etapu rankingu. Gracz, który zajmie pierwsze miejsce, otrzyma bonus 5000 zł bonusu, a do tego podpisaną koszulkę i gadżety klubowe. Za drugą lokatę buk przewidział 3000 zł bonusu, koszulkę i gadżety, za trzecie miejsce bonus 2000 zł z koszulką i gadżetami, czwarte miejsce to bonus 1300 zł i gadżet, a piąte - 1000 zł bonusu i gadżet klubowy.

Użytkownicy, którzy zajmą miejsca od szóstego do czterdziestego otrzymają bonusy bukmacherskie o wartości od 700 zł (miejsca 6-10) do 50 zł (miejsca 31-40).

Jak obrócić bonus rankingowy?

Przyznane bonusy podlegają warunkom obrotu. Otrzymaną od bukmachera kwotą musimy obrócić czterokrotnie, stawiając dowolne kupony AKO z co najmniej dwiema selekcjami. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić 1.20, a minimalny całkowity kurs kuponu to 2.0. Jeśli mamy już aktywne inne bonusy, nasz bonus rankingowy wyląduje w kolejce, gdzie będzie oczekiwał przez 14 dni. Czas na obrót bonusem również wynosi 14 dni.

Jeśli więc w rankingu zajęliśmy 13. miejsce i otrzymaliśmy bonus 400 zł, to - żeby spełnić warunki obrotowe i móc wypłacić otrzymane środki - musimy zawrzeć kupony na kwotę co najmniej 1600 zł. Pamiętajmy przy tym, że obrót może być wykonany tylko na zakładach z klasycznej oferty sportowej - do obrotu nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty WIRTUALNE l i II oraz zakłady na Gry Karciane. Dodatkowo, wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu muszą zostać zakończone i rozliczone.

Ranking forBET - przykładowy kupon

Jeśli zastanawiacie się, jakie kupony spełniają warunki rankingu forBET, to specjalnie dla Was przygotowaliśmy przykładowe piłkarskie AKO, które kwalifikuje się do udziału w rankingu. Na nasz kupon wrzuciliśmy łącznie trzy typy na zwycięzcę - jeden z nich dotyczy meczu ŁKSu z Arką Gdynia, a pozostałe dwa rozgrywek Ekstraklasy.

Mimo, że stawialiśmy na faworytów w swoich meczach, łączny kurs naszego kuponu wynosi 11.495, co przy stawce 100 zł może nam zapewnić wygraną w wysokości 1011,60 zł.

Kupon AKO na polską piłkę nożną w forBET

Jeśli dopisze nam szczęście i nasz kupon okaże się trafiony, to dodatkowo do naszego konta zostanie dopisanych 111,5 punktów rankingowych. Jeśli natomiast kupon "nie wejdzie", nasze konto i tak zasili 100 punktów.

Postaw na swoich - regulamin promocji

Ranking forBET, podobnie jak inne promocje tego legalnego bukmachera, ma bardzo proste warunki regulaminowe. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości odnośnie udziału w rankingu, zapraszamy Was do lektury poniższego regulaminu, w którym z pewnością znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania.

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
3. Promocja obowiązuje w czasie określonym przez bukmachera na stronie internetowej.
4. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić przynajmniej 10 PLN.
5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon singiel lub AKO na którym znajdzie się min. jeden z meczów ligowych lub pucharowych klubów: Raków
Częstochowa, ŁKS Łódź, Arka Gdynia lub Motor Lublin. Pozostałe zdarzenia w kuponie AKO są dowolne.
6. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.
7. Kupony nie mogą być identyczne (zduplikowane). Każdy zagrany kupon w promocji musi różnić się od poprzedniego minimum jednym zdarzeniem.
8. Wszystkie zdarzenia na kuponach muszą być rozliczone do końca trwania miesiąca jeśli punkty mają być zaliczone do rankingu. W I etapie do 30 września, w II etapie do 31 października, a w III etapie do 30 listopada.
9. Aktualizacja rankingu odbywać się będzie w poniedziałki, do godz. 16:00, każdego tygodnia, w każdym etapie.
10. Punkty w promocji przyznawane są następująco:
- za przegrany kupon - 1 PLN stawki = 1 pkt.
- za wygrany kupon - stawka kuponu + kurs całkowity kuponu = liczba zdobytych punktów

Dlaczego warto stawiać kupony bukmacherskie w forBET?

11. Bonusami które zostaną przyznane w ramach nagrody należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia w
kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 2 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.
12. Obrót bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu bonusem. Wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE.
13. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.
14. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty WIRTUALNE l i II oraz Gry Karciane.
15. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy we wtorek, 5 października (I etap), 2 listopada (II etap) oraz środę, 1 grudnia (III etap).Zawsze do godziny 16:00.
16. Wysyłka wygranych gadżetów będzie odbywać się za pośrednictwem kontaktu mailowego. Należy wysłać dane do wysyłki na email: marketing@iforbet.pl
17. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.
18. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
19. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
20. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

forBET sponsorem polskiego sportu

Legalny bukmacher forBET online aktywnie wspiera polski sport, angażując się w sponsoring klubów sportowych z różnych dyscyplin i lig. Bukmacher jest oficjalnym sponsorem e-sportowej organizacji X-Kom AGO, sponsorem tytularnym Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej oraz sponsorem głównym Arki Gdynia i ŁKSu Łódź. Wspiera również finansowo piłkarzy Rakowa Częstochowa i Motoru Lublin, będąc sponsorem strategicznym obu klubów.

forBET wspiera polski sport

Bukmacher wspiera finansowo reprezentację Polski w AMP Futbolu, jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Tenisowego oraz sponsorem tytularnym warmińsko-mazurskiej IV ligi (rozgrywki uzyskały oficjalną nazwę forBET IV liga). Jak widać, forBET mocno angażuje się w sponsoring sportowy, finansując m.in. szkolenia, sprzęt sportowy czy trzymanie infrastruktury sportowej poszczególnych klubów. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie jeszcze kluby wspiera ten koncesjonowany bukmacher, pod linkiem znajdziesz więcej informacji - forBET sponsorem polskiego sportu.

Bonusy forBET dla kibiców

forBET ma również szeroki wachlarz bonusów dla kibiców, którzy regularnie mogą korzystać z zyskownych promocji. Jedną z najbardziej lubianych przez typerów akcji bonusowych forBET jest mnożnik wygranej MaxiZysk, w ramach którego wygrana z określonych kuponów (np. postawionych na mecze piłkarskie czy rozgrywki NBA) może zostać podwojona! Buk systematycznie aktywuje również możliwość gry bez podatku oraz obstawiania kuponów internetowych bez ryzyka przegranej.

Bonus na start dla nowych graczy

Wyjątkową promocję forBET przygotował również dla nowych graczy, którzy dopiero planują aktywację darmowego profilu do obstawiania u tego bukmachera. Rejestrując konto forBET z kodem LEGALSPORT można odebrać na start nawet 2410 zł!

Bonusy powitalne dla nowych graczy w forBET z kodem LEGALSPORT

W skład pakietu powitalnego forBET wchodzi bonus 100% od pierwszej wpłaty do 2000 zł i dodatkowe 80 zł za kod LEGALSPORT, zakład bez ryzyka 100 zł, freebet 30 zł i mnożnik wygranej MaxiZysk 200 zł od drugiego depozytu i 14 dni gry bez podatku, więc bez problemu każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

FAQ - pytania graczy o ranking Postaw na swoich

1. Jak wziąć udział w rankingu forBET?

By wziąć udział w rankingu wystarczy zagrać kupon za co najmniej 10 zł, zawierający typ na mecz Rakowa Częstochowa, ŁKS Łódź, Arki Gdynia lub Motoru Lublin. Pozostałe zdarzenia na kuponie mogą być dowolne. >> Jakie kupony biorą udział w rankingu forBET?

2. Co można wygrać w rankingu Postaw Na swoich?

W rankingu forBET do wygrania są bonusy bukmacherskie (co miesiąc od 50 zł do 5000 zł) oraz nagrody rzeczowe - gadżety klubowe oraz podpisane koszulki. >> Sprawdź nagrody w rankingu forBET

3. Za ile muszę zagrać kupon, by wziąć udział w promocji?

Minimalna stawka kuponu, kwalifikującego się do promocji, wynosi 10 PLN. >> Więcej o rankingu forBET

4. Czy rankingowe kupony mogę grać za bonusy bukmacherskie?

Nie, do rankingu wliczają się tylko kupony zagrane za środki własne gracza. >> Sprawdź zasady rankingu Postaw na Swoich

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Postaw na swoich - ranking forBET z bonusami
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.