wtorek, 29 września 2020
Najnowsze: Ekstra pensja 50 000 zł dla trenera od bukmachera

Promocja Lucky Loser w Totolotku

Bonus bukmacherski Lucky Loser w Totolotku. Zakład bez ryzyka na rozgrywki sportowe online.

Bonus powitalny 574 PLN w Totolotku Odbierz pakiet dla nowych z kodem promocyjnym LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Lucky Loser - gra bez ryzyka w Totolotku
  1. Przykładowe promocje Lucky Loser:
 2. Promocja Lucky Loser - co warto wiedzieć
  1. Jakie kupony biorą udział w promocji?
  2. Jak obrócić bonus?
 3. Premie dla graczy w Totolotku
  1. Najlepszy pakiet na start z kodem
 4. FAQ - Lucky Loser w pytaniach i odpowiedziach
Promocja bukmacherska na grę bez ryzyka Lucky Loser w Totolotku

Graz bez ryzyka przegranej to jedna z ulubionych promocji bukmacherskich, która cieszy się wśród typerów nie mniejszym zainteresowaniem niż freebet, czyli darmowy zakład bukmacherski.

Promocja Lucky Loser
Chcę skorzystać z gry bez ryzyka przegranej w Totolotku

Z cashbacków gracze korzystają dla zabezpieczenia kuponu w przypadku, gdy może się okazać, że faworyci zawiodą i wynik typowanego spotkania będzie inny niż oczekiwaliśmy - w takim przypadku można otrzymać od bukmachera zwrot stawki za kupon internetowy. A ponieważ sport z natury rzeczy jest nieprzewidywalny, typerzy poszukują promocji bez ryzyka u bukmacherów online. Taką cykliczną promocję bukmacherską ma dla swoich graczy również Totolotek.

Lucky Loser - gra bez ryzyka w Totolotku

W tej sekcji znajdziecie aktualną odsłonę promocji Lucky Loser w Totolotku. Zebraliśmy tu również archiwalne edycje akcji bonusowej, dzięki której gracze regularnie mogą stawiać swoje kupony bukmacherskie bez ryzyka przegranej.

Aktualny Lucky Loser na wrzesień 2020Skorzystaj z promocji i graj bez ryzyka w Totolotku

Aktualny Lucky Loser na wrzesień 2020
Skorzystaj z promocji i graj bez ryzyka w Totolotku

GRAJ w

Jak widać, warunki udziału w promocji Lucky Loser w Totolotku są bardzo proste, dzięki czemu bez trudu może z niej skorzystać nawet początkujący typer. Stawiając zakład bukmacherski bez ryzyka przegranej możemy zaryzykować wyższy kurs całkowity, dzięki czemu nasza wygrana może być znacznie bardziej okazała. A jeśli kupon nie wejdzie, nic nie tracimy, bo bukmacher zwróci nam stawkę!

Przykładowe promocje Lucky Loser:

Lucky Loser - bonus 25 zł na ligę hiszpańską w Totolotku

Lucky Loser na powrót ligi hiszpańskiej - tym razem w ramach promocji Lucky Loser możecie bez ryzyka grać dowolne kupony bukmacherskie na La Liga - do promocji kwalifikują się zakłady pre-match i live, pojedyncze, kombi oraz multiway więc możecie obstawiać mecze ligi hiszpańskiej dokładnie tak, jak lubicie. By odebrać bonus, wystarczy postawić kupon na mecze La Ligi za min. 25 PLN - w przypadku przegranej otrzymacie bonus 25 PLN, który przeznaczony jest do wykorzystania na dowolne sporty.

Promocja Lucky Loser na polską 1. Ligę w Totolotku

Lucky Loser na polską 1. Ligę - zakłady bez ryzyka w Totolotku można stawiać na najbliższą kolejkę Polskiej 1. Ligi. By zabezpieczyć stawkę na swoim kuponie online, wystarczy podczas trwania promocji postawić dowolny zakład za 25 zł, zawierający tylko selekcje z polskiej 1. Ligi. Jeśli kupon nie wejdzie, buk zwróci Wam 25 zł w postaci bonusu do wykorzystania na dowolne sporty z oferty bukmacherskiej Totolotka.

Totolotek - promocja Lucky Loser na powrót Ekstraklasy

Lucky Loser na powrót Ekstraklasy - Totolotek uruchamia kolejną edycję promocji Lucky Loser - tym razem na powrót rozgrywek Ekstraklasy! By wziąć udział w promocji, musicie tylko postawić dowolny kupon za co najmniej 25 zł (w akcji biorą udział zakłady pre-match i live, pojedyncze, kombi oraz multiway) zawierający wyłącznie selekcje na 27. kolejkę Ekstraklasy. W przypadku nietrafionego kuponu otrzymacie bonus 25 zł od Totolotka.

Lucky Loser w Totolotku - zakład bez ryzyka na 27. kolejkę Bundesligi

Lucky Loser na 27. kolejkę Bundesligi - w najnowszej edycji akcji bonusowej Lucky Loser możecie bez ryzyka przegranej stawiać internetowe zakłady bukmacherskie na Bundesligę. By wziąć udział w akcji promocyjnej Totolotka, należy postawić min. 25 zł na kuponie zawierającym wyłącznie zdarzenia z 27. kolejki Bundesligi (kupony pojedyncze, kombi i multiway, obstawiane LIVE lub przedmeczowo).

Lucky Loser na Bundesligę w Totolotku

Lucky Loser na 26. kolejkę Bundesligi - tym razem Totolotek umożliwia graczom obstawianie 26. kolejki Bundesligi bez ryzyka! By wziąć udział w promocji, wystarczy postawić za co najmniej 25 PLN dowolny kupon bukmacherski online, zawierający wyłącznie typy na Bundesligę (zakłady tylko za środki własne gracza). W przypadku przegranej buk zwróci nam stawkę za kupon do 25 zł, a bonus może być wykorzystany na typowanie dowolnych sportów.

Lucky Loser na MMA we Totolotku

Lucky Loser na MMA - w Totolotku możecie obstawiać galę UFC bez ryzyka przegranej! Wystarczy w trakcie trwania promocji postawić dowolny kupon bukmacherski online za co najmniej 20 PLN - na kuponie mogą się znajdować wyłącznie walki z 10.05.2020 w ramach gali UFC 249. Jeśli kupon, postawiony za środki własne gracz (czyli nie za bonusy bukmacherskie) nie wejdzie, otrzymacie zwrot stawki do 20 zł.

Promocja Lucky Loser - co warto wiedzieć

Promocja Lucky Loser w Totolotku to klasyczny cashback, czyli zwrot stawki kuponu internetowego w przypadku gdy okaże się on nietrafiony. W ramach cyklicznie wznawianej akcji bukmacher online umożliwia graczom obstawianie zakładów na wybrane rozgrywki z zabezpieczaniem stawki. Zależnie od edycji, cashback Lucky Loser dotyczy konkretnych lig piłkarskich (np. cashback na Ekstraklasę, zwrot stawki z kuponów na Premier League) lub innych dyscyplin sportowych, np. koszykówki, MMA czy e-sportu.

Regularna gra bez ryzyka przegranejBonusy i promocje dla stałych i nowych graczy

Regularna gra bez ryzyka przegranej
Bonusy i promocje dla stałych i nowych graczy

OBSTAWIAJ w

Zakłady bukmacherskie bez ryzyka w Totolotku może stawiać każdy gracz, który posiada zarejestrowany i zweryfikowany profil typerski u tego buka. Do aktywowania promocji nie potrzebujesz kodu - kod promocyjny będzie Ci potrzebny tylko wówczas, gdy nie masz jeszcze konta do typowania a Totolotku (przeczytaj, jak się zarejestrować). Wówczas darmowy kod LEGALSPORT (wpisz go lub wklej do panelu rejestracyjnego - nasz kod działa też u innych bukmacherów, m.in. w eWinner, TOTALbet, Fortuna czy STS) zapewni Ci nie tylko dostęp do promocji Lucky Loser, ale też aktywuje ponadstandardowy pakiet bonusów na start, które możesz przeznaczyć na obstawianie dowolnych sportów.

Internetowe kupony z zabezpieczeniem stawki w ramach akcji Lucky Loser możecie stawiać przez wszystkie kanały Totolotka, a więc nie tylko przez stronę www.totolotek.pl, ale też za pomocą mobilnej wersji witryny a także intuicyjnej i dopracowanej aplikacji bukmacherskiej (apka działa m.in. na telefonach Samsung, LG czy Xiaomi). Niezależnie od tego, czy wolicie grać zakłady bukmacherskie przez telefon, tablet czy na desktopie, premia Lucky Loser bez ryzyka przegranej jest dla Was dostępna.

Jakie kupony biorą udział w promocji?

Dokładne zasady każdej edycji akcji Lucky Loser w Totolotku określa jej regulamin, na ogół jednak za każdym razem warunki udziału w promocji są bardzo zbliżone lub wręcz takie same. Na swój promocyjny kupon bez ryzyka możecie wrzucać zarówno typy obstawione przedmeczowo, jak i zakłady bukmacherskie LIVE. Do promocji kwalifikują się zarówno kupony SOLO, jak i AKO oraz multiway.

Totolotek - rekomendacje dla legalnego bukmachera online
Dlaczego warto stawiać zakłady bukmacherskie w Totolotku

Totolotek, który posiada liczne pozytywne rekomendacje graczy, zazwyczaj nie stawia żadnych wymagań odnośnie minimalnego kursu selekcji czy kursu całkowitego kuponu. Znaczenie ma natomiast stawka kuponu - najczęściej musi ona być nie mniejsza niż 20 zł lub 25 zł - zależy to od regulaminu konkretnej promocji. Co ważne, aby otrzymać bonus, użytkownik musi postawić zakład za prawdziwe pieniądze, czyli z salda głównego - zakłady postawione za środki bonusowe czy freebety nie kwalifikują się do promocji.

Jak obrócić bonus?

W ramach promocji Lucky Loser zwrot za nietrafiony zakład bukmacherski online przyznawany jest na saldo bonusowe gracza. By wypłacić środki z bonusu na swój rachunek bankowy, typer musi spełnić warunki obrotowe, które są bardzo proste. Bonusem należy obrócić jednokrotnie, czyli stawiając zakład lub zakłady na kwotę równą kwocie przyznanej premii finansowej. Jeśli więc w ramach na promocji otrzymaliśmy gratyfikację 25 zł, to na taką kwotę musimy zawrzeć zakłady. Kurs minimalny kwalifikujący kupon do obrotu to 2.0.

Lucky Loser - fragment regulaminu:

(...) 11. W przypadku cashoutu lub anulowania zakładu bonus nie zostanie przyznany.

12. Przyznany bonus można wykorzystać wyłącznie w tym kanale, w którym został przyznany.

13. Przyznanym bonusem należy obrócić 1 raz po kursie minimum 2.00.

14. Bonus może być wykorzystany na dowolny sport.

15. Bonus może być wykorzystany na dowolny rodzaj zakładów z wykluczeniem zakładów systemowych.

16. Bonus jest ważny 14 dni.

17. W przypadku niewłaściwego wykorzystania bonusu (wielokrotne użycie przez tę samą osobę, adres IP lub urządzenie, lub w przypadku podejrzenia zorganizowanego użycia: kartele graczy, syndykaty, obstawianie surebetów) gracz zostanie wyłączony z udziału w tej i kolejnych promocjach.

18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają zapisy Regulaminu Totolotek S.A.

Premie dla graczy w Totolotku

Lucky Loser, czyli zakład bez ryzyka w Totolotku, to tylko jedna z wielu akcji bonusowych, jakie dla swoich stałych graczy przygotowuje ten licencjonowany operator internetowy. Bardzo ciekawie prezentuje się również bonus King Size, dzięki któremu możemy powiększyć wygraną z kuponów kombi nawet o 66%. Co ważne, bonusy Totolotka są aktywne nie tylko dla najpopularniejszych dyscyplin sportowych - buk systematycznie uruchamia akcje promocyjne dedykowane np. do zakładów bukmacherskich na e-sport, sporty wirtualne czy inne rozgrywki.

To właśnie ze względu na rozbudowany system bonusowy, a także wysokie kursy bukmacherskie oraz atrakcyjną ofertę, Totolotek systematycznie zajmuje wysokie lokaty w rankingu TOP bukmacherów online (TU sprawdzisz aktualny ranking na wrzesień 2020 - w zestawieniu znajdziesz też m.in. BETFAN, PZBuk czy forBET) oraz posiada pozytywne opinie graczy, którzy chętnie rejestrują swoje konta typerskie właśnie u tego buka.

Najlepszy pakiet na start z kodem

Promocje dla regularnych typerów to jedno, ale Totolotek ma też atrakcyjny zestaw premii pieniężnych dla nowych typerów. Każdy gracz, który aktywuje profil do typowania u tego buka internetowego, może otrzymać bonus 100% od depozytu do kwoty nawet 500 zł, a do tego bonus 49 zł od pierwszej wpłaty w aplikacji mobilnej. Dodatkowym extra profitem jest powitalny darmowy zakład bukmacherski 20 PLN (zobacz porównanie freebetów powitalnych u bukmacherów online).

Pakiet premii powitalnych w Totolotku - kod do bonusu
Kod promocyjny do najwyższego bonusu na start w Totolotku

Najwyższy bonus na start w Totolotku otrzymacie za użycie kodu LEGALSPORT - z tym darmowym kodem Wasz freebet zostanie powiększony z 20 zł do 25 zł (korzyści z kodu w Totolotku). Dzięki temu swój pierwszy zakład bez wpłaty będziecie mogli postawić za wyższą kwotę.

FAQ - Lucky Loser w pytaniach i odpowiedziach

Ponieważ promocje bez ryzyka przegranej cieszą się ogromną popularnością wśród typerów, nie dziwi nas, że również akcja bonusowa Lucky Loser w Totolotku spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem graczy. Zebraliśmy dla Was najczęściej przesyłane nam pytania na temat tej promocji, a nasi specjaliści przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Lucky Loser w Totolotku - na czym to polega?

Akcja bonusowa Lucky Loser to cykliczna promocja, w ramach której gracze Totolotka mogą stawiać internetowe kupony bukmacherskie na wybrane rozgrywki bez ryzyka przegranej. Jeśli kupon, postawiony zgodnie z regulaminem promocji, okaże się nietrafiony, byk zwróci nam za niego stawkę, zazwyczaj do kwoty 20 zł lub 25 zł (zależnie od edycji akcji bonusowej).

2. Czy warto skorzystać z promocji bez ryzyka w Totolotku?

Tak, z całą pewnością warto stawiać zakłady bukmacherskie z zabezpieczeniem stawki w Totolotku. Przede wszystkim dlatego, że jest to akcja odnawialna, a więc kupony bez ryzyka możecie stawiać na różne rozgrywki. Po drugie, warunki regulaminowe bonusu Lucky Loser są bardzo proste, a więc gra bez ryzyka przegranej jest dostępna również dla początkujących typerów.

3. Jak postawić zakład bez ryzyka przegranej?

By zagrać kupon online z zabezpieczeniem stawki w Totolotku, należy spełnić zasady danej promocji. Najczęściej taki kupon musi być postawiony na określone rozgrywki (np. na daną kolejkę Ekstraklasy, Bundesligi czy Premier League, na konkretną galą MMA czy turniej tenisowy) za określoną kwotę (zwykle 20 zł lub 25 zł), pochodzącą z salda głównego typera. Nie ma znaczenia kurs minimalny kuponu ani jego rodzaj - może to być kupon pojedynczy lub AKO, postawiony zarówno na żywo, jak i w opcji przedmeczowej. Jeśli taki kupon nie wejdzie, otrzymamy od Totolotka zwrot stawki.

4. Jak odebrać bonus bez ryzyka Lucky Loser?

Bonus jest księgowany na koncie typerskim w ciągu 48 godzin od rozliczenia przegranego kuponu, spełniającego warunki promocji. By wypłacić go na swój rachunek bankowy, musimy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą bonusu po kursie 2.0.

5. Na co można wykorzystać bonus?

Przyznawany w ramach promocji Lucky Loser bonus jest do wykorzystania na dowolne sporty z oferty bukmacherskiej Totolotka. Nie ma znaczenia, czy otrzymaliśmy go za typowanie piłki nożnej czy skoków narciarskich - możemy go przeznaczyć na obstawianie nie tylko tego sportu, ale też wszystkich innych dyscyplin (w tym e-sportu - TU więcej o e-sportowej ofercie Totolotka - czy darst).

6. Czy inni bukmacherzy mają w ofercie bonusy z zabezpieczeniem stawki?

Tak, zakład bez ryzyka przegranej to bardzo popularna promocja bukmacherska, którą znajdziemy w ofercie większości operatorów internetowych. Gry z zabezpieczeniem stawki możemy szukać zarówno w ofertach powitalnych (najwyższy cashback znajdziemy w Betclic - aż 550 zł z kodem LEGALSPORTPL), jak i w ramach cyklicznie aktywowanych promocji dla stałych graczy.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Promocja Lucky Loser w Totolotku
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.