wtorek, 25 stycznia 2022
Najnowsze: Plan wysokich kursów - okazje w Noble Bet

Super Dzień w Superbet - promocja z bonusem 100 zł

Premia finansowa sto złotych na kolejne zakłady.

Super Dzień w Superbet | Zarejestruj się Ubezpiecz swój kupon przed przegraną
Spis treści
Rozwiń
 1. Na czym polega promocja SuperDzień w Superbet?
  1. Jaki stawiać zakład?
 2. Jak otrzymać bonus 100 zł
  1. Kiedy otrzymam bonus w razie przegranej?
 3. Jakie są warunki obrotu?
  1. Jak wypłacić bonus z SuperDzień?
 4. Jakie korzyści mogę osiągnąć w Super Dzień?
 5. Podobne promocje u legalnych bukmacherów
 6. Na start więcej korzyści w Superbet
  1. Jak się zarejestrować i wziąć udział w Super Dzień
 7. Regulamin promocji Super Dzień
 8. FAQ - najczęściej zadawane pytania
Poza Superdzień jest do wzięcia bonus powitalny
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu

1534 zł

Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

Lubisz typować dla dodatkowych emocji, a może po prostu masz swoje pewniaki? Wybierz Superbet i nie przejmuj się jeżeli typ okaże się nietrafiony. Bukmacher ubezpieczy Twój kupon kwotą do 100 złotych. Od Ciebie wymagane jest tylko zawarcie zakładu, nie musisz nic więcej robić!

Super Dzień w Superbet - bonus do 100 złotych
Zgarnij bonus do 100 zł w Superbet za Super Dzień

Obstawiaj mecze Ligii Mistrzów, a w razie niepowodzenia zgarnij bonus w środku tygodnia od legalnego bukmachera Superbet. Od Ciebie zależy co znajdzie się na kuponie, mogą być to zakłady na 1X2, strzelca bramki w meczu lub nawet typy na dokładny wynik spotkania.

Na czym polega promocja SuperDzień w Superbet?

Promocja polega na zawarciu zakładu "w środku tygodnia" to jest od wtorku do czwartku. Należy postawić zakład na wydarzenia objęte promocją (wtorek, środę lub czwartek). Do zgarnięcia jest nawet do 100 złotych.

Wydarzenia, które będą objęte promocją w danym tygodniu będą wybierane przez Zakłady bukmacherskie Superbet. Najczęściej będą to najlepsze mecze danego dnia czy to z Ligi Mistrzów, czy Ligii Europy.

Jaki stawiać zakład?

Zakład można postawić od wtorku godziny 00:01 do czwartku (z tym, że zakład musi zostać rozstrzygnięty do godziny 23:59 w czwartek). Należy tak wybierać wydarzenia, aby zmieścić się w limicie legalnego bukmachera Superbet.

Zakład możemy zawierać przez aplikacje mobilną, przez swój smartfon lub przez stronę internetową. Na kuponie mogą znaleźć się takie zakłady jak: w której minucie padnie pierwszy gol w meczu, czy obie drużyny strzelą gola, a nawet liczbę spalonych w meczu. Nie ma znaczenia na jakie typy się zdecydujesz, muszą one być tylko i wyłącznie z wybranych przez Superbet promocyjnych meczy.

Jak otrzymać bonus 100 zł

Aby otrzymać bonus, typer musi postawić zakład pojedynczy (SOLO) lub akumulowany (AKO) za minimum 20 złotych. Do oferty kwalifikują się zakłady przedmeczowe (prematch) oraz na żywo (LIVE) lub mieszane. Jeśli twój pierwszy zakład spełniający warunki promocji okaże się przegrany, otrzymasz bonus 50% stawki za ten zakład, jednak maksymalnie do 100 PLN.

Poza Super Dzień na start masz freebet od depozytu
Superbet Zakłady Bukmacherskie

Freebet 34 zł za depozyt 50 zł

 • wymagany kod promocyjny LEGALSPORT
 • obrót 1x

34 zł

Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

Warto dodać, że zakład musi zostać zagrany z konta depozytowego na zdarzenia odbywające się w okresie trwania promocji.

Kiedy otrzymam bonus w razie przegranej?

Bonus do 100 złotych otrzymasz na swoje konto bonusowe do 48 godzin po zakończeniu promocji. 

Przykładowo: Grasz za 20 zł, otrzymujesz zwrot w wysokości 10 zł. Grasz za 50 zł, otrzymujesz 25 zł (oczywiście w przypadku nietrafionego kuponu).

Graj bez ryzyka - zgarniasz wygraną lub gwarantowany bonus!

Jakie są warunki obrotu?

Warunki obrotu bonusem Super Dzień nie są wygórowane. Aby obrócić bonusem należy postawić kupon SOLO z minimalnym kursem 1.8 lub zakłady AKO również z minimalnym kursem 1.8 (pojedyncze zdarzenia nie mają warunków minimalnego kursu, mogą to być pewniaki z kursem 1.10 czy 1.15). Tylko oferta na żywo (LIVE) oraz prematch (przedmeczowo) zalicza się do warunków obrotu bonusem. Czas na spełnienie warunków obrotu bonusem to 7 dni.

Jak wypłacić bonus z SuperDzień?

Aby wypłacić środki bonusowe, należy dokonać 2-krotnego obrotu wartością bonusu. Wtedy gracz otrzymuje środki na konto depozytowe i ma możliwość ich wypłaty na swoje konto w banku (np w mBanku, PKO BP czy Aliorze lub innym).

Jakie korzyści mogę osiągnąć w Super Dzień?

Stawiając zakład z promocją Super Dzień w Superbet przede wszystkim ograniczamy ryzyko. Załóżmy, że stawiamy zakład za 100 złotych ze swojego konta depozytowego. Kurs naszego kuponu to 3.15. W przypadku powodzenia i trafienia kuponu, nasza wygrana wyniesie 277,20 zł. Warto dodać, że online w Superbet dodatkowo możemy połączyć i wykorzystać promocję Superprzewaga Superbet, gdzie w przypadku prowadzenia danej drużyny 2:0 nasz typ z automatu staje się wygrany.

Jeżeli jednak nasz kupon okaże się przegrany to nie stracimy całego swojego wkładu. Bukmacher zwróci nam 50% stawki kuponu. W tym wypadku będzie to 50 zł. Kwota zostanie przelana na konto bonusowe, po dwukrotnym obrocie kwota trafi na konto depozytowe z późniejszą możliwością wypłaty.

Oczywiście przykładową wygraną (w tym wypadku 277,20 zł) możemy od razu wypłacić ze swojego konta depozytowego na konto bankowe.

Podobne promocje u legalnych bukmacherów

U najlepszych bukmacherów jak STS, Fortuna, BETFAN czy Betclic również możemy znaleźć podobne oferty. Jednak są to zazwyczaj promocje na pojedyncze mecze, a nie na określone dni w tygodniu.

W zakładach bukmacherskich Fortuna możemy znaleźć ofertę, w której wpłacamy 100 zł z kodem LIVE i musimy zagrać za wpłaconą kwotę. W przypadku niepowodzenia otrzymujemy zwrot 50% podobnie jak w Superbet. Promocja pojawia się jednak w wybranych okresach czasu przez licencjonowanego bukmachera Fortuna.

W BETFAN również pojawiają się okazjonalnie oferty związane z wpłatą 100 zł, a następnie w przypadku nietrafionego kuponu otrzymamy zwrot 50% wkładu.

Naszym zdaniem najlepszą promocję posiada mimo wszystko Superbet. Promocja jest wyznaczona na konkretne dni, nie musimy czekać na powiadomienie od bukmachera, w który dzień promocja będzie obowiązywać. Dodatkowo nie musimy robić depozytu jak w konkurencyjnych legalnych bukach. Kolejną przewagą jest możliwość zagrania kuponu już za 20 złotych, a nie jak w większości przypadków jak choćby w Totalbet.

Zakłady bukmacherskie Superbet zdecydowanie zyskują w rankingu bukmacherów. Potwierdzają to opinie wśród klientów. Niewątpliwie liczba promocji w Superbet jest na wysokim poziomie przez co topowi bukmacherzy z pewnością postarają się o rozszerzanie swojej oferty promocyjnej.

Na start więcej korzyści w Superbet

Jeżeli zainteresowała Cię oferta Super Dzień i inne bonusy w Superbet, a nie posiadasz jeszcze konta to możesz zarejestrować się prosty sposób z naszego linku promocyjnego. Cały proces zajmie ci 40 sekund. Zarejestruj się z przygotowanym kodem LEGALSPORT, kod pojawi się automatycznie w odpowiednim miejscu. Co ważne proces rejestracji jest zupełnie darmowy z kodem promocyjnym.

Jak się zarejestrować i wziąć udział w Super Dzień

Dzięki temu po rejestracji do dyspozycji możesz mieć super bonus na początek stawiania zakładów sportowych w łącznej kwocie 1534 zł (dotyczy tylko rejestracji z naszym kodem promocyjnym).

Rejestracja w Superbet do promocji Super dzień
Chcesz wziąć udział w Super dzień? Zarejestruj darmowe konto

Na pierwsze obstawianie możesz otrzymać łącznie 1534 zł w  tym bonus za depozyt w wysokości 200 zł oraz freebet od depozytu w wysokości 34 zł. Dodatkowo czekają na ciebie inne promocje jak wspomniana wyżej Superprzewaga, 20+20, SuperSpin czy Mocne Uderzenie. Nie czekaj, odbierz bardzo atrakcyjne bonusy na zakłady wzajemne już dziś!

Regulamin promocji Super Dzień

Poniżej publikujemy regulamin dotyczący promocji Super Dzień w Superbet. Zapoznaj się i przekonaj się ile możesz zyskać.

1. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią zakład pojedynczy, lub akumulowany, za minimum 20 PLN, zawierający spotkania Ligi Mistrzów. 
2. Do oferty kwalifikują się zakłady przedmeczowe, na żywo, mieszane (przedmeczowe i na żywo).
3. Objęty promocją zakład musi zostać złożony z konta depozytowego i zostać rozliczony do końca trwania promocji, czyli do godziny 23:59.
4. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
5. Do oferty wlicza się wyłącznie pierwszy zakład spełniający warunki promocji. To znaczy, że jeśli gracz postawi zakład za przynajmniej 20 PLN, spełniający warunki promocji, a zakład okaże się wygrany, gracz nie kwalifikuje się do otrzymania bonusu. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon zagrany za stawkę przynajmniej 20 PLN (jeśli kupon jest wygrany klient otrzymuje wygraną, natomiast jeśli kupon jest przegrany, gracz otrzymuje bonus w postaci cashbacku).
6. Jeśli pierwszy kupon, spełniający warunki promocji, będzie kuponem przegranym, gracz uprawniony jest do otrzymania bonusu w postaci cashbacku.
7. Kupony anulowane lub zamknięte przy użyciu opcji Cashout nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej Promocji.
8. Bonus zostanie przyznany wyłącznie za zakłady postawione i rozliczone w danym dniu objętym promocją.
9. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
10. Minimalna kwota bonusu wynosi 10 PLN.
11. Maksymalna kwota bonusu wynosi 100 PLN.
12. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu promocji.
13. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które
14. Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
15. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
16. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Super Dzień”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu “Super Dzień” nie zostaną aktywowane.
17. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
18. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
19. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
20. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
21. Gracz może wziąć udział w promocji „Super Dzień” tylko raz.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Jaka jest minimalna kwota bonusu w Super Dzień?

Superbet ustalił 10 zł jako minialną kwotę do odbioru bonusu.

2️⃣ Co w przypadku, gdy jedno lub kilka zdarzeń zostanie rozliczonych po kursie 1.00 i ogólny kurs kuponu spadnie poniżej wymaganego?

W takim wypadku kupony takie nie będą zaliczane do obrotu.

3️⃣ Czy kupony zamknięte za pomocą Cashout będą zaliczane do obrotu?

Nie, kupony zamknięte przed czasem (Cashout) nie będą brane pod uwagę do obrotu bonusem.

4️⃣ Czy do promocji potrzebny jest kod afiliacyjny?

W ramach Super Dnia nie jest wymagany promo-kod. Będzie on przydatny nowo rejestrującym się graczom, chcącym odebrać wyższą premię na start (z kodem otrzymasz max bonus 1534 zł).

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Super Dzień w Superbet - promocja z bonusem 100 zł
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.