wtorek, 25 stycznia 2022
Najnowsze: Plan wysokich kursów - okazje w Noble Bet

Ranking French Open w Totalbet

Najlepsi typerzy obstawiający turniej Rolanda Garrosa walczą o nagrody 5000 zł. Dla nowych zawodników bukmacher darmowy bonus 50 zł.

Rejestracja w Totalbet Weź udział w rankingu | Nagroda powitalna - freebet 50 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak zapisać się do rankingu Totalbet
 2. Lista rankingowa
  1. Jak są liczone punkty do konkursu 
 3. Jakie są nagrody?
 4. Regulamin rankingu Totalbet na French Open
  1. § 1 Postanowienia Ogólne
  2. § 2 Warunki uczestnictwa w KONKURS RANKING FRENCH OPEN
  3. § 3 Zasady uczestnictwa w KONKURS RANKING FRENCH OPEN
  4. § 4 Reklamacje
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 5. Bonusy do wykorzystania na French Open
  1. Rolland Garros (French Open)
 6. FAQ - pytania nagrody w rankingu French Open
Turniej tenisowy w Paryżu z nagrodami dla typerów z rankingu top 30 w Totalbet
Za typowanie French Open nagrody 5000 zł

Międzynarodowe mistrzostwa Francji w tenisie, jeden z czterech turniejów zaliczanych do Wielkiego Szlema rozgrywany w Paryżu pod nazwą French Open to dodatkowa kasa dla graczy.

5050 zł na start - bonus totalbet
Wykorzystaj premię na nowe konto - zagraj na French Open

Dla najlepszych graczy typujących zmagania tenisistów podczas 15 dni turniejowych bukmacher ufundował  30 nagród pieniężnych o wartości 5000 zł. Najlepsi obstawiający zgarniają 2000 zł w ramach trzech pierwszych miejsc.

Co istotne - dla każdego nowego klienta, który założy profil do zakładów (Total Konto) bukmacher przewidział 20  zł + 20 zł  nagrody w postaci bezpłatnego bonusu tylko za rejestrację (bez depozytu). Ilość freebetów jest bez limitu co oznacza, że każdy nowy typer sportowy dostanie taką bezpłatną nagrodę.

Dodatkowy prezent 10 zł jest za kod promocyjny do Totalbet: LEGALSPORT - za jego wpisanie otrzymasz darmowy bonus w maksymalnej wysokości 50 zł [TU szybki link do formularza rejestracji z bonusem]. Pamiętaj, aby kod wkleić lub wpisać na formularzu - tylko to zapewni Tobie w 100% najwyższy prezent.

Za depozyt otrzymać możesz kolejne 5 000 zł na Twoje konto. To nie koniec dobrych informacji - French Open możesz typować bez podatku (3 zdarzenia na kuponie z kursem minimalnym 1.25).

Jak zapisać się do rankingu Totalbet

Gracze zainteresowani nagrodami, powinni najpierw zapisać się do Totalbet i zarejestrować nowe konto . Internetowa rejestracja u bukmachera jest automatycznie przepustką do turnieju French Open Ranking. Warto pamiętać, aby konto były aktywowane i zweryfikowane przez konsultanta Totalbet oraz powinien być wniesiony depozyt pieniężny (łącznie trwa to kilkanaście minut).

Stali gracze udział w turnieju mają zagwarantowany poprzez aktywne konto, punkty są automatycznie zbierane przez system bez dodatkowych wymagań. Udział w turnieju jest dobrowolny.

Tenis to jedna z 4 najbardziej popularnych dyscyplin sportowych u bukmacherów, więc turniej w Paryżu jest dobrą okazją do rozpoczęcia swojej przygody z zakładami. O tych co wygrali wielkie pieniądze na tenisie i innych dyscyplinach przeczytasz w sekcji o wygranych bukmacherskich

Lista rankingowa

Na stronie internetowej Totalbet poświęconej promocji French Open, codziennie publikowana jest lista najbardziej wytrwałych i aktywnych typerów z największą ilością punktów. Loginy i nicki graczy z uwagi na RODO są częściowo zakryte, w całości natomiast pokazane są zebrane punkty, zajęte miejsce oraz nagroda.

Chcę wziąć udział w rankingu
Rejestracja w zawodach bukmacherskich French Open
Typerzy z rankingu - punkty za poszczególne miejsca i nagrody pieniężne
Przykładowa lista z wynikami typerów stawiających na turniej Rolanda Garrosa

Miejsca mogą się zmieniać w zależności od ilości puszczanych kuponów i generowanego obrotu.

Jak są liczone punkty do konkursu 

System naliczania punktów jest bardzo przejrzysty i motywujący. Im więcej kuponów AKO stawiasz tym więcej punktów zdobywasz. Za kupon SOLO i 1 zł obrotu jest przyznawane 0,5 punktu, ale za taki sam obrót na kuponie AKO z 2 typami jest 0,7 punktu. Kupony akumulowane z 3 zdarzeniami generują 0,9 punktu za każde 1 zł obrotu, natomiast przy zakładzie z 4 selekcjami lub więcej premia punktowa to już 1,2 punktu. W rankingu nie ma znaczenia jaki rodzaj zakładu postawisz (ostateczny zwycięzca, ilość gemów, overy czy handicap na gemy lub sety). Możesz zbierać punkty za grę na żywo (często stawiany zakład w ramach action bettin - kto zdobędzie kolejny punkt czy kto wygra trzeciego gema) lub typowanie przedmeczowe.

Tabela punktowa:

Zakład pojedynczy (SOLO): 1 zł obrotu = 0,5 pkt
Zakład AKO 2 zdarzenia: 1 zł obrotu = 0,7 pkt
Zakład AKO 3 zdarzenia: 1 zł obrotu = 0,9 pkt
Zakład AKO 4 i więcej zdarzeń: 1 zł obrotu = 1,2 pkt.

Ważne - wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć spotkań French Open (single mężczyzn i kobiet, mikst, debel z oferty Totalbet). Mecze można obstawiać w aplikacji mobilnej na system Android lub IOS lub w przeglądarce na laptopie.

Stawiając zakłady tenisowe w Totalbet lub u innych bukmacherów z rankingu, pamiętajcie, że turniej French Open to jedyny z serii Wielkiego Szlema, w którym decydujące sety w grach pojedynczych grane są do dwóch gemów przewagi, bez tie-breaka. Uwzględnijcie to na kuponach Solo lub AKO stawianych w trakcie spotkań na żywo (LIVE), tak aby nie przegrać, a jednocześnie zebrać jak najwięcej punktów w rankingu typerów French Open.

Jakie są nagrody?

Wielką zaletą mini mistrzostw typerskich organizowanych przez Totalbet są nagrody wypłacane w formie gotówki. Wygrana kasa pojawia się na koncie depozytowym, a nie bonusowym. Oznacza to, że premia finansowa np za miejsce drugie 1000 zł czy 50 zł za miejsca 11-20 może zostać od razu wypłacona na Twoje konto bankowe.

Łączna pula nagród w rankingu French Open to 5000 zł. Zwycięzca zgarnia 1250 zł, za drugie miejsce jest 1000 zł a gratyfikacja za trzecie to 750 zł. Za kolejne miejsca są przewidziane kwoty 350 zł, 250 zł i 125 zł. W ramach zmagań są ufundowane dwie nagrody po 75 zł, 10 nagród po 50 zł i również 10 po 25 zł za miejsca od 21 do 30.

Poniżej drabinka przedstawiająca szczegółowy podział nagród:

Nagroda za 1.miejsce w rankingu -  bonus gotówkowy 1250 zł
Nagroda za 2.miejsce - bonus gotówkowy 1000 zł
Nagroda za 3. miejsce - bonus gotówkowy 750 zł
Nagroda za 4. miejsce - bonus gotówkowy 350 zł
Nagroda za 5-6. miejsce - bonus gotówkowy 250 zł
Nagroda za 7-8. miejsce - bonus gotówkowy 125 zł
Nagroda za 9-10. miejsce - bonus gotówkowy 75 zł
Nagroda za 11-20. miejsce - bonus gotówkowy 50 zł
Nagroda za 21-30. miejsce - bonus gotówkowy 25 zł

Jeśli otrzymałeś nagrodę, to można zlecić przelew bonusu do wypłaty bez dalszego obrotu

Regulamin rankingu Totalbet na French Open

Warto przeczytać dokładnie zasady przyznawania punktów, jak jest liczony obrót i jak wypłacic bonus. Poniżej prezentujemy pełną treść regulaminu Totalbet do rankingu.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki konkursu pod nazwą „RANKING FRENCH OPEN”.
2. Organizatorem konkursu RANKING FRENCH OPEN jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą
w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 zł, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).
3. Konkurs RANKING FRENCH OPEN jest prowadzony na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. Konkurs RANKING FRENCH OPEN obowiązuje od godz. 11:00 do godz. 23:59  w czasie trwania promocji.
5. Konkursem RANKING FRENCH OPEN objęta jest oferta zakładów bukmacherskich organizowanych na stronie internetowej www.totalbet.pl

§ 2 Warunki uczestnictwa w KONKURS RANKING FRENCH OPEN

1. W konkursie RANKING FRENCH OPEN nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. Konkurs RANKING FRENCH OPEN przeznaczony jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na stronie www.totalbet.pl (zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie www.totalbet.pl (zwanych „Klientami”). 
3. W konkursie RANKING FRENCH OPEN mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania KONKURS RANKING FRENCH OPEN dokonają zawarcia zakładu z Salda głównego spełniającego poniższe warunki:
-zakład SOLO lub AKO, wyłącznie na typowania z oferty na FRENCH OPEN za dowolną stawkę;
-z promocji wyłączone są zakłady systemowe oraz specjalne, np. Total Boost.
4. W KONKURSIE RANKING FRENCH OPEN użytkownik może postawić dowolną liczbę kuponów spełniających warunki promocji.

Rejestracja w totalbet
Jak utworzyć konto i wziąć udział w rankingu French Open


5. KONKURS RANKING FRENCH OPEN powiązany jest z wysokością obrotu dokonanego przez Klienta w czasie trwania promocji, gdzie obrót na saldzie głównym przeliczany jest na punkty, zgodnie z wymienionym w regulaminie przelicznikiem.
6. Uczestnictwo w KONKURS RANKING FRENCH OPEN jest dobrowolne.

§ 3 Zasady uczestnictwa w KONKURS RANKING FRENCH OPEN

1. Klienci z tytułu udziału w RANKING FRENCH OPEN są uprawnieni do otrzymania jednej z 30 nagród.
Nagrodzonych zostanie 30 najwyżej sklasyfikowanych osób w rankingu według poniższego podziału:
Nagroda 1. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 1 250 PLN.
Nagroda 2. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 1 000 PLN.
Nagroda 3. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 750 PLN.
Nagrody za 4. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 350 PLN.
Nagroda 5-6. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 250 PLN.
Nagroda 7-8. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 125 PLN.
Nagroda 9-10. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 75 PLN.
Nagroda 11-20. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 50 PLN.
Nagroda 21-30. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 25 PLN.
Łączna kwota nagród wynosi 5 000 zł. Są one przekazywane w postaci doładowania salda głównego z możliwością dalszej gry bądź wypłaty.
2. Nagrody gotówkowe obarczone są podatkiem dochodowym od osób fizycznych.
3. Ranking osób tworzony jest na podstawie obrotu Klienta, wykonanego w okresie trwania promocji, gdzie obrót na  saldzie głównym przeliczany jest na punkty, zgodnie z wymienionym w regulaminie przelicznikiem. Im wyższy obrót, tym wyższe miejsce w rankingu. Nagroda 1. przypadnie osobie, która w okresie promocji dokona najwyższego obrotu na kuponach spełniających warunki promocji.
4. Punkty naliczane są w momencie zawarcia kuponu.
5. Punkty naliczane są według następującego przelicznika:
Zakład pojedynczy (SOLO): 1 zł obrotu = 0,5 pkt
Zakład AKO 2 zdarzenia: 1 zł obrotu = 0,7 pkt
Zakład AKO 3 zdarzenia: 1 zł obrotu = 0,9 pkt
Zakład AKO 4 i więcej zdarzeń: 1 zł obrotu = 1,2 pkt.
6. W przypadku, gdy dwie osoby mają tyle samo punktów na koniec trwania promocji, o kolejności w rankingu zdecyduje czas postawienia kuponów. W rankingu wyżej będzie Klient, który jako pierwszy zdobędzie daną liczbę punktów.
7. Każdy klient może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę.
8. Nagrody w postaci doładowania salda głównego znajdą się na kontach graczy do 48 godzin od daty zakończenia promocji.
9. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody na osobę trzecią.

§ 4 Reklamacje

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w KONKURS RANKING FRENCH OPEN lub dopuszczających do udziału w KONKURS RANKING FRENCH OPEN.

Bez depozytu zagrasz na tenis w LVBET, Totalbet, Fortuna, STS
Jak postawić zakład na tenisowy French Open za darmo

3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w KONKURS RANKING FRENCH OPEN oraz anulowania wygranej w następujących przypadkach:
a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w KONKURS RANKING FRENCH OPEN lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
4. Udział w KONKURS RANKING FRENCH OPEN przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto wygrane w KONKURS RANKING FRENCH OPEN, nie zostaną przyznane lub mogą zostać odebrane gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku ze sprzedażą premiową KONKURS RANKING FRENCH OPEN na stronie internetowej Organizatora mają charakter wyłącznie informacyjny.

Firma Totalbet regularnie organizuje igrzyska typerów i publikuje rankingi, dlatego zajmuje wysokie miejsce w najnowszym rankingu bukmacherów 2022 (gdzie porównywane są oferty najlepszych topowych buków z licencją Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów online).

Bonusy do wykorzystania na French Open

Challenge w ramach French Open daje opcję na więcej kasy dającej możliwość postawienia ciekawych zakładów na gemy, sety czy wygrane z handicapem. Nowy typer może zorganizować swój pakiet powitalny Totalbet składający się z bonusu za depozyt (do 5000 zł), freebetu 40 zł za rejestrację i dodatkowego bonusu 10 zł za użycie naszego kodu promocyjnego LEGALSPORT. Łącznie na tenis, piłkę nożną, sport komputerowy czy dyscypliny wirtualne masz 5050 zł. To najwyższa pula na polskim rynku legalnej bukmacherki. 

freebet totalbet
50 zł za darmo - premia za rejestrację konta

Porównaj bonus Totalbet z nagrodami od innych bukmacherów internetowych (jak Betclic, Fortuna czy eToto) i przekonaj się, że kwota 5050 zł w zupełności pokryje Twoje zapotrzebowanie na obstawianie tenisowych spotkań, w tym French Open 2022.

Kod do bonusów na zakłady bukmacherskie
Bukmacher (nr licencji) Bonus za kod  Kod promocyjny
LVBET ( PS4.6831.9.2016.EQK )  1590 zł  odkryj  KOD 
Fortuna (SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)  2230 zł  odkryj  KOD
Totolotek (AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485)  574 zł  odkryj  KOD 
eToto ( AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 )  200 zł  odkryj  KOD 
Superbet ( PS4.6831.4.2017 )  680 zł  odkryj  KOD 
forBET  ( PS4.6831.10.2016 )  2210 zł  odkryj  KOD 
STS ( SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 )  1279 zł  odkryj  KOD 
TOTALbet ( PS4.6831.12.2017 )  5050 zł  odkryj  KOD 
PZBuk ( PS4.6831.26.2017 )  200 zł  odkryj  KOD 
BetFan ( PS4.6831.3.2018 )  3100 zł  odkryj  KOD 
Betclic ( PS4.6831.11.2017 )  550 zł  odkryj  KOD 
eWinner ( PS4.6831.29.2017 )  655 zł  odkryj  KOD 

Jak lubisz stawiać zakłady bukmacherskie za darmo, to taki kupon puścisz na tenis ziemny jeszcze w STS (pewne 25 zł), LVBET (20 zł), Totolotek (25 zł) oraz Fortuna (20 zł). Free-bet od depozytu otrzymasz w forBET (20 zł) i Superbet (30 zł).

Rolland Garros (French Open)

French Open to tenisowy turniej rozgrywany od roku 1891. Początkowo rozgrywany lokalnie pod nazwą Championnat de France na kortach trawiastych (od 1912 roku zmienionych na czerwoną mączkę ceglaną). W 1925 do rozgrywek dopuszczono najlepszych graczy spoza Francji i zmieniono nazwę turnieju na Championnats Internationaux de France. Po zwycięstwie Francji w Pucharze Davisa (1927), zbudowano nowy stadion, nazwany imieniem bohatera I wojny światowej, Rolanda Garrosa, na którym turniej odbywa się do dziś. Zmieniono jednocześnie nazwę mistrzostw na Tournoi de Roland Garros (w 1928), a od roku 2008 oficjalna nazwa turnieju brzmi Roland Garros Tournament.

Nagrody pieniężne dla kobiet i mężczyzn są zrównane - za 1 miejsce odbiera się czek na ok 2 300 000 EURO. Za zwycięstwo w turnieju otrzymuje się 2000 punktów zarówno w rankingu WTA jak i ATP. Za triumf w singlu mężczyzn przyznawany jest okolicznościowy Puchar Muszkieterów (Coupe des Mousquetaires), a w singlu kobiet Puchar Suzanne Lenglen.

Najwięcej zwycięstw odniósł Rafael Nadal (Hiszpania) - wygrał 12 razy.

FAQ - pytania nagrody w rankingu French Open

1. Ile pieniędzy otrzyma zwycięzca rankingu?

Nagroda za 1 miejsce dla najlepszego obstawiającego to 1250 zł w gotówce (do wypłaty bez konieczności obrotu).

2. Czy do rankingu liczy się obrót za środki bonusowe?

Punkty w rankingu są zbierane wyłącznie za zakłady stawiane za środki finansowe własne (kupony puszczane za kasę z salda depozytowego).

3. Jakie jeszcze rankingi organizuje Totalbet?

Bukmacher jest bardzo aktywny w różnych formach premiowania graczy - inne rankingi w których biorą udział gracze to:  Ranking Sportów Wirtualnych czy ranking na gry karciane Total Games

4. Jaki freebet obowiązuje w trakcie French Open?

Standardowy bonus za rejestrację aktywny podczas turnieju w Paryżu to 50 zł (tzw freebet Totalbet). Mogą się pojawić dodatkowe promocje zwiększające darmowy freebet np do 55 zł (za kod promocyjny), o czym będziemy informować na legalsport.pl lub możesz też sprawdzić nowe bonusy na stronie internetowej totalbet.pl.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Ranking French Open w Totalbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.