środa, 27 stycznia 2021
Najnowsze: Tottenham - Liverpool FC: typy, zakłady, kursy

TOTALbet bonusy bez kolejki

Możliwość równoczesnego korzystania z kilku bonusów bukmacherskich w TOTALbet. TOTALbet - jak działają bonusy bukmacherskie bez kolejki.

Bonus powitalny 5050 PLN Najlepszy bonus na start w TOTALbet z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Na czym polega kolejkowanie bonusów?
  1. Zarządzanie bonusami u legalnych bukmacherów
 2. Bonusy bez kolejki w TOTALbet – co to jest?
  1. Jak działają bonusy bez kolejki?
  2. Kiedy można skorzystać z bonusów bez kolejki w TOTALbet?
  3. Równoczesne wykorzystanie bonusów w TOTALbet - zalety
 3. Promocje i bonusy bukmacherskie w TOTALbet
  1. Ekstra premia z kodem
 4. FAQ: bonusy bez kolejki w TOTALbet – pytania i odpowiedzi
TOTALbet - bonusy bez kolejki

Koncesjonowany operator zakładów sportowych TOTALbet wszedł na polski rynek bukmacherski wyjątkowo pewnym krokiem w 2018 roku.

darmowe 50 pln na start
Powitalny freebet na nowe konto typerskie w TOTALbet

Od tego czasu TOTALbet dynamicznie się rozwija i systematycznie poszerza swoją ofertę zarówno sportową, jak i bonusową. Stale usprawnia też wachlarz praktycznych rozwiązań dla graczy, dzięki czemu typowanie zakładów sportowych w TOTALbet jest nie tylko opłacalne, ale też wygodne.

Dzięki takiej taktyce TOTALbet nie tylko dorównuje najlepszym i największym polskim organizatorom zakładów sportowych, jak STS, Fortuna czy forBET (sprawdź ranking bukmacherów online na 2021), ale nawet wielu z nich wyprzedza. Ten stosunkowo młody bukmacher internetowy posiada naprawdę duże grono wiernych typerów, którzy doceniają nie tylko wysokie kursy i szeroką ofertę bukmacherską, ale też innowacyjność TOTALbet. 

Z pewnością wielu graczy przyciągnęła do tego zaufanego operatora także wyjątkowa akcja bonusy bez kolejki w TOTALbet. To naprawdę świetna i przemyślana propozycja, która znacznie ułatwia typowanie zakładów bukmacherskich online. Jak działają bonusy bez kolejki w TOTALbet i jak skorzystać z tego rozwiązania? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego tekstu.

Na czym polega kolejkowanie bonusów?

Zacznijmy od tego, że u zdecydowanej większości legalnych bukmacherów online w Polsce obowiązuje zasada kolejkowania bonusów bukmacherskich. Oznacza to, że w tym samym czasie możemy mieć aktywną tylko jedną promocje. Jeśli podczas obracania jednym bonusem aktywujemy inną premię, to zostanie ona dołączona do kolejki i będziemy mogli z niej skorzystać dopiero wówczas, gdy spełnimy warunki obrotowe pierwszego bonusu i będziemy mogli przenieść go z salda bonusowego na główne.

Szeroka oferta typów i podtypów na ok. 30 sportówNajlepszy bonus powitalny 5050 PLN na startRealna gra bez podatku 24/7 na wszystkie dyscypliny

Szeroka oferta typów i podtypów na ok. 30 sportów
Najlepszy bonus powitalny 5050 PLN na start
Realna gra bez podatku 24/7 na wszystkie dyscypliny

GRAJ w

Z zasadą kolejkowania bonusów wiąże się dla graczy sporo niedogodności. Podstawowa wada takiego systemu dotyczy bonusu powitalnego, a konkretnie - jego zestawienia z innymi promocjami. Kwota bonusu na start u legalnych operatorów zakładów sportowych zazwyczaj przekracza 1000 zł (TU porównanie bukmacherskich ofert powitalnych) - chcąc maksymalnie wykorzystać bonus, gracze zasilają więc swoje konta pierwszym depozytem w znacznej wysokości.

By wypłacić bonus, musimy na ogół spełnić warunek kilkukrotnego obrotu - dwu-, trzy- czy nawet pięciokrotnego obrotu bonusem. Dla przykładu, w forBET musimy obrócić przyznanym bonusem dwukrotnie, w STS wymagany jest trzykrotny obrót bonusem. Z kolei w LVBET, by otrzymać specjalny bonus powitalny z mnożnikiem od dwóch pierwszych wpłat, wymagany jest czterokrotny obrót depozytem, od którego przyznany zostanie nam bonus.

Co to oznacza w praktyce? Że wpłacając w ramach pierwszego depozytu np. 500 zł, musimy zawrzeć zakłady na 1000 zł czy 1500 zł, zanim warunek obrotowy zostanie spełniony. Im wyższy bonus, tym dłużej trwa wykonanie wymaganego obrotu, a co za tym idzie - tym dłużej jesteśmy zablokowani na napływ kolejnych promocji i bonusów, z których moglibyśmy skorzystać.

Zalety stawiania zakładów bukmacherskich w TOTALbet online
Typowanie zakładów sportowych w TOTALbet - dlaczego warto

Ma to znaczenie przede wszystkim dlatego, że wszystkie promocje tymczasowe i okazjonalne, które uruchamia legalny bukmacher internetowy, mają na ogół swój okres ważności. Zgodnie z regulaminem większości takich akcji, bonus oczekuje w kolejce przez określony czas, np. przez 14 dni. Jeśli w tym czasie nie zostanie aktywowany i wykorzystany - przepada. Jeśli więc jesteśmy w trakcie obrotu bonusem powitalnym, w ramach którego musimy postawić internetowe zakłady bukmacherskie np. za 2000 zł, musimy nastawić się na dłuższy czas, w którym nie będziemy mogli korzystać z innych promocji.

Również krótkoterminowe promocje bukmacherskie muszą być wykorzystywane po kolei. Jeśli więc wypada akurat intensywny czas w sportowych rozgrywkach, bukmacherzy uruchamiają wiele różnych akcji premiowych w krótkim okresie czasu, a my musimy kombinować, jak skorzystać ze wszystkich zanim minie im termin ważności.

Zarządzanie bonusami u legalnych bukmacherów

Jak wspominaliśmy, obecnie standardem na polskim rynku operatorów zakładów wzajemnych jest kolejkowanie bonusów bukmacherskich. Taka praktyka stosowana jest nie tylko u największych bukmacherów internetowych, np. w Fortunie czy STS, ale również w Superbet, BETFAN czy Noblebet. Oznacza to, że u każdego z tych bukmacherów w danym momencie aktywny jest tylko jeden bonus – reszta w tym czasie przeniesiona zostaje do kolejki i nie możecie z nich korzystać.

Na tym tle oferta TOTALbet prezentuje się naprawdę korzystnie - zwłaszcza, że to niejedyne udogodnienie, jakie dla swoich graczy przygotował ten operator internetowy. Nie sposób nie wspomnieć również o szybkim kuponie bukmacherskim w TOTALbet, który umożliwia stawianie zakładów bez analizy - to również opcja bardzo chętnie wykorzystywana przez typerów. Kolejnym ukłonem w stronę oczekiwań typerów są statystyki gracza - dzięki nim poznany naszą skuteczność w typowaniu różnych sportów, a wyniki przedstawione są jasno i przejrzyście w postaci wykresów.

Poznaj swoją skuteczność - statystyki bukmacherskie dostępne w TOTALbet online
Statystyki gracza w TOTALbet

Warto dodać, że TOTALbet jest jednym z zaledwie kilku bukmacherów na polskim rynku zakładów sportowych, którzy zrezygnowali z zasady kolejkowania promocji bukmacherskich. Bonusy bez kolejki - oprócz sponsora strategicznego ekstraklasowej Warty Poznań - oferuje także m.in. eToto oraz eWinner.

Bonusy bez kolejki w TOTALbet – co to jest?

Mając powyższe na uwadze, TOTALbet postanowił ułatwić swoim graczom życie i uruchomił dla nich możliwość korzystania z wielu bonusów bukmacherskich w tym samym czasie. Oznacza to, że po otrzymaniu bonusu każdy gracz może bez obaw sięgać po kolejne promocje. To umożliwia wykorzystywanie różnych bonusów (na różne sporty - np. na koszykówkę, piłkę nożną albo tenis, lub też na różne rodzaje zakładów - na żywo, prematch lub tylko w aplikacji mobilnej) w zależności od sytuacji oraz aktualnej oferty bukmacherskiej.

Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala uniknąć obracania bonusem pod presją czasu, szczególnie gdy jeden z zakolejkowanych bonusów traci termin ważności. Ma to duże znaczenie gdy aktualnie macie do wykorzystania np. premię na tenis, a w kolejce oczekuje bonus na piłkarskie zakłady na żywo, tymczasem w ofercie bukmacherskiej interesujących i zyskownych selekcji na piłkę nożną jest dużo, a w tenisie warte uwagi pojedynki będą rozgrywane dopiero za kilka dni. W oczekiwaniu na warte uwagi tenisowe zakłady tracicie czas, w którym moglibyście obstawiać zakłady na piłkę nożną.

Nietrudno więc zauważyć, że bonusy bez kolejki w TOTALbet to naprawdę innowacyjne i wygodne rozwiązanie, które znacznie usprawnia typowanie zakładów bukmacherskich i zwiększa szanse na trafione kupony. Nie musimy bowiem typować na siłę, aby tylko spełnić warunki obrotowe bonusem i odblokować następną premię, mamy czas na przemyślane, rozsądne dobieranie zakładów na kupony - a to zawsze procentuje wyższą skutecznością.

Jak działają bonusy bez kolejki?

W TOTALbet obracanie kilkoma bonusami bukmacherskimi równocześnie jest bardzo proste. Aby skorzystać z takiej możliwości, musicie zwrócić uwagę tak naprawdę tylko na jedną kwestię - chodzi o dobór odpowiedniego salda, z którego gracie swoje kupony.

Po zalogowaniu na swoje konto gracza w prawym górnym rogu strony znajdziecie pole „Saldo”, z którego możecie wybrać, czy stawka na Wasz kupon pochodzić będzie ze środków z salda głównego, zakładu bez ryzyka, czy bonusu powitalnego. Dzięki temu nawet w trakcie obracania bonusem na start, który w TOTALbet, zależnie od strategii, wymaga czterokrotnego lub pięciokrotnego "przebicia" kwoty depozytu, macie możliwość korzystania z innych promocji.

Kiedy można skorzystać z bonusów bez kolejki w TOTALbet?

Funkcja bonusów bez kolejki w TOTALbet opiera się na możliwości wyboru odpowiedniego bonusu bukmacherskiego. Jak łatwo się domyślić, z opcji tej skorzystać może każdy gracz, do którego konta dopisany został więcej niż jeden bonus. Akurat w przypadku TOTALbet nie stanowi to większego problemu - ten warszawski bukmacher przygotował dla Was naprawdę rozbudowany system promocji i bonusów bukmacherskich, więc saldo bonusowe systematycznie może być zasilane nowymi premiami.

TOTALbet online - ekstra premia z kodem do 5050 PLN
Kod premiowy do bonusu w TOTALbet

Kiedy więc zyskacie możliwość wyboru? Chociażby w momencie przyznania Wam nagrody od depozytu oraz skorzystania z promocji Cashback na Premier League do 200 zł. Podobnie sytuacja przedstawia się w chwili, gdy jeden z Waszych bonusów pochodzi m.in. z zakładu bez ryzyka, a drugi z promocji maratońskiej (stawianie kuponów przez określoną liczbę dni) – wówczas oba te bonusy aktywne są w tym samym czasie.

Pamiętać musicie tylko o jednym ograniczeniu: w tym samym czasie nie możecie korzystać z dwóch bonusów tego samego typu. Do takiej sytuacji dochodzi w chwili np. otrzymania dwóch cashbacków, gdzie jeden z nich pochodzi, przykładowo, z promocji na Bundesligę, a drugi na e-sportowe typy w Dota 2 (sprawdź jak stawiać zakłady na e-sport). Co ważne, w takim momencie wcale nie musicie decydować się na wybór tylko jednego z nich i utratę drugiego – jeden zakład bez ryzyka przechodzi do bonusów oczekujących. Tym samym sięgnąć po niego będziecie mogli w chwili rozliczenia tego pierwszego (przegrania lub spełnienia warunków obrotu).

Jeśli jednak na Waszym saldzie bonusowym znajdują się bonusy różnego typu (np. powitalny bonus od wpłaty, zakład bez ryzyka przegranej na koszykówkę i freebet na hokej), to możecie korzystać ze wszystkich trzech w tym samym czasie. Inne, nieaktywne w tym momencie bonusy, oczekujące w kolejce (np. kolejny freebet, przyznany w ramach inne promocji), będziecie widzieć na swoim koncie, a zostaną one uruchomione zaraz po wykorzystaniu wcześniejszych premii tego typu.

chcę grać bonusy bez kolejki
Korzystam z możliwości grania różnymi bonusami w TOTALbet

Na koniec warto dodać, że w TOTALbet z tej niezwykle funkcjonalnej opcji skorzystać możecie nie tylko na prostej w obsłudze stronie internetowej (możecie z niej korzystać pod adresem www.totalbet.pl), ale też na bardzo nowoczesnej i pełnej praktycznych rozwiązań aplikacji mobilnej (działa ona zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS).

Równoczesne wykorzystanie bonusów w TOTALbet - zalety

Biorąc pod uwagę wszystko powyższe, nietrudno zauważyć, że możliwość równoczasowego korzystania z różnych bonusów w TOTALbet to naprawdę praktyczne i wygodne rozwiązanie. Taka opcja ma dla graczy mnóstwo zalet, a podstawową jest brak presji czasu przy posiadaniu w tym samym czasie kilku różnych bonusów. Nie musimy martwić się, że zablokowane premie stracą ważność i przepadną, ponieważ możemy grać w tym samym czasie za różne bonusy.

Bonusy bez kolejki w TOTALbet to większa kontrola nad dodatkowymi środkami, jakie otrzymujemy od bukmachera w ramach różnorodnych promocji. Mając więcej czasu na ich wykorzystanie i nie musząc czekać na ich odblokowanie, możemy rozsądniej, a co za tym idzie - skuteczniej dobierać typy na nasze kupony bukmacherskie.

Darmowe zakłady na piłkę nożnąRegularne zakłady bez ryzyka przegranejPremie finansowe na różne dyscypliny sportu

Darmowe zakłady na piłkę nożną
Regularne zakłady bez ryzyka przegranej
Premie finansowe na różne dyscypliny sportu

TYPUJ w

W kontekście bukmachera TOTALbet takie rozwiązanie jest szczególnie istotne jeszcze z jednego powodu - tak jak wspominaliśmy, ten zaufany operator z TOP rankingu słynie z rozbudowanej oferty promocyjnej, co w praktyce oznacza, że każdego tygodnia mamy możliwość skorzystania z kilku dedykowanych premii finansowych na różne sporty. A ponieważ dynamika rozgrywek i meczów jest różna, opcja jednoczasowego wykorzystywania kilku bonusów nie ogranicza naszych możliwości typowania.

Promocje i bonusy bukmacherskie w TOTALbet

Jak już wiecie, w TOTALbet opcja bonusów bez kolejki wydaje się kluczowa, ponieważ podmiot ten proponuje swoim graczom całą gamę niezwykle atrakcyjnych promocji bukmacherskich. Wśród nich wymienić możemy m.in. bonusy od wpłaty, całkowicie darmowe zakłady oraz cashbacki. Co istotne, ten cieszący się dobrymi opiniami operator zakładów wzajemnych przygotował dla Was także inne równie opłacalne akcje promocyjne, które dostępne są na jego stronie każdego dnia. Chodzi tutaj np. o grę bez podatku oraz powiększone wygrane nawet o 113% (promocja TOTAL Bonus).

Zapomnieć nie można także o wyjątkowo zyskownych promocjach kursowych, gdzie co dziennie czekają na Was doładowane współczynniki bukmacherskie – TOTAL Hit, TOTAL Boost oraz #TOTALNIEnajlepsi. W tym miejscu wspomnieć także należy o bezpiecznym zakładzie bukmacherskim, który znacznie ogranicza ryzyko przegranej, a tym samym utraty całej wniesionej stawki.

Ekstra premia z kodem

To wszystko nie zmienia faktu, że zdecydowanie najlepiej w TOTALbet prezentuje się bonus powitalny, który polecamy Wam odebrać z kodem afiliacyjnym LEGALSPORT.

Ekstra nagroda z kodem do 5050 PLN w TOTALbet
TOTALbet online - premia z kodem

Dlaczego? Już tłumaczymy. Tylko takie działanie sprawi, że ten warszawski bukmacher dopisze do Waszego konta gracza preferencyjne warunki nagrody na start. Jeśli więc zdecydujecie się w czasie rejestracji wpisać nasz unikatowy kod premiowy, to wówczas zgarniecie paczkę freebetów o łącznej wartości 50 zł oraz najwyższy na rynku prezent od depozytu aż do 5000 zł.

FAQ: bonusy bez kolejki w TOTALbet – pytania i odpowiedzi

Funkcja bonusy bez kolejki w TOTALbet to bez wątpienia praktyczne i bardzo wygodne rozwiązanie. Tak właśnie postrzegają tę opcję gracze, którzy zdają sobie sprawę, że dzięki niej pozbędą się presji czasu i zagrają więcej kuponów jednego dnia. Nic więc dziwnego, że na forach bukmacherskich pojawia się coraz więcej zapytań, dotyczącej tej kwestii. Poniżej zebraliśmy te najczęściej pojawiające się, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1️⃣ Na czym polega funkcja bonusy bez kolejki w TOTALbet?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta - opcja ta pozwala równocześnie korzystać z kilku bonusów bukmacherskich. Mimo, że wydaje się to mało znaczące, to jest zupełnie inaczej. Funkcja ta doceniana jest przede wszystkim przez doświadczonych graczy, którzy cenią sobie pełną swobodę swoich ruchów jeśli chodzi o wykorzystanie przyznanych im przez buka promocji.

2️⃣ Czy warto korzystać z opcji bonusy bez kolejki?

Sponsor strategiczny Warty Poznań dla swoich graczy przygotował cały wachlarz niezwykle praktycznych rozwiązań. Bez wątpienia do takich udogodnień zaliczyć można także funkcję bonusy bez kolejki, która w znaczący sposób zwiększa Wasze możliwości typowania. Tym samym bez cienia wątpliwości odpowiadamy – tak, warto korzystać z opcji bonusy bez kolejki.

3️⃣ Bonusy bez kolejki - w jaki sposób skorzystać?

W TOTALbet ze wspomnianej opcji skorzystać mogą wszyscy gracze, do których konta ten warszawski buk dopisał więcej niż jeden bonus. Co istotne, z tego praktycznego rozwiązania cieszyć się mogą zarówno użytkownicy bardzo nowoczesnej witryny internetowej (www.totalbet.pl), jak i urządzeń mobilnych (apka bukmacherska dostępna na wszystkie rodzaje smartfonów i tabletów).

4️⃣ Czy opcja bonusy bez kolejki oferowana jest przez innych bukmacherów?

Na polskim rynku operatorów zakładów wzajemnych standardem jest kolejkowanie bonusów bukmacherskich, co oznacza, że w danym momencie aktywny może być tylko jeden bonus, a reszta przeniesiona zostaje do promocji oczekujących. Na szczęście wymienić można tutaj kilka wyjątków. I tak możliwość korzystania z kilku bonusów równocześnie zapewnia Wam - obok TOTALbet - także m.in. eToto, eWinner oraz PZBuk.

5️⃣ Czy TOTALbet posiada promocje bukmacherskie?

Sponsor strategiczny oferuje swoim graczom całą gamę niezwykle zyskownych promocji bukmacherskich i to zarówno tych tymczasowych, jak i stałych. Dzięki tym pierwszym skorzystać możecie m.in. z całkowicie darmowych zakładów oraz cashbakców. Z kolei te drugie pozwolą Wam ubezpieczyć dany zakład (safebet w TOTALbet), zagrać bez podatku oraz znacznie powiększyć swoją wygraną (TOTAL Bonus).

Bez cienia wątpliwości posiadacze profilu gracza docenić powinni również promocje kursowe, gdzie każdego dnia czekają ekstra doładowane współczynniki bukmacherskie. Nie zmienia to jednak faktu, że prawdziwą wisienką na torcie w TOTALbet jest jego premia powitalna, którą najlepiej odebrać z kodem premiowym LEGALSPORT. Jeżeli więc zdecyduje się założyć konto gracza w TOTALbet razem z naszym kodem afiliacyjnym, to zgarniecie całkowicie darmowy zakład w kwocie 50 zł oraz najwyższy na polskim rynku bonus od przelewu nawet do 5000 zł.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

TOTALbet bonusy bez kolejki
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.