piątek, 30 września 2022
Najnowsze: Inter – Roma | Kursy, typy

TOTALbet - freebet 25 PLN na KSW

Promocja "Freebet KSW" w TOTALbet. Darmowy zakład 25 PLN na LIVE do odbioru na KSW.

Kod do darmowego bonusu na KSW
Do odbioru najlepsze premie na sporty walk w TOTALbet z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Darmowy zakład na KSW w TOTALbet
  1. Jak wziąć udział w promocji na KSW 53?
  2. Jak odebrać freebet na KSW od TOTALbet?
 2. Freebet KSW w TOTALbet - regulamin promocji
  1. § 1 Postanowienia Ogólne
  2. § 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET KSW
  3. § 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET KSW
  4. § 4 Reklamacje
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 3. Inne benefity na KSW dla graczy TOTALbet
  1. Najlepsze promocje za kod
 4. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Freebet bez depozytu na sporty walki w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie

Sporty walki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród graczy bukmacherskich, stąd też oferta bukmacherów internetowych na gale MMA czy boksu nieustannie się poszerza.

KSW 53 reborn za free
Darmowy zakład 39 zł w TOTALbet na start na nowe konto

Szczególnie poważnie do oferty selekcji na sporty walki podchodzi koncesjonowany buk TOTALbet. Oprócz rozbudowanej oferty typów i podtypów na najchętniej obstawianie gale ten internetowy operator systematycznie aktywuje również extra benefity finansowe dla graczy, którzy lubią na swoje kupony pojedyncze (SOLO) i akumulowane (AKO) wrzucać zakłady na MMA czy boks (TU więcej o ofercie TOTALbet na MMA).

Walka wieczoru KSW 53 Reborn

W najważniejszej walce gali KSW 53 Reborn zamierzą się Mateusz Gamrot (15-0-1NC, 4 KO, 4 Sub) vs Norman Parke (28-6-1-1NC, 4 KO, 12 Sub).

Jakie walki w ramach KSW 53 Reborn można obstawiać w TOTALbet online?
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - oferta na galę KSW 53 Reborn

Stawką w walce, organizowanej przez największą polską federację MMA, będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej.

Pozostałe pojedynki - karta walk KSW 53 Reborn

W ramach pozostałych walk gali będzie można oglądać i obstawiać następujące walki:

 • Borys Mańkowski (20-8-1, 3 KO, 8 Sub) vs Marcin Wrzosek (14-6, 5 KO, 3 Sub)
 • Tomasz Drwal (21-5-1, 13 KO, 5 Sub) vs Łukasz Bieńkowski (5-3, 2 KO)
 • Andrzej Grzebyk (16-3, 9 KO, 3 Sub) vs Tomasz Jakubiec (10-2, 4 KO, 1 Sub)
 • Roman Szymański (12-5, 1 KO, 3 Sub) vs Filip Pejić (14-3-2, 9 KO, 3 Sub)
 • Artur Sowiński (20-11-2NC, 7 KO, 7 Sub) vs Gracjan Szadziński (8-3, 6 KO)
 • Kamil Szymuszowski (17-6, 3 KO, 4 Sub) vs Michał Pietrzak (8-4, 2 KO, 2 Sub)
 • Sebastian Przybysz (6-2, 3 KO, 1 Sub) vs Jakub Wiłkacz (10-2-1, 8 Sub)

Na każdą z walk w ramach KSW 53 Reborn TOTALbet posiada bardzo atrakcyjne kursy bukmacherskie, z pewnością więc warto obstawiać starcia właśnie u tego licencjonowanego buka, cieszącego się świetnymi opiniami typerów.

Darmowy zakład na KSW w TOTALbet

Z okazji emocjonującej gali KSW 53 Reborn TOTALbet przygotował dl swoich aktywnych typerów specjalną akcję promocyjną, w ramach której do zgarnięcia jest ekskluzywny zakład bez ryzyka na 25 PLN. Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają profil do typowania w TOTALbet. Nie ma znaczenia, czy gracz zarejestrował się na stronie www.totalbet.pl, czy w intuicyjnej aplikacji bukmacherskiej na telefon i tablet - we każdym przypadku można skorzystać z promocji i odebrać darmowy zakład 25 zł.

Mateusz Gamrot wygra z Normanem Parke?TAK: kurs 1.42 | NIE: 2.90

Mateusz Gamrot wygra z Normanem Parke?
TAK: kurs 1.42 | NIE: 2.90

TYPUJ w

 Akcja jest aktywna na weekend - mogą z niej skorzystać typerzy, wrzucający na swoje kupony selekcje na walki odbywające się w ramach gali KSW 53 Reborn. Jeśli nie masz jeszcze profilu do obstawianie w TOTALbet online, al;e chcesz skorzystać z promocji, skorzystaj z szybkiej rejestracji z kodem LEGALSPORT i załóż konto gracza w dwie minuty (TU instrukcja rejestracji).

Jak wziąć udział w promocji na KSW 53?

By dołączyć do zyskownej akcji bonusowej TOTALbet i zgarnąć mega darmowy zakład 25 PLN, wystarczy tylko spełnić kilka prostych warunków.

 • Postaw zakład AKO za minimalną stawkę 100 PLN, zawierający minimum cztery zdarzenia z kursem każdego min. 1,20.
 • Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na KSW 53 Reborn.
 • Po spełnieniu warunków otrzymasz Freebet w wysokości 25 PLN do wykorzystania ofertę LIVE.
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - zasady odbioru freebetu 25 PLN na LIVE
Jak otrzymać freebet 25 PLN na KSW 53 Reborn

Pamiętaj, że extra freebet bez depozytu 25 PLN na galę KSW 53 Reborn obowiązuje w dniach 9.07.2020 od godziny 12:00 do 11.07.2020 do godziny 20:00, a promocją objęty może zostać tylko jeden, pierwszy zakład spełniający warunki promocji.

Jak odebrać freebet na KSW od TOTALbet?

Po spełnieniu warunków regulaminowych sprzedaży premiowej "Freebet KSW" w TOTALbet, darmowy zakład od TOTALbet zostanie automatycznie dopisana do profilu typerskiego gracza. Bonus bez depozytu 25 PLN może być wykorzystany na całą ofertę na żywo, a więc nie tylko na sporty walki, ale również e-sport, piłkę nożną, hokej czy rzutki. Możecie go przeznaczyć na zawarcie jednego dowolnego zakładu live SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) z minimalnym kursem kuponu 2.0.

By aktywować bonus, wystarczy zalogować się na swój profil typerski, a następnie wejść w zakładkę Freebety w sekcji Moje Konto. Następnie należy przygotować kupon bukmacherski online spełniający warunki bonusu oraz zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą FREEBET KSW.

Freebet KSW w TOTALbet - regulamin promocji

Warunki i zasady regulaminowe promocji TOTALbet Zakłady Bukmacherskie obowiązują podczas trwania akcji bonusowej - zarówno na witrynie www, jak i w apce mobilnej.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki udziału i organizacji sprzedaży premiowej pod nazwą „FREEBET KSW”.
2. Organizatorem FREEBET KSW jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 PLN, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).

Darmowy zakład 25 PLN na galę KSW 53 Reborn w TOTALbet online
Gala KSW 53 Reborn w TOTALbet - oferta bonusowa

3. FREEBET KSW jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora Totalbet (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. FREEBET KSW obowiązuje od dnia 9.07.2020 r. od godz. 12:00 do dnia 11.07.2020 r. do godz. 20:00.
5. FREEBET KSW objęta jest oferta zakładów bukmacherskich organizowanych na stronie internetowej www.totalbet.pl

§ 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET KSW

1. W FREEBET KSW nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. FREEBET KSW przeznaczony jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na internetowej stronie www.totalbet.pl (zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie Totalbet (zwane „Klientami”).
3. FREEBET KSW mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania FREEBET KSW dokonają zawarcia zakładu z Salda spełniającego poniższe warunki:
- zakład AKO z minimum czterema zdarzeniami za stawkę min. 100 PLN, z minimalnym kursem każdego pojedynczego zdarzenia 1,20;
- zakład zawierać będzie wyłącznie wydarzenia z oferty przedmeczowej na galę KSW 53 Reborn, która odbędzie się w sobotę 11.07.2020;
- do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe oraz z oferty specjalnej, np. oferta Totalboost, lub inne oferty specjalne oraz długoterminowe.
4. Promocją FREEBET KSW objęty może zostać tylko jeden, pierwszy zakład danego użytkownika spełniający warunki promocji.
5. Uczestnictwo w FREEBET KSW jest dobrowolne.

§ 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET KSW

1. Klienci z tytułu udziału w FREEBET KSW są uprawnieni do otrzymania bonusu freebet na zawarcie zakładu o wartości 25 PLN (zwanego dalej „FREEBET 25 PLN”).
2. Klient może uczestniczyć w FREEBET KSW wyłącznie jeden raz.
3. Kwota przyznanego Bonusu FREEBET 25 PLN widoczna jest w zakładce Freebety w Moje Konto po zalogowaniu do Konta Klienta i nie jest wliczona do salda głównego oraz salda bonus.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusu FREEBET 25 PLN na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusu FREEBET 25 PLN na jego równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusu FREEBET 25 PLN, należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Bonusu FREEBET 25 PLN zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą FREEBET KSW, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET 25 PLN na warunkach określonych w Regulaminie.
6. Bonus FREEBET 25 PLN może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu live SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), za jednorazową stawkę 25 PLN z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.

aktywuję freebet 25 PLN na ksw
Bonus łączy się z extra pakietem freebetów 50 PLN na start

7. Bonus FREEBET 25 PLN nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET 25 PLN doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET 25 PLN zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET 25 PLN zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
11. Bonus FREEBET 25 PLN przysługuje wyłącznie jeden raz.
12. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych za Bonus FREEBET 25 PLN.
13. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za FREEBET 25 PLN lub gdy minął termin ważności Bonus FREEBET 25 PLN.
14. Bonus FREEBET 25 PLN ważny jest przez 48 h od momentu jego przyznania.

§ 4 Reklamacje

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres mailowy reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

Szeroka oferta typów i podtypów na sporty walkiPowitalny freebet 50 PLN + premia 25 PLN na KSW 53

Szeroka oferta typów i podtypów na sporty walki
Powitalny freebet 50 PLN + premia 25 PLN na KSW 53

GRAJ w

3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w FREEBET KSW lub dopuszczających do udziału w FREEBET KSW.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w FREEBET KSW oraz anulowania Bonusu w następujących przypadkach:
a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w FREEBET KSW lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu

Typy na KSW 53 Reborn + bonus bukmacherski bez depozytu w TOTALbet 
Darmowy zakład na sporty walki w TOTALbet online

4. FREEBET KSW przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto FREEBET KSW, nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku ze sprzedażą premiową FREEBET KSW na stronie internetowej Organizatora mają charakter wyłącznie informacyjny.

Inne benefity na KSW dla graczy TOTALbet

Warto pamiętać, że promocja Freebet KSW w TOTALbet łączy się z promocją powitalną bukmachera TOTALbet, w ramach której do zdobycia jest aż 5239 zł do wykorzystania m.in. na typowanie sportów walki. Walki w ramach gali możecie również obstawiać bez podatku, korzystając z nielimitowanej promocji zapewniającej grę za pełną stawkę w trybie 24/7. A jeśli aktywujecie promocję TOTAL Bonus, to zyskacie extra premię procentową od wygranej za każdą dodatkową selekcję, którą umieścicie na Waszym kuponie AKO.

Najlepsze promocje za kod

Wszystkie powyższe promocje dostępne są dla aktywnych graczy, posiadających profil typerski w TOTALbet z naszym afiliacyjnym kodem LEGALSPORT. Ten najlepszy kod zapewnia możliwość nieograniczonego korzystania a akcji promocyjnych u tego buka online, a także ponadstandardowy pakiet powitalnych nagród finansowych na kwotę aż 5239 zł. Z kodem możecie też zyskać dostęp do programu lojalnościowego TOTAL VIP w TOTALbet, który działa na podobnych zasadach co BetClub w Totolotku czy Fortuna Klub Plus u bukmachera Fortuna.

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

Jak wspomnieliśmy, sporty walki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród typerów puszczających kupony internetowe w TOTALbet online. Stąd też duża radość z freebetu 25 PLN na KSW i liczne pytania na temat tej promocji, przesyłane do naszej redakcji. Nasi eksperci zebrali te najczęściej powtarzające się, a poniżej znajdziecie na nie odpowiedzi.

1. Czy warto skorzystać z promocji "Freebet KSW" w TOTALbet?

Tak, z całą pewnością warto dołączyć do promocji - przede wszystkim dlatego, że w bardzo łatwy sposób możemy zgarnąć darmowy zakład bukmacherski o wartości aż 25 PLN. Dodatkową zaletą akcji są bardzo proste warunki regulaminowe, dzięki czemu freebet bez depozytu będzie mógł odebrać nawet początkujący typer.

2. Czy TOTALbet ma dobre kursy na walki w ramach gali KSW 53 Reborn?

Tak, legalny bukmacher internetowy dysponuje szeroką ofertą typów i podtypów na wszystkie walki, a każda z nich opatrzona jest naprawdę atrakcyjnymi współczynnikami. Dla przykładu, kurs na faworyta w walce wieczoru Gamrot vs Parke w TOTALbet wynosi 1.42, podczas gdy w STS jest to tylko 1.35, a w BETFAN - 1.32.

3. Czy galę KSW 53 Reborn w TOTALbet można obstawiać bez podatku?

Wszystkie walki w ramach gali KSW 53 Reborn możecie typować za pełną stawkę na kuponach AKO. Wystarczy złożyć kupon z co najmniej trzema selekcjami, każda z kursem minimalnym 1.20 - może to być np. wygrana Jakuba Wikłacza w starciu z Sebastianem Przybyszem po kursie 1.78, triumf Kamila Szymuszowskiego w walce z Michaem Pietrzakiem ze współczynnikiem 1.53 i wygrana Artura Sowińskiego z Gracjanem Szadzińskim po kursie 1.65.

Takie kupony możecie stawiać bez żadnych ograniczeń, ponieważ gra bez podatku w TOTALbet dostępna jest całodobowo, w trybie 24/7, i bez żadnych ograniczeń ilościowych.

4. Czy u innych bukmacherów też mogę typować galę KSW 53 Reborn?

Tak, selekcje na walki w ramach gali KSW 53 Reborn dostępne są u każdego legalnego bukmachera internetowego w Polsce. Selekcje na walki możecie znaleźć nie tylko u operatorów z TOP rankingu bukmacherów internetowych, jak STS, Fortuna, forBET czy LVBET, ale również w eWinnerze, PZBuk czy Betclic.

5. Gdzie oglądać galę KSW 53 Reborn?

Galę KSW 53: Reborn będzie można oglądać na żywo wyłącznie w systemie PPV (pay-per-view), a koszt dostępu do wydarzenia to 29 zł. Walki dostępne będą w transmisji LIVE na platformie Cyfrowego Polsatu, a także w internecie za pośrednictwem platformy IPLA i na stronie kswtv.com.

10.07.2020, 03:27
Aktualizacja: 25.02.2022, 10:06
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

TOTALbet - freebet 25 PLN na KSW
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.