poniedziałek, 8 sierpnia 2022
Najnowsze: Real Madryt - Eintracht Frankfurt kurs 100.00 w Superbet

Upoluj Boosta - promocja na cztery kopyta

Polowanie na Boosty - promocja legalnego bukmachera BETFAN. Codziennie extra boosty kursowe na wybrane wydarzenia.

Wystrzelone kursy na hitowe zdarzenia z oferty sportowej
Spis treści
Rozwiń
 1. Upoluj Boosta - jak działa promocja
  1. Gdzie znaleźć boosty kursowe?
  2. Jak zagrać kupon z boostem?
 2. Polowanie na Boosty - regulamin promocji
 3. Inne promocje BETFAN
  1. Powitalna promocja z kodem
 4. FAQ - pytania graczy o polowanie na Boosty
Bonus BETFAN po rejestracji z kodem
BETFAN Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Podwojenie drugiego depozytu 1000 zł
 • Freebet 60 zł
 • Podwyższone kursy Matchday BOOST

1660 zł

BetFan kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
BetFan kod promo: LEGALSPORT

Kursy bukmacherskie w BETFAN należą do najwyższych na polskim rynku bukmacherskim, dzięki czemu ten operator regularnie zajmuje wysokie miejsca w rankingach bukmacherskich, konkurując z największymi legalnymi bukami, np. STS, Fortuną, Superbet czy forBET.

Upoluj Boosta - promocja BETFAN dla graczy

By umacniać swoją pozycję, BETFAN systematycznie przygotowuje dla typerów specjalne akcje kursowe, dzięki którym na wybrane wydarzenia oferuje współczynniki wystrzelone w kosmos i wyższe nawet o kilkadziesiąt (a czasem o kilkaset!) procent od tych w standardowej ofercie.

1660 zł na nowe konto
Powitalny pakiet BETFAN do odbioru z kodem LEGALSPORT

Kolejną taką promocją w bonusowym portfolio BETFAN jest Polowanie na Boosty (nazywana zamiennie Promocją na cztery kopyta lub Upoluj Boosta). W ramach akcji trzy razy dziennie bukmacher aktywuje mega podwyższone kursy na najbardziej hitowe selekcje. Ale uwaga - promocja jest ograniczona jeśli chodzi o liczbę graczy, a z każdego boosta może skorzystać tylko 400 najszybszych typerów. Jak zatem wziąć udział w akcji i upolować wystrzelone boosty kursowe w BETFAN? Zapraszamy do lektury naszego tekstu, w którym odpowiadamy na wszystkie najważniejsze pytania.

Upoluj Boosta - jak działa promocja

Polowanie na Boosty to akcja bonusowa inspirowana serialem Wiedźmin. Celem graczy jest w niej ćwiczenie swojej czujności, wytrwałości i refleksu, czyli cech niezbędnych wojownikowi. Nagrodą natomiast - straszliwe boosty kursowe, windujące do niebotycznego poziomu współczynniki na wybrane wydarzenia z oferty.

Polowanie na Boosty w BETFAN+ Codziennie typy z wystrzelonymi kursami+ Nawet +100% do kursu hitowych zdarzeń+ Mega współczynniki aktywne trzy razy dziennie

Polowanie na Boosty w BETFAN
+ Codziennie typy z wystrzelonymi kursami
+ Nawet +100% do kursu hitowych zdarzeń
+ Mega współczynniki aktywne trzy razy dziennie

GRAJ w

Mega Boosty można upolować codziennie w określonych godzinach - dostępne są dla typerów o 12:00, 16:00 oraz 21:00. Promocja działa na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" - z każdego boosta może skorzystać 400 pierwszych graczy, którzy wrzucą go na swój internetowy kupon bukmacherski w BETFAN.

Gdzie znaleźć boosty kursowe?

Zdarzenia z mega kursami każdego dnia o wyznaczonych godzinach będą dostępne na stronie internetowej bukmachera. Jeśli macie problemy ze znalezieniem ich, warto skorzystać z mediów społecznościowych bukmachera - informacje o kolejnych boostach operator zamieszcza na swoim Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Jak zagrać kupon z boostem?

By skorzystać z promocji, trzeba przede wszystkim być szybkim - jak wspomnieliśmy, każdy boost dostępny jest tylko dla czterystu najszybszych graczy. Po dołączeniu boosta do oferty możemy rozpocząć polowanie - wyszukać go ręcznie w ofercie bukmachera lub skorzystać z podpowiedzi w social mediach, co znacznie skróci nasze poszukiwania. Po dodaniu do kuponu zdarzenia z mega kursem należy jeszcze spełnić kilka prostych warunków:

 • Dodać do kuponu co najmniej dwa inne wydarzenia z oferty, rozgrywane w dniu promocji.
 • Kurs każdego z dodanych zdarzeń musi wynosić minimum 1.40
 • Kupon musimy zagrać za środki z salda głównego (czyli nie za bonus bukmacherski)

Warto też zwrócić uwagę na stawkę naszego kuponu, ponieważ dla każdego boosta obowiązuje maksymalna stawka, którą znajdziemy w opisie zakładu.

Polowanie na Boosta w BETFAN - zasady promocji

O czym jeszcze warto pamiętać? Że na promocyjnym kuponie z mega boostem nie mogą się znaleźć selekcje objęte promocją Matchday Boost ani selekcje typu „zakład bez remisu”. I to już właściwie wszystko - jeśli chodzi o dodatkowe selekcje na naszym kuponie, to mogą one dotyczyć dowolnej dyscypliny sportowej (mogą to być typy na piłkę nożną, koszykówkę, e-sport czy siatkę, ale też np. na snooker czy futsal), nie ma też ograniczeń odnośnie rodzaju zakładu, możemy więc grać zarówno klasyczne typy na zwycięstwo 1x2, jak i zakłady handicapowe, under/over czy na liczbę goli.

Polowanie na Boosty - regulamin promocji

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem promocji pod nazwą „POLOWANIE NA BOOSTY” zwanej dalej „Promocją” lub „Akcją”, jest BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 26, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000727637, zwana dalej „Organizatorem” lub „BETFAN”.
2. Promocja prowadzona jest na stronie internetowej Organizatora www.betfan.pl („Strona Internetowa”) i skierowana jest do pełnoletnich, zarejestrowanych użytkowników Strony Internetowej posiadających BETKonto zwanych dalej „Klientami”.
3. Regulamin Promocji („Regulamin”) działa w połączeniu z Regulaminem Internetowych Zakładów Wzajemnych BETFAN („Regulamin Zakładów”) oraz ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.
4. Promocja „POLOWANIE NA BOOSTY” jest ograniczona czasowo.

poluję na boosty
Korzystam z wystrzelonych kursów w BETFAN online

5. Organizator zastrzega sobie prawo wstrzymania lub zakończenia promocji w dowolnym momencie.
6. W ramach Promocji, Klient zyskuje możliwość zagrania zakładu z wyższym kursem.
7. Promocją objęta jest oferta zakładów bukmacherskich (z wyłączeniem zakładów systemowych, zakładu biorącego udział w Promocji CASHBACK oraz zakładów biorących udział w Promocji BONUS PUDZIANA).

WARUNKI PROMOCJI

1. Klient uzyskuje możliwość zagrania promocyjnego zakładu z wyższym kursem o ile:
a) W dniach trwania promocji zagra kupon za środki z salda głównego,
b) Na kuponie znajdzie się promocyjny typ z podwyższonym kursem,
c) Na kuponie będą przynajmniej dwa inne zdarzenia rozgrywane w dniu zawierania kuponu,
d) Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia będzie na poziomie 1,40 lub wyższym,
2. Promocyjne zakłady zostaną ukryte w ofercie i będą się pojawiać w godzinach 12:00, 16:00 oraz 21:00, codziennie w trakcie trwania promocji.
3. Liczba zagrań na każdy promocyjny zakład jest ograniczona do 400.
4. Maksymalna stawka, jaką będzie można łącznie postawić na promocyjny zakład zostanie podana w opisie zakładu.
5. Promocyjnych zakładów nie można łączyć z codzienną ofertą Matchday Boost.
6. Na kuponach nie można dodawać zakładów typu „zakład bez remisu”. W przypadku dodania takiego zakładu - promocyjny zakład zostanie rozliczony po kursie 1.00.
7. W przypadku, jeżeli w wyniku rozliczenia jakiegoś zdarzenia po kursie 1.00, na kuponie nie będzie minimum dwóch zdarzeń z kursem minimum 1.40 – promocyjny zakład zostanie rozliczony po kursie 1.00
8. Organizator zastrzega sobie prawo do określenia innych warunków Promocji, o czym Klienci zostaną powiadomieni w ofercie przyjmowania Zakładów lub w opublikowanych przez Organizatora na Stronie Internetowej komunikatach lub w innym miejscu na Stronie Internetowej Organizatora www.betfan.pl.

UCZESTNICTWO W PROMOCJI

1. W Promocji mogą brać udział jedynie pełnoletnie (18+) osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, przebywające na terytorium RP, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP.
2. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne.
3. Przystąpienie do Promocji oznacza, że uczestnik zapoznał się z zasadami Promocji określonymi w Regulaminie i je akceptuje, a także zobowiązuje się ich przestrzegać.

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje w zakresie Promocji należy przesyłać na adres mailowy bog@betfan.pl, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zaistnienia podstawy reklamacji podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej. W wiadomości należy dołączyć wypełniony Formularz Reklamacyjny. Reklamacje zawierające braki formalne nie będą rozpatrywane.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 21 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email z którego reklamacja została wysłana.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2018, poz. 1025 z późn. zm.).
2. Regulamin Promocji dostępny jest na Stronie Internetowej Organizatora.
3. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o Grach Hazardowych oraz Regulaminu Zakładów Wzajemnych.
4. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie promocji w dowolnym czasie.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Akcji w dowolnym momencie.
6. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w Akcji lub dopuszczających do udziału w Akcji.

Rekomendacje dla legalnego buka BETFAN online

7. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w szczególności w następujących przypadkach:
a. naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu Zakładów,
b. próby tworzenia kilku BETKont lub zakładania BETKont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c. posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d. podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w
Regulaminie dla uczestnictwa w Akcji lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenia.
8. Każdy Klient ma prawo wziąć udział w Akcji jednokrotnie, co oznacza ograniczenie możliwości udziału w Akcji do jednego BETKonta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia), adresu zamieszkania, numeru telefonu, karty kredytowej/debetowej oraz adresu miejsc publicznych (np. uniwersytet, szkoła, biblioteka, zakład pracy itp.). Ponadto Klient zostaje wykluczony z promocji, gdy adres IP lub wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane dla innego BETKonta, począwszy od momentu rejestracji BETKonta do zlecenia wypłaty wygranych.
9. Przy rozstrzyganiu ewentualnych sporów, nie będą brane pod uwagę nieznajomość lub niezrozumienie przez Klienta postanowień Regulaminu.
10. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć BETkonto takiego Klienta.

Inne promocje BETFAN

BETFAN ma dla graczy wiele promocji, podnoszących współczynniki na topowe wydarzenia z oferty, a co za tym idzie - zwiększające wygrane z kuponów SOLO i AKO. Jedną z najpopularniejszych jest codzienna promocja kursowa Matchday Boost w BETFAN, w ramach której wybrane typy z oferty dostępne są z podniesionymi współczynnikami. Polowanie na Boosty to bardzo podobna akcja, z tym jednak, że boosty kursowe są tu jeszcze bardziej imponujące, sięgając czasem ponad 100%!

BETFAN regularnie przygotowuje też dla typerów promocje okazjonalne z okazji najważniejszych wydarzeń sportowych - bonusy tymczasowe dotyczą nie tylko piłki nożnej, ale też np. e-sportu, hokeja, tenisa czy siatkówki, dzięki czemu każdy gracz bez trudu znajdzie coś dla siebie.

Powitalna promocja z kodem

Ten cieszący się doskonałymi opiniami typerów bukmacher internetowy ma też wyjątkowy bonus dla nowych graczy - pakiet powitalny BETFAN z kodem LEGALSPORT (kod należy wpisać lub wkleić w odpowiednie miejsce w formularzu rejestracyjnym) może wynieść nawet 1660 zł!

Bonusy powitalne BETFAN z kodem LEGALSPORT

W skład zestawu premii finansowych dla nowych graczy wchodzi cashback 600 zł po 1. wpłacie i freebet 60 zł oraz 100% do 2. depozytu do max. 1000 zł, a co najważniejsze - warunki każdej promocji są bardzo proste i przejrzyste.

FAQ - pytania graczy o polowanie na Boosty

1️⃣ Jak wziąć udział w promocji BETFAN?

By skorzystać z akcji kursowej BETFAN należy o określonej godzinie postawić internetowy kupon AKO< zawierający typ z podniesionym kursem.

2️⃣ Gdzie znajdę kursowe boosty?

Selekcje z podniesionymi współczynnikami będą ukryte w ofercie BETFAN. Można szukać ich samodzielnie, lub skorzystać z podpowiedzi, zamieszczanych w social mediach bukmachera.

3️⃣ Czy BETFAN ma wysokie kursy bukmacherskie?

Tak, kursy w BETFAN należą do najwyższych na rynku, a dodatkowo operator podbija je regularnymi akcjami promocyjnymi.

4️⃣ Czy do skorzystania z promocji potrzebny jest kod?

Jeśli nie masz jeszcze konta typerskiego w BETFAN online, to do rejestracji będziesz potrzebował kodu LEGALSPORT. Do samej promocji kod nie jest już potrzebny.

14.12.2021, 12:13
Aktualizacja: 14.12.2021, 23:07
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Upoluj Boosta - promocja na cztery kopyta
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.