poniedziałek, 20 września 2021
Najnowsze: Zakłady Superbets - co to jest?

Zakłady na Ligę Narodów - freebet Totalbet

Bonus dla kibiców turnieju UEFA - 25 zł za typowanie meczów LN. Ekstra kasa ponad standardowy freebet 50 zł za wpisanie kodu promocyjnego.

Freebet Totalbet na LN +50 zł Bonus na Ligę Narodów po rejestracji z kodem + freebet na start
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak działa promocja
 2. Jak odebrać bonus LN
  1. Jak wypłacić bonus
 3. Regulamin bukmachera "Freebet UEFA Nations League"
  1. § 1 Postanowienia Ogólne
  2. § 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET Liga Narodów
  3. § 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET LN
  4. § 4 Reklamacje
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 4. Totalbet Zakłady Bukmacherskie
  1. Kod do bukmachera
 5. Liga Narodów UEFA
 6. FAQ - pytania o bonus na Ligę Narodów
Freebet na mecze Ligi Narodów UEFA za wpisany kod promocyjny

 Bez względu na to czy grają Polacy czy w meczach biorą udział inne drużyny europejskie, zakłady w czasie bukmacherskiej promocji liczone są do bonusu.

Rejestracja w totalbet
Premia powitalna 5050 zł na nowe konto + freebet 25 zł na LN

 Kursy są wysokie, aplikacja mobilna działa idealnie - czas wykorzystać wszystkie atuty i zwiększyć szanse na dodatkowe środki finansowe. Wystarczą tylko 4 zdarzenia by korzystać z internetowej premii pieniężnej.

Pamiętaj też, że Totalbet umożliwia realne zakłady internetowe bez podatku, tak samo jak bukmacher BETFAN, Fortuna czy Forbet. Wystarczą na złożonym kuponie AKO minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live i minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.20, by współczynnik wzrósł do 1.00. Oznacz to, że legalnie obstawiasz bez 12% opłaty a Twoje postawione i wygrane kupony (nie tylko na Ligę Narodów, ale i Ligę Mistrzów czy Europy) są wyższe o 14%.

Jak działa promocja

Jak zwykle u tego bukmachera, zasady nie są skomplikowane, a freebet jest łatwy do zdobycia. Każdy doświadczony typer, wie jak działa promocja, tym bardziej, że konstrukcja freebetu jest bliźniaczo podobna do bonusów na Champions League czy walki MMA.

Nowym typerom, z mniejszym doświadczeniem, podpowiadamy, że kwalifikacja udziału w promocji to tylko typowanie meczów Ligi Narodów (można korzystać z aplikacji lub przeglądarki, sprawdź także, czy mecze nie są transmitowane w streamingu LIVE w Totalbet TV). Oczywiście wymagane jest posiadanie aktywnego konta (stałego) do stawiania zakładów w Tootalbet [tu szybki link do rejestracji ] - link polecający zawiera już kod promocyjny.

Jak się zapisać do Totalbet i wziąć udział w promocji

Kupony konkursowe powinny być postawione za minimum 100 zł, zawierając przynajmniej 4 zdarzenia z oferty meczowej Ligi Narodów. Kurs minimalny na kuponie to 1.20 (promocję można łączyć ze stawianiem zakładów bez podatku w Totalbet).

Jak odebrać bonus LN

Pieniądze na kolejne zakłady LIVE w wysokości 25 zł odbiera się automatycznie. Bonus pojawi się na Twoim koncie (saldo bonusowe, nie depozytowe) po zrealizowaniu warunków promocji Freebet Liga Narodów. Jak jesteś nowym typerem i zakładasz dopiero konto, to przed freebetem LN możesz odebrać także bonus powitalny od Totalbet i dodatkowe 5050 zł.

Wysokie kursy na mecze Ligi NarodówMożesz obstawiać za darmowy freebet 50 zł 

Wysokie kursy na mecze Ligi Narodów
Możesz obstawiać za darmowy freebet 50 zł 

ZAGRAJ w

Jak wypłacić bonus

Warunki do wypłaty freebetu, ustalone przez Totalbet przewidują, iż wygrane 25 zł za udział w typowaniu Ligi Narodów może być przeznaczone na jeden zakład AKO lub SOLO (zakłady systemowe nie liczą się). Stawka powinna być jednorazowa (nie można zawrzeć kilku zakładów), całkowity kurs na kuponie nie niższy niż 2.00. Jeśli zrealizujesz te parametry, bonus pojawi się na koncie depozytowym (gotówkowym). Możesz wtedy wypłacić bonus zlecając przelew na konto bankowe lub stawiać kolejne zakłady u buka.

Regulamin bukmachera "Freebet UEFA Nations League"

Poniżej znajdziesz regulamin, jaki bukmacher opublikował na swojej internetowej stronie w sekcji poświęconej promocjom na najważniejsze wydarzenia sportowe, turnieje międzynarodowe i mecze polskiej reprezentacji piłkarskiej.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki udziału i organizacji sprzedaży premiowej pod nazwą „FREEBET Liga Narodów”.
2. Organizatorem FREEBET LN jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 PLN, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).
3. FREEBET LN jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora Totalbet (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. FREEBET LN obowiązuje w dniach meczowych ustalonych przez Totalbet .
5. FREEBET LN objęta jest oferta zakładów bukmacherskich organizowanych na internetowej stronie www.totalbet.pl

§ 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET Liga Narodów

1. W FREEBET LN nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. FREEBET LN przeznaczony jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na stronie internetowej bukmachera (zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie bukmacherskim www.totalbet.pl (zwane „Klientami”).
3. FREEBET LN mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania FREEBET LN dokonają zawarcia zakładu z Salda spełniającego poniższe warunki:
- zakład AKO z minimum czterema zdarzeniami za stawkę min. 100 PLN, z minimalnym kursem każdego pojedynczego zdarzenia 1,20;
- zakład zawierać wyłącznie wydarzenia przedmeczowe na mecze piłkarskiej Ligi Narodów
- do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe oraz z oferty specjalnej, np. oferta typów Totalboost, lub inne oferty specjalne oraz długoterminowe.
4. Promocją FREEBET LN objęty może zostać tylko jeden, pierwszy zakład danego użytkownika spełniający warunki promocji.
5. Uczestnictwo w FREEBET na mecze Ligi Narodów jest dobrowolne.

§ 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET LN

1. Klienci z tytułu udziału w FREEBET Liga Narodów są uprawnieni do otrzymania bonusu freebet na zawarcie zakładu o
wartości 25 PLN (zwanego dalej „FREEBET 25 PLN”).
2. Klient może uczestniczyć w FREEBET LN wyłącznie jeden raz.
3. Kwota przyznanego Bonusu FREEBET 25 PLN widoczna jest w zakładce Freebety w Moje Konto po zalogowaniu do Konta Klienta i nie jest wliczona do salda głównego oraz salda bonus.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusu FREEBET 25 PLN na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusu FREEBET 25 PLN na jego równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusu FREEBET 25 PLN, należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Bonusu FREEBET 25 PLN zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą FREEBET LN, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET 25 PLN na warunkach określonych w Regulaminie.
6. Bonus FREEBET 25 PLN może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu live SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), za jednorazową stawkę 25 PLN z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
7. Bonus FREEBET 25 PLN nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET 25 PLN doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET 25 PLN zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET 25 PLN zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte
zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
11. Bonus FREEBET 25 PLN przysługuje wyłącznie jeden raz.
12. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych za Bonus FREEBET 25 PLN.
13. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za FREEBET 25 PLN lub gdy minął termin ważności Bonus FREEBET 25 PLN.
14. Bonus FREEBET 25 PLN ważny jest przez 48 h od momentu jego przyznania.

§ 4 Reklamacje

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i
powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w FREEBET LN lub dopuszczających do udziału w FREEBET LN.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w FREEBET LN oraz anulowania Bonusu w następujących przypadkach:
a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w FREEBET LN lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
4. FREEBET LN przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto FREEBET LN, nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku ze sprzedażą premiową FREEBET Liga Narodów na stronie internetowej Organizatora mają charakter wyłącznie informacyjny.

W Lidze Narodów są też mecze z udziałem Polskiej Reprezentacji - z tej okazji masz w zasięgu kolejny freebet reprezentacyjny za 55 zł (zamiast 40 zł lub 50 zł).

Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Licencja bukmacherska od Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.12.2017 należy do Totalbet Zakłady Bukmacherskie. Firma oferuje gry i zakłady wzajemne online w sieci internet zgodnie z Ustawą Hazardową. Operator wspiera finansowo piłkarzy poznańskiej Warty, jak również jest sponsorem strategicznym Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz organizacji FEN MMA.

Rejestracja w Totalbet
Zobacz instrukcję jak się zakłada konto z kodem promocyjnym

Totalbet wyróżnia się w gronie topowych buków (należą także STS, Superbet, eWinner, forBET czy Fortuna) licznymi promocjami dla typerów (Total Boost z na typy mega wysokimi kursami i ciekawymi selekcjami: handicapy, BTTS, overy).
Pieniężny powitalny bonus z limitem depozytu do 5000 zł jest najwyższą premią w Polsce.

Kod do bukmachera

Standardowa oferta bez kodu jest mniej atrakcyjna. Bukmacher zastosował kod promocyjny, który trzeba wpisać podczas rejestracji i jest nim hasło: LEGALSPORT. Ten sam kod akceptuje BETFAN czy Totolotek. Kod jest sprawdzony i działa przez 24h, 7 dni w tygodniu. W linku obok znajdziesz więcej informacji o kodzie do buka, w tym jak zostanie podwyższony Twój bonus oraz czy kod wpisuje się ręcznie czy pojawi się na formularzu z danymi automatycznie. Kod działa zarówno przy koncie stałym jak i tymczasowym.

Liga Narodów UEFA

Turniej międzynarodowy organizowany przez UEFA pod nazwą Liga Narodów (ang. UEFA Nations League) jest przeznaczony dla reprezentacji męskich (seniorzy) 55 europejskich federacji krajowych. Polskę organizacyjnie reprezentuje Polski Związek Piłki Nożnej.

Drużyny biorące udział w rozgrywkach są podzielone na cztery dywizje (A, B, C, D). Każda dywizja jest podzielona na cztery grupy złożone z trzech lub czterech drużyn, grających ze sobą naprzemiennie (u siebie i na wyjeździe). Zespoły walczą o tytuł mistrza Ligi Narodów UEFA. Udział w Lidze Narodów umożliwia wywalczenie awansu na mistrzostwa Europy.

Poza Totalbet, specjalny bonus na mecze Ligi Narodów i polskiej reprezentacji oferuje Fortuna i STS.

FAQ - pytania o bonus na Ligę Narodów

1. Czy mogę postawić zakład na LN za standardowy freebet powitalny?

Tak, można zagrać korzystając z freebetu startowego, ale takie zakłady nie są kwalifikowane do promocji na dodatkowy bonus 25 zł. W innym artykule możesz przeczytać jak działa w Totalbet darmowy freebet na 50 zł za kod promocyjny.

2. Jaki kod zastosować do promocji?

Jesteś nowym klientem Totalbet i chcesz wziąć udział w akcji promocyjnej? Polecamy ten kod do rejestracji u bukmachera: LEGALSPORT (taki sam kod akceptują najlepsi internetowi bukmacherzy z rankingu na 2021 jak STS, BETFAN, Betclic czy LVBET). Z kodem zawsze masz najwyższy bonus na nowe konto.

3. Czy mecze Reprezentacji kwalifikują się udziału we freebecie na Ligę Narodów?

Tak, zakłady na pojedynki z udziałem polskiej drużyny narodowej w ramach turnieju LN UEFA są liczone do promocji na 25 zł dodatkowej kasy.

4. Jakie inne bonusy Totalbet polecacie?

Spośród dostępnych premii, można zarekomendować freebety na Ligę Mistrzów, KSW czy piłkarską Ekstraklasę. Stałym punktem programu promocyjnego jest obstawianie bez podatku (Totalbet jest takim bukiem) oraz gwarancja najwyższych wystawionych kursów na zawody komputerowe.

5. Jak się zapisać do promocji bukmachera?

Wystarczy, że zarejestrujesz konto z naszym kodem bonusowy i będziesz obstawiać Ligę Narodów (zobacz jak się typuje piłkę nożną). Udział w promocji jest gwarantowany, na podstawie puszczonych kuponów piłkarskich za minimum 100 zł.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Zakłady na Ligę Narodów - freebet Totalbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.