wtorek, 4 października 2022
Najnowsze: Kurs 50.00 na bramkę Lewandowskiego z Interem w Fortuna

Bonus Betclic bez ryzyka na 2022r.

Bezpieczny zakład bez ryzyka u legalnego bukmachera internetowego Betclic.

Premia za użycie kodu promocyjnego LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakład bez ryzyka Betclic
  1. Promocja na start
 2. Bonus bez ryzyka - jak odebrać
 3. Warunki odbioru i wypłaty
  1. Ile razy można odebrać cashback Betclic
 4. FAQ - pytania o bonus bez ryzyka w Betclic
 5. Warto wiedzieć o cashbacku Betclic Polska
Powitalny cashback w Betclic
Betclic Zakłady Bukmacherskie

200 zł

Betclic kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Betclic kod promo: LEGALSPORT

Bezpieczny zakład nazywany również jako cashbackiem Betclic, to bardzo lubiana przez typerów promocja bukmacherska bez przegranej.

Betclic cashback - promocja powitalna z kodem LEGALSPORT

Korzystając ze standardowego cashbacku możemy postawić swój kupon bukmacherski bez ryzyka przegranej. Jeśli okaże się on nietrafiony, bukmacher zwróci nam za niego postawioną stawkę.

BETCLIC BONUS + BOOST NA KURS
200 zł na kupony bez ryzyka + 50% więcej w superkursach

Operator bukmacherski Betclic ma świadomość, że polscy typerzy bardzo lubią ubezpieczone od przegranej promocje internetowe typu cashback, dlatego włączył zakład bez ryzyka do swojej powitalnej oferty bonusowej dla graczy w naszym kraju. Bonus Cashback jest połączony z szybką rejestracją, w trakcie której podajemy jedynie podstawowe dane osobowe i kontaktowe.

Zakład bez ryzyka Betclic

Bonus Cashback w Betclic w promocji na start dostępny dla użytkowników online jest w ramach kampanii  powitalnej bukmachera. Promocja oparta ma popularnym zakładzie bez ryzyka jest jedną z najlepszych ofert na Polskim rynku zakładów bukmacherskim, poza freebetem bez depozytu.

Zakład bez ryzyka zastąpił poprzednią promocję powitalną tego legalnego polskiego bukmachera, czyli bonus od Betclic na 1000 zł (za depozyt). Warunkiem promocji Cashback  jest zastosowanie kodu promocyjnego LEGALSPORT zamiast kodu B200 czy BETCLIC200. Zapisz lub zapamiętaj najlepszy i zawsze aktywny kod do tej promocji Betclic: LEGALSPORT.

cashback z ubezpieczeniem
Najlepsza premia bukmacherska z minimalnym ryzykiem strat

W odpowiednim momencie aktywujesz najnowszą promocję Betclic - jej dostępność będzie potwierdzona w dziale Promocje Betclic. Warunki bonusu bez ryzyka legalnego bukmachera online, przedstawimy dla użytkowników mobilnych grających na telefonach z Androidem lub IOS i stacjonarnych z systemem Windows.

Gwarantujemy i możemy potwierdzić na 100%, że atrakcyjny i przynoszący zyski extra kod do promocji Betclic nie zmieni się. Zawsze aktualny jest promocyjny kod do Betclic: użyj LEGALSPORT.

Promocja na start

Oczywiście zakład bez ryzyka utraty własnych środków w Betclic to nie jedyna oferta promocyjna u tego legalnego polskiego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów. Firma oferuje bowiem ponadto szereg niezwykle korzystnych bonusów okazjonalnych, które znacznie wpływają na jakość ostatecznych wygranych.

I w tym miejscu można wymienić na przykład promocje Boost kursowy Betclic, bonus Multi+, Bonusmania, czy też opcję cashout - możliwość wcześniejszej wypłaty/zamknięcia kuponu online. Każda z tych promocji to niezwykle cenny element, który umożliwia regularne ogrywanie legalnego bukmachera Betclic.

"Promocja Multi+ jest rodzajem bonusu, który dodawany jest do wygranych w zakładach wielokrotnych składających się z minimum 5 zakładów składowych postawionych w wybranych wydarzeniach sportowych. Bonus przyznawany jest jako procentowa część wygranych netto w zakładzie wielokrotnym w stosunku do liczby kwalifikujących się wyborów w tym zakładzie. Bonus przyznawany jest w formie środków przypisywanych do Konta Użytkownika i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu" - możemy przeczytać na stronie internetowej Betclic Zakłady Bukmacherskie.

Warto na koniec zaznaczyć, że w Betclic Zakłady Bukmacherskie odbierać bonusy można zarówno na innowacyjnej stronie internetowej, jak i w specjalnej aplikacji mobilnej na telefon. Płynnie działająca aplikacja bukmacherska Betclic do stawiania zakładów działa nie tylko na systemie iOS, ale również i na popularnym Androidzie. Dlatego też wszyscy posiadacze telefonów komórkowych i tabletów mogą odbierać wyjątkowe bonusy i promocje Betclic Polska, a także oglądać mecze live poprzez Betclic TV.

Bonus bez ryzyka - jak odebrać

Odbiór zakładu bez ryzyka u legalnego polskiego bukmachera Betclic jest bardzo prosty. By zyskać zwrot stawki za swój kupon, należy postawić zakład bukmacherski spełniający warunki regulaminowe promocji Betclic Polska. To, jaki kupon kwalifikował się będzie jako zakład bez ryzyka, zależne jest od aktualnej promocji internetowej – w przypadku bonusu powitalnego online do promocji zalicza się każdy kupon spełniający proste warunki: obrót 1x i minimalny kurs na kuponie 2.14.

By odebrać maksymalny bonus powitalny od Betclic należy postawić kupon bukmacherski za 227 zł (zwrot stawki za kupon nie obejmuje 12% podatku od zakładów bukmacherskich). Inne promocje, w ramach których operator może udostępnić typerom online zakład bez ryzyka, to np. cashback na Ligę Mistrzów w Betclic lub specjalny zakład bez ryzyka Betclic na rozgrywki MMA.

Po spełnieniu warunków zakładu bez ryzyka pozostaje nam tylko czekać na wynik obstawianego spotkania. Jeśli kupon okaże się trafiony, zgarniamy wygraną, natomiast jeśli wytypowaliśmy nietrafnie, legalny bukmacher Betclic zwróci nam stawkę za kupon do określonej w regulaminie kwoty. W przypadku oferty powitalnej będzie to maksymalnie 200 zł (w przypadku innych promocji typu "zakład bez ryzyka" może to być inna kwota, np. zakład bez ryzyka 50 zł lub Betclic cashback 200 zł).

LEGALSPORT - kod do bonusu bez ryzyka w Betclic

Pamiętajcie, że pierwszym krokiem do wszystkich ekskluzywnych promocji bukmacherskich w Betclic – w tym do zakładu bez ryzyka na start – jest założenie bezpłatnego konta internetowego w Betclic Polska (by to zrobić, kliknij w powyższy baner). Proces rejestracji konta zajmie Wam najwyżej kilka minut (wystarczy 4-5 minut), a po tym czasie otrzymacie pełny i nieograniczony dostęp do akcji bonusowych i promocyjnych, które dla typerów organizuje legalny bukmacher zagraniczny Betclic.

Nie zapomnijcie, by na internetowym formularzu rejestracyjnym betclic zastosować unikalny kod promocyjny do bukmachera, który brzmi LEGALSPORT. Tylko z tym mega kodem zgarniecie już na samym początku przygody z Betclic Zakłady Bukmacherskie na start ekskluzywny bonus powitalny w Betclic, który umożliwi Wam ubezpieczenie pierwszego depozytu.

Warunki odbioru i wypłaty

Ogólne warunki Cashback oraz zasady darmowej rejestracji online z Betclic kodem promocyjnym, jakim jest hasło promocyjne LEGALSPORT (zamiast Betclic1000, czy B500), na polskiej stronie internetowej Betclic.pl są bardzo przyjazne i łatwe dla graczy. Nawet początkujący typujący poradzi sobie zasadami bonusu bez ryzyka Betclic bez mrugnięcia okiem.

Jak założyć i skutecznie zarejestrować oraz aktywować nowe konto typerskie w Betclic? Należy mieć ukończone 18-lat oraz mieszkać na co dzień w Polsce - są to podstawowe warunki regulaminowe bonusu Betclic (rejestracja z kodem jest przedstawiona TU). Ponadto trzeba stosować się do regulaminu odpowiedzialnej gry u bukmachera Betclic oraz przestrzegać ustalonych wcześniej limitów bukmacherskich.

Ile razy można odebrać cashback Betclic

Pamiętajcie także o tym, że bonus Cashback 550 Betclic 2022 można odebrać tylko raz (o ile regulamin promocji nie stanowi inaczej - promocje tymczasowe oraz bonusy okazjonalne są odnawiane w odświeżonych konfiguracjach) na jednym koncie bukmacherskim online. I w tym momencie musimy zaznaczyć, że zakładanie multi-kont jest niedozwolone. Jeżeli nie zastosujecie się do tej zasady, to wówczas możecie zostać "nagrodzeni" blokadą podstawowego konta bukmacherskiego Betclic.

Zakłady bukmacherskie Betclic

Promocje online na październik 2022

Przechodzę do Betclic

Warte zapamiętania jest również to, że warunki "cashback Betclic" są takie same dla wszystkich graczy (np. ten sam kurs minimalny na zakładzie czy taki sam obrót bukmacherski). A to oznacza, że nie ma żadnego znaczenia to za pośrednictwem, jakiego urządzenia aktywujecie sobie wyjątkowo sensowny (ubezpieczony od przegranej) zakład bez ryzyka Betclic - za każdym razem dostaniecie identyczny zakład bez ryzyka utraty własnych środków z salda depozytowego.

Odebrać ekskluzywny cashback w Betclic można zarówno za pomocą telefonu komórkowego z Androidem lub iOS, tabletu czy laptopa lub komputera stacjonarnego. Nie ma też znaczenia to, czy skorzystacie ze strony internetowej Betclic, czy z darmowej aplikacji mobilnej na smartfona, ważny aby wpisać aktualny kod promocyjno-bonusowy Betclic Zakłady Bukmacherskie. Zgodnie z warunkami bonusu jest on aktywowany w każdym miesiącu, przy czym dostępność zależy od kraju w którym, promocja Betclic obowiązuje:

Miesiąc Kraj, w którym obowiązuje Cashback 200 / 550
styczeń 2022 r.  Francja, UK, Polska
luty 2022 r.  Francja, UK, Polska
marzec 2022 r. - Francja, UK, Polska
kwiecień 2022 r. Francja, UK, Polska
maj 2022 r. Francja, UK, Polska
czerwiec 2022 r. Francja, UK, Polska
lipiec 2022 r. Francja, UK, Polska
sierpień 2022 r. Francja, UK, Polska
wrzesień 2022 r. Francja, UK, Polska
listopad 2022 r. Francja, UK, Polska
grudzień 2022 r. Francja, UK, Polska

Bonus Cashback jest aktywowany automatycznie dla nowych i opcjonalnie dla stałych grających (np. na Mistrzostwa Świata lub Europy, ewentualnie jako specjalne bonusy na finały ważnych meczów). Bonus bez ryzyka typu cashback może pojawić się w każdej chwili w Betclic w innej kwocie jak choćby Cashback 500 czy Cashback 1000, w związku z tym rekomendujemy, abyście na bieżąco śledzili naszą stronę internetową.

FAQ - pytania o bonus bez ryzyka w Betclic

Ponieważ zakład bez ryzyka Betclic cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród polskich typerów, zebraliśmy dla Was najczęściej powtarzające się pytania. Sprawdźcie, co najbardziej interesuje typerów jeśli chodzi o Betclic Cashback.

1️⃣ Co zrobić żeby odebrać bonus cashback Betclic?

Odbiór darmowego zakładu w Betclic Polska jest bardzo prosty - warunki regulaminowe konkretnej promocji typu cashback w Betclic określone są każdorazowo zasadami bonusu, na ogol jednak są do siebie bardzo zbliżone. By odebrać Cashback Betclic na październik 2022 należy przede wszystkim postawić kupon bukmacherski, kwalifikujący się do promocji - pamiętaj by sprawdzić, jaki minimalny kurs kuponu zawarty jest w zasadach promocji oraz jakie są dodatkowe warunki cashbacku (niektóre promocje dotyczą np. tylko poszczególnych rozgrywek - np. Betclic Cashback na Ligę Mistrzów).

2️⃣ Czy bonus na zakład bez ryzyka Betclic działa w aplikacji mobilnej?

Tak, cashback w Betclic jest aktywny zarówno na stronie internetowej Betclic Online, jak i w aplikacji mobilnej. Wyjątkiem mogą być promocje na zakład bez ryzyka Betclic, aktywne tylko w określonym kanale - np. zakład bez ryzyka dla aplikacji mobilnej, który jest dedykowany jedynie dla urządzeń mobilnych i nie będzie działał na stronie internetowej Betclic Polska. Pamiętajcie, by zawsze sprawdzać warunki regulaminowe cashbacku Betclic - jeśli istnieją jakieś wyjątki dla danej promocji, będą one uwzględnione w zasadach regulaminu.

3️⃣ Czy zakład bez ryzyka Betclic Polska jest najlepszym bonusem?

Oferowany przez legalnego polskiego bukmachera Betclic cashback to jeden z najlepszych na polskim rynku zakładów sportowych, jeśli chodzi o wysokość bonusu oraz warunki i zasady regulaminowe.

Zakład bez ryzyka w promocjach tymczasowych oferują typerom praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce, a u części z nich znajdziemy również cashback w ofercie powitalnej - jest to np. cashback 1200 zł (oczywiście cashback w forbet obejmuje pierwszy postawiony na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej kupon bukmacherski) czy cashback 600 zł.

Warto wiedzieć o cashbacku Betclic Polska

 • Atrakcyjny zakład bez ryzyka (znany jako Cashback) w Betclic Zakłady Bukmacherskie występuje u tego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów jako bonus standardowy, a nie okazjonalny. W efekcie każdy typer może z niego skorzystać - bez żadnych limitów nałożonych na saldo depozytowe, zwane również jako gotówkowe.
 • Cashback Betclic jest w 100% legalny. Jest to możliwe, albowiem legalny operator zakładów sportowych Betclic działa na terenie Polski w pełni legalnie i zgodnie z prawem. Więcej informacji o legalności bukmachera Betclic możecie przeczytać tutaj >>> Betclic - legalny polski bukmacher.
 • Bezpieczny zakład bez ryzyka utraty środków własnych z salda głównego łączy się z innymi promocjami od Betclic Online. Na przykład można postawić ubezpieczony od przegranej zakład typu cashback, a za chwilę można wykorzystać Multi+ czy Cashout! Jest to świetna opcja bonusowa w Betclic, z której warto korzystać.
24.05.2019, 16:22
Aktualizacja: 28.04.2022, 10:25
Autor: R. Grycz

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Bonus Betclic bez ryzyka na 2022r.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Mi.RO78
skomentowano ponad miesiąc temu
raz 1000 zł raz 500 zł - może teraz bedzie 1500 zł jak w LVBET?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.