sobota, 3 czerwca 2023
Najnowsze: Napoli - Sampdoria gdzie oglądać?

Zakład bez ryzyka w Betclic na 2023 r.

24.05.2019, 16:22
Aktualizacja: 08.12.2022, 08:09
Autor: R. Grycz
Premia za użycie hasła afiliacyjnego LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
  1. Zakład bez ryzyka Betclic
  2. Jak odebrać zakład bez ryzyka w Betclic?
  3. Warunki odbioru i wypłaty
  4. FAQ:
Betclic cashback - promocja powitalna z kodem LEGALSPORT

Bezpieczny zakład nazywany również jako cashbackiem Betclic, to bardzo lubiana przez typerów promocja bukmacherska bez przegranej. Korzystając ze standardowego cashbacku możemy postawić swój kupon bukmacherski bez ryzyka przegranej. Jeśli okaże się on nietrafiony, bukmacher zwróci nam za niego postawioną stawkę.

Operator bukmacherski Betclic ma świadomość, że polscy typerzy bardzo lubią ubezpieczenie od przegranej, dlatego włączył on zakład bez ryzyka 200 zł do swojej unikalnej oferty dla graczy w naszym kraju. Cashback jest połączony z procesem tworzenia konta, tak więc macie pewność, że odpali się on na Waszym koncie automatycznie.

Zakład bez ryzyka Betclic

Cashback 200 zł w Betclic dostępny dla nowych użytkowników online. Nagroda oparta na popularnym zakładzie bez ryzyka jest jedną z najlepszych ofert na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Warunkiem skorzystania z zakładu bez ryzyka jest zastosowanie hasła polecającego LEGALSPORT.

Powitalny cashback w Betclic
Betclic Zakłady Bukmacherskie
  • zakład bez ryzyka 200 zł
  • ekskluzywne zakłady na FameMMA
  • Boost i Jackpot Betclic

200 zł

Betclic kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Betclic kod promo: LEGALSPORT

Zapisz lub zapamiętaj najlepsze hasło i aktywuj swój ekskluzywny cashback 200 zł na swoim indywidualnym koncie gracza. Cashback 200 zł odebrać można zarówno na innowacyjnej stronie internetowej, jak i w specjalnej aplikacji mobilnej na telefon.

Jak odebrać zakład bez ryzyka w Betclic?

Odbiór zakładu bez ryzyka 200 zł w Betclic jest bardzo prosty. By zyskać zwrot stawki za swój kupon, należy postawić zakład bukmacherski spełniający warunki regulaminowe tego buka. To, jaki kupon kwalifikował się będzie jako zakład bez ryzyka, zależne jest od aktualnej promocji internetowej – do cashbacku zalicza się każdy kupon spełniający proste warunki: obrót 1x i minimalny kurs na kuponie 2.14.

By odebrać maksymalny cashback 100 zł od Betclic należy postawić kupon bukmacherski za 112 zł. Inne promocje, w ramach których operator może udostępnić typerom online zakład bez ryzyka, to np. cashback na Ligę Mistrzów w Betclic lub specjalny zakład bez ryzyka Betclic na rozgrywki MMA.

Kod do cashbacku 200 zł w Betclic Zakłady Bukmacherskie

Po spełnieniu warunków zakładu bez ryzyka pozostaje nam tylko czekać na wynik obstawianego spotkania. Jeśli kupon okaże się trafiony, zgarniamy wygraną, natomiast jeśli wytypowaliśmy nietrafnie, Betclic zwróci nam stawkę za kupon do określonej w regulaminie kwoty. W przypadku oferty powitalnej będzie to maksymalnie 200 zł (w przypadku innych promocji typu "zakład bez ryzyka" może to być inna kwota, np. zakład bez ryzyka 50 zł lub Betclic cashback 200 zł).

Warunki odbioru i wypłaty

Ogólne warunki cashbacku 200 zł w Betclic z hasłem polecającym LEGALSPORT są bardzo przyjazne i łatwe dla graczy. Nawet początkujący typujący poradzi sobie zasadami zakładu bez ryzyka Betclic bez mrugnięcia okiem.

Jak założyć i skutecznie zarejestrować oraz aktywować nowe konto typerskie w Betclic? Należy mieć ukończone 18-lat oraz mieszkać na co dzień w Polsce - są to podstawowe warunki regulaminowe cashbacku Betclic (rejestracja z kodem jest przedstawiona TU). Ponadto trzeba stosować się do regulaminu odpowiedzialnej gry u bukmachera Betclic oraz przestrzegać ustalonych wcześniej limitów bukmacherskich.

Ile razy można odebrać cashback Betclic

Pamiętajcie także o tym, że cashback 200 zł od Betclic na 2023 można odebrać tylko raz na jednym koncie bukmacherskim online. I w tym momencie musimy zaznaczyć, że zakładanie multi-kont jest niedozwolone. Jeżeli nie zastosujecie się do tej zasady, to wówczas możecie zostać "nagrodzeni" blokadą podstawowego konta Betclic.

Zakłady bukmacherskie Betclic

Promocje online na czerwiec 2023

Przechodzę na stronę bukmachera

Warte zapamiętania jest również to, że warunki "cashback Betclic" są takie same dla wszystkich graczy (np. ten sam kurs minimalny na zakładzie czy taki sam obrót bukmacherski). A to oznacza, że nie ma żadnego znaczenia to za pośrednictwem, jakiego urządzenia aktywujecie sobie wyjątkowo sensowny zakład bez ryzyka Betclic - za każdym razem dostaniecie identyczny zakład bez ryzyka utraty własnych środków z salda depozytowego.

Odebrać ekskluzywny cashback w Betclic można zarówno za pomocą telefonu komórkowego, tabletu czy laptopa lub komputera. Nie ma też znaczenia to, czy skorzystacie ze strony internetowej Betclic, czy z darmowej aplikacji, ważne, aby wpisać aktualne hasło do Betclic Zakłady Bukmacherskie. Zgodnie z warunkami jest on aktywowany w każdym miesiącu, przy czym dostępność zależy od kraju w którym obowiązuje:

Miesiąc Kraj, w którym obowiązuje Cashback 200 zł
styczeń 2023 r.  Francja, UK, Polska
luty 2023 r.  Francja, UK, Polska
marzec 2023 r. - Francja, UK, Polska
kwiecień 2023 r. Francja, UK, Polska
maj 2023 r. Francja, UK, Polska
czerwiec 2023 r. Francja, UK, Polska
lipiec 2023 r. Francja, UK, Polska
sierpień 2023 r. Francja, UK, Polska
wrzesień 2023 r. Francja, UK, Polska
listopad 2023 r. Francja, UK, Polska
grudzień 2023 r. Francja, UK, Polska

Cashback jest aktywowany automatycznie dla nowych i opcjonalnie dla stałych grających (np. na Mistrzostwa Świata lub Europy, ewentualnie jako specjalne benefity na finały ważnych meczów). Zakład bez ryzyka typu cashback może pojawić się w każdej chwili w Betclic w innej kwocie jak choćby Cashback 500 czy Cashback 1000, w związku z tym rekomendujemy, abyście na bieżąco śledzili naszą stronę internetową.

FAQ:

1️⃣ Co zrobić żeby odebrać cashback Betclic?

Odbiór darmowego zakładu w Betclic Polska jest bardzo prosty - warunki regulaminowe konkretnej promocji typu cashback w Betclic określone są każdorazowo zasadami premii, na ogol jednak są do siebie bardzo zbliżone. By odebrać Cashback Betclic na czerwiec 2023 należy przede wszystkim postawić kupon bukmacherski, kwalifikujący się do promocji - pamiętaj by sprawdzić, jaki minimalny kurs kuponu zawarty jest w zasadach promocji oraz jakie są dodatkowe warunki cashbacku (niektóre promocje dotyczą np. tylko poszczególnych rozgrywek - np. Betclic Cashback na Ligę Mistrzów).

2️⃣ Czy zakład bez ryzyka Betclic działa w aplikacji mobilnej?

Tak, cashback w Betclic jest aktywny zarówno na stronie internetowej Betclic Online, jak i w aplikacji mobilnej. Wyjątkiem mogą być promocje na zakład bez ryzyka Betclic, aktywne tylko w określonym kanale - np. zakład bez ryzyka dla aplikacji mobilnej, który jest dedykowany jedynie dla urządzeń mobilnych i nie będzie działał na stronie internetowej Betclic Polska. Pamiętajcie, by zawsze sprawdzać warunki regulaminowe cashbacku Betclic - jeśli istnieją jakieś wyjątki dla danej promocji, będą one uwzględnione w zasadach regulaminu.

Komentarze (1)
Zakład bez ryzyka w Betclic na 2023 r.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Mi.RO78
skomentowano ponad miesiąc temu
raz 1000 zł raz 500 zł - może teraz bedzie 1500 zł jak w LVBET?

Przeczytaj również

Jak grać i co obstawiać w Betclic?
Jak grać i co obstawiać w Betclic?
7742
168
Legalny polski bukmacher internetowy Betclic to topowy operator zakładów online. Dzięki renomie i technologicznemu zapleczu udostępnia swoim klientom zakłady bukmacherskie na wysokim poziomie. Mnogość rynków, liczne dyscypliny sportowe i zakłady w formacie live z zyskownymi kursami. Wszystko u tego buka wygląda świetnie, tak więc sprawdźmy dokładnie, co warto obstawiać w Betclic?
Rynki statystyczne w Betclic. Stawiaj na faule i strzały
Rynki statystyczne w Betclic. Stawiaj na faule i strzały
4473
169
Tradycyjne selekcje na wygraną w meczu 1X2, liczbę bramek w ujęciu under/over, handicapy czy nawet żółte kartki nie zadowalają już prawdziwych koneserów typowania wyników piłkarskich spotkań. Poziom rozbudowania oferty zakładów bukmacherskich musi więc wzrastać wraz z oczekiwaniami i wymaganiami graczy. Jak na taki wzrost zainteresowania niestandardowymi typami zareagował bukmacher Betclic?
Betcris bonus urodzinowy
Betcris bonus urodzinowy
366
24
Bonusy urodzinowe to popularna forma nagradzania regularnych typerów za grę u danego legalnego buka online. Premię z okazji urodzin przygotował dla swoich graczy również koncesjonowany operator Betcris. Jak odebrać bonus na urodziny od Betcris i jakie warunki trzeba spełnić? Sprawdzamy!
Kto ma lepsze kursy: Betclic czy BETFAN?
Kto ma lepsze kursy: Betclic czy BETFAN?
1303
55
Gracze na początku przygody z zakładami sportowymi zastanawiają się, jaki bukmacher będzie dla nich najlepszy. Otóż na pewno taki, który w swojej ofercie udostępnia wysokie współczynniki kursowe, dające konkretne zyski. W naszym dzisiejszym pojedynku na kursy porównamy dwóch topowych polskich operatorów - Betclic oraz BETFAN. Sprawdźcie sami, który buk ma lepsze kursy i jakie dyscypliny warto obstawiać.
Zamknij kupon przed czasem – Cashout w Betclic
Zamknij kupon przed czasem – Cashout w Betclic
1922
90
Każdy gracz, systematycznie obstawiający zakłady sportowe doświadczył sytuacji, kiedy drużyna, na którą postawił pieniądze spisuje się na tyle słabo, że istnieje duże prawdopodobieństwo przegrania kuponu. Na ratunek w takich okolicznościach przychodzi opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu Cashout, dostępna również w Betclic. Jednym kliknięciem myszy możemy odzyskać przynajmniej część zainwestowanych funduszy.
Betclic TV – transmisje meczów
Betclic TV – transmisje meczów
1966
85
Wymagania typujących względem polskich bukmacherów stale rosną. Z tego powodu w pełni zaufany operator internetowy Betclic do swojej bogatej oferty zakładów sportowych dorzucił również świetny dodatek do gier, obejmujący transmisje LIVE w ramach usługi Betclic TV. Jeżeli chcecie wiedzieć dokładnie jak oglądać mecze na żywo u wrocławskiego buka, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.