wtorek, 21 maja 2019
Najnowsze: Kod promocyjny Betclic na maj 2019

Kod bonusowy Betclic

Najlepszy kod na bonus powitalny Betclic - sprawdź korzyści z kodu promocyjnego

Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest kod promocyjny?
 2. Kod bonusowy na start Betclic
 3. Extra korzyści z kodu bonusowego Betclic
 4. Bonusy za kod Betclic
 5. Gdzie wpisać zyskowny kod bonusowy Betclic
 6. 3 kroki, jak odebrać kod bonusowy Betclic
 7. Opinie graczy o kodzie promocyjnym Betclic
 8. Kod bonusowy Betclic - pytania i odpowiedzi
 9. 1. Czy warto odebrać kod bonusowy w Betclic?
 10. 2. Gdzie znajdę specjalny kod bonusowy do Betclic?
 11. 3. Ile jest ważny kod bonusowy Betclic?
 12. 4. Czy kod do bonusu Betclic można odebrać kilka razy?
 13. 5. Czy kod bonusowy Betclic będzie ważny przy szybkiej rejestracji?
 14. 6. Co wchodzi w skład bonusu na start Betclic z kodem promocyjnym?
 15. 7. Czy kod bonusowy Betclic jest darmowy?
 16. 8. Bonus powitalny z kodem Betclic - jak szybko wpłacić pieniądze na konto?
Kod rabatowy dla legalnego bukmachera Betclic
Betclic kod promocyjny

Bez wątpienia bonus na start to jeden z najważniejszych elementów, na które zwracamy uwagę oceniając danego buka. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Betclic, który po przerwie ponownie wraca na polski rynek jako legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów sportowych online.

  1000 zł na start w Betclic  
Odbieram z kodem bonusowym >

Dla nowych graczy legalny bukmacher Beclic przygotował atrakcyjny bonus na start, który może być jeszcze wyższy, jeśli podczas rejestracji konta wykorzystamy unikalny kod promocyjny Betclic (otrzymamy wówczas bonus powitalny Betclic w wersji VIP). Przekonajmy się, ile możemy zyskać na start, zakładając konto Betclic online z kodem bonusowym!

Co to jest kod promocyjny?

Kod promocyjny (możecie się również spotkać z określeniami "kod bonusowy", "kod rejestracyjny" czy "kod na start" - wszystkie one oznaczają to samo i są stosowane zamiennie) to ciąg znaków, który umożliwia uzyskanie dodatkowych korzyści u legalnych bukmacherów.

Kod rejestracyjny w Betclic Zakłady Bukmacherskie - infografika
Betclic - kod bonusowy na start

Najczęściej spotykane są kody promocyjne na start, które należy wpisać lub wkleić podczas zakładania konta online u danego legalnego bukmachera. Najczęściej takie pole opisane jest jako "Kod promocyjny", "Kod rejestracyjny" itd - wszystko zależy od bukmachera - i możemy je znaleźć w widocznym miejscu formularza rejestracyjnego. Bywa, że kod bonusowy aktywuje się automatycznie po rozpoczęciu rejestracji poprzez kliknięcie w specjalny link aktywacyjny, kiedy indziej należy go wpisać lub wkleić. To również zależy od bukmachera, a pewne jest jedno - o kodzie promocyjnym zawsze należy pamiętać podczas rejestracji darmowego konta bukmacherskiego online, ponieważ pozwala on zyskać ponadstandardowe warunki bonusu na start, czyli dodatkowe pieniądze na grę!

Dodatkowe korzyści z zastosowania kodu bonusowego u legalnego bukmachera mogą być różne: czasem jest to podwyższenie kwoty bonusu od depozytu (np. zamiast podwojenia maksymalnej kwoty 500 zł możemy podwoić pierwszą wpłatę aż do 550 zł, co w sumie da nam bankroll 1100 zł zamiast 1000 zł), czasem extra freebet lub inny bonus bukmacherski. Zawsze jednak kod rejestracyjny pozwala zyskać preferencyjne warunki oferty powitalnej.

Kod bonusowy na start Betclic

Nie inaczej jest w przypadku legalnego bukmachera Betclic, który dla swoich graczy również przygotował specjalny Betclic kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT. Jego zastosowanie jest równie proste jak u innych legalnych bukmacherów w Polsce. By rozpocząć proces rejestracji, wystarczy tylko kliknąć w poniższy baner lub w ten ==>  link aktywacyjny do bonusu Betclic z kodem  <==, które przeniosą nas do panelu rejestracyjnego Betclic. To najszybsza droga - dzięki temu nie musimy wpisywać adresu strony internetowej Betclic ani szukać guzika rozpoczynającego rejestrację.

Zakłady bukmacherskie Betclic

Bonus na start Betclic z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Idę do Betclic

U legalnego bukmachera Betclic bonus powitalny z kodem promocyjnym to podwojenie pierwszej wpłaty aż do maksymalnej kwoty 1000 zł. Oznacza to, że wpłacając w ramach pierwszego depozytu np. 500 zł, drugie 500 zł otrzymamy całkiem za darmo, dzięki czemu nasz bukmacherski bankroll na start wyniesie 1000 zł. Oczywiście najbardziej opłaca się dokonać pierwszej wpłaty na maksymalną podwajaną kwotę, czyli 1000 zł. Wówczas do wykorzystania na zakłady sportowe z oferty bukmacherskiej Betclic będziemy mieli aż 2000 zł. Ta kwota z pewnością może się przełożyć na wiele wygranych kuponów bukmacherskich.

Extra korzyści z kodu bonusowego Betclic

Podstawową korzyścią z kodu promocyjnego Betclic (przypominamy, że hasło kodu to "LEGALSPORT") jest fakt, że całkiem za darmo możemy otrzymać dodatkowe środki na grę. Nie musimy spełniać skomplikowanych warunków regulaminowych - wystarczy tylko założyć konto Betclic online z kodem promocyjnym, a następnie dokonać pierwszej wpłaty, by móc się cieszyć darmową kasą na zakłady bukmacherskie w Betclic. Z kodem rejestracyjnym zyskujemy extra bonus 100% od pierwszej wpłaty, dzięki czemu możemy podwoić swój pierwszy depozyt nawet do kwoty 1000 zł. Posiadając aż 2000 zł na typowanie wyników sportowych Betclic, możemy stworzyć wiele kuponów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Bonus powitalny Betclic
  Odbieram kod w wersji VIP >  

Warto dodać, że rejestracja konta internetowego Betclic z kodem bonusowym nie wymaga on nas praktycznie żadnych dodatkowych działań i nie różni się niemal niczym od standardowej rejestracji. Jedyne, o czym musimy pamiętać, to rozpoczęcie całego procesu przez nasz ==> link aktywacyjny do kodu bonusowego Betclic <== oraz wpisanie lub wklejenie kodu bonusowego. To wszystko, co musimy zrobić, by zgarnąć bonus 100% od pierwszej wpłaty w Betclic!

Bonusy za kod Betclic

Ponadstandardowy bonus powitalny Betclic, czyli podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1000 zł, to tylko jedna z promocji bukmacherskich, na jakie mogą liczyć gracze rejestrujący swoje konta bukmacherskie w Betclic online. Konto internetowe Betclic otwiera bowiem drogę do licznych bonusów i promocji, które ten legalny bukmacher z pewnością przygotuje dla typerów, regularnie korzystających z oferty tego buka (o wszystkich najnowszych akcjach bonusowych przeczytasz tutaj ==> aktualne bonusy bukmacherskie Betclic).

Dlaczego warto założyć konto online Betclic z kodem promocyjnym - infografika
Betclic - dlaczego warto Rekomendacje dla legalnego bukmachera Betclic

I choć aktualnie oferta bonusowa Betclic dla polskich graczy nie jest jeszcze znana, możemy domyślić się, co ten legalny operator zakładów sportowych przygotuje, analizując ofertę dla graczy spoza polski. Z pewnością więc będziemy mogli liczyć na:

 • Betclic bonus za polecenie - ten rodzaj bonusu przyznawany jest graczom za to, że namówią znajomych do założenia konta bukmacherskiego Betclic Online. Jeśli nasz znajomy zarejestruje konto bukmacherskie Betclic oraz spełni określone warunki (np. postawi kupony bukmacherskie za łączną kwotę 50 zł), zgarniemy dodatkowy bonus bukmacherski - zapewne będzie to kwota pomiędzy 50 zł a 100 zł.
 • Mobile bonus Betclic - legalny bukmacher Betclic posiada prostą w obsłudze i intuicyjną aplikację mobilną, która działa na tabletach i smartfonach z systemem operacyjnym IOS oraz Android (mogą z niej więc korzystać typerzy posiadający np. telefony Samsung czy iPhone). Jesteśmy więc pewni, że Betclic przygotuje specjalne bonusy mobilne dla graczy, preferujących obstawianie zakładów sportowych przez aplikację mobilną.
 • Cashback w Betclic - cash back to forma zabezpieczenia kuponu bukmacherskiego w przypadku, jeśli jedno z typowanych zdarzeń okaże się nietrafione. W takiej sytuacji Betclic zwróci nam stawkę za kupon.
 • Bonusy okazjonalne Betclic - bez wątpienia legalny bukmacher Betclic przygotuje dla graczy tzw, bonusy okazjonalne, związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowego świata. Znajdziemy więc promocje czasowe Betclic związane z rozgrywkami Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, bonusy Betclic na Ekstraklasę czy promocje na najważniejsze turnieje hokejowe czy tenisowe.

Gdzie wpisać zyskowny kod bonusowy Betclic

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych legalnych bukmacherów, zastosowanie kodu bonusowego Betclic jest bardzo proste. Dzięki temu poradzi sobie z tym każdy gracz - również taki, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Pamiętajcie, że kod bonusowy Betclic możecie wykorzystać niezależnie od tego, na jakim urządzeniu rejestrujecie swoje konto bukmacherskie Betclic - kod działa zarówno w aplikacji mobilnej Betlic (przeznaczonej dla typerów, którzy preferują zakłady bukmacherskie na tablecie lub smartfonie z systemem operacyjnym Android lub IOS), jak i na stronie internetowej Betclic i jej wersji mobilnej.

Zakłady bukmacherskie Betclic

Założenie konta Betclic Online z kodem bonusowym to tylko kilka minut!

Betclic - aktywny kod promocji

Proces rejestracji konta rozpoczniecie, klikając w ten link aktywacyjny ==> Kod bonusowy do bukmachera Betclic <== lub w powyższy baner, które przeniosą Was do panelu rejestracyjnego. Tam będziecie musieli uzupełnić wymagane przez bukmachera dane - m.in. podać swoje imię i nazwisko, adres oraz numer PESEL, a także przesłać czytelny skan dokumentu tożsamości oraz numer swojego konta bankowego, na który będą wypłacane wszystkie Wasze wygrane bukmacherskie w Betclic. W formularzu rejestracyjnym znajdziemy również pole "Kod bonusowy", w które należy wpisać lub wkleić nasz unikalny kod promocyjny Betclic, który brzmi "LEGALSPORT" (<=== skopiuj ten kod). To wystarczy, by do Waszego konta bukmacherskiego został dopisany extra bonus 100% od pierwszej wpłaty!

3 kroki, jak odebrać kod bonusowy Betclic

Zarówno odbiór samego kodu rejestracyjnego Betlic, jak i ponadstandardowego bonusu na start Betclic jest proste i intuicyjne. Wystarczy wykonać kilka prostych czynności, by móc się cieszyć podwyższony bonus Betclic dla nowych graczy. Jeśli jednak zastanawiacie się, jak odebrać kod bonusowy Betclic, w poniższej instrukcji znajdziecie wszystkie potrzebne Wam odpowiedzi.

 • Krok 1: Kliknij w ten ==>  link aktywacyjny do bonusu Betclic z kodem  <==, który przeniesie Cię do panelu rejestracyjnego Betclic
 • Krok 2: Uzupełnij wymagane przez legalnego bukmachera Betclic dane, czyli m.in. imię i nazwisko, adres i numer PESEL. Pamiętaj, by w odpowiednie pole wpisać lub wkleić nasz zyskowny kod bonusowy Betlcic, który brzmi LEGALSPORT. Jeśli zapomnisz o tym kroku, nie będziesz mieć możliwości użycia kodu promocyjnego po zakończeniu rejestracji!
 • Krok 3: Po weryfikacji konta zaloguj się i dokonaj pierwszego depozytu. Najlepiej w ramach pierwszej wpłaty przelać na konto bukmachera maksymalną kwotę 1000 zł - do tego pułapu Betclic podwaja nasz depozyt. Oznacza to, że wpłacając np. 100 zł otrzymamy drugie 100 zł za darmo, a przelewając maksymalne 1000 zł zgarniemy gratis aż 1000 zł. A więc im większy pierwszy depozyt, tym więcej otrzymamy od Betclic za darmo!

To już wszystko - po spełnieniu powyższych warunków regulaminowych otrzymacie bonus 100% Betclic od pierwszej wpłaty, dzięki czemu Wasz bukmacherski bankroll na start może wynieść nawet 2 000 zł!

Opinie graczy o kodzie promocyjnym Betclic

Choć legalny bukmacher Betclic nie wystartował jeszcze ze swoją ofertą dla polskich graczy, na forach bukmacherskich można się już spotkać z wieloma opiniami typerów, dotyczącymi zarówno samej oferty powitalnej, jak i kodu bonusowego Betclic, pozwalającego otrzymać najlepszy bonus na start. Sprawdzamy, jakie są opinie typerów o kodzie bonusowym Betclic i na co gracze najczęściej zwracają uwagę, analizując ofertę powitalną legalnego bukmachera Betclic.

#1 Opinia dodana przez Jacek: Na powrót Betclic do Polski czekam z niecierpliwością, bo mam bardzo dobre doświadczenia z tym bukmacherem. Podoba mi się kod bonusowy Betclic, ciekaw jestem tylko, czy wyjdą jakoś poza te 1000 zł na start - taki bonus ma w sumie wielu bukmacherów, więc to nic wyjątkowego.

#2 Opinia dodana przez User12345: Według mnie najważniejsze w bonusie na start są warunki obrotu, a nie jego wysokość. Zgadzam się, że bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 zł to na polskim rynku bukmacherskim żadne cudo, ale jeśli warunki obrotu będą przystępne, to kod bonusowy Betclic wygra z wieloma innymi legalnymi bukami.

Betclic Zakłady Bukmacherskie - rekomendacje dla legalnego bukmachera
Konto online z kodem bonusowym Betclic

#3 Opinia dodana przez Małgorzata1982: Bonus 100% Betclic z kodem promocyjnym jest naprawdę super, zwłaszcza że tego buka naprawdę jest na co wykorzystać taką kasę. Betclic ma i zawsze miał świetną ofertę sportową, więc dodatkowe 1000 zł na grę bardzo się przyda!

#4 Opinia dodana przez BetclicFan: Bardzo czekam na bonus 100% za free w Betclic, na pewno też wykorzystam kod bonusowy Betclic przy rejestracji - dlaczego nie zgarnąć więcej, skoro można to zrobić całkiem za darmo? :)

Kod bonusowy Betclic - pytania i odpowiedzi

Legalny bukmacher Betclic wraz ze swoją ofertą powitalną to przedmiot wielu dyskusji wśród miłośników zakładów sportowych. Wielu z nich stawia pytania dotyczące Betclic, jego oferty powitalnej oraz kodu bonusowego Betclic. Specjalnie dla Was zebraliśmy najczęściej powtarzające się pytania, a nasi eksperci przygotowali na nie szczegółowe odpowiedzi. Dzięki temu w jednym miejscu znajdziecie informacje o tym, jakie korzyści niesie kod za rejestrację Betclic, czy warto założyć konto Betclic online z kodem promocyjnym oraz ile jest ważny kod bonusowy Betclic.

1. Czy warto odebrać kod bonusowy w Betclic?

Tak, z całą pewnością warto odebrać kod rejestracyjny Betclic, który brzmi LEGALSPORT. Podstawową zaletą kodu bonusowego Betclic jest fakt, że wraz z tym kodem otrzymamy extra bonus powitalny Betclic, który pozwoli nam zgarnąć dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie z bogatej oferty tego legalnego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie Betclic

Konto bukmacherskie Betclic online z kodem bonusowym LEGALSPORT to najlepszy bonus powitalny Betclic!

Odbierz bonus 100% od pierwszego depozytu i zyskaj nawet 1000 zł całkiem za darmo

Zakładając całkowicie legalne i darmowe konto bukmacherskie Betclic online (na przykład klikając w powyższy baner lub ten link ==> odbieram 1000 zł na start w Betclic <==) otrzymamy pakiet startowy dla nowych graczy Betclic, czyli extra bonus 100% od pierwszego depozytu. Dzięki tej ofercie możemy podwoić swój pierwszy depozyt nawet do kwoty 1000 zł - nietrudno więc policzyć, że wpłacając na konto Betclic 1000 zł będziemy dysponować budżetem bukmacherskim, wynoszącym aż 2000 zł!

2. Gdzie znajdę specjalny kod bonusowy do Betclic?

Zyskowny kod promocyjny Betclic znajdziesz bez trudu na naszej stronie internetowej - na przykład wchodząc do zakładki "Betclic kod promocyjny". Pamiętaj, że hasło kodu brzmi "LEGALSPORT" (<=== skopiuj ten kod, będzie Ci potrzebny podczas zakładania konta Betclic online) i to właśnie ten ciąg znaków musisz wpisać w formularzu rejestracyjnym Betclic, by otrzymać ponadstandardowy bonus powitalny u tego legalnego bukmachera.

Ekskluzywny pakiet VIP Betclic to bonus 100% od pierwszej wpłaty, co pozwala podwoić nasz pierwszy depozyt aż do kwoty 1 000 zł. Obok takiej oferty powitalnej nie można przejść obojętnie!

3. Ile jest ważny kod bonusowy Betclic?

Nasz zyskowny kod bonusowy Betclic jest ważny przez cały czas, siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Nie ma znaczenia, czy założysz swoje konto internetowe Betclic online w dzień powszedni czy świąteczny, rano czy w środku nocy - kod promocyjny Betclic, który brzmi LEGALSPORT, zawsze będzie ważny.

Bonus na start u bukmachera Betclic z licencją MF
Betclic - legalny polski bukmacher Kod bonusowy Betclic do legalnego bukmachera

Pamiętaj, że zawsze aktualne i działające kody do Betclic znajdziesz na portalu LegalSport.pl. Korzystając z takiego kodu za rejestrację, otrzymasz najlepszy bonus powitalny Betclic, czyli podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 1000 zł.

4. Czy kod do bonusu Betclic można odebrać kilka razy?

Nie, podobnie jak ma to miejsce u innych legalnych bukmacherów, zarówno kod bonusowy Betclic, jak i bonus na start z kodem można odebrać tylko jeden raz. Jest to związane z faktem, że Betclic promocja na start przeznaczona jest dla nowych graczy, a więc takich, którzy nie posiadają jeszcze konta bukmacherskiego Betclic online. Takie konto można założyć tylko jeden raz, a typerzy, którzy już mają konto, nie mogą powtórnie skorzystać z bonusu.

  1000 zł na dowolne sporty w Betclic  
  Betclic rejestracja z kodem bonusowym >  

Nie zmienia to jednak faktu, że nawet jednokrotne odebranie bonusu powitalnego Betclic z kodem bonusowym LEGALSPORT może przynieść znaczące korzyści. Oferta Betclic na start to bowiem podwojenie pierwszego depozytu nawet do kwoty 1000 zł. Oznacza to, że wpłacając na swoje konto bukmacherskie maksymalne 1000 zł pierwszego depozytu, całkiem za darmo otrzymamy w prezencie drugie 1000 zł. Dzięki temu będziemy dysponować kwotą aż 2000 zł, którą możemy przeznaczyć na obstawianie dowolnych zakładów z bogatej oferty sportowej legalnego bukmachera Betclic.

5. Czy kod bonusowy Betclic będzie ważny przy szybkiej rejestracji?

U legalnych bukmacherów w Polsce kod bonusowy jest aktywny niezależnie od tego, czy wykorzystamy go podczas szybkiej rejestracji konta internetowego, czy podczas zakładania konta pełnego. W tym momencie nie wiadomo, czy legalny bukmacher Betclic zaoferuje swoim graczom możliwość rejestracji szybkiego konta Betclic, ale jeśli tak się stanie, to  pewnością również podczas tego procesu będzie można wykorzystać specjalny kod bonusowy Betclic i otrzymać bonus na start w wersji VIP, czyli podwojenie pierwszego depozytu nawet do kwoty 1000 zł.

6. Co wchodzi w skład bonusu na start Betclic z kodem promocyjnym?

Przygotowany przez legalnego bukmachera Betclic pakiet dla nowych graczy, którzy założą swoje konto internetowe Betclic z kodem bonusowym, obejmuje atrakcyjny bonus 100% od pierwszej wpłaty, który umożliwia podwojenie pierwszego depozytu aż do kwoty 1 000 zł. Dzięki temu, wpłacając w ramach pierwszego depozytu maksymalne 1 000 zł, będziemy dysponować bukmacherskim bankrollem w wysokości dwa razy wyższej, czyli 2 000 zł.

  Nawet 1000 zł na start w Betclic  
  Betclic - aktualny kod bonusowy do bukmachera >  

Co ważne, bonus Betclic w wersji VIP możemy przeznaczyć na dowolne sporty z bogatej oferty bukmacherskiej Betclic, co zwiększa nasze szanse na trafione kupony bukmacherskie. Możemy więc obstawiać zarówno najpopularniejsze sporty, jak piłka nożna, siatkówka czy koszykówka, jak i np. e-sporty.

7. Czy kod bonusowy Betclic jest darmowy?

Tak, kod promocyjny Betclic, który brzmi LEGALSPORT, jest nie tylko  legalny, ale również całkowicie darmowy. Oznacza to, że otrzymujemy go całkiem za darmo, nic też nie kosztuje jego wykorzystanie podczas rejestracji konta Betclic Online - by rozpocząć proces zakładania konta, po prostu kliknij w ten link ==> aktywny kod promocji do Betclic <==

Co ważne, kod bonusowy Betclic działa niezależnie od tego, czy zakładacie swoje konto internetowe Betclic za pomocą aplikacji mobilnej tego legalnego bukmachera, jego witryny online czy mobilnej wersji tej strony. Dzięki temu bonus powitalny Betclic, czyli podwojenie pierwszego depozytu do 1000 zł, mogą otrzymać zarówno typerzy, którzy preferują zakłady wzajemne na tablecie czy smartfonie (aplikacja mobilna Betclic działa na urządzeniach z systemem operacyjnym IOS oraz Android), jak i gracze którzy swoje kupony sportowe wolą obstawiać na desktopie czy laptopie.

8. Bonus powitalny z kodem Betclic - jak szybko wpłacić pieniądze na konto?

By skorzystać z oferty powitalnej Betclic, czyli bonusu 100% od pierwszej wpłaty do kwoty nawet 1000 zł, musicie zrobić dwie rzeczy:

 • założyć w pełni legalne i bankowe konto bukmacherskie Betclic online z kodem bonusowym - proces zakładania konta rozpoczniesz, klikając w ten link ==> odbieram extra bonus Betclic <==
 • dokonać pierwszego depozytu
Zakłady bukmacherskie Betclic

Legalny bukmacher Betclic akceptuje różne metody płatności
Przelew bankowy | VISA | MasterCard | Szybkie płatności | Blik i inne >

Chcę bonus 1000 zł z kodem

Zasilenie swojego konta bukmacherskiego depozytem jest w Betlic bardzo proste, a legalny bukmacher Betclic akceptuje wiele metod płatności. Dzięki temu każdy gracz znajdzie sposób, przy pomocy którego może prosto i szybko dokonać wpłaty. Wśród metod płatności w Betclic znajdziemy m.in. przelew bankowy, szybkie płatności oraz karty płatnicze (VISA i MasterCard), a także płatność telefonem BLIK.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Kod bonusowy Betclic
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Bukmacher99
15.05.2019, godz. 05:59
Dawać już tego Betclica :D Doczekać się nie mogę - mam nadzieję, że rozwali konkurencje koncertowo.
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.