piątek, 22 października 2021
Najnowsze: Typy na mecz Bayern Monachium – TSG Hoffenheim

Betfan kod promocyjny VIP | październik 2021

Bonusy VIP w promocji z kodem do rejestracji w Betfan. Oferta specjalna w pakiecie eksklzuzywnym VIP online na październik 2021.

Jaki kod do BETFAN na 2021? Aktywny kod dla klientów VIP to LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Kod bonusowy VIP w Betfan
  1. Konto dla najważniejszych klientów
 2. Kod Betfan za free - jak odebrać?
 3. Jak wpisać kod VIP do Betfan?
 4. Warunki i zasady kodu promocyjnego Betfan VIP
 5. Zakład bez ryzyka Betfan z kodem VIP - warunki
 6. Opinie o kodzie do Betfan VIP
 7. FAQ - najczęstsze pytania graczy o kod bonusowy Betfan VIP
 8. Warto wiedzieć o kodzie bonusowym Betfan VIP
Bonus powitalny Betfan z kodem promocyjnym
Kod do bonusu powitalnego Betfan VIP

Wybierając najlepszego dla siebie legalnego bukmachera zwracamy uwagę na wiele aspektów, jednak jednym z najważniejszych jest wysokość bonusu powitalnego. 

bonus vip z kodem betfan
Nagrody finansowe dla nowych Klientów

Pod tym względem oferta na start legalnego buka z licencją MF Betfan prezentuje się naprawdę imponująco - ten operator każdemu nowemu graczowi oferuje bonus VIP Betfan z kodem promocyjnym, wynoszący nawet 1600 zł!

Zarówno wyjątkowo wysoka kwota pakietu powitalnego, jak i bardzo korzystne warunki regulaminowe obrotu bonusem sprawiają, że z całą pewnością warto założyć bezpłatne konto bukmacherskie Betfan odebrać ten ekskluzywny bonus. Dla każdego jest freebet (nieaktywny) 50 zł, 600 zł bez ryzyka utraty pieniędzy oraz 1000 zł premia za wpłatę.

Kod bonusowy VIP w Betfan

Wśród graczy bukmacherskich coraz większą popularnością cieszą się kody promocyjno-rabatowe, nazywane również kodami rejestracyjnymi lub bonusowymi. Takie kody pozwalają zyskać dodatkowe korzyści przy rejestracji, w tym najlepszy bonus powitalny. Nie inaczej jest w przypadku legalnego bukmachera Betfan, który akceptuje specjalny kod w wersji z dodatkowymi premiami oraz nagrodami VIP - hasło kodu brzmi "LEGALSPORT".

Z tym kodem możecie odebrać maksymalny bonus powitalny - Mega Pakiet nawet 1600 zł na start. W skład pakietu dla nowych graczy wchodzą bonusy od trzech pierwszych depozytów oraz unikalny, niedostępny w standardowej ofercie bez kodu cashback 600 zł + freebet (nieaktywny) 50 zł. To jeden z najwyższych bonusów powitalnych z kodem VIP na polskim rynku bukmacherskim, więc z całą pewnością warto skorzystać z tej oferty.

LEGALSPORT - kod bonusowy VIP do Betfan Zakłady Bukmacherskie
Betfan kod bonusowy VIP

Co trzeba zrobić, by odebrać ekskluzywny bonus powitalny Betfan z kodem rejestracyjnym VIP? Pierwszym krokiem do odbioru kodu promocyjnego i prezentów na start jest rejestracja darmowego konta typerskiego online. TU dowiesz się jak przebiega rejestracja Betfan z kodem polecającym oraz jak przejść cały proces krok po kroku (m.in. gdzie znaleźć kod referencyjny Betfan VIP i gdzie go wpisać / wkleić).

Konto dla najważniejszych klientów

By rozpocząć szybką i bezbłędną rejestrację nowego kotna, wystarczy kliknąć w powyższy baner lub ten link aktywacyjny do kodu Betfan ===> ZAKŁADAM BETKONTO Z KODEM VIP <===. Krok drugi to wpłata depozytu - bonusy naliczane są od trzech pierwszych wpłat. Każdy bonus należy aktywować, a następnie dokonać pięciokrotnego obrotu kwotą bonusu, stawiając kupony AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, kursem minimalnym zdarzenia 1.2 oraz kursem minimalnym kuponu 2.0. 

Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem możemy już przenieść uzyskane w ten sposób wygrane z salda bonusowego na saldo główne, a podczas przenoszenia Betfan pomnoży je razy 10! Oznacza to, że przy wygranych np. 44 zł na naszym koncie głównym pojawi się aż 440 zł! I tak łącznie możemy więc zyskać nawet 600 zł dodatkowych środków na grę! To bardzo jasne i proste zasady - dla przykładu przedstawiamy Wam poniżej kupon Betfan spełniający warunki obrotu bonusem. Przekonajcie się, ile możecie wygrać!

Przykładowy kupon spełniający warunki obrotem bonusem z kodem VIP w Betfan

Urugwaj vs Peru, Copa America, typ 1, kurs - 1.66
Niemcy vs Szwecja, Mistrzostwa świata w piłce nożnej (K), typ 1, kurs - 1.63
Invictus Gaming vs Jd Gaming, League of Legends LPL, typ 1, kurs - 1.33

-------------------------------------------------------------------------------------

Kurs całkowity kuponu: 3.60 zł | Stawka kuponu: 50 zł | Ewentualna wygrana: 180 zł

Wart podkreślenia jest również fakt, że legalny bukmacher Betfan nie nakłada na typerów żadnych ograniczeń jeśli chodzi o sporty, które możemy umieszczać na naszych kuponach bukmacherskich, zaliczanych do obrotu bonusem (ten warunek dotyczy zarówno bonusów od depozytu, jak i zakładu bez ryzyka).

Mogą to więc być typy na piłkę nożną, selekcje na mecze NBA czy zakłady sportowe na żużel lub e-sport - a jest z czego wybierać, bo oferta sportowa Betfan online to ponad 20 dyscyplin sportowych z całego świata! W ramach oferty bukmacherskiej znajdziemy nie tylko podstawowe typy, ale również liczne podtypy, a możliwość typowania wielu spotkań zarówno w ofercie pre-match, jak i LIVE umożliwia obstawianie rozgrywek na wiele różnych sposobów.

Kod Betfan za free - jak odebrać?

Jeśli zastanawiacie się, jak odebrać vipowski kod bonusowy Betfan, to spieszymy poinformować Was, że jest to bardzo proste. Zawsze aktualne kody do Betfan znajdziecie na naszym portalu - wystarczy tylko skopiować to hasło ==> LEGALSPORT <==, lub wejść w zakładkę "Betfan kod promocyjny", gdzie również znajdziecie unikalny kod klientów VIP. Nie musicie więc specjalnie szukać kodu - bez trudu znajdziecie go na naszej stronie internetowej!

Dodatkową zaletą kodu do promocji Betfan w wersji VIP jest fakt, że jest on legalny i całkowicie darmowy, oraz aktualny przez cały czas aż do odwołania. Nie ma znaczenia, czy zdecydujecie się założyć swoje konto bukmacherskie Betfan online z vipowskim kodem promocyjnym rano czy w nocy, w dzień powszedni czy w weekend - kod zawsze będzie dostępny i aktywny.

By odebrać akceptowany przez legalnego bukmachera Betfan kod promocyjny VIP oraz najlepszy bonus powitalny Betfan dla nowych graczy, wystarczy tylko spełnić kilka prostych warunków regulaminowych, o których przeczytacie poniżej.

Jak wpisać kod VIP do Betfan?

Bardzo dużym plusem akceptowanego przez legalnego bukmachera Betfan kodu VIP (kod brzmi "LEGALSPORT") jest fakt, że jego użycie jest proste i intuicyjne. Należy wprowadzić go w formularzu rejestracyjnym Betfan - w drugim kroku formularza znajduje się pole zatytułowane "Kod promocyjny", i tam właśnie musicie umieścić nasz unikalny vipowski kod promocyjny Betfan.

Kod bonusowy Betfan online możecie wpisać ręcznie lub skopiować - my polecamy skorzystać z tej drugiej opcji, dzięki czemu będziecie mieć pewność, że kod Betfan VIP został wprowadzony poprawnie. Pamiętajcie, by sprawdzić pole "Kod promocyjny" nim zakończycie rejestrację i aktywujecie swoje BetKonto - jeśli zapomnicie wprowadzić kod promocyjny Betfan na tym etapie, nie będziecie już mieli możliwości powrotu do formularza rejestracyjnego!

Warunki i zasady kodu promocyjnego Betfan VIP

Trudno nie zgodzić się, że odbiór ekskluzywnego bonusu powitalnego z kodem do oferty VIP jest bardzo prosty i intuicyjny. Jesteśmy więc przekonani, że z odbiorem kodu bonusowego oraz extra bonusu na start poradzi sobie bez problemu każdy typer. Co więcej, trzeba podkreślić że również warunki i zasady regulaminowe oferty powitalnej Betfan są bardzo przejrzyste i proste. To sprawia, że dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie w Betfan można prosto i szybko uzyskać, bez czytania skomplikowanych regulaminów i dokonywania obrotu na bardzo wysokie kwoty.

Bonus na start Betfan z kodem promocyjnym VIP - warunki i zasady
Rodzaj kuponu Kwota kuponów Liczba zdarzeń na kuponie Kurs selekcji Kurs łączny
Kupon aktywujący bonus 10% od depozytu Równa kwocie depozytu Dowolna (kupon SOLO lub AKO) Dowolny 2.0
Kupon kwalifikujący się do obrotu bonusem 5x kwota bonusu Co najmniej 3 (kupon AKO) 1.20 2.0

Oczywiście, podobnie jak w przypadku każdego innego bonusu bukmacherskiego, zalecamy zapoznać się z regulaminem promocji powitalnej - dostępna jest ona na stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera Betfan online. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że spełniliście wszystkie warunki promocji, a dodatkowe środki zasilą Wasze konto typerskie.

Podstawowym warunkiem odbioru bonusu na start z Betfan kodem promocyjnym VIP jest rejestracja konta bukmacherskiego Betfan online oraz dokonanie wpłaty depozyt -otrzymacie bonus 10%, a więc przy depozycie 500 zł Wasz bonus wyniesie 50 zł (maksymalny bonus Betfan od jednego depozytu to 1000 zł). Pamiętajcie, że w tym samym czasie aktywny może być tylko jeden bonus  pozostałe oczekują w kolejce.

Po otrzymaniu bonusu 10% od wpłaty musicie go aktywować - by to zrobić, musicie postawić jeden lub więcej kuponów bukmacherskich SOLO lub AKO na łączną kwotę, odpowiadającą kwocie waszego depozytu. Możecie obstawiać dowolne sporty, pamiętając jedynie, by kurs całkowity każdego kuponu był nie mniejszy niż 2.0.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Bonus powitalny Betfan z kodem promocyjnym VIP ma bardzo proste warunki i zasady odbioru!
+ wpłacasz depozyt i otrzymujesz bonus 10%
+ aktywujesz bonus
+ obracasz bonus 5x
+ przenosisz wgrane na konto główne z mnożnikiem 10x!

Kolejnym warunkiem otrzymania extra kasy jest obrót bonusem - musicie zawrzeć kupony na łączną kwotę odpowiadającą pięciokrotności Waszego bonusu (tzw. pięciokrotny obrót bonusem) - przy wpłacie 400 zł i bonusie 40 zł musicie więc postawić kupony na kwotę 200 zł - macie na to aż 50 dni, więc nie musicie się spieszyć. Do obrotu bonusem zaliczają się tylko kupony AKO z co najmniej trzema selekcjami, przy czym kurs minimalny każdej selekcji to 1.20, a minimalny kurs łączny kuponu to 2.0. Proste prawda?

Po spełnieniu tych warunków i zasad regulaminowych możecie już wypłacić swoje wygrane bukmacherskie, uzyskane z obrotu bonusem, na swoje saldo główne. I tu czeka na Was kolejna niespodzianka: przy przenoszeniu wygranych Betfan pomnoży je x10! Jeśli więc na obrocie bonusem od pierwszego depozytu udało się Wam wygrać 49 zł, to na Waszym saldzie głównym pojawi się aż 490 zł! 

Wygrane w ten sposób pieniądze możecie wypłacić na swój rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę - wybór należy do Was!

Zakład bez ryzyka Betfan z kodem VIP - warunki

Wykorzystując przy rejestracji konta typerskiego unikalny Betfan kod polecający VIP, który brzmi LEGALSPORT, możecie dodatkowo powiększyć swój Betfan bonus dla nowych klientów. Oprócz standardowych bonusów od trzech pierwszych wpłat otrzymacie ekskluzywny, niedostępny w standardowej ofercie zakład bez ryzyka, dzięki któremu swój pierwszy kupon bukmacherski w Betfan online możecie postawić, nie obawiając się przegranej i utraty środków.

Warunki regulaminowe promocji cashback - czyli zwrot na konto w momencie nietrafienia kuponu - za nasz kod promocyjny są bardzo proste i zbliżone do tych, jakie obowiązują w przypadku bonusów od depozytu. By zakwalifikować się do promocji, musimy po aktywacji konta typerskiego dokonać wpłaty depozytu - minimalna wpłata, uprawniająca do odbioru bonusu bez ryzyka to 20 zł. Oczywiście naszym zdaniem warto wpłacić znacznie więcej, ponieważ od tej wpłaty nalicza się nasz pierwszy bonus od depozytu.

Fragment regulaminu promocji bez ryzyka w Betfan VIP:

(...) 5. Bonus zostanie dodany w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu.

6. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami.

Do promocji kwalifikuje się pierwszy kupon bukmacherski, jaki postawimy w Betfan Online. Musi to być kupon AKO z co najmniej dwiema selekcjami oraz minimalnym kursem łącznym 2.2. Jeśli kupon będzie nietrafiony, Betfan zwróci nam za niego 10% stawki na konto bonusowe (maksymalnie 6 zł). Uzyskanym bonusem musimy obrócić 5x (kupony AKO z co najmniej trzema selekcjami, minimalny kurs selekcji 1.2 i minimalny kurs łączny 2.0). Po spełnieniu tych warunków możemy przenieść wygraną z obrotu bonusem na saldo główne, a wówczas Betfan pomnoży tę kwotę x10!

Co ważne, warunki regulaminowe cashbacku Betfan za kod promocyjny nie określają, na jakie sporty możemy przeznaczyć dodatkowe środki. Oznacza to, że możemy typować te dyscypliny, w których czujemy się mocni. A ponieważ ten legalny bukmacher ma ich w ofercie niemal 30, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W poniższej tabeli zebraliśmy informacje, jakie sporty gracze Betfan typują najczęściej za bonus bez ryzyka w ujęciu rocznym.

Dyscypliny sportowe typowane za cashback Betfan za kod promo VIP
Miesiąc wykorzystania bonusu Kod do bonusu Sporty typowane za bonus
Styczeń 2021 r. LEGALSPORT skoki narciarskie, piłka nożna
Luty 2021 r. LEGALSPORT sporty zimowe
Marzec 2021 r. LEGALSPORT piłka nożna
Kwiecień 2021 r. LEGALSPORT koszykówka, tenis
Maj 2021 r. LEGALSPORT piłka nożna, siatkówka
Czerwiec 2021 r. LEGALSPORT e-sport, MMA
Lipiec 2021 r. LEGALSPORT wyścigi, koszykówka
Sierpień 2021 r. LEGALSPORT piłka ręczna, piłka nożna
Wrzesień 2021 r. LEGALSPORT piłka nożna
Październik 2021 r. LEGALSPORT siatkówka, koszykówka
Listopad 2021 r. LEGALSPORT boks, hokej na lodzie
Grudzień 2021 r. LEGALSPORT sporty zimowe, hokej na lodzie

Opinie o kodzie do Betfan VIP

Kody w ofercie VIP u legalnych polskich bukmacherów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem typerów. Nie inaczej jest w przypadku kodu polecającego Betfan VIP. Sprawdziliśmy opinie graczy o kodzie Betfan VIP i są one w zdecydowanej większości pozytywne - typerzy zwracają uwagę m.in. na fakt, że w Betfan działa ten sam kod rejestracyjny, co u każdego innego legalnego buka internetowego, czyli LEGALSPORT.

Gracze podkreślają też, że w Betfan bonus dla nowych klientów z kodem promocyjnym VIP jest powiększony o ekskluzywny zakład bez ryzyka, dzięki któremu swój pierwszy kupon do 600 zł można postawić, nie obawiając się przegranej.

To bardzo lubiona przez typerów promocja, która umożliwia grę za wyższe kursy bukmacherskie, dlatego gracz doceniają, że za Betfan kod rejestracyjny VIP można otrzymać właśnie cashback. Satysfakcjonująca jest dla nich zarówno kwota dodatkowego bonusu bez ryzyka, jak i warunki obrotu.

FAQ - najczęstsze pytania graczy o kod bonusowy Betfan VIP

Choć zastosowanie kodu promocyjnego Betfan online i odbiór bonusu na start VIP w Betfan są bardzo proste, część graczy ma związane z tą ekskluzywną ofertą pytania. By ułatwić Wam odbiór kodu rejestracyjnego, zebraliśmy najczęściej powtarzające się na forach internetowych pytania graczy o Betfan kod promocyjny VIP i przygotowaliśmy na nie odpowiedzi. Dzięki temu w jednym miejscu znajdziecie informacje o tym, czy akceptowany przez legalnego polskiego bukmachera Betfan kod bonusowy jest darmowy oraz czy zapewnia dodatkowe bonusy u tego operatora.

1. Czy kod bonusowy Betfan działa tak samo, jak u innych bukmacherów?

Ogólna zasada akceptowanego przez Betfan kodu promocyjnego, który brzmi "LEGALSPORT", jest dokładnie taka sama jak u każdego innego legalnego bukmachera w Polsce. U każdego legalnego buka kod promocyjny VIP musicie użyć podczas zakładania darmowego konta typerskiego - zależnie od operatora należy go wpisać ręcznie lub wkleić, kod może również zostać wygenerowany automatycznie po kliknięciu w specjalny link aktywacyjny do kodu promocyjnego VIP.

To jeden z najwyższych bonusów powitalnych na polskim rynku bukmacherskim - m.in. z powodu tego pakietu dla nowych klientów Betfan zajmuje wysokie noty w rankingu TOP bukmacherów online w Polsce, a typerzy chętnie rejestrują nowe konta u tego buka.

2. Czy za Betfan kod rejestracyjny VIP trzeba płacić?

Nie, kod do Betfan VIP jest całkowicie darmowy - oznacza to, że nie musicie za niego nic płacić ani podczas zakładania konta typerskiego Betfan online, ale później. ręcz przeciwnie: zastosowanie kodu bonusowego Betfan to dla gracza same korzyści.

3. Czy kod na start gwarantuje specjalne bonusy dodatkowe?

Unikalny Betfan kod rejestracyjny z oferty VIP otwiera każdemu typerowi drogę nie tylko do ekskluzywnego bonusu powitalnego, ale również pełnego wachlarza bonusów bukmacherskich.

Wykorzystując przy rejestracji konta bukmacherskiego Betfan vipowski kod bonusowy możecie więc bez przeszkód korzystać z bardzo atrakcyjnej promocji "Gra bez podatku w Betfan", dzięki której każdego dnia można zwiększać swoje wygrane na kuponach bukmacherskich z co najmniej dwiema selekcjami i minimalnym kursem 2.0 aż o 14%.

Bardzo ciekawe bonusy i promocje dla graczy ma też legalny bukmacher STS, który jest jednym z największych polskich buków. W STS bonus na start w ofercie vipowskiej to nawet 1479 zł, a do tego STS regularnie przygotowuje dla graczy promocje na poszczególne rozgrywki, cashbacki oraz podwyższone kursy. Rozbudowaną ofertę bonusową dla graczy ma też LVBET - to jeden z najbardziej aktywnych polskich bukmacherów online, jeśli chodzi o promocje dla regularnych typerów.

4. Czy Betfan akceptuje kod bonusowy VIP po założeniu konta?

U legalnego bukmachera Betfan, podobnie jak u innych operatorów zakładów sportowych w Polsce, kod klientów VIP należy wpisać / wkleić w odpowiednie pole podczas zakładania konta gracza (pole zatytułowane "Kod promocyjny" w drugim kroku formularza rejestracyjnego). Hasło kodu to "LEGALSPORT", przy czym wielkość liter nie ma znaczenia - unikalny kod bonusowy VIP możecie wpisać zarówno jako legalsport, jak i LegalSport.

Pamiętajcie, by przed naciśnięciem guzika "Otwórz konto" sprawdzić, czy akceptowany przez legalnego bukmachera Betfan kod promo z oferty VIP na pewno został wprowadzony w odpowiednie miejsce - jeśli zapomnicie o tym na tym etapie, nie będziecie mieli już możliwości powrotu do formularza rejestracyjnego. Oznacza to, że nie będzie możliwości użycia kodu w późniejszym terminie, po założeniu konta. 

Warto wiedzieć o kodzie bonusowym Betfan VIP

 • Legalny bukmacher Betfan akceptuje najlepszy kod promocyjny VIP, który brzmi LEGALSPORT
 • Warunki odbioru pakietu powitalnego z kodem polecającym Betfan są bardzo proste, więc poradzą sobie z nimi gracze bukmacherscy na każdym stopniu zaawansowania

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Betfan kod promocyjny VIP | październik 2021
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.