piątek, 8 grudnia 2023
Najnowsze: PSG - Nantes promocje (09.12, 21:00)

eToto rejestracja konta

19.01.2023, 10:12
Autor: R. Grycz
Wpłacasz 110 zł, masz 330 zł na zakłady
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak zarejestrować nowe konto online w eToto?
  1. Formularz rejestracji
  2. Rejestracja błyskawiczna w eToto
 2. Korzyści z bezpłatnej rejestracji w eToto
 3. eToto dla stałych graczy dostępne po rejestracji
 4. FAQ
Konto online u bukmachera eToto - szybka rejestracja z kodem bonusowym

Legalny buk eToto stale się rozwija, dlatego też warto zastanowić się nad założeniem nowego konta do gry na etoto.pl. Jak zarejestrować się u bukmachera?

szybka rejestracja etoto
Konto typerskie z bonusem powitalnym w 1 minutę

eToto oferuje swoim klientom szybką rejestrację konta online. Z racji tego, po przeczytaniu tego artykułu, zarejestrujesz się w eToto w ciągu maksymalnie 60 sekund!

Oczywiście błyskawiczna i bezpłatna rejestracja z kodem promocyjnym LEGALSPORT u bezpiecznego bukmachera eToto Polska, który posiada licencję MF o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17, wiąże się z szeregiem ponadstandardowych korzyści. Innymi słowy pisząc, zakładając bezpłatny profil gracza w eToto z aktywnym kodem  zyskujesz ekskluzywny pakiet nagród VIP ułatwiających obstawianie zakładów sportowych przez stronę internetową lub aplikację mobilną na telefonie.

Bukmacher eToto, oprócz wysokich kursów bukmacherskich i świetnej oferty sportowej, udostępnia swoim klientom również atrakcyjny bonus na start online. Naturalnie, wszystkie elementy bonusu powitalnego od eToto dotyczą rejestracji z bezpłatnym kodem promocyjnym etoto, jakim na grudzień 2023 jest hasło bonusowe LEGALSPORT. 

eToto Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus 200% do max. 400 zł
 • Freebet  222 zł w aplikacji za depozyt

2222 zł

Bonus na start

Promocja za założenie indywidualnego konta klienta na stronie www lub aplikacji bukmacherskiej eToto składa się z bonusu od depozytu. Premia ta jest ciekawa z uwagi na wysoki mnożnik. Jest to  Bonus 100% od pierwszej wpłaty, a więc wpłacasz 110 zł na saldo, otrzymujesz na konto drugie 200 zł i w efekcie masz 300 zł na zakłady bukmacherskie. Bonus można przeznaczyć na dowolne typy bukmacherskie znajdujące się w mega ofercie sportowej eToto.

Ambasadorami eToto są eksperci Polsatu Sport: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Smokowski i Tomasz Hajto. Do grona ekspertów eToto dołączył także Michał Pol. Od strony promocyjnej eToto jest jednym z najlepszych polskich legalnych bukmacherów internetowych.

Jak zarejestrować nowe konto online w eToto?

Założenie nowego konta internetowego u bukmachera eToto Polska jest bardzo łatwe i nie powinno zająć więcej niż 60 sekund. Aby zarejestrować prywatny profil gracza z kodem promocyjnym, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT, należy wejść na stronę internetową bukmachera.

Następnie trzeba kliknąć na czerwony button z napisem „ZAŁÓŻ KONTO”, które znajduje się w prawym górnym rogu witryny eToto, zaraz koło panelu logowania – jeśli nie możecie go zlokalizować, zerknijcie na zdjęcie poniżej: właściwe pole obwiedzione jest zieloną ramką.

Strona internetowa eToto - przejście do rejestracji
Rejestracja na stronie internetowej eToto Kliknij "Załóż konto", aby porzejśc do formularza

Po kliknięciu w pole "Załóż Konto" otworzy Wam się formularz rejestracyjny. Na tej podstronie rejestracyjnej znajdziecie również potwierdzenie, że dla nowych klientów eToto Zakłady Bukmacherskie do zgarnięcia jest mega premia na start: bonus 200% od pierwszej wpłaty.

Formularz rejestracji

Po zapoznaniu się z tą informacją, możecie swobodnie przejść do wypełniania wniosku online. Formularz rejestracyjny eToto składa się tylko z trzech kroków rejestracyjnych. W każdym z nich musimy uzupełnić wszystkie wymagane pola - nie można zostawić choćby jednego okienka pustego.

Jest to ważne, albowiem zdecydowanie ułatwi Wam szybką, wręcz ekspresowe zapisanie się do grona klientów eToto. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje o poszczególnych krokach rejestracyjnych w eToto Polska.

Pierwszy etap rejestracji w eToto, zatytułowany "Dane osobowe", wymaga od nas podania następujących danych:

 • płeć (opcja zaznaczenia mężczyzna/kobieta), imię, nazwisko, data urodzenia , adres e-mail.

W drugim etapie rejestracji w eToto, zatytułowanym "Dane kontaktowe", podajemy:

 • PESEL (należy wpisać 11 cyfr bez żadnych dodatkowych znaków),
 • typ dokumentu (do wyboru mamy dowód osobisty i paszport) i jego numer,
 • data ważności dokumentu tożsamości (z rozwinięcia wybieramy datę ważności dokumentu tożsamości) - jeśli nasz dokument nie ma daty ważności, bukmacher sugeruje wybór maksymalnej możliwej daty,
 • numer telefonu, adres (należy podać adres wraz z numerem mieszkania), kod pocztowy (w formacie XX-YYY).

   

  Baner z zaletami eToto | Ważne po rejestracji z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Trzeci etap rejestracji w eToto, zatytułowany "Informacje o koncie" - tutaj podajemy wszystkie dane, dotyczące internetowego konta bukmacherskiego online:

 • login użytkownika (wykorzystywany przy logowaniu się na konto), hasło (również do logowania konta), potwierdzenie hasła (trzeba wpisać takie samo jak wyżej),
 • waluta (automatycznie wybrany jest polski złoty i należy tak zostawić).

WAŻNE! W tym kroku rejestracyjnym eToto musicie również aktywować, poprzez wpisanie lub wklejenie, ekskluzywny eToto kod promocyjny (aktywny kod to LEGALSPORT) . Kod rejestracyjny należy wpisać lub wkleić w polu "Kod bonusowy". Pole do kodu bonusowego znajduje się tuż nad "Captcha".

Rejestracja błyskawiczna w eToto

Podczas szybkiej rejestracji nie musicie podawać numeru konta bankowego oraz skanów dowodu tożsamości. Bez problemów potrzebne do realizacji wypłaty bonusów i gotówki dane możecie podać w późniejszym terminie.

Po tym jak upewniliście się, że wszystkie pola na formularzu online są wypełnione, wystarczy wysłać wniosek do bukmachera eToto Online. Po wykonaniu tej czynności można już śmiało czekać na potwierdzenie założenia konta online, które znajdziecie na skrzynce mailowej. I to wszystko.

W razie problemów z rejestracją na etoto.pl, warto skontaktować się z działem obsługi klienta za pośrednictwem chatu online. Dzięki temu wszystkie Wasze dylematy i komplikacje zostaną w mgnieniu oka rozwiązane.

Na konsultanta online w eToto czeka się statystycznie kilka chwil. Wszystko zależne jest jednak od czasu, w jakim się to robi. Wiadomo, że w sobotę czy niedzielę ten czas będzie nieco dłuższy.

Identycznie sytuacja wygląda w Betclic Zakłady Bukmacherskie, tak więc i tego sprawdzonego bukmachera polecamy do rejestracji w ramach pakietu VIP gwarantującego kompletną ofertę bukmacherską i bonusową na pewniaki.

Korzyści z bezpłatnej rejestracji w eToto

Darmowa i szybka rejestracja u bezpiecznego i sprawdzonego przez typerów bukmachera eToto, który należy do grona legalnych operatorów zakładów sportowych z licencją Ministerstwa Finansów, gwarantuje mnóstwo dodatkowych korzyści, które w ostatecznym rozrachunku przekładają się nie tylko na jakość postawionych elektronicznych kuponów bukmacherskich, ale także na ilość stawianych zakładów online.

Do najważniejszych korzyści związanych z rejestracją w eToto należą:

- Otrzymujecie mega wysoki bonus na start

- Zyskujecie dostęp do aktualnych promocji bukmacherskich
Dzięki bonusom tymczasowym i okazjonalnym można podwyższać sobie potencjalną wygraną na kuponie.

- Uzyskujecie dojście do ekstra oferty bukmacherskiej i wysokich kursów
Dobre kursy można znaleźć w ofercie na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę oraz hokej na lodzie.

- Dostajecie możliwość wyszukiwania surebetów i valuebetów
100% pewniaki, jak i niedoszacowane typy są idealnym uzupełnieniem docelowej strategii gry.

Dzięki rejestracji w eToto zyskujecie dodatkowo dostęp do ETOTO PLUS
Dzięki dostępowi do oferty specjalnej VIP zgarniacie 
najwyższe kursy na rynku na wybrane przez buka zdarzenia.

- Dodatkowo obstawiacie zakłady sportowe na nowoczesnej platformie bukmacherskiej
W eToto można zawierać zakłady online na pionierskiej stronie www oraz innowacyjnej aplikacji online.

Baner z kodem promocyjnym eToto | Jak zarejestrować się z kodem bonusowym eToto > LEGALSPORT
Ekskluzywny kod promocyjny do max bonusów eToto

Oczywiście to tylko najważniejsze korzyści wynikające z rejestracji w zakładach sportowych eToto. Jeżeli chcecie zapoznać się z kompletną listą najnowszych korzyści, to musicie koniecznie założyć bezpłatne konto online w eToto z kodem promocyjnym, który jest opisany TU.

eToto dla stałych graczy dostępne po rejestracji

Bukmacher przyciąga do siebie nie tylko mega ofertą specjalną VIP na start, ale również fantastycznymi bonusami tymczasowymi i promocjami okazjonalnymi. Oznacza to, że po bezpłatnej rejestracji online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej możecie korzystać zarówno z bonusów na start, jak i z promocji tymczasowych oraz okazjonalnych prezentów i premii finansowych.

Dzięki temu będziecie mieć zdecydowanie więcej szans na to, aby ograć legalnego bukmachera eToto. Efektywna gra jest o tyle ważna, że za jej pomocą można optymalizować stawki pojedynczego zakładu oraz wygrane na pojedynczych kuponach sportowych online.

Lista najlepszych bonusów bukmacherskich dla stałych graczy w eToto
Nazwa bonusu eToto Kwota bonusu Co ile oferta jest odnawiana?
Promocja "Nocne Granie" freebet 50 zł co tydzień
Promocja "Mniej Więcej" freebet 25 zł co tydzień
Bonus "Git Typ" freebet 50 zł co tydzień
Bonus "Kornery" freebet 25 zł co tydzień
Promocja "e-Granie" bonus 40 zł  co tydzień
Promocja "TOP 3" freebet 50 zł co tydzień
Bonus "Weekendo Granie" bonus 40 zł                                              co tydzień
Bonus "Return" bonus 100 zł czasowa
Promocja "Raz Dwa Trzy" bonus 100 zł czasowa

Warto na koniec wspomnieć, że bardzo podobne bonusy online posiada legalny polski bukmacher Betclic. I mamy na myśli nie tylko tymczasowe promocje, ale również ekskluzywny bonus powitalny za rejestrację nowego konta na stronie internetowej lub aplikacji bukmacherskiej kodem promocyjnym. Kod brzmi LEGALSPORT <<< Tak tak, hasło bonusowe LEGALSPORT działa u wszystkich legalnych bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów.

FAQ

1. Ile trwa rejestracja u bukmachera eToto?

Rejestracja nowego użytkownika, wraz z pełną aktywacją konta, u warszawskiego bukmachera eToto trwa zaledwie kilka minut - samo założenie konta to 60 sekund. Co więcej, przeważnie konsultanci na czacie online akceptują świeżo założonego użytkownika w ciągu średnio 3 minut od momentu złożenia kompletnego wniosku – żaden inny legalny operator zakładów sportowych nie oferuje swoim klientom szybszej rejestracji nowego konta gracza. 

2. Czy warto zarejestrować się w eToto?

Wielu obstawiających zakłady bukmacherskie ceni sobie usługi eToto. Gracze zwracają uwagę nie tylko na specjalne podtypy na mecze piłki nożnej, czy też bardzo dobre kursy bukmacherskie na popularne sporty, ale także na specjalistyczne promocje bukmacherskie, które u tego buka odgrywają coraz większą rolę (pomagają między innymi zwiększyć początkowy budżet bukmacherski)!

3. eToto rejestracja: czy muszę przesłać skan dowodu tożsamości?

Warunkiem koniecznym do pełnego odblokowania i aktywacji nowego konta bukmacherskiego online jest przesłanie skanu dowodu tożsamości (z obu stron – może być też bardzo wyraźne zdjęcie dokumentu zrobione na przykład telefonem). Nie musicie jednak podawać wszystkich danych!

Bez problemów możecie zasłonić na przykład swoje zdjęcie, imiona rodziców czy wzór podpisu. Taką modyfikację skanu lub fotografii możecie przeprowadzić w najprostszym edytorze graficznym.

5. Zakłady bukmacherskie bez konta bankowego – czy taka rejestracja jest możliwa?

Jeżeli chcecie obstawiać na co dzień wydarzenia sportowe u legalnych bukmacherów online, to musicie posiadać aktywny rachunek bankowy - wymaga tego polskie prawo i zapisy Ustawy Hazardowej. Nie ma innej możliwości, albowiem na Wasze konto bankowe, połączone z kontem użytkownika, bukmacher będzie Wam wypłacał wszystkie wygrane Zaznaczamy, że nie musicie martwić się o bezpieczeństwo podanych danych, gdyż bukmacher eToto dokłada wszelkich starań, aby wszystkie zebrane informacje osobowe i finansowe były w pełni bezpieczne.

Komentarze (1)
eToto rejestracja konta
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Hjadek
skomentowano ponad miesiąc temu
Rejestrowałem konto i wpłaciłem 30 zł, nie widzę bonusu 200% - gdzie go powinienem szukać?

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.