wtorek, 24 listopada 2020
Najnowsze: Inter - Real Madryt: typy, kursy, zakłady za freebet

eWinner bonus powitalny

Premia eWinner na start dla nowych klientów. Ekskluzywny bonus eWinner z kodem promocyjnym - aktualizacja na listopad 2020.

Odbierz kod promocyjny eWinner Oferta na bonus eWinner VIP ważna do 30 listopada 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. eWinner bonus na start z kodem promocyjnym na listopad 2020
  1. Co wchodzi w skład bonusu na start eWinner
  2. eWinner bonus na start a inne oferty powitalne u legalnych buków
 2. Jak odebrać bonus powitalny eWinner
  1. eWinner - odbiór bonusu powitalnego w dwóch krokach
  2. Odbiór bonusu eWinner na start z kodem promocyjnym
 3. Bonus na start eWinner - na co wykorzystać
 4. Jak obrócić bonus eWinner dla nowych klientów
 5. Opinie o bonusie na start eWinner
 6. FAQ - bonus powitalny eWinner w pytaniach i odpowiedziach
 7. Warto wiedzieć o bonusie na start eWinner
Promocja powitalna dla nowych graczy eWinner Zakłądy Bukmacherskie
Bonus na start eWinner z kodem promocyjnym

Oferta powitalna eWinner dla nowych graczy to wyjątkowy pakiet trzech bonusów na łączną kwotę 1170 zł, dostępny dla każdego typera, który zarejestruje darmowe konto bukmacherskie w eWinner online.

 

Co ważne, bonus charakteryzuje się bardzo prostymi warunkami odbioru i obrotu, więc bez trudu poradzi sobie z nim nawet początkujący gracz.

  eWinner bonus na start  

Aktywny kod na listopad 2020: LEGALSPORT

Warto przy tym pamiętać, że najwyższy bonus powitalny eWinner online odbierzemy tylko z kodem polecającym - specjalny eWinner kod bonusowy to hasło "LEGALSPORT", które należy wykorzystać podczas procesu rejestracji darmowego konta typerskiego. Ten unikalny eWinner kod rabatowy otwiera nam dostęp nie tylko do powitalnej oferty tego legalnego bukmachera internetowego, ale również do całego wachlarza promocji i bonusów.

eWinner bonus na start z kodem promocyjnym na listopad 2020

Legalny bukmacher internetowy eWinner przygotował dla swoich graczy wyjątkowo atrakcyjny bonus powitalny z kodem promocyjnym. Ta unikalna oferta zawiera zakłąd bez ryzyka, czyli tzw. eWinner cashback na start w wsokości 170 zł (150 zł + 20 zł w prezencie od nas za kod - LEGALSPORT), przyznawany po wpłacie pierwszego depozytu, a także dwa bonusy 100% od drugiej i trzeiej wpłaty. Pakiet eWinner na start cechuje nie tylko optymalna wysokość bonusu, ale również bardzo korzystne warunki i zasady regulaminowe - dzięki tak atrakcyjnej propozycji powitalnej eWinner od razu zdobył zaufanie graczy, co odbija ranking TOP bukmacherów internetowych, w którym ten legalny polski bukmacher internetowy zajął wysoką pozycję wkrótce po starcie swojej oferty.

Istotny jest też fakt, że odbiór bonusu powitalnego eWinner jest bardzo prosty - trzeba jedynie pamiętać, by podczas rejestracji darmowego kont typerskiego wykorzystać unikalny, akceptowany przez bukmachera internetowego eWinner kod promocyjny - hasło kodu polecającego brzmi "LEGALSPORT". Ten kod rejestracyjny zapewnia najlepsze warunki bonusu na start, które dla graczy, rejestrujących się w eWinner online bez kodu, nie będą dostępne. A ponieważ eWinner kod bonusowy możemy wykorzystać tylko podczas rejestracji, warto dwa razy sprawdzić, czy na pewno wprowadziliśmy go w odpowiednie miejsce w panelu rejestracyjnym. Następnie wystarczy już tylko dokonać pierwszej wpłaty - jeśli pierwszy depozyt będzie miał wysokość co najmniej 20 zł, automatycznie aktywowany zostanie zakład bez ryzyka 170 zł, zapewniający zwrot stawki w przypadku nietrafionego kuponu bukmacherskiego.

Co wchodzi w skład bonusu na start eWinner

Pakiet powitalny eWinner dla nowych klientów to aż trzy bonusy, których łączna kwota wynosi 1170 zł. Dzięki tym środkom możecie postawić wiele dodatkowych kuponów bukmacherskich, co może się przełożyć na solidne wygrane bukmacherskie!

W skład bonusu eWinner na start wchodzi:

 • Zakład bez ryzyka 170 zł - by automatycznie aktywować tę promocję, wystarczy dokonać pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 20 zł. W ramach bonusu nasz pierwszy kupon bukmacherski możemy postawić bez ryzyka przegranej - jeśli okaże się nietrafiony, eWinner zwróci nam stawkę za kupon do 170 zł (150 zł + 20 zł za nasz kod do eWinner). Oznacza to, że możemy zaryzykować wyższe kursy bukmacherskie, ponieważ nic nie ryzykujemy - trafiony kupon to dla nas wyższa potencjalna wygrana, a jeśli kupon "nie wejdzie" to eWinner zwróci nam stawkę w postaci bonusu bukmacherskiego. By wypłacić przyznany bonus na nasz rachunek bankowy, należy obrócić nim trzykrotnie, stawiając dowolne kupony bukmacherskie z minimalnym kursem 2.50.
Promocja powitalna 100% od drugiej wpłaty w eWinner Zakłady Bukmacherskie - infografika
eWinner bonus 100% od depozytu
 • Bonus 100% od drugiego depozytu do 500 zł - po wpłacie drugiego depozytu jesteśmy uprawnieni do odbioru drugiej części bonusu - jest to podwojenie naszej wpłaty. Minimalny depozyt, umożliwiający skorzystanie z promocji to 20 zł, wato jednak wpłacić więcej, ponieważ eWinner przyzna nam drugie tyle. Bonus 100% od depozytu eWinner należy aktywować - by to zrobić, należy dokonać jednokrotnego obrotu bonusem, stawiając dowolne kupony bukmacherskie z minimalnym kursem 1.50. Po odblokowaniu bonusu zostanie on przypisany do naszego konta bonusowego - by wypłacić te pieniądze na nasze konto bankowe, należy dokonać trzykrotnego obrotu bonusem (minimalny kurs każdego kuponu, wchodzącego w skład obrotu, to 2.50).
 • Bonus 100% od trzeciej wpłaty do 500 zł - podwojenie trzeciego depozytu w eWinner działa dokładnie tak samo, jak promocja od drugiej wpłaty. Maksymalnie możemy odebrać do 500 zł, bonus musimy najpierw odblokować, a do wypłaty potrzebny jest trzykrotny obrót bonusem.

eWinner bonus na start a inne oferty powitalne u legalnych buków

W porównaniu do innych bonusów powitalnych, dostępnych na polskim rynku internetowych zakładów sportowych, propozycja legalnego buka eWinner prezentuje się bardzo korzystnie. Warto przy tym pamiętać, że rejestracja kont typerskich u większej liczby legalnych bukmacherów online to nie tylko możliwość wyszukiwania surebetów, ale również zwiększenie swoich szans na wygrane kupony bukmacherskie poprzez odbiór atrakcyjnych bonusów powitalnych, czyli darmowej kasy od bukmachera.

Zakłady bukmacherskie eWinner

eWinner oferuje graczom jeden z najlepszych bonusów na start
Porównaj promocje powitalne u legalnych buków z kodem promocyjnym VIP

Przechodzę do zestawienia promocji

Oprócz pakietu powitalnego eWinner polecamy przyjrzeć się również ofercie, jaką dla graczy przygotowała Fortuna - w Fortuna bonus na start z kodem promocyjnym to nawet 1140 PLN w trzech bonusach (bonus 100% od depozytu, cashback 120 zł oraz freebet 20 zł), warta uwagi jest też powitalna propozycja legalnego bukmachera STS (bonus STS 1259 zł na start: bonus od wpłaty do 1200 zł, freebet 25 zł i zakład bez ryzyka 34 zł) czy też najwyższy na polskim rynku powitalny zakład bez ryzyka, czyli Betclic cashback 500 (z kodem promocyjnym zakład bez ryzyka Betclic to aż 510 zł). Zachęcamy do bliższego zapoznania się z tymi ofertami powitalnymi - pamiętajcie, że do wszystkich bonusów na start u legalnych polskich bukmacherów obowiązuje jeden kod promocyjny LEGALSPORT - tylko w Betclic kod bonusowy brzmi LEGALSPORTPL.

Jak odebrać bonus powitalny eWinner

Odbiór pakietu powitalnych korzyści eWinner z kodem bonusowym jest bardzo prosty, dzięki temu poradzi sobie z nim zarówno doświadczony typer, jak i początkujący gracz bukmacherski. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótką instrukcję, dzięki której bez najmniejszych problemów skorzystacie z najlepszego bonusu na start u legalnego polskiego bukmachera internetowego eWinner. 

eWinner - odbiór bonusu powitalnego w dwóch krokach

By zgarnąć eWinner bonus dla nowych klientów wystarczy wykonać dwa proste kroki - tylko tyle dzieli nas od wyjątkowej promocji powitalnej, dostępnej dla wszystkich typerów, zakładających nowe konto eWinner - nie ma znaczenia, czy przechodzisz do eWinner od innego legalnego bukmachera internetowego, jak STS, Totolotek czy Betfan, czy też po raz pierwszy rejestrujesz swoje konto typerskie.

 • Krok 1. Pierwszym krokiem do odbioru pakietu mega korzyści w eWinner online jest rejestracja darmowego konta typerskiego - by to zrobić, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, składający się zaledwie z kilku pól (tu przeczytasz, jak wygląda w eWinner błyskawiczna rejestracja z kodem promocyjnym, zapewniającym najlepszy bonus powitalny). W formularzu musimy podać m.in. swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz login i hasło d konta. Nie musimy natomiast podawać numeru rachunku bankowego ani przesyłać dokumentu tożsamości - wynika to z faktu, że eWinner udostępnia graczom tzw, eWinner konto tymczasowe, dzięki czemu na etapie rejestracji wymagane są tylko podstawowe dane (pozostałe uzupełniamy przy przekształceniu konta tymczasowego w konto stałe).
Kod rejestracyjny do pakietu korzyści powitalnych eWinner Zakłady Bukmacherskie
eWinner kod promocyjny do bonusu na start
 • Krok 2. Po rejestracji konta typerskiego należy dokonać pierwszego depozytu - pamiętajcie, by był on wyższy niż 20 zł, ponieważ taka wysokość bonusu jest wymagana, by aktywować eWinner zakład bez ryzyka 170 zł. Warto też rozważyć wysokość drugiego i trzeciego bonusu - od ich wysokości zależny jest eWinner bonus od depozytu 100%. Pamiętajcie, że im wyższy depozyt, tym wyższy otrzymamy bonus, dlatego warto dobrze przemyśleć wysokość swojej pierwszej wpłaty. Po zasileniu konta typerskiego depozytem możemy już zawrzeć pierwszy zakład - nasz pierwszy kupon bukmacherski objęty będzie tzw. promocją cashback, dzięki czemu nie musimy obawiać się ryzyka przegranej. Jeśli bowiem nasz kupon okaże się nietrafiony, legalny bukmacher eWinner zwróci nam za niego stawkę. To więc idealna okazja do przetestowania oferty sportowej eWinner bez ryzykowania utraty własnych środków.

Odbiór bonusu eWinner na start z kodem promocyjnym

By odebrać najlepszy pakiet powitalny eWinner w wersji VIP należy wykorzystać specjalny kod promocyjny dla nowego gracza - hasło kodu do bonusu na start brzmi "LEGALSPORT". Ten kod polecający należy wpisać w odpowiednie miejsce w formularzu rejestracyjnym - jest to pole, zatytułowane "Kod promocyjny", które znajdziecie w pierwszym orku formularza. Z tym kodem otrzymamy dostęp do ponadstandardowych warunków oferty powitalnej eWinner, będziemy też mogli bez ograniczeń korzystać z pozostałych bonusów i promocji dla graczy od eWinner. Warto o tym wspomnieć, bo eWinner bonusy dla graczy, którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie u tego operatora są naprawdę atrakcyjne, dzięki czemu skutecznie zwiększają nasze szanse na trafione kupony i wygrane bukmacherskie.

Bonus na start eWinner - na co wykorzystać

Wykorzystanie oferty powitalnej legalnego bukmachera internetowego eWinner zależy w dużej mierze od naszych preferencji i sportowej wiedzy. Mamy dla Was dobrą wiadomość - eWinner nie nakłada na graczy żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o dyscypliny sportowe, które możecie obstawiać za swój bukmacherski bonus powitalny eWinner. A ponieważ w eWinner oferta bukmacherska obejmuje ponad 20 dyscyplin sportowych, każdy typer bez trudu znajdzie coś dla siebie.

Niezależnie od tego, czy lubicie stawiać tylko typy na piłkę nożną, czy też na swoich kuponach umieszczacie głównie selekcje na koszykówkę lub na hokej albo e-sport, bez trudu stworzycie w eWinner kupony bukmacherskie, spełniające warunki promocji powitalnej. Musicie tylko pamiętać o ilości obrotów bonusem, minimalnym kursie na kuponie oraz minimalnej liczbie zdarzeń - jeśli natomiast chodzi o sporty, jakie możecie typować za bonus powitalny, to tu panuje pełna dowolność. Jak więc widzicie, w eWinner bonus powitalny możecie wykorzystać na co chcecie - mogą to być zakłady na żółte lub czerwone kartki, typy under/over czy standardowe zakłady typu 1X2.

Poniżej przygotowaliśmy dla Was przykładowy kupon bukmacherski, jaki można postawić za pierwszą część bonusu powitalnego eWinner, czyli cashback 170 zł na start. Na takim kuponie możecie zawrzeć wyższe kursy bukmacherskie - jeśli okaże się on nietrafiony, eWinner zwróci Wam stawkę za kupon. Jeśli natomiast kupon okaże się trafiony, to wyższe kursy będą dla Was oznaczać wyższą wygraną!

Przykładowy kupon bukmacherski eWinner za cashback powitalny

Tottenham Hotspur vs Bayern Monachium, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.11
FC Astana vs Partizan Belgrad, Liga Europy, typ 1, kurs - 1.95
Everton FC vs West Ham United, Premier League, typ 1, kurs - 2.02
Spal vs Parma, Serie A, typ 1, kurs - 2.19

------------------------------------------------------------------------------
Całkowity kurs kuponu: 18.20 | Stawka kuponu: 150 zł | Ewentualna wygrana: 2402.70 zł
>>>Stawiam zakład bez ryzyka 170 zł w eWinner<<<

Jeśli zastanawiacie się, czy warto odebrać bonus powitalny w eWinner online, to proponujemy zerknąć na poniższą tabelę - znajdziecie w niej informacje dotyczące wysokości wygranych bukmacherskich, uzyskanych dzięki promocji "eWinner cashback 170 zł na start". A pamiętajcie, że to tylko pierwszy z trzech elementów bonusu eWinner dla nowych klientów - drugi i trzeci bonus również mogą się przełożyć na wiele zwycięskich kuponów bukmacherskich!

Wygrane bukmacherskie za zakład bez ryzyka eWinner 170 zł na start
Miesiąc odbioru bonusu Średnia wygrana za eWinner cashback
Styczeń 2020 r. 380 zł
Luty 2020 r. 220 zł
Marzec 2020 r. 395 zł
Kwiecień 2020 r. 450 zł
Maj 2020 r. 270 zł
Czerwiec 2020 r. 400 zł
Lipiec 2020 r. 380 zł
Sierpień 2020 r. 440 zł
Wrzesień 2020 r. 270 zł
Październik 2020 r. 390 zł
Listopad 2020 r. 600 zł
Grudzień 2020 r. 450 zł

Jak obrócić bonus eWinner dla nowych klientów

Obrót bonusem na start eWinner jest równie prosty jak jego odbiór. Pamiętajcie, by przed przystąpieniem do obrotu zapoznać się z warunkami regulaminowymi promocji powitalnej - znajdziecie je na stronie internetowej eWinner, Dzięki temu będziecie mieć pewność, że każdy z Waszych kuponów spełnia warunki obrotu i przybliża Was do momentu, gdy będziecie mogli wypłacić swój bonus powitalny na rachunek bankowy.

Każdy kupon bukmacherski, spełniający warunki obrotu bonusem na start eWinner online, musi posiadać określone parametry. Przed postawieniem kuponu warto więc zwrócić uwagę na:

 • minimalny kurs całkowity kuponu - bonusy od depozytów eWinner należy najpierw aktywować, stawiając kupony z minimalnym kursem 1.50. Jeśli chodzi o możliwość wypłaty bonusu powitalnego eWinner, to wszystkie trzy elementy promocji wymagają kuponów z minimalnym kursem co najmniej 2.50.
 • minimalny kurs pojedynczej selekcji na kuponie - ten parametr nie obowiązuje w przypadku promocji powitalnej eWinner - liczy się tylko całkowity kurs kuponów, zaliczających się do obrotu bonusem.
 • minimalną ilość zakładów na kuponie (ta informacja powie Wam, czy możecie w ramach obrotu bonusem postawić w eWinner kupon SOLO, czy musi to być kupon bukmacherski AKO z określoną liczbą zdarzeń) - ten parametr również nie obowiązuje dla bonusów powitalnych eWinner, który bierze pod uwagę tylko kurs całkowity kuponu - możemy więc stawiać dowolne kupony zarówno SOLO, jak i AKO.
 • czas na obrót bonusem - w przypadku każdego z trzech bonusów na start mamy 30 dni na dokonanie wymaganego obrotu, umożliwiającego nam wypłatę środków bonusowych na nasz rachunek bankowy.

Jak widać, ogólne warunki regulaminowe obrotu bonusem na start eWinner są proste i przejrzyste. Dzięki temu bonus powitalny eWinner plasuje się wysoko w rankingu promocji powitalnych - dla graczy liczy się bowiem nie tylko wysokość bonusu, ale również obrót, a pod tym względem propozycja legalnego polskiego bukmachera internetowego eWinner prezentuje się naprawdę dobrze.

Opinie o bonusie na start eWinner

Oferta powitalna eWinner online od samego początku wzbudziła duże zainteresowanie wśród polskich typerów internetowych, którzy docenili jej liczne zalety. Sprawdzając opinie graczy o bonusie powitalnym eWinner można zauważyć, że typerzy podkreślają nie tylko wysokość bonusu, ale również jego prostotę oraz korzystne warunki odbioru, co ma znaczenie nie tylko dla początkujących typerów, ale również dla tych doświadczonych graczy, którzy są zmęczeni skomplikowanymi zasadami regulaminowymi wielu bonusów. Pod tym względem eWinner bonus na start z kodem promocyjnym VIP spełnia oczekiwania wszystkich polskich graczy bukmacherskich. Typerzy doceniają również przejrzysty regulamin promocji powitalnej oraz wyrażają pozytywne opinie na temat warunków obrotu bonusem, które są takie same dla każdego z trzech elementów promocji powitalnej.

FAQ - bonus powitalny eWinner w pytaniach i odpowiedziach

Bonus powitalny eWinner dla nowych klientów od chwili wejścia na rynek wzbudził duże zainteresowanie typerów. Sprawdziliśmy, jakie pytania graczy o bonus na start eWinner online pojawiają się najczęściej, i przygotowaliśmy na nie odpowiedzi.

1. Co wchodzi w skład bonusu powitalnego eWinner online?

Extra oferta powitalna eWinner z kodem promocyjnym to przede wszystkim bez ryzyka, czyli eWinner cashback 170 zł - dzięki temu bonusowi swój pierwszy kupon bukmacherski eWinner możemy postawić bez ryzyka przegranej własnych środków. W skład pakietu powitalnego eWinner wchodzi też ekskluzywny bonus 100% od drugiej i trzeciej wpłaty (od każdego depozytu maksymalnie 500 zł), czyli najbardziej popularny i najchętniej odbierany przez polskich typerów bonus bukmacherski. Ten wyjątkowy bonus cechuje się nie tylko bardzo atrakcyjną wysokością, ale też prostymi warunkami obrotu, co ma duże znaczenie dla typerów.

2. Jak odebrać eWinner bonus dla nowych graczy?

Odbiór bonusu na start eWinner z kodem promocyjnym jest bardzo prosty i intuicyjny. By z niego skorzystać, wystarczy tylko zarejestrować nowe konto typerskie eWinner z kodem bonusowym, a następnie wpłacić pierwszy depozyt, korzystając z jednej z licznych dostępnych w eWinner metod zasilenia konta (m.in. szybkie płatności obsługiwane przez platformę Blue Media, karta kredytowa, tradycyjny przelew bankowy). Po dokonaniu pierwszego depozytu (musi on wynosić minimum 20 zł) aktywowany zostanie cashback 170 zł, czyli zakład bez ryzyka przegranej. Z kolei od drugiej i trzeciej wpłaty otrzymamy bonus 100% do 500 zł, dlatego warto dobrze zastanowić się nad wysokością depozytu, by odebrać w eWinner maksymalny bonus na start.

3. Czy do odbioru bonusu potrzebny jest kod promocyjny?

Tak, najlepszy bonus na start eWinner dostępny jest tylko z kodem promocyjnym - unikalny eWinner kod rejestracyjny brzmi "LEGALSPORT" i należy go wykorzystać podczas rejestracji konta typerskiego. Ten kod umożliwia nam skorzystanie z najlepszych warunków oferty powitalnej eWinner, które są niedostępne dla graczy, którzy zarejestrowali się bez kodu. Pamiętajcie więc, by sprawdzić, czy na pewno podczas wypełniania formularza rejestracyjnego eWinner wykorzystaliście specjalne hasło bonusowe.

4. Czy warto odebrać eWinner bonus dla nowych klientów?

Tak, zdecydowanie warto skorzystać z wyjątkowej oferty powitalnej eWinner z kodem promocyjnym. Ten bonus na start eWinner dla nowych klientów plasuje się bardzo wysoko na liście nagród powitalnych u legalnych polskich bukmacherów i śmiało może konkurować z propozycjami powitalnymi takich operatorów jak Fortuna (u tego buka otrzymamy bonus na start 1140 zł w trzech bonusach: podwojenie pierwszego depozytu do 1000 zł, freebet 20 zł i zakład bez ryzyka 120 zł), STS (maksymalny bonus powitalny STS z kodem promocyjnym to 1159 zł w trzech bonusach: bonus 100% od wpłaty do 1200 zł zakład bez ryzyka 34 zł oraz darmowy zakład 25 zł), Betclic (jeden z najwyższych na polskim rynku zakładów bez ryzyka - Betclic cashback 500) czy fororBET (extra forBET bonus dla nowych klientów 2100 zł). Oferta na start eWinner jest bardzo konkurencyjna zarówno jeśli chodzi o wysokość bonusu powitalnego, jak i o warunki jego odbioru i obrotu, co również ma duże znaczenie dla typerów.

Warto wiedzieć o bonusie na start eWinner

 • Legalny polski bukmacher internetowy eWinner przygotował dla swoich graczy ekskluzywny bonus powitalny, obejmujący zakład bez ryzyka 170 zł oraz bonusy 100% do 500 zł od drugiej i trzeciej wpłaty.
 • By otrzymać bonus, należy założyć bezpłatne konto typerskie eWinner na stronie www bukmachera lub w eWinner aplikacji mobilnej na tablet i telefon. Przy rejestracji warto wykorzystać unikalny eWinner kod promocyjny (hasło kodu to "LEGALSPORT") by zyskać najlepsze warunki bonusu powitalnego
 • Promocja eWinner dla nowych klientów posiada bardzo korzystne warunki obrotu, dzięki czemu z odbiorem bonusu poradzi sobie nawet niedoświadczony typer.
Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

eWinner bonus powitalny
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.