sobota, 25 marca 2023
Najnowsze: Hiszpania - Norwegia kursy, typy

eWinner bonus powitalny

Premia eWinner na start dla nowych klientów. Ekskluzywny bonus eWinner z kodem promocyjnym - aktualizacja na marzec 2023.

Pakiet 610 zł na nowe konto
Powiększony bonus eWinner tylko z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. eWinner bonus na start z kodem promocyjnym na marzec 2023
  1. Co wchodzi w skład bonusu na start eWinner
 2. Jak odebrać bonus powitalny eWinner
  1. eWinner - odbiór bonusu powitalnego w dwóch krokach
  2. Odbiór bonusu eWinner na start z kodem promocyjnym
 3. Bonus na start eWinner - na co wykorzystać
 4. Jak obrócić bonus eWinner dla nowych klientów
 5. Opinie o bonusie na start eWinner
 6. FAQ - bonus powitalny eWinner w pytaniach i odpowiedziach
 7. Warto wiedzieć o bonusie na start eWinner
Pakiet powitalnych premii finansowych w eWinner online

Oferta powitalna eWinner dla nowych graczy to wyjątkowy pakiet bonusów na łączną kwotę 610 zł, dostępny dla każdego typera, który zarejestruje darmowe konto bukmacherskie w eWinner online.

Powitalny cashback ewinner
Do odbioru 110 zł po rejestracji konta

Co ważne, bonus charakteryzuje się bardzo prostymi warunkami odbioru i obrotu, więc bez trudu poradzi sobie z nim nawet początkujący gracz.

Warto przy tym pamiętać, że najwyższy bonus powitalny eWinner online odbierzemy tylko z kodem polecającym - specjalny eWinner kod bonusowy to hasło "LEGALSPORT", które należy wykorzystać podczas procesu rejestracji darmowego konta typerskiego. Ten unikalny eWinner kod rabatowy otwiera nam dostęp nie tylko do powitalnej oferty tego legalnego bukmachera internetowego, ale również do całego wachlarza promocji i bonusów.

eWinner bonus na start z kodem promocyjnym na marzec 2023

Legalny bukmacher internetowy eWinner przygotował dla swoich graczy wyjątkowo atrakcyjny bonus powitalny z kodem promocyjnym. Ta unikalna oferta zawiera zakład bez ryzyka, czyli tzw. eWinner cashback na start w wysokości 110 zł (100 złw ramach oferty standardowej + dodatkowe  10 zł w prezencie od nas za kod - LEGALSPORT), przyznawany po wpłacie pierwszej wpłaty, a także bonus 50% od drugiego depozytu 500 zł.

Najlepszy pakiet powitalny eWinner z kodemProste warunki regulaminowe promocjiZyskowne bonusy do wykorzystania na całą ofertę
Najlepszy pakiet powitalny eWinner z kodem
Proste warunki regulaminowe promocji
Zyskowne bonusy do wykorzystania na całą ofertę
ODBIERZ w

Pakiet eWinner na start cechuje nie tylko optymalna wysokość bonusu, ale również bardzo korzystne warunki i zasady regulaminowe - dzięki tak atrakcyjnej propozycji powitalnej eWinner od razu zdobył zaufanie graczy, co odbija ranking TOP bukmacherów internetowych, w którym ten legalny polski bukmacher internetowy zajął wysoką pozycję wkrótce po starcie swojej oferty.

Istotny jest też fakt, że odbiór bonusu powitalnego eWinner jest bardzo prosty - trzeba jedynie pamiętać, by podczas rejestracji darmowego kont typerskiego wykorzystać unikalny, akceptowany przez bukmachera internetowego eWinner kod promocyjny - hasło kodu polecającego brzmi "LEGALSPORT". Ten kod rejestracyjny zapewnia najlepsze warunki bonusu na start, które dla graczy, rejestrujących się w eWinner online bez kodu, nie będą dostępne.

Infografika - rekomendacje dla legalnego buka eWinner online
Dlaczego warto odebrać bonusy powitalne eWinner?

A ponieważ eWinner kod bonusowy możemy wykorzystać tylko podczas rejestracji, warto dwa razy sprawdzić, czy na pewno wprowadziliśmy go w odpowiednie miejsce w panelu rejestracyjnym. Następnie wystarczy już tylko dokonać pierwszej wpłaty - jeśli pierwszy depozyt będzie miał wysokość co najmniej 20 zł, automatycznie aktywowany zostanie cashback 110 zł, zapewniający zwrot stawki w przypadku nietrafionego kuponu bukmacherskiego.

Co wchodzi w skład bonusu na start eWinner

Pakiet powitalny eWinner dla nowych klientów to bonusy, których łączna kwota wynosi 610 zł. Dzięki tym środkom możecie postawić wiele dodatkowych kuponów bukmacherskich, co może się przełożyć na solidne wygrane bukmacherskie!

W skład bonusu eWinner na start wchodzi:

 • Powitalny cashback 110 zł - by automatycznie aktywować tę promocję, wystarczy dokonać pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 20 zł. W ramach bonusu nasz pierwszy kupon bukmacherski możemy postawić bez ryzyka przegranej - jeśli okaże się nietrafiony, eWinner zwróci nam stawkę za kupon do 110 zł, pomniejszoną jedynie o podatek. Oznacza to, że możemy zaryzykować wyższe kursy bukmacherskie, ponieważ nic nie ryzykujemy - trafiony kupon to dla nas wyższa potencjalna wygrana, a jeśli kupon "nie wejdzie" to eWinner zwróci nam stawkę w postaci bonusu bukmacherskiego. A co najlepsze, zwrot z przegranego kuponu nie jest objęty obrotem - kasę można od razu wypłacić na rachunek bankowy!
Bonus na start bez ryzyka w eWinner z kodem promocji
Powitalny cashback 110 zł eWinner
 • Mega bonus 50% od drugiego depozytu 500 zł - doskonała promocja, która posiada niezwykle proste warunki odbioru i obrotu. Pamiętajcie, że uruchomienie bonusu nastąpi w momencie, w którym jednokrotnie obrócicie pierwszą wpłatę z minimalnym kursem kuponu 1.50. Z kolei by wypłacić bonus, musicie spełnić następujące warunki: obrót 6x i minimalna ilość zdarzeń na kuponie 1. Dodatkowo minimalny kurs na kuponie AKO lub SOLO to 2.50 a czas na obrót to 30 dni.
Promocja na start eWinner z kodem - bonus 50% za 2 depozyt 500 zł
eWinner bonus 50% od drugiego depozytu

Oprócz pakietu powitalnego eWinner polecamy przyjrzeć się również ofercie, jaką dla graczy przygotowała Fortuna - w Fortuna bonus na start z kodem promocyjnym to nawet 630 zł w trzech bonusach (bonus 50% 200 zł, cashback 600 zł oraz freebet na start 30 zł), warta uwagi jest też powitalna propozycja legalnego bukmachera STS (bonus STS 1660 zł na start: bonus 100% od depozytu 300 zł, cashback 100 zł i freebet 60 zł) czy też najwyższy na polskim rynku powitalny zakład bez ryzyka, czyli Betclic cashback ze zwrotem na konto bonusowe 200 zł (z kodem promocyjnym aż 200 zł).

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z tymi ofertami powitalnymi - pamiętajcie, że do wszystkich bonusów na start u legalnych polskich bukmacherów obowiązuje jeden kod promocyjny LEGALSPORT.

Jak odebrać bonus powitalny eWinner

Odbiór pakietu powitalnych korzyści eWinner z kodem bonusowym jest bardzo prosty, dzięki temu poradzi sobie z nim zarówno doświadczony typer, jak i początkujący gracz bukmacherski. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótką instrukcję, dzięki której bez najmniejszych problemów skorzystacie z najlepszego bonusu na start u legalnego polskiego bukmachera internetowego eWinner. 

eWinner - odbiór bonusu powitalnego w dwóch krokach

By zgarnąć eWinner bonus dla nowych klientów wystarczy wykonać dwa proste kroki - tylko tyle dzieli nas od wyjątkowej promocji powitalnej, dostępnej dla wszystkich typerów, zakładających nowe konto eWinner - nie ma znaczenia, czy przechodzisz do eWinner od innego legalnego bukmachera internetowego, jak STS, Totolotek czy Betfan, czy też po raz pierwszy rejestrujesz swoje konto typerskie.

Gram w ewinner za bonusy
Korzystam z wyjątkowej oferty promocyjnej z kodem
 • Krok 1. Pierwszym krokiem do odbioru pakietu mega korzyści w eWinner online jest rejestracja darmowego konta typerskiego - by to zrobić, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, składający się zaledwie z kilku pól (tu przeczytasz, jak wygląda w eWinner błyskawiczna rejestracja z kodem promocyjnym, zapewniającym najlepszy bonus powitalny). W formularzu musimy podać m.in. swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz login i hasło d konta. Nie musimy natomiast podawać numeru rachunku bankowego ani przesyłać dokumentu tożsamości - wynika to z faktu, że eWinner udostępnia graczom tzw, eWinner konto tymczasowe, dzięki czemu na etapie rejestracji wymagane są tylko podstawowe dane (pozostałe uzupełniamy przy przekształceniu konta tymczasowego w konto stałe).
 • Krok 2. Po rejestracji konta typerskiego należy dokonać pierwszego depozytu - pamiętajcie, by był on wyższy niż 20 zł, ponieważ taka wysokość bonusu jest wymagana, by aktywować eWinner cashback 110 zł. Warto też rozważyć wysokość drugiej wpłaty - od niej zależy powitalny bonus 50% od drugiego depozytu. Po zasileniu konta typerskiego depozytem możemy już zawrzeć pierwszy zakład - nasz pierwszy kupon bukmacherski objęty będzie tzw. promocją cashback, dzięki czemu nie musimy obawiać się ryzyka przegranej. Jeśli bowiem nasz kupon okaże się nietrafiony, legalny bukmacher eWinner zwróci nam za niego stawkę. To więc idealna okazja do przetestowania oferty sportowej eWinner bez ryzykowania utraty własnych środków.

Odbiór bonusu eWinner na start z kodem promocyjnym

By odebrać najlepszy pakiet powitalny eWinner w wersji VIP należy wykorzystać specjalny kod promocyjny dla nowego gracza - hasło kodu do bonusu na start brzmi "LEGALSPORT". Ten kod polecający należy wpisać w odpowiednie miejsce w formularzu rejestracyjnym - jest to pole, zatytułowane "Kod promocyjny", które znajdziecie w pierwszym orku formularza.

Pakiet powitalny na start eWinner z kodem LEGALSPORT
Bonus 610 zł na nowe konto w eWinner

Z tym kodem otrzymamy dostęp do ponadstandardowych warunków oferty powitalnej eWinner, będziemy też mogli bez ograniczeń korzystać z pozostałych bonusów i promocji dla graczy od eWinner. Warto o tym wspomnieć, bo eWinner bonusy dla graczy, którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie u tego operatora są naprawdę atrakcyjne, dzięki czemu skutecznie zwiększają nasze szanse na trafione kupony i wygrane bukmacherskie.

Bonus na start eWinner - na co wykorzystać

Wykorzystanie oferty powitalnej legalnego bukmachera internetowego eWinner zależy w dużej mierze od naszych preferencji i sportowej wiedzy. Mamy dla Was dobrą wiadomość - eWinner nie nakłada na graczy żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o dyscypliny sportowe, które możecie obstawiać za swój bukmacherski bonus powitalny eWinner. A ponieważ w eWinner oferta bukmacherska obejmuje ponad 20 dyscyplin sportowych, każdy typer bez trudu znajdzie coś dla siebie.

Niezależnie od tego, czy lubicie stawiać tylko typy na piłkę nożną, czy też na swoich kuponach umieszczacie głównie selekcje na koszykówkę lub na hokej albo e-sport, bez trudu stworzycie w eWinner kupony bukmacherskie, spełniające warunki promocji powitalnej.

Dlaczego warto odebrać pakiet na start eWinner?+ Dwie zyskowne promocje w zestawie+ Proste warunki odbioru i obrotu+ Wiele możliwości wykorzystania bonusów
Dlaczego warto odebrać pakiet na start eWinner?
+ Dwie zyskowne promocje w zestawie
+ Proste warunki odbioru i obrotu
+ Wiele możliwości wykorzystania bonusów
GRAJ w

Musicie tylko pamiętać o ilości obrotów bonusem, minimalnym kursie na kuponie oraz minimalnej liczbie zdarzeń - jeśli natomiast chodzi o sporty, jakie możecie typować za bonus powitalny, to tu panuje pełna dowolność. Jak więc widzicie, w eWinner bonus powitalny możecie wykorzystać na co chcecie - mogą to być zakłady na żółte lub czerwone kartki, typy under/over czy standardowe zakłady typu 1X2.

Poniżej przygotowaliśmy dla Was przykładowy kupon bukmacherski, jaki można postawić za pierwszą część bonusu powitalnego eWinner, czyli cashback 110 zł na start. Na takim kuponie możecie zawrzeć wyższe kursy bukmacherskie - jeśli okaże się on nietrafiony, eWinner zwróci Wam stawkę za kupon. Jeśli natomiast kupon okaże się trafiony, to wyższe kursy będą dla Was oznaczać wyższą wygraną!

Zakłady bukmacherskie eWinner
Przykładowy kupon bukmacherski eWinner za cashback powitalny:
Tottenham Hotspur vs Bayern Monachium, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.11
FC Astana vs Partizan Belgrad, Liga Europy, typ 1, kurs - 1.95
Everton FC vs West Ham United, Premier League, typ 1, kurs - 2.02
Spal vs Parma, Serie A, typ 1, kurs - 2.19
------------------------------------
Całkowity kurs kuponu: 18.20 | Stawka kuponu: 110 zł | Ewentualna wygrana: 1761,76 zł
Idę do eWinner

Jeśli zastanawiacie się, czy warto odebrać bonus powitalny w eWinner online, to proponujemy zerknąć na poniższą tabelę - znajdziecie w niej informacje dotyczące wysokości wygranych bukmacherskich, uzyskanych dzięki promocji "eWinner cashback 110 zł na start". A pamiętajcie, że to tylko pierwszy z trzech elementów bonusu eWinner dla nowych klientów - drugi i trzeci bonus również mogą się przełożyć na wiele zwycięskich kuponów bukmacherskich!

Wygrane bukmacherskie za powitalny cashback 110 zł w eWinner
Miesiąc odbioru bonusu Średnia wygrana
Styczeń 2023 r. 380 zł
Luty 2023 r. 220 zł
Marzec 2023 r. 395 zł
Kwiecień 2023 r. 450 zł
Maj 2023 r. 270 zł
Czerwiec 2023 r. 400 zł
Lipiec 2023 r. 380 zł
Sierpień 2023 r. 440 zł
Wrzesień 2023 r. 270 zł
Październik 2023 r. 390 zł
Listopad 2023 r. 600 zł
Grudzień 2023 r. 450 zł

Jak obrócić bonus eWinner dla nowych klientów

Obrót bonusem na start eWinner jest równie prosty jak jego odbiór. Pamiętajcie, by przed przystąpieniem do obrotu zapoznać się z warunkami regulaminowymi promocji powitalnej - znajdziecie je na stronie internetowej eWinner, Dzięki temu będziecie mieć pewność, że każdy z Waszych kuponów spełnia warunki obrotu i przybliża Was do momentu, gdy będziecie mogli wypłacić swój bonus powitalny na rachunek bankowy.

Każdy kupon bukmacherski, spełniający warunki obrotu bonusem na start eWinner online, musi posiadać określone parametry. Przed postawieniem kuponu warto więc zwrócić uwagę na:

 • minimalny kurs całkowity kuponu - bonus od depozytów eWinner należy najpierw aktywować -  uruchomienie bonusu nastąpi w momencie, w którym jednokrotnie obrócicie pierwszą wpłatę z minimalnym kursem kuponu 1.50. Jeśli chodzi o możliwość wypłaty bonusu powitalnego eWinner, to minimalny kurs na kuponie AKO lub SOLO to 2.50.
 • minimalny kurs pojedynczej selekcji na kuponie - ten parametr nie obowiązuje w przypadku promocji powitalnej eWinner - liczy się tylko całkowity kurs kuponów, zaliczających się do obrotu bonusem.
odbieram 610 zł na start w eWinner
Korzystam z preferencyjnych warunków bonusu z kodem
 • minimalną ilość zakładów na kuponie (ta informacja powie Wam, czy możecie w ramach obrotu bonusem postawić w eWinner kupon SOLO, czy musi to być kupon bukmacherski AKO z określoną liczbą zdarzeń) - ten parametr również nie obowiązuje dla bonusów powitalnych eWinner, który bierze pod uwagę tylko kurs całkowity kuponu - możemy więc stawiać dowolne kupony zarówno SOLO, jak i AKO.
 • czas na obrót bonusem - w przypadku każdego elementu oferty powitalnej czas na obrót to 30 dni.

Jak widać, ogólne warunki regulaminowe obrotu bonusem na start eWinner są proste i przejrzyste. Dzięki temu bonus powitalny eWinner plasuje się wysoko w rankingu promocji powitalnych - dla graczy liczy się bowiem nie tylko wysokość bonusu, ale również obrót, a pod tym względem propozycja legalnego polskiego bukmachera internetowego eWinner prezentuje się naprawdę dobrze.

Opinie o bonusie na start eWinner

Oferta powitalna eWinner online od samego początku wzbudziła duże zainteresowanie wśród polskich typerów internetowych, którzy docenili jej liczne zalety. Sprawdzając opinie graczy o bonusie powitalnym eWinner można zauważyć, że typerzy podkreślają nie tylko wysokość bonusu, ale również jego prostotę oraz korzystne warunki odbioru, co ma znaczenie nie tylko dla początkujących typerów, ale również dla tych doświadczonych graczy, którzy są zmęczeni skomplikowanymi zasadami regulaminowymi wielu bonusów.

Zestaw bonusów na start w eWinner online z kodem
Pakiet bonusów powitalnych eWinner

Pod tym względem eWinner bonus na start z kodem promocyjnym VIP spełnia oczekiwania wszystkich polskich graczy bukmacherskich. Typerzy doceniają również przejrzysty regulamin promocji powitalnej oraz wyrażają pozytywne opinie na temat warunków obrotu bonusem, które są takie same dla każdego z trzech elementów promocji powitalnej.

FAQ - bonus powitalny eWinner w pytaniach i odpowiedziach

Bonus powitalny eWinner dla nowych klientów od chwili wejścia na rynek wzbudził duże zainteresowanie typerów. Sprawdziliśmy, jakie pytania graczy o bonus na start eWinner online pojawiają się najczęściej, i przygotowaliśmy na nie odpowiedzi.

1️⃣ Co wchodzi w skład bonusu powitalnego eWinner online?

Extra oferta powitalna eWinner z kodem promocyjnym to przede wszystkim cashback 110 zł - dzięki temu bonusowi swój pierwszy kupon bukmacherski eWinner możemy postawić bez ryzyka przegranej własnych środków. W skład pakietu powitalnego eWinner wchodzi też ekskluzywny bonus 50% od drugiego depozytu 500 zł, czyli najbardziej popularny i najchętniej odbierany przez polskich typerów bonus bukmacherski. >> Więcej o pakiecie powitalnym eWinner

2️⃣ Jak odebrać eWinner bonus dla nowych graczy?

Odbiór bonusu na start eWinner z kodem promocyjnym jest bardzo prosty i intuicyjny. By z niego skorzystać, wystarczy tylko zarejestrować nowe konto typerskie eWinner z kodem bonusowym, a następnie wpłacić pierwszy depozyt, korzystając z jednej z licznych dostępnych w eWinner metod zasilenia konta (m.in. szybkie płatności obsługiwane przez platformę Blue Media, karta kredytowa, tradycyjny przelew bankowy). Po dokonaniu pierwszego depozytu aktywowany zostanie cashback 110 zł, natomiast przy kolejnej wpłacie otrzymamy bonus 50% od drugiego depozytu do 500 zł, dlatego warto dobrze zastanowić się nad wysokością depozytu, by odebrać w eWinner maksymalny bonus na start. >> eWinner - zasady odbioru pakietu powitalnego

3️⃣ Czy do odbioru bonusu potrzebny jest kod promocyjny?

Tak, najlepszy bonus na start eWinner dostępny jest tylko z kodem promocyjnym - unikalny eWinner kod rejestracyjny brzmi "LEGALSPORT" i należy go wykorzystać podczas rejestracji konta typerskiego. Ten kod umożliwia nam skorzystanie z najlepszych warunków oferty powitalnej eWinner, które są niedostępne dla graczy, którzy zarejestrowali się bez kodu. >> Jak odebrać bonus eWinner z kodem

4️⃣ Czy warto odebrać eWinner bonus dla nowych klientów?

Tak, zdecydowanie warto skorzystać z wyjątkowej oferty powitalnej eWinner z kodem promocyjnym. Ten bonus na start eWinner dla nowych klientów plasuje się bardzo wysoko na liście nagród powitalnych u legalnych polskich bukmacherów i śmiało może konkurować z propozycjami powitalnymi takich operatorów jak Fortuna (u tego buka otrzymamy bonus na start 630 zł), STS (maksymalny bonus powitalny STS z kodem promocyjnym to 1660 zł) czy Betclic (jeden z najwyższych na polskim rynku zakładów bez ryzyka - Betclic cashback ze zwrotem na konto bonusowe 200 zł). Oferta na start eWinner jest bardzo konkurencyjna zarówno jeśli chodzi o wysokość bonusu powitalnego, jak i o warunki jego odbioru i obrotu, co również ma duże znaczenie dla typerów.

Warto wiedzieć o bonusie na start eWinner

 • Legalny polski bukmacher internetowy eWinner przygotował dla swoich graczy ekskluzywny bonus powitalny, obejmujący cashback 110 zł oraz bonus 50% od drugiego depozytu 500 zł.
 • By otrzymać bonus, należy założyć bezpłatne konto typerskie eWinner na stronie www bukmachera lub w eWinner aplikacji mobilnej na tablet i telefon. Przy rejestracji warto wykorzystać unikalny eWinner kod promocyjny (hasło kodu to "LEGALSPORT") by zyskać najlepsze warunki bonusu powitalnego
 • Promocja eWinner dla nowych klientów posiada bardzo korzystne warunki obrotu, dzięki czemu z odbiorem bonusu poradzi sobie nawet niedoświadczony typer.
23.09.2019, 16:50
Aktualizacja: 24.03.2023, 07:18
Autor: W. Borecki
Komentarze (0)
eWinner bonus powitalny
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Bwin bonus
Bwin bonus
1442
38
Bukmacher Bwin oferuje swoim klientom na start ekskluzywny bonus na typowanie w wysokości 500 zł. Maksymalny pakiet premii powitalnej dostępny jest po założeniu bezpłatnego konta u tego buka z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Ten operator online słynie z atrakcyjnych nagród gotówkowych, tak więc sprawdźmy, na jakich warunkach można odebrać bonus Bwin dla nowych graczy.
LVBET bonus | marzec 2023
LVBET bonus | marzec 2023
4606
108
Bukmacher LVBET oferuje swoim klientom bardzo dobry bonus na start, który z powodzeniem klasyfikuje się w krajowej czołówce premii powitalnych. W sumie do odbioru jest 2090 zł. Największą zaletą tego bonusu LVBET jest kwota, ale równie dobrze prezentują się warunki regulaminowe, w tym zasady obrotu. Jak odebrać bonus LVBET i jak skorzystać z poszczególnych benefitów? Zapraszamy do lektury!
Fuksiarz bonus - na start 500 zł + 200 zł bez limitu
Fuksiarz bonus - na start 500 zł + 200 zł bez limitu
1347
31
Bonus na start w Fuksiarz jest jednym z ciekawszych prezentów dla nowych klientów na rynku bukmacherskim. Za ten powitalny pakiet na nowe konto zagrasz bez ryzyka utraty wpłaconych pieniędzy. Bonus aktywujesz przy użyciu naszego specjalnego linku promocyjnego zawierającego kod.
Totalbet bonus
Totalbet bonus
6114
118
Bukmacher Totalbet oferuje klientom mega promocję startową z kodem promocyjnym w wersji vipowskiej. Nasz kod polecający do max. bonusu, który znajdziecie w poniższym tekście, gwarantuje cały pakiet powitalnych premii: to  podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku. Bonus na start Totalbet jest tak dobry, że bez problemów konkuruje on z bonusami Fortuny, LVBET czy też STS. 

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.