poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: HIGH League 6 kursy, typy

Jaka jest maksymalna wygrana z kuponu w forBET?

16.03.2023, 02:50
Aktualizacja: 16.03.2023, 11:52
Autor: R. Grycz
Wybierz sprawdzonego bukmachera
Spis treści
Rozwiń
  1. Limit wygranej z pojedynczego kuponu w forBET
    1. Czy mogę w forBET postawić kupon z wygraną wyższą niż 200 000 zł?
  2. Porównanie limitu wygranej w forBET i u innych buków
  3. FAQ – pytania i odpowiedzi
Ile maksymalnie można wygrać na jednym kuponie w forBET

Praktycznie każdy bukmacher internetowy ustala maksymalną kwotę, jaką można wygrać na jednym kuponie internetowym. Nie inaczej jest w forBET – ten operator również ustanowił limity wygranych, jakie są możliwe do uzyskania z pojedynczego zakładu.

Sprawdziliśmy, czy w forBET najwyższa możliwa wygrana z kuponu dotyczy wszystkich sportów i czy ustawiony przez bukmachera limit da się w jakiś sposób ominąć.

Limit wygranej z pojedynczego kuponu w forBET

U internetowego bukmachera forBET możemy stawiać kupony z maksymalną potencjalną wygraną na poziomie 200 000 zł. Ze względu na ograniczenia i blokady systemowe nie wygenerujemy kuponu z wyższą wygraną, nawet jeśli mnożnik kursów i stawki wskazuje, że powinna ona przekraczać tę kwotę.

chcę wygrać 200 000 pln
Stawiam kupon z wysokim kursem w forBET

Co ważne, limit wygranej z jednego kuponu w forBET dotyczy zarówno kuponów, SOLO, jak i AKO i systemowych. Nie ma tez znaczenia platforma, za pośrednictwem której gramy nasze kupony internetowe u tego buka – zarówno na stronie www, jak i w aplikacji mobilnej operatora kwota maksymalnej wygranej ustanowiona jest na takim samym poziomie.

Dla nowych graczy  
Bonus na nowe konto 3310 zł
Maksymalna wygrana 200 000 zł
Zakładam konto

Jeśli więc zastanawiacie się, ile można wygrać w forBET, to odpowiedź jest prosta: z jednego kuponu Wasza maksymalna wygrana może wynieść nie więcej niż 200 000 zł.

Czy mogę w forBET postawić kupon z wygraną wyższą niż 200 000 zł?

U bukmachera forBET nie ma możliwości skonstruowania kuponu, który miałby wyższą wygraną niż ustanowiony przez operatora limit w kwocie 200 000 zł. Uniemożliwiają nam to ograniczenia systemowe, nałożone przez forBET.

Przeanalizujmy to na przykładzie. Przygotowaliśmy w forBET kupon AKO5 z bardzo wysokim kursem łącznym wynoszącym 166.075. Chcemy zagrać taki kupon ze stawką 2000 zł. Według wyliczeń, nasza wygrana powinna wynieść 292 292 zł. Jednak system nie pozwoli nam uzyskać takiej wygranej – na kuponie pojawia się kwota 200 000 zł.

Maksymalna wygrana na kupnie z wysokim kursem w forBET

Nie ma więc znaczenia, że teoretycznie wygrana z kuponu przekracza limit. System nie pozwoli nam takiego kuponu postawić, automatycznie zmniejszając wygraną do kwoty, ustanowionej przez forBET jako najwyższą możliwą wygraną.

Maksymalna wygrana na jednym kuponie w forBET – czy dotyczy wszystkich sportów?

Limit wygranej, jaką możemy uzyskać z jednego kuponu sportowego, postawionego na stronie www lub w aplikacji mobilnej forBET jest taki sam dla każdej dyscypliny, dostępnej w ofercie operatora.

Nie ma znaczenia, czy gramy zakłady na piłę ręczną sporty wirtualne, e-sport czy karcianki – w każdym przypadku system zablokuje nam kupon z wygraną wyższą niż 200 000 PLN.

Czy można ominąć limit wygranej w forBET?

Jeśli chcecie ominąć limit wygranej z jednego kuponu w forBET, to musicie zagrać kilka takich samych kuponów, ale po niższej stawce. Jeśli weźmiemy nasz kupon z wcześniejszego przykładu, to zamiast zagrać jeden taki zakład za 2000 zł, możemy puścić dwa identyczne kupony, każdy po stawce 1000 zł. W takim przypadku z każdego kuponu otrzymamy wygraną w wysokości 146 146 zł, a nasza łączna wygrana wyniesie pełną kwotę 292 292 zł.

Oczywiście im bardziej nasza ewentualna wygrana z kuponu przekracza maksymalny limit ustanowiony przez forBET, tym więcej identycznych kuponów za niższe stawki powinniśmy postawić. Dzięki temu łączna kwota, jaką odbierzemy z wygranych, może nawet wielokrotnie przebijać pułap, ustanowiony przez forBET dla jednego kuponu.

Limit wygranych z kuponu dla konta tymczasowego forBET

Limit najwyższej możliwej wygranej dla jednego kuponu w forBET nie różni się niezależnie od tego, czy mowa o koncie tymczasowym, czy o konice w pełni zweryfikowanym. Jak dowiedzieliśmy się od konsultanta forBET, również z konta tymczasowego możemy uzyskać maksymalną wygraną na jednym kuponie w kwocie 200 000 zł.

Posiadając konto tymczasowe w forBET mamy taki sam limit maksymalnej wygranej dla jednego kuponu jak przy koncie stałym, czyli 200 000 zł.

Ale uwaga – jeśli nasze wygrane na koncie tymczasowym w forBET (niezależnie czy z jednego, czy z wielu kuponów) przekroczą kwotę 2280 zł, to konto zostanie zablokowane aż do czasu przejścia pełnej weryfikacji. W praktyce to oznacza, że jeśli nawet uda nam się na koncie tymczasowym „ustrzelić” kupon z maksymalną wygraną 200 000 zł, to tych pieniędzy nie będziemy mogli wypłacić na rachunek bankowy dopóki nie zweryfikujemy pozytywnie profilu typerskiego w forBET.

Porównanie limitu wygranej w forBET i u innych buków

Warto zauważyć, że limit maksymalnej wygranej z pojedynczego kuponu bukmacherskiego w forBET ustanowiony jest na dość niskim poziomie, jeśli porównamy go z limitami u innych operatorów internetowych w Polsce. 

Pułap najwyższej możliwej wygranej oscyluje wokół pół miliona złotych lub nawet tę kwotę przekracza. Dla porównania limitów, w STS, eWinner i eToto maksymalna wygrana z jednego kuponu wynosi 500 000 zł. W Fortunie i Superbet ten pułap jest jeszcze wyższy – u tych operatorów z jednego kuponu możemy zgarnąć odpowiednio nawet 601 000 zł i 650 000 zł. Najbardziej imponujący limit jednorazowej wygranej z kuponu bukmacherskiego ma Betclic – tam możemy zagrać kupon, który może nam przynieść nawet 800 000 zł potencjalnej wygranej.

Maksymalne wygrane z jednego kuponu u bukmacherów online
800 000 PLN
601 000 PLN
500 000 PLN
200 000 PLN

Nie oznacza to jednak, że w forBET nie opłaca się grać za wysokie stawki czy z wysokim kursem łącznym. Jak wspomnieliśmy, zamiast jednego kuponu za wysoką stawkę możemy postawić dwa lub więcej identycznych zakładów, każdy za część planowanej kwoty – wówczas z każdego takiego kuponu zgarniemy pełną wygraną, niejako omijając ustanowiony przez forBET limit.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Ile maksymalnie można wygrać w forBET?

Najwyższa możliwa wygrana z jednego kuponu bukmacherskiego w forBET wynosi 200 000 zł. Nawet jeśli zagramy za wysoką stawkę i z wysokim kursem, to nasza wygrana nie może być większa od tej kwoty.

2️⃣ Czy w forBET można zagrać kupon z wygraną przekraczającą 200 000 zł?

Nie, system zaimplementowany na stronie www i w aplikacji forBET nie da nam możliwości wygenerowania kuponu z wyższą wygraną. Nawet jeśli teoretycznie powinniśmy wygrać więcej, na kuponie nie pojawi się kwota wyższa niż 200 000 PLN.

3️⃣ Jak ominąć limit wygranej w forBET?

Pewnym sposobem na ominięcie limitu wygranej z jednego kuponu w forBET online jest rozbicie kuponu na kilka mniejszych, identycznych zakładów. Wówczas z każdego kuponu możemy zgarnąć maksymalną wygraną, a ich łączna suma może znacznie przekraczać 200 000 zł.

4️⃣ Czy limit maksymalnej wygranej z kuponu w forBET jest wysoki?

W porównaniu z innymi operatorami limit wygranej z jednego kuponu w forBET jest niski. U większości bukmacherów ta kwota wynosi około pół miliona złotych, a w Betclic z jednego kuponu możemy zgarnąć aż 800 000 PLN.

Komentarze (0)
Jaka jest maksymalna wygrana z kuponu w forBET?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Oferta na żużel w forBET
Oferta na żużel w forBET
527
81
Żużel w naszym kraju ma niezwykle silną pozycję i cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród kibiców, ale i typerów. Ma to oczywiście związek z sukcesami polskich zawodników na arenie międzynarodowej. Duży potencjał w tej dyscyplinie dostrzega także operator forBET, który udostępnia bogatą propozycję selekcji bukmacherskich na wyścigi motocyklowe. Sprawdziliśmy, jaka jest oferta na żużel w forBET online i jakie typy są najbardziej opłacalne.
Jaki bukmacher akceptuje BLIK?
Jaki bukmacher akceptuje BLIK?
431
23
BLIK to w pełni bezpieczny system mobilnych płatności, przez który możemy zasilić swój bankroll u legalnego bukmachera online. Sprawdziliśmy, którzy bukmacherzy akceptują płatności BLIKiem, jak wygląda taka wpłata krok po kroku i czy warto wpłacać do buka pieniądze w ten sposób.
Zakłady specjalne w forBET
Zakłady specjalne w forBET
316
27
Podczas obstawiania ulubionych wydarzeń sportowych gracze chcieliby mieć jak największy wybór selekcji, dlatego koncesjonowany operator forBET postanowił wzbogacić swoją podstawową ofertę online o typy specjalne. Takie niestandardowe rynki to szansa na naprawdę duży zysk, stąd też amatorzy zakładów bukmacherskich coraz chętniej korzystają z dodatkowych rozwiązań.
forBET - oferta na siatkówkę
forBET - oferta na siatkówkę
421
15
Siatkówka cieszy się wśród polskich typerów ogromną popularnością, a taki stan rzeczy ma odzwierciedlenie w ofertach legalnych bukmacherów, którzy każdego dnia udostępniają graczom całą masę atrakcyjnych siatkarskich selekcji. Jednym z najlepszych buków do obstawiania zakładów na siatkę jest forBET, który doskonale dopracował pod tym względem swoją ofertę.
forBET zakłady bez podatku
forBET zakłady bez podatku
636
30
Zakłady bukmacherskie bez podatku to jedna z ulubionych promocji bukmacherskich niemal wszystkich typerów. Dzięki grze bez podatku można w prosty sposób powiększyć swoje wygrane aż o 14% - to naprawdę spora różnica, zwłaszcza przy kuponach granych za wyższe stawki lub z wysokim kursem łącznym. Sprawdziliśmy, jak działa gra bez podatku u legalnego bukmachera forBET.
forBET – oferta na hokej na lodzie
forBET – oferta na hokej na lodzie
455
32
Według wszelakich statystyk zdecydowanie najchętniej oglądaną dyscypliną sportu jest piłka nożna. Bardzo wysoko stoi także koszykówka, siatkówka oraz hokej na lodzie. Nic więc dziwnego, że renomowani operatorzy zakładów wzajemnych także hokejowi poświęcają sporo miejsca w swoich ofertach. Doskonale w tym zakresie wypada forBET, który dla swoich fanów przygotował naprawdę niezwykle bogatą propozycję selekcji online na ice hockey.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.