piątek, 3 grudnia 2021
Najnowsze: Aplikacja mobilna forBET

Legalni bukmacherzy internetowi

Bukmacherzy online - legalni operatorzy zakładów sportowych w Polsce

Odbierz kod promocyjny forBET Oferta na bonus forBET VIP ważna do 31 grudnia 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. Którzy bukmacherzy internetowi są zarejestrowani w Polsce?
 2. Jak stwierdzić, który bukmacher internetowy jest legalny?
 3. 1. Fortuna – doświadczenie i szeroka oferta zakładów
 4. 2. STS – największy bukmacher ze świetną ofertą zakładów LIVE
 5. 3. Milenium – świetna oferta bukmacherska na piłkę nożną
 6. 4. forBET – bogata oferta bukmacherska i typ na życzenie
 7. 5. LVBET – dobra oferta bukmacherska i wysokie kursy
 8. 6. Betfan - ekskluzywna gra bez podatku
 9. 7. Betclic - pierwszy legalny zagraniczny bukmacher
 10. 8. Totolotek – solidna oferta bukmacherska online
 11. 9. eToto – superoferta i zakłady na rzuty rożne
 12. 10. TOTALbet - innowacyjny cash-out
Infografika z legalnymi bukmacherami >>> U każdego bukmachera aktywujesz kod promocyjny LEGALSPORT z max bonusami
Lista legalnych polskich bukmacherów internetowych

Na rodzimym rynku pozytywnie poradzili sobie legalni operatorzy zakładów bukmacherskich, zarejestrowani w Polsce – większość z nich posiada zezwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich przez Internet.

  Ranking legalnych bukmacherów  
Każdy buk oferuje bonusy z kodem promocyjnym
Aktualny kod promocji na grudzień 2021: LEGALSPORT

Co ważne, internetowe bonusy bukmacherskie online, jakie proponują licencjonowani bukmacherzy z koncesjami Ministerstwa Finansów (możne je aktywować przez stronę internetową buka lub aplikację mobilną na telefon lub tablet), są wyższe niż te u nielegalnych buków - czasami różnica sięga aż 3000 złotych, więc przepaść jest ogromna.

Poniżej przestawiamy wszystkich najlepszych bukmacherów internetowych. Zestawienie legalnych operatorów zakładów sportowych zostało przygotowane pod kątem oferty bonusowej online i jest na bieżąco uaktualniane przez naszych profesjonalnych analityków bukmacherskich (dokładna lista na grudzień 2021 jest TUTAJ). Serdecznie zapraszamy do lektury.

Którzy bukmacherzy internetowi są zarejestrowani w Polsce?

Każdy legalny bukmacher, oferujący zakłady bukmacherskie online, posiada siedzibę na terenie Polski. Jest to jeden z wymogów, koniecznych do uzyskania koncesji Ministerstwa Finansów, a tym samym prowadzenia działalności w sposób zapewniający wielowymiarowe bezpieczeństwo swoim graczom.

Legalność bukmachera daje gwarancję odpowiedniego zabezpieczenia naszych danych osobowych. Potwierdza także jego wypłacalność finansową, dzięki czemu możemy być pewni wypłaty wygranej - wygrana z salda depozytowego trafia przeważnie, po złożeniu zlecenia, w ciągu jednego dnia roboczego na prywatny rachunek bankowy obstawiającego.

Zakłady bukmacherskie Betclic

Gra w Betclic Zakłady Bukmacherskie jest w 100% bezpieczna i legalna
Każdy gracz w Betclic może zgodnie z prawem odbierać bonusy i stawiać pewne typy online

Przechodzę do bukmachera Betclic Online

Ponadto, legalny operator zapewnia swoim graczom zakłady oparte na zatwierdzonym przez Ministerstwo Finansów regulaminie (inaczej regulamin odpowiedzialnej gry i promocji), z którym obstawiający zakłady mają prawo zapoznania się przed rozpoczęciem obstawiania zakładów sportowych. Bezpieczeństwo gry to także pewność, że oddając się rozrywce nie łamiemy obowiązującego prawa, i taką właśnie pewność dają nam bukmacherzy, posiadający zezwolenie na organizowanie zakładów przez Internet.

Jak stwierdzić, który bukmacher internetowy jest legalny?

Najprostszym sposobem jest zapoznanie się z wykazem podmiotów, posiadających licencję Ministerstwa Finansów na organizację zakładów bukmacherskich online. Listę legalnych bukmacherów znajdziemy pod tym adresem >>> Lista legalnych bukmacherów - identyczne zestawienie z koncesjonowanymi polskimi operatorami zakładów sportowych, którzy uzyskali już licencję MF, znajdziecie również u nas na stronie internetowej, bezpośredni link znajdziecie w tym miejscu >>> Zestawienie bukmacherów z licencją MF + bonusy na start.

Naszą listę legalnych buków na 2021 rok staramy się na bieżąco uaktualniać, dlatego też serdecznie zapraszamy Was do śledzenia naszej witryny online na bieżąco - wówczas żaden nowy bukmacher na polskim rynku nie wejdzie do Polski bez Waszej wiedzy. Ostatnia aktualizacja listy legalnych bukmacherów: grudzień 2021 roku.

Infografika z pakietami bukmacherskimi, którego buka wybrać? | U wszystkich bukmacherów obowiązuje kod promocyjny LEGALSPORT
Który bukmacher w Polsce jest najlepszy?

Innym dobrym, choć niestety nie dającym stuprocentowej pewności sposobem, jest zwrócenie uwagi na adres strony internetowej interesującego nas operatora zakładów wzajemnych. Legalny bukmacher zawsze posiada stronę w domenie .pl, napisaną w polskim języku. Nie posiadający stosownego zezwolenia organizator zakładów sportowych będzie nas kierował najczęściej na stronę w domenie .com z polską zakładką (com\pl), ponieważ domeny polskie, zgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych, są dla niego zablokowane.

1. Fortuna – doświadczenie i szeroka oferta zakładów

Najdłużej swoje usługi w Internecie oferuje Fortuna Zakłady Bukmacherskie, która legitymuje się zezwoleniem MF o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Spółka jest częścią Fortuna Entertainment Group, działającej od 2009 roku największej w Europie Środkowej i Wschodniej, grupy oferującej zakłady bukmacherskie.

Ze względu na czeskie korzenie, eFortuna Polska swoją siedzibę ma w Cieszynie. Warto wiedzieć, że spółka jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, co zwiększa jej wiarygodność i stabilność finansową. W efekcie każdy typer obstawiający, na stronie internetowej eFortuny lub aplikacji mobilnej, pewne typy bukmacherskie online może czuć się w 100% bezpieczny - obecnie aż 9 na 10 typerów wygłasza pozytywne opinie o bukmacherze Fortuna Online, co jest fantastycznym wynikiem.

Oferta bukmachera Fortuna jest szeroka i obejmuje kilkadziesiąt dyscyplin sportowych: począwszy od masowo obstawianych jak piłka nożna, tenis czy hokej, przez liczące się nieco mniejszą popularnością, np. piłka ręczna czy MMA, aż do zupełnie niszowych jak lotki, krykiet czy piłka wodna. Co więcej, obstawiać można również e-sporty, czyli wyniki rozgrywek w ramach gier komputerowych. Operator udostępnił zakłady w ramach trzech gier: League of Legends, Counter-Strike:Global Offensive oraz DOTA 2.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bukmacher Fortuna posiada bardzo korzystną promocję na start dla nowych graczy

Fortuna oferuje:
- 1000 zł w bonusie od pierwszego depozytu,
- 120 zł w ramach zakładu bez ryzyka przegranej,
- 20 zł w postaci freebetu na pierwszy darmowy kupon online.

Formularz rejestracyjny online w Fortuna

Bukmacher oferuje także szeroki zakres zakładów specjalnych na wydarzenia z zakresu polityki czy ekonomii. Umożliwia graczom na przykład typowanie, czy Rosja kupi Alaskę albo jak kształtować będzie się kurs Bitcoina. Specjalne zakłady dotyczą również sportu (czy Robert Lewandowski strzeli ponad 30 goli w rozgrywkach ligowych) oraz rozrywki. Możemy się nawet założyć o imię dziecka Williama i Kate i o dzień tygodnia, w którym przyjdzie ono na świat.

Ciekawą opcją jest gra w ramach sportów wirtualnych, czyli zakładów polegających na odgadywaniu generowanych komputerowo zdarzeń sportowych. Fortuna umożliwia zakłady online w ramach 6 dyscyplin wirtualnych: wyścigów psów i koni, sportów motorowych reprezentowanych przez żużel i wyścigi samochodowe w stylu Formuły 1, oraz tenisa i piłki nożnej. Niewątpliwą zaletą sportów wirtualnych jest fakt ich rozgrywania, a dzięki temu także obstawiania, przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Na stronie internetowej Fortuny znajdziemy – oprócz możliwości zawierania klasycznych zakładów za bonus promocyjny z kodem bonusowym – również zakładkę do zawierania zakładów LIVE, czyli w trakcie trwania wydarzenia. Pojedyncze mecze w tej opcji dostępne są z jednoczesną ich transmisją na żywo (tzw. streaming), a większość zawiera dostęp do opcji tracker, czyli wizualizacji zdarzeń zachodzących na boisku. Warto dodać, że zakłady LIVE, jak również usługę sportów wirtualnych, Fortuna udostępniła graczom jako pierwsza na polskim rynku bukmacherskim (sprawdź, jak odebrać bonus Fortuna i grać sporty wirtualne).

Wartym odnotowania jest także serwis sportowy, w którym znajdziemy artykuły dotyczące typowania wydarzeń sportowych z poziomu eksperckiej wiedzy znanych dziennikarzy m.in. NC+ czy „Przeglądu Sportowego”, jak chociażby Przemysław Rudzki, Michał Pol czy Przemysław Iwańczyk.

Baner z kodem promocyjnym fortuna, który zapewnia max bonus na start online (kod bonusowy: LEGALSPORT)
Kod promocyjny do bukmachera Fortuna > LEGALSPORT

Logo Fortuny jest dobrze znane kibicom Legii Warszawa, której spółka jest głównym sponsorem od stycznia 2014 roku. Ponadto bukmacher Fortuna wspiera finansowo aż 7 z 18 pierwszoligowych klubów piłkarskich: GKS Katowice, TS Podbeskidzie Bielsko-Biała i Zagłębie Sosnowiec, a także MKSD Miedź Legnica i RKS Raków Częstochowa, jest też sponsorem zespołów Stal Mielec i SKS Wigry Suwałki oraz sponsorem oficjalnym całej Nice I ligi. Oprócz piłki nożnej operator finansuje także inne sportowe inicjatywy, zarówno o zasięgu ogólnokrajowym jak i lokalnym, jak np. FORTUNA Cieszyński Bieg, turnieje siatkówki plażowej PLAŻA OPEN oraz rozgrywki piłkarskie Pucharu Polski PlayArena.

2. STS – największy bukmacher ze świetną ofertą zakładów LIVE

Star–Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. to bukmacher z bardzo dużym doświadczeniem, który na polskim rynku bukmacherskim działa już od 1997 roku. W lutym 2012 roku STS uzyskał zezwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich przez Internet. Warto zaznaczyć, że według szacunków stowarzyszenia „Graj Legalnie”, udział STS w polskim legalnym rynku bukmacherskim online wynosi aż 48%, co daje mu pozycję lidera. Na taki stan rzeczy wpływa między innymi vip bonus na start dla nowych graczy STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT, który gwarantuje mnóstwo dodatkowej kasy na zakłady online.

Na stronie internetowej STS (www.sts.pl) mamy możliwość zagrania w ramach kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Oczywiście bardzo szeroko rozwinięta jest oferta zakładów bukmacherskich na najpopularniejsze z nich, jak piłka nożna, hokej czy siatkówka, w ramach których niejednokrotnie mamy możliwość gry na poziomie także niższych lig danego kraju jak np. rozgrywki angielskie, które możemy obstawiać aż do 7 ligi włącznie.

Mamy także dostęp do lig egzotycznych, jak piłkarska National Premier League z Jamajki czy koszykarska kobieca WKBL z Korei Południowej oraz do wielu sportów niszowych, takich jak szachy, saneczkarstwo i łyżwiarstwo szybkie. Oprócz oferty sportowej STS udostępnia także możliwość obstawiania zakładów online w zakresie zdarzeń społeczno-politycznych jak. np. rozdanie nagród BAFTA czy GRAMMY.

Imponująco prezentują się także e-sporty w ofercie sportowej online STS, w ramach których możemy obstawiać zakłady w aż dziewięciu różnych grach. Na tle rozbudowanej oferty zakładów klasycznych nieco blado wypadają sporty wirtualne, które obejmują tylko trzy dyscypliny: piłkę nożną, tenis i koszykówkę. Kolejną jednak mocną stroną jest znowu sposób zorganizowania i ilość zakładów dostępnych w formie LIVE. Oczywiście wszystkie dyscypliny sportowe w STS Zakłady Bukmacherskie można obstawiać za ekskluzywne bonusy i promocje, które zapewniają freebety czy bezpieczne zakłady bez ryzyka.

Zakłady bukmacherskie STS

    Oglądaj mecze live na stronie internetowej STS i korzystaj z legalnego streamingu!

Przechodzę do STS Polska

Oferta jest przebogata i – co ciekawe – obejmuje także e-sporty. Mocną stroną bukmachera jest udostępnianie transmisji wielu z możliwych do obstawienia spotkań w ramach streamingowej STS TV . Obstaw za darmowy freebet 25 zł i oglądaj na żywo. Co ważne transmitowane są także inne dyscypliny poza piłką nożną, np.: mecze hokeja czy koszykówki a nawet tenisa stołowego. Do każdego spotkania dostępne są statystyki a do wielu także graficzna prezentacja zdarzeń z boiska.

Należy też podkreślić rolę bukmachera w polskim sporcie i jego rozwoju. STS jest inicjatorem fundacji Sport Twoją Szansą, która wspiera młodych sportowców jak i sportowców niepełnosprawnych, występujących zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Organizacja jest partnerem Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast, którego główną działalnością jest rozwój drużyn dziecięcych i młodzieżowych.

Wspiera także reprezentacje Polski w ramach drużyn niepełnosprawnych w koszykówce, rugby i amp futbolu oraz cieszyński Integracyjny Klub Sportowy. Fundacja pomaga wielu indywidualnym sportowcom, m.in. kulomiotowi Januszowi Rokickiemu, sprinterce Magdalenie Stefanowicz czy pływakowi Pawłowi Juraszkowi. W Radzie Honorowej Fundacji zasiadają znani sportowcy, dziennikarze i działacze sportowi m.in.: Monika Pyrek, Sebastian Mila, Tomasz Smokowski, Michał Listkiewicz i Tomasz Zimoch. Oprócz finansowania fundacji, STS sponsoruje również klub szczypiorniaka VIVA Kielce oraz siatkarską ASSECO Resovię, czyli czołowe drużyny w swoich dyscyplinach.

Najlepiej jednak logo operatora zakładów bukmacherskich znane jest kibicom piłkarskim, ponieważ pojawia się ono podczas meczów Reprezentacji Polski – bukmacher jest jej oficjalnym partnerem. Ponadto STS wspiera finansowo wiele klubów piłkarskiej ekstraklasy, w tym Jagiellonię Białystok, poznańskiego Lecha i szczecińską Pogonię,  a także Koronę Kielce i Cracovię oraz Górnika Zabrze, czyli aż 6 z 16 drużyn ekstraklasy.

3. Milenium – świetna oferta bukmacherska na piłkę nożną

Kolejnym bukmacherem, który uzyskał licencję Ministra Finansów na prowadzenie zakładów internetowych, jest Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (zezwolenie z dnia 16.02.2012r. nr nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599) z siedzibą w Zielonej Górze.

Milenium oferuje kilkanaście dyscyplin sportowych online, ale szczególny nacisk położyło na rozwój zakładów w ramach piłki nożnej. Nie dość, że zakłady obejmują wiele lig z całego świata, od dobrze znanych jak angielska czy niemiecka, aż do mocno egzotycznych jak np. honduraska, to jeszcze w ramach danego kraju mamy często dostęp do meczy również z niższych lig – np. druga liga meksykańska. W rezultacie ponad 60% możliwych zakładów dotyczy piłki nożnej. Na marginesie dodamy, że Milenium bardzo często organizuje aktywne promocje i bonusy online, które wspierają zakłady bukmacherskie i typy sportowe na futbol. O tym, jak szybko odebrać w Milenium Zakłady Bukmacherskie innowacyjne promocje tymczasowe zapewniające spory zysk w dłuższej perspektywie i mega bonusy na start za darmową rejestrację z kodem promocyjnym LEGALSPORT, która średnio początkującym typerom zajmuje około kilku minut, możecie przeczytać w tym miejscu >>> Jak zarejestrować się w Milenium i odebrać MAX bonus powitalny na start

Jednak Millenium Online nie stawia tylko na klasyczne zakłady bukmacherskie w ramach najbardziej popularnej dyscypliny, ale wychodzi również naprzeciw nowościom na rynku zakładów sportowych. Na stronie internetowej operatora znajdziemy zatem obejmującą 5 gier ofertę zakładów na e-sporty. Możemy również grać w ramach 3 dyscyplin sportów wirtualnych tj. piłki nożnej, koszykówki i tenisa, a bukmacher zapowiada już dalszy ich rozwój poprzez włączenie zakładów w ramach wirtualnych wyścigów psów i koni.

Dostępna jest także szeroka oferta online zakładów LIVE, w ramach których bukmacherski gracz, w przypadku większości meczów, ma dostęp do graficznego odzwierciedlenia zachodzących na boisku zdarzeń (tzw. tracker) a także aktualnych statystyk.

Aktualnie zielonogórski bukmacher jest sponsorem piłkarskiego Zagłębia Lubin, które na co dzień występuje w LOTTO Ekstraklasie. W przeszłości wspierał finansowo także inne dyscypliny jak np.: koszykówkę czy MMA. Aktualny kod promocyjny do Milenium znajdziecie tutaj >>> Milenium kod promocyjny, który zapewnia szereg nagród w ramach pakietu VIP. Ekskluzywny bonus na start od Milenium można dostać tylko z kodem bonusowym.

4. forBET – bogata oferta bukmacherska i typ na życzenie

W maju 2016 roku Minister Finansów wydał zezwolenie na prowadzenie zakładów przez Internet dwóm podmiotom. Jednym z nich była spółka Casino Games Sp. z o.o. (licencja nr PS4.6831.10.2016). Niedługo potem firma uruchomiła stronę do zawierania zakładów bukmacherskie online pod nazwą iforBET.

Bukmacher forBET może się pochwalić bardzo szeroką ofertą zakładów zarówno klasycznych (pre-match), jak i LIVE. Codziennie gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie w ramach kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, zarówno tych najbardziej popularnych (piłka nożna, tenis, hokej), jak i mniej znanych (squash, zapasy, curling). Dostępne są rozgrywki z wielu krajów i na wielu poziomach.

Zakłady bukmacherskie forBET

Bukmacher forBET posiada jeden z najwyższych bonusów na start na rynku!  

forBET oferuje swoim klientm:
- Bonus 100% do 2000 zł,
- Bezpieczny zakład bez ryzyka 50 zł,
- Bonus dodatkowy 50 zł,
- Freebet 10 zł za darmową rejestrację.

Promocja ważna tylko z kodem forBET > LEGALSPORT

W ramach zakładów LIVE, które obstawia się w czasie rzeczywistym, obejmujących nawet kilkaset gier dziennie, do wielu zdarzeń bukmacher udostępnia opcję tracker i/lub transmisję spotkania na żywo. W przypadku meczy piłki nożnej dotyczy to ponad 90% zakładów. Dobrze reprezentowane w ofercie są także e-sporty – możemy zawierać zakłady na wyniki w 5 grach, oraz sporty wirtualne, w ramach których dostępnych jest 5 dyscyplin: piłka nożna, tenis, koszyków, wyścigi psów i koni.

Na stronie internetowej bukmachera warto także zajrzeć do zakładki FORSPORT, w której znaleźć można artykuły zapowiadające wydarzenia sportowe czy poczytać o aktualnych promocjach i bonusach forBET (jak odebrać premię), które relatywnie wpływają na jakość potencjalnych wygranych. Ciekawym rozwiązaniem jest też oddzielny panel statystyk udostępnionych przez operatora, który zawiera dane dla 16 dyscyplin.

Bukmacher forBET, mimo relatywnie krótkiego stażu na polskim rynku zakładów bukmacherskich, jest mocno zaangażowany w sponsoring polskiego sportu. Wystarczy wskazać, że w ramach samej piłki nożnej wspiera finansowo 9 klubów, a co najciekawsze, większość z nich to drużyny spoza Ekstraklasy. Bukmacher sponsoruje trzy zespoły I ligi: GKS Tychy, olsztyński STOMIL i ODRĘ Opole, drugoligowego RADOMIAKA Radom oraz drużyny z III ligi: SOKÓŁ Ostródę, MOTOR Lublin, KSZO Ostrowiec i łódzki ŁKS.

Co więcej, bukmacher forBET został także sponsorem głównym ekstraklasowego Śląska Wrocław. W tym samym czasie podpisał umowę sponsorską z siatkarską SKRĄ Bełchatów. Operator mocno zaangażował się we wspieranie drużyn żużlowych i sponsoruje jeżdżące w PGE Ekstralidze KS Toruń oraz forBET Włókniarza Częstochowa, a także pierwszoligowy Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Do tego wszystkiego należy wspomnieć o wsparciu udzielanym akademii tenisowej Legii Warszawa.

Zalety bukmachera forBET przedstawione na banerze + info o bonusie na start z kodem promocyjnym
Dlaczego warto założyć konto w forBET?

Wydawałoby się, że tak aktywny sponsoring wystarczy do rozpowszechniania marki wśród graczy. Jednak forBET postanowił, że jego wizerunek promować będzie dodatkowo dwoje ambasadorów: były bramkarz Reprezentacji Polski w piłce nożnej Artur Boruc oraz zawodniczka MMA, była mistrzyni świata KSW, Karolina Kowalkiewicz, która promuje między innymi innowacyjny bonus na start z forbet kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT.

Potem zespół ambasadorów forBET podwoił swój skład: do współpracy bukmacher zaprosił komentatora sportowego Bożydara Iwanowa (o współpracy dziennikarza z bukmacherem pisaliśmy tutaj) oraz znanego pięściarza Andrzeja Fonfarę (więcej możecie przeczytać w tym tekście).

I na koniec jeszcze wróćmy na chwilę do rejestracji i odbioru bonusu na start. Informacje i poradnik, jak odebrać bonus w forBET Zakłady Bukmacherskie możecie znaleźć w naszym tekście na ten temat. Bezpośredni link do artykułu >> "Jak odebrać bonus forBET". Jeżeli będziecie mieć jakieś pytania dotyczące rejestracji za darmo w forBET, to kierujcie je bezpośrednio do bukmachera poprzez chat online.

5. LVBET – dobra oferta bukmacherska i wysokie kursy

Spółka LVBET Zakłady Bukmacherskie została zarejestrowana w 2014 roku, a dwa lata później otrzymała koncesję Ministra Finansów (zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK). Strona internetowa bukmachera wystartowała we wrześniu 2016 roku i od tego czasu jest na bieżąco uaktualniania i unowocześniana.

LVBET Online oferuje bardzo rozbudową, bo obejmującą kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, listę zakładów bukmacherskich online, które można obstawiać zarówno na stronie internetowej, jak i na specjalnej aplikacji mobilnej na telefon komórkowy czy tablet z system iOS lub Android. Zakłady na futbol można łączyć na przykład z ofertą specjalną, na którą składa się pakiet nagród VIP za darmową rejestrację z kodem bonusowym LEGALSPORT.

Z racji popularności najmocniej w zakładach reprezentowana jest piłka nożna, dalej koszykówka i hokej na lodzie. W LVBET gracze mają dostęp do rozgrywek prowadzonych w kilkudziesięciu państwach, na przeróżnych poziomach ligowych. Oczywiście zakładami online obłożone są także najważniejsze wydarzenia w ramach danej dyscypliny, jak np. międzynarodowe rozgrywki klubowe, mistrzostwa świata czy puchar kontynenty.

  LVBET bonus na start - max 1590 zł 
  W pole "kod promocyjny" wpisz LEGALSPORT  
Kod promocyjny lvbet ważny na: grudzień 2021 

Wśród ciekawostek warto wskazać na możliwość obstawiania wyników amerykańskich wyścigów samochodowych NASCAR i rozgrywek irlandzkiego hurlingu. Także wielbiciele sportów elektronicznych nie powinni czuć się zawiedzeni. Bukmacher oferuje zakłady na wyniki rozgrywek w 5 różnych grach (esport).

Tym, co wyróżnia LVBET Polska, jest bogata oferta zakładów specjalnych, które można obstawiać za środki bonusowe z promocji startowej z kodem promocyjnym lvbet, jakim jest hasło LEGALSPORT. Dotyczy ona przeróżnych wydarzeń z zakresu polityki, gospodarki, filmu, muzyki i wielu innych. Możemy typować zarówno zwycięzcę literackiej nagrody Nobla, jak i australijskiej listy przebojów TRIPLE J HOTTEST 100, wskazywać kandydatów na następnego papieża oraz kolejne wątki w popularnych serialach (Wikingowie czy Gra o Tron).

Dodatkowo warto wspomnieć, że LVBET umożliwia swoim klientom obstawianie sportów wirtualnych (po uprzedniej rejestracji konta internetowego). Dzięki wdrożonemu systemowi można u głównego sponsora Wisły Kraków obstawiać m.in. gonitwy konne, żużel, piłkę nożną oraz tenis. Operator zaproponował także opcję wyścigu natychmiastowego, która umożliwiała poznanie wyniku z pominięciem podglądu przebiegu obstawianego zdarzenia (opcja nie dotyczyła tenisa). Dobrze rozpoznając preferencje graczy, LVBET udostępnił także opcję zakładów na żywo. Na tle szerokiej oferty zakładów klasycznych, oferta LIVE wypada dobrze - mamy możliwość gry w najpopularniejszych dyscyplinach.

Na stronie internetowej warto ponadto zwrócić uwagę na zakładkę ŁĄCZY NAS PASJA. Jest to link do serwisu informacyjnego, sponsorowanego przez operatora zakładów sportowych, w którym znajdziemy ciekawe artykułu dotyczące wydarzeń sportowych i ich oceny z poziomu eksperckiej wiedzy prowadzących go dziennikarzy. Do współpracy w prowadzeniu serwisu zaproszono również znanych byłych sportowców: Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego (MMA), Sebastiana Milę (piłka nożna) oraz Krzysztofa „Igłę” Ignaczaka (siatkówka).

Łatwo można zauważyć, że tytuł serwisu kojarzy się z hasłem multiplatformy internetowej PZPN dla kibiców piłki nożnej tj: „Łączy nas piłka”. Nie jest to zbieżność przypadkowa. Właściciel marki LV (Las Vegas) jest także oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Sam operator jest sponsorem kilku klubów piłkarskiej Ekstraklasy: Arki Gdynia, Wisły Płock i Piasta Gliwice oraz sponsorem głównym WISŁY Kraków.

Wspiera również: RTS Widzew Łódź oraz RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki, dla którego jest sponsorem strategicznym. LVBET wspiera także siatkówkę: bukmacher jest Oficjalnym Partnerem siatkarskiej PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet. Więcej o promocjach i bonusach LVBET Zakłady Bukmacherskie przeczytacie na naszym profilu bukmachera, który można znaleźć w menu głównym strony - wystarczy podjechać na samą górę.

6. Betfan - ekskluzywna gra bez podatku

Legalny i wiarygodny bukmacher Betfan Zakłady Bukmacherskie na terytorium Polski działa zgodnie z licencją Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.3.2018. Największą zaletą bukmachera internetowego Betfan jest to, że proponuje on pierwszą w Polsce niemal bezwarunkową grę bez podatku, która zapewnia max wygrane z kuponów online.

Dzięki promocji "Bez podatku EXTRA" można grać bez limitów czy ograniczeń 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu z zyskiem. Z bonusu "gra bez podatku" mogą korzystać zarówno nowi, świeżo zarejestrowani na stronie internetowej gracze, jak i stali obstawiający z kontem online. Przy rejestracji przez internet warto wykorzystać kod promocyjny betfan, jakim jest hasło LEGALSPORT. Po aktywacji betfanowskiego kodu promocji ma się dostęp do wyjątkowego pakietu nagród VIP, który zapewnia dodatkową i w pełni darmową kasę na zakłady bukmacherskie.

Zalety rejestracji online w Betfan Polska z kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT
Dlaczego warto zarejestrować się w Betfan z kodem promocyjnym?

Jest to opłacalne, tym bardziej że internetowa oferta zakładów bukmacherskich w Betfan Online jest niezwykle rozbudowana i pozwala grać za bonus na start z kodem bonusowym. W Betfan można stawiać nie tylko typy na piłkę nożną, typy na hokej na lodzie czy typy na koszykówkę, ale również typy na dart, czy też typy na piłkę wodną - i to wszystko w dwóch wariantach: prematch oraz LIVE, czyli na żywo.

Sporą zaletą bezpiecznego operatora zakładów sportowych Betfan są ponadto zakłady specjalne, oznaczone jako "ROZRYWKA" - można tam znaleźć typy polityczny czy typy związane z życiem celebrytów. Nie brakuje też zakładów finansowych, więc wybór jest naprawdę bardzo duży. Od czasu do czasu pojawiają się również zakłady ściśle związane z pogodą w Polsce, więc jak widać, każdy znajdzie coś dla siebie i to bez trudu.

Przeglądając ofertę Betfan Zakłady Bukmacherskie warto także zwrócić uwagę na bonusy tymczasowe oraz promocje okazjonalne - wszystkie bonusy i promocje można znaleźć w zakładce "RADAR365". Dzięki nim obstawianie zakładów online na telefonie komórkowym, laptopie czy tablecie staje się bardzo proste, przyjemne oraz zyskowne. Na koniec warto dodać, że Betfan Polska zapewnia na swojej stronie, że wypłaty środków z większości banków realizuje w ciągu 15 minut, co już daje totalną swobodę przy obstawianiu i wygrywaniu kasy na saldo depozytowe, zwane gotówkowym.

7. Betclic - pierwszy legalny zagraniczny bukmacher

Bukmacher Betclic to pierwszy zagraniczny operator zakładów sportowych, który wszedł na polski rynek i uzyskał oficjalną licencję Ministerstwa Finansów. Dla graczy jest to bardzo dobra informacja, albowiem Betclic Online wprowadził sporo powiewu świeżości i wymusił na firmach konkurencyjnych odświeżenie swojej internetowej oferty na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Wiarygodny i ceniony przez graczy bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie nie tylko świetny bonus powitalny dla nowych klientów w wersji VIP z kodem promocyjno-bonusowym, ale również fantastyczną ofertę zakładów bukmacherskich z wysokimi kursami online na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, hokej na lodzie oraz Formułę 1. Na te sporty Betclic wystawia zarówno ofertę bukmacherską pre-match, jak i live. Dzięki temu wybór odpowiednich typów bukmacherskich w Betclic jest gigantyczny.

Ogólnie Betclic udostępnia swoim graczom ponad 30 różnych dyscyplin sportowych, z tego większość posiada bardzo zyskowne podtypy - np. liczba bramek czy handicap. Bardzo dobrze w Betclic rozbudowany jest również system bonusów i promocji dla stałych klientów. I w tym miejscu możemy wyróżnić na przykład promocję Boost, bonus Multi+ oraz opcję cashout betclic, która pozwala zamknąć kupon online przed czasem.

Dla typerów w Betclic Zakłady Bukmacherskie nieoceniona jest również telewizja firmowa - Betclic TV. W efekcie gracz może oglądać i jednocześnie typować najlepsze widowiska sportowe z całego świata. Betclic zyskał licencję na pokazywanie następujących rozgrywek sportowych.

Transmisje, które oferuje Betclic Polska w ramach Betclic TV:

Piłka nożna: Serie A, Bundesliga, Anglia FA Cup, Major League Soccer, Copa America, Africa Cup, mistrzostwa krajowe (Rosja, Ukraina, Holandia, Belgia, Czechy, Dania, Szwecja, Szkocja),

Tenis: 4 turnieje wielkoszlemowe : Wimbledon, ATP 1000, ATP 500, ATP 250, WTA,

Koszykówka: NBA, Euroliga, Eurocup, mistrzostwa krajowe (Hiszpania, Włochy),

Inne: NHL, EHF Liga Mistrzów, Mistrzostwa Niemiec w piłce ręcznej, Mistrzostwa Włoch w Siatkówce.

Żeby obejrzeć transmisję na żywo w ramach legalnego streamingu w Betclic, należy mieć środki na koncie Betclic lub postawić zakład na mecz, który chcesz oglądać lub postawić dowolny zakład w ciągu ostatnich 24 godzin. I to wszystko, więc zasady są bardzo proste. Oczywiście, podstawowy warunek to aktywne konto bukmacherskie na stronie www Betclic lub aplikacji mobilnej na telefon komórkowy czy tablet.

Bezpłatnego użytkownika można założyć, po zapoznaniu się z mega ciekawą lekturą na temat promocji na start Betclic w ekskluzywnej wersji dla wybranych graczy, w tym miejscu >>> Bonus powitalny na start Betclic Polska z kodem promocyjnym LEGALSPORT. Hasło bonusowe jest w 100% darmowe i nie generuje ono dodatkowych prowizji czy kosztów.

Warto również dodać, że bukmacher Betclic jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Operator zakładów sportowych Betclic Zakłady Bukmacherskie podpisał 3-letnią umowę z PZPS, na mocy której otrzymał prawa do wykorzystania wizerunku wszystkich grających zawodników. Co więcej, logo legalnego bukmachera Betclic znajdzie się na odzieży sportowej siatkarzy.

8. Totolotek – solidna oferta bukmacherska online

Najdłużej działającym na polskim rynku zakładów sportowych bukmacherem jest TOTOLOTEK S.A. Spółka bukamcherska rozpoczęła swoją działalność już w 1993 roku, a od czerwca 2013 roku ma prawo oferować swoje usługi także przez Internet (zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485).

Bukmacher łączy długie doświadczenie z rynku polskiego z wiedzą międzynarodowej grupy INTRALOT, której częścią został w 2005 roku. Ta posiadająca greckie korzenie firma działa legalnie w 55 krajach na 5 kontynentach. W efekcie oferta bukmacherska, a także ekskluzywny bonus na start za bezpłatną rejestrację, stoją na wysokim poziomie.

Totolotek Polska oferuje możliwość zawierania zakładów online w ramach ok. 20. dyscyplin sportowych oraz w ramach e-sportów. Mniej więcej połowa dyscyplin dostępna jest także w formie LIVE. Do każdego spotkania, obstawianego w trakcie jego trwania, gracz ma do dyspozycji wizualizację zdarzeń i statystyki. Ciekawostką w ofercie operatora jest możliwość obstawiania zakładów na kursy walut oraz na inne wydarzenia z różnych dziedzin (polityka, gospodarka, life style).

   Bukmacher Totolotek umożliwia grę bez podatku   
Gra bez podatku w Totolotku to świetna okazja do zgarnięcia wyższych wygranych
  Nowe indywidualne konto online w Totolotku   

Niedawno na stronie internetowej bukmachera udostępniono graczom zakładkę Virtuals, umożliwiając zakłady w ramach trzech dyscyplin sportów wirtualnych: piłki nożnej, tenisa i koszykówki, a w przygotowywane są także wirtualne wyścigi koni i psów. Dostęp do sportów wirtualnych w Totolotku zyskuje się po darmowej promocyjnej rejestracji z kodem totolotek, który brzmi LEGALSPORT. 

Bukmacher jest oficjalnym partnerem rozgrywek Pucharu Polski w piłce nożnej w sezonie 2017/2018. Sponsoruje również piłkarską Lechię Gdańsk oraz koszykarską Legię Warszawa. Wkład w rozwój polskiego sportu jest doceniany przez sympatyków bukmacherki, którzy bardzo chętnie rejestrują nowe konta do gry w Totolotku. Dokładną instrukcję, jak zarejestrować się w Totolotku znajdziecie tutaj >>> Totolotek rejestracja online. Możemy zdradzić, że założenie nowego konta online do gry w Totolotek Zakłady Bukmacherskie trwa, wraz z aktywacją profilu gracza, zaledwie kilka minut.

9. eToto – superoferta i zakłady na rzuty rożne

Firma eToto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. powstała w 2011 roku, a w 2014 otrzymała zgodę na organizowanie zakładów bukmacherskich także przez Internet (zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17), które systematycznie wzbogaca o kolejne świetne propozycje - obecnie najbardziej opłacalnymi typami bukmacherskimi w eToto są te związane z rzutami rożnymi w piłce nożnej.

Ogólnie oferta bukmacherska eToto prezentuje się imponująco i obejmuje kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Sama piłka nożna daje możliwość zawierania zakładów w ramach rozgrywek z prawie 50 krajów, w tym tak egzotycznych jak Birma cz HongKong. Taka szeroka oferta sportowa nie dotyczy tylko najpopularniejszej dyscypliny w Polsce, ale także innych jak np. koszykówka, siatkówka czy piłka ręczna – w każdej z nich mamy możliwość obstawiania wyników z lig kilkudziesięciu krajów.

Zakłady bukmacherskie eToto

Czy wiesz, że bukmacher eToto ma w ofercie świetne zakłady na rzuty rożne?
Możesz stawiać przeróżne kombinacje na wysokie wygrane, w tym na handicapy

Aktualny kod promocyjny eToto na grudzień 2021 to: LEGALSPORT

Formularz rejestracyjny online

W ramach ciekawostek bukmacher przygotował nam zakłady w ramach wyścigów kłusaków (trottingu), surfingu, czy australijskiego netballa oraz możliwość obstawiania wydarzeń pozasportowych, jak nagrody BAFTA, OSCARY, czy wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii. Jest też możliwość gry w ramach zakładów specjalnych, obejmujących wydarzenia z Polski np. czy do końca roku serial „Klan” zniknie z anteny?, czy do końca roku zapadnie oficjalna decyzja o wyburzeniu Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie?

U bukmachera eToto Polska, który udostępnia swoim klientom innowacyjny bonus na start z kodem promocyjnym do eToto.pl, można stawiać również wyjątkowo zyskowne zakłady online na żywo, które w przeciągu kilkudziesięciu sekund mogą zapewnić dodatkowy zysk na saldo depozytowe czy gotówkowe. Legalny i bezpieczny operator zakładów sportowych eToto udostępnia w formie zakładów na żywo aż 20 000 typów miesięcznie. Na stronie internetowej bukmachera, w zakładce ZAKŁADY LIVE, mamy dostęp do aktualnych statystyk, a w większości rozgrywek także do opcji tracker.

Również e-sporty są dobrze reprezentowane w eToto Online. Operator zakładów bukmacherskich eToto daje nam możliwość obstawiania wyników w sześciu grach. Tym, co nie zostało zmienione i pozostawia nadal pole do rozwoju są sporty wirtualne, których obecnie eToto nie oferuje.

Tak duże zmiany nie mogły się odbyć się bez przyciągającej uwagę akcji marketingowej, stanowiącej „truskawkę na torcie”. Do promowania nowej oferty zakładów, a także bonusów tymczasowych i okazjonalnych eToto, poprzez przyjęcie roli ambasadora, bukmacher zaprosił trzech znanych dżentelmenów: Romana Kołtonia, Mateusza Borka i Tomasza Hajtę. Grono eksperckie uzupełniają ponadto Tomasz Smokowski oraz Michał Pol.

10. TOTALbet - innowacyjny cash-out

Legalny polski bukmacher TOTALbet posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów sportowych w punktach stacjonarnych (numer licencji - PS4.6831.12.2017). Dodatkowo TOTALbet otrzymał od Ministerstwa Finansów koncesję na organizację zakładów bukmacherskich w Internecie, dzięki temu może bez problemów oferować swoim klientom bonus na start online z ekskluzywnym kodem promocyjnym bukmachera totalbet, który brzmi LEGALSPORT.

Baner z kodem promocyjnym, dzięki któremu można zgarnąć max bonus TOTALbet (aktualny kod >>> LEGALSPORT)
Kod promocyjny TOTALbet do max bonusów >> LEGALSPORT

TOTALbet od samego początku raczy swoich klientów innowacyjnymi pomysłami. Mamy na myśli na przykład opcję realnego cash-outu, która pozawala wypłacić swoją kasę z zakładu niemal w każdej chwili! Nie trzeba czekać na rozliczenie wszystkich typów, aby zyskać dodatkową gotówkę na saldzie depozytowym.

Ponadto bukmacher online posiada w swojej ofercie ponad 20 dyscyplin sportowych, w tym oczywiście najbardziej popularne, takie jak: piłka nożna, koszykówka, czy też siatkówka. Nie brakuje również egzotycznych z perspektywy polskiego kibica sportów – tutaj możemy wyróżnić, chociażby kolarstwo, bowls oraz snooker.

  Szybka rejestracja w TOTALbet  
Załóż konto w 60 sekund!

Oczywiście TOTALbet od samego początku pozwala graczom na obstawianie zakładów typu LIVE, czyli na "na żywo". Warto w tym miejscu także dodać, że bukmacher TOTALbet posiada aplikację mobilną, za pomocą której obstawiający mogą zawierać swoje kupony bukmacherskie lub obierać bonusy i promocje totalbet. Jest to niezwykle przydatna rzecz, albowiem nie ogranicza ona w żaden sposób typujących.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Legalni bukmacherzy internetowi
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Alex
skomentowano ponad miesiąc temu
Długo nie obstawiałam zakładów, a wcześniej korzystałam z bet-at-home i pamiętam, że ten serwis miał bardzo dużą ofertę. Nagle dowiedziałam się, że nie jest już legalny, jak wpisałam ich adres, normalnie poczułam się sama jak kryminalistka! Na szczęście STS i Milenium oferują zakłady, które najczęściej wybierałam, także nie ma tego złego…
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.