poniedziałek, 27 maja 2024

Kogo sponsoruje LVBET

04.01.2024, 23:12
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
  1. Korzyści dla bukmacherów i klubów
  2. LVBET wspiera finansowo polski sport
  3. FAQ: sponsoring LVBET – pytania graczy
LVBET wspiera polski sport - zdjęcie główne do tekstu

W Polsce, podobnie jak w innych krajach, sport cieszy się ogromną popularnością. Oczywiście prym w tym zakresie wiedzie piłka nożna, która budzi emocje praktycznie w każdej części społeczeństwa. W końcu zmagania najlepszych klubów piłkarskich świata interesują się nie tylko mężczyźni, ale również kobiety i dzieci.

Nic więc dziwnego, że legalne firmy bukmacherskie chętnie włączają się do pomocy poszczególnym klubom piłkarskim - zwłaszcza, że ich działalność bezpośrednio związana jest z rywalizacją sportową, a zakłady bukmacherskie na piłkę nożną należą do najczęściej obstawianych zarówno na kuponach SOLO, jak i AKO. Z tego względu LVBET również skupił się przede wszystkim na sponsoringu klubów piłki nożnej.

Warto jednak dodać, że nie zawsze bukmacherzy mieli możliwość finansowego wspierania sportu. Najlepszym tego przykładem są lata 2009-2017, kiedy to obowiązywała ustawa hazardowa, wykluczająca możliwość sponsoringu bukmacherskiego. Niestety efekty tej decyzji negatywnie wpłynęły zarówno na samych operatorów bukmacherskich, jak i kluby, które straciły ważne źródło finansowania.

Aktywny sponsor polskiego sportuW pełni legalny polski bukmacherBuk ceniony przez typerów - TOP 5 rankingu operatorów
Aktywny sponsor polskiego sportu
W pełni legalny polski bukmacher
Buk ceniony przez typerów - TOP 5 rankingu operatorów
GRAJ w

Wszystko zmieniło się jednak w kwietniu 2017 roku, gdy zaczęły zobowiązywać znowelizowane przepisy. Od tej chwili operatorzy zakładów wzajemnych na nowo zaangażowali się w rozwój polskiego sportu. W finansowe wsparcie polskich klubów sportowych zaangażował się m.in. STS, Fortuna czy forBET, a także oczywiście LVBET, który wspiera nie tylko piłkę nożną, ale także m.in. żużel. Jakie kluby sportowe finansuje LVBET? Tego dowiecie się z poniższego tekstu.

Korzyści dla bukmacherów i klubów

Jak pewnie się domyślacie, wszelakie umowy sponsorskie zapewniają praktycznie same korzyści, i mowa tutaj nie tylko o klubach sportowych, ale także oczywiście firmach bukmacherskich. Co zatem dokładnie zyskuje świat sportu, a co operatorzy zakładów wzajemnych?

Zysk licencjonowanych bukmacherów online

Główną korzyścią podpisania umowy sponsorskiej pomiędzy operatorem zakładów bukmacherskich a klubem sportowym jest dla tego pierwszego wzrost rozpoznawalności, a tym samym pozyskanie nowych grup odbiorców. Co więcej, bukmacherzy zyskują także możliwość stworzenia oraz utrwalenia wizerunku firmy zaangażowanej w działania wykraczające poza sferę czysto zarobkową. Najczęściej taka forma współpracy przybiera charakter finansowania klubów sportowych. Niejednokrotnie podmioty świadczące usługi w sferze bukmacherskiej angażują się również w patronat nad konkretnymi wydarzeniami związanymi z rywalizacją zarówno drużyn, jak i zawodników.

LV BET Zakłady Bukmacherskie
  • Bonus powitalny za wpłaty 2000 zł
  • Bonus start App 20 zł
  • Extra bonusy na gry i dla kibiców: 70 zł
  • Gra bez podatku 12%

2090 zł

Bonus na start

Co bardzo istotne, na mocny przepisów możliwość zawierania umów partnerskich z zespołami sportowymi mają jedynie bukmacherzy posiadający licencję Ministerstwa Finansów. Tym samym fani obstawiania mają ułatwione zadanie rozróżnienia koncesjonowanego buka od tego świadczącego swoje usługi niezgodnie z prawem.

Rekomendacje dla LVBET - infografika

Jak już wspomnieliśmy, zyski z umów sponsorskich są obopólne. Oznacza to zatem, że oprócz firm bukmacherskich z tego typu współpracy czerpią również kluby sportowe. Podmioty te wzbogacają się przede wszystkim w sferze finansowej, co bardzo często ma dla nich kluczowe znaczenie. W końcu praktycznie każdego roku wzrastają wydatki na poszczególne obszary działalności. Chodzi tutaj m.in. o rozwój odpowiedniej infrastruktury, wyjazdy szkoleniowe oraz inne inwestycje.

Warto także dodać, że dzięki strumieniowi pieniędzy od sponsora zdecydowanie łatwiej sięgać po upragnione cele, co w konsekwencji także przekłada się na większy budżet. Oczywiście zapomnieć nie można także o kwestii budowania relacji ze swoimi odbiorcami, w tym w szczególności z kibicami, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie nie tylko tych małych, ale i większych podmiotów sportowych.

gram w lvbet online
Korzystam z bogatej oferty typów LIVE i prematch

Analizując powyższe trudno oprzeć się wrażeniu, że brak umów sponsorskich jest swego rodzaju obciążeniem dla legalnego bukmachera. W związku z tym zdecydowana większość renomowanych bukmacherów online pochwalić się może umowami partnerskimi z drużynami sportowymi. Wśród nich znalazł się m.in. TOTALbet, który wspiera np. Wartę Poznań oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki. Sporo w tym temacie dzieję się także w Fortunie – ten buk zaangażowany jest w sponsoring m.in. Legii Warszawa, Pucharu Polski oraz największej organizacji MMA w Europie, czyli KSW. A jak na tym polu prezentuje się LVBET?

LVBET wspiera finansowo polski sport

Oczywiście w tyle nie pozostaje również LVBET, a więc jeden z najlepiej rozpoznawalnych operatorów zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Kto zatem może liczyć na wsparcie tego cieszącego się dobrymi opiniami buka online?

LVET sponsorem Wisły Kraków

Piłka nożna to bezsprzecznie dyscyplina sportu przyciągająca największe rzesze kibiców na całym świecie. Podobnie dzieje się w Polsce, która przez lata doczekała się przynajmniej kilku znakomitych zawodników, w tym m.in. Kazimierza Deyny, Zbigniewa Bońka czy Roberta Lewandowskiego. Z tego względu LVBET najwięcej uwagi poświęcił właśnie piłce kopanej.

Najlepiej widać to na przykładzie ekstraklasowej Wisły Kraków – z Białą Gwiazdą bukmacher LVBET jest związany już od 2017 roku. To właśnie wtedy podpisana została pierwsza umowa z 13-krotnym mistrzem Polski oraz wielokrotnym uczestnikiem europejskich pucharów. Dzięki niej LVBET został sponsorem głównym krakowskiej drużyny. Początkowo umowa podpisana została do końca sezonu 2017/2018, ale początkiem 2018 roku została przedłużona na kolejne lata.

Sponsoring sportowy LVBET: Wisła Kraków
LVBET jest sponsorem głównym Wisły Kraków

Co przekonało LVBET do podjęcia takiej decyzji? Przede wszystkim niezwykle bogata historia klubu z Krakowa oraz chęć ponownego zaistnienia w najwyższej klasie rozgrywkowej nad Wisłą, ale też na niwie międzynarodowej. Na potwierdzenie tej tezy warto przytoczyć słowa prezesa Rafała Wójtowicza, które padły w chwili nawiązania współpracy - Objęcie miana Sponsora Głównego Wisły Kraków, to najlepszy dowód na to, że od początku naszych wspólnych działań byliśmy pewni, iż gramy do jednej bramki. Jesteśmy pełni optymizmu i nadziei na to, że w koszulkach z naszym logotypem, Biała Gwiazda będzie mogła ponownie walczyć o najwyższe laury, nie tylko na arenie krajowej.

W ramach współpracy logo marki LVBET pojawiło się na stadionie przy ulicy Reymonta, koszulkach piłkarzy, bandach LED, ale także w materiałach klubowych, mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej Białej Gwiazdy. Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ decyzja ta nie pozostała obojętna dla kibiców tego krakowskiego klubu. Dzięki niej portfolio LVBET zostało wzbogacone o selekcje specjalne oraz zakłady długoterminowe na ich ulubioną drużynę. Dodatkowo poszerzony został też wachlarz typów na poszczególne spotkania Wisły Kraków. Wspomnieć należy również o promocjach dedykowanych posiadaczom karnetów klubowych – liczyć oni mogą m.in. na dodatkowe pieniądze na grę.

Co ważne, w 2019 roku współpraca między Wisłą Kraków a LVBET uległa rozszerzeniu o nowo powstałą sekcję – Blind Footbal. Jak mówił Łukasz Kieza, country manager LVET: - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza współpraca z Wisłą Kraków wkroczyła w nowy etap. Jej poszerzenie jest dowodem wzajemnego zaufania. Cieszymy się, że Wisła jako pierwszy klub Ekstraklasy weźmie pod swoje skrzydła niewidomych piłkarzy z drużyny Tyniecka Nie Widząc Przeszkód Kraków, a my jako sponsor możemy dołożyć do tego swoją cegiełkę. Zdajemy sobie sprawę, że zawodnicy trenują tak samo profesjonalnie i zawsze walczą o zwycięstwa. To oni są dowodem na to, że dla ludzi z prawdziwą sportową pasją nie ma rzeczy niemożliwych. Podobnie jak w przypadku pierwszej LVBET zyskał prawo do umieszczenia swojego logo m.in. na koszulkach meczowych podczas rozgrywek o charakterze ligowym oraz międzynarodowym.

Piłkarze Wisły Płock ze wsparciem LVBET

Kolejnym ekstraklasowym klubem, który pochwalić się może umową sponsoringową z LVBET jest Wisła Płock. Po raz pierwszy kontrakt, dzięki któremu LVBET został oficjalnym sponsorem zespołu, podpisany został początkiem kampanii 2017/2018, a następnie przedłużony w 2018 roku. Wówczas obie strony zachwalały prolongowanie kontraktu

Długofalowe działania wpisują się w główne założenia strategiczne marki LVBET, dlatego też tak jak w przypadku innych klubów, które sponsorujemy, umowa na okres kilku lat jest standardem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu dotychczasowej umowy. Jako Sponsor i Oficjalny Bukmacher płockiego klubu życzmy wielu sukcesów w kolejnym sezonie oraz samych pozytywnych emocji dla kibiców. – powiedział Łukasz Kieza.

Umowa sponsoringowa między Wisłą Płock i LVBET
LVBET sponsorem Wisły Płock

Niezmiernie cieszymy się, że rok przed wygaśnięciem podpisanej w ubiegłym roku umowy firma LVBET postanowiła związać się z nami na dłużej, gwarantując przy tym klubowi jeszcze lepsze warunki niż poprzednio. To świadczy o sporym zaufaniu, jakim zostaliśmy obdarzeni i za to bardzo dziękujemy. Jesteśmy przekonani, że w kolejnych latach nasza współpraca nadal będzie układała się bez zarzutów. – skomentował Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock.

Na mocy tego porozumienia ten licencjonowany operator zakładów wzajemnych otrzymał prawo do umieszczenia swojego logo na stadionie Nafciarzy (na bandach LED oraz na jamnikach za bramkami), ale też na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Wisły Płock.  

Z takiego rozstrzygnięcia cieszą się również kibice trzykrotnego uczestnika Pucharu UEFA, którzy korzystać mogą z całej gamy dodatkowych zakładów oraz promocji bukmacherskich (bonus dla kibica w LVBET). Warto dodać, że LVBET rozdaje również bilety na mecze rozgrywane na stadionie im. Kazimierza Górskiego.

Współpraca LVBET ze Stalą Mielec

LVBET zaangażowany jest również we wsparcie ekstraklasowej Stali Mielec - katowicki buk został oficjalnym sponsorem drużyny sięgającej po tytuł mistrza Polski w 1973 oraz 1976 roku.

W ramach kontraktu logotyp LVBET znalazł się nie tylko na koszulkach meczowych, ale też stadionie w Mielcu (logo LVBET na bandach statycznych i bandach LED, materiałach reklamowych oraz ściankach prasowych). Współpraca obejmuje także działania na stronie internetowej klubu, jego mediach społecznościowych oraz telewizji  klubowej.

LVBET wspiera klub z Mielca
LVBET sponsorem Stali Mielec

Warto dodać, że umowa podpisana została początkiem 2019 roku, a więc w momencie, w którym piłkarze z województwa podkarpackiego występowali jeszcze na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. Taki ruch świadczy o tym, że LVBET myśli przyszłościowo. Potwierdzają to również słowa country managera, Łukasza Kiezy – Wspólnie wierzymy w sukces i wymierne efekty współdziałania z nowymi klubami, które mogą osiągnąć dobry wynik sportowy. To podstawa prowadzenia długoterminowych działań w kontekście sponsoringu sportowego. Uważamy współpracę z drużyną z Mielca za inwestycję w przyszłość. Jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna dla obu stron i razem napiszemy historię Stali, która nawiąże do największych sukcesów sportowych klubu.

LVET finansuje piłkarzy Widzewa Łódź

Legalny i renomowany bukmacher LVBET wspiera też Widzew Łódź, a zatem jeden z najlepszych klubów piłkarskich nad Wisłą. W końcu ile marek w Polsce pochwalić się może czterema mistrzostwami w kraju, pucharem i superpucharem Polski oraz półfinałem europejskich rozgrywek? Nie zmienia to jednak faktu, że obecnie Widzew to zupełnie inny zespół, który dopiero próbuje nawiązać do sukcesów sprzed lat. Najlepiej świadczy o tym fakt, że aktualnie rywalizuje on w Fortuna 1 Lidze, a zatem na zapleczu najlepszej piłki.

LVBET sponsorem Widzewa Łódź
LVBET aktywnie wspiera Widzew Łódź

Co istotne, LVBET w rozwój łódzkiej drużyny angażuje się od 2016 roku, kiedy to nawiązana została pierwsza współpraca. Jak powiedział Rafał Wójtowicz, prezes LVBET podczas przedłużania umowy w 2019 roku – Widzew był pierwszym klubem, który mógł liczyć na nasze wsparcie. Dziś, jesteśmy zadowoleni z rozwoju klubu, a przedłużenie umowy sponsorskiej trwającej od 2016 jest symbolem udanej współpracy. Wierzymy w kolejne kroki Widzewa, ku najwyższej klasie rozgrywkowej, a decyzja o podpisaniu kolejnego kontraktu to wyraz wzajemnego zaufania. Mam nadzieję, że w trakcie tych kolejnych sezonów będziemy realizować wiele nowych, ciekawych działań.

Efekty współpracy widać przede wszystkim w trakcie spotkań rozgrywanych w Łodzi, kiedy to logo LVBET pojawia się na stadionie. Marka LVBET promowana jest również poprzez ekspozycję logotypu na strojach meczowych. Kontrakt przewiduje również wspólne działania w mediach społecznościowych oraz publikacje na stronie internetowej łódzkiego klubu.

typuję mecze widzewa w lvbet
Odbieram ekstra bonusy dla kibiców

Oczywiście z umowy zadowoleni mogą być także fani Widzewa, dla których LVBET co chwila przygotowuje nowe promocje – m.in. pieniądze za karnet kibica lub ekstra bonusy do poszczególnych zakładów. Dodatkowo kibice łódzkiej drużyny liczyć mogą także na wiele specjalnych selekcji bukmacherskich dotyczących ich ulubieńców.

Warto wspomnieć, że dzięki umowie LVBET otrzymał prawo otwarcia swojego punktu na stadionie przy alei Piłsudskiego. Co więcej, bukmacher wynajmuje także loże na stadionie Widzewa. 

LVBET i Garbarnia: sponsoring sportowy

Podejście LVBET do sponsoringu sportowego obejmuje nie tylko największe piłkarskie kluby. Doskonale oddaje to umowa z Garbarnią Kraków - zespołem, który największe sukcesy święcił na przełomie lat 20. i 30. XX wieku (m.in. wicemistrzostwo kraju w 1929 roku). Po raz pierwszy współpraca nawiązana została w 2018 roku – dzięki niej LVBET został sponsorem głównym Brązowych. Dwa lata później podpisana została umowa partnerska, dzięki której LVBET został oficjalnym sponsorem krakowskiego klubu.

Zadowolenia z takiego obrotu spraw nie kryły wówczas obie strony – LVBET i Garbarnia to dwa podmioty, które już raz współpracowały. Nie tak dawno temu byliśmy sponsorem tego zasłużonego, krakowskiego klubu i miło nam poinformować o powrocie do tej formuły współpracy, która wówczas się sprawdziła. Liczę na to, że wspólnie uda nam się osiągnąć sukcesy nie tylko biznesowe, ale przede wszystkim sportowe – to słowa Moniki Płaczkowskiej z LVET.

LVET wspiera Garbarnię Kraków
LVBET oficjalnym sponsorem Garbarni Kraków

Z kolei tak o umowie wypowiadała się Katarzyna Woyda, czyli dyrektor zarządzający RKS Garbarnia – Cieszymy się, że wchodząc w rok 2021, w którym będziemy obchodzić 100-lecie istnienia naszego Klubu związaliśmy się z tak rozpoznawalną i dynamicznie rozwijająca się na rynku marką, jaką jest LVBET Zakłady Bukmacherskie. Bardzo liczymy na to, że pozyskanie takiego Sponsora pomoże nam nie tylko w osiągnięciu sukcesu sportowego, ale również wesprze nasze działania przy organizacji wydarzeń związanych z obchodami jubileuszu 100-lecia. Mamy nadzieję, że najbliższe miesiące zachęcą obie strony do kontynuowania współpracy w kolejnych sezonach.

Kontrakt sponsorski z Garbarnią zapewnił LVBET przede wszystkim kompleksową ekspozycję marki na stadionie, na strojach meczowych oraz w sieci (oficjalna strona klubu oraz media społecznościowe). Na współpracy zyskali także fani Brązowych, którym LVBET regularnie udostępnia poszerzoną ofertę zakładów wzajemnych. Dodatkowo wypatrywać oni mogą również specjalnych akcji promocyjnych.

Umowa sponsorska LVBET z Victorią Londyn

Firma LVBET jako międzynarodowa marka, świadcząca swoje usługi m.in. w Polsce oraz w Anglii, postanowiła zaangażować się we współpracę z Victorią Londyn. Dlaczego akurat ten klub wsparł legalny bukmacher? To bardzo proste – jest to klub występujący na 11. poziomie rozgrywkowym w Anglii, ale w całości składający się z Polaków – polskich piłkarzy oraz polski sztabu szkoleniowego. Po raz pierwszy LVBET w rozwój tej drużyny zaangażował się w lecie 2018 roku. Następnie umowa została przedłużona w 2019 roku. Od tego momentu LVBET zyskał możliwość promocji nie tylko na koszulkach piłkarskich, ale również w sieci.

W LVBET wiemy jak niesamowite rzeczy można osiągnąć ciężką pracą zespołową. Podobnie jak Victoria zaczynaliśmy od kilkuosobowego zespołu i ambitnego marzenia. Choć wywodzimy się z Polski, to w naszym zespole mamy osoby z całego świata przy szczególnym powiązaniu z Wielką Brytanią. Dlatego też naturalnym ruchem była decyzja o sponsorowaniu Victorii Londyn. Dołożymy wszelkich starań, aby klub stał się częścią jednego z najbardziej ekscytujących miast na świecie i zaktywizował jak największą grupę Polaków w stolicy Wielkiej Brytanii.  – powiedział Adrian Sidowski, dyrektor generalny LVBET.

LVBET sponsorem Vanarama National League

LVBET ma również podpisaną umowę sponsoringową z National League, która stanowi najwyższy poziom National League System i piąty w całej angielskiej lidze piłkarskiej. Co ważne, w rozgrywkach tych występują zarówno kluby zawodowe, jak i półprofesjonalne. Warto jeszcze dodać, że jest to najniższa dywizja w angielskiej piramidzie piłkarskiej, a jej mecze rozgrywane są na terenie całego kraju. Wyjątkiem są tutaj potyczki finałowe, które odbywają się na Wembley.

Powitalny freebet tylko z kodem LEGALSPORT
Darmowy zakład 20 zł w LVBET

Na mocy wspomnianego kontraktu LVET został oficjalnym bukmacherem całej rywalizacji i prowadzi ścisłą współpracę z kibicami wszystkich ekip z Vanarama National League, dywizji Północnej oraz Południowej. Dzięki umowie, zawartej w maju 2019 roku, logotyp LVBET widoczny jest na wszystkich stadionach oraz materiałach w sieci.

LVBET wspiera Unię Leszno

Jak już wspomnieliśmy, LVBET angażuje się nie tylko w piłkę nożną. Ten legalny buk regularnie wspiera także inne dyscypliny sportu. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że pochwalić się on może umową z Unią Leszno, a więc jednym z najbardziej utytułowanych klubów w polskim żużlu (ekipa z Leszna do tej pory wywalczyła grubo ponad 30 złotych medali).

Kontrakt podpisany został początkiem 2021 roku i na jego mocy LVBET został głównym sponsorem tego niezwykle utytułowanego żużlowego klubu. Umowa sponsoringowa obejmuje m.in. obecność logotypu LVBET na motocyklach zawodników, kevlarach, stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie oraz w mediach społecznościowych.

Unia Leszno i LVBET mają naprawdę dużo wspólnego. Bo choć oba te podmioty mają na swoich rynkach ugruntowaną, mocną pozycję, to oba nieustannie szukają możliwości rozwoju. Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy sponsorem głównym, klubu z tak wspaniałą historią. Uważam, że nawiązanie tej współpracy będzie właśnie takim krokiem naprzód dla obu stron. Mam nadzieję, a nawet jestem przekonany, że wspólnie uda nam się zdziałać wiele i jako sponsor główny będziemy towarzyszyć Unii w kolejnych wielkich sukcesach. Niech zapach prawdziwego żużla unosi się nad stadionem. – powiedział Rafał Wójtowicz, prezes LVBET, w momencie podpisywania umowy.

LVBET sponsorem Unii Leszno
Unia Leszno i LVBET razem

Współpraca między tymi dwiema renomowanymi markami korzystna jest także dla kibiców Leszczyńskich Byków. Dzięki niej korzystać oni mogą z wielu promocji, w tym tej, w której za karnet na mecze Unii Leszno zgarnąć można dodatkowe pieniądze na grę. Co więcej, LVBET przygotował dla nich również całą gamę zakładów specjalnych.

Na koniec warto zaznaczyć, że LVBET na co dzień współpracuje również z portalem Łączy nas pasja (sponsor główny).

W przeszłości LVBET posiadał umowy partnerskie m.in. z koszykarskim Śląskiem Wrocław, z klubami Zagłębie Sosnowiec, Arka Gdynia oraz Piast Gliwice. Zapomnieć nie można także o jego sponsoringu różnych wydarzeń o charakterze sportowym- m.in. sponsoring polskiej transmisji Home Sweet Home Cup (rozgrywki esportowe).

FAQ: sponsoring LVBET – pytania graczy

1️⃣ Czy LVBET angażuje się w rozwój polskiego sportu?

Tak, LVBET aktywnie wspiera polskie drużyny sportowe - najwięcej umów sponsorskich posiada z klubami piłkarskimi, sponsoruje również żużel. 

2️⃣ Jakie kluby sportowe wspiera LVBET?

LVBET sponsoruje m.in. Wisłę Kraków, Wisłę Płock oraz Stal Mielec.

3️⃣ Czy inni operatorzy zakładów wzajemnych także wspierają polski sport?

Tak, zdecydowana większość legalnych buków posiada umowy sponsorskie. TOTALBet jest sponsorem m.in. Warty Poznań oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Z kolei Betclic ma podpisany kontrakt z Piastem Gliwice oraz siatkarską reprezentacji Polski mężczyzn.

Komentarze (1)
Skomentuj artykuł pt. Kogo sponsoruje LVBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Tomek
skomentowano ponad miesiąc temu
Witam serdecznie. Czy jest szansa ,żeby firma LVBET wspomogla finansowo drużynę z polskiej "B"klasy gdzie graja sami mlodzi ludzie w wieku 17-25 lat?

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.