sobota, 23 lutego 2019
Najnowsze: Zakłady specjalne na sport u legalnych bukmacherów

PZBuk bonus

Bonus dla nowych grających 50 zł z wypłatą bez obrotu jest w ofercie Polskich Zakładów Bukmacherskich PZBuk.

Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus PZBuk dla nowych graczy
 2. Zakład bez ryzyka w PZBuk
 3. PZBuk - bonus bez depozytu
 4. PZBuk bonus 2019
 5. Bonusy PZBuk dla stałych graczy
 6. Bonus PZBuk - jak wykorzystać
 7. Jak obrócić bonus PZBuk
 8. Bonusy PZBuk w pytaniach i odpowiedziach
 9. 1. Bonus powitalny PZBuk i bonus na start - czy to jest to samo?
 10. 2. Jak otrzymać bonus na start z kodem do PZBuk?
 11. 3. Ile trwa odbiór bonusu na start w PZBuk Zakłady Bukmacherskie?
 12. 4. Bonus za rejestrację - kiedy będzie na koncie?
 13. 5. Czy bonus na start w PZBuk mogę odebrać kilka razy?
 14. 6. Na co najlepiej przeznaczyć bonusy od PZBuk Zakłady Bukmacherskie?
 15. 7. Czy u buka PZBuk jest freebet?
 16. 8. Jak zdobyć bonus bez depozytu w PZBuk i na co go wykorzystać?
 17. 9. Czy bukmacher PZBuk rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie?
 18. 10. Czy PZBuk posiada bonusy dla stałych graczy?
 19. 11. Jak często legalny bukmacher PZBuk organizuje promocje bukmacherskie dla stałych graczy?

Bonus PZBuk dla nowych graczy

Koncesjonowane firmy bukmacherskie nie ustają w wyścigu o nowych graczy. Wyjątku nie stanowi tutaj również PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie), tym bardziej, że jest on bowiem na początku swojej drogi biznesowej – licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich otrzymał 28 czerwca 2018 roku.

Zakłady bukmacherskie PZBUK

PZBuk ma dla nowych graczy darmowy zakład 

Bonus PZBuk - odbieram z kodem

Główny sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie przygotował bonus na start, który obejmuje darmowy zakład o wartości 50 złotych. Należy tutaj jednak zaznaczyć, że ten bonus nie jest przyznawany za samą rejestrację, ale za poprawną weryfikację numeru telefonu oraz postawienie pierwszego kuponu za stawkę nie mniejszą niż te 50 złotych z kursem 1,80 lub większym.

Nie zmienia to jednak faktu, że PZBuk bonus na start niesie za sobą wiele korzyści – gracz otrzymuje bowiem wspomniane 50 zł darmowej kasy od bukmachera i może wykorzystać ją na postawienie kolejnego zakładu sportowego z wybranym przez siebie zdarzeniem.

Warto tutaj dodać, że z całą pewnością jest to jedynie część oferty powitalnej, która pełnych kształtów nabierze dopiero w następnych tygodniach. Gdyby faktycznie do tego doszło, to wówczas spodziewać by się można było m.in. bonusu od depozytu, który w dzisiejszych czasach oferowany jest praktycznie przez każdy legalny podmiot bukmacherski.

Zakład bez ryzyka w PZBuk

Operatorzy zakładów sportowych robią wszystko, aby ze swoimi usługami dotrzeć to jak największej rzeszy graczy. Podobnie postępują Polskie Zakłady Bukmacherskie, które w standardowej ofercie mają wiele atrakcyjnych promocji. I tak aktualnie skorzystać można m.in. z darmowego zakładu w kwocie 50 złotych oraz z akcji o nazwie „Kombodoładowanie”, gdzie swoją wygraną zwiększyć można nawet o 15%.

Certyfikat dla PZBuk - legalny bukmacher z licencją
Rekomendacja dla PZBuk - legalny, bezpieczny bukmacher

Warto tutaj także wspomnieć o niezwykle interesującym programie lojalnościowym, w którym zebrane punkty wymienić można m.in. na darmowe zakłady lub tzw. premie bonusowe, czyli jednorazowe powiększenie wpłaty graczy o określoną kwotę środków pieniężnych. Oczywiście w tym wypadku wartość bonusu uzależniona jest od wysokości wpłaty.

Tym samym patrząc na aktualne promocje bukmachera PZBuk spodziewać się można, że wśród nich pojawi się m.in. bonus bez ryzyka, który nie naraża typera na utratę swoich finansów.

PZBuk - bonus bez depozytu

Jednym z najbardziej pożądanych przez graczy bonusów bukmacherskich są tzw. freebety, czyli bonusy bez depozytu. Stanowią one swego rodzaju bezzwrotny prezent od operatora zakładów wzajemnych. Na głosy te nie pozostaje głuchy także PZBuk, który dla początkujących klientów przygotował „Darmowy zakład 50 złotych”. Co jednak ważne, wspomniana kwota nie trafia od razu na konto gracza, a przyznawana jest dopiero po prawidłowym zweryfikowaniu numeru komórkowego oraz postawieniu zakładu za co najmniej 50 złotych z kursem 1,80 lub wyższym.

Czerwona grafika z freebetem, bonusem bez depozytu za 50 zł od PZBuk
Freebet 50 zł, bonus PZBuk w ofercie powitalnej

Dodatkowo freebet zdobyć można także poprzez udział w programie lojalnościowym, gdzie punkty przyznawane są praktycznie za każdą aktywność, w tym za m.in. zatwierdzenie wszystkich niezbędnych dokumentów, codzienne logowanie, każdą wpłatę oraz za stawianie kolejnych zakładów wzajemnych. Zgodnie z regulaminem głównego sponsora Polskiej Hokej Ligi wspomniane punkty zamienić można m.in. właśnie na jednorazowe zasilenie środkami pieniężnymi, które wykorzystać można na dowolną ilość zakładów sportowych przy założeniu minimalnej wartości zakładu.

PZBuk bonus 2019

Oferta bonusowa operatora zakładów wzajemnych PZBuk 2019 nie jest być może bardzo imponująca, ale należy przypomnieć, że buk ten ledwo co wystartował ze swoją działalnością. W chwili obecnej sponsor główny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie oferuje nowym graczom bonus online w postaci darmowego zakładu o wartości 50 złotych. Tym samym decydując się na założenie darmowego konta u tej warszawskiej spółki liczyć możemy na freebet, który wykorzystać możemy na dowolny zakład wielokrotny z kursem nie mniejszym niż 2,00.

Warto tutaj jednak zaznaczyć, że oferta powitalna Polskich Zakładów Bukmacherskich ulec może jeszcze zmianie, co jest całkiem prawdopodobne, szczególnie że inni legalni organizatorzy zakładów wzajemnych nie śpią, a tym samym prześcigają się w tworzeniu coraz to atrakcyjniejszych bonusów internetowych. Co więcej, taki zamiar udało się nam ustalić u samego źródła.

Bonusy PZBuk dla stałych graczy

Mimo że PZBuk jest jednym z najmłodszych koncesjonowanych operatorów zakładów wzajemnych w naszym kraju, równie mocny nacisk kładzie na ofertę promocyjną skierowaną do stałych graczy. Na ten moment trafia on do nich przede wszystkim dzięki akcji „Kombodoładowanie”, gdzie za obstawianie wielokrotnych zakładów przedmeczowych wygrać można nawet 15% więcej. Co istotne, promocja ta obejmuje nie tylko wybrane spotkania, ale całe rozgrywki, w tym m.in. Ekstraklasę, Ligę Europy, Ligę Mistrzów oraz Premier League. Dodatkowo skorzystać z niej można także w przypadku meczów piłkarskiej reprezentacji Polski i to zarówno tych towarzyskich, jak i rozgrywanych w ramach Ligi Narodów.

Zapomnieć nie można także o wyjątkowo atrakcyjnym programie lojalnościowym, w którym zebrane punkty wymieniać można na naprawdę interesujące nagrody. Wśród nich znaleźć bowiem można m.in. bonusy bez depozytu, gdzie bukmacher zasila konto gracza środkami pieniężnymi do wykorzystania na dowolną ilość zakładów wzajemnych, oraz premie bonusowe, które zapewniają powiększenie wpłaty o określoną kwotę.

Bonus PZBuk - jak wykorzystać

Organizatorzy zakładów sportowych nie ustają w wyścigu, gdzie nagrodą jest dotarcie ze swoimi usługami do nowych graczy. Tym samym oferują oni całą gamę bonusów oraz promocji, które cieszą się wyjątkową popularnością wśród miłośników zakładów wzajemnych. Należy jednak pamiętać, że każdy tego typu bonus posiada swój szczegółowy regulamin, w którym określone zostały poszczególne wymogi dotyczące np. obrotu (ile razy należy obrócić środkami), kursu minimalnego oraz czasu na spełnienie danych wytycznych. W związku z tym, warto się wcześniej z takimi warunkami zapoznać – dzięki temu zaoszczędzić sobie można rozczarowań, które niejednokrotnie pojawiają się w momencie np. nieprzyznania obiecanych środków. Wspomniane regulaminy zawsze znaleźć można na stronie danego bukmachera. Wyjątku nie stanowi więc tutaj główny sponsor Polskiej Hokej Ligi.

Kod bonusowy do Polskich Zakładów Bukmacherskich PZBuk
Kod bonusowy PZBuk

Co bardzo ważne, często dane wytyczne nie dotyczą tego co najistotniejsze, czyli na co dokładnie można wykorzystać dany bonus. Podobnie jest więc w przypadku darmowego zakładu w kwocie 50 złotych, który oferuje początkującym typerów bukmacher PZBUk – wykorzystać go bowiem można na dowolny zakład wielokrotny z kursem nie mniejszym niż 2,00. Oznacza to, że na omawianym kuponie umieścić można typy z około 30 dyscyplin sportowych i to nie tylko tych najpopularniejszych, a więc piłki nożnej, tenisa oraz hokeja na lodzie, ale również tych mniej medialnych, do których zaliczyć z pewnością trzeba m.in. bandy, snooker, surfing czy unihokej.

Jak obrócić bonus PZBuk

Jak już wspomnieliśmy, regulamin każdego bonusu określa m.in. jak i ile razy go obrócić. Co ciekawe, wspomniane wytyczne nie znalazły zastosowania w przypadku darmowego zakładu w kwocie 50 złotych, który aktualnie oferowany jest przez bukmachera PZBuk początkującym graczom. Taki stan rzeczy wynika bowiem z faktu, że wygrane z tego bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu. Oznacza to tym samym, że w przypadku poprawnego wytypowania kuponu wspomnianą należność można od razu wypłacić na indywidualny numer konta bankowego.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że takie podejście głównego sponsora Polskiego Związku Hokeja na Lodzie jest z całą pewnością innowacyjne, a tym samym oryginalne.

Bonusy PZBuk w pytaniach i odpowiedziach

Specjalnie dla naszych Czytelników zebraliśmy i przeanalizowaliśmy najczęściej powtarzające się pytania, dotyczące oferty bonusowej i promocyjnej u legalnego bukmachera PZBuk, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi. Chcecie wiedzieć, jaki bonus dla nowych graczy przygotował PZBuk, z jakich akcji promocyjnych mogą korzystać typerzy, którzy na co dzień puszczają swoje kupony bukmacherskie u tego operatora oraz czy u bukmachera PZBuk dostępny jest freebet? Zatem zapraszamy Was do lektury!

1. Bonus powitalny PZBuk i bonus na start - czy to jest to samo?

Tak, oba pojęcia bukmacherskie mają identyczne znaczenie. Tym samym bonus na start oferowany jest wyłącznie nowym graczom, w tym wypadku operatora zakładów wzajemnych PZBuk. I tak obecnie oferta powitalna obejmuje darmowy zakład w kwocie 50 złotych, który przeznaczyć należy na zakład wielokrotny z kursem minimalnym 2,00. Warto w tym miejscu pamiętać, że u głównego sponsora Polskiej Hokej Ligi ze wspomnianego freebatu skorzystać mogą jedynie typerzy, którzy wcześniej prawidłowo zweryfikowali swój numer telefonu oraz postawili zakład z kursem 1,80 lub wyższym za minimum 50 złotych.

Na koniec trzeba wspomnieć, że Polskie Zakłady Bukmacherskie tak naprawdę dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na polskim rynku bukmacherskim i spodziewać się można, że z biegiem czasu do tego darmowego zakładu dodane zostaną kolejne promocje dla początkujących obstawiających. Co bardzo ważne, nie są to jedynie nasze przypuszczania, bowiem takiego zamiaru nie ukrywa sam podmiot.

2. Jak otrzymać bonus na start z kodem do PZBuk?

Niestety, ta warszawska spółka nie respektuje obecnie kodów rabatowych, co oznacza, że miłośnicy obstawiania zakładów wzajemnych skorzystać mogą jedynie ze standardowej oferty powitalnej. W chwili obecnej Polskie Zakłady Bukmacherskie oferują swoją graczom darmowy zakład 50 złotych, który, co bardzo ważne, nie jest objęty wymogiem obrotu przed wypłatą. Warto tutaj jednak zaznaczyć, że wygrana z tego freebetu obejmuje wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu. Oznacza to tym samym, że jeżeli nasza potencjalna wygrana wyniesie 200 złotych, do naszego konta wspomniany bukmacher dopisze właśnie tę kwotę pomniejszoną o wartość samego zakładu, czyli 150 złotych.

Na koniec przypomnieć należy, że omawiana oferta na start w każdej chwili ulec może powiększeniu, czego nie ukrywa sama spółka.

3. Ile trwa odbiór bonusu na start w PZBuk Zakłady Bukmacherskie?

Odbiór dodatkowych środków na grę u tej warszawskiej spółki nie wymaga wielkich wysiłków od graczy, a tym samym nie zajmuje wiele czasu. Aby więc móc skorzystać z tego darmowego zakładu o wartości 50 złotych należy przede wszystkim prawidłowo przejść proces rejestracyjny, który najczęściej trwa zaledwie kilka minut. Następnie należy poprawnie zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład za minimum 50 złotych z kursem na poziomie co najmniej 1,80. Po spełnieniu powyższych warunków wystarczy już tylko ponownie zalogować się na swoje konto.

Warto tutaj także zaznaczyć, że od momentu aktywowania oferty powitalnej, czyli przyznawania wspomnianego freebetu, użytkownik ma 60 na jego wykorzystanie.

4. Bonus za rejestrację - kiedy będzie na koncie?

Bonus powitalny, który u głównego sponsora Polskiego Związku Hokeja na Lodzie obejmuje freebet w kwocie 50 złotych, zostanie aktywowany do spełnieniu kilku prostych kroków. Po pierwsze gracz powinien poprawnie przejść proces rejestracyjny, który akurat w tym wypadku jest bardzo prosty. Następnie typer zobligowany jest do weryfikacji swojego numeru telefonu oraz zasilenia swojego konta. Po spełnieniu tych warunków wystarczy już tylko postawić pierwszy zakład za minimum 50 złotych z kursem 1,80 lub wyższym oraz ponownie zalogować się na swój profil.

W tym miejscu warto podkreślić, że bonus ten uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów.

5. Czy bonus na start w PZBuk mogę odebrać kilka razy?

Niestety nie ma takiej możliwości. Oferta powitalna jak sama nazwa wskazuje przygotowana została jedynie dla nowych graczy, czyli tych, którzy nie posiadają swojego konta u bukmachera. Wyjątku nie stanowi tutaj także bonus na start u bukmachera, którego siedziba mieści się w Warszawie. Nie zmienia to jednak faktu, że już w chwili obecnej każdy miłośnik zakładów wzajemnych, który zdecyduje się założyć swoje konto u głównego sponsora Polskiej Hokej Ligi i spełni kilka prostych warunków, otrzyma od bukmachera 50 złotych na zakłady wzajemne.

Na koniec należy przypomnieć, że freebet o wartości 50 złotych już niedługo stanowić może jedynie część większej oferty na start. Co istotne, nie są to jedynie nasze przypuszczenia, bowiem udało nam się to potwierdzić u samego bukmachera PZBuk.

6. Na co najlepiej przeznaczyć bonusy od PZBuk Zakłady Bukmacherskie?

Jak już wspomnieliśmy, bonus powitalny od głównego sponsora Polskiego Związku Hokeja na Lodzie wykorzystać można na dowolny zakład wielokrotny z kursem nie mniejszym niż 2,00. Tym samym gracze tej warszawskiej spółki naprawdę mają w czym wybierać. Oferta Polskich Zakładów Bukmacherskich obejmuje bowiem zakłady na około 30 dyscyplin sportowych, wśród których z oczywistych względów króluje piłka nożna. W propozycji buka PZBuk nie brakuje także typów na takie sporty, jak badminton, futsal, kolarstwo, netball czy unihokej.

Warto tutaj także przypomnieć, że freebet jak sama nazwa wskazuje uprawnia gracza do postawienia zakładu beż żadnych kosztów. Tym samym zachęca on do podjęcia większego ryzyka i dodania do kuponu zdarzeń o wyższych współczynnikach.

7. Czy u buka PZBuk jest freebet?

Sponsor główny Polskiej Hokej Ligi umożliwia stawianie zakładów bez żadnych kosztów nie tylko początkującym, ale także bardziej doświadczonym graczom. Dla tych pierwszych ten warszawski podmiot przygotował bowiem freebet o wartości 50 złotych, który w chwili obecnej pełni rolę oferty powitalnej. Z kolei stali typerzy na darmowe zakłady liczyć mogą w ramach programu lojalnościowego, gdzie to co najważniejsze, a więc punkty, przyznawane są praktycznie za każdą czynność. Mowa więc tutaj zarówno o samej rejestracji, weryfikacji wszystkich dokumentów, jak i codziennym logowaniu oraz regularnym graniu.

Wszystko wskazuje na to, że w ciągu najbliższych tygodni oferta na start u tego warszawskiego podmiotu obejmować może nie tylko sam freebet, ale także coś jeszcze. Być może PZBuk postawi tutaj na bonus od depozytu, który aktualnie znaleźć można praktycznie w każdej propozycji koncesjonowanych organizatorów zakładów sportowych.

8. Jak zdobyć bonus bez depozytu w PZBuk i na co go wykorzystać?

W chwili obecnej w Polskich Zakładach Bukmacherskich freebet pełni rolę jednego wabika na nowych klientów. Zaznaczyć tutaj jednak trzeba, że ten stan rzeczy już niedługo ulec może zmianie, bo jak udało się nam ustalić u źródła, praktycznie w każdej chwili spodziewać się można nowych akcji promocyjnych. Co należy więc zrobić, aby móc postawić zakład bez ponoszenia żadnych kosztów? Wystarczy jedynie założyć darmowe konto, zweryfikować swój numer telefonu, dokonać pierwszego depozytu i postawić pierwszy kupon za minimum 50 złotych z kursem nie mniejszym niż 1,80. Co istotne, wspomnianą kwotę przeznaczyć można na dowolny zakład wielokrotny z kursem na poziomie 2,00 lub większym. Tym samym oznacza to, że typować można zdarzenia z około 30 dyscyplin sportowych, w tym m.in. z piłki nożnej, tenisa, hokeja na lodzie, ale również kolarstwa, snookera oraz surfingu.

9. Czy bukmacher PZBuk rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie?

Tak, na darmowy voucher bukmacherski liczyć mogą wszyscy nowi gracze, którzy zdecydują się założyć darmowe konto u tego warszawskiego operatora zakładów wzajemnych. Dzięki poprawnemu przejściu procesu rejestracji i spełnieniu kilku prostych kroków do ich konta dopisany zostanie freebet w wysokości 50 złotych, którzy przeznaczyć można na obstawianie wybranych przez siebie zdarzeń.

Co więcej, z darmowych zakładów wzajemnych cieszyć się mogą także bardziej doświadczeni typerzy. Wystarczy, że uzbierają oni wymaganą liczbę punktów premiowych, które przyznawane są za m.in. codzienne logowanie, każdą wpłatę oraz regularną grę. Należy tutaj zaznaczyć, że jest to możliwe dzięki wprowadzeniu przez buka PZBuk wyjątkowo atrakcyjnego programu lojalnościowego, w którym zdobyć można także m.in. premie bonusowe, czyli jednorazowe powiększenie depozytu o określoną kwotę środków pieniężnych.

10. Czy PZBuk posiada bonusy dla stałych graczy?

Jak już wspomnieliśmy, mimo że Polskie Zakłady Bukmacherskie dopiero co rozpoczęły swoja działalność, zdążyły już przygotować promocje zarówno dla nowych, jak i stałych grających.

I tak w chwili obecnej PZBuk do tych bardziej zaawansowanych klientów adresuje przede wszystkim akcje „Kombodoładowanie”, która umożliwia sięganie po znaczne wyższe wygrane (nawet do 15%). Co bardzo ważne, wspomniana promocja obejmuje wszystkie spotkania m.in. z ligi angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, polskiej oraz włoskiej. Dodatkowo skorzystać z niej mogą również miłośnicy piłkarskiej reprezentacji Polski i to w czasie spotkań towarzyskich oraz tych o punkty.

Na koniec wspomnieć należy także o wyjątkowo atrakcyjnym programie lojalnościowym, który pozwala sięgać m.in. po darmowe zakłady oraz premie bonusowe. Aby móc cieszyć się wspomnianymi korzyściami, wystarczy uzbierać odpowiednią liczbę punktów, a następnie zamienić ją w tzw. „Sklepie gracza”.

11. Jak często legalny bukmacher PZBuk organizuje promocje bukmacherskie dla stałych graczy?

W tym momencie odpowiedź na to pytanie jest wyjątkowo utrudniona. Wynika to bowiem z faktu, że główny sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie dopiero co rozpoczął swoją działalność i tak naprawdę nie miał jeszcze możliwości pokazania się z tej strony. Warto jednak zaznaczyć, że już na samym początku udało mu się przygotować bardzo interesujący program lojalnościowy oraz akcję „Kombodoładowanie”, co z pewnością jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Na koniec należy podkreślić, że sam bukmacher nie ukrywa, że praktycznie w każdej chwili jego oferta promocyjna może ulec poszerzeniu.

do góry

Komentarze i opinie (1)

PZBuk bonus
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Adaś
21.02.2019, godz. 23:24
widziałem ich ostatnio w eleven sports
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.