poniedziałek, 22 kwietnia 2019
Najnowsze: Kursy na Błaszczykowskiego w LV BET 2019

PZBuk bonusy | 2019

Bonus dla nowych grających 50 zł z wypłatą bez obrotu jest w ofercie Polskich Zakładów Bukmacherskich PZBuk

Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus PZBuk dla nowych graczy
 2. Zakład bez ryzyka w PZBuk
 3. PZBuk - bonus bez depozytu
 4. PZBuk bonus 2019
 5. Bonusy PZBuk dla stałych graczy
 6. Bonus PZBuk - jak wykorzystać
 7. Jak obrócić bonus PZBuk
 8. Bonusy PZBuk w pytaniach i odpowiedziach
 9. 1. Bonus powitalny PZBuk i bonus na start - czy to jest to samo?
 10. 2. Jak otrzymać bonus na start z kodem do PZBuk?
 11. 3. Ile trwa odbiór bonusu na start w PZBuk Zakłady Bukmacherskie?
 12. 4. Bonus za rejestrację - kiedy będzie na koncie?
 13. 5. Czy bonus na start w PZBuk mogę odebrać kilka razy?
 14. 6. Na co najlepiej przeznaczyć bonusy od PZBuk Zakłady Bukmacherskie?
 15. 7. Czy u buka PZBuk jest freebet?
 16. 8. Jak zdobyć bonus bez depozytu w PZBuk i na co go wykorzystać?
 17. 9. Czy bukmacher PZBuk rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie?
 18. 10. Czy PZBuk posiada bonusy dla stałych graczy?
 19. 11. Jak często legalny bukmacher PZBuk organizuje promocje bukmacherskie dla stałych graczy?

Bonus PZBuk dla nowych graczy

Koncesjonowane firmy bukmacherskie nie ustają w wyścigu o nowych graczy. Wyjątku nie stanowi tutaj również PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie), tym bardziej, że to stosunkowo młody legalny bukmacher – licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich o numerze PS4.6831.26.2017 otrzymał od MF 28 czerwca 2018 roku.

Zakłady bukmacherskie PZBUK

PZBuk ma dla nowych graczy darmowy zakład 

Bonus PZBuk - odbieram z kodem

Główny sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie przygotował dla graczy bardzo atrakcyjny PZBuk bonus na start, który obejmuje darmowy zakład o wartości 50 zł. Co szczególnie ważne, stawiając kupon bukmacherski za freebet PZBuk, nie musimy dokonywać żadnego obrotu wygraną kwotą - po pomniejszeniu jej o stawkę bonusu wygraną od razu możemy wpłacić na swoje konto bankowe! Nie jest to standardem na polskim rynku bukmacherskim, gdzie na ogół wygrana z freebetu wymaga dokonania co najmniej jednokrotnego obrotu.

Należy tutaj zaznaczyć, że bonus powitalny PZBuk nie jest przyznawany za samą rejestrację, ale za poprawną weryfikację numeru telefonu oraz postawienie pierwszego kuponu za stawkę nie mniejszą niż te 50 złotych z kursem 1,80 lub większym.

Oferowany przez legalnego bukmachera PZBuk bonus na start niesie za sobą wiele korzyści – gracz zyskuje bowiem wspomniane 50 zł darmowej kasy od bukmachera i może wykorzystać je na postawienie kolejnego zakładu sportowego z wybranym przez siebie zdarzeniem. Bardzo dużym plusem bonusu za rejestrację PZBuk jest także wspomniany brak obrotu - jeśli nasz kupon okaże się wygrany, to do nas zależy decyzja, czy uzyskane w ten sposób pieniądze chcemy przeznaczyć na dalsze typowanie zakładów sportowych w PZBuk, czy też od razu wypłacić na swoje konto bankowe. A wygrana z takiego kuponu może się okazać całkiem imponująca - przekonacie się o tym, przeglądając naszą propozycję zakładu za freebet PZBuk.

Darmowy zakład za 50 zł w PZBuk:

Manchester United vs Paris Saint-Germain, Champions League, typ 2 – kurs 2,60
Kortrijk vs Sporting Lokeren, Jupiler League, typ 1 – kurs 1,57
Wrocław vs Zagłębie Sosnowiec, LOTTO Ekstraklasa, typ 1 – kurs 1,68
Memphis Grizzlies vs Denever Nuggets, NBA, typ 2 – kurs 1,41
Columbus Blue Jackets vs Buffalo Sabre, NHL, typ 1 – kurs 1,52
Borussia Moenchengladbach vs Herta Berlin, Bundesliga, typ 1 – kurs 1,74
Girona vs SD Huesca, Primera Division, typ 1 – kurs 1,80

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 46,36 | Stawka zakładu – 50 PLN | Ewentualna wygrana: 2039,84 zł
>>Chcę postawić podobny kupon za darmo w PZBuk<<

Warto tutaj dodać, że z całą pewnością jest to jedynie część oferty powitalnej, która pełnych kształtów nabierze dopiero w następnych tygodniach. Gdyby faktycznie do tego doszło, to wówczas spodziewać by się można było m.in. bonusu od depozytu, który w dzisiejszych czasach oferowany jest praktycznie przez każdy legalny podmiot bukmacherski.

Zakład bez ryzyka w PZBuk

Operatorzy zakładów sportowych robią wszystko, aby ze swoimi usługami dotrzeć to jak największej rzeszy graczy. Podobnie postępują Polskie Zakłady Bukmacherskie, które w standardowej ofercie mają wiele atrakcyjnych promocji. I tak aktualnie skorzystać można m.in. z darmowego zakładu w kwocie 50 złotych oraz z akcji o nazwie „Kombodoładowanie”, gdzie swoją wygraną zwiększyć można nawet o 15%.

Certyfikat dla PZBuk - legalny bukmacher z licencją
Rekomendacja dla PZBuk - legalny, bezpieczny bukmacher

Warto tutaj także wspomnieć o niezwykle interesującym programie lojalnościowym, w którym zebrane punkty wymienić można m.in. na darmowe zakłady lub tzw. premie bonusowe, czyli jednorazowe powiększenie wpłaty graczy o określoną kwotę środków pieniężnych. Oczywiście w tym wypadku wartość bonusu uzależniona jest od wysokości wpłaty.

Tym samym patrząc na aktualne promocje bukmachera PZBuk spodziewać się można, że wśród nich pojawi się m.in. zakład bez ryzyka PZBuk, który nie naraża typera na utratę swoich finansów. Obecnie PZBuk nie ma takiego bonusu w swojej ofercie, warto jednak zauważyć, że jest ona systematycznie poszerzana, więc warto na bieżąco śledzić propozycje PZBuk w tym zakresie.

PZBuk - bonus bez depozytu

Jednym z najbardziej pożądanych przez graczy bonusów bukmacherskich są tzw. freebety, czyli bonusy bez depozytu. Stanowią one swego rodzaju bezzwrotny prezent od operatora zakładów bukmacherskich. Na głosy te nie pozostaje głuchy także PZBuk, który dla swoich nowych graczy przygotował bardzo atrakcyjny bonus na start „Darmowy zakład 50 złotych”. 

By go odebrać, należy założyć konto bukmacherskie PZBuk - proces rejestracyjny można rozpocząć klikając w ten ==>   PZBuk link do konta typerskiego   lub w poniższy baner. Proces zakładania konta jest całkowicie darmowy i zajmuje zaledwie kilka minut. Warto przy tym pamiętać, by podczas rejestracji wykorzystać specjalny kod bonusowy LEGALSPORT (<=== skopiuj ten kod) - dzięki temu dołączymy do ekskluzywnego grona typerów, dla których ten legalny bukmacher może w przyszłości przygotowywać dodatkowe bonusy i promocje.

Czerwona grafika z freebetem, bonusem bez depozytu za 50 zł od PZBuk
Freebet 50 zł, bonus PZBuk w ofercie powitalnej

By PZBuk przyznał nam darmowe 50 zł na zakłady bukmacherskie, musimy nie tylko przejść proces rejestracji konta, ale również zweryfikować swój numer komórkowy oraz postawić zakład za co najmniej 50 złotych z kursem 1,80 lub wyższym. Co szczególnie ważne, freebet 50 PLN PZBuk nie podlega warunkom obrotu, co stanowi wyjątek na polskim rynku bukmacherskim. Co to oznacza? Jeśli nasz kupon bukmacherski za freebet w PZBuk okaże się wygrany, otrzymane pieniądze możemy wypłacić na swoje konto bankowe, nie dokonując nimi żadnego obrotu.

Dodatkowo w PZBuk darmowy zakład zdobyć można także poprzez udział w programie lojalnościowym, gdzie punkty przyznawane są praktycznie za każdą aktywność, w tym za m.in. zatwierdzenie wszystkich niezbędnych dokumentów, codzienne logowanie, każdą wpłatę oraz za stawianie kolejnych zakładów sportowych. Zgodnie z regulaminem głównego sponsora Polskiej Hokej Ligi wspomniane punkty zamienić można m.in. właśnie na jednorazowe zasilenie środkami pieniężnymi, które wykorzystać można na dowolną ilość zakładów sportowych przy założeniu minimalnej wartości zakładu.

PZBuk bonus 2019

Oferta bonusowa operatora zakładów bukmacherskich PZBuk 2019 obejmuje promocję powitalną dla nowych graczy oraz bonusy dla stałych graczy, które obejmują zarówno promocje stałe, jak i krótkoterminowe bonusy związane m.in. z określonymi wydarzeniami sportowymi.

Oferowany przez PZBuk bonus bukmacherski online dla nowych graczy to darmowy zakład o wartości 50 zł, przyznawany po weryfikacji konta gracza oraz postawienie pierwszego kuponu za kwotę co najmniej 50 zł. A więc, decydując się na założenie darmowego konta bukmacherskiego w PZBuk liczyć możemy na freebet, który wykorzystać możemy na dowolny zakład wielokrotny z kursem nie mniejszym niż 2,00.

Warto tutaj jednak zaznaczyć, że oferta powitalna PZBuk ulec może jeszcze zmianie, co jest całkiem prawdopodobne, szczególnie że inni legalni organizatorzy zakładów bukmacherskich nie śpią, a tym samym prześcigają się w tworzeniu coraz to atrakcyjniejszych bonusów internetowych. Co więcej, taki zamiar udało się nam ustalić u samego źródła.

Zakłady bukmacherskie PZBUK

Bonus na start PZBuk to freebet 50 PLN bez obrotu
Postaw darmowy zakład i wypłać wygraną od razu na swoje konto bankowe

Chcę odebrać freebet PZBuk z kodem

Wszystko, co musicie zrobić, by zyskać atrakcyjny bonus powitalny PZBuk, to rejestracja konta bukmacherskiego PZBuk - na przykład poprzez kliknięcie powyższego baneru lub tego linku ==> PZBuk konto typerskie online z kodem. Pamiętajcie, by podczas zakładania konta pisać w drugim kroku nasz specjalny kod bonusowy LEGALSPORT, z  którym możecie zyskać dodatkowe korzyści w przyszłości, w tym dodatkowe bonusy bukmacherskie PZBuk!

Bonusy PZBuk dla stałych graczy

Mimo że PZBuk jest jednym z młodszych koncesjonowanych operatorów zakładów sportowych w naszym kraju, przygotował dla swoich graczy naprawdę atrakcyjne promocje bukmacherskie. Równie mocny nacisk co na bonus powitalny PZBuk kładzie na ofertę promocyjną, skierowaną do stałych graczy - trafia on do nich przede wszystkim dzięki akcji „Kombodoładowanie”, gdzie za obstawianie wielokrotnych zakładów przedmeczowych wygrać można nawet 15% więcej.

Co istotne, promocja bukmacherska "Kombodoładowanie" w PZBuk obejmuje nie tylko wybrane spotkania, ale całe rozgrywki, w tym m.in. Ekstraklasę, Ligę Europy, Ligę Mistrzów oraz Premier League. Dodatkowo skorzystać z niej można także w przypadku meczów piłkarskiej reprezentacji Polski i to zarówno tych towarzyskich, jak i rozgrywanych w ramach Ligi Narodów. Sprawdźcie poniższe przykładowe kupony bukmacherskie PZBuk i przekonajcie się, że w promocji "Kombodoładowanie" można wygrać całkiem sporo więcej niż w standardowej ofercie!

Przykładowy kupon bukmacherski PZBuk bez powiększenia wygranej:

Lech Poznań vs Zagłębie Lubin, LOTTO Ekstraklasa, typ 1 – kurs 1,74
Leicester City vs Manchester United, Premier League, typ 2 – kurs 1,86
Real Betis vs Atletico Madryt, Primera Division, typ 2 – kurs 2,25
Manchester United vs Paris Saint-Germain, Champions League, typ 2 – kurs 2,60
Celtic vs Valencia, UEFA Europa League, typ 2 – kurs 2,05
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 38,81 | Stawka zakładu – 40PLN | Ewentualna wygrana: 1366,12 zł

----------------------------------

Przykładowy kupon bukmacherski PZBuk w promocji „Kombodoładowanie”

Lech Poznań vs Zagłębie Lubin, LOTTO Ekstraklasa, typ 1 – kurs 1,74
Leicester City vs Manchester United, Premier League, typ 2 – kurs 1,86
Real Betis vs Atletico Madryt, Primera Division, typ 2 – kurs 2,25
Manchester United vs Paris Saint-Germain, Champions League, typ 2 – kurs 2,60
Celtic vs Valencia, UEFA Europa League, typ 2 – kurs 2,05
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 38,81 | Stawka zakładu – 40PLN | Ewentualna wygrana: 1420,75 zł
(w tym 4% w ramach promocji „Kombodoładowanie”)
>>Chcę skorzystać z promocji i postawić podobny kupon bukmacherski w PZBuk<<

Zapomnieć nie można także o wyjątkowo atrakcyjnym programie lojalnościowym, w którym zebrane punkty wymieniać można na  interesujące nagrody. Wśród nich znaleźć można m.in. bonusy bez depozytu PZBuk, gdzie bukmacher zasila konto gracza środkami pieniężnymi do wykorzystania na dowolną ilość zakładów sportowych, oraz premie bonusowe, które zapewniają powiększenie wpłaty o określoną kwotę.

Bonus PZBuk - jak wykorzystać

Organizatorzy zakładów sportowych nie ustają w wyścigu, gdzie nagrodą jest dotarcie ze swoją ofertą do nowych graczy. Tym samym oferują oni całą gamę bonusów oraz promocji, które cieszą się wyjątkową popularnością wśród miłośników zakładów bukmacherskich. Należy jednak pamiętać, że każdy tego typu bonus posiada swój szczegółowy regulamin, w którym określone zostały poszczególne wymogi dotyczące np. obrotu (ile razy należy obrócić środkami), kursu minimalnego oraz czasu na spełnienie danych wytycznych. W związku z tym, warto się wcześniej z takimi warunkami zapoznać – dzięki temu zaoszczędzić sobie można rozczarowań, które niejednokrotnie pojawiają się w momencie np. nieprzyznania obiecanych środków. Wspomniane regulaminy zawsze znaleźć można na stronie danego bukmachera. Wyjątku nie stanowi więc tutaj główny sponsor Polskiej Hokej Ligi, czyli legalny bukmacher PZBuk.

Kod bonusowy do Polskich Zakładów Bukmacherskich PZBuk
Kod bonusowy PZBuk

Co bardzo ważne, często dane wytyczne nie dotyczą tego co najistotniejsze, czyli na co dokładnie można wykorzystać dany bonus. Podobnie jest więc w przypadku darmowego zakładu w kwocie 50 złotych, który oferuje początkującym typerów bukmacher PZBUk – wykorzystać go bowiem można na dowolny zakład wielokrotny z kursem nie mniejszym niż 2,00. Oznacza to, że na omawianym kuponie umieścić można typy z około 30 dyscyplin sportowych i to nie tylko tych najpopularniejszych, a więc piłki nożnej, tenisa oraz hokeja na lodzie, ale również tych mniej medialnych, do których zaliczyć z pewnością trzeba m.in. bandy, snooker, surfing czy unihokej.

Dzięki temu nasz kupon bukmacherski PZBuk, postawiony w ramach oferty powitalnej, możemy przygotować w ramach dyscyplin, w których czujemy się najmocniejsi, co realnie zwiększa nasze szanse na wygrane z takiego zakładu.

Jak obrócić bonus PZBuk

Jak już wspomnieliśmy, regulamin każdego bonusu określa m.in. jak i ile razy go obrócić. Co ciekawe, wspomniane wytyczne nie znalazły zastosowania w przypadku darmowego zakładu w kwocie 50 złotych, który aktualnie oferowany jest przez bukmachera PZBuk początkującym graczom.

Zakłady bukmacherskie PZBUK

Wygranej z bonusu powitalnego PZBuk nie musisz obracać!
Postaw darmowy zakład 50 PLN i wypłać wygraną od razu na swoje konto bankowe

Chcę postawić darmowy zakład

Wygraną bukmacherską w ramach bonusu powitalnego PZBuk nie musimy dokonywać żadnego obrotu, co stanowi wyjątek na polskim rynku bukmacherskim - zostaje ona jedynie pomniejszona o kwotę freebetu, czyli 50 zł. Oznacza to tym samym, że w przypadku poprawnego wytypowania kuponu całą pozostałą kwotę można od razu wypłacić na indywidualny numer konta bankowego!

Bonusy PZBuk w pytaniach i odpowiedziach

Specjalnie dla naszych Czytelników zebraliśmy i przeanalizowaliśmy najczęściej powtarzające się pytania, dotyczące oferty bonusowej i promocyjnej u legalnego bukmachera PZBuk, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi. Chcecie wiedzieć, jaki bonus dla nowych graczy przygotował PZBuk, z jakich akcji promocyjnych mogą korzystać typerzy, którzy na co dzień puszczają swoje kupony bukmacherskie u tego operatora oraz czy u bukmachera PZBuk dostępny jest freebet? Zatem zapraszamy Was do lektury!

1. Bonus powitalny PZBuk i bonus na start - czy to jest to samo?

Tak, oba pojęcia bukmacherskie mają identyczne znaczenie. Bonus na start PZBuk, nazywany też bonusem powitalnym lub bonusem za rejestrację, oferowany jest wyłącznie nowym graczom, którzy dopiero zakładają swoje konto typerskie u tego operatora - by to zrobić, po prostu kliknij poniższy baner lub ten ==> link do konta bukmacherskiego PZBuk. I tak obecnie oferta powitalna obejmuje darmowy zakład w kwocie 50 złotych, który przeznaczyć należy na zakład wielokrotny z kursem minimalnym 2,00. Warto w tym miejscu pamiętać, że u głównego sponsora Polskiej Hokej Ligi ze wspomnianego freebatu skorzystać mogą jedynie typerzy, którzy wcześniej prawidłowo zweryfikowali swój numer telefonu oraz postawili zakład z kursem 1,80 lub wyższym za minimum 50 złotych.

Polskie Zakłady Bukmacherskie - bonus powitalny - infografika
Bonus dla nowych graczy PZBuk - freebet 50 PLN 50 zł bez obrotu - bonus za rejestrację u legalnego buka PZBuk

Na koniec trzeba wspomnieć, że Polskie Zakłady Bukmacherskie tak naprawdę dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na polskim rynku bukmacherskim i spodziewać się można, że z biegiem czasu do tego darmowego zakładu dodane zostaną kolejne promocje dla początkujących obstawiających. Co bardzo ważne, nie są to jedynie nasze przypuszczania, bowiem takiego zamiaru nie ukrywa sam podmiot.

2. Jak otrzymać bonus na start z kodem do PZBuk?

Bonus powitalny PZBuk z kodem bonusowym można odebrać bardzo prosto. Polskie Zakłady Bukmacherskie oferują swoją graczom darmowy zakład 50 złotych, który, co bardzo ważne, nie jest objęty wymogiem obrotu przed wypłatą. By go otrzymać, wystarczy tylko założyć konto typerskie PZBuk - na przykład klikając w ten link ==>   konto online PZBuk z kodem bonusowym   lub w poniższy baner. W drugim kroku rejestracji należy podać nasz specjalny kod bonusowy LEGALSPORT (<== skopiuj ten kod).

Polskie Zakłady Bukmacherskie - jak odebrać bonus na start z kodem - infografika
Jak odebrać bonus rejestracyjny PZBuk z kodem bonusowym Bonus powitalny PZBuk z kodem - jak odebrać

Po przejściu procesu rejestracyjnego i weryfikacji konta, a także dokonaniu pierwszej wpłaty i postawieniu pierwszego zakładu za co najmniej 50 zł (należy zwrócić uwagę na minimalny kurs takiego kuponu, który nie może być niższy niż 1.8) otrzymamy od PZBuk darmowy zakład 50 zł, który możemy wykorzystać na dowolny kupon wielokrotny z kursem co najmniej 2.0. 

Warto przy tym pamiętać, że gracze, którzy założą konto bukmacherskie PZBuk z kodem bonusowym, mają dostęp również do wszystkich oferowanych przez tego buka promocji bukmacherskich. Nie jest również wykluczone, że w przyszłości PZBuk przygotuje specjalne promocje właśnie dla typerów, którzy podczas rejestracji wykorzystają kod bonusowy, z pewnością warto więc z takiej opcji skorzystać. Zwłaszcza, że rejestracja konta typerskiego PZBuk z kodem jest bardzo prosta i zajmuje najwyżej kilkanaście minut!

3. Ile trwa odbiór bonusu na start w PZBuk Zakłady Bukmacherskie?

Odbiór dodatkowych środków na grę w ramach bonusu za rejestrację PZBuk nie wymaga wielkich wysiłków od graczy, a tym samym nie zajmuje wiele czasu. Aby więc móc skorzystać z darmowego zakładu o wartości 50 zł należy przede wszystkim prawidłowo przejść proces rejestracyjny, który najczęściej trwa zaledwie kilka minut. Następnie należy poprawnie zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład za minimum 50 złotych z kursem na poziomie co najmniej 1,80. Po spełnieniu powyższych warunków wystarczy już tylko ponownie zalogować się na swoje konto.

Warto tutaj także zaznaczyć, że od momentu aktywowania oferty powitalnej, czyli przyznawania wspomnianego freebetu, użytkownik ma 60 na jego wykorzystanie.

4. Bonus za rejestrację - kiedy będzie na koncie?

Bonus powitalny, który u głównego sponsora Polskiego Związku Hokeja na Lodzie obejmuje freebet w kwocie 50 zł, zostanie aktywowany do spełnieniu kilku prostych kroków. Po pierwsze gracz powinien poprawnie przejść proces rejestracyjny, który akurat w tym wypadku jest bardzo prosty - by go rozpocząć, kliknij w poniższy baner lub w ten ==> link do konta bukmacherskiego PZBuk. Pamiętaj, by w drugim kroku rejestracji podać kod bonusowy LEGALSPORT.

Zakłady bukmacherskie PZBUK

Bonus za rejestrację PZBuk odbierzesz w kilku prostych krokach
- załóż darmowe konto bukmacherskie PZBuk z kodem bonusowym LEGALSPORT
- zweryfikuj swój numer telefonu
- dokonaj pierwszego depozytu
- postaw pierwszy zakład za minimum 50 zł 

Stawiam darmowy zakład PZBuk

Następnie, po przejściu procesu rejestracji, musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz zasilić swoje konto bukmacherskie PZBuk pierwszym depozytem. Po spełnieniu tych warunków wystarczy już tylko postawić pierwszy zakład za minimum 50 zł z kursem 1,80 lub wyższym oraz ponownie zalogować się na swój profil.

Po ponownym logowaniu freebet bez obrotu 50 PLN PZBuk będzie już na naszym koncie i będziemy mogli przystąpić do tworzenia naszego darmowego zakładu.

5. Czy bonus na start w PZBuk mogę odebrać kilka razy?

Niestety nie ma takiej możliwości. Oferta powitalna, jak sama nazwa wskazuj,e przygotowana została jedynie dla nowych graczy, czyli tych, którzy nie posiadają swojego konta u danego bukmachera - dotyczy to nie tylko PZBuk, ale każdego legalnego buka w Polsce.

Nie zmienia to jednak faktu, że już w chwili obecnej każdy miłośnik zakładów sportowych, który zdecyduje się założyć swoje konto bukmacherskie w PZBuk online (proces rejestracji rozpoczniesz klikając w ten link ==> konto gracza PZBuk z darmowym zakładem) i spełni kilka prostych warunków, otrzyma od bukmachera darmowe 50 zł na zakłady sportowe.

Na koniec należy przypomnieć, że freebet PZBuk 50 zł już niedługo stanowić może jedynie część większej oferty na start. Co istotne, nie są to jedynie nasze przypuszczenia, bowiem udało nam się to potwierdzić u samego bukmachera PZBuk!

6. Na co najlepiej przeznaczyć bonusy od PZBuk Zakłady Bukmacherskie?

Jak już wspomnieliśmy, bonus powitalny od głównego sponsora Polskiego Związku Hokeja na Lodzie wykorzystać można na dowolny zakład wielokrotny z kursem nie mniejszym niż 2,00. Tym samym gracze tej warszawskiej spółki naprawdę mają w czym wybierać! Oferta Polskich Zakładów Bukmacherskich obejmuje bowiem zakłady na około 30 dyscyplin sportowych, wśród których z oczywistych względów króluje piłka nożna. W propozycji buka PZBuk nie brakuje także typów na takie sporty jak badminton, futsal, kolarstwo, netball czy unihokej.

Warto tutaj także przypomnieć, że freebet PZBuk, jak sama nazwa wskazuje, uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Tym samym zachęca on do podjęcia większego ryzyka i dodania do kuponu zdarzeń o wyższych współczynnikach. Warto poświęcić nieco czasu na przygotowanie kuponu bukmacherskiego za freebet w PZBuk, bo wygrana z takiego zakładu nie podlega warunkom obrotu - po pomniejszeniu jej o kwotę freebetu od razu możemy wpłacić wygraną na swoje konto bankowe!

Poniżej przedstawiamy Wam przykładowy kupon bukmacherski za freebet PZBuk - analizując go sami możecie się przekonać, że darmowe 50 zł od PZBuk można łatwo przekształcić w całkiem imponującą wygraną bukmacherską!

Darmowy zakład za 50 zł PZBuk:

Real Betis vs Atletico Madryt, Primera Division, typ 2 – kurs 2,25
Wisła Płock vs Legia Warszawa, LOTTO Ekstraklasa, typ 2 – kurs 2,15
Sassuolo – Juventus Turyn, Serie A, typ 2 – kurs 1,55
Raków Częstochowa vs Chrobry Głogów, Fortuna 1 liga, typ 1 – kurs 1,41
Begemann / Junaid vs Hurkacz / Walków, Challenger Quimper (debel), typ 1 – kurs 1,57
HV 71 vs Timra, Hockey League, typ 1 – 1,54
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 45,56 | Stawka zakładu – 50 PLN | Ewentualna wygrana: 1124,64 zł
>>Zakładam konto bukmacherskie i stawiam darmowy zakład 50 zł w PZBuk<<

7. Czy u buka PZBuk jest freebet?

Legalny bukmacher PZBuk ma świadomość tego, że freebet, czyli darmowy zakład to najbardziej pożądany przez graczy bonus bukmacherski. Z tego względu to właśnie darmowy zakład stanowi ofertę powitalną PZBuk - za rejestrację konta bukmacherskiego w PZBuk online każdy typer otrzyma freebet w wysokości aż 50 zł. Co ważne, wygranej z zakładu, postawionego za freebet nie musimy obracać - jeśli nasz kupon okaże się trafiony, wygraną, pomniejszoną tylko o kwotę freebetu, możemy od razu wypłacić na swoje konto bankowe, co stanowi nowość na polskim rynku bukmacherskim!

Warto jednak pamiętać, że sponsor główny Polskiej Hokej Ligi umożliwia stawianie zakładów bez żadnych kosztów nie tylko początkującym, ale także bardziej doświadczonym graczom. Stali typerzy na darmowe zakłady w PZbuk liczyć mogą w ramach programu lojalnościowego, gdzie to co najważniejsze, a więc punkty, przyznawane są praktycznie za każdą czynność. Mowa więc tutaj zarówno o samej rejestracji, weryfikacji wszystkich dokumentów, jak i codziennym logowaniu oraz regularnym graniu.

Zakłady bukmacherskie PZBUK

Legalny bukmacher PZBuk ma freebety dla nowych i stałych graczy

Załóż darmowe konto bukmacherskie PZBuk i zgarnij darmowy zakład 50 zł

Wszystko wskazuje na to, że w ciągu najbliższych tygodni oferta na start u tego warszawskiego podmiotu obejmować może nie tylko sam freebet, ale także coś jeszcze. Być może PZBuk postawi tutaj na bonus od depozytu, który aktualnie znaleźć można praktycznie w każdej propozycji koncesjonowanych organizatorów zakładów sportowych.

8. Jak zdobyć bonus bez depozytu w PZBuk i na co go wykorzystać?

Część nowych graczy zastanawia się, co należy zrobić, aby móc postawić zakład bez ponoszenia żadnych kosztów u legalnego bukmachera PZBuk. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: wystarczy jedynie założyć darmowe konto bukmacherskie PZBuk (na przykład klikając w poniższy baner lub w ten ==> link do darmowego zakładu 50 zł PZBuk), a następnie zweryfikować swój numer telefonu, dokonać pierwszego depozytu i postawić pierwszy kupon za minimum 50 złotych z kursem nie mniejszym niż 1,80. To wystarczy, by PZBuk przyznał nam w ramach oferty powitalnej bonus bez depozytu 50 zł - freebet będzie dostępny od razu po następnym zalogowaniu się na nasze konto typerskie.

Bonusy w ofercie Polskich Zakładów Bukmacherskich - infografika
Bonus powitalny PZBuk - freebet 50 PLN bez obrotu Bonusy bukmacherskie w ofercie PZBuk

Zastanawiacie się, jak wykorzystać darmowy zakład 50 zł PZBuk? Z tym również nie będziecie mieli najmniejszych problemów, bowiem wspomnianą kwotę przeznaczyć można na dowolny zakład wielokrotny z kursem na poziomie 2,00 lub większym. Tym samym oznacza to, że typować można zdarzenia z około 30 dyscyplin sportowych, w tym m.in. z piłki nożnej, tenisa, hokeja na lodzie, ale również kolarstwa, snookera oraz surfingu.

9. Czy bukmacher PZBuk rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie?

Tak, na darmowy voucher bukmacherski PZBuk liczyć mogą wszyscy nowi gracze, którzy zdecydują się założyć darmowe konto u tego warszawskiego operatora zakładów sportowych. Dzięki poprawnemu przejściu procesu rejestracji i spełnieniu kilku prostych kroków do ich konta dopisany zostanie freebet w wysokości 50 złotych, którzy przeznaczyć można na obstawianie wybranych przez siebie zdarzeń.

Co więcej, z darmowych zakładów bukmacherskich w PZBuk cieszyć się mogą także bardziej doświadczeni typerzy. Wystarczy, że uzbierają oni wymaganą liczbę punktów premiowych, które przyznawane są za m.in. codzienne logowanie, każdą wpłatę oraz regularną grę. Należy tutaj zaznaczyć, że jest to możliwe dzięki wprowadzeniu przez buka PZBuk wyjątkowo atrakcyjnego programu lojalnościowego, w którym zdobyć można także m.in. premie bonusowe, czyli jednorazowe powiększenie depozytu o określoną kwotę środków pieniężnych.

10. Czy PZBuk posiada bonusy dla stałych graczy?

PZBuk pamięta nie tylko o nowych graczach, ale również o typerach, którzy regularnie chcą puszczać kupony bukmacherskie u tego operatora. Do stałych graczy PZBuk adresuje przede wszystkim promocję bukmacherską „Kombodoładowanie”, która umożliwia sięganie po znaczne wyższe wygrane (nawet do 15% w stosunku do standardowej oferty). Co bardzo ważne, wspomniana promocja obejmuje wszystkie spotkania m.in. z ligi angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, polskiej oraz włoskiej. Dodatkowo skorzystać z niej mogą również miłośnicy piłkarskiej reprezentacji Polski i to w czasie spotkań towarzyskich oraz tych o punkty.

Zakłady bukmacherskie PZBUK

Korzystaj z promocji bukmacherskich dla stałych graczy w PZBuk
Wygrywaj nawet 15% więcej w ramach akcji "Kombodoładowanie"

PZBuk konto bukmacherskie online

Pamiętajcie, by na bieżąco śledzić stronę internetową PZBuk oraz nasz serwis, ponieważ PZBuk w każdej chwili może poszerzyć swoją ofertę promocji dla stałych graczy o kolejne pozycje - informacje o wszystkich aktualnych bonusach bukmacherskich PZBuk dla stałych graczy z pewnością znajdziecie na naszej stronie!

Na koniec wspomnieć należy także o wyjątkowo atrakcyjnym programie lojalnościowym, który pozwala sięgać m.in. po darmowe zakłady oraz premie bonusowe. Aby móc cieszyć się wspomnianymi korzyściami, wystarczy uzbierać odpowiednią liczbę punktów, a następnie zamienić ją w tzw. „Sklepie gracza”.

11. Jak często legalny bukmacher PZBuk organizuje promocje bukmacherskie dla stałych graczy?

W tym momencie odpowiedź na to pytanie jest wyjątkowo utrudniona. Wynika to bowiem z faktu, że główny sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie posiada stosunkowo krótki staż na polskim rynku bukmacherskim i tak naprawdę nie miał jeszcze możliwości pokazania się z tej strony. Warto jednak zaznaczyć, że już na samym początku udało mu się przygotować bardzo interesujący program lojalnościowy oraz akcję „Kombodoładowanie”, co z pewnością jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Na koniec należy podkreślić, że sam bukmacher nie ukrywa, że praktycznie w każdej chwili jego oferta promocyjna może ulec poszerzeniu.

do góry

Komentarze i opinie (1)

PZBuk bonusy | 2019
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Adaś
21.02.2019, godz. 23:24
widziałem ich ostatnio w eleven sports
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.