piątek, 3 grudnia 2021
Najnowsze: Darmowy freebet Totalbet 50 zł - bez depozytu

PZBuk bonus na zakład bez ryzyka 200 zł

Cashback 200 zł - pomysłowy zakład bukmacherski bez ryzyka przegranej. Bonus bez ryzyka w ofercie PZBuk - aktualizacja na grudzień 2021

Odbierz kod promocyjny PZBuk Oferta na bonus PZBuk VIP ważna do 31 grudnia 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus bez ryzyka przegranej w PZBuk
  1. Jak odebrać bonus 
  2. Jak działa bonus bez przegranej
  3. Jak wypłacić bonus 
  4. Na co wykorzystać bonus
 2. Cashback w PZBuk - zasady promocji
  1. Regulamin oferty powitalnej „Cashback 200 zł"
 3. Czy do bonusu w PZBuk wymagany jest kod
Cashback Polskie Zakłady Bukmacherskie
Zakład bez ryzyka PZBuk

Zakład bez ryzyka, nazywany też cashbackiem, to szczególnie lubiana przez graczy promocja bukmacherska. Nic dziwnego - taki bonus chroni wkład finansowy.

pzbuk cashback 200 zł
Bonus powitalny bez ryzyka przegranej (użyj kod promocji)

Wiedzą o tym legalni polscy bukmacherzy, w tym Fortuna, STS czy Betclic, którzy chętnie włączają bonus bez ryzyka do swojej oferty promocyjnej dla nowych oraz regularnych typerów.

W tyle nie pozostaje również PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie, który także udostępnił graczom opcję zakładu bez ryzyka przegranej. Sprawdzamy, jak działa cashback 200 zł w PZBuk i do kogo skierowany jest bonus bez ryzyka u tego legalnego polskiego operatora internetowego.  

Bukmacher dokona zwrotu za pierwszy przegrany zakład. Możesz wcześniej wygrać nieograniczoną liczbę kuponów. Cashback będzie czekał w kolejce. 

Promocja powitalna łączy się z innymi korzyściami jak Kombodoładowanie, Zakłady Kardio, Cyber Poniedziałki i zakładami na Sporty Wirtualne przez internet. Freebet 50 zł jest aktualnie nieaktywny - został zastąpiony nowym aktywnym bonusem.

Bonus bez ryzyka przegranej w PZBuk

Legalny bukmacher PZBuk dba o to, by jego oferta powitalna była dla graczy jak najbardziej atrakcyjna, dlatego systematycznie ją wzbogaca i dostosowuje do potrzeb typujących. Jesteśmy więc przekonani, że PZBuk aktywując cashback w ramach oferty powitalnej dla nowych klientów dołączył do bukmacherskiej elity (top bukmacherów).

Jak odebrać bonus 

By skorzystać z najlepszego bonusu na start w PZBuk, warto przy rejestracji wykorzystać kod promocyjny do bukmachera, poprawiający warunki promocji powitalnej. Zakład bez ryzyka przegranej to w końcu doskonała okazja na przetestowanie zarówno swoich umiejętności i intuicji, jak i sprawdzenie oferty sportowej legalnego bukmachera PZBuk. 

Sporty wirtualne bez podatkuWykorzystaj bonus 200 zł bez ryzyka

Sporty wirtualne bez podatku
Wykorzystaj bonus 200 zł bez ryzyka

ZAGRAJ w

Tymczasem regularni typerzy korzystający z rozbudowanej oferty zakładów, systematycznie mają dostęp do promocji cashback. Legalny polski bukmacher internetowy PZBuk, przygotowując promocje i bonusy dla stałych graczy, nie zapomina o zakładzie bez ryzyka, często włączając cashback do oferty bonusowej.  Bonus bez ryzyka w PZBuk działa na każdy zakład, a nie tylko pierwszy 

Zakład bukmacherski bez ryzyka przegranej możecie wykorzystać w PZBuk przy okazji najważniejszych sportowych wydarzeń - np. cashback na Ekstraklasę, mecze NBA czy tenisowe turnieje.

Jak działa bonus bez przegranej

Wychodząc naprzeciw nowym realiom na rynku PZBuk zdecydował się na zmianę obecnej oferty powitalnej i wprowadzenie unikalnego pod względem mechaniki na polskim rynku rozwiązania: “CASHBACK 200 ZŁ”.

Przeczytaj uważnie: Cashback od PZBuk obejmuje pierwszy przegrany zakład na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Liczba trafionych zakładów nie ma znaczenia.

To jedyna taka oferta wśród legalnych bukmacherów internetowych w Polsce!

W przeciwieństwie do innych tego typu akcji w ramach naszej promocji gracz otrzymuje zwrot do 200 zł w postaci darmowego zakładu za pierwszy przegrany kupon niezależnie od tego kiedy zostanie rozliczony.

Zwrot następuje zawsze, nawet w sytuacji gdzie gracz wygra parę kolejnych kuponów, a następnie trafia na pierwszy rozliczony jako przegrany. W promocji biorą udział zakłady wielokrotne z kursem min. 1.4 na każde zdarzenie.

Zarejestruj się i skorzystaj z oferty cashback. Otrzymasz zwrot stawki pierwszego nietrafionego kuponu do 200 zł. Zwrot następuje zawsze za pierwszy zakład rozliczony jako przegrany.

REJESTRACJA W PZBUK
Darmowe konto z premią powitalną - promocja na 2021

Promocja jest bardzo uniwersalna i jako pierwszy taką konstrukcję rozliczania bonusu wprowadził właśnie bukmacher internetowy PZBuk.

Jak wypłacić bonus 

Zwrot w formie darmowego zakładu z wygranymi zwolnionymi z wymogów obrotu. Powyższy mechanizm ma na celu zachęcenie klientów do regularnej gry i zminimalizowanie negatywnych emocji związanych z pierwszą większą przegraną.

Wypłata bonusu jest możliwa po spełnieniu warunków: zakład wielokrotny z kursem minimum 1.4  na każde wydarzenie i 30 dni na wykorzystanie zakładu. Zwrot w formie darmowego zakładu, gdzie warunki obrotu do wypłaty są standardowe. 

Na co wykorzystać bonus

Premię dla nowych klientów najlepiej wykorzystać z innymi promocjami. Przykładowo mogą to być gry wirtualne (piłka nożna, koszykówka, wyścigi psów i koni), gdzie dodatkowo można obstawiać bez podatku kupony bukmacherskie z takimi warunkami:

- Postaw kupon składający się co najmniej z 2 zdarzeń, każde z kursem min. 1.35
- odbierz dodatkowe 14% do swoich wygranych
- wybieraj w bogatej ofercie wydarzeń sportowych, dostępnych non-stop: 24 h /7 dni

Cashback w PZBuk - zasady promocji

Warunki i zasady zakładu bez ryzyka w PZBuk są zależne od regulaminu promocji, który każdorazowo określa, na jakich zasadach można skorzystać z bonusu bez ryzyka. Najczęściej, by odzyskać postawione pieniądze w przypadku przegranej, należy postawić kupon bukmacherski za określoną kwotę - np. 50 zł czy 100 zł.

gram bez ryzyka w pzbuk
Odbieram nagrodę 200 zł na nowe konto

W przypadku niektórych promocji istotny może też być kurs minimalny kuponu lub liczba selekcji, bonus może również dotyczyć określonych dyscyplin, lig lub rozgrywek (np. cashback na Premier League). By mieć pewność, że nasz kupon zostanie zabezpieczony na wypadek nietrafionej selekcji, warto każdorazowo zapoznać się z regulaminem promocji, dostępnym na stronie internetowej www.PZBuk.pl.

Regulamin oferty powitalnej „Cashback 200 zł"

1. Organizatorem promocji „Cashback 200 zł” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych Graczy pzbuk i obowiązuje od dnia 17.04.2020 od godziny 10:00.
2. W ramach promocji Gracz otrzymuje zwrot w postaci darmowego zakładu bukmacherskiego za pierwszy przegrany kupon. Gracz bierze udział w promocji po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.
3. Aby skorzystać z oferty powitalnej Gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład wielokrotny z kursem minimum 1.4 na każde wydarzenie.  Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 200 zł.
4. W promocji biorą udział zakłady wielokrotne z łącznym kursem minimum 1.4 na każde wydarzenie, postawione i rozliczone w okresie obowiązywania promocji. Gracz może postawić dowolną ilość kuponów, zwrot następuje dopiero w przypadku pierwszego przegranego kuponu. W przypadku postawienia paru kuponów jednocześnie zwrot następuje po rozliczeniu pierwszego przegranego kuponu.
5. Otrzymany darmowy zakład, Gracz może wykorzystać na dowolny zakład wielokrotny z kursem minimum 1.4  na każde wydarzenie. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.
6. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej - przyznania darmowego zakładu - użytkownik ma 30 dni na wykorzystanie darmowego zakładu.
7. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku darmowy zakład dopisany do konta Gracza zostaje unieważniony.
8. Po zakończonym spotkaniu Gracz zostanie poinformowany o możliwości otrzymania zwrotu w postaci wyskakującego okienka. Gracz ma możliwość zaakceptowania lub odrzucenia oferty. Po odrzuceniu oferty nie ma możliwości ponownego dopisania zwrotu.
9. Pzbuk Polskie Zakłady Bukmacherskie zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego zakładu w następujących okolicznościach:
a) w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:
- Gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;
- rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej lub innej metody płatności;
- Gracz posiada więcej niż jedno konto;
b) w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;
c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów;
d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.
10. Pzbuk może unieważnić przyznany zakład i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
11. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.
12. W przypadku naruszenia przez Gracza postanowień Regulaminu, niezależnie od uprawnień Spółki wynikających z niniejszego Regulaminu i przepisów prawa Spółka jest uprawniona do unieważnienia zakładu zawartego z naruszeniem takich postanowień, do zamknięcia Konta danego Gracza lub, wedle wyboru Spółki, do zawieszenia możliwości korzystania z Konta do czasu naprawienia przez Gracza powstałego naruszenia lub wyjaśnienia sprawy.

Jak widać warunki do realizacji promocji, odbiór i wypłata bonusu są proste i łatwe do spełnienia. Mamy wrażenie, że ta promocji pomoże bukmacherowi wejść na wyższe miejsce w rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce.

Czy do bonusu w PZBuk wymagany jest kod

Premia bukmachera w postaci nagrody 200 zł jest ponadstandardowa, natomiast mechanizm jej uzyskania jest tradycyjny. Kod promocyjny do PZBuk jest potrzebny - użyj LEGALSPORT. Dzięki temu masz gwarancję 100%, że bierzesz udział w tej powitalnej promocji i bonus zostanie Tobie przyznany po wypełnieniu formularza rejestracji i aktywacji konta. W innym artykule znajdziesz informacje jak się stosuje kod do PZBuk i gdzie go wpisać podczas zapisywania się do grona typerów sportowych.

Ten sam kod jest także akceptowany przez operatora sportów wirtualnych BETFAN, bukmachera nr w Polsce - STS, sponsora Legii Warszawa - eFortuna Zakłady Bukmacherskie czy Totalbet Zakłady Bukmacherskie (super oferta zakładów na esport). Listę wszystkich bukmacherskich kodów do premiowych promocji znajdziesz TU. Poza wymienionymi masz tam do wyboru także forBET (najlepszy Szybki Kupon), eWinner (Hat Trick i Freebet Gortata) oraz kod do LVBET i Totolotka.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

PZBuk bonus na zakład bez ryzyka 200 zł
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.