niedziela, 11 kwietnia 2021
Najnowsze: Typy na mecz Bayern Monachium - PSG

Bonusy w STS

Pakiet promocji z kodem [ LEGALSPORT ]: premia 1200 zł + freebet bez depozytu 25 zł + cashback 34 zł.

Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus dla nowych graczy w STS
  1. Jak odebrać maksymalne benefity?
  2. Jak działa bonus?
  3. Jak wykorzystać wszystkie premie finansowe?
 2. Jak wypłacić bonus na start w STS? - warunki i zasady
  1. Podwojenie depozytu
  2. Freebet
  3. Cashback
 3. Promocje w STS dla regularnych graczy
  1. Premia gotówkowa "Polubisz poniedziałek"
  2. Bonus za polecenie "Zaproś kumpli"
  3. Cashout
  4. Ekstra 25 zł na Sporty Wirtualne
  5. Wyższe kursy SuperAKO
  6. Cashback 20 zł na Sporty Wirtualne
  7. Darmowa kasa 25 zł na BETGAMES
  8. Bezpieczne 25 zł na esport
  9. Strefa VIP
 4. FAQ: Pytania o bonusy w STS

Poniższy tekst to prawdziwe kompendium wiedzy dla każdego obstawiającego, który chce optymalnie wykorzystać bonusy w STS. W naszym artykule znajdziecie bowiem nie tylko dokładne opisy podstawowych premii finansowych, ale również odnajdziecie listę z najbardziej dochodowymi promocjami cyklicznymi.

BONUS NA START W STS
Pewna kasa do odbioru po rejestracji konta do typowania

Dzięki temu będziecie mogli bez mrugnięcia okiem stworzyć idealną strategię gry w Star-Typ Sport, która zagwarantuje Wam typowanie, niektórych zakładów, bez własnego kapitału. Ale bez zbędnego przedłużania, zapraszamy na prezentację wszystkich bonusów i promocji w STS. Jakie benefity można zgarnąć na swoje konto typerskie u tego operatora?

Bonus dla nowych graczy w STS

Polscy operatorzy zakładów sportowych robią wszystko, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej typerów. W tym celu przygotowują oni dla graczy całą gamę akcji promocyjnych. O swoją ofertę bonusową i promocyjną dba również największy polski legalny bukmacher STS.

Dla nowych graczy ten buk z licencją Ministerstwa Finansów ma bardzo atrakcyjny internetowy bonus na start, który zapewnić może nawet 1200 zł w ramach podwojenia pierwszej wpłaty (jest to tak zwany bonus od depozytu). Dodatkowo w Star-Typ Sport zgarnąć można darmowy zakład 25 zł oraz zakład bez ryzyka 34 zł, niedostępny w ofercie standardowej. Jest to super okazja dla graczy, którzy swoją strategię obstawiania zakładów przez internet chcą w części oprzeć na kasie od bukmachera.

Zakłady bukmacherskie STS

Najwyższe bonusy STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT

- podwojenie pierwszego depozytu: 1200 zł
- freebet: 25 zł 
- cashback 34 zł 

Przechodzę do rejestracji

Proponowana przez koncesjonowanego organizatora zakładów wzajemnych STS oferta powitalna należy do najlepszych i najwyższych w Polsce. Jak odebrać w Star-Typ Sport maksymalny bonus za rejestrację profilu typera? Już wszystko prezentujemy na prostych i schematycznych przykładach.

Jak odebrać maksymalne benefity?

W tym celu wystarczy jedynie użyć, podczas zakładania przez internet darmowego konta bukmacherskiego w STS, naszego kodu afiliacyjnego [ LEGALSPORT ]. Gdzie wpisać kod promocyjny? Nasze hasło należy wpisać w pole "Kod promocyjny", które znajduje się w pierwszym etapie formularza rejestracyjnego.

Warto w tym miejscu jednak dodać, że jeżeli skorzystacie z naszego bezpiecznego linku przekierowującego do STS, to wówczas ekskluzywny kod polecający aktywujący maksymalne bonusy uzupełni się automatycznie. Na poniższej grafice możecie zobaczyć, gdzie dokładnie zlokalizowane jest miejsce dla kodu rejestracyjnego online.

Gdzie wpisać kod promocyjny w STS na formularzu rejestracyjnym

Jako ciekawostkę, na koniec tego działu, możemy dodać, że ten wysoko oceniany w rankingach bukmacher udostępnia klientom szybką rejestrację bez dowodu. Oznacza to, że podczas zakładania nowego konta trzeba podać tylko najpotrzebniejsze dane, jak e-mail czy hasło do profilu.

Jak działa bonus?

Wielu typerów zwraca się do nas z prośbą, abyśmy wytłumaczyli im, jak działają poszczególne bonusy internetowe i kiedy dokładnie się one aktywują na koncie do gry w STS. Dlatego też tę część artykułu w 100% poświecimy tematowi aktywacji rejestracyjnych promocji. Wypada zacząć od tego, że wszystkie premie gotówkowe u tego buka za nasz kod promocyjny [ LEGALSPORT ] są uzależnione w stu procentach od rejestracji. Co to oznacza? To proste, aby skorzystać ze wszystkich dodatków z pakietu VIP, trzeba założyć darmowe konto w STS - można to zrobić TUTAJ.

Po założeniu profilu typera, można przejść do pierwszej wpłaty, na przykład za pomocą BLIK. Dzięki niej aktywujecie sobie bonus 100% od pierwszego depozytu. Na przykładzie, jeśli wpłacicie 500 zł, to drugie 500 zł od razu otrzymacie od bukmachera na saldo bonusowe, gdzie już będzie na Was czekał automatycznie odblokowany freebet 25 zł, za który możecie postawić dowolne typy z oferty online.

Freebet 25 zł na start za aktywację kodu w STS. Kasa za darmo na zakłady

Cashback o maksymalnej wartości 34 zł również sam aktywuje się po rejestracji, dlatego też od razu możecie przejść do typowania. Zawarcie pierwszego kuponu równoznaczne jest z uruchomieniem bonusu bez ryzyka. Jeśli premierowy zakład Wam nie wejdzie, to wówczas STS zwróci Wam stawkę minus podatek. Pamiętajcie, że ewentualny zwrot dokonywany jest bezpośrednio na saldo główne, z którego można wypłacać środki na konto bankowe. Odwracając sytuację, jeśli wygracie, to również będziecie zwolnieni z obrotu.

Jak wykorzystać wszystkie premie finansowe?

Jeśli zastanawiacie się, jak wykorzystać podwyższony bonus na start z kodem w STS, to możemy Wam podpowiedzieć, że w przypadku bonusu od depozytu warto stawiać bezpieczne kupony z niższymi kursami internetowymi, by jak najwięcej z nich okazało się wygranych. Dlaczego zdecydowaliśmy się na taką poradę?

To proste! Aby wypłacić otrzymany od STS bonus powitalny na swoje konto bankowe, musimy dokonać trzykrotnego obrotu kwotą bonusu (przykładowo, jeśli w ramach pierwszego depozytu dokonaliśmy wpłaty 500 zł i otrzymaliśmy od buka drugie 500 zł, to musimy postawić kupony bukmacherskie na kwotę 1500 zł). Co więcej, do obrotu zaliczają się tylko kupony rozliczone jako wygrane.

Natomiast, jeśli chodzi o podwyższony darmowy zakład czy cashback, to tutaj warto rozważyć grę z wyższymi kursami lub umieszczenie większej liczby wydarzeń na kuponie, ponieważ gramy za pieniądze bukmachera lub z ubezpieczeniem przed przegraną, więc ewentualne nietrafienie zakładu nie zaboli nas aż tak mocno. A wyższe kursy to wyższa ewentualna wygrana! Przykładowy kupon, akurat w ramach freebetu 25 zł, możecie znaleźć poniżej.

Zakłady bukmacherskie STS
Darmowy zakład za 25 zł w STS:
 
Manchester United vs Paris Saint-Germain, Champions League, typ 2 – kurs 2,40.
Huddersfield Town vs Everton, Permier League, typ 2 – kurs 1,90.
Borussia Moenchengladbach vs Augsburg, Bundesliga, typ 1 – kurs 1,67.
Bayer Leverkusen vs Bayern Monachium, Bundesliga, typ 2 – kurs 1,45.
Herol vs Mavi Nuevas, Division de Honor (K), typ 1 – kurs 1,50.
-------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 17,00 | Stawka zakładu – 25 PLN | Ewentualna wygrana: 374.00 zł
Przechodzę na stronę bukmachera

Znalazło się na nim 5 typów z kursem ogólnym 17,00. Stawka zakładu bukmacherskiego to standardowe freebetowe 25 zł, a ostateczna wygrana to 374 zł. Warto dodać, że na kuponie znalazły się cztery pozycje z piłki nożnej oraz jedna selekcja z piłki ręcznej. Zaznaczamy, że to jest oczywiście tylko prosta wizualizacja. Każdy typer może darmowy kupon dowolnie dostosować pod swoje oczekiwania.

Jak wypłacić bonus na start w STS? - warunki i zasady

Zasady i warunki poszczególnych bonusów, zapisane w regulaminie, od zawsze elektryzowały bukmacherskich graczy. Dlatego w ostatecznym rozrachunku zdecydowaliśmy, że wszystkie kluczowe aspekty każdej z promocji startowej zaprezentujemy w przejrzystej tabelce. Dzięki temu nie będziecie musieli przedzierać się przez ścianę tekstu, by wyłuskać najpotrzebniejsze informacje.

Podwojenie depozytu

Bonus od depozytu to najchętniej oferowana przez bukmacherów internetowych promocja rejestracyjna. W STS w maksymalnym wariancie można zgarnąć aż 1200 zł. Żeby aktywować najwyższą premię finansową, należy za pierwszym razem wpłacić na saldo depozytowe 1200 zł. Oczywiście jest to akcja promocyjna ruchoma, a to oznacza, że każda suma do 1200 zł zostanie przez buka podwojona. Dla przykładu, można wpłacić m.in. 50 zł, 100 zł, 105 zł, czy też 455 zł. A jak wypłacić bonus na konto?

Warunek promocji STS Wartość Opis
Obrót bonusem x3 Jeśli wpłacicie 100 zł na konto, to musicie zagrać w sumie za 300 zł
Minimalny kurs ogólny 1,91 Kursy wszystkich typów na kuponie, po pomnożeniu, muszą wynosić min. 1,91
Minimalna liczba zdarzeń 1 Przy obrocie można korzystać z zakładów SOLO (jeden typ na kuponie)
Tylko wygrane kupony TAK Aby kupon bukmacherski mógł liczyć się do obrotu, musi być trafiony
Czas na obrót bonusem BRAK Nie ma sprecyzowanego czasu na obrót

Ogólnie musimy ocenić, że warunki bonusu od depozytu w STS Zakłady Bukmacherskie są naprawdę bardzo dobre. Na wysoką ocenę wpływa nie tylko bardzo niski obrót, ale również brak minimalnej liczby zdarzeń na kuponie. Dodatkowo, na korzyść tego operatora wpływa szeroka oferta typów i podtypów, która może pokryć z łatwością obrót bukmacherski. W Star-Typ Sport obstawiać można nie tylko sport, e-sport czy sporty wirtualne, ale również gry karciane zwane BETGAMES.

Freebet

Jeżeli chodzi o freebet 25 zł za kod promocyjny [ LEGALSPORT ], to został on opatrzony takimi samymi warunkami, co bonus od depozytu. Trzeba jednak zaznaczyć, i to bardzo wyraźnie, że można w łatwy sposób ominąć obrót przy darmowym zakładzie od STS. Jak to zrobić? Wystarczy odebrać internetową premię za pierwszą wpłatę wyższą niż 25 zł. Jaki to ma związek ze sobą? Już wszystko tłumaczymy.

Warunek promocji STS Wartość Opis
Obrót bonusem x3 Jeśli wpłacicie 100 zł na konto, to musicie zagrać w sumie za 300 zł
Minimalny kurs ogólny 1,91 Kursy wszystkich typów na kuponie, po pomnożeniu, muszą wynosić min. 1,91
Minimalna liczba zdarzeń 1 Przy obrocie można korzystać z zakładów SOLO (jeden typ na kuponie)
Tylko wygrane kupony TAK Aby kupon bukmacherski mógł liczyć się do obrotu, musi być trafiony.
Czas na obrót bonusem BRAK Nie ma sprecyzowanego czasu na obrót

Bukmacher STS stosuje na co dzień zasadę "wchłaniania obrotów". Co to oznacza? Jeżeli odbierzecie dwie promocje online, które mają takie same warunki obrotu, to wówczas mniejszy obrót jest przez operatora anulowany. Oznacza to, że za jednym razem możecie wypłacić dwie gratyfikacje bonusowe. Innymi słowy pisząc, po zrealizowaniu jednego obrotu możecie wypłacić całą kasę z dwóch ugranych promocji. Proste oraz intuicyjne rozwiązanie, z którego chętnie korzystają regularni typerzy.

Cashback

Bezpieczny bonus bez ryzyka przegranej w STS, o maksymalnej wartości 34 zł, nie posiada żadnych warunków regulaminowych. Po skorzystaniu z promocji, kasa wynikająca ze zwrotu od razu wędruje na saldo depozytowe. Trzeba tylko pamiętać, że ostateczna stawka będzie pomniejszona o 12% podatek od gier. Dla przykładu: postawiliście kupon za 30 zł, w ramach zwrotu otrzymacie do wypłaty lub dalszej gry nieco ponad 26 zł.

Warunek promocji STS Wartość Opis
Obrót bonusem BRAK Kasa ze zwrotu od razu wędruje na saldo depozytowe
Minimalny kurs ogólny BRAK Można postawić dowolny kupon bukmacherski
Minimalna liczba zdarzeń BRAK Można wrzucić na zakład dowolną liczbę typów
Zwrot pomniejszony o podatek TAK Od stawki zakładu odjęte zostanie 12%

Oczywiście za cashback od STS Zakłady Bukmacherskie można zawrzeć dowolny zakład sportowy. My ze swojej strony rekomendujemy typy na piłkę nożną, która u tego wiarygodnego i cenionego na europejskim rynku bukmachera jest najlepiej rozwinięta. Poza tym ciekawie wyglądają zakłady na pokera czy bety na wojnę. Na koniec, warto uściślić, że potencjalna wygrana z tej akcji promocyjnej również jest zwolniona z obrotu.

Promocje w STS dla regularnych graczy

Oferta promocyjna na 2021 rok dla graczy, obstawiających przez internet zakłady sportowe w STS, prezentuje się bardzo okazale. Przy okazji możemy potwierdzić, że wszystkie aktywne promocje online w Star-Typ Sport można odbierać zarówno na stronie internetowej www.sts.pl, jak i w aplikacji bukmacherskiej na telefon lub tablet.

Premia gotówkowa "Polubisz poniedziałek"

Bukmacher STS co tydzień nagradza aż 1500 graczy, którzy w poprzedzającym tygodniu uzyskali największy obrót na swoim koncie depozytowym. Przykładowo, za zajęcie pierwszego miejsca typer otrzyma od STS bonus bukmacherski 3000 zł, drugie miejsce premiowane jest voucherem na 2000 zł, trzecie miejsce to 1000 zł bonusu, a typerzy z lokat 4-10 otrzymują po 500 zł.

PROMOCJA POLUBISZ PONIEDZIAŁKIDo zgarnięcia na konto jest nawet 3000 złAby zgarnąć max. premię, należy tylko stawiać zakłady

PROMOCJA POLUBISZ PONIEDZIAŁKI
Do zgarnięcia na konto jest nawet 3000 zł
Aby zgarnąć max. premię, należy tylko stawiać zakłady

ODBIERAM

Vouchery dopisywane są do kont bonusowych graczy. Aby je wypłacić na swoje konto bankowe, należy zawrzeć zakłady na trzykrotność otrzymanej kwoty. Oczywiście do obrotu liczą się tylko wygrane kupony. Ogólnie przy tej akcji promocyjnej obowiązują takie same zasady, co przy bonusie na start z naszym kodem [ LEGALSPORT ].

Bonus za polecenie "Zaproś kumpli"

Aby otrzymać bonus za polecenie w STS, należy wysłać do znajomego zaproszenie ze swojego konta bukmacherskiego. Gdy znajomy zarejestruje swój profil online u tego operatora i wpłaci co najmniej 50 zł, a następnie postawi zakłady bukmacherskie za kwotę co najmniej 500 zł (kurs minimalny 1.85), zarówno polecający, jak i polecany otrzymają od STS bonus 50 PLN.

Cashout

Cashout to możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu, na którym znajdują się jeszcze nierozstrzygnięte wydarzenia. Kupon może być rozliczony, jako Cash-out, jeśli wszystkie dotychczas rozstrzygnięte mecze okazały się trafione, a wydarzenia nierozliczone wciąż znajdują się w ofercie STS.

CASHOUT W STAR-TYP SPORTZamknij kupon przed rozliczeniem wszystkich typówOpcja działa na kuponach SOLO i AKO

CASHOUT W STAR-TYP SPORT
Zamknij kupon przed rozliczeniem wszystkich typów
Opcja działa na kuponach SOLO i AKO

STAWIAM w

Opcja cashout w STS dostępna jest dla kuponów SOLO i AKO, zawartych zarówno na spotkania z oferty prematch, jak i LIVE, z wyłączeniem kuponów bezpiecznych i MaxiKombi. Warto przy tym pamiętać, że kupony rozliczone jako Cash-out nie zaliczają się do obrotu bonusami bukmacherskimi w STS. Trzeba to wziąć pod uwagę przy ustalaniu strategii gry.

Ekstra 25 zł na Sporty Wirtualne

Promocja przeznaczona jest dla typerów, którzy lubią obstawiać sporty wirtualne w STS. Promuje ona w pierwszej kolejności graczy regularnie obstawiających "virtuals" w Star-Typ Sport. W maksymalnym wariancie można wyciągnąć z tej akcji promocyjnej 25 zł na tydzień. Tak tak, jest to odnawialna premia gotówkowa. Co trzeba zrobić, żeby aktywować ten bonus? Zasady są proste. Wystarczy, że postawicie w skali tygodnia kalendarzowego kupony na kwotę zaledwie 300 zł z kursem minimum 2,00. I to wszystko! Po przekroczeniu obrotu bonus automatycznie wchodzi na Wasze saldo bonusowe.

Wyższe kursy SuperAKO

Systematycznie legalny buk STS przygotowuje dla graczy promocję SuperAKO, w ramach której wybrane zakłady sportowe na kuponie akumulowanym można postawić z wyższym kursem łącznym niż w standardowej ofercie. Przykładowo, współczynniki online na zwycięstwa Lecha Poznań z Wisłą Kraków, Liverpoolu z Evertonem i Valencii z Bilbao w standardowej ofercie dawały łączny kurs kuponu wynoszący 5.55, tymczasem ten sam zakład w ofercie SuperAKO posiadał kurs 6.75.

PROMOCJA STAŁA SUPERAKOBonus zapewnia wyższe kursy na zakładach AKOZ premii można korzystać bez limitu

PROMOCJA STAŁA SUPERAKO
Bonus zapewnia wyższe kursy na zakładach AKO
Z premii można korzystać bez limitu

ODBIERAM

Oznacza to, że przy stawce kuponu 100 zł wygrana w ofercie standardowej wynosiłaby 488,40 zł, a w ramach kuponu SuperAKO - aż  594 zł, czyli o ponad 100 zł więcej! Jak widać, z pewnością warto skorzystać z oferty SuperAKO w STS! Największą zaletą tej gratyfikacji jest to, że można z niej korzystać bez limitu.

Cashback 20 zł na Sporty Wirtualne

Prosta promocja dla typerów, którzy chcą wejść w świat zakładów na Sporty Wirtualne. Ta premia gotówkowa przyjmuje postać klasycznego cashbacku. W akcji biorą udział kupony z pierwszych wydanych 20 zł w ciągu jednej doby. Żeby zakład bukmacherski mógł liczyć się do bonusu, musi posiadać kurs minimalny 1,90. Jak wypłacić bonus? Wygrana trafia na konto depozytowe, jeśli nie uda Wam się jednak trafić kuponu, to otrzymacie równowartość przegranych stawek do 20 zł na konto bonusowe na dalszą grę!

Darmowa kasa 25 zł na BETGAMES

Żeby zgarnąć bonus na BETGAMES o wartości maksymalnej 25 zł, należy zalogować się na prywatne konto typerskie do betowania w STS, a następnie kliknąć w przycisk "weź udział". Znajduje się on w zakładce z promocją. Po tym, jak zapiszecie się już do tej akcji marketingowej, bukmacher rozpocznie naliczacie stawek za wygrane kupony bukmacherskie na karcianki. Oczywiście ten benefit pieniężny dotyczy wszystkich gier, w tym pokera na polskim stole.

BONUS NA GRY KARCIANE BETGAMESPromocja przyjmuje postać klasycznego cashbackuW maksymalnym wariancie można odzyskać 25 zł

BONUS NA GRY KARCIANE BETGAMES
Promocja przyjmuje postać klasycznego cashbacku
W maksymalnym wariancie można odzyskać 25 zł

ODBIERAM

Jak wyliczana jest ostateczna kwota bonusu? Prostymi słowy, im więcej kuponów puścicie w systemie STS, tym więcej gotówki dostaniecie. Operator STS wypłaci Wam bowiem 10% od sumy stawek wszystkich wygranych kuponów w tygodniu. Tak jak wspominaliśmy, maksymalnie w ramach jednego tygodnia akcji można odebrać 25 zł.

Bezpieczne 25 zł na esport

Akcja promocyjna "bezpieczne 25 zł na esport" to bonus odnawialny, z którego można korzystać co tydzień. Co ważne, tak jak w przypadku premii na BETGAMES, tak i tu należy zarejestrować swój udział. Można to zrobić w zakładce z promocją. Pamiętajcie, że zawarty kupon musi dotyczyć wydarzenia esportowego! Oznacza to, że nie można stawiać innych sportów. Jak zgarnąć bonus w STS? Już wszystko tłumaczymy. Jeśli chcecie skorzystać z tego dodatku pieniężnego, to musicie postawić kupon SOLO na wydarzenie esportowe z kursem min. 1.85. Jeżeli przegracie, to wówczas operator Star-Typ Sport doda do Waszego konta 10% wartości wkładu. Każdy kolejny zawarty kupon będzie sumowany - maksymalny zwrot to 25 zł.

Strefa VIP

Dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy legalny bukmacher STS przygotował strefę VIP, w której każdy typer może liczyć na dedykowaną konsultantkę i w pełni indywidualne traktowanie. Gracze STS VIP otrzymują zaproszenia na wybrane wydarzenia sportowe i prezenty urodzinowe, priorytetową obsługę oraz błyskawiczną autoryzację kuponów, nawet w przypadku wysokich stawek.

STREFA VIP W STAR-TYP SPORTDo wyjątkowego grona może dołączyć każdyWystarczy regularnie typować zakłady online

STREFA VIP W STAR-TYP SPORT
Do wyjątkowego grona może dołączyć każdy
Wystarczy regularnie typować zakłady online

Chcę być typerem VIP w

By otrzymać zaproszenie do strefy VIP STS, należy założyć konto bukmacherskie u tego operatora z naszym kodem promocyjnym [ LEGALSPORT ] i regularnie obstawiać kupony przez internet. Pod uwagę brana jest systematyczność gry, wysokość depozytów i ilość obrotów bukmacherskich na koncie typerskim. Przypominamy, że rejestracji w STS można dokonać za pośrednictwem tego linku aktywacyjnego. Jest on w pełni darmowy i zapewnia maksymalną wygodę.

FAQ: Pytania o bonusy w STS

Bonusy i promocje bukmacherskie w STS charakteryzują się prostymi regulaminami, a oferta bonusowa tego operatora jest naprawdę bogata. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakie bonusy dla nowych graczy znajdziecie w STS oraz jakie promocje dla stałych typerów przygotował ten operator - odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

1. Bonus powitalny STS i bonus na start - czy to jest to samo?

Tak, zarówno bonus powitalny, jak i bonus na start określają dokładnie to samo - czasami możecie się również spotkać z pojęciami "oferta powitalna STS" czy "STS bonus dla nowych graczy". Co dokładnie kryje się pod tymi pojęciami u legalnego bukmachera STS? Otóż u głównego sponsora Jagiellonii Białystok liczyć mogą na wyjątkowo atrakcyjną ofertę powitalną, która już na samym początku umożliwia zdobycie 1200 zł w ramach podwojenia pierwszego depozytu. Dodatkowo zdobyć można freebet 25 zł oraz cashback 34 zł.

2. Jak otrzymać bonus na start z kodem do STS?

By móc otrzymać podwyższony bonus powitalny STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT, należy założyć darmowe konto bukmacherskie przy zastosowaniu wspomnianego kodu. Jak więc dokładnie to zrobić? Hasło LEGALSPORT wystarczy jedynie wpisać w pole „Kod promocyjny”, które znajduje się w pierwszym kroku panelu rejestracyjnego - przejdziecie do niego przez ten link ==> konto STS online z kodem. Wówczas automatycznie konto przeniesione zostanie do elitarnego grona typerów, którzy skorzystać mogą z preferencyjnych warunków bonusu na start STS.

3. Ile trwa odbiór bonusu na start w STS?

Komplet bonusów rejestracyjnych z kodem, to jest podwojenie pierwszego depozytu do 1200 zł, cashback 34 zł oraz freebet 25 zł, można odebrać w STS w kilka minut. Wystarczy założyć nowe konto typerskie do obstawiania w STS w 60 sekund, a następnie zrealizować pierwszą wpłatę na saldo i postawić pierwszy kupon bukmacherski.

4. Czy bonus na start w STS mogę odebrać kilka razy?

Jak sama nazwa wskazuje bonus powitalny odebrać można tylko raz – przygotowany on został dla początkujących graczy, którzy nie posiadają jeszcze swojego konta u bukmachera STS. Nie mniej jednak jest on na tyle wysoki, że można przez kilka miesięcy z niego korzystać.

5. Czy bukmacher STS rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie?

Na darmowy voucher bukmacherski w STS liczyć mogą wszyscy gracze, którzy w czasie rejestracji konta do typowania u tego buka użyją naszego kodu promocyjnego LEGALSPORT. Dzięki temu do ich konta dopisany zostanie voucher bukmacherski o wartości 25 zł, który jest darmowym zakładem - to oznacza, że grę rozpocząć można bez wpłaty środków własnych.

6. Czy STS posiada bonusy dla stałych graczy?

Tak, legalny bukmacher STS posiada atrakcyjne bonusy bukmacherskie dla stałych graczy. Część z nich znajduje się w stałej ofercie promocyjnej dla typerów, a część pojawia się okazjonalnie, na przykład przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych lub świąt.

7. Maksymalny bonus na start w STS tylko z kodem - o co chodzi?

Żeby uzyskać powiększony i najwyższy na rynku bonus od bukmachera internetowego STS, trzeba podczas rejestracji uruchomić nasz kod afiliacyjny LEGALSPORT. Tylko nasze hasło zapewnia odbiór maksymalnego bonusu. Jeśli nie skorzystacie z naszego specjalnego hasła, to wówczas nie będziecie mogli aktywować wszystkich premii z pakietu MAX lub poszczególne bonusy będą miały przypisane niższe kwoty.

do góry

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Bonusy w STS
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.