sobota, 21 maja 2022
Najnowsze: Zakłady LIVE bez ryzyka 99 zł w BETFAN

Superbet - premie na start i promocje stałe

Promocje i nagrody finansowe dla nowych i stałych klientów Superbet. Jak je odebrać i ja je wykorzystać?

Pakiet promocyjny można odebrać po rejestracji z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Pakiet na start w Superbet
  1. Jak działa promocja?
  2. Warunki promocji powitalnej - jak obrócić i wypłacić bonus?
  3. Jakie kupony stawiać w ramach obrotu
  4. Freebet od depozytu 34 zł na start
 2. Promocje w Superbet dla stałych graczy
  1. SUPER LIVE: zakłady na żywo z podwyższonymi kursami
  2. SUPER EXTRA: najlepsze kursy na faworytów
  3. SUPER MECZ: najlepsze kursy na rynku
  4. ZAKŁADY SPECJALNE: bonus dla najbardziej wymagających graczy
  5. CASH-OUT: traf kupon bez względu na wynik
 3. FAQ: Pytania graczy o bonus i promocje w Superbet

Na początku trzeba wspomnieć o ekskluzywnym bonusie na start, który w maksymalnym wariancie może wynieść aż 1534 zł. Promocja jest dostępna zaraz po bezpłatnej rejestracji nowego profilu typera na stronie internetowej www.superbet.pl lub apce mobilnej. Jak odebrać bonus powitalny w Superbet? Wystarczy, że założycie nowe konto do typowania z naszym super kodem afiliacyjnym LEGALSPORT.

Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu

1534 zł

SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

Nie można zapomnieć również o wielu promocjach tymczasowych i okazjonalnych, dzięki którym można wygrywać więcej na pojedynczych kuponach internetowych SOLO i AKO. I w tym miejscu można wymienić na przykład bonus "Super Extra ", promocję Super Mecz , czy też akcję marketingową  SuperSzansa . Tak w telegraficznym skrócie prezentują się bonusy powitalne u bukmachera Superbet. Jeżeli chcecie zapoznać się ze szczegółami każdej promocji z gwarancją premii gotówkowej, to serdecznie zapraszamy Was do lektury całego poniższego tekstu.

Pakiet na start w Superbet

Omawianie oferty na nowe konto w Superbet warto rozpocząć od promocji bukmacherskiej na start. U tego legalnego i w pełni zweryfikowanego przez Ministerstwo Finansów operatora na powitanie, w formie nagrody finansowej, można otrzymać bonus do max. 1534 zł. W skład tego zestawu wchodzą: cashback 1300 zł, bonus od wpłaty 200 zł i freebet 34 zł.

Jak działa promocja?

Jak rozkładają się proporcje w tym bonusie rejestracyjnym? Po zrealizowaniu pierwszego depozytu, na przykład za pomocą karty kredytowej lub debetowej VISA/MasterCard, otrzymać można bonus bez ryzyka 1300 zł. I teraz bardzo ważne - promocja ważna jest przez tydzień - można otrzymać zwrot za wszystkie przegrane kupony w ciągu 7 dni! I do tego są super warunki: obrót 2x, minimalna ilość zdarzeń na kuponie AKO 2 oraz czas na obrót 10 dni.

Bonus na start dla nowych klientów

W tym pakiecie do zgarnięcia są ponadto: bonus od wpłaty 200 zł i freebet 34 zł. Oczywiście, wszystkie benefity są w pełni darmowe, tak więc nie są pobierane od graczy żadne prowizje i opłaty. Przed skorzystaniem z promocji, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem. Dzięki temu będziecie mogli wykorzystać w 100% otrzymane darmowe pieniądze od Superbet.

Warunki promocji powitalnej - jak obrócić i wypłacić bonus?

Zasady obrotu bonusem na start w Superbet należą do najlepszych na rynku i trzeba to od razu zaznaczyć bardzo wyraźnie. Co więcej, można zaryzykować nawet tezę, że są one korzystniejsze niż na przykład w STS, Fortunie czy forBET. Zapowiada się ciekawie, tak więc bez zbędnego przedłużania, jak obrócić bonus w Superbet?

Warunki regulaminowe bonusu na start od Superbet
Bonus Superbet Kwota bonusu Warunki  
1. bonus bez ryzyka 1300 zł obrót 2x, minimalna ilość zdarzeń na kuponie AKO 2, minimalny kurs na solo 1.80, minimalny kurs na kuponie 1.80, czas na obrót 10 dni, minimalny depozyt 20 zł Odbieram
2. bonus za depozyt 200 zł obrót 2x, minimalna ilość zdarzeń na kuponie nie wymagana, minimalny kurs na solo 1.80, minimalny kurs na kuponie 1.80, czas na obrót 10 dni, minimalna wpłata 20 zł Odbieram
3. freebet od depozytu 34 zł obrót 1x, minimalna ilość zdarzeń na kuponie nie wymagana, minimalny kurs na kuponie SOLO lub AKO 1.60, czas na obrót 3 dni, minimalna wpłata 50 zł, bonus tylko za kod promocyjny LEGALSPORT, minimalny kurs jednego zdarzenia nie ma Odbieram

I na koniec jeszcze jedna bardzo ważna informacja. Wypłatę środków z salda depozytowego można zlecić dopiero po pełnej weryfikacji konta online. Pełna rejestracja w Superbet oznacza, że trzeba uzupełnić wszystkie dane i przesłać do bukmachera, za pomocą bezpiecznego połączenia przez stronę www, skany dowodu tożsamości. Oczywiście pełny regulamin promocji powitalnej znajdziecie na oficjalnej witrynie internetowej tego operatora.

Jakie kupony stawiać w ramach obrotu

Bukmacher Superbet posiada bardzo rozbudowaną ofertę z typami sportowymi. Na szczególne wyróżnienie zasługują na przykład internetowe zakłady specjalne (np. Liverpool FC vs Chelsea FC: kto zdobędzie więcej goli (gospodarze vs goście) lub kto uzyska więcej rożnych (gospodarze vs goście)). Bardzo dobrze prezentują się również selekcje online na handicapy oraz liczbę bramek. Ogólnie u tego buka polecamy typy 2-drogowe, gdyż to dzięki nim macie większe szanse na ogranie bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów.

Oferta bukmacherska na NBA w Superbet + przykładowy kupon do obrotu bonusem

Przypominamy, dwudrogowe typy zapewniają 50% szans na trafienie konkretnej pozycji, natomiast 3-drogowe tylko nieco ponad 33,33%. Jeżeli chodzi o konkretne ligi, to gracze najchętniej obstawiają w Superbet ligę angielską, ligę hiszpańską, ligę francuską oraz, co ciekawe i zastanawiające, ligę australijską i austriacką. Sporo kuponów stawianych jest również na koszykówkę (zwłaszcza NBA) oraz hokej na lodzie (zwłaszcza liga niemiecka) i e-sport.

Freebet od depozytu 34 zł na start

Internetowy operator zakładów sportowych Superbet oferuje swoim klientom jednorazowy freebet od depozytu 34 zł na świetnych warunkach regulaminowych po rejestracji online, które wchodzą w skład szerszego superbetowskiego bonusu powitalnego z naszym dochodowym kodem LEGALSPORT. Żeby skorzystać z darmowego zakładu, trzeba spełnić następujące warunki: obrót 1x, minimalna ilość zdarzeń na kuponie nie wymagana, minimalny kurs na kuponie SOLO lub AKO 1.60, czas na obrót 3 dni, minimalna wpłata 50 zł, bonus tylko za kod promocyjny LEGALSPORT, minimalny kurs jednego zdarzenia nie ma.

Mega freebet od depozytu 34 zł- niski obrót,- szerokie pole wykorzystania,- dla każdego gracza po rejestracji.

Mega freebet od depozytu 34 zł
- niski obrót,
- szerokie pole wykorzystania,
- dla każdego gracza po rejestracji.

TYPUJĘ w

Dodatkowo warto wspomnieć, że Superbet Zakłady Bukmacherskie jest w stanie oferować swoim graczom regularnie darmowe zakłady. Najczęściej z takich promocji można korzystać w weekend, ale zdarzają się również edycje tygodniowe, na przykład przy okazji meczów Ligi Mistrzów UEFA. Na marginesie można wspomnieć, że taki system freebetów jest wysoko ceniony przez graczy: ocena 9,5/10.

Kto może skorzystać z darmowej kasy na kupony? Bonusy przeznaczone są dla wszystkich typerów, którzy mają założone konto w Superbet z naszym kodem LEGALSPORT. Jeśli nie masz konta, to skorzystaj z tego bezpiecznego przejścia: rejestracja w superbet z kodem. Jak odebrać freebety u tego operatora? Wszystkie promocje przesyłane są drogą mailową, tak więc zachęcamy Was, abyście po rejestracji często wchodzili na swoją pocztę ;)

Promocje w Superbet dla stałych graczy

Wspomniane powyżej freebety i cashbacki można bez mrugnięcia okiem podpiąć pod bonusy tymczasowe i okazjonalne, tak więc daje nam to możliwość, abyśmy teraz płynnie przeszli do internetowej oferty z promocjami regularnie odnawialnymi. A prezentuje się ona w Superbet Zakłady Bukmacherskie całkiem dobrze.

BONUSY TYMCZASOWE I OKAZJONALNESuperbet oferuje atrakcyjną ofertę promocyjnąWyższe wygrane na kuponach + freebety

BONUSY TYMCZASOWE I OKAZJONALNE
Superbet oferuje atrakcyjną ofertę promocyjną
Wyższe wygrane na kuponach + freebety

GRAM ZA BONUS w

Za pomocą promocji online od operatora Superbet możecie zwiększyć sobie w bardzo prosty sposób wygrane na kuponach. Przy odrobinie wiedzy i szczęścia możecie na przykład powiększyć sobie wygraną o aż kilkanaście procent, co daje już naprawdę bardzo konkretną nadwyżkę - nadwyżkę, którą możecie potraktować sobie jako np. extra freebet bez obrotu. No, ale do rzeczy. Jakie promocje oferuje Superbet Zakłady Bukmacherskie?

SUPER LIVE: zakłady na żywo z podwyższonymi kursami

Promocja bukmacherska "Super LIVE" od operatora Superbet przeznaczona jest dla wszystkich klientów, którzy lubią zawierać internetowe kupony w wersji LIVE. Ta akcja marketingowa polega na tym, że bukmacher podnosi kursy online na  wybrane zdarzenia z oferty na żywo, dzięki czemu gracze mogą wygrywać więcej gotówki.

Promocja - bonus SUPER LIVE w Superbet Zakłady Bukmacherskie

Warto dodać, współczynniki ulepszane są do takiego poziomu, że śmiało można je nazwać najatrakcyjniejszymi na polskim rynku zakładów LIVE. Dzięki temu przewyższają one kursy na żywo w LVBET czy  STS.

Oczywiście ta promocja dotyczy tylko i wyłącznie zakładów na żywo, oznacza to, że oferta prematch nie jest objęta w tym momencie wyższymi kursami. Jeżeli chcecie wyrwać wyższe kursy na ofertę przedmeczową, to musicie skorzystać po prostu z innego bonusu online.

Największą zaletą promocji "Super LIVE" jest to, że w jej ramach podnoszone są kursy na różne typy zakładów. W efekcie udoskonalone współczynniki mogą pojawić się nie tylko w ofercie meczowej na 1X2, ale również w ofercie na handicapy (np. handicap azjatycki), czy też liczbę bramek. Ta oferta bonusowa jest nielimitowana, tak więc można zawrzeć w jej zakresie dowolną liczbę zakładów.

SUPER EXTRA: najlepsze kursy na faworytów

Jeżeli na co dzień lubicie stawiać kupony przedmeczowe przez internet z kursami na faworytów, to koniecznie musicie zaznajomić się z promocją "Super Extra". Za jej pomocą bukmacher internetowy Superbet podnosi współczynniki na tak zwane "pewniaki", które ostatecznie wędrują na większość zakładów sportowych online.

Bonus super extra w Superbet Zakłady Bukmacherskie - wyższe kursy na faworytów

Operator Superbet Zakłady Bukmacherskie promuje zwycięstwa faworytów codziennie! Oznacza to, że każdego dnia u tego buka znajdziecie mega wypasioną listę z ulepszonymi kursami na mecze najlepszych drużyn i zawodników w zróżnicowanych dyscyplinach.

Współczynniki podniesione są do takiego stopnia, że żaden inny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów nie może pochwalić się lepszymi kursami online. Co trzeba zrobić, żeby aktywować tę ekskluzywną promocję od Superbet? Aby skorzystać z internetowej oferty "Super Extra", która działa również w punktach naziemnych tego operatora, na Waszym kuponie musi znaleźć się minimum 6 typów o minimalnym o kursie 1,10 (w tym jedno z grupy "Super Extra").

Jeżeli szukacie podobnych promocji na polskim rynku zakładów, to informujemy, że nieco zbliżone akcje bonusowe znajdziecie między innymi w STS i Fortunie. U tych koncesjonowanych bukmacherów, z ciekawymi premiami gotówkowymi na start, ta promocja występuje pod nazwą "Superoferta". I na koniec jeszcze czysto informacyjnie: bonus Super Extra łączy się z promocją "Super Mecz", którą też można podpiąć pod "Superofertę". Co więcej, podwyższone kursy bukmacherskie w ramach tej akcji można wrzucać na zakłady systemowe.

SUPER MECZ: najlepsze kursy na rynku

Oferta z ulepszonymi współczynnikami w ramach "Super Mecz" dostępna jest każdego dnia na stronie internetowej www.superbet.pl oraz aplikacji mobilnej na telefon komórkowy lub tablet z systemem iOS/Android. W ramach tego superbetowskiego bonusu obstawiać można, po bardzo atrakcyjnych kursach, nie tylko piłkę nożną czy koszykówkę, ale również mniej medialne dyscypliny, jak hokej na lodzie.

Oferta bonusowa

Największą zaletą tej wysoko ocenianej promocji jest to, że zakłady oznaczone jako "Super Mecz" można ze sobą kombinować (grać na jednym kuponie akumulowanym).

Dzięki temu można zdecydowanie zwiększyć swoją ewentualną wygraną na zakładzie AKO (oczywiście te pozycje można stawiać również jako SOLO i SYSTEM). Wysokie wygrane na typach z oferty "Super Mecz" są możliwe, ponieważ bukmacher internetowy Superbet, który w rankingach buków online zaczyna się bardzo mocno wspinać, ustawia na te spotkania marżę w wysokości 0%.

Jakie typy można znaleźć w ofercie bukmacherskiej "Super Mecz"? Do tego działu wędrują ulepszone kursy na zakłady prematch z serii 1X2 oraz 1X, X2, 12. Operator Superbet Zakłady Bukmacherskie bardzo poważnie podchodzi do tej akcji marketingowej, dlatego też niemal każdego dnia do oferty "Super Mecz" dodawane są przydatne typy, na których można zarobić.

ZAKŁADY SPECJALNE: bonus dla najbardziej wymagających graczy

Ta codzienna oferta promocyjna od bukmachera internetowego Superbet obejmuje najważniejsze mecze i turnieje ze wszystkich kluczowych dyscyplin sportowych. Dzięki tym zakładom specjalnym obstawiane kupony bukmacherskie zapewniają jeszcze więcej emocji i możliwości na zgarnięcie zysku.

Zakłady specjalne w Superbet Zakłady Bukmacherskie - bonus dostępny po rejestracji z kodem

Jeżeli jesteście graczami wymagającymi, to ten "bonus" jest właśnie idealnie skrojony dla Was. Jakie typy można obstawiać w ramach zakładów specjalnych w Superbet?

Zakłady specjalne u tego operatora z licencją Ministerstwa Finansów umożliwiają typowanie dodatkowych zdarzeń, takich jak na przykład zdobywcy bramek, liczba kartek, rzutów rożnych, asów serwisowych czy zwycięstwo w całych rozgrywkach. Do tego dochodzą również inne ciekawe selekcje, tak więc zachęcamy Was do śledzenia na bieżąco oferty w Superbet.

Jak rozpoznać zakłady specjalne w Superbet? Takie typy, na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej, są oznaczone specjalną żółtą gwiazdką. Zakładka ze wszystkimi zakładami specjalnymi znajduje się w lewym menu na witrynie www, tuż nad listą ze wszystkimi dostępnymi w Superbet sportami.

CASH-OUT: traf kupon bez względu na wynik

Bonus "cashout" to bardzo popularna promocja bukmacherska, która coraz częściej zaczyna gościć w ofertach polskich operatorów zakładów online, takich jak Fortuna, STS czy BETFAN. Oczywiście jest ona dostępna również w Superbet Zakłady Bukmacherskie. Jak działa cashout? Co to jest cashout? 

Cashout w Superbet Zakłady Bukmacherskie - wygrywaj na każdym kuponie bez względu na rozliczenie typów

Funkcja Cash-Out pozwala na szybkie rozliczenie aktywnego kuponu, jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich znajdujących na nim wydarzeń/typów bukmacherskich.

To oznacza, że możecie zmniejszyć ryzyko przegrania kuponu do minimum. Jest to możliwe, albowiem tylko od Was zależy, kiedy w ostatecznym rozrachunku zamkniecie swój zakład sportowy zawarty przez internet. Spieniężyć można nie tylko zakłady proste prematch i na żywo (SOLO i AKO), ale również zakłady mieszane (połączenie zdarzeń przedmeczowych z LIVE).

Gdzie znajdę Cash-out w Superbet? Informacja o możliwości zamknięcia zakładu pojawi się w zielonym okienku "Cash-out" na danym kuponie oraz w zakładce "Kupony". I na koniec mała podpowiedź na graczy. Kiedy korzystać z cashoutu? Z naszych obserwacji wynika, że warto zamykać kupony online za każdym razem, gdy jest taka możliwość. Wówczas za każdym razem będziecie rozwijać swój bankroll o dodatkową gotówkę na kolejne zakłady.

FAQ: Pytania graczy o bonus i promocje w Superbet

W tej sekcji znajdziecie listę z najczęściej pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi bonusu na start i promocji w Superbet Zakłady Bukmacherskie. Do każdego zapytania dołożyliśmy krótką odpowiedź, tak więc wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w jednym miejscu. Dzięki temu zaoszczędzony czas będziecie mogli przeznaczyć na analizę i ogrywanie bukmachera Superbet.

1️⃣ Czy Superbet ma dobry bonus na start?

Tak, licencjonowany i ceniony przez obstawiających bukmacher Superbet oferuje swoim nowym klientom na start specjalny bonus powitalny z naszym kodem LEGALSPORT. Za założenie nowego profilu gracza u tego operatora zgarnąć można bonus w wysokości 1534 zł. W skład zestawu z nagrodami wchodzą: cashback 1300 zł, bonus od wpłaty 200 zł i freebet 34 zł

2️⃣ Jak odebrać bonus na pierwsze zakłady w Superbet?

Żeby szybko i skutecznie odebrać ekskluzywny bonus na start w Superbet Zakłady Bukmacherskie, należy założyć u tego operatora nowe konto online do typowania. Proces bezpłatnej rejestracji, z naszym internetowym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT, u tego buka trwa dosłownie 2 minuty.

3️⃣ Kto może skorzystać z promocji za rejestrację w Superbet?

Z promocji powitalnej, o wartości maksymalnej 1534 zł, od bukmachera Superbet może skorzystać każdy obstawiający, który nie ma jeszcze indywidualnego konta online u tego buka. 

4️⃣ Czy do bonusu powitalnego potrzebny jest kod promocyjny?

Tak, kod promocyjny do Superbet jest potrzebny. Nasz unikalny kod bonusowy do tego buka to hasło LEGALSPORT, które warto zaznaczyć, działa u każdego legalnego bukmachera w Polsce.

5️⃣ Jakie promocje dla stałych graczy ma bukmacher Superbet?

Superbet oferuje sporo promocji dla regularnych typerów. Wymienić można na przykład bonus "Super Live", bonus "Super Extra" oraz promocję "Super Mecz". Dodatkowo w ofercie tego operatora znajdują się zakłady specjalne i promocja "cashout". Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.superbet.pl. Ważne! Superbet udostępnia, jako jeden z nielicznych buków, również bonusy indywidualne, które przysyła drogą mailową (najczęściej freebety i cashbacki).

6️⃣ Jak gracze oceniają bonus na nowe konto?

Promocja powitalna od Superbet Zakłady Bukmacherskie zbiera bardzo dobre opinie (średnia ocena bonusu 8.7/10.00). Co więcej, gracze bardzo często polecają sobie nawzajem bonus rejestracyjny od tego bukmachera. Rekomendują go przede wszystkim ze względu na bardzo korzystne warunki zapisane w regulaminie.

do góry

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Superbet - premie na start i promocje stałe
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.