poniedziałek, 20 września 2021
Najnowsze: Typy na mecz CR Flamengo - Barcelona SC

Superbet - bonus na start i promocje stałe

Bukmacher Superbet oferuje graczom mnóstwo bonusów i promocji. Żeby z nich skorzystać, trzeba założyć u niego konto z kodem LEGALSPORT.

Odbierz kod promocyjny SuperBet Oferta na bonus SuperBet VIP ważna do 30 września 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus na start w Superbet
  1. Jak działa promocja?
  2. Warunki promocji powitalnej - jak obrócić i wypłacić bonus?
  3. Jakie kupony stawiać w ramach obrotu
  4. Freebet i cashback na start
 2. Promocje w Superbet dla stałych graczy
  1. SUPER LIVE: zakłady na żywo z podwyższonymi kursami
  2. SUPER EXTRA: najlepsze kursy na faworytów
  3. SUPER MECZ: najlepsze kursy na rynku
  4. ZAKŁADY SPECJALNE: bonus dla najbardziej wymagających graczy
  5. CASH-OUT: traf kupon bez względu na wynik
 3. FAQ: Pytania graczy o bonus i promocje w Superbet

Na początku trzeba wspomnieć o ekskluzywnym bonusie na start, który w maksymalnym wariancie może wynieść aż 600 zł. Promocja jest dostępna zaraz po bezpłatnej rejestracji nowego profilu typera na stronie internetowej www.superbet.pl lub apce mobilnej. Jak odebrać bonus powitalny w Superbet? Wystarczy, że założycie nowe konto do typowania z naszym kodem afiliacyjnym [ LEGALSPORT ].

bonus na start w superbet - 600 pln
Promocja dostępna po rejestracji z naszym kodem: LEGALSPORT

Nie można zapomnieć również o wielu promocjach tymczasowych i okazjonalnych, dzięki którym można wygrywać więcej na pojedynczych kuponach internetowych SOLO i AKO. I w tym miejscu można wymienić na przykład bonus "Super Szansa", promocję "Super Bonus" czy akcję marketingową "Super Extra". Tak w telegraficznym skrócie prezentują się bonusy u bukmachera Superbet. Jeżeli chcecie zapoznać się ze szczegółami każdej promocji z gwarancją premii gotówkowej, to serdecznie zapraszamy Was do lektury całego poniższego tekstu.

Bonus na start w Superbet

Omawianie oferty bonusowej w Superbet warto rozpocząć od promocji bukmacherskiej na start. U tego legalnego i w pełni zweryfikowanego przez Ministerstwo Finansów operatora na powitanie, w formie nagrody finansowej, można otrzymać bonus do max. 600 zł. Jest to promocja 100% od trzech pierwszych depozytów.

Jak działa promocja?

Jak rozkładają się proporcje w tym bonusie rejestracyjnym? Po zrealizowaniu pierwszego depozytu, na przykład za pomocą karty kredytowej lub debetowej VISA/MasterCard, otrzymać można bonus 100% do aż 300 zł. Innymi słowy pisząc, wpłacacie na konto 300 zł, drugie tyle otrzymujecie w prezencie od Superbet Zakłady Bukmacherskie. W efekcie macie 600 zł na typowanie kuponów internetowych.

BONUS NA START W SUPERBET- bonus 100% od pierwszej wpłaty: max. 300 zł- bonus 100% od drugiej wpłaty: max. 200 zł- bonus 100% od trzeciej wpłaty: max 100 zł

BONUS NA START W SUPERBET
- bonus 100% od pierwszej wpłaty: max. 300 zł
- bonus 100% od drugiej wpłaty: max. 200 zł
- bonus 100% od trzeciej wpłaty: max 100 zł

ODBIERAM w

Pamiętajcie tylko, że minimalna wpłata, która uprawnia Was do skorzystania z promocji, to 20 zł. To oczywiście nie wszystko, albowiem do zgarnięcia są jeszcze dwa extra bonusy od drugiej i trzeciej wpłaty! Za drugi depozyt otrzymacie bonus 100% do 200 zł, z kolei po trzeciej wpłacie odblokuje się Wam bonus 100% do 100 zł. Podsumowując, tak jak wspominaliśmy na początku, w sumie bukmacher Superbet zagwarantuje Wam w maksymalnym wariancie 600 zł na zakłady bukmacherskie. Licząc Wasze depozyty, grę u tego wiarygodnego i bezpiecznego buka możecie rozpocząć z bankrollem na poziomie nawet 1200 zł.

Warunki promocji powitalnej - jak obrócić i wypłacić bonus?

Zasady obrotu bonusem na start w Superbet należą do najlepszych na rynku i trzeba to od razu zaznaczyć bardzo wyraźnie. Co więcej, można zaryzykować nawet tezę, że są one korzystniejsze niż na przykład w STS, Fortunie czy forBET. Zapowiada się ciekawie, tak więc bez zbędnego przedłużania, jak obrócić bonus w Superbet?

Żeby odblokować sobie opcję wypłaty na prywatny rachunek bankowy, należy wykonać 4-krotny obrót przyznanym bonusem. Otrzymaliście 300 zł w postaci darmowej kasy? Musicie w sumie zagrać za 4 x 300 zł, czyli 1200 zł. Aby kupon bukmacherski w Superbet mógł liczyć się do obrotu, musi składać się z minimum dwóch zdarzeń (minimalny kurs jednego zdarzenia to 1.30, natomiast kurs ogólny na zakładzie to min. 1,80).

Jaka jest największa zaleta obrotu bonusem na start w Superbet? Odpowiedź jest prosta: zakłady zagrane za środki depozytowe oraz stawki wszystkich kuponów wliczają się do obrotu bonusem! 

I na koniec jeszcze jedna bardzo ważna informacja. Wypłatę środków z salda depozytowego można zlecić dopiero po pełnej weryfikacji konta online. Pełna rejestracja w Superbet oznacza, że trzeba uzupełnić wszystkie dane i przesłać do bukmachera, za pomocą bezpiecznego połączenia przez stronę www, skany dowodu tożsamości. Oczywiście pełny regulamin promocji powitalnej znajdziecie na oficjalnej witrynie internetowej tego operatora.

Jakie kupony stawiać w ramach obrotu

Bukmacher Superbet posiada bardzo rozbudowaną ofertę z typami sportowymi. Na szczególne wyróżnienie zasługują na przykład internetowe zakłady specjalne (np. Liverpool FC vs Chelsea FC: kto zdobędzie więcej goli (gospodarze vs goście) lub kto uzyska więcej rożnych (gospodarze vs goście)). Bardzo dobrze prezentują się również selekcje online na handicapy oraz liczbę bramek. Ogólnie u tego buka polecamy typy 2-drogowe, gdyż to dzięki nim macie większe szanse na ogranie bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów.

Oferta bukmacherska na NBA w Superbet + przykładowy kupon do obrotu bonusem

Przypominamy, dwudrogowe typy zapewniają 50% szans na trafienie konkretnej pozycji, natomiast 3-drogowe tylko nieco ponad 33,33%. Jeżeli chodzi o konkretne ligi, to gracze najchętniej obstawiają w Superbet ligę angielską, ligę hiszpańską, ligę francuską oraz, co ciekawe i zastanawiające, ligę australijską i austriacką. Sporo kuponów stawianych jest również na koszykówkę (zwłaszcza NBA) oraz hokej na lodzie (zwłaszcza liga niemiecka) i e-sport.

Freebet i cashback na start

Internetowy operator zakładów sportowych Superbet nie oferuje swoim klientom jednorazowych freebetów i cashbacków po rejestracji online, które wchodziłyby w skład szerszego superbetowskiego bonusu powitalnego z naszym dochodowym kodem [ LEGALSPORT ] - jak buk zmieni swoje podejście do tej kwestii, to niezwłocznie Was o tym poinformujemy. Warto jednak odnotować, że ten operator zakładów online postawił na zdecydowanie bardziej korzystniejsze dla typerów rozwiązanie. Czy w Superbet są freebety i cashbacki?

Superbet Zakłady Bukmacherskie przyjął strategię, dzięki której jest w stanie oferować swoim graczom regularnie darmowe zakłady i bezpieczne bonusy bez ryzyka utraty własnego kapitału. Najczęściej z takich promocji można korzystać w weekend, ale zdarzają się również edycje tygodniowe. Na marginesie można wspomnieć, że taki system freebetów i cashbacków jest wysoko ceniony przez graczy: ocena 9,5/10.

FREEBETY I CASHBACKI W OFERCIE SUPERBET- bogata oferta z regularnymi cotygodniowymi promocjami- dostępna dla każdego gracza po rejestracji

FREEBETY I CASHBACKI W OFERCIE SUPERBET
- bogata oferta z regularnymi cotygodniowymi promocjami
- dostępna dla każdego gracza po rejestracji

ODBIERAM w

Kto może skorzystać z darmowej kasy na kupony i cashbacków? Bonusy przeznaczone są dla wszystkich typerów, którzy mają założone konto w Superbet z naszym kodem [ LEGALSPORT - hasło połączone jest z linkiem, tak więc kodu nie trzeba wpisywać ręcznie - wystarczy skorzystać z TEGO LINKU ]. Jak odebrać freebety i bezpieczne bonusy u tego operatora? Wszystkie promocje przesyłane są drogą mailową, tak więc zachęcamy Was, abyście po rejestracji często wchodzili na swoją pocztę elektroniczną ;)

Promocje w Superbet dla stałych graczy

Wspomniane powyżej freebety i cashbacki można bez mrugnięcia okiem podpiąć pod bonusy tymczasowe i okazjonalne, tak więc daje nam to możliwość, abyśmy teraz płynnie przeszli do internetowej oferty z promocjami regularnie odnawialnymi. A prezentuje się ona w Superbet Zakłady Bukmacherskie całkiem dobrze.

BONUSY TYMCZASOWE I OKAZJONALNESuperbet oferuje atrakcyjną ofertę promocyjnąWyższe wygrane na kuponach + freebety

BONUSY TYMCZASOWE I OKAZJONALNE
Superbet oferuje atrakcyjną ofertę promocyjną
Wyższe wygrane na kuponach + freebety

GRAM ZA BONUS w

Za pomocą promocji online od operatora Superbet możecie zwiększyć sobie w bardzo prosty sposób wygrane na kuponach. Przy odrobinie wiedzy i szczęścia możecie na przykład powiększyć sobie wygraną o aż kilkanaście procent, co daje już naprawdę bardzo konkretną nadwyżkę - nadwyżkę, którą możecie potraktować sobie jako np. extra freebet bez obrotu. No, ale do rzeczy. Jakie promocje oferuje Superbet Zakłady Bukmacherskie?

SUPER LIVE: zakłady na żywo z podwyższonymi kursami

Promocja bukmacherska "Super LIVE" od operatora Superbet przeznaczona jest dla wszystkich klientów, którzy lubią zawierać internetowe kupony w wersji LIVE. Ta akcja marketingowa polega na tym, że bukmacher podnosi kursy online na  wybrane zdarzenia z oferty na żywo, dzięki czemu gracze mogą wygrywać więcej gotówki.

Promocja - bonus SUPER LIVE w Superbet Zakłady Bukmacherskie

Warto dodać, współczynniki ulepszane są do takiego poziomu, że śmiało można je nazwać najatrakcyjniejszymi na polskim rynku zakładów LIVE. Dzięki temu przewyższają one kursy na żywo w LVBET czy  STS.

Oczywiście ta promocja dotyczy tylko i wyłącznie zakładów na żywo, oznacza to, że oferta prematch nie jest objęta w tym momencie wyższymi kursami. Jeżeli chcecie wyrwać wyższe kursy na ofertę przedmeczową, to musicie skorzystać po prostu z innego bonusu online.

Największą zaletą promocji "Super LIVE" jest to, że w jej ramach podnoszone są kursy na różne typy zakładów. W efekcie udoskonalone współczynniki mogą pojawić się nie tylko w ofercie meczowej na 1X2, ale również w ofercie na handicapy (np. handicap azjatycki), czy też liczbę bramek. Ta oferta bonusowa jest nielimitowana, tak więc można zawrzeć w jej zakresie dowolną liczbę zakładów.

SUPER EXTRA: najlepsze kursy na faworytów

Jeżeli na co dzień lubicie stawiać kupony przedmeczowe przez internet z kursami na faworytów, to koniecznie musicie zaznajomić się z promocją "Super Extra". Za jej pomocą bukmacher internetowy Superbet podnosi współczynniki na tak zwane "pewniaki", które ostatecznie wędrują na większość zakładów sportowych online.

Bonus super extra w Superbet Zakłady Bukmacherskie - wyższe kursy na faworytów

Operator Superbet Zakłady Bukmacherskie promuje zwycięstwa faworytów codziennie! Oznacza to, że każdego dnia u tego buka znajdziecie mega wypasioną listę z ulepszonymi kursami na mecze najlepszych drużyn i zawodników w zróżnicowanych dyscyplinach.

Współczynniki podniesione są do takiego stopnia, że żaden inny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów nie może pochwalić się lepszymi kursami online. Co trzeba zrobić, żeby aktywować tę ekskluzywną promocję od Superbet? Aby skorzystać z internetowej oferty "Super Extra", która działa również w punktach naziemnych tego operatora, na Waszym kuponie musi znaleźć się minimum 6 typów o minimalnym o kursie 1,10 (w tym jedno z grupy "Super Extra").

Jeżeli szukacie podobnych promocji na polskim rynku zakładów, to informujemy, że nieco zbliżone akcje bonusowe znajdziecie między innymi w STS i Fortunie. U tych koncesjonowanych bukmacherów, z ciekawymi premiami gotówkowymi na start, ta promocja występuje pod nazwą "Superoferta". I na koniec jeszcze czysto informacyjnie: bonus Super Extra łączy się z promocją "Super Mecz", którą też można podpiąć pod "Superofertę". Co więcej, podwyższone kursy bukmacherskie w ramach tej akcji można wrzucać na zakłady systemowe.

SUPER MECZ: najlepsze kursy na rynku

Oferta z ulepszonymi współczynnikami w ramach "Super Mecz" dostępna jest każdego dnia na stronie internetowej www.superbet.pl oraz aplikacji mobilnej na telefon komórkowy lub tablet z systemem iOS/Android. W ramach tego superbetowskiego bonusu obstawiać można, po bardzo atrakcyjnych kursach, nie tylko piłkę nożną czy koszykówkę, ale również mniej medialne dyscypliny, jak hokej na lodzie.

Oferta bonusowa

Największą zaletą tej wysoko ocenianej promocji jest to, że zakłady oznaczone jako "Super Mecz" można ze sobą kombinować (grać na jednym kuponie akumulowanym).

Dzięki temu można zdecydowanie zwiększyć swoją ewentualną wygraną na zakładzie AKO (oczywiście te pozycje można stawiać również jako SOLO i SYSTEM). Wysokie wygrane na typach z oferty "Super Mecz" są możliwe, ponieważ bukmacher internetowy Superbet, który w rankingach buków online zaczyna się bardzo mocno wspinać, ustawia na te spotkania marżę w wysokości 0%.

Jakie typy można znaleźć w ofercie bukmacherskiej "Super Mecz"? Do tego działu wędrują ulepszone kursy na zakłady prematch z serii 1X2 oraz 1X, X2, 12. Operator Superbet Zakłady Bukmacherskie bardzo poważnie podchodzi do tej akcji marketingowej, dlatego też niemal każdego dnia do oferty "Super Mecz" dodawane są przydatne typy, na których można zarobić.

ZAKŁADY SPECJALNE: bonus dla najbardziej wymagających graczy

Ta codzienna oferta promocyjna od bukmachera internetowego Superbet obejmuje najważniejsze mecze i turnieje ze wszystkich kluczowych dyscyplin sportowych. Dzięki tym zakładom specjalnym obstawiane kupony bukmacherskie zapewniają jeszcze więcej emocji i możliwości na zgarnięcie zysku.

Zakłady specjalne w Superbet Zakłady Bukmacherskie - bonus dostępny po rejestracji z kodem

Jeżeli jesteście graczami wymagającymi, to ten "bonus" jest właśnie idealnie skrojony dla Was. Jakie typy można obstawiać w ramach zakładów specjalnych w Superbet?

Zakłady specjalne u tego operatora z licencją Ministerstwa Finansów umożliwiają typowanie dodatkowych zdarzeń, takich jak na przykład zdobywcy bramek, liczba kartek, rzutów rożnych, asów serwisowych czy zwycięstwo w całych rozgrywkach. Do tego dochodzą również inne ciekawe selekcje, tak więc zachęcamy Was do śledzenia na bieżąco oferty w Superbet.

Jak rozpoznać zakłady specjalne w Superbet? Takie typy, na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej, są oznaczone specjalną żółtą gwiazdką. Zakładka ze wszystkimi zakładami specjalnymi znajduje się w lewym menu na witrynie www, tuż nad listą ze wszystkimi dostępnymi w Superbet sportami.

CASH-OUT: traf kupon bez względu na wynik

Bonus "cashout" to bardzo popularna promocja bukmacherska, która coraz częściej zaczyna gościć w ofertach polskich operatorów zakładów online, takich jak Fortuna, STS czy BETFAN. Oczywiście jest ona dostępna również w Superbet Zakłady Bukmacherskie. Jak działa cashout? Co to jest cashout? 

Cashout w Superbet Zakłady Bukmacherskie - wygrywaj na każdym kuponie bez względu na rozliczenie typów

Funkcja Cash-Out pozwala na szybkie rozliczenie aktywnego kuponu, jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich znajdujących na nim wydarzeń/typów bukmacherskich.

To oznacza, że możecie zmniejszyć ryzyko przegrania kuponu do minimum. Jest to możliwe, albowiem tylko od Was zależy, kiedy w ostatecznym rozrachunku zamkniecie swój zakład sportowy zawarty przez internet. Spieniężyć można nie tylko zakłady proste prematch i na żywo (SOLO i AKO), ale również zakłady mieszane (połączenie zdarzeń przedmeczowych z LIVE).

Gdzie znajdę Cash-out w Superbet? Informacja o możliwości zamknięcia zakładu pojawi się w zielonym okienku "Cash-out" na danym kuponie oraz w zakładce "Kupony". I na koniec mała podpowiedź na graczy. Kiedy korzystać z cashoutu? Z naszych obserwacji wynika, że warto zamykać kupony online za każdym razem, gdy jest taka możliwość. Wówczas za każdym razem będziecie rozwijać swój bankroll o dodatkową gotówkę na kolejne zakłady.

FAQ: Pytania graczy o bonus i promocje w Superbet

W tej sekcji znajdziecie listę z najczęściej pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi bonusu na start i promocji w Superbet Zakłady Bukmacherskie. Do każdego zapytania dołożyliśmy krótką odpowiedź, tak więc wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w jednym miejscu. Dzięki temu zaoszczędzony czas będziecie mogli przeznaczyć na analizę i ogrywanie bukmachera Superbet.

1. Czy Superbet ma bonus na start?

Tak, licencjonowany i ceniony przez obstawiających bukmacher Superbet oferuje swoim nowym klientom na start specjalny bonus powitalny z naszym kodem [ LEGALSPORT ] - hasło jest połączone z linkiem, tak więc nie trzeba ręcznie wpisywać kodu. Za założenie nowego profilu gracza u tego operatora zgarnąć można bonus w wysokości 600 zł [ odbieram bonus superbet ]. Jest to promocja 100% od trzech pierwszych wpłat na konto online.

2. Jak odebrać bonus powitalny w Superbet?

Żeby szybko i skutecznie odebrać ekskluzywny bonus na start w Superbet Zakłady Bukmacherskie, należy założyć u tego operatora nowe konto online do typowania. Proces bezpłatnej rejestracji z naszym internetowym kodem afiliacyjnym [ LEGALSPORT ], który jest zaszyty w specjalnym i bezpiecznym linku i dzięki temu nie trzeba go wpisywać ręcznie (link do rejestracji w Superbet), u tego buka trwa dosłownie 2 minuty.

3. Kto może skorzystać z promocji za rejestrację w Superbet?

Z promocji powitalnej, 600 zł od trzech pierwszych depozytów, od bukmachera Superbet może skorzystać każdy obstawiający, który nie ma jeszcze indywidualnego konta online u tego buka. Nowy profil do typowania można założyć W TYM MIEJSCU.

4. Czy do bonusu na start w Superbet potrzebny jest kod promocyjny?

Tak, kod promocyjny do Superbet jest potrzebny. Nasz unikalny kod bonusowy do tego buka to hasło [ LEGALSPORT ], które warto zaznaczyć, działa u każdego legalnego bukmachera w Polsce. Co więcej, dzięki bliskiej współpracy z operatorem Superbet, nasz kod afiliacyjny został wtopiony w link przekierowujący. Oznacza to, że nie trzeba kodu wpisywać ręcznie - bezpieczny link do ponadstandardowego bonusu powitalnego znajdziecie TUTAJ

5. Jakie promocje dla stałych graczy ma bukmacher Superbet?

Superbet oferuje sporo promocji dla regularnych typerów. Wymienić można na przykład bonus "Super Live", bonus "Super Extra" oraz promocję "Super Mecz". Dodatkowo w ofercie tego operatora znajdują się zakłady specjalne i promocja "cashout". Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.superbet.pl. Ważne! Superbet udostępnia, jako jeden z nielicznych buków, również bonusy indywidualne, które przysyła drogą mailową (najczęściej freebety i cashbacki).

6. Superbet opinie - jak gracze oceniają bonus na start u tego buka?

Promocja powitalna od Superbet Zakłady Bukmacherskie zbiera bardzo dobre opinie (średnia ocena bonusu 8.7/10.00). Co więcej, gracze bardzo często polecają sobie nawzajem bonus rejestracyjny od tego bukmachera. Rekomendują go przede wszystkim ze względu na bardzo korzystne warunki zapisane w regulaminie.

do góry

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Superbet - bonus na start i promocje stałe
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.