czwartek, 20 czerwca 2024

Kurs 25.00 na Liverpool w LM

23.01.2024, 18:12
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
  1. Kurs 25.00 na mecz Ligi Mistrzów
  2. Jak działa kurs na Liverpool w LM
  3. Regulamin
  4. FAQ
Kurs 25.00 na Liverpool jest bardzo wysoki w promocji Superbet na LM
Mega wysoki kurs na Ligę Mistrzów w Superbet

Może lepiej zamiast bonusów dać klientom wysokie kursy, aby mogli wygrać więcej kasy? Taką promocję stosuje regularnie Superbet Zakłady Bukmacherskie, jako gwarancję dla obstawiających piłkę nożną, że posiada dobre współczynniki i można wygrywać więcej pieniędzy.

Publikowanie tak wysokich kursów przed ważnymi meczami klubowej Ligi Mistrzów jest możliwe i legalne. Bukmacher w ten sposób premiuje nowych typerów, preferujących wyższe parytety w zakładach na najlepsze zespoły europejskie. 

W tej promocji na mecz LM z udziałem Liverpool FC są do postawienia kupony solo z bardzo wysokim kursem 25.00. To ponad 1500% więcej niż w standardowych tabelach kursowych na zakłady przedmeczowe.

Oferta jest limitowana do pierwszych 100 klientów, którzy zgłoszą się do bukmachera korzystając z tego LINKA promocyjnego do obstawiania meczu z najwyższym współczynnikiem.

Kurs 25.00 na mecz Ligi Mistrzów

Współczynniki na pewniaków są zazwyczaj niskie, ale nie w Superbet. Specjalnie dla kibiców piłki nożnej klubowej (lub reprezentacyjnej) bukmacher zamiast 1.50 czy 1.65 wystawia kurs 25.00 - zupełnie jakby zwycięstwo miało przypaść jednemu z zespołów Ekstraklasowych walczącego w najbardziej prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Kurs na Liverpool

Czy drużyna Jurgena Kloppa ma szanse na zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu ? Rynkowe współczynniki  dają 3x większe szanse drużynie z Liverpoolu, oscylując w przedziale 1.60 - 1.75. Mimo tego że "The Reds" są faworytem tego spotkania, to masz super wysoki kurs 25.00 na kupon solo.

  • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
  • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
  • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

Czy postawisz na Liverpool, tak jak legenda klubu z Anfield Road i ambasador Superbet - Jerzy Dudek?

Liverpool poważnie myśli o ponownym wygraniu Ligi Mistrzów. Czy podopieczni Jurgena Kloppa zaczną zmierzać do tego celu już w meczach fazy grupowej? Rywal nie łatwy, bo ambitna drużyna z Amsterdamu ma w zanadrzu wiele piłkarskich atutów. 

Jak działa kurs na Liverpool w LM

Bonus kursowy jest dla klientów zdecydowanych na rejestrację konta w Superbet i postawienie zakładu za depozyt. Składając kupon singlowy z kursem regularnej oferty (1.70), bierzesz udział w promocji Super Mecz.

Jaki zakład postawić

Nagroda od bukmachera z okazji Ligi Mistrzów UEFA jest bardzo okazała, posiada kilka zasad do spełnienia. Chcąc odebrać wysoką wygraną, należy postawić kupon z pojedynczym zakładem na wyjazdową wygraną Liverpoolu (TYP 2) w Amsterdamie oraz kursem 1.75. 

Zasady

Wysoki bonus w tej promocji to powiększony kurs w wysokości 25.00 na zwycięstwo Liverpoolu, z uwzględnieniem, że  maksymalna stawka zakładu wliczana do bonusu to 10 PLN. Promocja jest czasowa, regularnie odnawiana na kolejne mecze oraz publikowana w serwisie Superbet.

Wysoki kurs na Ligę Mistrzów w promocji Super Mecz
Wysoki kurs na Ligę Mistrzów
w promocji Super Mecz
25.00 OBSTAW w

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne i darmowe, a udział w niej biorą wyłącznie pełnoletni Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ na wygraną (zakład z grupy „Mecz”) Liverpoolu w meczu z Ajaksem oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus.

Regulamin

Regulamin Promocji z wysokim kursem pt „SuperKurs na wygraną Liverpoolu”

1. Postanowienia Ogólne:

Niniejszy regulamin (dalej: „Regulamin”) określa warunki sprzedaży premiowej prowadzonej pod nazwą „zwanej dalej Promocją”. Organizatorem Promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie” Sp. z o. o. z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666114, REGON 366704393, NIP 9542775133. Promocja prowadzona będzie na stronie internetowej Organizatora www.superbet.pl, w ramach przyjmowania zakładów przez sieć Internet, na zasadach określnych w Regulaminie. Regulamin należy stosować z zachowaniem postanowień Regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet urządzanych przez Organizatora (dalej: „Regulamin zakładów online”) dostępnym na stronie internetowej www.superbet.pl oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Każdy uczestnik Promocji ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami niniejszego Regulaminu i warunkami danej Promocji oraz do ich przestrzegania.
Wzięcie udziału w Promocji wiążę się z zaakceptowaniem warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
Promocja obowiązuje w czasie meczów zakwalifikowanych do akcji przez Superbet.

2. Uczestnictwo w „SuperKurs na wygraną Liverpoolu”

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ na wygraną (zakład z grupy „Mecz”) Liverpoolu w meczu z Ajaxem (który odbędzie się w dniu 21.10.20) oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus.
3. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „SuperKurs na wygraną Liverpoolu”:
W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
Na kuponie musi znajdować się typ na wygraną (zakład z grupy „Mecz”) Liverpoolu.
Bonus to powiększony kurs w wysokości 25 na wygraną Liverpoolu, z uwzględnieniem, że maksymalna stawka bonusu to 10 PLN.

Przykład: jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon singiel po założeniu konta w wysokości 10 PLN na wygraną Liverpoolu po kursie 1.75 i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma bonus w wysokości 234,6 PLN oraz regularną wygraną za kupon 15,4 PLN.
Stawka klienta = 10 PLN – 1,2 PLN (12% podatku) = 8,8 PLN
Kurs na wygraną Liverpoolu = 1.75 
Bonus w postaci powiększonego kursu = 25
Kwota wygranej za kupon = 8,8 PLN * 1.75 = 15,4 PLN
Kwota bonusu = 10 PLN * 25 = 250 PLN - 15,4 PLN = 234,6 PLN
Jeżeli stawka kuponu przekroczy 10 PLN, na poczet obliczeń kwoty bonusu zostanie uwzględniona kwota 10 PLN.
Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „SuperKurs na wygraną Liverpoolu". W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „SuperKurs na wygraną Liverpoolu" nie zostaną aktywowane.
Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „SuperKurs na wygraną Liverpoolu" środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

 4. Zasady Obrotu „SuperKurs na wygraną Liverpoolu”

Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.80.
Bonus można wykorzystać na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.8 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.
Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80.
Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
Bonus nie może być wykorzystane do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Mecz” i z "Super Extra" lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.
Bonus nie może być także wykorzystane na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu i:
zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

5. Postępowanie Reklamacyjne

Graczowi przysługuje prawo do wniesienia reklamacji dotyczącej sposobu przeprowadzania Promocji.
Reklamacje należy zgłaszać drogą pisemną na adres siedziby Organizatora lub drogą e-mail na adres: customer.support@superbet.pl, nie później niż w terminie 30 dni od dnia zdarzenia podlegającego reklamacji, podając: imię, nazwisko, adres korespondencyjny lub adres e-mail oraz dokładny opis i powód reklamacji.
Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego Regulaminu w terminie do 14 dni od dnia ich otrzymania. Gracz zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora na adres e-mail, z którego została wysłana reklamacja lub drogą listowną na podany adres Gracza.

6. Dane Osobowe

Administratorem danych osobowych zebranych w związku z Promocją jest Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. z/s w Katowicach przy ul. 73 Pułku Piechoty 7A.
Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: odo-pl@superbet.pl lub drogą korespondencyjną na adres siedziby Organizatora.
Zgromadzone dane osobowe Uczestników Promocji będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem Promocji lub rozpatrzeniem złożonych reklamacji (art. 6 pkt. 1 lit f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)) – „RODO”.
Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych są dostępne na stronie internetowej organizatora: www.superbet.pl w zakładce „Polityka Prywatności” oraz „Polityka Cookies”.

7. Postanowienia końcowe

Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez właściwy miejscowo Sąd dla siedziby pozwanego.
W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulaminu zakładów online.
Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w dniu następnym od ich ogłoszenia na stronie internetowej Organizatora. Gracz, który nie akceptuje nowej treści Regulaminu może zrezygnować z Promocji. Gracz zachowuje jednak prawo do korzyści wynikających z Regulaminu, jeśli spełnił warunki Promocji w czasie obowiązywania poprzedniej edycji Regulaminu.
Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w dowolnym momencie, o czym Organizator poinformuje Graczy w formie komunikatu umieszczonego na stronie internetowej. Zakończenie Promocji przez Organizatora nie będzie naruszać praw Graczy, którzy spełnili warunki otrzymania Bonusu przed opublikowaniem komunikatu o zakończeniu Promocji.

FAQ

1. Jak często pojawiają się mega kursy w Superbet?

Bukmacher modyfikuje swoje oferty codziennie, licytując się kursami z innymi bukmacherami jak STS, BETFAN czy Fortuna. Wysoki kurs na mecze Ligi Europy UEFA, Ligi Mistrzów czy Ekstraklasy jest publikowany średnio 1 raz w tygodniu w zakładce z promocjami.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Kurs 25.00 na Liverpool w LM
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.