piątek, 29 września 2023
Najnowsze: Manchester United - Galatasaray promocje bukmacherskie (03.10, godz. 21:00)

Oferta na boks w Superbet

Zakłady bokserskie w propozycji licencjonowanego bukmachera Superbet. Bogata oferta typów i podtypów na walki pięściarzy.

Superbet - promocja startowa 3754 zł tylko z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Oferta typów przedmeczowych
  1.  Walki bokserskie w Superbet
  2.  Boks w Superbet - zakłady specjalne
  3.  Najlepsze kursy z oferty na boks
  4.  Cashout na typy bokserskie pre-match
 2. Zakłady bokserskie w wersji live
  1.  Co można obstawiać na żywo
  2.  Kiedy i które selekcje warto grać w trybie live
 3. Opinie o superbetowskiej ofercie na boks
 4. Bonusy na pięściarstwo w Superbet
  1. Promocja startowa z kodem
  2.  Udogodnienia i stałe bonusy
  3.  Extra dodatki za kod rejestracyjny
 5. Superbet FAQ: boks w pytaniach i odpowiedziach
Bonus powitalny Superbet do wykorzystania na boks
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu i za apkę

3754 zł

Jeszcze nie tak dawno rumuńska spółka była traktowana jako mało doświadczony operator, a dziś Superbet to jeden z wiodących organizatorów zakładów wzajemnych, który systematycznie zbiera pozytywne komentarze typujących i zajmuje wysokie lokaty w rankingach legalnych bukmacherów w Polsce.

Oferta zakładów wzajemnych na boks w Superbet Online

Za tym sukcesem stoi przede wszystkim bardzo dobrze skrojona i dopasowana pod każdy profil gracza oferta zakładów, obejmująca w sumie ponad dwadzieścia dyscyplin sportowych.

Wśród nich są zarówno te najbardziej medialne takie jak piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny czy hokej na lodzie, jak i również trochę mniej popularne do których można zaliczyć futsal, rugby, unihokej czy właśnie boks.

Bukmacher Superbet przykłada naprawdę dużo uwagi do swojej oferty na sporty walki, ponieważ jednym z ambasadorów tego operatora jest polski mistrz federacji mieszanych sztuk walki UFC Jan Błachowicz. Od momentu nawiązania współpracy z fighterem propozycja typów bokserskich u katowickiego buka znacznie się rozszerzyła i już teraz przez wielu uznawana jest jako najlepsza w kraju.

Dlaczego warto typować u legalnego polskiego bukmachera Superbet

Mnożniki kursowe, które dotyczą boksu pojawiają się z dużym wyprzedzeniem czasowym, niekiedy nawet kilkumiesięcznym, co jest kolejną dużą zaletą tego koncesjonowanego bukmachera (Superbet działa na podstawie licencji numer PS4.6831.5.2019). Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ do świetnie rozbudowanej propozycji typów i podtypów bokserskich, Superbet dodaje także niezwykle korzystne bonusy i rewelacyjne promocje online do dowolnego wykorzystania. Największą atrakcją finansową jest bonus startowy, który z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT może zapewnić Wam aż 3754 zł extra.

Pojedynki bokserskie można obstawiać w wersji zakładów przedmeczowych i na żywo za pośrednictwem przejrzystej witryny internetowej www.superbet.pl, strony mobilnej oraz nowoczesnej i prostej w obsłudze aplikacji bukmacherskiej, która działa na smartfonach i tabletach z systemem Android i iOS.

Oferta typów przedmeczowych

Według szacunków zdecydowana większość typerów, którzy obstawiają boks decyduje się na grę w zakładach przedmeczowych, gdzie oprócz większej liczby selekcji do wyboru mają też sporo czasu na przygotowanie dochodowego kuponu online.

Jak zatem pod względem oferty bokserskich typów pre-match prezentuje się wiarygodny bukmacher Superbet Online?

 Walki bokserskie w Superbet

Katowicki operator nie ogranicza swojej propozycji rynków bukmacherskich tylko do najbardziej prestiżowych organizacji międzynarodowych boksu zawodowego do których należą: World Boxing Council (WBC), World Boxing Association (WBA), World Boxing Organization (WBO) oraz International Boxing Federation (IBF), ale również oferuje dość szeroką gamę typów na walki mniejszych federacji.

Wśród tych drugich są między innymi International Boxing Organization (IBO), European Boxing Union (EBU) czy WBC International oraz WBC Youth w kategoriach młodzieżowych. Do tego dochodzą jeszcze kursy okazjonalne na rozgrywane co cztery lata Igrzyska Olimpijskie, a także na pojedynki towarzyskie i pokazowe.

Superbet - oferta zakładów przedmeczowych na walki bokserskie

Do walk najwyższej rangi w najpopularniejszych kategoriach wagowych Superbet udostępnia nawet do dziesięciu różnych selekcji szczegółowych do wyboru. Oprócz typów na zwycięstwo znajdziecie jeszcze też zakłady na całkowitą liczbę rund, wygraną przed czasem przez KO lub TKO czy wygraną na punkty, triumf zawodnika w konkretnej rundzie, czy zawodnik będzie liczony oraz czy walka zakończy się decyzją sędziów. Dla porównania  eWinner, PzBuk czy Betcris obecnie proponują tylko podstawowe typy 1X2.

 Boks w Superbet - zakłady specjalne

Dla graczy którzy uważają, że tradycyjna oferta rynków sportowych jest niewystarczająca koncesjonowany bukmacher Superbet przygotował dodatkową sekcję obejmującą unikalne zakłady specjalne. W przypadku boksu i sportów walki typy special u tego buka pojawiają się przy okazji najważniejszych gal bokserskich w danej kategorii. Często zakłady specjalne w Superbet dotyczą polskich bokserów, ale i także walk o pas mistrza świata lub niestandardowych wydarzeń jak np. powrót byłego zawodnika do ringu.

Bogata propozycja zakładów specjalnych na boks w Superbet Online

Ale to nie wszystko, ponieważ buk Superbet każdego dnia podbija jeszcze współczynniki kursowe na wybrane zakłady przedmeczowe w ramach nielimitowanej akcji promocyjnej Super Kursy. Co więcej, takie ulepszone typy można spokojnie kombinować na kuponach wielokrotnych również z innymi podtypami ze standardowej oferty online, przez co gra może być mocno urozmaicona.

 Najlepsze kursy z oferty na boks

W Superbet podczas jednej walki bokserskiej będziemy mieli do dyspozycji zazwyczaj około dziesięć przedmeczowych selekcji. Zauważyliśmy, że cztery z nich są szczególnie opłacalne na tle innych podmiotów bukmacherskich. Pierwszy to tradycyjny rynek trzy-drogowy na zwycięstwo w walce. Bukmacher, którego ambasadorem jest również Jerzy Dudek jako jeden z nielicznych w kraju oferuje zakłady na boks w trybie 1X2, gdzie uwzględniany jest remis. Większość legalnych firm proponuje typy dwutorowe 12, dlatego też z tego tytułu kursy w Superbet na wygraną poszczególnych zawodników są sporo wyższe. Różnice sięgają od 5 gr w przypadku faworytów do nawet 50 gr jeżeli mówimy o tzw. underdogach.

Wśród kolejnych typów, na które powinniście zwrócić uwagę podczas obstawiania boksu u tego buka są zakłady na liczbę rund w całej walce. Superbet dla pojedynków zakontraktowanych na 12 rund stara się przygotowywać nawet trzy linie under/over (+/- 6.5, 8.5, 10.5), z kolei dla krótszych walk układa jeden uśredniony rynek powyżej/poniżej. Ponadto warto korzystać też z opcji na rozstrzygnięcie walki na zwycięstwo danego zawodnika przed czasem przez nokaut oraz z typów na liczenie jednego bądź drugiego boksera w czasie walki przez sędziego ringowego.

 Cashout na typy bokserskie pre-match

Jeżeli chcecie mieć pełną kontrolę nad swoimi zakładami SOLO czy AKO to powinniście regularnie korzystać z funkcji cash-out, która w Superbet jest w porównaniu z konkurencją ulepszoną wersją rozliczania kuponów przed czasem. Dlaczego? Otóż katowicki organizator sportowy jako jedyny w kraju oferuje aż trzy różne opcje zamykania kuponów online. Są to:

 1. Wyświetlana kwota - tylko kwota, która pojawi się na ekranie zostanie wypłacona. Wszelkie aktualizacje czy to na korzyść czy niekorzyść gracza nie będą uwzględniane.
 2. Dowolna kwota - kupon zostanie rozliczony nawet jeśli w międzyczasie kwota ulegnie zmianie. W takim przypadku gracz musi zaakceptować każdą zmianę.
 3. +/- 10% - kupon zostanie wypłacony, jeśli kwota nie zmieni się o więcej niż 10% kwoty początkowej.
Cashout w Superbet: zamknij kupon przed rozliczeniem zakładów

Cashout jest dostępny dla zakładów dotyczących oferty przedmeczowej, jak i na żywo, ale i również dla zakładów mieszanych, czyli połączenia typów pre-match z live. Dodatkowo kupon będzie można zamknąć też w momencie, gdy proponowana kwota wypłaty będzie niższa od stawki zakładu. Oczywiście zatwierdzenie opcji cash-out przez bukmachera jest ostateczne i nieodwracalne.

Zakłady bokserskie w wersji live

Do bokserskich selekcji przedmeczowych Superbet dokłada również sprawdzone zakłady live bet, które znajdują się w osobnej zakładce umieszczonej w górnej części ekranu między sekcją Sport, a Gry (karciane i wirtualne).

Typuję boks na żywo
Szeroka oferta zakładów live na walki bokserskie w Superbet

Mimo, że typowanie boksu na żywo cieszy się zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem graczy, to ten legalny operator udostępnia naprawdę wiele wariantów rynków real-time na popularne pięściarstwo. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Już sprawdzamy!

 Co można obstawiać na żywo

Na początek należy podkreślić, że obstawianie walki dwóch bokserów w czasie rzeczywistym wywołuje mnóstwo emocji wśród typerów. Chwila nieuwagi, opuszczenie gardy i mocny cios w szczękę może sprawić, że pojedynek zostanie natychmiast zakończony, a co za tym idzie zagrany kupon rozliczony. Oferta zakładów na żywo w Superbet jest praktycznie w całości odwzorowaniem tego co się pojawia w wersji typów przedmeczowych. W live betting ukazują się kursy z niską marżą bukmacherską na pojedynki bokserów w ramach największych federacji WBC, WBA, WBO, IBF oraz mniejszych organizacji IBO, EBU czy WBC International Boxing.

Zakłady bukmacherskie Superbet
SUPERBET: bokserskie zakłady wzajemne w wersji LIVE
* Szeroka gama typów i podtypów
* Wysokie współczynniki kursowe
* Bezpośrednia relacja na żywo
Stawiam boks na żywo w Superbet
Przechodzę do bukmachera

Do każdej z walk katowicki podmiot tworzy korzystne przeliczniki kursowe na zwycięstwo jednego z zawodników, sumę rund czy typy obejmujące sposób rozstrzygnięcia pojedynku. Oczywiście kursy w czasie walki automatycznie się aktualizują względem tego co się dzieje w ringu. Niestety minusem stawiania boksu na żywo u licencjonowanych bukmacherów jest konieczność oczekiwania na rozpoczęcie walk, których ogólnie jest stosunkowo niewiele - w Superbet będzie to od pięciu do nawet piętnastu w ciągu danego miesiąca.

Zakłady bokserskie do typowania w wersji live w Superbet:

 • mecz - zwycięstwo zawodnika lub remis (1X2);
 • zawodnik wygra przed czasem (KO, TKO, DSQ);
 • zawodnik wygra na punkty
 • zawodnik wygra w danej rundzie;
 • wygra walkę w przedziale rund (np. 4-6)
 • liczba rozpoczętych rund (uner/over);
 • walka potrwa pełen dystans;
 • dany zawodnik będzie liczony;
 • obaj zawodnicy będą liczeni;
 • walka zakończy się w 1.minucie/1.rundzie.

 Kiedy i które selekcje warto grać w trybie live

Boks jest dyscypliną, której nie można obstawiać na chybił-trafił. W typach na żywo przygotowanie odpowiedniej strategii do puszczenia unikalnych zakładów online to główny sposób na ogranie bukmachera i powiększenie własnego budżetu domowego. Szczególnie przy starciu dwóch wyrównanych pięściarzy nie spieszcie się z grą na któregokolwiek z zawodników, dajcie sobie jedną, może dwie rundy na zapoznanie się z dyspozycją i przygotowaniem do walki danego boksera. Po tym czasie będziecie mieć już całkiem realny obraz tego, który typ ma większą szansę zagwarantować Wam zarobek finansowy. 

Typują boks na żywo
Dochodowe typy na walki bokserskie u legalnego buka Superbet

Grając np. na wykonanie kończącego walkę nokautu przez faworyta w późniejszych rundach macie szansę wyłapać nieco lepsze mnożniki kursowe niż te oferowane przez buka na samym początku. Z kolei odważni typerzy, którzy preferują grę na skazywanych na porażkę underdogów, powinni skupić się na selekcjach obejmujących sumę rund powyżej / poniżej na tzw. przetrwanie. Niektórzy z zawodników są na tyle wytrzymali, że nawet po przyjęciu wielu ciosów na głowę potrafią dotrwać do ostatniego gongu, tym samym dając zarobić na dobrze płatnych overach.

Jeżeli jednak w czasie transmisji live (co jest nieodzowne w przypadku boksu) widzicie, że dany zawodnik bardzo mocno atakuje i naciska swojego rywala, wtedy jak najszybciej zagrajcie na nokaut (KO), zgarniając tym samym najlepszy mnożnik wygranej.

Opinie o superbetowskiej ofercie na boks

Dla wielu osób, szczególnie tych rozpoczynających swoją przygodę z zakładami, dopasowanie odpowiedniego bukmachera pod siebie jest nie lada wyzwaniem. W tym celu oprócz sprawdzenia co dany operator ma do zaoferowania, świetnym rozwiązaniem wydają się być recenzje wygłaszane przez innych aktywnych typerów, mających styczność z bukiem. Poznajcie więc co na temat bokserskiej oferty online w Superbet uważają gracze udzielający się na forach tematycznych.

"Przeglądając ofertę bokserską w Superbet bardzo mocno się zdziwiłem, bo spodziewałem się tylko kilku najważniejszych walk, a tu proszę - w sumie propozycja około 30 pojedynków różnych kategorii wagowych i federacji. Na duży plus też mogę zaliczyć liczbę zakładów pre-match, bo nie ma samego zwycięstwa, ale są też typy poboczne na rundy, nokauty, liczenie itp. Myślę, że warto korzystać z usług tego bukmachera"  - opinia dodana przez snajper5.

"Przerzuciłem się na buka Superbet stosunkowo niedawno, ale już teraz mogę powiedzieć, że to była jak najbardziej dobra decyzja. Jestem bardzo mocno wyczulony na kursy jakie oferują nasi polscy bukmacherzy. Ogromną różnicę na korzyść katowickiego operatora widać głównie przy sportach indywidualnych, takich jak właśnie boks, ale i też tenis, snooker czy badminton. No i jest jeszcze super cashout z którego korzystam do typowania słabszych zawodników. Grasz na jego wygraną i w 3-4 rundzie rozliczasz kupon, zawsze jest się na plusie"   - opinia dodana przez Konrad22.

"Jako fan boksu zawodowego staram się regularnie puszczać kupony bukmacherskie na ten sport. Gram w dwóch firmach online: Superbet oraz Totalbet i muszę powiedzieć, że dużo lepsze wrażenie robi na mnie ten pierwszy. Przede wszystkim wygrane z kuponów są dużo wyższe, o wiele więcej jest propozycji typów, nawet na te mniejsze walki no i oczywiście bonusy, których jest pełno i są kapitalne"   - opinia dodana przez Rafał P.

"Fajnie, że Superbet dodaje kursy na walki, które odbędą się za kilka miesięcy. Jest wtedy czas, aby spokojnie się przygotować do typowania i coś tam później wygrać. Jestem pod wrażeniem jak bardzo rozbudowana jest oferta u tego buka, osobiście nie mam co narzekać, mam swoje ulubione zakłady na liczbę rund, a z tego co wiem to u konkurencji nie zawsze można trafić na ten rynek"  - opinia dodana przez Waldi1982.

Bonusy na pięściarstwo w Superbet

Macie już wystarczająco dużo dowodów na to, że Superbet to jeden z najlepszych polskich bukmacherów jeżeli chodzi o propozycję zakładów sportowych obejmującą pojedynki bokserskie. Warto teraz pochylić się jeszcze nad kolejnym, równie ważnym elementem oferty tego wiarygodnego operatora, którym jest mega atrakcyjny system akcji promocyjnych, kierowany dla każdego z graczy.

Promocja startowa z kodem

Oczy wszystkich nowych użytkowników buka Superbet powinny być skierowane w stronę promocji na start, ponieważ rejestrując nowe konto z naszym afiliacyjnym kodem LEGALSPORT uzyskacie ekskluzywny i w pełni darmowy bonus powitalny Superbet o łącznej wartości nawet do 3754 zł.

Pakiet bonusów na start 3754 zł w Superbet z kodem LEGALSPORT

Całą kwotę możecie przeznaczyć na typowanie ulubionych walk bokserskich lub też rozdysponować na inne dyscypliny - w tej kwestii macie wolną rękę, ponieważ katowicki bukmacher nie wprowadza żadnych dodatkowych warunków do spełnienia. Ta świetna promocja składa się z trzech części, a są to: bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 200 zł, freebet 34 zł (za użycie kodu LEGALSPORT i depozyt 50 zł) oraz cashback 1300 zł - możliwość stawiania kuponów bez ryzyka przegranej przez 7 dni po aktywacji darmowego konta.

 Udogodnienia i stałe bonusy

Superbet nie zapomina także o swoich stałych i lojalnych typerach, dla których przygotował całą gamę zyskownych bonusów i praktycznych funkcjonalności online. Oprócz wspomnianej funkcji do zamykania aktywnych kuponów przez czasem, sponsor GKS Tychy udostępnia też transmisje na żywo z wielu ważnych wydarzeń sportowych i opcje wyszukiwania zdarzeń po nazwach drużyn i nazwiskach zawodników.

Super Poniedziałek w Superbet - zgarnij bonus 50 zł za depozyt

Stałe promocje tego rumuńskiego bukmachera powinny zadowolić nawet najbardziej rygorystycznego typera. Przecież w ofercie Superbet oprócz dwóch wyjątkowych loterii z nagrodami pieniężnymi (Super Spin i Super Game) znajdują się jeszcze bonusy na każdy dzień tygodnia w ramach tzw. Kalendarza Promocji. I tak np. w poniedziałek za wpłatę macie szansę zgarnąć bonus 50 zł, w tygodniu premie okazjonalne, a w dni wolne od pracy zakład bez ryzyka 20 zł.

Nie sposób zapomnieć także o dodatku Super Bonus dla kuponów akumulowanych. Aby powiększyć swoja wygraną wystarczy tylko zawrzeć zakład składający się z przynajmniej pięciu unikalnych spotkań, gdzie kurs pojedynczego meczu będzie nie mniejszy niż 1.20. Szczegółowe zasady promocji znajdują się tutaj.

 Extra dodatki za kod rejestracyjny

Jeszcze raz chcemy podkreślić, że tylko dzięki rejestracji konta z kodem premiowym LEGALSPORT możecie liczyć na najlepsze na całym rynku warunki promocji startowej od bukmachera Superbet. Różnica między naszą propozycją, a standardową ofertą  powitalną jest zauważalna i wynosi 54 zł. W podstawowym pakiecie nagród powitalnych (bez kodu) zabraknie darmowego zakładu od depozytu, tj. darmowy zakład na start.

Ale to nie wszystko, ponieważ kod LEGALSPORT sprawi, że ponadto zostaniecie dopisani do specjalnej grupy VIP, której bukmacher będzie udostępniał oferty specjalne, w głównej mierze bonusy na typowanie.

Superbet FAQ: boks w pytaniach i odpowiedziach

Spośród wszystkich sportów walki boks niezmiennie jest dla typerów pierwszym wyborem podczas obstawiania internetowych zakładów. Dlatego nie dziwi nas fakt, że na forach bukmacherskich to właśnie temat pięściarstwa cieszy się szczególnym zainteresowaniem. W tej sekcji zebraliśmy dla Was najczęściej powtarzające się pytania o kwestie związane z boksem u legalnego operatora Superbet wraz z odpowiedziami od naszych fachowców.

🥊Czy w Superbet warto betować boks?

Tak, ponieważ cała oferta sportowa Superbet wśród której znajdują się również selekcje na boks jest naprawdę świetnie dopracowana. Jeżeli chodzi o pięściarstwo, to katowicki bukmacher wystawia swoje typy wzajemne z odpowiednio dużym wyprzedzeniem czasowym zarówno w wersji zakładów pre-match, jak i LIVE. Dodatkowo należy podkreślić, że u tego buka znajdziecie rynki nie tylko na najbardziej medialne walki, ale i także te, które są nieco mniej popularne.

🥊Jakie dokładnie zakłady na boks oferuje Superbet?

Główny sponsor piłkarzy Górnika Zabrze w swojej ogólnej propozycji posiada bogaty zestaw typów bokserskich. Oprócz tradycyjnego rynku trzy-drogowego na zwycięstwo w walce, Superbet udostępnia również zakłady na liczbę rund, wygraną przed czasem, wygraną na punkty, wygraną w konkretnych rundach oraz selekcje na to czy walka potrwa pełen dystans, a także czy dany zawodnik będzie liczony przez sędziego.

🥊Czy Superbet wystawia dobre kursy na boks?

Mnożniki kursowe jakie wystawia bukmacher Superbet pod względem wysokości należą do ścisłej krajowej czołówki. Do tego operator ze Śląska w ramach opcji Super Kursy każdego dnia dobiera zestaw spotkań z różnych dyscyplin sportowych, w tym także i boksu, które będziecie mogli obstawiać po najwyższych współczynnikach na rynku. Te zakłady można dowolnie kombinować ze standardową ofertą zakładów wzajemnych.

🥊Jakie bonusy na boks ma w swojej ofercie Superbet?

Oferta promocyjna to niezwykle silna strona bukmachera Superbet Online, z której korzystać mogą zarówno stali, jak i nowi gracze. Dla tych pierwszych polecamy głównie dwie super loterie pieniężne, bonus na grę 50 zł od wpłaty, weekend bez ryzyka 20 zł oraz bonus na powiększenie wygranej o 100% z kuponów AKO. Z kolei dla drugich spółka przygotowała legendarny bonus startowy o maksymalnej wartości do 3754 zł z kodem LEGALSPORT.

🥊Superbet - czy opcja cash-out działa na typach bokserskich?

Tak, funkcja rozliczenia kuponów SOLO czy AKO przed czasem działa również na zdarzeniach pochodzących z oferty zakładów na boks. Co więcej, Superbet jako pierwszy ulepszył swoje narzędzie cash-out dodając aż trzy opcje zamykania kuponów online.

🥊Jak w Superbet typować boks?

Selekcje bokserskie w Superbet można obstawiać za pośrednictwem strony internetowej www.superbet.pl, odrębnej witryny web oraz aplikacji mobilnej.

08.02.2022, 21:34
Aktualizacja: 09.02.2022, 18:07
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Oferta na boks w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.