wtorek, 19 października 2021
Najnowsze: Typy na mecz NBA Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets

Zakłady dotowane w NobleBET

Wyższe wygrane z kuponów AKO w NobleBET online. Do odbioru nawet 20% extra premii do trafionych kuponów internetowych.

Odbierz kod promocyjny NobleBET Oferta na bonus NobleBET VIP ważna do 31 października 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. Na czym polegają zakłady dotowane w NobleBET?
  1. Zasady promocji na kupony AKO w NobleBET
  2. Jak naliczany jest bonus do wygranych kuponów
  3. Jak obrócić bonus od Noblebet?
  4. Zakłady dotowane w NobleBET – ile można zyskać?
 2. Inne promocje od NobleBET
  1. Pakiet powitalny za kod
 3. FAQ – najczęstsze pytania o zakłady dotowane w NobleBET
NobleBET - zakłady dotowane, czyli premia do kuponów AKO3+

Teoretycznie można stwierdzić, że zakłady pojedyncze (SOLO) dają graczowi większe szanse na wygraną – wynosi ona bowiem 50%, a więc jeśli na kuponie jest tylko jedno zdarzenie, to możemy tylko trafić lub nie trafić.

1650 pln na start w noblebet
Ekskluzywny Pakiet Powitalny z kodem LEGALSPORT

Im więcej zdarzeń na kuponie, tym szansa na wygraną jest mniejsza, choć z drugiej strony – jeśli zdarzeń na kuponie jest sporo i mają atrakcyjny kurs, to nawet przy relatywnie niewielkiej stawce takiego kuponu potencjalna wygrana może być całkiem spora.

Nierzadko zdarza się też, że bukmacher internetowy dodatkowo premiuje zakłady akumulowane, dokładając do ewentualnej wygranej extra pieniądze, w zależności od tego, ile zdarzeń znajduje się na kuponie. To rodzaj premii dla gracza za podejmowane ryzyko, ale jednocześnie znaczne podniesienie atrakcyjności typowania. Tak skonstruowanych jest wiele promocji legalnych bukmacherów, w tym „Zakłady dotowane” w NobleBET.

Na czym polegają zakłady dotowane w NobleBET?

Zakłady dotowane w NobleBET to rodzaj promocji, w ramach której bukmacher podwyższa potencjalną wygraną na kuponie, w zależności od tego, z ilu zdarzeń się składa. Minimalny bonus to 5% od wygranej dla kuponów AKO3 (czyli składających się z trzech selekcji), a maksymalnie można zyskać aż 20% extra przy trafionym kuponie bukmacherskim online, na którym umieścimy sześć lub więcej zdarzeń.

Promocja na kupony AKO: nawet +20% do wygranychExtra pakiet na start 1650 zł i atrakcyjna oferta kursowa

Promocja na kupony AKO: nawet +20% do wygranych
Extra pakiet na start 1650 zł i atrakcyjna oferta kursowa

ZAGRAJ w

Promocja jest skierowana do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto typerskie w NobleBET. Nie ma znaczenia, czy swoje kupony internetowe na piłkę nożną, tenis czy hokej lubisz stawiać na desktopie lub laptopie, czy też na komórce - promocja jest aktywna zarówno na witrynie internetowej bukmachera (dostępna pod adresem www.noblebet.pl), jak i w aplikacji mobilnej (apka działa na systemach operacyjnych IOS oraz Android).

Zasady promocji na kupony AKO w NobleBET

Zgodnie z zasadami regulaminowymi „Zakładów dotowanych”, z promocji NobleBET mogą skorzystać jedynie zarejestrowani gracze NobleBET, którzy ukończyli 18. rok życia. Co ważne, kupony są kwalifikowane do promocji automatycznie – nie trzeba się do niej zapisywać, wypełniać formularzy czy klikać jakichkolwiek buttonów czy wpisywać kodów promocyjnych. Każdy kupon składający się z co najmniej trzech zdarzeń, ze stawką minimalną 50 zł oraz minimalnym kursem całkowitym 2,50 jest przez bukmachera automatycznie zaliczany do promocji.

Pamiętajcie przy tym, że każdy gracz może skorzystać z promocji „Zakłady dotowane” tylko raz w ciągu jednego dnia. A więc jeśli puściliście jednego dnia trzy kupony kwalifikujące się do promocji i wszystkie okazały się wygrane, to do Waszego konta zostanie przypisany najwyższy z bonusów.

chcę skorzystać z zakładów dotowanych
Odbieram nawet 500 zł extra premii za wygrany kupon dziennie

Powiększona wygrana za zwycięski kupon w NobleBET zostaje doliczona do konta gracza w formie bonusu następnego dnia do godz. 17:00. Dla przykładu – jeżeli wygrany kupon został rozliczony w poniedziałek o godz. 21:32, bonus trafi na Wasze konto typerskie do wtorku do godz. 17:00. Wysokość bonusu jest oczywiście zależna od liczby zdarzeń na kuponie akumulowanym, ale jednego dnia na konto gracza może trafić maksymalnie 500 zł bonusu.

Jak naliczany jest bonus do wygranych kuponów

W ramach zakładów dotowanych w Noblebet bonusy doliczane są dla kuponów spełniających warunki promocji, zależnie od liczby selekcji. I tak:

 • do zakładu z trzema zdarzeniami bukmacher dokłada do wygranej 5%,
 • do zakładu z czterema zdarzeniami bukmacher dokłada do wygranej 10%,
 • do zakładu z pięcioma zdarzeniami bukmacher dokłada do wygranej 15%,
 • do zakładu z sześcioma (lub więcej) zdarzeniami bukmacher dokłada do wygranej 20%.

Minimalna stawka zakładu pozwalająca wziąć udział w promocji to 50 zł, zaś kurs całkowity kuponu musi wynosić co najmniej 2.50. Uwaga! Na kuponie muszą znajdować się wydarzenia, które zostaną rozegrane oraz rozliczone tego samego dnia do godziny 23:59.

Jak obrócić bonus od Noblebet?

Przyznana przez NobleBET premia finansowa w ramach zakładów dotowanych zostaje dopisana do naszego salda bonusowego. Bonus jest ważny przez 30 dni od momentu jego pojawienia się na koncie gracza i podlega obowiązkowemu 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.85.

Jeżeli więc otrzymaliście od NobleBET premię 250 zł, to w ciągu 30 dni musicie postawić zakłady bukmacherskie SOLO lub AKO na dowolne sporty za kwotę co najmniej 750 zł. Co ważne, Wasz bonus możecie wykorzystać zarówno na stronie zakładów bukmacherskich, jak i na platformie sportów wirtualnych.

NobleBET "Zakłady dotowane - fragment regulaminu:

9. Jednego dnia na konto gracza przypada jednorazowo maksymalnie 500 PLN bonusu.

10. W przypadku 2 (lub więcej) wygranych kuponów jednego dnia gracz, otrzyma wyższy bonus (spośród kuponów kwalifikujących się do promocji).

11. Do promocji nie kwalifikują się zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych.

12. W promocji biorą udział jedynie zakłady postawione za środki własne.

13. W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.

14. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do udziału w promocji.

15. Selekcje rozliczone jako “Zwrot”, po kursie 1.00 oraz "half won", nie biorą udziału w promocji. O wysokości bonusu decydować będzie ilość wygranych selekcji na kuponie.

Pełen regulamin promocji znajdziecie na stronie www bukmachera - polecamy zapoznać się z nim by mieć pewność, że Wasze kupony kwalifikują się do do akcji, a co za tym idzie, pozwolą Wam regularnie odbierać wyższe wygrane w NobleBET.

Zakłady dotowane w NobleBET – ile można zyskać?

Promocja powiększająca wygrane z kuponów AKO w NobleBET pozwala zyskać naprawdę sporo dodatkowych środków - wszystko zależy od liczby zdarzeń na kuponie i jego kursu całkowitego. Oczywiście, im więcej typów wrzucicie na swój internetowy kupon, tym bardziej okazały będzie Wasz bonus. Jeśli więc lubicie grać tzw. taśmy, jest to opcja idealna dla Was - zwłaszcza, że oferta kursowa w NobleBET jest naprawdę atrakcyjna!

Przykładowy zakład dotowany w NobleBET:
Santiago Minsk vs Liberti Minsk, siatkówka Białoruś Amateur League, typ 2, kurs 1,12
Komanda 48 vs Sportiki Minsk, siatkówka Białoruś Amateur League, typ 2, kurs 3,15
Hands Up vs A10 Sport, siatkówka Białoruś Amateur League, typ 1, kurs 1,19
--------------
Kurs całkowity: 4.20 | Stawka: 50,00 PLN | Możliwa wygrana: 184,80 PLN
Wygrana +5% od NobleBET – 194,04 PLN
NobleBET rejestracja z kodem

Powyżej przygotowaliśmy dla Was przykładowy kupon AKO3, a więc składający się z trzech selekcji. Wybraliśmy dwa bezpieczne typy z bardzo niskimi kursami i jeden wyższy, więc łączny kurs naszego kuponu to 4.20. Pamiętajcie jednak, że każdy dodatkowy typ na kuponie lub wyższe współczynniki sprawią, że Wasza wygrana z dodatkowym bonusem będzie jeszcze bardziej imponująca!

Inne promocje od NobleBET

Oczywiście „Zakłady dotowane” to tylko jedna z promocji, którą przygotowała dla graczy firma bukmacherska NobleBET. Coś dla siebie znajdą tam m.in. miłośnicy sportów wirtualnych – operator ma dla nich bonus 500 zł na virtuals. Jest to premia dla osób, które dokonały przynajmniej jednego depozytu – po drugiej wpłacie bukmacher dolicza do konta gracza 50% jej wartości, do maksymalnej kwoty 500 zł.

Inna ciekawa propozycja to Cash-Out, czyli możliwość wypłaty wygranej jeszcze w trakcie trwania wydarzenia – np. jeżeli gracz zmienił decyzję lub chce zminimalizować ryzyko. W portfolio bonusowym NobleBET znajduje się też extra bonus w aplikacji mobilnej i promocje tymczasowe na najważniejsze sportowe rozgrywki. Tak rozbudowany pakiet nagród dla typerów sprawia, że NobleBET szybko wspina się w rankingu najlepszych bukmacherów online i może śmiało konkurować z takimi operatorami jak Fortuna, eWinner, BETFAN czy Betclic.

Pakiet powitalny za kod

Firma bukmacherska NobleBET może pochwalić się również jednym z najbardziej atrakcyjnych bonusów powitalnych na rynku – Ekskluzywny Pakiet Powitalny NobleBET, dostępny po rejestracji z kodem LEGALSPORT, może wynieść aż 1650 zł.

Zestaw powitalnych premii finansowych dla nowych typerów w Noblebet
Pakiet powitalny NobleBET - nawet 1650 zł dla nowych graczy

Na zestaw benetitów powitalnych składa się bonus 100% pierwszej wpłaty do kwoty 800 zł, bonus 50% drugiej wpłaty do kwoty 800 zł (oba do wykorzystania na dowolne sporty z oferty, w tym piłkę nożną, koszykówkę, tenis, ale też e-sport) oraz bonus 100% trzeciej wpłaty do kwoty 50 zł z przeznaczeniem na sporty wirtualne. 

FAQ – najczęstsze pytania o zakłady dotowane w NobleBET

Zakłady dotowane to promocja, która wzbudza spore zainteresowanie graczy, co objawia się w sporej liczbie zapytań, jakie kierują do nas typerzy. Co najczęściej chcą wiedzieć gracze?

1. Postawiłem jednego dnia dwa kupony spełniające warunki promocji, ale otrzymałem tylko jeden bonus. Dlaczego?

Z promocji „Zakłady dotowane” można skorzystać tylko raz w ciągu jednego dnia. Jeśli gracz postawił w ciągu jednego dnia większą liczbę kuponów spełniających warunki promocji, na konto gracza trafia najwyższy bonus.

2. Jak zarejestrować się do udziału w promocji „Zakłady dotowane”?

Do udziału w promocji nie trzeba się rejestrować. Każdy kupon spełniający warunki promocji jest do niej kwalifikowany automatycznie.

3. Czy inni bukmacherzy mają podobne promocje?

Podwyższanie wygranej na kuponach akumulowanych to dość często spotykana u legalnych bukmacherów promocja. Na podobnych zasadach działa m.in. bonus King Size w firmie Totolotek oraz Total Bonus w firmie TOTALbet.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Zakłady dotowane w NobleBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.