niedziela, 9 maja 2021
Najnowsze: Jakie kursy ma Superbet

FORTUNA – bonus powitalny na maj 2021 r.

Bonus na start po rejestracji konta. Kod promocyjny do Fortuna zwiększa nagrodę w maksymalnym pakiecie VIP.

Bonus powitalny 1145 zł w Fortuna + 14% do wygranych w pakiecie na nowe konto
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus 100% od pierwszej wpłaty w Fortuna
  1. Jak odebrać bonus na start od Fortuny
 2. Bezpieczny zakład bez ryzyka w Fortunie
  1. Jak odebrać maksymalny bonus
  2. Na co wykorzystać cashback Fortuna
 3. Darmowy freebet w Fortuna
  1. Jak odebrać zakład bez depozytu Fortuna
 4. Opinie o bonusie na start w Fortunie
  1. Opinie o innych bonusach
 5. FAQ - pytania o bonus Fortuna
 6. Warto wiedzieć o bonusie na start Fortuna
Bonus ofertę bonusu powitalnego Fortuna Zakłady Bukmacherskie do odbioru na efortuna.pl
Bonus online Fortuna - na start dla nowych graczy Fortuna proponuje 1145 zł z kodem

Fantastyczny bonus za rejestrację z kodem polecającym sprawia, że w Fortunie rejestruje się wielu nowych użytkowników. Co więcej, ponad 90% typerów po założeniu darmowego konta online w Fortunie regularnie obstawia wydarzenia sportowe z oferty bukmacherskiej.

Kod promocyjny do fortuna
Użyj LEGALSPORT - aktywny kod na maj 2021

Dodatkowym "motywatorem" jest dla obstawiających świetny system promocji tymczasowych oraz okazjonalnych. Super bonusy i promocje dla stałych graczy - np. te z e-shopu (sklep z bonusami) - w Fortunie prezentują się bardzo solidnie i pozwalają szybko zwiększyć swój początkowy bankroll (budżet bukmacherski) na grę.

Wysokie kursy na Ekstraklasę + darmowy zakładGratis 20 zł na nowe konto + 125 zł bez ryzyka przegranej

Wysokie kursy na Ekstraklasę + darmowy zakład
Gratis 20 zł na nowe konto + 125 zł bez ryzyka przegranej

Zagraj w

Według wielu ekspertów Fortuna Zakłady Bukmacherskie oferuje najlepszy na polskim rynku system bonusów dla stałych i nowych klientów grających przez internet. Typerzy najbardziej cenią w Fortunie obstawianie zakładów sportowych bez podatku 12% od gier hazardowych oraz bonusy z okazji ważnych wydarzeń sportowych, jak Olimpiada, mistrzostwa świata czy mistrzostwa Europy.

Warto pamiętać, że aby otrzymać bonusy od Fortuny, należy zaakceptować warunki promocji, które znajdują się w formularzu rejestracji, poprzez zaznaczenie pola: „Chcę otrzymać bonus powitalny oraz akceptuję postanowienia regulaminu bonusu„. Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta internetowego do zawierania zakładów w Fortunie.

Bonus 100% od pierwszej wpłaty w Fortuna

Pierwsza część atrakcyjnego bonusu powitalnego dla nowych klientów od Fortuny, która jest najbardziej okazała, to bonus 100% od pierwszego depozytu (inna nazwa promocji to "Prezent na start"), o maksymalnej kwocie 1000 złotych. Innymi słowy pisząc, jeśli za pierwszym razem na konto bukmacherskie online w iFortunie wpłacicie 600 zł, to drugie 600 zł otrzymacie w prezencie po spełnieniu warunków regulaminu.

Klasyczny bonus od wpłaty na saldo gotówkowe należy w Fortunie odebrać w terminie 10 dni od daty rejestracji iKonta. Żeby wypłacić bonus startowy należy w ciągu 30 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane do obrotu są kupony sportowe AKO z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem ogólnym 1,90.

Jeśli spełnicie wszystkie podane warunki zapisane w regulaminie Fortuna, to wówczas odblokujecie sobie opcję wypłaty oraz otrzymacie od Fortuny bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, który niezwłocznie będziecie mogli wypłacić na prywatny rachunek bankowy - typerzy najczęściej przelewają kasę na rachunki bankowe w iPKO, Alior Bank, mBank oraz ING.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Klasyczny bonus dla nowych graczy w Fortuna z kodem promocyjnym
Promocja VIP na start w Fortuna obejmuje 3 mega promocje
Aktualny kod promocji na maj 2021 r. to LEGALSPORT

Formularz rejestracyjny online z kodem

Pamiętajcie, że najniższa kwota depozytu aktywująca bonus 100% do 1000 zł to dziesięć złotych. Rekomendujemy jednak odbiór wyższego bonusu, albowiem wówczas będziecie mieć więcej szans na ogranie legalnego polskiego bukmachera Fortuna - gracze za pierwszym razem wpłacają do Fortuny około 250 zł. Oczywiście, ekskluzywny bonus powitalny za bezpłatną rejestrację w Fortuna można odebrać tylko raz.

Fragment regulaminu do bonusu na start Fortuna: Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy, którzy nie posiadali wcześniej zarejestrowanego internetowego konta do zawierania zakładów wzajemnych przez sieć Internet w Fortunie (zwane dalej iKontem). Przystąpienie do Promocji oznacza, że uczestnik Promocji zapoznał się z zasadami Promocji określonymi w Regulaminie i je akceptuje.

Naturalnie, promocja rejestracyjna "Prezent na start od Fortuna" łączy się z innymi bonusami powitalnymi. Dzięki temu po założeniu darmowego konta w Fortuna Zakłady Bukmacherskie można skorzystać z pełnego pakietu nagród VIP. Co jeszcze na start oferuje wiarygodny operator zakładów sportowych Fortuna? Przekonajmy się!

Jak odebrać bonus na start od Fortuny

Jeśli chcecie otrzymać od licencjonowanego operatora zakładów bukmacherskich Fortuna maksymalny bonus powitalny od pierwszej wpłaty, to pierwsze zasilenie konta bukmacherskiego musicie wykonać na kwotę rzędu 1000 złotych. Zobaczmy, jak odebrać bonus Fortuna od pierwszego depozytu?

Informacja, o tym że warto zapamietać kod promocyjny LEGALSPORT do bonusu w Fortuna
Fortuna kod promocyjny Wyższy bonus powitalny w Fortunie odbierzesz po zastosowaniu kodu promocyjnego

Wszystkie podstawowe warunki zapisane w regulaminie Fortuna przedstawimy Wam w prostej wypunktowanej postaci, tak abyście bardzo szybko mogli zapoznać się z najważniejszymi zasadami promocji powitalnej od Fortuny. Bez przedłużania, zapraszamy do lektury!

Krok numer 1: Załóż nowe i w pełni darmowe konto online z kodem promocyjnym fortuna, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT. Rejestracji w Fortunie możesz dokonać na dwa różne sposoby - przez stronę internetową lub aplikację mobilną na telefon i tablet.

Krok numer 2: Doładuj swoje konto bukmacherskie "iKonto Fortuna" w ciągu dziesięciu dni od momentu rejestracji w Fortunie Zakłady Bukmacherskie. Pamiętaj, że im więcej gotówki wpłacisz na konto online, tym więcej pieniędzy w prezencie otrzymasz od Fortuny.

Krok numer 3: Postaw zakłady bukmacherskie przez internet (zakłady internetowe) za czterokrotność pierwszego depozytu. Pamiętaj, że aby kupon mógł zaliczać się do obrotu bonusem, to musi on posiadać minimum trzy dowolne zdarzenia z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.90. Jeśli za pierwszym razem wpłacicie na saldo gotówkowe 400 zł, to wówczas będziecie musieli wykonać obrót na poziomie 1600 zł, co przy mega ofercie bukmacherskiej Fortuna nie jest trudnym zadaniem.

Jak zarejestrować się w fortunie
Instrukcja jak szybko otrzymać bonus na nowe konto

Oczywiście postęp bonusu cały czas można monitorować w sekcji "Profil użytkownika" – zakładka "Przegląd bonusów". Jeśli jesteście zainteresowani odbiorem max. bonusu na start od depozytu, to nowe iKonto Fortuna możecie założyć, klikając w powyższy link aktywacyjny. Aktualny kod promocji do Fortuna Zakłady Bukmacherskie na maj 2021 r. to LEGALSPORT.

Do bonusu vipowskiego na start Fortuna z kodem promocyjnym możecie dobrać sobie drugi, równie dobry bonus powitalny, od bukmachera eWinner Polska. Promocja rejestracyjna za założenie nowego konta online do gry w eWinner gwarantuje bonus 1000 zł + 150 zł w zakładzie bez ryzyka przegranej. Bonus eWinner także działa z kodem bonusowym ewinner, jakim jest hasło LEGALSPORT.

Bezpieczny zakład bez ryzyka w Fortunie

Na start od Fortuny za szybką i bezpłatną rejestrację z kodem promocyjnym, na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej na telefon komórkowy czy tablet, można otrzymać również cashback w wysokości aż 125 zł. Udostępniania przez Fortunę ekstra promocja "Zakład bez ryzyka przegranej Fortuna" dotyczy tylko pierwszego zawartego kuponu bukmacherskiego po aktywacji konta online.

Bonus bez ryzyka utraty własnych środków pieniężnych aktywowany jest automatycznie po dokonaniu pierwszego depozytu - rekomendujemy wpłatę za pomocą karty kredytowej/debetowej VISA czy MasterCard lub BLIK (metody płatności u legalnego buka Fortuna online). W efekcie oznacza to, że pierwszy postawiony u bukmachera Fortuna zakład online automatycznie zostaje zaliczony do bonusu bukmacherskiego. Wystarczy po prostu zawrzeć elektroniczny zakład sportowy, na przykład AKO (akumulowany), na platformie bukmacherskiej Fortuna.

Jak odebrać maksymalny bonus

Wysokość ewentualnego zwrotu za "cashback Fortuna" zależy w stu procentach od wysokości bukmacherskiego wkładu - maksymalnie do 125 zł z kodem promocyjnym do fortuna, którym jest LEGALSPORT. Jeśli podczas rejestracji nie wpiszecie w pole "Kod promocyjny" hasła bonusowego, to wówczas nie odbierzecie powiększonego o 20% cashbacku od Fortuna (kwota standardowego cashbacku to zaledwie 100 zł). Co w praktyce oznacza, że bukmacher Fortuna zwróci wysokość wkładu, a nie wysokość stawki postawionego kuponu bukmacherskiego.

Grafika z biegaczem - bonus na start w Fortuna Zakłady Bukmacherskie Online
Bonus powitalny dla nowych graczy z kodem LEGALSPORT

Otóż, jeżeli Wasz pierwszy zagrany i przegrany kupon sportowy postawiliście za 100 zł, to wówczas Fortuna Zakłady Bukmacherskie dokona zwrotu na Wasze internetowe konto online w wysokości 88 złotych.  Dlaczego taki schemat stosuje bukmacher Fortuna? Odpowiedź jest bardzo prosta. Od stawki zakładu bukmacherskiego należy odliczyć podatek od gier w wysokości 12%. I tym właśnie różni się wkład bukmacherski od stawki bukmacherskiej pojedynczego kuponu sportowego.

Oznacza to, że aby otrzymać maksymalny zwrot w wysokości 125 zł za "cashback Fortuna za kod promocyjny" należy pierwszy kupon bukmacherski online postawić w Fortunie za dokładnie 136.40 zł. Największą zaletą podręcznikowego bonusu bez ryzyka Fortuna jest to, że nie posiada on żadnych dodatkowych warunków regulaminowych - nie ma np. obrotu bonusem!

W ramach ubezpieczonego zakładu bez ryzyka można stawiać dowolne zdarzenia sportowe o dowolnych kursach bukmacherskich - typerzy najczęściej obstawiają mecze Ligi Mistrzów, spotkania Ligi Mistrzów oraz zmagania kierowców Formuły 1. Jest to możliwe, albowiem bukmacher Fortuna nie ustalił minimalnego kursu ogólnego oraz minimalnej liczby zdarzeń na kuponie typu cashback.

Najczęściej obstawiane rozgrywki w ramach "cashbacku Fortuna"
Miesiąc odbioru cashbacku Najczęściej obstawiane dyscypliny/rozgrywki Statystyczna stawka cashbacku
Styczeń 2021 r. Skoki narciarskie / Turniej Czterech Skoczni 105 zł
Luty 2021 r. Skoki narciarskie / Puchar Świata w Zakopanem 102 zł
Marzec 2021 r. Formuła 1 / Gran Prix Australii  95 zł
Kwiecień 2021 r. Piłka nożna / Premier League 100 zł
Maj 2021 r. Piłka nożna / Liga Mistrzów 125 zł
Czerwiec 2021 r. Żużel / Grand Prix (wszystkie zawody) 90 zł
Lipiec 2021 r. Piłka nożna / Ekstraklasa 80 zł
Sierpień 2021 r. Piłka nożna / Premier League 125 zł
Wrzesień 2021 r. Piłka nożna / Serie A 115 zł
Październik 2021 r. Koszykówka / NBA 120 zł
Listopad 2021 r. Sporty Walki / FAME MMA 98 zł
Grudzień 2021 r. Piłka nożna / Topowe ligi europejskie 101 zł

Według regulaminu Fortuna zwrot za przegrany zakład sportowy dopisze do salda depozytowego w ciągu trzech dni od rozliczenia przegranego kuponu. W praktyce odbywa się to zdecydowanie szybciej. Jeśli chcecie spróbować przyspieszyć zwrot za "cashback Fortuna", to bez problemów możecie skontaktować się z działem obsługi klienta Fortuny (polecamy kontakt za pomocą czatu online). Na koniec warto dodać, że jeżeli traficie swój pierwszy kupon on-line w Fortunie, to wtedy otrzymacie pełną wygraną zapisaną za zakładzie.

Na co wykorzystać cashback Fortuna

Olśniewający zakład bez ryzyka przegranej od Fortuny najlepiej wykorzystać na elektroniczny kupon bukmacherski AKO składający się z mniej więcej sześciu typów bukmacherskich - należy do tego wykorzystać selekcje ze sportu, na którym znacie się najlepiej.

Rekomendujemy takie rozwiązanie, albowiem taki zakład sportowy świetnie łączy w sobie wysoką szansę na trafienie z naprawdę solidną wygraną. Przykładowy kupon online w ramach "cashbacku", oparty na typach z piłki nożnej, możecie zobaczyć poniżej:

Cashback Fortuna z kodem promocyjnym
Wersja z maksymalnym zwrotem na saldo depozytowe

1. Liverpool FC vs Wolverhampton Wanderers, Premier League, typ: over 2.5 gola – kurs 1,79.
2. Real Betis vs FC Barcelona, Primera Division, typ: powyżej 5,5 ŻK – kurs 1,75.
3. Celta Vigo vs Valencia CF, Primera Division, typ: 2 – kurs 2.15.
4. AC Milan vs SSC Napoli, Serie A, typ: powyżej 2,5 gola – kurs 1,73.
5. Wisła Kraków vs Legia Warszawa, Ekstraklasa, typ: poniżej 8.5 RR – kurs 2.18.
6. Bayern Monachium vs RB Lipsk, Bundesliga, typ: R. Lewandowski strzeli gola – kurs 2,16.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 54,86 | Stawka zakładu – 136,40 PLN | Ewentualna wygrana: 5 926.46 

Podsumowując, jeżeli koniec końców uda Wam się trafić kupon bukmacherski online podobny do tego zaprezentowanego powyżej, to wówczas w razie wygranej zgarniecie na saldo depozytowe 5926,46 zł. Jeśli jednak w ostatecznym rozrachunku nie uda Wam się trafić któregoś typu, to wtedy otrzymacie zwrot na poziomie maksymalnym - 125 zł (dawniej 120 zł). W efekcie bez względu na wynik będziecie mieć kasę na kolejne kupony online! A to wszystko dzięki darmowej rejestracji z kodem promocyjnym do Fortuny, który brzmi LEGALSPORT.

Darmowy freebet w Fortuna

Ostatnim bonusem dopełniającym pełny pakiet vipowski za rejestrację z kodem bonusowym Fortuna jest zakład bez depozytu o wartości 20 złotych, który dostaje się w specjalnych, bezpłatnych punktach FKP. Freebet od operatora zakładów sportowych Fortuna nie jest obłożony żadnymi warunkami regulaminowymi - nie ma np. minimalnej liczby zdarzeń na kuponie czy minimalnego kursu bukmacherskiego.

Dzięki temu gracz na dużą swobodę przy wyborze typów na darmowy kupon sportowy w Fortunie. Najczęściej typerzy obstawiają za freebet mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów, mecze Premier League oraz spotkania koszykarskiej NBA, która w Polsce z każdym rokiem zyskuje na popularności.

Baner z kodem bonusowym do bukmachera internetowego Fortuna
Kod promocyjny do Fortuna

Dodatkowo warto wspomnieć, że specjalny freebet od Fortuna nie ma w swoim regulaminie zapisanego żadnego obrotu bukmacherskiego. W efekcie po rozliczeniu kuponu sportowego, na przykład AKO, w ramach zakłady bez depozytu gracz od razu może wypłacić wygraną na swoje prywatne konto bankowe. Warto jednak pograć jeszcze za wygraną z freebetu, albowiem może ona w bardzo prosty sposób pomóc obrócić bonus na start 100% od pierwszej wpłaty.

Jak odebrać zakład bez depozytu Fortuna

Odbiór darmowego freebetu bez wpłacania pieniędzy w Fortunie o wartości 20 PLN jest niezwykle prosty i intuicyjny. Darmowy zakład bez wpłaty depozytu mogą zgarnąć wszyscy gracze, którzy założą nowe konto użytkownika z kodem bonusowym fortuna, jakim jest hasło zniżkowe LEGALSPORT.

Zawsze aktywny kod promocyjny do bukmachera internetowego Fortuna, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT, należy wpisać w specjalne pole "kod promocyjny" podczas wypełniania formularza rejestracyjnego online na efortuna-pl. Freebet za kod do Fortuny jest w 100% darmowy, tak więc nie generuje on żadnych dodatkowych kosztów.

Aby aktywować wyjątkowy zakład bez depozytu w Fortunie za punkty FKP należy po szybkiej rejestracji wejść do specjalnego sklepu internetowego "e-shop Fortuna" i tam na liście bonusów bukmacherskich wyszukać "freebetu Fortuna 20 zł" (inaczej darmowe pieniądze Fortuna). Następnie wystarczy dodać pozycję z fantastycznym freebetem do koszyka i sfinalizować odbiór wyjątkowego bonusu za kod promocyjny.

Opinie o bonusie na start w Fortunie

Klasyczny bonus na start Fortuna zbiera od graczy bardzo dobre opinie oraz oceny. Typerzy chwalą sobie nie tylko ponadprzeciętną wysokość promocji powitalnej Fortuna, ale także świetne warunki regulaminowe, które bez najmniejszych problemów może spełnić nie tylko początkujący obstawiający, ale również niezwykle doświadczony w zakładach bukmacherskich kibic piłki nożnej.

Certyfikat rekomendacji dla legalnego bukmachera Fortuna
Dlaczego warto wybrać bukmachera Fortuna

Typujący drugiej kolejności zachwalają system kursów bukmacherskich do bonusu na start w wersji ponadstandardowej VIP. Dzięki wyjątkowym selekcjom, które opatrzone są wysokimi kursami, obrót bonusem powitalnym jest niezwykle prosty i przyjemny. Ponad 72% wszystkich typerów realizuje obrót bonusem w Fortuna przed czasem! Wysokie oceny zbiera też w Fortunie strona internetowa oraz aplikacja mobilna, dzięki której w każdej chwili można obstawiać zyskowne zakłady online o wysokich współczynnikach.

Opinie o innych bonusach

Co ciekawe, bardzo podobne opinie za aplikację bukmacherską na telefon komórkowy i tablet zbiera legalny polski bukmacher STS oraz bukmacher LVBET, który znany jest w pierwszej kolejności z mega systemu bonusów dla stałych klientów za regularne obstawianie wydarzeń sportowych. Ci trzej bukmacherzy internetowi, którzy w Polsce działają na podstawie koncesji MF, najczęściej zajmują topowe miejsca w rankingu najlepszych polskich bukmacherów internetowych. Od czasu do czasu do czołówki wbijają się natomiast Betfan Zakłady Bukmacherskie oraz Betclic, który jako pierwszy zagraniczny operator zakładów sportowych otrzymał od Ministerstwa Finansów licencję.

FAQ - pytania o bonus Fortuna

Poniżej przedstawiamy specjalną listę najczęściej pojawiających się pytań dotyczących bonusu na start w Fortuna Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym. Do każdego pytania przygotowaliśmy krótką odpowiedź, tak abyście bez niepotrzebnego szukania mogli dotrzeć do najpotrzebniejszych informacji o promocji startowej za kod rejestracyjny.

1. Bonus powitalny Fortuna na tle inny legalnych buków - oceny

Bonus powitalny od Fortuny na tle legalnej konkurencji wypada bardzo dobrze - oceny promocji vipowskiej z kodem. Szczególnie interesująco wygląda bonus bez ryzyka, który obecnie wynosi aż 125 PLN z kodem do Fortuny, jakim jest fraza LEGALSPORT. Co oznacza "cashback Fortuna"? Jeżeli Wasz pierwszy kupon bukmacherski puszczony online na stronie Fortuny okaże się nietrafiony, to wówczas bukmacher zwróci pełną stawkę zakładu pomniejszoną o podatek od gier hazardowych do aż 125 PLN!

2. Na co postawić pierwszy zakład w Fortunie?

Rekomendujemy, abyście swoje pierwsze kupony bukmacherskie na Fortunie zawierali na dyscypliny, w których czujecie się najlepiej – jeżeli na co dzień obserwujesz kosza, stawiaj kosza, a jeżeli wolisz oglądać siatkówkę, to typuj siatkówkę. Wówczas będziecie mieć zdecydowanie więcej szans na ostateczne zwycięstwo, a co za tym idzie, istnieje bardzo duża szansa na to, że zaliczycie udany start z zakładami bukmacherskimi. Z obserwacji wynika, że gracze najchętniej obstawiają ofertę piłkarską, która w Fortuna jest naprawdę bardzo dobrze rozwinięta.

3. Czy bonus dla nowych graczy w Fortuna jest wystarczający na początek gry?

Zdecydowanie tak! Jeżeli jesteś nowym graczem i potrzebujesz prostego i wygodnego bonusu na start, który dodatkowo będzie w sobie miał idealne warunki regulaminowe, to powinieneś wybrać głównego sponsora Legii Warszawa. Co oferuje Fortuna swoim klientom? Obecnie (stan na maj 2021 roku) Fortuna oferuje 3 max. bonusy o łącznej wartości 1145 zł.

4. "Bonus Fortuna" - czy można odebrać więcej niż 1 raz?

Niestety nie. Atrakcyjny bonus Fortuna na start z unikalnym kodem, tak jak każdy inny bonus powitalny, można odebrać tylko raz. Dlatego też rekomendujemy, abyście bardzo dokładnie przemyśleli swoje pierwsze depozyty. Pamiętajcie, że im więcej kasy za pierwszym razem wpłacicie, tym więcej od buka otrzymacie. Druga, trzecia i następna wpłata nie liczy się do bonusu na start.

5. Gra bez ryzyka w Fortunie - co to znaczy?

Każdy obstawiający, rejestrujący się u bukmachera Fortuna z kodu promocyjnego fortuna, który brzmi LEGALSPORT, otrzymuje zakład bez ryzyka o wartości 125 PLN i to właśnie on oznacza „grę bez ryzyka w Fortunie”. Dzięki cashbackowi Fortuna można odzyskać przegrane pieniądze z pierwszego postawionego i przegranego kuponu. Oferta ważna tylko z kodem bonusowym.

6. Wysokość pierwszego depozytu w Fortuna – ile najlepiej wpłacić do Fortuny za pierwszym razem?

Jeżeli chcecie optymalnie spożytkować pierwszy depozyt bukmacherski na stronie internetowej Fortuny, to powinniście za pierwszym razem wpłacić do pochodzącego z Czech operatora zakładów sportowych minimum 140 złotych. Taka suma pozwoli Wam nie tylko zyskać dodatkowe 140 złotych w wyniku podwojenia pierwszej wpłaty - bonus 100% od depozytu, ale również umożliwi wykorzystanie maksymalnego zwrotu bukmacherskiego w ramach zakładu bez ryzyka Fortuna - jeżeli Wasz pierwszy zakład bukmacherski na efortuna .pl nie zostanie trafiony, to wówczas bukmacher zwraca Wam pełną stawkę pomniejszoną o podatek od gier hazardowych.

Warto wiedzieć o bonusie na start Fortuna

 • Bonus na start od Fortuna należy do topowych promocji powitalnych na polskim rynku zakładów bukmacherskich. W ramach akcji marketingowej "Prezenty na start Fortuna" bukmacher oferuje bonus 100% do 1000 zł, freebet 20 zł oraz unikalny cashback 125 zł.
 • Promocja powitalna od bukmachera Fortuna zbiera od graczy wyśmienite recenzje. Typerzy oceniają bardzo wysoko bonus rejestracyjny z kodem promocyjnym ze względu korzystne warunki regulaminowe oraz wysokie kwoty poszczególnych bonusów.
 • Freebet 20 zł, jak i zakład bez ryzyka 125 zł łączy się w 100% z promocją powitalną od Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Dzięki temu po szybkiej rejestracji konta tymczasowego Fortuna można odebrać wszystkie 3 bonusy na start za kod promocyjny na Fortunę, który brzmi LEGALSPORT.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

FORTUNA – bonus powitalny na maj 2021 r.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Zenek
skomentowano ponad miesiąc temu
czym sie rozni 20 zł w bonusie w w punktach fkp jak jest teraz? i czemu tak malo?
MagicJJ
skomentowano ponad miesiąc temu
20 zł to dobra opcja - punkty FKP genialne, bo można sobie ułożyć promocje startowe z kodzikiem w kolejce. Ja właśnie się zarejestrowałem i będę ogrywał. Pozdro!
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.