środa, 12 grudnia 2018
Najnowsze: Blik u bukmachera Milenium

Bonus Na Start dla nowych graczy w LVbet

Największą zaletą tego bonusu dla nowych graczy jest jego wysokość. Bardzo rzadko zdarza się, aby operator zakładów sportowych oferował swoim klientom możliwość zgarnięcia aż 1 500 złotych na grę, no i mówimy tutaj o środkach ekstra! A do tego druga częśc bonus powitalnego to 20 zł na darmowy zakład i specjalna promocja powitalna dla kibiców - dodatkowa kasa 50 zł. Razem w bonusie powitalnym możecie odebrac aż 1 570 zł!

Plakat promocyjny LV BET - 1500 zł + bonusy dodatkowe z oferty powitalnej
Bonus na Start LV BET1 570 zł z kodem promocyjnym to oferta powitalna LV BET

Warunki obrotu bonusu na start od LVbet są bardzo korzystne. W efekcie z całej promocji bukmacherskiej mogą skorzystać nie tylko doświadczeni typujący, ale również Ci stawiający dopiero swój pierwszy krok w zakładach wzajemnych.

    Bonus na START  - aktywuję kod promocyjny    > idę do LV BET     

No i nie możemy zapomnieć jeszcze o jednej rzeczy, której próżno szukać u konkurencji. Decydując się na bonus bukmacherski od LVbet, gwarantujemy sobie niemal od razu dodatkowe emocje i to naprawdę w sporej ilości, albowiem w tej promocji wszystko zależy od nas. I chyba zgodzicie się, że nic tak nie cieszy, jak świadomość tego, że to dzięki naszej wiedzy możemy sobie dopisać do konta gracza dodatkowe środki na grę, które – nie da się ukryć – w wielu sytuacjach są po prostu nieocenione.

Bonus 1 570 zł dla nowych graczy LVbet od kuchni

Przedstawimy Wam teraz krótki opis bonusu bukmacherskiego 1000 zł - pierwsza część bonusu 1500 zł, abyście mogli zobaczyć, jak to wszystko działa w praktyce. Po rejestracji na stronie internetowej tego bukmachera dokonujemy wpłaty pierwszego depozytu. Na potrzeby tego tekstu ustalamy, że wpłacamy na konto buka 200 zł i wybieramy bonus z mnożnikiem x100. Dzięki temu otrzymujemy bonus w wysokości 2 zł. Otrzymaną sumę musimy wykorzystać przy kuponie kombi, który musi składać się z minimum trzech zdarzeń, o minimalnym kursie wszystkich typów 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

Czy wiesz, że bonus na start w LV BET, to jedna z najlepszych promocji bukmacherskich? 

  Tu odbierzesz maksymalny bonus powitalny LV BET 
  >>> Zakładam konto <<< 

Przejdźmy w tym momencie do ostatniego elementu tej promocji – jeżeli uda nam się trafić nasz zakład, to wówczas, aby odblokować możliwość wypłaty, musimy cztery razy obrócić depozyt po kursie minimalnym 2.00. Ważne! Aby kupon mógł liczyć się do obrotu, to przynajmniej jedna selekcja na zakładzie musi posiadać kurs nie mniejszy niż 1.50. Proste, prawda?

Identycznie sytuacja wygląda przy bonusie bukmacherskim 500 zł - druga część promocji na start 1500 zł w LV BET, który jest ściśle związany z drugą wpłatą na konto bankowe bukmachera. Z tą różnicą, że wówczas między innymi obstawiamy zakład sportowy z mnożnikiem x50 (o połowę mniejszy niż w bonusie 1000 zł), a następnie depozyt musimy obrócić zaledwie trzy razy (w bonusie 1000 zł obrót wynosi x4). Pamiętajcie, że w obu przypadkach należy wpłacić minimum 50 zł!

Oczywiście, jak zawsze zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji, który znaleźć można na stronie bukmachera oraz na zdjęciu obok tekstu, no i do skorzystania z bonusu – możecie to zrobić, klikając w link obok tekstu. Życzymy Wam samych trafionych typów!

Dodatkowe bonusy powitalne w LV BET

Oprócz standardowego bonusu na start online w wysokości 1500 zł, bukmacher LV BET oferuje także promocyjne bonusy dodatkowe, które gwarantują mnóstwo darmowej kasy. Co więcej, za ich pomocą możecie stawiać zdecydowanie więcej zakładów bukmacherskich zapewniających mnóstwo sportowych emocji.

Pierwszym dodatkowym bonusem w LV BET jest freebet o wartości 20 zł. Aby go odebrać wystarczy podczas rejestracji nowego gracza online na formularzu rejestracyjnym w polu kod promocyjny wpisać lub przekleić specjalny kod rabatowy LEGALSPORT, a następnie wysłać krótkiego maila na adres promocje@lvbet.pl – w tytule należy wpisać Bonus bez Depozytu. I to wszystko!


Natomiast z drugiego bonusu dodatkowego, w ramach którego otrzymuje się zakład bez depozytu o wartości 50 zł, mogą skorzystać piłkarscy kibice, którzy posiadają aktywny karnet na mecze swojej ulubionej drużyny. Promocja dotyczy m.in. kibiców Wisły Kraków, Wisły Płock, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec oraz Arki Gdynia. Więcej szczegółów dotyczących tej akcji promocyjnej znajdziecie na stronie internetowej LV BET.

Jak odebrać bonus na powitanie od LV BET

Bonus w LV BET Zakłady Bukmacherskie należy do najlepszych na rynku (zarówno pod kątem wysokości bonusu, jak i warunków regulaminowych – zobacz, co ma do zaoferowania lvbet), dlatego też warto zaznajomić się z poniższą instrukcją „krok po kroku”, która pokazuje, jak skutecznie i bez problemów odebrać ten niezwykle korzystny bonus powitalny u głównego sponsora ekstraklasowej Wisły Kraków. '

Zaznaczamy, że cała procedura odbioru bonusu na start online w LV BET jest niezwykle prosta i intuicyjna, w związku z tym jesteśmy na sto procent pewni, że poradzi sobie z nią każdy typujący – nawet ten początkujący!

Opis z rysunkami, pokazujący jak odebrać bukmacherski bonus powitalny LV BET
Bonus powitalny LV BET Dla nowych graczy oferta LV BET na start to aż 1570 zł

To tylko 3 kroki:

1. Idziesz do LV BET Zakłady Bukmacherskie i uruchamiasz formularz rejestracyjny online.
2. Uzupełniasz formularz, a następnie wpisujesz w polu "kod promocyjny" słowo LEGALSPORT.
3. Aktywujesz konto, odbierasz MEGA bonusy na start + bonusy dodatkowe i obstawiasz zakłady.

LV BET - opinie na temat bonusu powitalnego

Oferta powitalna na start od LV BET Zakłady Bukmacherskie zbiera bardzo dużo pozytywnych opinii w internecie. Wystawiają je zarówno profesjonalni typerzy, jak i początkujący gracze, którzy dopiero zaczęli interesować się obstawianiem meczów sportowych. Gracze chwalą sobie nie tylko wysokość przyznawanego bonusu (przypominamy: maksymalnie dostajemy od buka 1570 zł >>> odbieram bonus na start w LV BET), ale również warunki obrotu: główny sponsor ekstraklasowej Wisły Kraków ustalił, że do obrotu w obu częściach promocji zalicza się tylko kwota depozytu.

Typujący swoją uwagę bardzo często zwracają również na dostępny w ofercie VIP freebet o wartości 20 zł (aby zgarnąć specjalną ofertę z zakładem bez depozytu 20 zł, należy podczas rejestracji wpisać na formularzu rejestracyjnym online w polu "kod promocyjny" specjalne hasło rabatowe LEGALSPORT). Gracze chwalą sobie freebet 20 zł ze względu na to, że jest on idealnym narzędziem do przetestowania strony internetowej lvbet, które gwarantuje darmową kasę na grę.

Na co najlepiej przeznaczyć bonus startowy LV BET?

Bonus powitalny w LV BET Zakłady Bukmacherskie z całą pewnością różni się od pozostałych promocji na start na polskim rynku (np. ze względu na innowacyjny bonus z mnożnikiem). Dlatego też przygotowaliśmy dla Was przykładowy kupon sportowy, który idealnie wpisuje się w wymagania głównego sponsora pierwszoligowej Garbarni Kraków.

Taki zakład bukmacherski bez najmniejszych problemów możecie wykorzystać do bonusu 1000 zł, który jest pierwszą częścią promocji dla nowych graczy. Pamiętajcie, że wpłacając na przykład 200 zł, będziecie mogli postawić kupon sportowy za 2 zł, a ostateczny kurs bukmacherski zostanie Wam pomnożony x100.   

Jak odebrać bonus 1000 zł? - przykładowy kupon bukmacherski:

1. Memphis Grizzlies – Milwaukee Bucks, NBA, typ 2 (kurs 1.35),
2. FC Kopenhaga – Helsingor, Superligaen, typ 1 (kurs 1,33),
3. Almere – Telstar, Jupiler League, typ 1 (kurs 2.05).
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Obliczamy kurs całkowity: 1.35 x 1.33 x 2.05 = 3,68


Współczynnik ogólny  mnożymy razy 100, a następnie razy otrzymaną stawkę: 3.68 x 100 x 2 zł – wynik to 736 zł potencjalnej wygranej. Pamiętajcie, że od wyniku musimy odjąć 12% podatku, który obowiązuje w Polsce. Jeżeli to zrobimy, to powinniśmy otrzymać około 629 złotych i to jest właśnie nasz bonus od LVbet. Pokaźny prawda? Oczywiście możemy pokombinować tak, aby otrzymać jeszcze więcej (max 1 000 złotych), ale im więcej meczów, tym mniejsza szansa na ostateczne zwycięstwo - pamiętajcie o tym!

     Stawiam darmowy zakład online  przechodzę do LV BET  

Pytania początkujących typerów o bonusy bukmacherskie LV BET

1. Czy bonus LV BET jest najlepszy spośród bonusów powitalnych?

Bonus powitalny od bukmachera LV BET z całą pewnością należy do najlepszych na naszym rodzimym rynku. Charakteryzuje się on nie tylko wysoką kwotą bonusu (max 1570 zł >>> odbieram bonus LV BET z kodem promocyjnym), ale również bardzo korzystnymi warunkami regulaminowymi. I mamy tutaj na myśli na przykład obrót bukmacherski, który został przez oficjalnego sponsora Wisły Płock podpięty do wysokości wpłat – tzw. obrót depozytem.

2. Jak mogę wypłacić bonus?

Aby wypłacić pieniądze z pierwszej części bonusu (bonus 1000 zł w LV BET), należy obrócić kwotę depozytu cztery razy po kursie minimalnym 2.00. Natomiast, jeśli chcemy przelać na swoje konto bankowe pieniądze z drugiej części promocji (bonus powitalny 500 zł w LV BET), to musimy dokonać 3-krotnego obrotu drugim depozytem, też po kursie minimalnym 2.00.

Pamiętajcie, że jeżeli chcecie w ramach tych promocji stawiać kupony akumulowane, to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50 (współczynnik ogólny 2.00 nadal obowiązuje). Co więcej, Sporty Wirtualne nie są zaliczane do obrotu depozytem, ani też nie mogą zostać użyte na kuponie z mnożnikiem.


3. Czy bonus powitalny działa tylko online?

Tak. Jeżeli chcecie skorzystać z niezwykle korzystnego bonusu na start w LV BET z kodem promocyjnym LEGALSPORT (gwarantuje on dodatkowy freebet o wartości 20 zł >>>> zakładam konto w LV BET i odbieram zakład bez depozytu | max 1570 zł), to musicie założyć indywidualne konto gracza na stronie internetowej tego organizatora zakładów bukmacherskich. W punktach naziemnych ten rodzaj promocji nie jest dostępny. Procedura zakładania nowego konta gracza online trwa jednak zaledwie kilka minut, więc nie jest to żadna żmudna procedura - każdy gracz poradzi sobie z nią wzorowo.


4.  Czy LV BET Zakłady Bukmacherskie daje freebet na start?

Tak. Jeżeli podczas zakładania nowego konta gracza online wpiszecie na formularzu rejestracyjnym specjalny kod rabatowy LEGALSPORT w polu "kod promocyjny", a następnie wyślecie krótkiego maila o tytule "Bonus bez Depozytu" na adres promocje@lvbet.pl, to wówczas główny sponsor Wisły Kraków uaktywni na Waszym koncie specjalny freebet o wartości 20 złotych. Będziecie mogli go wykorzystać na dowolne zdarzenia z oferty bukmacherskiej tego organizatora zakładów wzajemnych (w LV BET można stawiać między innymi angielską Premier League, polską LOTTO Ekstraklasę, niemiecką Bundesligę, włoską Serie A, amerykańską NHL, NBA, MLS, a także hokejową Ligę Mistrzów).  

5. Jaki kod promocyjny wpisać, żeby odebrać ulepszony powitalny bonus?

Jeżeli chcecie zgarnąć ulepszony bonus na start w LV BET Zakłady Bukmacherskie gwarantujący darmową kasę na grę i tym samym wstąpić do grona graczy VIP, to musicie podczas zakładania nowego konta gracza online wpisać na formularzu rejestracyjnym w polu "kod promocyjny" hasło rabatowe.

Rekomendujemy, abyście użyli kodu promocyjnego LEGALSPORT – gwarantuje on między innymi darmowy freebet o wartości 20 zł, który można przeznaczyć na dowolne zdarzenia piłkarskie, koszykarskie czy też siatkarskie. Zaznaczamy, że darmowe 20 zł można rozdysponować na jeden zakład bukmacherski. Pamiętajcie, że im więcej zdarzeń dodacie na swój zakład, to tym mniejszą szansę na ostateczny triumf będziecie mieli.

Kod promocyjny do LV BET moga wykorzystać nowi gracze - infografika
Zapamiętaj kod promocyjny aby odebrać bonus powitalnyZ kodem zawsze otrzymujesz wyższe bonusy na start w LV BET

Komentarze i opinie (1)

Bonus Na Start dla nowych graczy w LVbet
Kris
19.03.2018
No to spróbujemy coś z tego bonusu wycisnąć 🙂 Nie będzie łatwo, ale w grę wchodzi duża kasa, więc nie ma przelewek. Wpłacę tak jak w tekście, 200 zł, i zobaczymy, czy uda mi się cokolwiek wypłacić! Kupon oczywiście na mecze towarzyskie sklecę! A co mi tam xD
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.