poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: 100 zł za darmo na Barcelona - Real Madryt (19.03)

Legalni bukmacherzy w Rosji

Lista bukmacherów, którzy w Rosji mogą zgodnie z prawem świadczyć usługi bukmacherskie. U którego bukmachera Rosjanie grają najchętniej

Darmowe freebety polskich bukmacherów
+ gra bez podatku + bonus bez ryzyka
Spis treści
Rozwiń
  1. Autoryzowani bukmacherzy w Rosji
  2. Bukmacherzy w Rosji vs Bukmacherzy w Polsce
    1. Legalny polski kod promocyjny do bukmachera
  3. FAQ: Pytania graczy o bukmacherów z Rosji
Rosja - bukmacherzy mogący działać zgodnie z prawem
Legalni bukmacherzy w Rosji

Firmy, organizujące zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych muszą mieć centrum przetwarzania oraz punkty przyjmowania stawek. Rosjanie mogą też obstawiać także przez Internet, a nielegalne portale trafiają na czarna listę, czyli podobnie, jak w Polsce.

Powitalne bonusy i promocje na 2023
Sprawdź aktywne kody promocji do buka

Warto obstawiać u legalnych bukmacherów internetowych, którzy nie znajdują się w rejestrze domen zakazanych, albowiem wówczas zabezpiecza się swój kapitał przelany na saldo gotówkowe lub saldo bonusowe u bukmachera. Ochronę nad legalnymi organizatorami zakładów bukmacherskich sprawuje bowiem Państwo, które jest gwarantem wypłacalności. Obstawianie u koncesjonowanych bukmacherów to również gwarancja, że wszystkie typy bukmacherskie na kuponie online zostaną prawidłowo rozliczone. Czasami u nielegalnych bukmacherów występuje tak zwana "samowolka", dlatego też rekomendujemy obstawianie tylko u legalnych bukmacherów.

Autoryzowani bukmacherzy w Rosji

Wśród autoryzowanych internetowych bukmacherów, działających w Rosji, znajdują się Liga Stawek, Winline, Leon, 1xBet (zobacz, czy buk jest w Polsce legalny) oraz Pari-Match, który działa również na Białorusi. Czołową pozycję ma Liga Stawek – poza siecią stacjonarnych punktów, buk ten działa również online.

Rosjanie mogą u tego operatora obstawiać wyniki zawodów sportowych (np. piłki nożnej, hokeja, tenisa, koszykówki czy siatkówki), a także wydarzeń z życia kulturalnego i społecznego, które obejmują m.in. zakłady na wyniki Eurowizji, Oscara, Złotego Globu oraz Festiwalu Filmowego w Cannes.

Strona internetowa legalnego rosyjskiego bukmachera Liga Stawek
Liga Stawek to jeden z legalnie działających w Rosji bukmacherów

Na terenie Federacji Rosyjskiej legalnie można obstawiać zakłady bukmacherskie także na portalu Pari-Match. Firma oferuje zakłady na nietypowe wydarzenia w świecie polityki i programów rozrywkowych oraz szeroką gamę dyscyplin sportowych (ok. 20, w tym np. hokej, rugby, lekkoatletyka, polo wodne). Bukmacher charakteryzuje się bardzo bogatą ofertą podtypów: na najważniejsze imprezy, związane z piłką nożną, można zrobić ponad 1 700 opcji zakładów.

Maksymalna możliwa wygrana u tego buka może wynosić do 29 mln rubli, a minimalny zakład to 20 rubli. Licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w sieci posiada także rosyjski 1xBet, a jego oferta – poza tradycyjnymi sportami – obejmuje szeroki wybór e-sportów. Polscy gracze bardzo wnikliwie przypatrują się sytuacji 1xBet, albowiem bardzo chcą, aby pojawił się on na polskim rynku zakładów sportowych.

Bukmacherzy w Rosji vs Bukmacherzy w Polsce

Prowadzenie działalności bukmacherskiej w Rosji wymaga posiadania kapitału zakładowego w wysokości nie mniejszej niż 100 mln rubli (ok. 5,8 mln zł). Podobne regulacje obowiązują w Polsce, a zgodnie z polską ustawą hazardową, spółki przyjmujące zakłady bukmacherskie muszą mieć co najmniej 2 mln zł kapitału zakładowego (art. 10 ust. 2).

Taki minimalny wkład posiada między innymi bukmacher TOTALbet Zakłady Bukmacherskie oraz legalny bukmacher Superbet. Zdecydowanie wyższym kapitałem zakładowym, bo aż 14,7 mln zł, może pochwalić się natomiast operator zakładów online Totolotek, który oferuje jeden z lepszych bonusów na start na polskim rynku z kodem promocyjnym, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT.

Ranking legalnych bukmacherów
Zobacz, który polski bukmacher online jest najlepszy

Warto dodać, że wszyscy legalni bukmacherzy internetowi (nie tylko Totolotek), którzy spełniają warunek kapitału początkowego, oferują swoim nowym klientom ekskluzywne bonusy powitalne za darmową rejestrację z kodem promocyjnym. W Betclic obowiązuje kod polecający betclic > LEGALSPORTPL, z kolei u pozostałych bukmacherów , takich jak STS Zakłady Bukmacherskie czy eFortuna Polska, można aktywować kod promocyjny > LEGALSPORT. Listę wszystkich dostępnych bonusów z kodem rekomendującym znajdziecie w tabelce poniżej.

Legalny polski kod promocyjny do bukmachera

Zaznaczamy, że poniższe bonusy działają tylko po aktywacji naszego kodu promocyjnego, który znajdziecie w trzeciej kolumnie od lewej strony. Uruchomić atrakcyjny i wielofunkcyjny kod promocyjny do bukmachera należy na formularzu rejestracyjnym online, podczas zakładania nowego i darmowego profilu gracza. Aktywacji kodu bonusowego dokonuje się poprzez wpisanie lub wklejenie hasła LEGALSPORT lub LEGALSPORTPL w polu "Kod promocyjny" lub "Kod bonusowy". W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Z LICENCJAMI

Bukmacherzy internetowi z koncesją Ministerstwa Finansów
Nazwa firmy (w nawiasie nr licencji) Premia  Kod do bonusu
STS ( SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 )
bonus 1279 zł (+bez ryzyka)
 KOD PROMOCYJNY  
LVBET ( PS4.6831.9.2016.EQK ) bonus 1590 zł   KOD PROMOCYJNY
Betclic ( PS4.6831.11.2017 )
bonus 550 zł (+bez ryzyka)
 KOD PROMOCYJNY
PZBuk PS4.6831.26.2017 )
bonus 200 zł
 KOD PROMOCYJNY
BetFan ( PS4.6831.3.2018 )
bonus 3100 zł (+bez ryzyka)
 KOD PROMOCYJNY 
Fortuna (SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565) bonus 1145 zł (+bez ryzyka)  KOD PROMOCYJNY
forBET  ( PS4.6831.10.2016 )
bonus 2120 zł (+bez ryzyka)
 KOD PROMOCYJNY
Totolotek (AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485) bonus 574 zł   KOD PROMOCYJNY
eToto ( AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 ) bonus 300 zł   KOD PROMOCYJNY
Milenium ( SC/12/7251/17-7//BMI9-10599 ) bonus 1650 zł (+bez ryzyka)  KOD PROMOCYJNY
TOTALbet ( PS4.6831.12.2017 ) bonus 5050 zł   KOD PROMOCYJNY
eWinner ( PS4.6831.29.2017 ) bonus 655 zł (+bez ryzyka)  KOD PROMOCYJNY

Jeżeli w ostatecznym rozrachunku zdecydujecie się na aktywację naszego kodu promocyjnego do bukmachera, który można znaleźć w powyższej tabelce, to wówczas odblokujecie sobie opcję bonusu VIP-MAX, w skład którego może wejść nie tylko bonus 100% od depozytu czy cashback bez ryzyka, ale również zakład bez depozytu, czyli tak zwany freebet bez wpłaty własnej gotówki. Pamiętajcie, że każdy bonus na start jest inny i składa się z różnych promocji, tak więc przed rejestracją sprawdzicie dokładnie, co dany bukmacher online oferuje w wersji ponadstandardowej na start.

FAQ: Pytania graczy o bukmacherów z Rosji

Bardzo często dostajemy od Was zapytania o bukmacherów z Rosji. Dlatego też postanowiliśmy ostatecznie, że nasz tekst o legalnych operatorach zakładów sportowych z Rosji opatrzymy zestawem zapytań od Was, tak abyście mogli zobaczyć, o co bukmacherscy gracze najchętniej pytają. 

1. Czy kod promocyjny do bukmachera z Rosji działa w Polsce?

Pożądany przez graczy kod promocyjny do bukmachera z Rosji nie działa w Polsce. Jeśli chcecie skorzystać z legalnych polskich kodów bonusowych do bukmacherów internetowych, które są znacznie lepsze, aniżeli te rosyjskie, to polecamy Wam nasz tekst na ten temat >>> BONUSY NA START DLA NOWYCH Z KODEM PROMOCYJNYM. Tam znajdziecie aktualne promocje powitalne.

2. Czy warto odbierać bonusy na start od rosyjskich bukmacherów?

Jeżeli przebywacie lub mieszkacie w Rosji, to wówczas, jak najbardziej, polecamy bonusy na start od rosyjskich bukmacherów. Promocje powitalne za darmową rejestrację w Rosji są solidne, jednak warto dodać, że polskie, legalne bonusy startowe są lepsze od tych rosyjskich.

Na przykład bukmacher eWinner Zakłady Bukmacherskie proponuje nowym graczom bonus 1500 złotych, na który składa się cashback 150 zł ewinner oraz bonus 100% od drugiej oraz trzeciej wpłaty na saldo depozytowe. Oczywiście taki bonus eWinner można zgarnąć po aktywacji kodu promocyjnego ewinner, który brzmi LEGALSPORT.

16.08.2018, 21:03
Aktualizacja: 16.08.2018, 21:03
Autor: W. Borecki
Komentarze (0)
Legalni bukmacherzy w Rosji
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Bukmacher w krzyżówce
Bukmacher w krzyżówce
483
26
"Bukmacher" to hasło często spotykane w krzyżówkach i szaradach. Może występować zarówno w pytaniach do krzyżówki, jak i być hasłem, którego dotyczy pytanie. Sprawdziliśmy, jak słowo bukmacher jest używane w krzyżówkach.
Internetowi bukmacherzy na YouTube
Internetowi bukmacherzy na YouTube
431
17
YouTube to jeden z najpopularniejszych na świecie serwisów internetowych, który umożliwia bezpłatne umieszczanie, nadawanie na żywo, ocenianie i komentowanie filmów. Bardzo szybko stał się on potężnym narzędziem promocyjnym i marketingowym dla firm z różnych branż, nie wyłączając oczywiście branży hazardowej. Na założenie własnego konta na YT zdecydowała się naprawdę spora grupa legalnych polskich bukmacherów internetowych.
Najwięksi bukmacherzy w Europie
Najwięksi bukmacherzy w Europie
4029
105
Branża bukmacherska w Europie jest warta miliardy euro – ile konkretnie, trudno oszacować, bo nie wszyscy bukmacherzy chcą publicznie dzielić się swoimi wynikami finansowymi. Bez wątpienia jednak ma ona ogromny wpływ na gospodarkę, generuje dziesiątki tysięcy miejsc pracy, w dużej mierze sponsoruje zawodowy sport. Które konkretnie firmy bukmacherskie w Europie można określić mianem tych największych? Sprawdzamy!
4 największych bukmacherów na świecie
4 największych bukmacherów na świecie
7096
142
Wybierając bukmachera internetowego, u którego będziemy chcieli zagrać, warto zwrócić uwagę nie tylko na bonusy na start, oferowane nowym klientom. Dużo większe znaczenie mają takie kwestie jak regulacje dotyczące wysokości wygranej, czy tak oczywista sprawa, jak wypłacalność bukmachera i jego kondycja finansowa oraz oferta zakładów. 
TOP 5 największych wygranych u bukmachera
TOP 5 największych wygranych u bukmachera
80462
2077
Co jakiś czas usłyszeć można o ogromnych pieniądzach wygranych w lotto czy w teleturniejach. Coraz częściej wspomina się również o sporych wygranych u legalnych polskich bukmacherów. Sumy, jakie zgarnęli najwięksi szczęśliwcy, rozpalają wyobraźnię i motywują do obstawiania wyników meczów. Dowiedzmy się zatem, ile konkretnie gracze wygrali u koncesjonowanych operatorów.
Jak grać w darta
Jak grać w darta
2351
76
Dart – zwany inaczej lotkami lub rzutkami – to gra w Polsce kojarzona raczej z rozrywką w pubach niż z profesjonalną dyscypliną sportu. Tymczasem w krajach Zachodu w darta gra się zawodowo, a najlepsi zawodnicy liczyć mogą na pokaźne nagrody w prestiżowych turniejach. Kibice darta, również w Polsce, coraz chętniej obstawiają natomiast wyniki największych zawodów darta u legalnych bukmacherów.
Legalni bukmacherzy w Danii
Legalni bukmacherzy w Danii
3358
77
Od 2012 r., czyli od wejścia w życie nowej ustawy hazardowej w Danii, uzyskanie licencji bukmacherskiej jest możliwe także dla zagranicznych operatorów (wydaje się je oddzielnie na przyjmowanie zakładów w sieci i w punktach stacjonarnych). Przyznaje je Duński Urząd ds. Gier Hazardowych na okres 5 lat z możliwością przedłużenia.
Zakłady bukmacherskie lepsze niż Lotto?
Zakłady bukmacherskie lepsze niż Lotto?
3101
93
Gry losowe, jak sama nazwa wskazuje, opierają się na losowości, a więc nie mamy możliwości przewidzieć, jaki padnie wynik. To sprawia, że zawsze mamy szansę na wygraną, choć jest ona inna w przypadku różnych gier na pieniądze. Choć jedną z najpopularniejszych jest w Polsce Lotto (według danych CBOS wybiera ją 40% wszystkich graczy), to szansa na wygraną wynosi… 1:13 983 816.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.