Forma w lidze
Difaa EL Jadida w tabeli
10. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
7:10 bramki
1,75 gola/mecz
4 pkt
6:3 bramki
3,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Difaa EL Jadida
Wartość drużyny: 1,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Maroko | 25 | napastnik | 6 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Maroko | 27 | pomocnik | 6 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Maroko | 26 | pomocnik | 6 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Difaa EL Jadida 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 13 |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 11 |
| ··· | |||||||
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 8 |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 8 |
Wyniki Difaa EL Jadida
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Difaa EL Jadida
1
UTS Rabat
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 6. kolejka | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Kawkab Marrakech
1
Difaa EL Jadida
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 5. kolejka | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Difaa EL Jadida
4
Moghreb Tetouan
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 4. kolejka | |||
Terminarz Difaa EL Jadida
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
08 Lis
19:00
|
FAR Rabat
Difaa EL Jadida
|
||
| Botola Pro (Maroko), 7. kolejka | |||
|
21 Lis
16:00
|
Difaa EL Jadida
Maghreb Fès
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
|
24 Sty
16:00
|
Raja Casablanca
Difaa EL Jadida
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
Ostatnie transfery Difaa EL Jadida
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05 Paź 2026 |
|
Sierra Leone |
![]() |
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo |
Difaa EL Jadida to klub piłkarski z Maroka występujący w Botola Pro (Maroko). Swoim domowym obiektem jest Stade Ben Ahmed El Abdi, który może pomieścić 15 000 widzów. Zespół prowadzi Ricardo Cheu. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Maroka.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Difaa EL Jadida w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Difaa EL Jadida trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 110 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Boulkassoum Diarra z Djoliba AC za 110 tys. €.
Które miejsce zajmuje Difaa EL Jadida w tabeli Botola Pro?
Difaa EL Jadida zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Botola Pro z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Kawkab Marrakech wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Difaa EL Jadida?
W wyjściowym ustawieniu Difaa EL Jadida między słupkami staje Babacar Niasse Mbaye, a linię obrony najczęściej tworzą O. Benchchaoui, S. Abaaziz. W środku pola grają Yassine El Ouatki, Megue, Brahim El Idrissi Bouzidi oraz Y. Michte, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Farah, A. Ennakouss oraz I. Sabik. Trener Ricardo Cheu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Botola Pro (Maroko) i pucharach.
Kiedy Difaa EL Jadida gra następny mecz?
Najbliższy mecz Difaa EL Jadida to spotkanie z FAR Rabat, które odbędzie się 8 listopada 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Stade Prince Moulay Abdallah w ramach Botola Pro (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Difaa EL Jadida?
Ostatni mecz Difaa EL Jadida to remis z UTS Rabat 1:1 w Botola Pro, 30 października 2026. Bramkę zdobył Ennakouss (k.). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Difaa EL Jadida w tym sezonie?
Bilans Difaa EL Jadida w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 13 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Difaa EL Jadida w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Difaa EL Jadida w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Difaa EL Jadida
Difaa EL Jadida terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
08 Lis
19:00
|
FAR Rabat
Difaa EL Jadida
|
Wyjazd Stade Prince Moulay Abdallah | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko), 7. kolejka | |||||
|
21 Lis
16:00
|
Difaa EL Jadida
Maghreb Fès
|
U siebie Stade Ben Ahmed El Abdi | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
24 Sty
16:00
|
Raja Casablanca
Difaa EL Jadida
|
Wyjazd Stade Mohamed V | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
01 Lut
16:00
|
Difaa EL Jadida
Hassania Agadir
|
U siebie Stade Ben Ahmed El Abdi | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
07 Lut
16:00
|
FUS Rabat
Difaa EL Jadida
|
Wyjazd Stade Prince Moulay El Hassan | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
14 Lut
16:00
|
Difaa EL Jadida
Renaissance Berkane
|
U siebie Stade Ben Ahmed El Abdi | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
21 Lut
16:00
|
Widad Témara
Difaa EL Jadida
|
Wyjazd Stade Municipal de Témara | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
28 Lut
16:00
|
Difaa EL Jadida
CR Khemis Zemamra
|
U siebie Stade Ben Ahmed El Abdi | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
07 Mar
16:00
|
Ittihad Tanger
Difaa EL Jadida
|
Wyjazd Grand Stade de Tanger | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
25 Kwi
17:00
|
CODM Meknès
Difaa EL Jadida
|
Wyjazd Stade d'Honneur | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
Kiedy Difaa EL Jadida gra następny mecz?
Najbliższy mecz Difaa EL Jadida to spotkanie z FAR Rabat, które odbędzie się 8 listopada 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Stade Prince Moulay Abdallah w ramach Botola Pro (7. kolejka).
Wyniki Difaa EL Jadida w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Difaa EL Jadida w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Difaa EL Jadida w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Difaa EL Jadida wyniki
Difaa EL Jadida ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 - w 5 z 6 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Difaa EL Jadida zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Difaa EL Jadida?
Ostatni mecz Difaa EL Jadida to remis z UTS Rabat 1:1 w Botola Pro, 30 października 2026. Bramkę zdobył Ennakouss (k.). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Difaa EL Jadida - tabela Botola Pro (Maroko)
Jakie miejsce w tabeli Botola Pro (Maroko) zajmuje Difaa EL Jadida w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ittihad Tanger
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 2 |
FAR Rabat
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 3 |
Wydad AC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 4 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 5 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 6 |
CODM Meknès
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Widad Témara
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 13 |
Hassania Agadir
|
3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | |
| 14 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:3 | -3 | 2 | |
| 15 |
Amal Tiznit
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 0 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 9 | |
| 2 |
CODM Meknès
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 3 |
Hassania Agadir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 4 |
Amal Tiznit
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 5 |
Wydad AC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 6 | |
| 6 |
Widad Témara
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 12 |
Ittihad Tanger
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 13 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 14 |
FAR Rabat
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 15 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Difaa EL Jadida w tabeli Botola Pro?
Difaa EL Jadida zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Botola Pro z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Kawkab Marrakech wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Difaa EL Jadida w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Difaa EL Jadida na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Difaa EL Jadida na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 5,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,17
- Czyste konta 0%
Strzelcy Difaa EL Jadida
-
Abderrazak Ennakouss 6

-
Ibra Lo 2

-
Mouad Mouchtanim 2

-
Anass Mostakime 1

-
Abdellah Farah 1
-
Soufiane Abaaziz 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Difaa EL Jadida i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Difaa EL Jadida to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FAR Rabat - Difaa EL Jadida Po przerwie pada 69% bramek Difaa EL Jadida.Przebieg meczu Difaa EL Jadida i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Difaa EL Jadida otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Difaa EL Jadida
69% bramek Difaa EL Jadida pada z gry. Z karnych odpowiadają za 31% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Difaa EL Jadida zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Difaa EL Jadida
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Difaa EL Jadida, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
Difaa EL Jadida wygra mecz FAR Rabat - Difaa EL Jadida Difaa EL Jadida nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Difaa EL Jadida
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 50%
- Powyżej 5,5 33%
W 50% meczów Difaa EL Jadida padają co najmniej trzy bramki, a w 83% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FAR Rabat - Difaa EL Jadida Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Difaa EL Jadida.Difaa EL Jadida - faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Difaa EL Jadida, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Difaa EL Jadida zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Difaa EL Jadida wygra mecz FAR Rabat - Difaa EL Jadida Difaa EL Jadida zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Difaa EL Jadida ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli Difaa EL Jadida, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Difaa EL Jadida wygra drugą połowę meczu FAR Rabat - Difaa EL Jadida Drugą połowę Difaa EL Jadida wygrywał w 3 z 6 meczów.Difaa EL Jadida - strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 22%
- Strzałów na gola 4,5
Difaa EL Jadida oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FAR Rabat - Difaa EL Jadida Difaa EL Jadida oddaje 9,7 strzałów na mecz.Difaa EL Jadida - posiadanie piłki
- U siebie 51,5%
- Na wyjeździe 48,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Difaa EL Jadida utrzymuje przy piłce 50,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Difaa EL Jadida wygra mecz FAR Rabat - Difaa EL Jadida Difaa EL Jadida utrzymuje średnio 50,5% posiadania piłki.Difaa EL Jadida - czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 2,17
- Bez straty do przerwy 17%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Difaa EL Jadida to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu FAR Rabat - Difaa EL Jadida Czyste konto Difaa EL Jadida zachowuje w 0% meczów.Difaa EL Jadida - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Difaa EL Jadida wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Difaa EL Jadida - kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 83%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 0%
Difaa EL Jadida ogląda średnio 3,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Difaa EL Jadida - 2,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Difaa EL Jadida według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 3,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 3,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Difaa EL Jadida zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Difaa EL Jadida na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
2,00 1,00 | 2,00 0,50 | 1,00 0,50 |
|
9.
|
2,00 1,00 | 1,33 1,00 | 0,67 1,00 |
|
10.
|
1,00 2,00 | 1,75 3,00 | 2,50 1,50 |
|
11.
|
1,67 1,00 | 0,67 1,00 | 0,33 1,33 |
|
12.
|
1,33 1,33 | 0,67 0,67 | 0,67 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Difaa EL Jadida
Skrajne wyniki i osiągnięcia Difaa EL Jadida w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Amal Tiznit - Difaa EL Jadida 2:5 Botola Pro (Maroko), 10.10.2026
- Najwyższa porażka Difaa EL Jadida - CODM Meknès 2:6 Botola Pro (Maroko), 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Difaa EL Jadida - CODM Meknès 2:6, Botola Pro (Maroko), 26.09.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Ennakouss, Amal Tiznit - Difaa EL Jadida 2:5, Botola Pro (Maroko), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Kawkab Marrakech - Difaa EL Jadida 1:1, Botola Pro (Maroko), 25.10.2026
Jakie statystyki ma Difaa EL Jadida w tym sezonie?
Bilans Difaa EL Jadida w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 13 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Difaa EL Jadida - zawodnicy
Jak wygląda kadra Difaa EL Jadida w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Difaa EL Jadida 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Difaa EL Jadida
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Maroko | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
34 | Maroko | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Maroko | 125 tys. € | – | 6 | 100% | 6 | 0 | 334' | 3 | 0 | |||||||
| 99 |
|
26 | Sierra Leone | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Angola | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 512' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Maroko | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Francja | 200 tys. € | 85 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 67' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Mauritania | 450 tys. € | 165 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
– | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
27 | Maroko | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
22 | Maroko | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
|
25 | Maroko | 200 tys. € | – | 4 | 67% | 1 | 0 | 74' | 2 | 0 | |||||||
| 88 |
|
27 | Maroko | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 362' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Mali | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
25 | Maroko | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
33 | Maroko | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
28 | Maroko | 200 tys. € | – | 2 | 33% | 1 | 0 | 149' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
24 | Maroko | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
![]() |
28 | Maroko | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Maroko | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
24 | Maroko | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
29 | Mauritania | 700 tys. € | 122 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Difaa EL Jadida
4,1 mln €
śr. 156 tys. € / zawodnika
Ile Difaa EL Jadida wydaje na pensje
371 tys. € rocznie
śr. 14 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Maroko (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Difaa EL Jadida w sezonie 2026/2027
Difaa EL Jadida wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Difaa EL Jadida
Jak wygląda skład Difaa EL Jadida?
W wyjściowym ustawieniu Difaa EL Jadida między słupkami staje Babacar Niasse Mbaye, a linię obrony najczęściej tworzą O. Benchchaoui, S. Abaaziz. W środku pola grają Yassine El Ouatki, Megue, Brahim El Idrissi Bouzidi oraz Y. Michte, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Farah, A. Ennakouss oraz I. Sabik. Trener Ricardo Cheu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Botola Pro (Maroko) i pucharach.
Difaa EL Jadida - transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Difaa EL Jadida w sezonie 2026/2027.
Difaa EL Jadida transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05 Paź 2026 |
|
Sierra Leone | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Maroko | 29 |
|
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Maroko | 27 |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Maroko | 25 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Maroko | 30 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
![]() |
Mali | 24 |
![]() |
110 tys. € | |
| 20 Sie 2026 |
|
Maroko | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Angola | 29 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Francja | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Sierra Leone | 26 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Difaa EL Jadida


Difaa EL Jadida bilans transferowy
- -110 tys. € 2026
- +280 tys. € 2025
- -100 tys. € 2024
- +442 tys. € 2023
- +48 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Difaa EL Jadida

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Difaa EL Jadida w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Difaa EL Jadida trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 110 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Boulkassoum Diarra z Djoliba AC za 110 tys. €.