Forma w lidze
Renaissance Berkane w tabeli
8. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
8 meczów bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:2 bramki
2,00 gola/mecz
4 pkt
2:2 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Renaissance Berkane
Wartość drużyny: 15 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Maroko | 30 | obrońca | 6 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Maroko | 28 | obrońca | 6 | 1,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Maroko | 28 | obrońca | 6 | 1,8 mln € |
Skład i oceny Renaissance Berkane w ostatnim meczu 4-2-3-1

Zmiany
- 31' M. Chouiar → Omar El Manssouri
- 46' Y. Mehri → R. Mendes
- 46' A. Khairi → Youssef Ait Bennasser
- 61' A. Lamirat → H. Raji
- 81' Hamza El Moussaoui → M. Essahel
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 13 |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 11 |
| ··· | |||||||
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 9 |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 8 |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
Wyniki Renaissance Berkane
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
06 Lis
Koniec
|
Hassania Agadir
2
Renaissance Berkane
2
|
||
| Botola Pro (Maroko), 7. kolejka | |||
|
01 Lis
Koniec
|
Renaissance Berkane
2
Raja Casablanca
0
|
||
| Botola Pro (Maroko), 6. kolejka | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Maghreb Fès
0
Renaissance Berkane
0
|
||
| Botola Pro (Maroko), 5. kolejka | |||
Terminarz Renaissance Berkane
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
21 Lis
16:00
|
Renaissance Berkane
FUS Rabat
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
|
24 Sty
16:00
|
Renaissance Berkane
CODM Meknès
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
|
01 Lut
16:00
|
Ittihad Tanger
Renaissance Berkane
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
Ostatnie transfery Renaissance Berkane
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo |
Renaissance Berkane to klub piłkarski z Maroka występujący w Botola Pro (Maroko). Swoim domowym obiektem jest Stade Municipal de Berkane, który może pomieścić 5 000 widzów. Zespół prowadzi Bubista. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 15 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Maroka.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Renaissance Berkane w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Renaissance Berkane trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 75 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Abdelghafour Lamirat z Wydad AC za 75 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Younes El Bahraoui do Al Taawon za 1 mln €.
Które miejsce zajmuje Renaissance Berkane w tabeli Botola Pro?
Renaissance Berkane zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Botola Pro z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Kawkab Marrakech wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Renaissance Berkane?
W wyjściowym ustawieniu Renaissance Berkane między słupkami staje M. Maftah, a linię obrony najczęściej tworzą H. Manaout, I. Kandouss, J. Harkass oraz Hamza El Moussaoui. W środku pola grają Omar El Manssouri, Youssef Ait Bennasser, M. Essahel, S. Sidibe oraz A. Khairi, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Chouiar. Trener Bubista ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Botola Pro (Maroko) i pucharach.
Kiedy Renaissance Berkane gra następny mecz?
Najbliższy mecz Renaissance Berkane to spotkanie z FUS Rabat, które odbędzie się 21 listopada 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stade Municipal de Berkane w ramach Botola Pro.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Renaissance Berkane?
Ostatni mecz Renaissance Berkane to remis z Hassania Agadir 2:2 w Botola Pro, 6 listopada 2026. Bramki zdobyli Chouiar, Orebonye, Riahi oraz Lamlaoui. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Renaissance Berkane w tym sezonie?
Bilans Renaissance Berkane w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-5-0 przy 6 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Renaissance Berkane w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Renaissance Berkane w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Renaissance Berkane
Renaissance Berkane terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
21 Lis
16:00
|
Renaissance Berkane
FUS Rabat
|
U siebie Stade Municipal de Berkane | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
24 Sty
16:00
|
Renaissance Berkane
CODM Meknès
|
U siebie Stade Municipal de Berkane | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
01 Lut
16:00
|
Ittihad Tanger
Renaissance Berkane
|
Wyjazd Grand Stade de Tanger | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
07 Lut
16:00
|
Renaissance Berkane
Widad Témara
|
U siebie Stade Municipal de Berkane | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
14 Lut
16:00
|
Difaa EL Jadida
Renaissance Berkane
|
Wyjazd Stade Ben Ahmed El Abdi | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
21 Lut
16:00
|
Renaissance Berkane
Wydad AC
|
U siebie Stade Municipal de Berkane | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
28 Lut
16:00
|
Kawkab Marrakech
Renaissance Berkane
|
Wyjazd Stade de Marrakech | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
07 Mar
16:00
|
Renaissance Berkane
Amal Tiznit
|
U siebie Stade Municipal de Berkane | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
25 Kwi
17:00
|
Renaissance Berkane
Moghreb Tetouan
|
U siebie Stade Municipal de Berkane | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
29 Kwi
17:00
|
FAR Rabat
Renaissance Berkane
|
Wyjazd Stade Prince Moulay Abdallah | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
Kiedy Renaissance Berkane gra następny mecz?
Najbliższy mecz Renaissance Berkane to spotkanie z FUS Rabat, które odbędzie się 21 listopada 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stade Municipal de Berkane w ramach Botola Pro.
Wyniki Renaissance Berkane w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Renaissance Berkane w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Renaissance Berkane w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Renaissance Berkane wyniki
Renaissance Berkane ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 - w 4 z 5 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Renaissance Berkane zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Renaissance Berkane?
Ostatni mecz Renaissance Berkane to remis z Hassania Agadir 2:2 w Botola Pro, 6 listopada 2026. Bramki zdobyli Chouiar, Orebonye, Riahi oraz Lamlaoui. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Renaissance Berkane - tabela Botola Pro (Maroko)
Jakie miejsce w tabeli Botola Pro (Maroko) zajmuje Renaissance Berkane w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ittihad Tanger
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 2 |
FAR Rabat
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 3 |
Wydad AC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 4 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 5 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 6 |
CODM Meknès
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Widad Témara
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 13 |
Hassania Agadir
|
3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | |
| 14 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:3 | -3 | 2 | |
| 15 |
Amal Tiznit
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 0 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 9 | |
| 2 |
CODM Meknès
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 3 |
Hassania Agadir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 4 |
Amal Tiznit
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 5 |
Wydad AC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 6 | |
| 6 |
Widad Témara
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 12 |
Ittihad Tanger
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 13 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 14 |
FAR Rabat
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 15 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Renaissance Berkane w tabeli Botola Pro?
Renaissance Berkane zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Botola Pro z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Kawkab Marrakech wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Renaissance Berkane w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Renaissance Berkane na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Renaissance Berkane na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,5
- Strzały celne / mecz 3,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 67%
Strzelcy Renaissance Berkane
-
Jamal Harkass 1
-
Mounir Chouiar 1
-
Youssef Mehri 1
-
Oussama Lamlaoui 1
-
Yassine Labhiri 1
-
Younes Kaabi El 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Renaissance Berkane i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Renaissance Berkane to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Renaissance Berkane i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-4-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Renaissance Berkane otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Renaissance Berkane
100% bramek Renaissance Berkane pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Renaissance Berkane zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Renaissance Berkane
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Renaissance Berkane, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Renaissance Berkane
- Powyżej 0,5 50%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Renaissance Berkane padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Renaissance Berkane - faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Renaissance Berkane, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Renaissance Berkane zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Renaissance Berkane ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Renaissance Berkane, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Renaissance Berkane - strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 32%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,5
Renaissance Berkane oddaje 9,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 32% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,5 strzału.
Renaissance Berkane - posiadanie piłki
- U siebie 63,5%
- Na wyjeździe 55,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 6
- Najniższe w sezonie 49%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 6 meczów. Średnio Renaissance Berkane utrzymuje przy piłce 58,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 49%.
Renaissance Berkane - czyste konta
- U siebie 1 z 2
- Na wyjeździe 3 z 4
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Renaissance Berkane to 67% meczów sezonu (4 z 6), z czego 1 w 2 meczach u siebie.
Renaissance Berkane - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Renaissance Berkane wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Renaissance Berkane - kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 17%
Renaissance Berkane ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Renaissance Berkane - 1,8.
Renaissance Berkane według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 0-3-0 | 1,00 | 0,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Renaissance Berkane zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Renaissance Berkane na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
0,67 1,75 | 1,67 2,25 | 2,00 1,50 |
|
7.
|
2,00 1,25 | 1,00 0,75 | 0,50 1,00 |
|
8.
|
2,00 1,00 | 2,00 0,50 | 1,00 0,50 |
|
9.
|
2,00 1,00 | 1,33 1,00 | 0,67 1,00 |
|
10.
|
1,00 2,00 | 1,75 3,00 | 2,50 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Renaissance Berkane
Skrajne wyniki i osiągnięcia Renaissance Berkane w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Renaissance Berkane - Raja Casablanca 2:0 Botola Pro (Maroko), 1.11.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Renaissance Berkane - CR Khemis Zemamra 2:2, Botola Pro (Maroko), 13.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 22. minuta Chouiar, Hassania Agadir - Renaissance Berkane 2:2, Botola Pro (Maroko), 6.11.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Lamlaoui, Hassania Agadir - Renaissance Berkane 2:2, Botola Pro (Maroko), 6.11.2026
Jakie statystyki ma Renaissance Berkane w tym sezonie?
Bilans Renaissance Berkane w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-5-0 przy 6 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Renaissance Berkane - zawodnicy
Jak wygląda kadra Renaissance Berkane w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Renaissance Berkane w ostatnim meczu 4-2-3-1

Zmiany
- 31' M. Chouiar → Omar El Manssouri
- 46' Y. Mehri → R. Mendes
- 46' A. Khairi → Youssef Ait Bennasser
- 61' A. Lamirat → H. Raji
- 81' Hamza El Moussaoui → M. Essahel
Kadra Renaissance Berkane
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
30 | Maroko | 900 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 1 | 349' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
36 | Republika Zielonego Przylądka | 200 tys. € | 533 tys. € | 4 | 67% | 0 | 1 | 212' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Maroko | 1,2 mln € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 359' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Maroko | 2,8 mln € | 749 tys. € | 6 | 100% | 1 | 1 | 463' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
28 | Mali | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
23 | Senegal | 700 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
30 | Maroko | 800 tys. € | 650 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 366' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Maroko | 1,2 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 143' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
34 | Francja | 75 tys. € | 1,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 114' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Maroko | 600 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 315' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
32 | Maroko | – | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 445' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
23 | Maroko | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 108' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
25 | Francja | 350 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 122' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
26 | Maroko | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
32 | Maroko | 50 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Maroko | 1 mln € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 502' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
|
25 | Maroko | 650 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
33 | Maroko | 700 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 402' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Maroko | 1,2 mln € | – | 5 | 83% | 0 | 1 | 331' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
28 | Maroko | 1,8 mln € | 484 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
27 | Maroko | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
33 | Maroko | 300 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
31 | Maroko | 600 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Renaissance Berkane
16,7 mln €
śr. 694 tys. € / zawodnika
Ile Renaissance Berkane wydaje na pensje
3,6 mln € rocznie
śr. 151 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Maroko (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Renaissance Berkane w sezonie 2026/2027
Renaissance Berkane wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Renaissance Berkane
Jak wygląda skład Renaissance Berkane?
W wyjściowym ustawieniu Renaissance Berkane między słupkami staje M. Maftah, a linię obrony najczęściej tworzą H. Manaout, I. Kandouss, J. Harkass oraz Hamza El Moussaoui. W środku pola grają Omar El Manssouri, Youssef Ait Bennasser, M. Essahel, S. Sidibe oraz A. Khairi, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Chouiar. Trener Bubista ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Botola Pro (Maroko) i pucharach.
Renaissance Berkane - transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Renaissance Berkane w sezonie 2026/2027.
Renaissance Berkane transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 25 |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Maroko | 30 |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Maroko | 31 |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Maroko | 26 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Maroko | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Maroko | 30 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Maroko | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Sie 2026 |
|
Republika Zielonego Przylądka | 36 |
|
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Maroko | 31 |
|
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Maroko | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Renaissance Berkane

Renaissance Berkane bilans transferowy
- +3 mln € 2026
- -2,6 mln € 2025
- 0 € 2024
- -200 tys. € 2023
- -450 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Renaissance Berkane
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Renaissance Berkane w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Renaissance Berkane trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 75 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Abdelghafour Lamirat z Wydad AC za 75 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Younes El Bahraoui do Al Taawon za 1 mln €.