Forma w lidze
Kawkab Marrakech w tabeli
1. miejsce / 13 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
7 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:5 bramki
1,67 gola/mecz
9 pkt
3:0 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Kawkab Marrakech
Wartość drużyny: 500 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | 29 | pomocnik | 6 | – | |||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Maroko | 27 | pomocnik | 6 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Maroko | 30 | bramkarz | 6 | 350 tys. € |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 13 |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 11 |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 11 |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 10 |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 9 |
Wyniki Kawkab Marrakech
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Amal Tiznit
0
Kawkab Marrakech
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 6. kolejka | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Kawkab Marrakech
1
Difaa EL Jadida
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 5. kolejka | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Widad Témara
0
Kawkab Marrakech
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 4. kolejka | |||
Terminarz Kawkab Marrakech
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
dziś
17:00
|
Kawkab Marrakech
Wydad AC
|
||
| Botola Pro (Maroko), 7. kolejka | |||
|
21 Lis
16:00
|
UTS Rabat
Kawkab Marrakech
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
|
24 Sty
16:00
|
FAR Rabat
Kawkab Marrakech
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
Ostatnie transfery Kawkab Marrakech
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Paź 2026 |
|
Maroko |
![]() |
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo | |
| 18 Wrz 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
50 tys. € | |
| 14 Wrz 2026 |
![]() |
Maroko |
|
za darmo |
Kawkab Marrakech to klub piłkarski z Maroka występujący w Botola Pro (Maroko). Swoim domowym obiektem jest Stade de Marrakech, który może pomieścić 41 356 widzów. Zespół prowadzi Youssef Safri. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 500 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Kawkab Marrakech?
Klub piłkarski Kawkab Marrakech zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Maroka oraz Mistrzostwo Maroka. Ponadto triumfował w Puchar Konfederacji CAF.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kawkab Marrakech w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kawkab Marrakech trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 55 tys. €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 162 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Ayoub Maamouri z Raja Casablanca za 55 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Nadir Lougmani do FAR Rabat za 112 tys. €.
Które miejsce zajmuje Kawkab Marrakech w tabeli Botola Pro?
Kawkab Marrakech zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Botola Pro z dorobkiem 13 punktów po 6 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Kawkab Marrakech?
W wyjściowym ustawieniu Kawkab Marrakech między słupkami staje A. El Ouaad, a linię obrony najczęściej tworzą A. Bouallali, M. Rabja. W środku pola grają H. Rafa, H. Smaali, H. Abdallah, N. Khali oraz O. Mahrous, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Essallami, J. Ghabra oraz A. Maamouri. Trener Youssef Safri ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Botola Pro (Maroko) i pucharach.
Kiedy Kawkab Marrakech gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kawkab Marrakech to spotkanie z Wydad AC, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stade de Marrakech w ramach Botola Pro (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kawkab Marrakech?
Ostatni mecz Kawkab Marrakech to wygrana z Amal Tiznit 0:1 w Botola Pro, 31 października 2026. Bramkę zdobył Ghabra. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kawkab Marrakech w tym sezonie?
Bilans Kawkab Marrakech w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-1-1 przy 8 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kawkab Marrakech w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kawkab Marrakech w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kawkab Marrakech
Kawkab Marrakech terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
dziś
17:00
|
Kawkab Marrakech
Wydad AC
|
U siebie Stade de Marrakech | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko), 7. kolejka | |||||
|
21 Lis
16:00
|
UTS Rabat
Kawkab Marrakech
|
Wyjazd Terrain Filine | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
24 Sty
16:00
|
FAR Rabat
Kawkab Marrakech
|
Wyjazd Stade Prince Moulay Abdallah | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
01 Lut
16:00
|
Kawkab Marrakech
Moghreb Tetouan
|
U siebie Stade de Marrakech | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
07 Lut
16:00
|
CR Khemis Zemamra
Kawkab Marrakech
|
Wyjazd Stade Ahmed Choukri | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
14 Lut
16:00
|
Kawkab Marrakech
FUS Rabat
|
U siebie Stade de Marrakech | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
21 Lut
16:00
|
Raja Casablanca
Kawkab Marrakech
|
Wyjazd Stade Mohamed V | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
28 Lut
16:00
|
Kawkab Marrakech
Renaissance Berkane
|
U siebie Stade de Marrakech | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
07 Mar
16:00
|
Maghreb Fès
Kawkab Marrakech
|
Wyjazd Complexe Sportif de Fès | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
25 Kwi
17:00
|
Hassania Agadir
Kawkab Marrakech
|
Wyjazd Stade d'Agadir | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
Kiedy Kawkab Marrakech gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kawkab Marrakech to spotkanie z Wydad AC, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stade de Marrakech w ramach Botola Pro (7. kolejka).
Wyniki Kawkab Marrakech w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kawkab Marrakech w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kawkab Marrakech w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kawkab Marrakech wyniki
Kawkab Marrakech ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 - w 4 z 5 meczów, ze średnią 2,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Kawkab Marrakech zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kawkab Marrakech?
Ostatni mecz Kawkab Marrakech to wygrana z Amal Tiznit 0:1 w Botola Pro, 31 października 2026. Bramkę zdobył Ghabra. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kawkab Marrakech - tabela Botola Pro (Maroko)
Jakie miejsce w tabeli Botola Pro (Maroko) zajmuje Kawkab Marrakech w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ittihad Tanger
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 2 |
FAR Rabat
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 3 |
Wydad AC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 4 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 5 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 6 |
CODM Meknès
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Widad Témara
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 13 |
Hassania Agadir
|
3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | |
| 14 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:3 | -3 | 2 | |
| 15 |
Amal Tiznit
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 0 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 9 | |
| 2 |
CODM Meknès
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 3 |
Hassania Agadir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 4 |
Amal Tiznit
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 5 |
Wydad AC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 6 | |
| 6 |
Widad Témara
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 12 |
Ittihad Tanger
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 13 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 14 |
FAR Rabat
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 15 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Kawkab Marrakech w tabeli Botola Pro?
Kawkab Marrakech zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Botola Pro z dorobkiem 13 punktów po 6 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Kawkab Marrakech w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kawkab Marrakech na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kawkab Marrakech na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,5
- Strzały celne / mecz 4,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,83
- Czyste konta 50%
Strzelcy Kawkab Marrakech
-
Saleh Essallami 3

-
Ayoub Maamouri 2
-
Jawad Rhabra 1
-
Hamza Smaali 1

-
Mouhcine Rabja 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kawkab Marrakech i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kawkab Marrakech to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kawkab Marrakech - Wydad AC Po przerwie pada 38% bramek Kawkab Marrakech.Przebieg meczu Kawkab Marrakech i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
Gdy Kawkab Marrakech otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Kawkab Marrakech
75% bramek Kawkab Marrakech pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kawkab Marrakech zdobywa w sezonie średnio 2,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 2,17.
Aktualne serie Kawkab Marrakech
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Kawkab Marrakech, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
Kawkab Marrakech wygra mecz Kawkab Marrakech - Wydad AC Kawkab Marrakech nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Kawkab Marrakech
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Kawkab Marrakech padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kawkab Marrakech - Wydad AC Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Kawkab Marrakech.Kawkab Marrakech - faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kawkab Marrakech, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kawkab Marrakech zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Kawkab Marrakech wygra mecz Kawkab Marrakech - Wydad AC Kawkab Marrakech zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 100%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Kawkab Marrakech ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Kawkab Marrakech, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Kawkab Marrakech wygra drugą połowę meczu Kawkab Marrakech - Wydad AC Drugą połowę Kawkab Marrakech wygrywał w 1 z 6 meczów.Kawkab Marrakech - strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
Kawkab Marrakech oddaje 9,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kawkab Marrakech - Wydad AC Kawkab Marrakech oddaje 9,5 strzałów na mecz.Kawkab Marrakech - posiadanie piłki
- U siebie 54,0%
- Na wyjeździe 42,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Kawkab Marrakech utrzymuje przy piłce 48,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Kawkab Marrakech wygra mecz Kawkab Marrakech - Wydad AC Kawkab Marrakech utrzymuje średnio 48,3% posiadania piłki.Kawkab Marrakech - czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 3 z 3
- Stracone / mecz 0,83
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Kawkab Marrakech to 50% meczów sezonu (3 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Kawkab Marrakech - Wydad AC Czyste konto Kawkab Marrakech zachowuje w 50% meczów.Kawkab Marrakech - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,7
Kawkab Marrakech wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 8,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Kawkab Marrakech - kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Kawkab Marrakech ogląda średnio 3,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Kawkab Marrakech - 1,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Kawkab Marrakech według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 1,33 | 0,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Kawkab Marrakech zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Kawkab Marrakech na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,33 3,00 | 1,67 1,00 | 1,67 0,00 |
|
2.
|
1,33 2,33 | 0,33 2,67 | 0,33 1,00 |
|
3.
|
1,25 3,00 | 0,75 1,50 | 1,00 0,00 |
|
4.
|
2,33 1,00 | 1,33 1,33 | 0,67 1,67 |
|
5.
|
1,00 2,00 | 0,33 2,00 | 0,67 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Kawkab Marrakech
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kawkab Marrakech w tym sezonie
- Najwyższa wygrana CODM Meknès - Kawkab Marrakech 0:1 Botola Pro (Maroko), 3.10.2026
- Najwyższa porażka Kawkab Marrakech - Hassania Agadir 2:3 Botola Pro (Maroko), 27.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Kawkab Marrakech - Hassania Agadir 2:3, Botola Pro (Maroko), 27.09.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Widad Témara - Kawkab Marrakech 0:1, Botola Pro (Maroko), 18.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Rabja, Kawkab Marrakech - Ittihad Tanger 2:1, Botola Pro (Maroko), 10.10.2026
Jakie statystyki ma Kawkab Marrakech w tym sezonie?
Bilans Kawkab Marrakech w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-1-1 przy 8 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kawkab Marrakech - zawodnicy
Jak wygląda kadra Kawkab Marrakech w sezonie 2026/2027.
Kadra Kawkab Marrakech
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
31 | Maroko | 325 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 373' | 3 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Maroko | 325 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 475' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Maroko | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
29 | Maroko | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
33 | Maroko | 200 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 145' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
30 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
24 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Gibraltar | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Maroko | 400 tys. € | 20 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
31 | Maroko | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 527' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Maroko | 10 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 72' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
27 | Maroko | 175 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 1 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 26 |
![]() |
23 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
– | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
31 | Maroko | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
22 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
31 | Maroko | 325 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
27 | Maroko | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
28 | Francja | 325 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 485' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
25 | Gwinea | 250 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
28 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
30 | Maroko | 325 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
26 | Maroko | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 134' | 1 | 0 | |||||||
| 54 |
|
20 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
19 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Maroko | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
33 | Maroko | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
34 | Maroko | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
25 | Maroko | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Kawkab Marrakech
4,9 mln €
śr. 153 tys. € / zawodnika
Ile Kawkab Marrakech wydaje na pensje
20 tys. € rocznie
śr. 620 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Maroko (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kawkab Marrakech w sezonie 2026/2027
Kawkab Marrakech wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Kawkab Marrakech
Jak wygląda skład Kawkab Marrakech?
W wyjściowym ustawieniu Kawkab Marrakech między słupkami staje A. El Ouaad, a linię obrony najczęściej tworzą A. Bouallali, M. Rabja. W środku pola grają H. Rafa, H. Smaali, H. Abdallah, N. Khali oraz O. Mahrous, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Essallami, J. Ghabra oraz A. Maamouri. Trener Youssef Safri ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Botola Pro (Maroko) i pucharach.
Kawkab Marrakech - transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kawkab Marrakech w sezonie 2026/2027.
Kawkab Marrakech transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Paź 2026 |
|
Maroko | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Maroko | 22 |
|
za darmo | |
| 18 Wrz 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | – |
|
50 tys. € | |
| 14 Wrz 2026 |
![]() |
Maroko | 33 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Gwinea | 25 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Maroko | 34 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Maroko | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Maroko | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Maroko | 27 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Maroko | 25 |
|
55 tys. € |
Kluczowe transfery Kawkab Marrakech

Kawkab Marrakech bilans transferowy
- +107 tys. € 2026
- +400 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +67 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Kawkab Marrakech
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kawkab Marrakech w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kawkab Marrakech trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 55 tys. €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 162 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Ayoub Maamouri z Raja Casablanca za 55 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Nadir Lougmani do FAR Rabat za 112 tys. €.
Kawkab Marrakech - trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Kawkab Marrakech? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe - z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Kawkab Marrakech?
Klub piłkarski Kawkab Marrakech zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Maroka oraz Mistrzostwo Maroka. Ponadto triumfował w Puchar Konfederacji CAF.