Forma w lidze
Moghreb Tetouan w tabeli
15. miejsce / 3 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
6 meczów bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
0:3 bramki
0,00 gola/mecz
1 pkt
2:6 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Moghreb Tetouan
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Maroko | 24 | pomocnik | 6 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Maroko | 20 | pomocnik | 6 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Maroko | 24 | pomocnik | 6 | 0 € |
Przewidywany skład Moghreb Tetouan 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 13 |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 11 |
| ··· | |||||||
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | 7 |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | 3 |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | 1 |
Wyniki Moghreb Tetouan
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Wydad AC
1
Moghreb Tetouan
0
|
||
| Botola Pro (Maroko), 6. kolejka | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Moghreb Tetouan
0
Widad Témara
3
|
||
| Botola Pro (Maroko), 5. kolejka | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Difaa EL Jadida
4
Moghreb Tetouan
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 4. kolejka | |||
Terminarz Moghreb Tetouan
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
dziś
21:00
|
Moghreb Tetouan
CODM Meknès
|
||
| Botola Pro (Maroko), 7. kolejka | |||
|
21 Lis
16:00
|
Amal Tiznit
Moghreb Tetouan
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
|
24 Sty
16:00
|
Moghreb Tetouan
UTS Rabat
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
Ostatnie transfery Moghreb Tetouan
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 Wrz 2026 |
![]() |
Maroko |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo | |
| 09 Wrz 2026 |
![]() |
Maroko |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
|
za darmo |
Moghreb Tetouan to klub piłkarski z Maroka występujący w Botola Pro (Maroko). Swoim domowym obiektem jest Stade Saniat Rmel, który może pomieścić 15 000 widzów. Zespół prowadzi Amine El Karma. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Maroka.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Moghreb Tetouan?
Klub piłkarski Moghreb Tetouan zdobył w swojej historii 2 trofea - 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Maroka.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Moghreb Tetouan w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Moghreb Tetouan trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 275 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Hamza Darai do Union Military SC za 275 tys. €.
Które miejsce zajmuje Moghreb Tetouan w tabeli Botola Pro?
Moghreb Tetouan zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Botola Pro z dorobkiem 3 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Kawkab Marrakech wynosi 10 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 2:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Kiedy Moghreb Tetouan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Moghreb Tetouan to spotkanie z CODM Meknès, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Stade Saniat Rmel w ramach Botola Pro (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Moghreb Tetouan?
Ostatni mecz Moghreb Tetouan to porażka z Wydad AC 1:0 w Botola Pro, 31 października 2026. Bramkę zdobył Ganvoula (k.). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Moghreb Tetouan w tym sezonie?
Bilans Moghreb Tetouan w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-3-3 przy 2 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 4,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Moghreb Tetouan w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Moghreb Tetouan w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Moghreb Tetouan
Moghreb Tetouan terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
dziś
21:00
|
Moghreb Tetouan
CODM Meknès
|
U siebie Stade Saniat Rmel | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko), 7. kolejka | |||||
|
21 Lis
16:00
|
Amal Tiznit
Moghreb Tetouan
|
Wyjazd | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
24 Sty
16:00
|
Moghreb Tetouan
UTS Rabat
|
U siebie Stade Saniat Rmel | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
01 Lut
16:00
|
Kawkab Marrakech
Moghreb Tetouan
|
Wyjazd Stade de Marrakech | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
07 Lut
16:00
|
Maghreb Fès
Moghreb Tetouan
|
Wyjazd Complexe Sportif de Fès | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
14 Lut
16:00
|
Moghreb Tetouan
FAR Rabat
|
U siebie Stade Saniat Rmel | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
21 Lut
16:00
|
CR Khemis Zemamra
Moghreb Tetouan
|
Wyjazd Stade Ahmed Choukri | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
28 Lut
16:00
|
Moghreb Tetouan
Hassania Agadir
|
U siebie Stade Saniat Rmel | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
07 Mar
16:00
|
Raja Casablanca
Moghreb Tetouan
|
Wyjazd Stade Mohamed V | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
25 Kwi
17:00
|
Renaissance Berkane
Moghreb Tetouan
|
Wyjazd Stade Municipal de Berkane | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
Kiedy Moghreb Tetouan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Moghreb Tetouan to spotkanie z CODM Meknès, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Stade Saniat Rmel w ramach Botola Pro (7. kolejka).
Wyniki Moghreb Tetouan w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Moghreb Tetouan w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Moghreb Tetouan w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Moghreb Tetouan wyniki
| Data | Mecz | Ustawienie | Rożne | Kartki | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Wydad AC
1
Moghreb Tetouan
0
|
– | 2/6 | 2/5 | ||
| Botola Pro (Maroko), 6. kolejka | ||||||
|
24 Paź
Koniec
|
Moghreb Tetouan
0
Widad Témara
3
|
4-2-3-1 | 4/8 | 1/3 | ||
| Botola Pro (Maroko), 5. kolejka | ||||||
|
17 Paź
Koniec
|
Difaa EL Jadida
4
Moghreb Tetouan
1
|
4-2-3-1 | 2/7 | 1/6 | ||
| Botola Pro (Maroko), 4. kolejka | ||||||
|
09 Paź
Koniec
|
Moghreb Tetouan
0
FUS Rabat
0
|
4-2-3-1 | 2/6 | 0/1 | ||
| Botola Pro (Maroko), 3. kolejka | ||||||
|
02 Paź
Koniec
|
Ittihad Tanger
1
Moghreb Tetouan
1
|
3-4-2-1 | 3/10 | 3/5 | ||
| Botola Pro (Maroko), 2. kolejka | ||||||
|
27 Wrz
Koniec
|
Moghreb Tetouan
0
Renaissance Berkane
0
|
4-3-3 | 3/6 | 0/2 | ||
| Botola Pro (Maroko), 1. kolejka | ||||||
|
05 Lip
Koniec
|
Moghreb Tetouan
1
Stade Marocain
0
|
– | – | – | ||
| Botola 2 2025/2026, 30. kolejka | ||||||
|
27 Cze
Koniec
|
Racing de Casablanca
0
Moghreb Tetouan
2
|
– | 3/6 | 2/3 | ||
| Botola 2 2025/2026, 29. kolejka | ||||||
|
20 Cze
Koniec
|
Moghreb Tetouan
3
Amal Tiznit
1
|
– | – | – | ||
| Botola 2 2025/2026, 28. kolejka | ||||||
|
13 Cze
Koniec
|
Chabab Ben Guerir
0
Moghreb Tetouan
0
|
– | 1/9 | 1/3 | ||
| Botola 2 2025/2026, 27. kolejka | ||||||
Moghreb Tetouan ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 - w 3 z 5 meczów, ze średnią 0,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Moghreb Tetouan zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Moghreb Tetouan?
Ostatni mecz Moghreb Tetouan to porażka z Wydad AC 1:0 w Botola Pro, 31 października 2026. Bramkę zdobył Ganvoula (k.). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Moghreb Tetouan - tabela Botola Pro (Maroko)
Jakie miejsce w tabeli Botola Pro (Maroko) zajmuje Moghreb Tetouan w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ittihad Tanger
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 2 |
FAR Rabat
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 3 |
Wydad AC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 4 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 5 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 6 |
CODM Meknès
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Widad Témara
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 13 |
Hassania Agadir
|
3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | |
| 14 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:3 | -3 | 2 | |
| 15 |
Amal Tiznit
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 0 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 9 | |
| 2 |
CODM Meknès
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 3 |
Hassania Agadir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 4 |
Amal Tiznit
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 5 |
Wydad AC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 6 | |
| 6 |
Widad Témara
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 12 |
Ittihad Tanger
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 13 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 14 |
FAR Rabat
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 15 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Moghreb Tetouan w tabeli Botola Pro?
Moghreb Tetouan zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Botola Pro z dorobkiem 3 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Kawkab Marrakech wynosi 10 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 2:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Moghreb Tetouan w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Moghreb Tetouan na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Moghreb Tetouan na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 4,8
- Strzały celne / mecz 2,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 33%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Moghreb Tetouan i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Moghreb Tetouan to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Moghreb Tetouan - CODM Meknès Po przerwie pada 0% bramek Moghreb Tetouan.Przebieg meczu Moghreb Tetouan i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Moghreb Tetouan nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Moghreb Tetouan
100% bramek Moghreb Tetouan pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Moghreb Tetouan zdobywa w sezonie średnio 0,50 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Moghreb Tetouan
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Moghreb Tetouan, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
Moghreb Tetouan wygra mecz Moghreb Tetouan - CODM Meknès Moghreb Tetouan przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Moghreb Tetouan
- Powyżej 0,5 67%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Moghreb Tetouan padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Moghreb Tetouan - CODM Meknès Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Moghreb Tetouan.Moghreb Tetouan - faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Moghreb Tetouan, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Moghreb Tetouan zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Moghreb Tetouan wygra mecz Moghreb Tetouan - CODM Meknès Moghreb Tetouan zdobywa u siebie 22% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Moghreb Tetouan ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 0% goli Moghreb Tetouan, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Moghreb Tetouan wygra drugą połowę meczu Moghreb Tetouan - CODM Meknès Drugą połowę Moghreb Tetouan wygrywał w 0 z 6 meczów.Moghreb Tetouan - strzały
- Celne / mecz 2,2
- Niecelne / mecz 2,7
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 14,5
Moghreb Tetouan oddaje 4,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 14,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Moghreb Tetouan - CODM Meknès Moghreb Tetouan oddaje 4,8 strzałów na mecz.Moghreb Tetouan - posiadanie piłki
- U siebie 41,7%
- Na wyjeździe 39,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Moghreb Tetouan utrzymuje przy piłce 40,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Moghreb Tetouan wygra mecz Moghreb Tetouan - CODM Meknès Moghreb Tetouan utrzymuje średnio 40,5% posiadania piłki.Moghreb Tetouan - czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Moghreb Tetouan to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Moghreb Tetouan - CODM Meknès Czyste konto Moghreb Tetouan zachowuje w 33% meczów.Moghreb Tetouan - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 17%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,3
Moghreb Tetouan wykonuje średnio 2,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 17% spotkań.
Moghreb Tetouan - kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 33%
Moghreb Tetouan ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Moghreb Tetouan - 2,5.
Moghreb Tetouan według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,33 | 1,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Moghreb Tetouan zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Moghreb Tetouan na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,33 1,33 | 0,67 0,67 | 0,67 0,67 |
|
13.
|
1,00 1,33 | 0,50 0,67 | 1,00 0,67 |
|
14.
|
0,00 2,33 | 1,00 1,33 | 2,75 0,33 |
|
15.
|
0,67 0,33 | 0,00 0,67 | 1,00 2,00 |
|
16.
|
0,00 0,25 | 1,00 0,75 | 3,00 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Moghreb Tetouan
Skrajne wyniki i osiągnięcia Moghreb Tetouan w tym sezonie
- Najwyższa porażka Difaa EL Jadida - Moghreb Tetouan 4:1 Botola Pro (Maroko), 17.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Difaa EL Jadida - Moghreb Tetouan 4:1, Botola Pro (Maroko), 17.10.2026
- Najszybsza bramka 34. minuta Karmoun, Ittihad Tanger - Moghreb Tetouan 1:1, Botola Pro (Maroko), 2.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 45+2 minuta Kassou, Difaa EL Jadida - Moghreb Tetouan 4:1, Botola Pro (Maroko), 17.10.2026
Jakie statystyki ma Moghreb Tetouan w tym sezonie?
Bilans Moghreb Tetouan w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-3-3 przy 2 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 4,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Moghreb Tetouan - zawodnicy
Jak wygląda kadra Moghreb Tetouan w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Moghreb Tetouan 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Moghreb Tetouan
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
38 | Maroko | 750 tys. € | 1,1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Maroko | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Maroko | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
25 | Maroko | 375 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Ghana | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
32 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
36 | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | ||||||||
| 77 |
![]() |
27 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
21 | Maroko | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
24 | Maroko | 0 € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Holandia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Maroko | – | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 507' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Tunezja | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Maroko | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
31 | Maroko | 0 € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 505' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
26 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 64 |
![]() |
24 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 74 |
|
32 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
37 | Egipt | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
26 | Maroko | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Moghreb Tetouan
2,7 mln €
śr. 117 tys. € / zawodnika
Ile Moghreb Tetouan wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 47 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Maroko (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Moghreb Tetouan w sezonie 2026/2027
Moghreb Tetouan wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Moghreb Tetouan
Moghreb Tetouan - transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Moghreb Tetouan w sezonie 2026/2027.
Moghreb Tetouan transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 Wrz 2026 |
![]() |
Maroko | – |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Maroko | 32 |
|
za darmo | |
| 09 Wrz 2026 |
![]() |
Maroko | – |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | 27 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Maroko | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Maroko | 38 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Maroko | 28 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Maroko | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Maroko | 32 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Egipt | 37 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Moghreb Tetouan


Moghreb Tetouan bilans transferowy
- +275 tys. € 2026
- +105 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Moghreb Tetouan

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Moghreb Tetouan w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Moghreb Tetouan trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 275 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Hamza Darai do Union Military SC za 275 tys. €.
Moghreb Tetouan - trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Moghreb Tetouan? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe - z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Moghreb Tetouan?
Klub piłkarski Moghreb Tetouan zdobył w swojej historii 2 trofea - 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Maroka.