Forma w lidze
Wydad AC w tabeli
3. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
5 meczów bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
3:4 bramki
0,75 gola/mecz
6 pkt
3:0 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Wydad AC
Wartość drużyny: 13,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | DR Konga | 30 | napastnik | 6 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Maroko | 31 | obrońca | 6 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Maroko | 28 | obrońca | 6 | 375 tys. € |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 13 |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 11 |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 11 |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 10 |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 9 |
Wyniki Wydad AC
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Wydad AC
1
Moghreb Tetouan
0
|
||
| Botola Pro (Maroko), 6. kolejka | |||
|
24 Paź
Koniec
|
UTS Rabat
0
Wydad AC
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 5. kolejka | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Wydad AC
1
Amal Tiznit
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 4. kolejka | |||
Terminarz Wydad AC
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
dziś
17:00
|
Kawkab Marrakech
Wydad AC
|
||
| Botola Pro (Maroko), 7. kolejka | |||
|
21 Lis
16:00
|
Wydad AC
FAR Rabat
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
|
24 Sty
16:00
|
CR Khemis Zemamra
Wydad AC
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
Ostatnie transfery Wydad AC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Wrz 2026 |
|
Maroko |
![]() |
za darmo | |
| 22 Wrz 2026 |
|
DR Konga |
|
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Holandia |
![]() |
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Burkina-Faso |
|
za darmo |
Wydad AC to klub piłkarski z Maroka występujący w Botola Pro (Maroko). Swoim domowym obiektem jest Stade Mohamed V, który może pomieścić 45 891 widzów. Zespół prowadzi Nasreddine Nabi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 13,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Maroka.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Wydad AC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Wydad AC trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 287 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Soufiane Hetli z Telstar za 250 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Walid Sabbar do Khalidiya za 87 tys. €.
Które miejsce zajmuje Wydad AC w tabeli Botola Pro?
Wydad AC zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Botola Pro z dorobkiem 11 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Kawkab Marrakech wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Wydad AC?
W wyjściowym ustawieniu Wydad AC między słupkami staje R. Ghanimi, a linię obrony najczęściej tworzą Yahia Attiyat Allah, I. Dayo, M. Moufid oraz S. Moussaddaq. W środku pola grają J. Bakasu, Aymane El Hassouni, H. Hamani, K. Adil oraz O. Zemraoui, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Ganvoula. Trener Nasreddine Nabi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Botola Pro (Maroko) i pucharach.
Kiedy Wydad AC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wydad AC to spotkanie z Kawkab Marrakech, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stade de Marrakech w ramach Botola Pro (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wydad AC?
Ostatni mecz Wydad AC to wygrana z Moghreb Tetouan 1:0 w Botola Pro, 31 października 2026. Bramkę zdobył Ganvoula (k.). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Wydad AC w tym sezonie?
Bilans Wydad AC w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-2-1 przy 6 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Wydad AC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Wydad AC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Wydad AC
Wydad AC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
dziś
17:00
|
Kawkab Marrakech
Wydad AC
|
Wyjazd Stade de Marrakech | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko), 7. kolejka | |||||
|
21 Lis
16:00
|
Wydad AC
FAR Rabat
|
U siebie Stade Mohamed V | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
24 Sty
16:00
|
CR Khemis Zemamra
Wydad AC
|
Wyjazd Stade Ahmed Choukri | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
01 Lut
16:00
|
Wydad AC
Maghreb Fès
|
U siebie Stade Mohamed V | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
07 Lut
16:00
|
Raja Casablanca
Wydad AC
|
Wyjazd Stade Mohamed V | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
14 Lut
16:00
|
Wydad AC
Hassania Agadir
|
U siebie Stade Mohamed V | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
21 Lut
16:00
|
Renaissance Berkane
Wydad AC
|
Wyjazd Stade Municipal de Berkane | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
28 Lut
16:00
|
Wydad AC
Ittihad Tanger
|
U siebie Stade Mohamed V | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
07 Mar
16:00
|
FUS Rabat
Wydad AC
|
Wyjazd Stade Prince Moulay El Hassan | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
25 Kwi
17:00
|
Widad Témara
Wydad AC
|
Wyjazd Stade Municipal de Témara | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
Kiedy Wydad AC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wydad AC to spotkanie z Kawkab Marrakech, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stade de Marrakech w ramach Botola Pro (7. kolejka).
Wyniki Wydad AC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Wydad AC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Wydad AC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Wydad AC wyniki
| Data | Mecz | Ustawienie | Rożne | Kartki | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Wydad AC
1
Moghreb Tetouan
0
|
– | 4/6 | 3/5 | ||
| Botola Pro (Maroko), 6. kolejka | ||||||
|
24 Paź
Koniec
|
UTS Rabat
0
Wydad AC
1
|
4-2-3-1 | 4/11 | 4/5 | ||
| Botola Pro (Maroko), 5. kolejka | ||||||
|
18 Paź
Koniec
|
Wydad AC
1
Amal Tiznit
1
|
4-2-3-1 | 10/12 | 0/1 | ||
| Botola Pro (Maroko), 4. kolejka | ||||||
|
11 Paź
Koniec
|
Wydad AC
0
CODM Meknès
0
|
4-2-3-1 | 4/7 | 2/6 | ||
| Botola Pro (Maroko), 3. kolejka | ||||||
|
03 Paź
Koniec
|
Difaa EL Jadida
0
Wydad AC
2
|
4-1-4-1 | 3/10 | 3/7 | ||
| Botola Pro (Maroko), 2. kolejka | ||||||
|
26 Wrz
Koniec
|
Wydad AC
1
Widad Témara
3
|
4-3-3 | 5/6 | 1/5 | ||
| Botola Pro (Maroko), 1. kolejka | ||||||
|
05 Lip
Koniec
|
Wydad AC
1
UTS Rabat
2
|
4-2-3-1 | 3/8 | 3/7 | ||
| Botola Pro (Maroko) 2025/2026, 30. kolejka | ||||||
|
02 Lip
Koniec
|
Renaissance Berkane
2
Wydad AC
0
|
4-2-3-1 | 4/7 | 1/1 | ||
| Botola Pro (Maroko) 2025/2026, 29. kolejka | ||||||
|
28 Cze
Koniec
|
Wydad AC
1
Olympique Dcheïra
3
|
4-3-3 | 6/8 | 0/3 | ||
| Botola Pro (Maroko) 2025/2026, 28. kolejka | ||||||
|
25 Cze
Koniec
|
Wydad AC
0
Maghreb Fès
1
|
4-2-3-1 | 4/5 | 4/6 | ||
| Botola Pro (Maroko) 2025/2026, 27. kolejka | ||||||
Wydad AC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 - w 3 z 5 meczów, ze średnią 1,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Wydad AC zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wydad AC?
Ostatni mecz Wydad AC to wygrana z Moghreb Tetouan 1:0 w Botola Pro, 31 października 2026. Bramkę zdobył Ganvoula (k.). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Wydad AC - tabela Botola Pro (Maroko)
Jakie miejsce w tabeli Botola Pro (Maroko) zajmuje Wydad AC w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ittihad Tanger
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 2 |
FAR Rabat
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 3 |
Wydad AC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 4 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 5 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 6 |
CODM Meknès
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Widad Témara
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 13 |
Hassania Agadir
|
3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | |
| 14 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:3 | -3 | 2 | |
| 15 |
Amal Tiznit
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 0 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 9 | |
| 2 |
CODM Meknès
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 3 |
Hassania Agadir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 4 |
Amal Tiznit
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 5 |
Wydad AC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 6 | |
| 6 |
Widad Témara
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 12 |
Ittihad Tanger
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 13 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 14 |
FAR Rabat
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 15 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Wydad AC w tabeli Botola Pro?
Wydad AC zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Botola Pro z dorobkiem 11 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Kawkab Marrakech wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Wydad AC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Wydad AC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Wydad AC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,7
- Strzały celne / mecz 3,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 67%
Strzelcy Wydad AC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Wydad AC i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Wydad AC to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kawkab Marrakech - Wydad AC Po przerwie pada 50% bramek Wydad AC.Przebieg meczu Wydad AC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Wydad AC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Wydad AC
33% bramek Wydad AC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 67% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Wydad AC zdobywa w sezonie średnio 1,83 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,83.
Aktualne serie Wydad AC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Wydad AC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
Wydad AC wygra mecz Kawkab Marrakech - Wydad AC Wydad AC nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Wydad AC
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 17%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 17% meczów Wydad AC padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kawkab Marrakech - Wydad AC Powyżej 2,5 bramki padło w 17% meczów Wydad AC.Wydad AC - faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Wydad AC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Wydad AC zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Wydad AC wygra mecz Kawkab Marrakech - Wydad AC Wydad AC zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 100%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Wydad AC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Wydad AC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Wydad AC wygra drugą połowę meczu Kawkab Marrakech - Wydad AC Drugą połowę Wydad AC wygrywał w 1 z 6 meczów.Wydad AC - strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 7,7
- Celność strzałów 28%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 10,7
Wydad AC oddaje 10,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 28% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kawkab Marrakech - Wydad AC Wydad AC oddaje 10,7 strzałów na mecz.Wydad AC - posiadanie piłki
- U siebie 60,8%
- Na wyjeździe 46,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 6
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 6 meczów. Średnio Wydad AC utrzymuje przy piłce 55,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Wydad AC wygra mecz Kawkab Marrakech - Wydad AC Wydad AC utrzymuje średnio 55,8% posiadania piłki.Wydad AC - czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 2 z 2
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Wydad AC to 67% meczów sezonu (4 z 6), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Kawkab Marrakech - Wydad AC Czyste konto Wydad AC zachowuje w 67% meczów.Wydad AC - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Wydad AC wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Wydad AC - kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 83%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 17%
Wydad AC ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Wydad AC - 2,5.
Wydad AC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Wydad AC zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Wydad AC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,33 3,00 | 1,67 1,00 | 1,67 0,00 |
|
2.
|
1,33 2,33 | 0,33 2,67 | 0,33 1,00 |
|
3.
|
1,25 3,00 | 0,75 1,50 | 1,00 0,00 |
|
4.
|
2,33 1,00 | 1,33 1,33 | 0,67 1,67 |
|
5.
|
1,00 2,00 | 0,33 2,00 | 0,67 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Wydad AC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Wydad AC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Difaa EL Jadida - Wydad AC 0:2 Botola Pro (Maroko), 3.10.2026
- Najwyższa porażka Wydad AC - Widad Témara 1:3 Botola Pro (Maroko), 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Wydad AC - Widad Témara 1:3, Botola Pro (Maroko), 26.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta El Hassouni, UTS Rabat - Wydad AC 0:1, Botola Pro (Maroko), 24.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 81. minuta Ganvoula, Wydad AC - Widad Témara 1:3, Botola Pro (Maroko), 26.09.2026
Jakie statystyki ma Wydad AC w tym sezonie?
Bilans Wydad AC w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-2-1 przy 6 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wydad AC - zawodnicy
Jak wygląda kadra Wydad AC w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Wydad AC
-
Guilherme Ferreira Obrońca Naciągnięcie więzadła krzyżowego pauzuje od 185 dniopuszczone: 20 meczów
Kadra Wydad AC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
– | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 0 |
|
25 | Holandia | 450 tys. € | 120 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
33 | RPA | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
30 | Maroko | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
20 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
31 | Maroko | 1,4 mln € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 377' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
30 | DR Konga | 900 tys. € | 1,5 mln € | 6 | 100% | 4 | 0 | 465' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
31 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
28 | Maroko | 700 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 126' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
19 | Boliwia | 900 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
30 | Burkina-Faso | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
20 | Tanzania | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
26 | Maroko | 275 tys. € | 78 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
26 | Maroko | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 5 |
|
35 | Maroko | 800 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 60' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
21 | Maroko | 450 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 249' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
21 | Brazylia | 200 tys. € | 63 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
27 | Jordania | 600 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Maroko | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
24 | Maroko | 650 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 451' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
28 | Maroko | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
22 | Brazylia | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
18 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
21 | 10 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
26 | Maroko | 1 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 530' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Maroko | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
29 | Maroko | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Maroko | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
22 | Maroko | 2,2 mln € | 132 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
28 | Maroko | 375 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
30 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
26 | Brazylia | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
31 | Maroko | 800 tys. € | 580 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
25 | Maroko | 250 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
35 | Burkina-Faso | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
29 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Maroko | 350 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
28 | Maroko | 1,5 mln € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
23 | Maroko | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Wydad AC
17,9 mln €
śr. 437 tys. € / zawodnika
Ile Wydad AC wydaje na pensje
2,5 mln € rocznie
śr. 60 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Maroko (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Wydad AC w sezonie 2026/2027
Wydad AC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Wydad AC
Jak wygląda skład Wydad AC?
W wyjściowym ustawieniu Wydad AC między słupkami staje R. Ghanimi, a linię obrony najczęściej tworzą Yahia Attiyat Allah, I. Dayo, M. Moufid oraz S. Moussaddaq. W środku pola grają J. Bakasu, Aymane El Hassouni, H. Hamani, K. Adil oraz O. Zemraoui, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Ganvoula. Trener Nasreddine Nabi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Botola Pro (Maroko) i pucharach.
Wydad AC - transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Wydad AC w sezonie 2026/2027.
Wydad AC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Wrz 2026 |
|
Maroko | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Wrz 2026 |
|
DR Konga | 30 |
|
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Holandia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Burkina-Faso | 35 |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Botswana | 30 |
|
za darmo | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Maroko | 33 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Maroko | 34 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Belgia | 25 |
|
80 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Maroko | 39 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Maroko | 31 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Wydad AC
Wydad AC bilans transferowy
- +288 tys. € 2026
- -1,2 mln € 2025
- -632 tys. € 2024
- -191 tys. € 2023
- +1,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Wydad AC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Wydad AC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Wydad AC trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 287 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Soufiane Hetli z Telstar za 250 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Walid Sabbar do Khalidiya za 87 tys. €.
