Forma w lidze
FAR Rabat w tabeli
9. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
4:2 bramki
1,33 gola/mecz
2 pkt
2:2 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FAR Rabat
Wartość drużyny: 9,3 mln €Przewidywany skład FAR Rabat 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 13 |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 11 |
| ··· | |||||||
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 8 |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 8 |
Wyniki FAR Rabat
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
04 Lis
Koniec
|
FAR Rabat
1
Raja Casablanca
2
|
||
| Botola Pro (Maroko), 1. kolejka | |||
|
01 Lis
Koniec
|
CODM Meknès
0
FAR Rabat
0
|
||
| Botola Pro (Maroko), 6. kolejka | |||
|
28 Paź
Koniec
|
FAR Rabat
2
Ittihad Tanger
0
|
||
| Botola Pro (Maroko), 5. kolejka | |||
Terminarz FAR Rabat
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
08 Lis
19:00
|
FAR Rabat
Difaa EL Jadida
|
||
| Botola Pro (Maroko), 7. kolejka | |||
|
21 Lis
16:00
|
Wydad AC
FAR Rabat
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
|
24 Sty
16:00
|
FAR Rabat
Kawkab Marrakech
|
||
| Botola Pro (Maroko) | |||
Ostatnie transfery FAR Rabat
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Tunezja |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Maroko |
![]() |
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Uganda |
![]() |
385 tys. € | |
| 03 Sie 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo |
FAR Rabat to klub piłkarski z Maroka występujący w Botola Pro (Maroko). Swoim domowym obiektem jest Stade Prince Moulay Abdallah, który może pomieścić 68 700 widzów. Zespół prowadzi Pedro Soares Goncalves. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 9,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Maroka.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FAR Rabat w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FAR Rabat trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 967 tys. €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 2,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Salaheddine Errahouli z Olympique Safi za 470 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mohamed Rabie Hrimat do Al Shamal za 2,2 mln €.
Które miejsce zajmuje FAR Rabat w tabeli Botola Pro?
FAR Rabat zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Botola Pro z dorobkiem 8 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Kawkab Marrakech wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład FAR Rabat?
W wyjściowym ustawieniu FAR Rabat między słupkami staje A. Tagnaouti, a linię obrony najczęściej tworzą N. Marmouk, M. Louadni, J. Ech-Chammakh oraz A. Carneiro. W środku pola grają A. Bach, Z. Derrag oraz Khalid Ait Ouarkhane, a za skuteczność w ataku odpowiadają Youssef Fahli Al, M. Ndockyt oraz A. Hammoudan. Trener Pedro Soares Goncalves ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Botola Pro (Maroko) i pucharach.
Kiedy FAR Rabat gra następny mecz?
Najbliższy mecz FAR Rabat to spotkanie z Difaa EL Jadida, które odbędzie się 8 listopada 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Stade Prince Moulay Abdallah w ramach Botola Pro (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FAR Rabat?
Ostatni mecz FAR Rabat to porażka z Raja Casablanca 1:2 w Botola Pro, 4 listopada 2026. Bramki zdobyli Khafi, Youssef Fahli Al oraz Ennaffati. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FAR Rabat w tym sezonie?
Bilans FAR Rabat w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-2-1 przy 6 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FAR Rabat w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra FAR Rabat w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań FAR Rabat
FAR Rabat terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
08 Lis
19:00
|
FAR Rabat
Difaa EL Jadida
|
U siebie Stade Prince Moulay Abdallah | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko), 7. kolejka | |||||
|
21 Lis
16:00
|
Wydad AC
FAR Rabat
|
Wyjazd Stade Mohamed V | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
24 Sty
16:00
|
FAR Rabat
Kawkab Marrakech
|
U siebie Stade Prince Moulay Abdallah | Trudny | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
01 Lut
16:00
|
UTS Rabat
FAR Rabat
|
Wyjazd Terrain Filine | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
07 Lut
16:00
|
FAR Rabat
Amal Tiznit
|
U siebie Stade Prince Moulay Abdallah | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
14 Lut
16:00
|
Moghreb Tetouan
FAR Rabat
|
Wyjazd Stade Saniat Rmel | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
21 Lut
16:00
|
FUS Rabat
FAR Rabat
|
Wyjazd Stade Prince Moulay El Hassan | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
28 Lut
16:00
|
FAR Rabat
Maghreb Fès
|
U siebie Stade Prince Moulay Abdallah | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
07 Mar
16:00
|
CR Khemis Zemamra
FAR Rabat
|
Wyjazd Stade Ahmed Choukri | Łatwy | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
|
25 Kwi
17:00
|
Raja Casablanca
FAR Rabat
|
Wyjazd Stade Mohamed V | Umiarkowany | ||
| Botola Pro (Maroko) | |||||
Kiedy FAR Rabat gra następny mecz?
Najbliższy mecz FAR Rabat to spotkanie z Difaa EL Jadida, które odbędzie się 8 listopada 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Stade Prince Moulay Abdallah w ramach Botola Pro (7. kolejka).
Wyniki FAR Rabat w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FAR Rabat w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FAR Rabat w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FAR Rabat wyniki
| Data | Mecz | Ustawienie | Rożne | Kartki | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
Koniec
|
FAR Rabat
1
Raja Casablanca
2
|
4-3-3 | 13/14 | 2/5 | ||
| Botola Pro (Maroko), 1. kolejka | ||||||
|
01 Lis
Koniec
|
CODM Meknès
0
FAR Rabat
0
|
4-3-3 | 4/7 | 3/5 | ||
| Botola Pro (Maroko), 6. kolejka | ||||||
|
28 Paź
Koniec
|
FAR Rabat
2
Ittihad Tanger
0
|
4-3-3 | 8/10 | 4/6 | ||
| Botola Pro (Maroko), 5. kolejka | ||||||
|
12 Paź
Koniec
|
Hassania Agadir
2
FAR Rabat
2
|
4-3-3 | 4/7 | 1/1 | ||
| Botola Pro (Maroko), 4. kolejka | ||||||
|
08 Paź
Koniec
|
FAR Rabat
1
Widad Témara
0
|
4-3-3 | 4/8 | 1/3 | ||
| Botola Pro (Maroko), 3. kolejka | ||||||
|
08 Lip
Koniec
|
FAR Rabat
2
Stade Marocain
1
|
– | 6/8 | 2/3 | ||
| Puchar Maroka, 1/16 finału | ||||||
|
05 Lip
Koniec
|
FAR Rabat
0
CR Khemis Zemamra
0
|
4-2-3-1 | 0/0 | 0/2 | ||
| Botola Pro (Maroko) 2025/2026, 30. kolejka | ||||||
|
02 Lip
Koniec
|
CODM Meknès
3
FAR Rabat
2
|
4-2-3-1 | 7/10 | 3/6 | ||
| Botola Pro (Maroko) 2025/2026, 29. kolejka | ||||||
|
28 Cze
Koniec
|
FAR Rabat
2
UTS Rabat
2
|
4-2-3-1 | 3/4 | 2/5 | ||
| Botola Pro (Maroko) 2025/2026, 28. kolejka | ||||||
|
25 Cze
Koniec
|
Renaissance Berkane
2
FAR Rabat
2
|
4-2-3-1 | 1/8 | 4/7 | ||
| Botola Pro (Maroko) 2025/2026, 27. kolejka | ||||||
FAR Rabat ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 - w 5 z 5 meczów, ze średnią 1,60 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FAR Rabat?
Ostatni mecz FAR Rabat to porażka z Raja Casablanca 1:2 w Botola Pro, 4 listopada 2026. Bramki zdobyli Khafi, Youssef Fahli Al oraz Ennaffati. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FAR Rabat - tabela Botola Pro (Maroko)
Jakie miejsce w tabeli Botola Pro (Maroko) zajmuje FAR Rabat w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ittihad Tanger
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 2 |
FAR Rabat
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 3 |
Wydad AC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 4 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 5 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 6 |
CODM Meknès
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Widad Témara
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 13 |
Hassania Agadir
|
3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | |
| 14 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:3 | -3 | 2 | |
| 15 |
Amal Tiznit
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 0 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 9 | |
| 2 |
CODM Meknès
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 3 |
Hassania Agadir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 4 |
Amal Tiznit
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 5 |
Wydad AC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 6 | |
| 6 |
Widad Témara
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 12 |
Ittihad Tanger
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 13 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 14 |
FAR Rabat
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 15 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje FAR Rabat w tabeli Botola Pro?
FAR Rabat zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Botola Pro z dorobkiem 8 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Kawkab Marrakech wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki FAR Rabat w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FAR Rabat na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FAR Rabat na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,8
- Strzały celne / mecz 6,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,80
- Czyste konta 60%
Strzelcy FAR Rabat
-
Youssef Fahli Al 4

-
Anas Bach 1
-
Abdelfettah Hadraf 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki FAR Rabat i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FAR Rabat to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FAR Rabat - Difaa EL Jadida Po przerwie pada 67% bramek FAR Rabat.Przebieg meczu FAR Rabat i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy FAR Rabat otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla FAR Rabat
50% bramek FAR Rabat pada z gry. Z karnych odpowiadają za 50% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FAR Rabat zdobywa w sezonie średnio 1,60 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie FAR Rabat
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów FAR Rabat, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
FAR Rabat wygra mecz FAR Rabat - Difaa EL Jadida FAR Rabat przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach FAR Rabat
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów FAR Rabat padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FAR Rabat - Difaa EL Jadida Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów FAR Rabat.FAR Rabat - faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FAR Rabat, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FAR Rabat zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
FAR Rabat wygra mecz FAR Rabat - Difaa EL Jadida FAR Rabat zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach FAR Rabat ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli FAR Rabat, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
FAR Rabat wygra drugą połowę meczu FAR Rabat - Difaa EL Jadida Drugą połowę FAR Rabat wygrywał w 2 z 5 meczów.FAR Rabat - strzały
- Celne / mecz 6,8
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 10,7
FAR Rabat oddaje 12,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FAR Rabat - Difaa EL Jadida FAR Rabat oddaje 12,8 strzałów na mecz.FAR Rabat - posiadanie piłki
- U siebie 64,0%
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 5
- Najniższe w sezonie 48%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 5 meczów. Średnio FAR Rabat utrzymuje przy piłce 58,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 48%.
FAR Rabat wygra mecz FAR Rabat - Difaa EL Jadida FAR Rabat utrzymuje średnio 58,8% posiadania piłki.FAR Rabat - czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 0,80
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto FAR Rabat to 60% meczów sezonu (3 z 5), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu FAR Rabat - Difaa EL Jadida Czyste konto FAR Rabat zachowuje w 60% meczów.FAR Rabat - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 8,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
FAR Rabat wykonuje średnio 6,6 rzutów rożnych na mecz wobec 2,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
FAR Rabat - kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 0%
FAR Rabat ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale FAR Rabat - 1,6.
FAR Rabat według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,50 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz FAR Rabat zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
FAR Rabat na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,00 1,25 | 1,00 0,75 | 0,50 1,00 |
|
8.
|
2,00 1,00 | 2,00 0,50 | 1,00 0,50 |
|
9.
|
2,00 1,00 | 1,33 1,00 | 0,67 1,00 |
|
10.
|
1,00 2,00 | 1,75 3,00 | 2,50 1,50 |
|
11.
|
1,67 1,00 | 0,67 1,00 | 0,33 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach FAR Rabat
Skrajne wyniki i osiągnięcia FAR Rabat w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FAR Rabat - Ittihad Tanger 2:0 Botola Pro (Maroko), 28.10.2026
- Najwyższa porażka FAR Rabat - Raja Casablanca 1:2 Botola Pro (Maroko), 4.11.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Hassania Agadir - FAR Rabat 2:2, Botola Pro (Maroko), 12.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Bach, Hassania Agadir - FAR Rabat 2:2, Botola Pro (Maroko), 12.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Hadraf, FAR Rabat - Ittihad Tanger 2:0, Botola Pro (Maroko), 28.10.2026
Jakie statystyki ma FAR Rabat w tym sezonie?
Bilans FAR Rabat w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-2-1 przy 6 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FAR Rabat - zawodnicy
Jak wygląda kadra FAR Rabat w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład FAR Rabat 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra FAR Rabat
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | DR Konga | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
29 | Maroko | – | – | 5 | 100% | 4 | 0 | 440' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Maroko | 250 tys. € | 182 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 154' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
35 | Maroko | 600 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 292' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Maroko | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
26 | Uganda | 500 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 68' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Maroko | 300 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 224' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
25 | Maroko | 375 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Maroko | 550 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
28 | Maroko | 1,5 mln € | – | 5 | 100% | 1 | 2 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Maroko | 900 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 198' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Maroko | 900 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 238' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
35 | Maroko | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
28 | Kongo | 400 tys. € | 95 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 298' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Maroko | 550 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 108' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Maroko | 550 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 191' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Maroko | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
31 | Angola | 500 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 293' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
31 | Maroko | 600 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
28 | Maroko | 0 € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Maroko | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
30 | Maroko | 1 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry FAR Rabat
10,6 mln €
śr. 482 tys. € / zawodnika
Ile FAR Rabat wydaje na pensje
277 tys. € rocznie
śr. 13 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Maroko (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FAR Rabat w sezonie 2026/2027
FAR Rabat wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FAR Rabat
Jak wygląda skład FAR Rabat?
W wyjściowym ustawieniu FAR Rabat między słupkami staje A. Tagnaouti, a linię obrony najczęściej tworzą N. Marmouk, M. Louadni, J. Ech-Chammakh oraz A. Carneiro. W środku pola grają A. Bach, Z. Derrag oraz Khalid Ait Ouarkhane, a za skuteczność w ataku odpowiadają Youssef Fahli Al, M. Ndockyt oraz A. Hammoudan. Trener Pedro Soares Goncalves ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Botola Pro (Maroko) i pucharach.
FAR Rabat - transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FAR Rabat w sezonie 2026/2027.
FAR Rabat transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Tunezja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Maroko | 24 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Uganda | 26 |
![]() |
385 tys. € | |
| 03 Sie 2026 |
|
Maroko | 25 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Maroko | 39 |
![]() |
koniec kariery | |
| 27 Lip 2026 |
|
Maroko | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Maroko | 24 |
|
112 tys. € | |
| 23 Lip 2026 |
|
Mauritania | 25 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Kongo | 28 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Maroko | – |
|
za darmo |
Kluczowe transfery FAR Rabat
FAR Rabat bilans transferowy
- +1,2 mln € 2026
- +3,5 mln € 2025
- +2,2 mln € 2024
- +1,9 mln € 2023
- +166 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii FAR Rabat
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FAR Rabat w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FAR Rabat trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 967 tys. €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 2,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Salaheddine Errahouli z Olympique Safi za 470 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mohamed Rabie Hrimat do Al Shamal za 2,2 mln €.