UTS Rabat - Renaissance Berkane wynik meczu 0:0
UTS Rabat - Renaissance Berkane (08.10.2026) wynik meczu 0:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie UTS Rabat | 0 min |
|---|---|
| Remis | 90 min |
| Prowadzenie Renaissance Berkane | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki UTS Rabat Chaynane 70' | 1 |
| Kartki Renaissance Berkane 34', Youssef Ait Bennasser 85' | 2 |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | The Botola Pro 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 3. kolejka |
| Data | 08.10.2026, 18:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 21°C |
Statystyki
Pełne statystyki meczu UTS Rabat - Renaissance Berkane z 08.10.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz UTS Rabat vs Renaissance Berkane
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy









Składy
UTS Rabat
- Śr. wiek
- 25,9
- Śr. wzrost
- 185 cm
- Skład
- oficjalny
-
1 Reda Asmama bramkarz 50 tys. € 24 l. 186 cm 7
-
15 Hamza Regragui obrońca 350 tys. € 29 l. 190 cm 5
-
3 Anas Nanah obrońca 67' 225 tys. € 23 l. 177 cm 7
-
26 Imran Douieb obrońca – – – – –
- 25 Mehdi Ashabi obrońca 450 tys. € 29 l. 185 cm 7
-
31 Walid Rhailouf pomocnik 375 tys. € 27 l. 185 cm 7
-
32 Adam Chakir pomocnik 25 tys. € 20 l. – 7
-
40 Saad Kouk 46' – – – 1 –
-
19 Samuel Tebily napastnik – – – – –
-
20 Saad Lotfi napastnik 68' – – – 7 –
-
21 Redouane Ait Lemkadem napastnik 550 tys. € 29 l. – 7
-
35 Wassim Mellouk napastnik – – – 4 –
-
13 Youssef Kajai obrońca 400 tys. € 28 l. – 6
-
30 O. Jalfate pomocnik – 28 l. – 5 –
-
6 Danny pomocnik – – – – –
-
29 Abdeljalil Chaynane napastnik 46' – 19 l. – 7 –
-
16 Houssam Bouelainine bramkarz – 22 l. – 7 –
-
18 Omar Arjoune pomocnik 67' 500 tys. € 30 l. 174 cm 5
-
27 Ayoub Ajerrar napastnik 46' – 27 l. – 7 –
- 11 Mohammed Fouzair napastnik 78' 225 tys. € 34 l. 168 cm 1
Trener Gugliermo Arena
Renaissance Berkane
- Śr. wiek
- 30,3
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Skład
- oficjalny
-
1 Munir El Kajoui bramkarz – – – 5 –
- 27 Ismael Kandouss obrońca 1,8 mln € 28 l. 192 cm 6
- 5 Jamal Harkass obrońca 69' 1 mln € 30 l. 185 cm 6
- 4 Oussama Haddadi obrońca 150 tys. € 34 l. 184 cm 3
- 19 Hamza El Moussaoui obrońca 700 tys. € 33 l. 181 cm 5
-
18 Mohammed Essahel pomocnik 63' 500 tys. € 23 l. 173 cm 6
- 6 Youssef Ait Bennasser pomocnik 85' 800 tys. € 30 l. 184 cm 5
- 10 Ryan Mendes napastnik 200 tys. € 36 l. 178 cm 4
-
17 Yassine Labhiri napastnik 85' – 32 l. 178 cm 5
-
21 Younes Kaabi El napastnik – – – – –
- 23 Mounir Chouiar napastnik 2,8 mln € 27 l. 177 cm 6
-
32 Mohamed Ouyahia pomocnik – – – – –
-
11 Youssef Mehri napastnik 63' 1,2 mln € 27 l. 177 cm 6
-
15 Abdelghafour Lamirat obrońca 85' 600 tys. € 29 l. – 6
-
8 Ayoub Khairi pomocnik 85' 1,2 mln € 26 l. – 6
-
36 Hamza Kattoussi – – – – –
- 22 Y. El Motie bramkarz 600 tys. € 31 l. 193 cm 4
-
14 Rayane Aabid napastnik 69' 75 tys. € 34 l. 178 cm 6
- 26 Omar El Manssouri pomocnik 350 tys. € 25 l. – 5
-
37 Souleymane Sy napastnik – – – 1 –
Trener Bubista
FAQ
Jaki był wyjściowy skład UTS Rabat w meczu z Renaissance Berkane?
W wyjściowym składzie UTS Rabat w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce R. Asmama, w obronie H. Regragui, A. Nanah, I. Douieb oraz M. Assahabi, w pomocy W. Rhailouf, A. Chakir oraz S. Kouk, w ataku S. Tebily, S. Lotfi oraz Redouane Ait Lemkadem. Z ławki weszli: A. Chaynane (46'), A. Ajerrar (46'), O. Arjoune (67') oraz M. Fouzair (78').
Jaki był wyjściowy skład Renaissance Berkane w meczu z UTS Rabat?
W wyjściowym składzie Renaissance Berkane w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Munir El Kajoui, w obronie I. Kandouss, J. Harkass, O. Haddadi oraz Hamza El Moussaoui, w pomocy M. Essahel, Youssef Ait Bennasser, w ataku R. Mendes, Y. Labhiri, Younes Kaabi El oraz M. Chouiar. Z ławki weszli: Y. Mehri (63'), R. Aabid (69'), A. Lamirat (85') oraz A. Khairi (85').
Forma w 10 ostatnich meczach
UTS Rabat - Renaissance Berkane
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
UTS Rabat - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
06 Lis
21:00
|
UTS Rabat
0
Amal Tiznit
2
|
||
| Botola Pro (Maroko), 7. kolejka | |||
|
30 Paź
21:15
|
Difaa EL Jadida
1
UTS Rabat
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 6. kolejka | |||
|
24 Paź
20:00
|
UTS Rabat
0
Wydad AC
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 5. kolejka | |||
|
17 Paź
18:00
|
CODM Meknès
1
UTS Rabat
0
|
||
| Botola Pro (Maroko), 4. kolejka | |||
|
08 Paź
18:00
|
UTS Rabat
0
Renaissance Berkane
0
|
||
| Botola Pro (Maroko), 3. kolejka | |||
|
02 Paź
20:00
|
Widad Témara
0
UTS Rabat
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 2. kolejka | |||
|
26 Wrz
18:00
|
UTS Rabat
2
FUS Rabat
1
|
||
| Botola Pro (Maroko), 1. kolejka | |||
|
21 Lip
20:00
|
UTS Rabat
3
Jeunesse Sportive
0
|
||
| Botola 2 2025/2026 | |||
|
17 Lip
21:00
|
Jeunesse Sportive
1
UTS Rabat
1
|
||
| Botola 2 2025/2026 | |||
|
05 Lip
19:00
|
Wydad AC
1
UTS Rabat
2
|
||
| Botola Pro (Maroko) 2025/2026, 30. kolejka | |||
Renaissance Berkane - ostatnie mecze
Mecze bezpośrednie porównanie
UTS Rabat - Renaissance Berkane
Bilans 10 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 60% (6 z 10)
- Powyżej 2,5 gola 50% (5 z 10)
- Powyżej 3,5 gola 30% (3 z 10)
- Obie strzelą (BTTS) 60% (6 z 10)
- Mecze bez gola 20% (2 z 10)
- Remisy 40% (4 z 10)
- Wygrana 1 golem 50% (5 z 10)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 10)
UTS Rabat - Renaissance Berkane mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
08 Paź
18:00
|
UTS Rabat
0
Renaissance Berkane
0
|
||
| Botola Pro (Maroko), 3. kolejka | |||
|
07 Maj
20:00
|
Renaissance Berkane
4
UTS Rabat
3
|
||
| Botola Pro (Maroko) 2025/2026, 19. kolejka | |||
|
05 Paź
2025
|
UTS Rabat
2
Renaissance Berkane
2
|
||
| Botola Pro (Maroko) 2025/2026, 4. kolejka | |||
|
15 Mar
2025
|
Renaissance Berkane
1
UTS Rabat
1
|
||
| Botola Pro (Maroko) 2024/2025, 25. kolejka | |||
|
10 Lis
2024
|
UTS Rabat
0
Renaissance Berkane
1
|
||
| Botola Pro (Maroko) 2024/2025, 10. kolejka | |||
|
14 Lut
2024
|
Renaissance Berkane
0
UTS Rabat
0
|
||
| Botola Pro (Maroko) 2023/2024 | |||
|
20 Wrz
2023
|
UTS Rabat
1
Renaissance Berkane
3
|
||
| Botola Pro (Maroko) 2023/2024 | |||
|
17 Cze
2023
|
Renaissance Berkane
2
UTS Rabat
1
|
||
| Botola Pro (Maroko) 2022/2023 | |||
|
17 Sty
2023
|
UTS Rabat
0
Renaissance Berkane
1
|
||
| Botola Pro (Maroko) 2022/2023 | |||
|
02 Wrz
2018
|
Renaissance Berkane
2
UTS Rabat
1
|
||
| Puchar Maroka 2018 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
UTS Rabat - Renaissance Berkane
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 10 meczach UTS Rabat - Renaissance Berkane.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:0 remis | 2 (20%) |
| 2. | 0:1 wygrana Renaissance Berkane | 2 (20%) |
| 3. | 1:2 wygrana Renaissance Berkane | 2 (20%) |
| 4. | 1:1 remis | 1 (10%) |
| 5. | 1:3 wygrana Renaissance Berkane | 1 (10%) |
| 6. | 2:2 remis | 1 (10%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki UTS Rabat najdłuższa: 2 mecze 1 mecz
- Czyste konto UTS Rabat najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 1 mecz
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol UTS Rabat najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
H2H UTS Rabat - Renaissance Berkane według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | UTS Rabat | Remis | Berkane |
|---|---|---|---|---|
| Botola Pro (Maroko) | 9 | 0 | 4 | 5 |
| Puchar Maroka | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 10 | 0 | 4 | 6 |
Atut własnego boiska
UTS Rabat u siebie i Renaissance Berkane na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów UTS Rabat - Renaissance Berkane?
W 10 spotkaniach bezpośrednich UTS Rabat ma na koncie 0 zwycięstw, Renaissance Berkane 6, a 4 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 9:16 dla UTS Rabat. Ostatni mecz rozegrano 8 października 2026 (Botola Pro (Maroko)), a UTS Rabat - Renaissance Berkane zakończył się wynikiem 0:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:1 Renaissance Berkane (2023).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Renaissance Berkane nad UTS Rabat?
Ostatnie zwycięstwo Renaissance Berkane nad UTS Rabat przypadło na 7 maja 2026 (Botola Pro (Maroko), 4:3). Od tego czasu rozegrano 1 spotkanie bez wygranej Renaissance Berkane. Obie drużyny strzelały w 6 spotkaniach (60%), a 3 gole lub więcej padły w 5 spotkaniach (50%).
Miejsca UTS Rabat oraz Renaissance Berkane
w tabeli Botola Pro
Tabela
The Botola Pro 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kawkab Marrakech
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
2
|
CODM Meknès
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
3
|
Wydad AC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 11 | |
4
|
Ittihad Tanger
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
5
|
Widad Témara
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:4 | 3 | 9 | |
6
|
Hassania Agadir
|
7 | 2 | 3 | 2 | 14:12 | 2 | 9 | |
7
|
Raja Casablanca
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 9 | |
8
|
Renaissance Berkane
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
9
|
FAR Rabat
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
10
|
Difaa EL Jadida
|
6 | 2 | 2 | 2 | 13:13 | 0 | 8 | |
11
|
Maghreb Fès
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
12
|
FUS Rabat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
13
|
UTS Rabat
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | -2 | 8 | |
14
|
Amal Tiznit
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
15
|
Moghreb Tetouan
|
6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | -7 | 3 | |
16
|
CR Khemis Zemamra
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ittihad Tanger
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 2 |
FAR Rabat
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 3 |
Wydad AC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 4 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 5 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 6 |
CODM Meknès
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 12 |
Widad Témara
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 13 |
Hassania Agadir
|
3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | |
| 14 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:3 | -3 | 2 | |
| 15 |
Amal Tiznit
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 0 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kawkab Marrakech
|
3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 9 | |
| 2 |
CODM Meknès
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 3 |
Hassania Agadir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 4 |
Amal Tiznit
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 5 |
Wydad AC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 6 | |
| 6 |
Widad Témara
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 7 |
Raja Casablanca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
Renaissance Berkane
|
4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Difaa EL Jadida
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 4 | |
| 10 |
FUS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
UTS Rabat
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 12 |
Ittihad Tanger
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 13 |
Maghreb Fès
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 14 |
FAR Rabat
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 15 |
Moghreb Tetouan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 16 |
CR Khemis Zemamra
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 |